8 hämmastavat PHP hostingu pakkujat (nr 1 on minu lemmik)

8 hämmastavat PHP hostingu pakkujat (nr 1 on minu lemmik)

8 hämmastavat PHP hostingu pakkujat (nr 1 on minu lemmik)

Teiste mõteteta oleksite nõus, et PHP on võimas skriptikeel, mida saab kasutada mõne ahvatlevama veebisaidi kujundamiseks.


Populaarsed veebisaidid nagu Facebook, Yahoo, Wikipedia ja mõned teised kasutavad PHP-d. See on üks põhjusi, miks PHP-hostimine on viimastel aastatel tohutult populaarsust kogunud.

Sama oluline on ka õige PHP-hostingu pakkuja valimine, et teie PHP-põhine veebisait saaks tõrgeteta sujuvalt töötada.

Tehnilised võimalused, jõudlus, skriptimistugi, kasutusmugavus ja kindlasti ka hostimisplaani hinnakujundus mängivad võtmerolli otsustamisel, kas PHP hostimisplatvorm sobib teie vajadustele.

Siin esitan üksikasjaliku ülevaate vähestest parimatest PHP hostimisplatvormidest. Kuid enne lubage mul selgitada, miks just PHP-hostimist vajate.

Kui teil on kiire, näete lühidalt 2020. aasta parimate PHP-teenuse pakkujate nimekirja:

PHP majutamine
Ladustamine
Uptime
Hind
Hinnang
BlueHost50 GB99,98%2,95 dollarit kuus.★★★★★
GreenGeeksPiiramatu100%3,95 dollarit kuus.★★★★
FastComet15 GB100%2,95 dollarit kuus.★★★★
Amezmo2 GBTasuta★★★★
SiteGround10 GB99,99%3,99 dollarit kuus.★★★★
MochahostPiiramatu1,95 dollarit kuus.★★★
LiikumisesPiiramatu99,97%3,99 dollarit kuus.★★★
Hostpapa100 GB99,97%3,95 dollarit kuus.★★★

Miks peaksite kasutama PHP hostimist??

PHP on sobiv keel veebisaitide ja ajaveebide loomiseks. Ehkki PHP on paindlik, vajaksite siiski PHP hostimisplatvormi, mis suudaks teie veebisaiti sujuvalt üles ehitada. Allpool on esile toodud mõned põhjused, miks peaksite PHP-hostimist kasutama:

 • Skaleeritav: PHP-i hostimisplatvormid pakuvad mitut plaani, sealhulgas vähe pilvepõhiseid hostinguid, mis võimaldavad teil ressursse kiiresti suurendada. Ehkki teie veebisaidi liiklus suureneb, ei pea te muretsema veebisaidi toimivuse pärast.
 • Haldamine: PHP hostimine võimaldab teil hõlpsalt hallata kõiki oma PHP nõudeid ühe armatuurlaua või konsooli abil. Põhimõtteliselt on nende eesmärk hõlbustada veebisaitide PHP haldamist
 • Paindlik: PHP nõuab täiendavaid ressursse, mis võivad olla erinevate hübriidtehnoloogiate, näiteks LAMP, komponent. PHP-hostimiskava abil saate need sõltuvused väiksemate tehniliste vaevadega installida.
 • Tasuv: kuigi PHP ja sõltuvad tehnoloogiad on enamasti avatud lähtekoodiga, peate nende komponentide integreerimiseks siiski vajama veebiarendajat. PHP hostimisplatvormid pakuvad seevastu DIY-lähenemist, mis on eelarvesõbralik.
 • Optimeerimine: PHP hostimisplatvormi valimisel ei pea te muretsema kiiruse, jõudluse, töökindluse ja mis kõige tähtsam – veebisaidi optimeerimise pärast. Need funktsioonid on sisse ehitatud PHP-hostingu pakkujatel.

Kindlasti on PHP-hostimise kasutamisel palju eeliseid, kus saate kiiresti luua ja käivitada visuaalselt atraktiivseid veebisaite.

