8 parimat Magento hostingu pakkujat (number # 1 on lihtsalt suurepärane)

Neile teist, kes pole Magento kohta veel kuulnud, on see avatud lähtekoodiga e-poe platvorm.


Aastate jooksul on see eraldatud Magento Opensource või ühenduse väljaande platvormiks ja Magento kaubandus, mis on Enterprise väljaande platvorm.

Kas teadsite, et veebipoodide loomiseks võib WordPressi asemel kasutada ka Magento rakendust.

Enamasti kasutatakse veebipoodide loomiseks WordPressi koos WooCommerce’iga. Seda saab lihtsalt teha Magento hostimise abil.

Mõlemad neist on võrdselt võimsad platvormid, lubage mul tutvuda nende tegelike erinevustega.

Magento v / s WordPress

Valimine Magento ja WordPressi vahel on kindlasti raske ülesanne. Mõlemad on avatud lähtekoodiga platvormid ja on omal moel head.

Siinkohal toon välja mõne konkreetse parameetri osas erinevused kahe platvormi vahel.

 • E-kaubanduse arendamine: Magento on peamiselt e-kaubanduse platvorm. Nii Magento kui ka WordPress toetavad kõige põhilisemaid ja täiustatud e-poe funktsioone. WordPressi puhul vajaksite aga e-kaubanduse arendamiseks täiendavat pistikprogrammi. Ja vastupidi – Magento puhul vajaksite ajaveebitoe jaoks pistikprogrammi.
 • Arenduse tugi: WordPressi kasutajad nõustuvad minuga täielikult, et WordPressi on lihtne kasutada. Kuid teisest küljest on Magento mõeldud kogenenumatele kasutajatele ja nõuab tehnilisi teadmisi. See näeb ette ettevõtte tasemel e-kaubanduse loomist.
 • Laiendatavus: koos põhitoega on nii WordPressil kui ka Magentoel hea kolmanda osapoole pistikprogrammide tugi. Mõlemad pakuvad teile vajalikku platvormi paindlikkust.
 • Turvalisus: nii WordPressil kui ka Magento’l on pistikprogrammide kõrval head turvafunktsioonid. Võrreldes Magentoga on WordPressil, millel on rohkem pistikprogramme, tundlikum turvaaukude suhtes.
 • SEO tugi: väheste pistikprogrammidega pakuvad nii Magento kui ka WordPress suurepärast SEO tuge. WordPress on üles ehitatud sisu silmas pidades ja seetõttu on SEO siin Magentoga võrreldes intuitiivsem. Magento abil peaksite optimeerimiseks oma ära tegema.
 • Tugi: WordPress pakub head kogukonna tuge. Magento-l on küll põhitugi, kuid see on WordPressiga võrreldes väiksem. Tänu Magento lisafunktsioonidele vajab tugi tehniliselt orienteeritud kasutajaid.

Edasiseks lihtsustamiseks ütleksin, et kui teie põhirõhk on teie ettevõtte ja veebimüügi kasvatamisel, on Magento hea valik. Kui aga teie peamine eesmärk on digitaalne kirjastamine ja sisuturundus, siis on WordPress hea minna.

Kuid oodake, see pole veel kõik. Kui soovite mõlemast maailmast parimat, võite kasutada ka Magento ja WordPressi kombinatsiooni.

Noh, kõik öeldud, Magento on kindlasti võimas platvorm ja mis võiks olla parem kui turul pakutavate parimate Magento hostimisvõimaluste tundmine.

hostpill8 parimat Magento hostingu pakkujat

 1. Nexcess.net (minu lemmik)
 2. A2 majutamine
 3. Pilves
 4. MilesWeb
 5. GreenGeeks
 6. FastComet
 7. GoDaddy
 8. Saidiplats

Mõelgem iga Magento hostimise üksikasjalikule ülevaatele ilma täiendava vaevata.