Järgmisena liikudes lubage mul üksikasjalikumalt uurida, millised on parimad PHP hostimisplatvormid.

1. BlueHost

Bluehost ribareklaam

Bluehost pole uus nimi, kui räägime hostimisplatvormidest. See on nii populaarne ning pakub ka PHP-hostimist ja on hostimisplatvorm, mida te ei saa sellest loendist ilma jätta.

Bluehost on tuntud oma mitmekülgsete teenuste poolest. Kavades on 30-päevane tasuta prooviversioon ja need sisaldavad tasuta domeeninime 1 aastaks.

Bluehost PHP hostingul on 4 kava.

Bluehost hinnakujundus

Bluehost PHP funktsioonid:

 1. Jõudlus ja kiirus: Bluehost toetab PHP hostimist oma ühises plaanis. Plaanid pakuvad piiramatut ribalaiust.Bluehost pakub SSD-põhist salvestusruumi, et tagada kiire kiirus. Kavad tagavad standardse jõudluse. CloudFlare CDN tagab saidi optimeeritud toimivuse. Pro-kava toetab suurt jõudlust ja pakub jagatud plaani jaoks ressursside paremat haldamist.
 1. Turvalisus ja usaldusväärsus: Bluehost teeb sama hästi ka veebisaidi turvalisuse osas. CPanel.Bluehost pakub konto isoleerimist ja paroolikaitset. Täielik domeeni privaatsus tagab identiteedi varguse, rämpsposti ja andmepüügi. Lisaks on sellel saadaval ka SiteLock.Bluehost SecurityCodeGuardit kasutatakse regulaarselt veebisaidi varundamiseks. Lisamiseks sisaldab Bluehost ka tasuta SSL-sertifikaati.
 1. Klienditugi: Bluehost on üks populaarsemaid hostimislahendusi ja sellel on hea klienditugi. Neile pääsete juurde kõne, e-posti piletite või otsevestluse kaudu. Seal on palju ressurssi, mis on hõlpsasti kättesaadav nii veebis kui ka nende ametlikul veebisaidil. Lisateavet saate ka nende KKK-st ja ajaveebidest.
 1. PHP tugi: Bluehost pakub head sisseehitatud tuge PHP majutamiseks. See toetab kõiki peamisi PHP versioone. Saate tehnilist abi nii PHP-põhiste konfiguratsioonide kui ka PHP uuendamiseks. Nende teadmistebaasist leiate ka asjakohaseid PHP tugijuhendeid.
 1. Lisandmoodulid: oma kõrgema klassi plaanides sisalduv Bluehost toetab piiramatut salvestusruumi. See on ühendatud mõõtmata ribalaiusega. Kui põhiplaan välja arvata, pakub Bluehost kõigi muude plaanide puhul rämpsposti eksperte, CodeGuard Basicut ja domeeni privaatsust..Bluehost lisandid

Hankige BlueHosti PHP majutamine

2. GreenGeeks

Greengeeksi bänner

GreenGeeks koos oma keskkonnasõbraliku hostimisega pakub PHP-hostimisel häid funktsioone.

Kiire, kuid samas ka turvaline ja tagab PHP hõlpsa haldamise. Ööpäevane server tagab GreenGeeksi jälgimise hea tööaja.

GreenGeeks PHP hosting pakub 3 erinevat hostimiskava.

GreenGeeksi plaanid

GreenGeeksi PHP funktsioonid:

 1. Kiirus ja tööaeg: GreenGeeks pakub SSD-põhist RAID-10 salvestusruumi kõigil oma plaanidel, et tagada hea kiirus. Kuna teie nõue suureneb, saate ressursse suurendada. Kõik plaanid hõlmavad tasuta CDN-i integreerimist. Serverid on optimeeritud pakkuma kõrget jõudlust ja säilitama ühtlast tööaega. GreenGeeks tagab 99,9% tööaja. (Vaadake GreenGeeksi salvestatud tööaega)Greengeeksi etendus
 1. Turvalisus ja usaldusväärsus: GreenGeeksil on üleliigsed ressursid. Suure hulga andmekeskuste abil tagab GreenGeeks kõrgeimad turvafunktsioonid.GreenGeeks kasutab konteinerites põhinevat tehnoloogiat, hostimiskontode eraldamist, ööpäevaringset serveri jälgimist, reaalajas turvaskaneerimist, automaatvärskendusi, et pakkuda kõrgeimatele turvafunktsioonidele. Kuigi üleliigseid ressursse on, sisaldab iga kava ka öist varundamist. Selle võimsushoidja tehnoloogia tagab lehe kiirema laadimise.

Greengeeksi turvalisus

 1. Lisandmoodulid: kui valite GreenGeeksis PHP-hostingu, ei piirdu see ainult põhifunktsioonide pakkumisega. Saate ka mõned lisandmoodulid.GreenGeeksi plaanidel on 30-päevane raha tagasi garantii. Üks tasuta domeen sisaldub kavas. Lisaks saate tasuta veebisaidi koostaja ja tasuta veebisaidi ülekandmise.cPanel ja Softaculous installer võimaldavad erinevate lisandmoodulite installimist. See on jälle kavasse lisatud. E-posti hostimine on kavas.
 1. PHP tugi: enam kui 35 000 kliendiga pakub GreenGeeks olulist PHP hostimise tuge. See toetab nii vanemaid kui ka uusimaid PHP.GreenGeeksi versioone, mis võimaldab installida PHP 7.1, 7.0 ja 5.5. PHP on vaikimisi lubatud, nii et te ei peaks seda eraldi installima. Erinevate versioonide toe korral pakub GreenGeeks PHP eelnevat optimeerimist, turvalist PHP kodeerimist ja kiiremat PHP täitmist.
 1. Klienditugi: veel üks funktsioon, millest mitte ilma jääda, on GreenGeeksi klienditugi. Nende tugiteenuste juurde saate otsevestluse, telefoni, piletite või e-kirjade kaudu.GreenGeeks pakub ööpäevaringset tuge. Lisaks on GreenGeeksil spetsiaalsed ressursid ja teadmistebaas, mis sisaldab nii põhilisi kui ka edasijõudnumaid teemasid. Ehkki ööpäevaringne tugi on olemas, on veebisaitide migratsiooni juhendamiseks olemas ka tehniline abi..

Ainult HostingPilli lugejatele

GreenGeeks pakub nüüd veebisaidilt TASUTA migratsiooni kõikidele hostiettevõtetele üle minnes Greengeeksile.

Lisateabe saamiseks klõpsake siin

Hankige GreenGeeksi PHP majutamine

3. FastComet

Fastcometi bänner

FastComet on nimi, mis kõlab hästi, kui tema PHP hostib.

On mitmeid intuitiivseid funktsioone, mis muudavad FastComet’i PHP-majutamiseks sobivaks valikuks. Lisakuludeta saab PHP-d installida ja uuendada.

Saadaval on 3 FastComet PHP plaani:

Fastcomet PHP hostimise funktsioonid

Rohkem eelplaanid sisaldavad 5-kihilist vahemällu salvestamist ja optimeerimist. See hõlmab mitut tihendamist kasutajaliidese jaoks, brauseri optimeerimist, automaatset minimeerimist ja muid sarnaseid funktsioone.