1. Nexcess.net

Vajadus
Nexcess, mis on tuntud oma hallatava pilvemajutuse poolest, on platvorm, mis on turul olnud juba üle 18 aasta. Selle peakontor asub Michiganis ja seal on üle 45 000 veebisaidi.

Uptime:

Kui mainin, et Nexcessil on hea tööaeg, siis oleks see alahinnatud. Nexcess säilitab ilmatu 99,99% tööaja.

Oma pilveinfrastruktuuriga pakub Nexcess Magento 2, mis on optimeeritud PHP, Apache optimeerimisega. Ressursside automaatne skaleerimine tagab, et teie veebisaiti liikluse kasv ei mõjuta.

Teenus kasutab Nexcessi pilvekiirendit, mida kasutatakse laadimisaegade parandamiseks ja mida toidab NGINX, et parandada staatilise sisu laadimiskiirust.

nexcess

Töökindlus ja turvalisus:

Kui ma räägin usaldusväärsusest, tagab Nexcess, et see pakub usaldusväärseid teenuseid.

Koos pilvekiirendiga on Nexcessil ka mikro-vahemälu, mis säilitab näiteks pilte, JavaScripti jms. See tagab kiirema laadimise.

SSD ja Nginx pakuvad Nexcessi hostimisele head kiirust, jõudlust ja usaldusväärset teenust. Teenuseid jälgitakse pidevalt.

Nexcess sisaldab koos OpenVPN-iga SSL-sertifikaati, mille saab soovi korral lisada.

Varuteenused:

Nii paljude funktsioonidega, mis hõlpsasti saadaval on, pakub Nexcess oma varundusteenuseid. See sisaldab igapäevast varukoopiat, mida arhiivitakse 30 päeva jooksul.

Siin saate luua andmebaaside puhastamisega arendussaite, mis tagavad hea turvalisuse taseme.

Plaanid:

Kõik kavad sisaldavad tasuta rännet. Ma leidsin, et Nexcess annab oma kasutajatele hinnakujunduse osas palju valikuid.

Siin on kokku 5 erineva konfiguratsiooniga kava, mis rahuldavad erinevat veebisaidi liiklust. Nii et põhimõtteliselt saate teada kõige sobivama plaani, kui teate oma veebisaidi nõuet.

Kõige elementaarsem plaan toetab kuni 100 igapäevast külastajat ja aastaplaani hind on 19,95 dollarit kuus.

VajadusplaanidKlienditugi:

Vajaliku klienditoega saab ühendust telefoni teel ja see on kahtlemata lihtsaim viis nendeni jõudmiseks.

Peale selle on Nexcessil spetsiaalne abiosakond, mis sisaldab suurt teadmistekogu, ajaveebide ja

KKK. Samuti saate tõsta pileteid või saata klienditoele e-kirju.

Nexcess pakub spetsiaalset klienditugi 24/7/365.

Külastage Nexcessi

2. A2 majutamine

A2 ribareklaamA2-hostimine on nimi, mida olete pidanud sageli kuulma. Kuid kas teadsite, et A2 toetab ka Magento hostimist? Alates 2008. aastast on A2 võõrustaja Magento. Üsna hea kiirusega on see jällegi see, et Magento hostimisvõimalust ei jätaks.

Uptime:

A2-hostimine pakub Turbo-servereid, mis annavad peaaegu 20-kordse kiiruse. Teenustega on kaasas 99,9% tööaeg.

Järgmisena lubage mul esitada nende tööaja kohta rohkem üksikasju.

a2 tööaja hostimine

Oleme jälginud A2-serveriserveri jõudlust aastate jooksul, mida siin saate näha.

A2-hostimine on andnud peaaegu ühtlase tööaja, kuigi see on väga harva 100% -line tööaeg. Detsembris on olnud halb tööaeg.

Töökindlus ja turvalisus:

A2-hostimisega on Magento eelinstalleeritud ja ka optimeeritud. Automaatsätted tagavad parima jõudluse ja kõrgeima turvalisuse.

Niisiis, see on midagi, te ei pea põhiseadistuse ajal muretsema.

Arendajasõbralike funktsioonidega turbiserverid, SSD, RAID-10 salvestusruum pakuvad usaldusväärsete teenuste abil head kiirust. Turbo vahemälu, APC / OPcache ja Memcached’i toetatud optimeeritud saidikiirendi tagab kiiremad laadimisajad.

Võite valida nende mitme andmekeskuse vahel. Teenuseid toetab CloudFlare, Railgun optimeerija ja üleliigne võrk.

Iga kavaga saate tasuta SSL-i, igavese turvalisuse, mis sisaldab – DDoS-i kaitset, viirusekontrolli, serverite kõvendamist, julma jõu kaitset, pidevat serveri jälgimist, kahekordse veebimajutuse tulemüüri ja kerneli hooldust.

Komplekti kuulub ka tasuta häkkimiskontroll koos patchmani täiustatud turvariistaga.

A2 Magento hostimine pakub ohtralt turvafunktsioone, muutes selle teenused usaldusväärsemaks.

Varuteenused:

A2-hostimine teeb teie veebisaidi tasuta migratsiooni. Kõik plaanid hõlmavad varukoopia minu saidilt (väljapoole). See salvestab varukoopia eraldi kohta ja seda saab teha cPanelist.

Võite kasutada ka nende serverite tagasikerimise varukoopiaid, mis kaitseb teid tahtmatu kustutamise või andmete rikkumise eest. Seda saab jällegi teha cPaneli kaudu.

Plaanid:

A2-hostimine pakub Magento jaoks virtuaalserverit ja VPS-i hostimist. Kõik need plaanid on hästi üles ehitatud ja pakuvad mitmeid sisseehitatud funktsioone.

Ühine plaan – Turbo maksab 9,31 dollarit kuus ja toetab piiramatuid veebisaite. Hallatud VPS-i plaanid maksavad 32,99 dollarit kuus.

A2 hostimiskavadKlienditugi:

Nende klienditoele jõudmiseks võite kasutada vestlust, telefoni või piletite esitamise kaudu.

A2 Hosting pakub tohutut ressursijuhendit ja hea KKK-de kogu.

Selle edasiseks uurimiseks proovisin nende reaalajas vestlust. Noh, sellel oli kindlasti pikk järjekord. Ehkki seda mainiti, võisin ka nende toetusele teate saata.

A2 hostimise tugiNeil on hea ja mitmekülgne tugi, millest on abi.

Külastage A2 hostimist

3. Pilvisus

Pilveteede ribareklaamCloudways hallatav pilvelahendus pakub Magento hostimist. Parim osa Cloudwaysist on see, et võite täielikult sõltuda nende tehniliste keerukuste toetamisest.

Uptime:

62 andmekeskusega Cloudways Magento hosting hoiab head tööaega. Ma peaks tunnistama, et enamasti on see 100% tööaeg.

Magento hostimine on siin kiire ja seetõttu on kiire.

Cloudways kasutab sisseehitatud Thunderi pinuvalemit, mis kasutab täiustatud vahemälutehnoloogiaid, näiteks

Veebisaidi jõudluse parandamiseks mäluga, lakiga, täislehe vahemälu pistikprogramm majas Cloudways CDN.

cloudways magento funktsioonid

Kõrgtehnoloogiad tagavad, et serverid on alati töövalmis ja tagavad peaaegu täiusliku tööaja.

Töökindlus ja turvalisus:

Nagu ma varem mainisin, tagavad mitu arenenud vahemälutehnoloogiaga andmekeskust, et Cloudways suudab igal ajal pakkuda usaldusväärseid teenuseid.