FastComet PHP funktsioonid:

 1. Turvalisus ja töökindlus: FastComet pakub turvameetmeid, mis kõik on kavas. See sisaldab põhilisi turvafunktsioone, mis on manustatud väheste täiustatud turvafunktsioonidega.FastComet pakub konto täielikku eraldamist, kaitset BruteForce’iga, kavasse lisatud SSL-i, pahavara tuvastamist ja eemaldamist, DDoS-i kaitset.Fastcometi turvalisusFastComet pakub pidevat serveri jälgimist, kahefaktorilist autentimist, veebirakenduste tulemüüri, BitNinja serveri turvalisust ja mitmeid muid lisafunktsioone. Kavad hõlmavad igapäevaseid varukoopiaid, mida säilitatakse kuni 30 päeva.
 1. PHP tugi: FastComet sisaldab eelinstalleeritud PHP-d, mida saab igal ajal uuendada. Täiendavad PHP-funktsioonid on ka eelinstalleeritud ja konfigureeritud. FastComet sisaldab ka tasuta PHP-malli installimist. Toetatud on mitu PHP versiooni, näiteks 7.3, 7.2, 7.1, 7.0, 5.6.Sisaldab kliendi PHP.ini tuge ja sellel on phpMyAdmin, mida pakutakse andmebaaside hõlpsaks haldamiseks.
 1. Lisavõimalused: FastComet PHP sisaldab mitmeid lisandmooduleid. Kõik funktsioonid sisalduvad kavas. Te nõustute, et plaanid on taskukohased.Mõned lisafunktsioonid on – häkkinud veebisaidi taastamine, uusim cPanel, Softaculous installer, ühe klõpsuga taastamishaldur, e-posti hostimine, parooliga kaitstud kataloogid.Üldiselt on FastCometil mitu intuitiivset funktsiooni, mis on väga hästi sisse viidud plaanid. See toimib suurepärase lahendusena ka e-kaubanduse arendamisel.
 1. Klienditugi: FastCometi kasutamisel ei tunne teil kunagi abi. Klienditugi on hõlpsasti kättesaadav ööpäevaringselt. 7. Klienditoega saate ühendust e-posti, telefoni, vestluse ja piletite kaudu. Nende veebisaiti sirvides leiate reaalajas vestluse toe. Sellest peale on FastCometil vapustav õpetus ja teadmistebaas. Mitut teemat hõlmav FastComet pakub ka PHP majutamiseks olulist tehnilist abi.

Hankige FastComet PHP majutamine

4. Amezmo

amezmo
Amezmo teeb PHP hostimise kõigile kättesaadavaks. See säästab teie aega, lihtsustades serverite seadistamise protsessi. Suurepärane on see, et see pole jagatud hostimine, nii et saate täiesti isoleeritud anuma koos pühendatud mälu, protsessori ja salvestusruumiga.

Amezmo abil saate käivitada mis tahes eelistatud PHP versiooni vahemikus 5.6 kuni 7.4 koos laiendustega, et säästa vaeva nende enda konfigureerimisel.

Saadaval on 3 Amezmo PHP plaani:
amezmo hinnakujundus
Nagu näete, pakub kontseptsioonipakett privaatdomeeni, null-seisakuid Git-iga, nutika paketihaldurit, juurutamisteatisi jne. Ehkki standardsed ja edasijõudnud plaanid võimaldavad funktsioone veelgi piiramatu salvestusruumi, 2xCPU, tagasipööramise, SSH abil juurdepääs jne.

Amezmo PHP omadused:

 1. Turvalisus: Amezmo pakub uusimaid turvavärskendusi, hoides end kursis viimaste PHP versioonidega. Amezmo jälgib PHP uusimaid väljalasketsükleid ja annab teile teada kõigi uute või tulevaste versioonide kohta. Võite valida automaatse või käsitsi värskendamise vahel.
  Samuti on olemas automaatselt uuendatavad SSL-sertifikaadid, mille eest Amezmo hoolitseb tasuta ja lisaks toetab see ka metamärgi domeene.
 2. Toimivus: Amezmo pole jagatud hostimine ja töötab täiesti isoleeritud ja pühendunud ressurssidega, et pakkuda hinna eest parimat kogemust. Valitud PHP-versiooni ning piisavalt mälu, protsessori ja salvestusruumi abil saate täiesti puhta ruumi.
  Pühendatud serverite juures on tore see, et teie servereid ei jagata ühegi teise saidiga. See tähendab, et teie esinemist ei kahjustata ja seetõttu on see teile täielikult pühendatud.
 3. Muud omadused: Amezmol on igas plaanis üsna palju funktsioone. Tänu sellistele funktsioonidele nagu piiramatud järjekorrad, privaatvõrkude loomine, 1-päevane varukoopiate säilitamine, täpsemad serverimõõdikud, automaatsed turvavärskendused, automaatne tulemüür jne, teate, et saate oma raha väärt.
  Täpsemad astmeplaanid sisaldavad põhiplaani funktsioone, aga ka lisafunktsioone, nagu näiteks MySQL-i kaugmõõdikud, juurutuskonksud, 6 automaatse SSL-iga kohandatud domeeni, eksemplide jagamine, metamärgi SSL-sertifikaadid ja palju muud.
 4. Klienditugi: Amezmo pakub klienditoega prioriteetsete e-posti ja vestlussuvandite vormis viivitamatute probleemide tõrkeotsingut. E-posti tuge saab kasutada käitusaja vigadest või koodivigadest teatamiseks, et saada tehnilist abi.
  Veelgi enam, edasijõudnute plaanil on 15-minutiline tugiteenuste reageerimise aeg, mis aitab teid kapriisist või aegadest, kui teil on käepärast rohkem ülesandeid.

Hankige Amezmo PHP majutamine

5. SiteGround

SiteGround ribareklaam

SiteGround hostib üle 2 000 000 domeeni. Kuigi SiteGround on populaarne, on sellel ka võrdselt hea PHP hostimise tugi.

Suurepärase jõudluse korral on SiteGroundil oma funktsioonide loendis palju pakkuda. See pakub teatud PHP-spetsiifilisi funktsioone, mis võimaldavad teil luua paremaid veebisaite.

SiteGroundil on 3 erinevat PHP hostimiskava.

SiteGround plaanid

SiteGround PHP funktsioonid:

 1. Jõudlus ja kiirus: SiteGround pakub infrastruktuuri, mis võimaldab veebisaitide kiiret ja hõlpsat laadimist. Serveri asukohtade hea leviku korral pakub SiteGround märkimisväärset jõudlust. Kohandatava ressursi seadistusega SSD-mäluseade võimaldab optimeerida veebisaidi kiirust. See suurendab koos CDN-iga üldist kiirust. SiteGround pakub ka SuperCacherit erinevate plaanide jaoks. See parandab veelgi veebisaidi toimivust. Infrastruktuuri komponentide õige segu annab hea kiiruse.

SiteGround jõudlus

 1. PHP tugi: kui otsite mitme versiooni tuge, siis pakub SiteGround seda kindlasti. See toetab PHP 7.3, 7.2, 7.1, 7.0 ja 5.6.SiteGround PHPSiin saate PHP-versioone hõlpsalt vahetada. Sellega kaasneb PHP-põhine optimeerimine. Lisaks toetatakse laia valikut PHP-mooduleid ja need on hõlpsasti saadaval. Mis tahes konkreetse mooduli seadistamiseks saaksite ka saidi SiteGround tehnilist abi.
 1. Turvalisus ja usaldusväärsus: kõrgemal tasemel sisaldab SiteGround häid turvaelemente. Serverid on pidevalt jälgitavad.SiteGround pakub konto isoleerimist ja sellel on häkkimisvastane süsteem. Plaanid hõlmavad automaatvärskendusi ja serverite lappimist.Saidiplatsi turvalisusSiteGroundi abil on teil nii automatiseeritud varukoopiaid kui ka tellitavaid varukoopiaid. Süsteemide sujuva ja usaldusväärse teenuse tagamiseks on riistvara ja voolu koondamine.
 1. Muud omadused: SiteGroundil on hea nimekiri sisseehitatud funktsioone. Mõned neist on eraldi lavastuskeskkond, kus saate muudatusi enne live-i kolimist testida.SiteGround pakub ka tasuta veebisaitide koostajat, cPanel, Softaculous installer, e-posti hostimist. Nende funktsioonide abil toetatakse ka mitmesuguseid tehnilisi funktsioone.SiteGround toetab veebisaitide sujuvat arendamist ja toetab mitmesuguseid raamatukogusid, näiteks CURL, Zend Optimizer, Zlib ja mitmed muud..
 1. Klienditugi: SiteGround pakub telefoni teel tuge, mis on kiireim viis nende klienditoele jõudmiseks. Selle kaudu saate ka pileti logida või algatada müügi otsevestluse. Ametlik veebisait on täis mitmeid õpetusi, blogisid ja KKK-sid, millest on sama palju abi.Üldiselt on SiteGroundil piisavalt hea klienditugi..