Olgu see serveri mahu suurendamine või kiirus, jõudlus või laadimisajad, need kõik on Cloudways suurepärased. Cloudways pakub eeliseid, kui infrastruktuur on pilve kohal.

Sellel on ööpäevaringne serveri jälgimine, turbeparanduse värskendus koos lisatud tulemüüri turbekihiga. Muud turvafunktsioonid hõlmavad pühendatud tulemüüre, SSL-i, automaatse paranemisega servereid, IP-loendisse lisamist, kahefaktorilist autentimist.

Turvalisust haldavad automaatselt Cloudwaysi insenerid ja te ei pea selle pärast eriti vaeva nägema.

Varuteenused:

Olles intuitiivse hostimisplatvormiga, pakub Cloudways varukoopia- ja taastamisteenuseid, mis on osa kavast.

Seda saab teha juhtpaneelil ühe klõpsuga. Lisaks varundamistele ja taastamisele toetab Cloudways ka muutmist ja kloonimist.

Cloudways pakub ka teie valitud konfigureeritava sagedusega ajastatud automaatset varundamist. Teie varunõude põhjal võib see varieeruda tunnist nädalasse.

Cloudways pakub eraldi lavastuskeskkonda, mis tagab, et teie tootmiskood on alati turvaline ja väikseima riskiga.

Plaanid:

Cloudways pakub teile tasulist mudelit. See tähendab, et maksate ainult tarbitud ressursside eest. Sellel on tugi erinevatele pilveteenuse pakkujatele.

CloudWaysi plaanidPlaane saate proovida 3-päevase tasuta prooviversiooniga.

Klienditugi:

Cloudways pakub pidevat tuge vestluse, päringuvormi või telefoni teel. Sellel on teadmistebaas, mis hõlmab mitmeid teemasid.

Neile pääsete ka e-posti teel. Enne kui hakkate vestlema, kuvatakse teile viidete seeria, mis aitavad teil erinevatel teemadel.

CloudWays vestlusVeebisait on kaetud ka mitme KKK-ga, millest on sama palju abi.

Külastage Cloudways

4. MilesWeb

miili veebi magento hostimine

MilesWeb pakub ebaregulaarse liikluse haldamiseks Magento hostimist koos LiteSpeed ​​veebiserveriga. LiteMage ummistab vahemäluklastrid, et teie veebipood sujuks & kiire.

500 kasutaja põhjal on MilesWeb kogunud andmeid oma tõhusate serverite kontrollimiseks.

milesweb magento funktsioonid

Magento funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Redis taustaprogramm & seansi vahemälu
 • Optimeeritud server
 • Pilvetulekahju CDN & Raudtee
 • Tasuta installimine
 • Klienditugi

Hinnakujunduse osas on MilesWeb siin pisut kallis, kuid funktsioonide tõttu mitte niivõrd taskukohane & kasu.

Uptime

MilesWeb pakub samu tööaja hindeid kui kõik teised oma kataloogis olevad plaanid. MilesWeb lubab 99,95% -list kasutust ka oma Magento hostimisplaanides.

miili veebi magento uptime

Neil on ülemaailmne 3. tase & 4 andmekeskust, mis hõlbustavad võimalikult madalaid seisakuid usaldusväärsete ühendustega tagamaks, et teie e-poe sait kunagi alla ei lähe.

Turvalisus

LiteSpeed ​​pakub oma sisseehitatud DDoS-kaitsefunktsiooni. See kaitseb teid kõige levinumate ja raskete HTTP-rünnakute eest, mis võivad teie veebisaiti kahjustada või sulgeda.

Paljud ettevõtted on pidevalt DDoS-i rünnakute ohus, mis võivad mõjutada nende äri ja tekitada korvamatuid kahjusid.

miili veebi magento turvalisus

Magento 1 ja Magento 2 on väga levinud näited kategooriast, mis on tavaliselt DDoS-rünnaku ohvrid.

MilesWebi DDoS-kaitse tuvastab teie liikluses tavalised mustrid. See hoiatab teid teie saidile jõudmise võimaliku pahatahtliku tegevuse eest liikluses.

Klienditugi

MilesWeb pakub nende Magento hostimisteenusele täielikku nõustamisteenust. Nad pakuvad abi kõiges, mis puudutab versiooniuuendusi, soovitusi mitmesuguste probleemide kohta ja toetab isegi andmebaasidega seotud päringuid.

milesweb klienditugi

MilesWeb väidab, et pakub professionaalset tuge oma kvalifitseeritud ekspertrühma kaudu. See muudab teenuse tasuvaks veelgi usaldusväärsemaks. Tavaliselt on keeruline leida seda tuge teiste teenuste abil.

Hinnakujundus & Funktsioonid

milesweb Magento hinnakujundus

MilesWeb pakub igapäevaseid varukoopiaid, LiteMage, Redis Backend, Cloudflare CDN, SSL-sertifikaat & Kõigis plaanides on vaikimisi pühendatud IP. Samuti on võimalik valge sildi kohandamine teie brändi logo ja domeeninime kuvamiseks.

Kuuga ₹ 1960 kuus saate kohe alustada M1 astme kavaga. See sisaldab 1 saiti, 250 külastajat, 30 GB salvestusruumi, 200 GB ribalaiust, kahetuumalist protsessorit ja 4 GB muutmälu. Arvestades, et need omadused pole eriti kõrgtehnoloogilised, kuid alustuseks piisavalt head.

M2, M3 & M4 plaanid on väga identsed M1-ga, ainsaks erinevuseks on hostitud saitide, salvestusruumi, ribalaiuse, külastajate, protsessori ja RAM-i topeltmaht. Nii et põhimõtteliselt maksate suurenedes selle eest, mida vajate.

Plussid

 • LiteSpeed & LiteMage kiire jõudluse tagamiseks & vahemälu vähendamine
 • Magento tasuta installimine
 • Tipptasemel funktsioonid
 • Magento nõuanded uuenduste jaoks & Ettepanekud

Miinused

 • Kellegi jaoks eelarves kallis
 • Pikendamine on kõrge hinnaga

Külastage MilesWebi

5. GreenGeeks

GreenGeeksi bännerGreenGeeks terviklik keskkonnasõbralik hostimislahendus toetab Magento hostimist. Sellega on kaasas kohandatud Magento install ja see on optimeeritud Magento jaoks.

Uptime:

Teenustele antakse 30-päevane raha tagasi garantii. GreenGeeks annab 99,9% tööaja garantii.

Ma jälgisin GreenGeeksi tööaega ja leidsin järgmist:

GreenGeeks Uptime

Viimaseid Uptime saate vaadata siit.

Uptime ei saa olla midagi paremat kui see, mida ma eespool pakkusin. See on suurepärane tööaeg hooldamiseks.

Töökindlus ja turvalisus:

Baastasemel kasutab GreenGeeks hea kiiruse andmiseks SSD-d. Veebisaite toidab CloudFlare CDN koos PowerCacher tehnoloogiaga.

See tagab hea laadimisaja. GreenGeeks paneb mitu tehnikat kokku, et anda hea jõudlus.

See hõlmab riistvara ja toite koondamist koos konteineripõhise tehnoloogiaga, hostimiskonto eraldamist, serveri pidevat jälgimist, reaalajas turvaskaneerimist, täiustatud rämpspostikaitset ja automaatvärskendusi.

Üldiselt ütleksin, et GreenGeeks pakub häid turvaelemente.

Varuteenused:

GreenGeeks pakub vaikimisi öösel varukoopiaid, et teie andmed oleksid kogu aeg kaitstud.

Kavad hõlmavad ka tasuta veebisaidi migratsiooni. Andmeid saab taastada cPaneli kaudu. Varundamisi säilitatakse 24 tundi ja need on ette nähtud hädaolukorra taastamiseks.