Hankige saidi SiteGround PHP hostimine

6. Mochahost

Mochahost ribareklaam

Mochahost loodi 2002. aastal ja see on üks väheseid hostimisplatvorme, mis tagavad 100% võrgu tööaja garantii.

Kuna pilvetehnoloogia põhineb täielikult, manustab Mochahost igasse oma plaani mitmeid intuitiivseid funktsioone. Ehkki see toetab mitut hostimist, toetab see võrdselt ka PHP majutamist.

Mochahost PHP hostingul on 3 kava.

Mochahost plaanid

Plaanid algavad alates 1,95 dollarist kuus ja uuendavad ka sama alghinnaga.

Mochahost PHP funktsioonid:

 1. Uptime: Mochahost nõuab selle tööaja erilist mainimist. Mochahost’i infrastruktuur tagab 100% võrgu tööaja garantii. Kui välja arvata plaaniline hooldus ja mõned muud, mida nende SLA-s mainitakse, garanteerib kõik muu 100% võrgu tööaja..Mochahost SLAVeelgi enam, isegi põhiplaanil on 100% tööaja garantii.
 1. Jõudlus ja kiirus: iga Mochahost-i plaan on ainulaadne ja pakub piisavalt serveri võimsust. Samuti on olemas eraldi plaan, mis sobib kõige paremini e-kaubanduse veebisaitidele. Plaanid toetavad piiramatut igakuist liiklust ja pakuvad piiramatut kettaruumi. Pilvepõhine tehnoloogia tagab suure koondamise, stabiilsuse ja jõudluse. Täpsemad plaanid tagavad välkkiire garantii ja optimeerivad teie PHP veebisaidi reageerimist.

Mochahost etendus

 1. Lisavõimalused: Mochahost pakub universaalset hinnakujundust kogu eluks. See tähendab, et uuendamisel ei pea te muretsema oma plaani hinnakujunduse pärast.Mochahost plaanid pakuvad tasuta SSL-i kogu eluks, tasuta domeeninime, veebisaidi koostajat ja juurdepääsu enam kui 450 kolmanda osapoole rakendusele. Toetab kõiki peamisi PHP versioone ja muude sõltuvate teekide hostasid.Mochahost lisadNende roheline server on SSD-põhine salvestusruum ja plaanid pakuvad piiramatut kettaruumi. Kavades on cPanel, krüptimise tugi, 180-päevane riskivaba kasutamine, vahemälu korduva lisamine, SEO-tööriistad ja palju muid selliseid funktsioone. Kõik kavas sisalduvad.
 1. Klienditugi: Mochahostil on spetsiaalne tugijaotis. Klienditoega saab ühendust nii kõnede, piletite kui ka otsevestluse kaudu. Kui otsite sihtotstarbelisi ressursse, on Mochahostil mitmeid teemasid, mida nad hostimisega seotud saavad. Täpselt määratletud juhendid ja teadmistebaas on enamiku tehniliste probleemide jaoks ühekordne lahendus.Mochahost on ka videoõpetusi, ajaveebid ja ad hoc tehnilise abi saamiseks võite pileteid tõsta. Neil on kindlasti klienditoe toitlustus nii edasijõudnutele kui ka algajatele kasutajatele.
 1. Turvalisus ja usaldusväärsus: Mochahost on pilvepõhine ja tagab nende serverite täieliku turvalisuse. Serverid on alati ajakohased.Mochahost ei taaskäivita servereid ja pakub MITTE kunagi taaskäivituskaitset. Regulaarseid plaastriuuendusi on vaja, et seisakuid ei tekiks. Teenused vastavad 100% GDPR-ile ja suurendavad pilvepõhise arhitektuuri turvalisust. See hõlmab ka katkestusfunktsiooni toetamist. Kõrgema klassi plaanid toetavad automaatne varundamine.

Hankige Mochahost PHP hostimine

7. InMotioni majutamine

Inimiooni bänner

InMotion koos paljude teiste hostimislahendustega toetab ka PHP hostimist. PHP hostimine toetab mitmeid lisafunktsioone.

Kavades on tasuta domeeninimi. InMotion pakub paindlikku PHP-hostimist, mis võimaldab luua täiesti kohandatavaid veebisaite.

InMotion pakub 3 PHP-majutust.

Inimkavad

InMotion PHP funktsioonid:

 1. Uptime ja Performance: InMotion annab virtuaalaja jagatud hostimise jaoks. PHP-d toetatakse ka spetsiaalses hostimises, VPS-is hostimises. Spetsiaalse PHP-hostimise protsent on 99,999%. SSD jagatud hostimise korral pakub suurt jõudlust. InMotion toetab PHP 7.0 ja pakub veebisaidi optimeerimist, et parandada lehe laadimise kiirust.
 1. Turvalisus ja usaldusväärsus: InMotioni plaanid sisaldavad tasuta SSL-i ja ka kaitset pahavara eest. E-posti hostimine toetab rämpsposti kaitset. Veebisaidi varundamine ja taastamine on kavas. Ehkki turbefunktsioone ei ole ette nähtud, pakub InMotion väga hästi põhiturvet.
 1. Veebisaitide arendamine: InMotioni abil saate veebisaite üle viia ilma seisakuta. Kavades on tasuta veebisaidi ehitaja. Veebisaidi koostajat on lihtne kasutada ja kohandada. Kava sisaldab tasuta teemasid ja sellel on pukseerimisredaktor. InMotion pakub lisaks tuge veebisaitide arendamisel.
 1. Lisafunktsioonid: InMotion koos kõigi oma plaanidega sisaldab tasuta domeeni, veebisaidi koostajat, e-posti hostimist, veebisaidi varundamist ja taastamist.Inimiooni lisadLeiate e-kaubanduse arendamiseks head plaanid. InMotion sisaldab mitut eelinstalleeritud rakendust ja toetab üle 400 rakenduse. InMotioni plaanidel on 90-päevane raha tagasi garantii.
 1. Klienditugi: InMotion pakub ööpäevaringset klienditugi. Klienditoega saate ühendust otseülekande, telefoni või Skype’i kaudu. Nende tugikeskus sisaldab mitut juhendit, õpetusi ja KKK-sid. Kõik need on võrdselt kasulikud, kui proovite oma PHP-põhist veebisaiti üles seada.

Hankige InMotion PHP hostimine

8. Hostpapa

Hostpapa bänner

Hostpapa on üks populaarsemaid hostimisplatvorme ja majutab üle 500 000 veebisaidi. Hostpapa abil saate hõlpsalt luua visuaalselt atraktiivseid veebisaite.

Hostpapal on serverid, mis on optimeeritud kiiruse jaoks ja pakuvad sujuvat PHP hostimist. Heade funktsioonide komplektiga on Hostpapa võrdselt hea hostimisplatvorm teie PHP veebisaidile.

Hostpapal on 3 PHP hostimiskava.