Plaanid:

GreenGeeks pakub Magento hostimist koos oma jagatud hostimisplaaniga. Sellel on ühtne plaan, mida toetatakse.

Plaanid algavad 2,95 dollarist kuus ja pikendavad 9,95 dollarist kuus.

GreenGeeksi plaanidKlienditugi:

GreenGeeks pakub head teadmistebaasi, mis hõlmab enamikku teemasid. See sisaldab ka veebisaidi õpetusi.

Veebisait sisaldab ka mitmeid videoõpetusi. Nende klienditoega saate ühendust e-posti, telefoni või reaalajas vestluse kaudu.

Kuigi telefon on kindlatel tööaegadel saadaval, on reaalajas vestlus saadaval ööpäevaringselt. Samamoodi on e-posti ooteaeg umbes 20 minutit.

Vestlus algab kohe.

GreenGeeksi vestlus

Külastage GreenGeeksi

6. FastComet

Kiirkommi Magento bänner
FastComet toetab Magento hostimist oma jagatud hostimiskavadega. See annab 45-päevase raha tagasi garantii. Magento installimine, veebisaidi ülekandmine, domeeni ülekandmine ja laienduse installimine on iga kavaga kaasas.

Uptime:

Minu kogemus FastCometiga näitab, et see kannatab vähemalt seisakuid. FastComet pakub SSD-mäluseadet koos tasuta CloudFlare CDN-iga. See on pilv Magneto hostimine.

Olen märkinud FastCometi tööaega ja siin see on.

Pingdomi kiire comet uptime

Viimast Uptime näete siit.

FastCometil on hea tööaeg, välja arvatud detsember, kus see langes pisut drastiliselt.

Töökindlus ja turvalisus:

Pilvepõhine infrastruktuur koos vahemälutehnikatega pakub usaldusväärseid teenuseid.

Pidev jälgimine tagab teenuste käitamise ja käitamise. FastCometil on mitu serverikohta, mis pakuvad usaldusväärseid ja hea jõudlusega teenuseid.

Infrastruktuur sisaldab veebirakenduse tulemüüri, krüpti SSL, SpamExperts, viirusekontroll, pahavara eemaldamine, Apache spam Assassin, võrgu tulemüür, tasuta versiooniuuendused.

Kõik need funktsioonid tagavad kogu aeg kõrgeima turvataseme.

Varuteenused:

FastComet pakub enamikku funktsioonidest osana plaanidest. Eeliseks on see, et saate eelarvesõbraliku plaani. Varundamine ja taastamine on samuti osa kavast.

Teil on täielik ja piiramatu juurdepääs teie varukoopiatele. See võib olla nii igapäevane kui ka iganädalane varundamine.

Ühe klõpsuga taastamishalduri abil saate varukoopiaid taastada.

Tasuta domeeni ülekandeid teeb FastComet.

Plaanid:

Kõigist, millest ma seni rääkinud olen, on FastCometil kõige taskukohasem hind. Miski, mis suudaks selle plaani ja hinnakujunduse üle lüüa.

Saate 3 Magento hostimise kava. Põhiplaan algab 2,95 dollarist kuus.

Kavad sisaldavad hulgaliselt funktsioone, mis muudavad selle veelgi eelarvesõbralikumaks.
fastcomet magento plaan

Klienditugi:

FastComet pakub mitmekülgseid klienditoe teenuseid. Nende tugitiimiga saate ühendust e-posti, telefoni või reaalajas vestluse kaudu. Kõik need on võrdselt hõlpsasti neile kättesaadavad.

Kaasatud õpetused ja juhendid on põhjalikud ja hõlmavad suurt hulka teemasid. Rääkides lihtsalt

Magento hosting, leiate ohtralt õpetusi. See hõlmab nii põhilisi kui ka edasijõudnute teemasid.

Niisiis, ma olen proovinud mitu korda kiire vestluse kaudu ühendust võtta FastCometi toega. Ja kui aus olla, siis see läheb iga korraga paremaks. Tugiesindajad pakuvad teile kiiresti teavet erinevate hostimiskavade kohta.

kiirtoote magento vestlus

Kui sirvite nende veebisaiti, näeksite nende live-vestlust, mis kahtlemata on ööpäevaringselt toetatav.

Külastage FastComet

7. GoDaddy

Godaddy bännerGoDaddy oma mitmekesiste teenustega ei jää maha Magento majutamisel. GoDaddy on üks populaarsetest hostimisplatvormidest ja pakub tohutut arvu domeene. Täiuslik põhjus, miks see lisatakse Magento parimate hostimiste loendisse.

Uptime:

GoDaddy oma Magento virtuaalserveriga tagab 99,9% tööaja. Infrastruktuur on üles ehitatud pideva jälgimise, SSD-salvestuse ja CDN-iga, mis tagab ühtlase kiiruse ja ühtlase tööaja.

Magento hostimine on saadaval GoDaddy jagatud hostimise, ettevõtte hostimise ja virtuaalse privaatserveri kaudu.
godaddy UptimeTegelikult pakub GoDaddy aga palju paremat tööaega kui see, mida ta tagab. See on ilmne minu salvestatud tööajaajaloost, mida siin saab näha.
godaddy uptime

Töökindlus ja turvalisus:

Magento hostimise korral sisaldavad juhised, kui jääte GoDaddy jagatud hostimise juurde, ka SSL ja esmaklassiline DNS. See hõlmab 24/7 DDoS-kaitset.

Väheste muude turvafunktsioonide hulka kuuluvad – CageFS, andmebaasi varundamine ja taastamine, parooliga kaitstud kataloogid, viiruste / rämpsposti kaitse, e-posti privaatsus 256-bitise krüptimisega.

VPS-iga saate pidevat tööaja jälgimist, automaatseid tarkvarapaiku ja värskendusi, iganädalasi varundamisi ning OnDemandi varundamist.

Mis iganes tüüpi hostimist valite, pakub GoDaddy häid turvafunktsioone ja lisab usaldusväärsete teenuste pakkumist.

Varundusteenused:

Jagatud hostimine toetab varundamist eraldi hinnas. Katastroofide ohjamiseks ja taastamiseks võib kasutada 2,99 dollarit kuus.
GoDaddy varundamineHallatud VPS-i plaanid hõlmavad varundamist ja taastamist. Kavas on automaatne varundamine. Peale selle on saadaval ka OnDemandi varukoopiaid.

Plaanid:

Kuna Magento hostimine GoDaddy’is on saadaval mitmel hostimisel, on neil nii hinnakujundus kui ka funktsioonid pisut erinevad.

Jagatud hostimine algab 5,99 dollarist kuus ja sellel on 4 erinevat plaani. Siinsed uuendused on esmakordsete hindadega võrreldes pisut kõrge hinnaga.
godaddy Jagatud plaanidÄrimajutusel on Magento hostimine saadaval ja plaanide hind on 19,99 dollarit kuus. Sobivama Magento Business’i hostimise hind on 44,99 dollarit kuus.
GoDaddy äriplaanidKui kaalute VPS-i, siis võib see olla isehaldus või hallatud hostimine. Kui isehaldusega hostimine algab 9,99 dollarist kuus, toetab hallatud hostimine 4 plaani ja algab 24,99 dollarist kuus

Siin on uuendustel sama hind, mis esmakordse hinnakujundusel.
godaddy VPS plaanid

Klienditugi:

GoDaddy oma Magento hostimise jaoks pakub ööpäevaringset tuge. Nende klienditoega saate ühendust telefoni, e-posti ja reaalajas vestluse kaudu.
godaddy klienditugiNende ametlikul veebisaidil on ajaveebid, KKK ja spikker. Abi osa hõlmab enamikku teemadest ja on mõeldud nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Lisamiseks on GoDaddyl ka kogukonna tugi.

Külastage GoDaddy

8. Saidiplats

SiteGround ribareklaamMuude hostimisteenuste poolest populaarselt tuntud SiteGround ei jää Magento hostimise osas maha. Sama atraktiivse toega saate SiteGroundis kasutada ka Magento 2.

Uptime:

SiteGround pakub infrastruktuuri, mis võimaldab säilitada maksimaalset tööaega. Sellel on serverid, mis on jaotunud mitmesse kohta.

SSD-salvestusruum pakub ühtlast laadimisaega. Serverid on ehitatud koos CentOS-iga koos Apache ja Nginxiga, mis pakuvad head kiirust.

Siin on kasutusaeg, mille ma seni SiteGroundi jaoks salvestasin.

saidi tööaeg

SiteGround on andnud üsna head tööaja mõõdikud.

Töökindlus ja turvalisus:

SiteGround pakub iga kontoga tasuta CDN-i. Selle kohandatud serveri seadistamine tasemel tarkvaralise vahemälupulgaga tagab ühtlase kiiruse.

Stabiilse ja usaldusväärse hostimiskogemuse tagamiseks on nii võimsus kui ka riistvara ülearused. See on ühendatud Linuxi stabiilsuskonteineritega, mis tagavad hõlpsa mastaapsuse.

Kui tegemist on turvalisusega, siis ütleksin, et SiteGround pakub selle ümber mitmeid funktsioone. Sellel on konto eraldamine, kiireim serveri jälgimine, et tagada maksimaalne tööaeg, häkkimisvastane süsteem, automaatsed värskendused ja plaastrid, rämpsposti tõkestamise eksperdid.

Kõik need funktsioonid muudavad SiteGroundi kindlasti turvaliseks.

Varuteenused:

Kavad sisaldavad automaatset igapäevast varundamist. Seda hoitakse 30 päeva. Saate igal ajal kasutada taastamishaldurit ja faile taastada.

Restaureerimise teenus on tasuta. Mõned plaanid toetavad ettetellimisel tehtavat varundamist. Korraga saate teha kuni 5 tellitavat varundamist. See tagab kohese varundamise ja hoiab teie andmed ohutuna.

Plaanid:

SiteGround pakub 3 Magento hostimise kava. Põhiplaan algab 3,95 dollarist kuus.

SiteGround plaanidPõhiplaan toetab 10000 külastust kuus ühe hostitud veebisaidiga kuus.

Need plaanid hõlmavad tasuta Magento installimist, Magento eelnevat turvalisust, Magentoga seotud tuge. Plaanid uuenevad kõrgema hinnaga võrreldes esmakordse hinnakujundusega.

Klienditugi:

SiteGroundi abil saate pidada müügivestlust. Kui olete juba SiteGroundi liige, saate nautida nende prioriteetset tuge.

Ressursside osas on SiteGroundil hea valik õpetusi. Nende tugitiimiga saate ühendust võtta e-posti, vestluse või piletite kaudu.

Tugimeeskond aitab Magento installimisel, tasuta migreerimisel ja mitmetes muudes Magentoga seotud küsimustes. Toetatud on ka Magento spetsiifiliste moodulite ja pistikprogrammidega seotud probleemid.

Külastage saiti SiteGround

Järeldus

Kõik ülaltoodud võimalused on võrdsed head juhuks, kui soovite uurida Magento hostimist.

Mõlemad variandid teenivad eesmärki.

Neil on hea tugi, mis on Magento hostimise üks peamisi aspekte, arvestades Magento keerukamat kasutamist.

Lõpetuseks tahaksin siiski noogutada, kas proovida GreenGeeksi või Nexcessi. Võrdlevad konkureerivad valikud – need on kindlasti Magento hostimise valikud.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map