Hostpapa plaanib

Hostpapa PHP funktsioonid:

 1. Kiirus ja jõudlus: Hostpapa annab 99,9% tööaja garantii. Serverid on loodud optimeeritud kiiruse tagamiseks. Hostpapa kasutab SSD-draive, mis tagavad püsivalt hea jõudluse ja suure kiiruse. LSI CacheCade Pro 2.0 kasutatakse SSD vahemällu salvestamiseks. Seda toetab lisaks CloudFlare CDN.Hostpapa kiirusKõrgema klassi plaanides on serverid, mis on loodud paremaks jõudluseks. Jagatud hostimise korral on igale serverile pühendatud vähem kontosid.
 1. Turvalisus ja usaldusväärsus: Hostpapa pakub palju turvafunktsioone. Selle ajendiks on pidev jälgimine, tulemüürid ja sissetungimise tuvastamise süsteemid.Hostpapas on DDoS-i ennetamine, sissetuleva / väljuva liikluse turvalisus, võrgu jälgimine, julma jõu tuvastamine, CloudLinux O / S kaitse, automaatpaikade abil, krüpteerime SSL, domeeni privaatsuse kaitse, SiteLock tuvastamine ja ModSecurity.Hostpapa pakub koondatud võrguga RAID-10 koondamist. Kavades on automaatne varundamine. See sisaldab igas kavas palju täiustatud turvafunktsioone.
 1. Klienditugi: Hostpapa ei jää kindlasti tarbijatoe osas maha. Nende tugiteenused saate telefoni, otsevestluse ja piletite kaudu. Tugi on saadaval ööpäevaringselt ja pakub mitmekeelset tuge. Veebisaidi migratsiooni toetatakse täielikult. Võite kasutada ka tasuta 30-minutilisi koolitusi. Hostpapal on eneseküllane teadmistebaas, mis hõlmab enamikku teemasid.
 1. Lisafunktsioonid: 3 PHP plaaniga pakub Hostpapa laia valikut lisafunktsioone. Plaanidel on 30-päevane raha tagasi garantii. Kavades on mõõdetud ribalaius ja need sisaldavad tasuta domeeni registreerimist. Sisseehitatud on ka muid funktsioone, nagu e-posti hostimine, e-posti viiruste skannimine, SpamExperts, enam kui 400 rakenduse installitugi.Hostpapal on kasutajasõbralik cPanel, veebisaidi analüütiline tugi, juurdepääs toorfailidele, Softaculous installija. Plaanid sobivad võrdselt ka e-kaubanduse veebisaitide loomiseks.
 1. Veebisaitide loomine: Hostpapa on üks hostimisplatvormidest, millel on UI-rikaste veebisaitide loomiseks piisavalt tuge. PHP abil saate tõhusalt integreerida Hostpapa pakutavad sisseehitatud mallid. Veebisaidi koostaja on kavas ja seda on lihtne kasutada ja kohandada veebisaidi kujundusi. See toetab täpsemat HTML-i redigeerimist.HOstpapa veebisaitKujundusi saate valida enam kui 120 malli hulgast.

Hankige Hostpapa PHP majutamine

Millist PHP majutamist soovitame??

On hea teada, et teil on oma PHP-veebisaidil lai valik valikuid. Kuna PHP on nii võimas keel, on sama oluline valida sobiv hostimislahendus.

Kõik ülaltoodud võimalused on täiuslikud PHP hostimisplatvormid. Igal neist on ainulaadne võimekus ja see mõistab kasutajate nõudmisi.

Kui aga leidus mõni, mille pidin valima, oleks see BlueHost ja selleks on mitu põhjust.

BlueHost pakub suure jõudlusega, head tööaega, PHP-tuge, laia valikut turvafunktsioone ja võimaldab hõlpsalt veebisaitide arendamist. Pealegi on see üks eelarvesõbralikumaid võimalusi, kui räägime PHP hostimisest.

Kui soovite astuda oma esimese sammu PHP hostimise poole, siis tasub proovida BlueHost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector