8 parimat PingDomi alternatiivi 2020 (number # 1 on fantastiline)

Oma eelmises artiklis tutvustasin teile tööriistu, mida iga saidi omanik peaks kasutama.


Selles artiklis räägin Pingdom Alternatiividest.

Olen kindel, et nõustute minuga, kui ütlen:

Pingdom on suurepärane vahend. Kuid see on kallis ja funktsioonide ning klienditoe osas on piiratud võimalustega.

Noh, selgub, on palju tööriistu (aka Pingdomi alternatiivid), mis on odavamad, millel on rohkem funktsioone kui Pingdomil ja mida on lihtsam kasutada.

Ja tänases postituses näitan teile mõnda parimat Pingdomi alternatiivi, mis sobivad ideaalselt teie vajadustega.

hostpill8 parimat PingDomi alternatiivi 2020

 1. Parem Uptime
 2. Dotcom-Monitor
 3. ServiceUptime
 4. Uptime.com
 5. RapidSpike
 6. SiteUptime
 7. Host Tracker
 8. Sait 24 × 7

1. Parem Uptime

Parema Uptime'i koduleht

Parem Uptime on selline, nagu võite nime järgi arvata, jälgib ja parandab teie tööaega numbreid, kui olete hõivatud oma saidi muude aspektide haldamisega. Parem Uptime on tohutult populaarne e-poodide omanike seas, kellele muidu kulutatakse laohaldust.

Registreerumine on üsna lihtne. Sisestage lihtsalt oma e-post & telefon ja selle saidi URL, mida soovite jälgida. See selleks. Nüüd, kui teie saidil on värskendus või kui see alla läheb, saate värskenduse esimesest käest.

Kui Better Uptime’i kellas midagi valesti läheb, saate ekraanipilte & tõrkelogi koos üksikasjalike ajakavadega silumiseks on lihtne. Parem Uptime toetab ka välist teenuseintegratsiooni nagu Heroku, Slack, Zendesk jne, koos kalendri integreerimisega valvekorra rotatsioonide jaoks.

Hinnakujundusest rääkides on üks hea uudis: tasuta plaan. Piiratud funktsioonidega tasuta plaan, näiteks tasuta e-posti teated, 3-minutilised kontrollid ja 5 telefonikõnet. Pärast seda on olemas vabakutselise plaan koos piiramatute telefonikõnede, 30-sekundiliste kontrollide ja ühe kasutaja kontoga.

Kõrgetasemeliste plaanide juurde minemiseks on ‘Team’ -il 5 kasutajakontot, valveaja planeerimine, pooleldi toe tugi ja piiramatu integratsioon. Kui need ei sobi teie skaalaga, on ettevõtte plaan 150 dollarit kuus & pakub parimat tuge ja võimalust täiendavate kasutajate lisamiseks.

Mis mulle parema tööaja korral meeldib:

 • Piiramatu e-posti märguanded kõigis plaanides
 • Juhtumi eskalatsioon

Külastage paremat tööaega

2. Dotcom-Monitor

Veebilehe jälgimine
Dotcom-Monitor on kõik-ühes pilvepõhine seireplatvorm, mis võimaldab teil seda juhtida & jälgige selliseid teenuseid nagu SOAP, GET, POST, TCP, ICMP & SSL-sertifikaadid agentuuride tööaja haldamiseks, jõudluse jälgimiseks ja lisafunktsioonide jaoks & ettevõtted.

Selle armatuurlaual on ühtne aruandlussüsteem, saate üksikasjalikke teateid tõrke tuvastamise korral, paindlikku XML-i aruandlusteenust, mis lisab API-sid teie reaalajas jälgimisandmetesse, integreerimist populaarsete platvormidega ja isegi jälgib saite / rakendusi väljaspool teie võrku.

Ka hinnamudeli on hoitud võimalikult mõõdukas. Põhiplaan algab 1,99 dollarist kuus, mis pakub vähemalt 10 eesmärki. Iga kava sisaldab piiramatuid avalikke armatuurlaudu, SSO-integratsiooni, konfiguratsiooni API-t, XML-andmevoogu, ööpäevaringset tuge jne..

Lisaks Dotcom-Monitorile on ka tunnustatud, et ta on esimene ettevõte, kes tutvustas üheminutilist jälgimist ja jälgib IPv6 & telefoni märguanded, pildi vastetehingute jälgimine ja WYSIWYG rakenduse jälgimise skriptisalvesti.

Mis mulle Dotcom-Monitori juures meeldib:

 • Kohustusi ei ole / krediitkaarti pole vaja 30-päevaseks tasuta prooviversiooniks
 • XML-i reaalajas andmete esitamise teenus

Külastage Dotcom-Monitori

3. ServiceUptime: (minu lemmik)

Teenuse Uptime

ServiceUptime võimaldab teil jälgida oma veebisaiti kümnes erinevas asukohas üle maailma. Neil on kohandatavad jälgimissagedused alates 1 minutist kuni 60 minutini. See sisaldab mitmeid erinevaid jälgimisteenuseid nagu HTTP, HTTPS, ICMP, FTP, DNS, POP3 jne.

Teenuse ServiceUptime suurepäraseks jälgimisriistaks teeb asjaolu, et iga kord, kui teie teenust kontrollitakse teisest asukohast, antakse häire ainult siis, kui tõrge tuvastab mitu asukohta.

Kui peate oma veebisaidil (webhookides) käivitama skriptid eritingimuste (nt seisakuajad) jaoks, on ServiceUptime suurepärane tööriist, mida tuleks kaaluda. Kõik ServiceUptime’i premium-plaanid toetavad Webhookide kasutamist.

ServiceUptime’is on tasuta ja tasuline jälgimine, mille vahel saate valida. Tasuta monitooringu teenus võimaldab teil jälgida ühte teenust iga 30 või 60 minuti järel; tasulised teenused varieeruvad sõltuvalt valitud kavast 10 monitorist 110 monitorini.

Mis mulle ServiceUptime’is meeldib:

 • Paindlikud sagedusvalikud.
 • Võimalus valida vabakava alusel suvalisi sadamaid

Külastage teenust Serviceuptime117 kasutajad, kes ostsid selle

4. Uptime.com

Uptime.com

Uptime.com ei jälgi mitte ainult teie serveri tööaega, vaid pakub ka toimivuse aruandeid. Sellel on piiramatu veebisaitide jälgimise võime ja see võimaldab jälgida HTTP, HTTPS, Ping, SSH, TCP, DNS, API, tehinguid, e-kirju ja paljusid teisi.

Uptime.com teeb pidevat jälgimist ühe minuti jooksul 30 erinevast asukohast. Kui veebisaidil ilmneb tõrkeid, saate nõudmise korral hoiatusi. Need hoiatused saadetakse SMS-i, e-posti, tõuketeate, Twitteri või veebikoha kaudu.

Sellel on 21-päevane tasuta prooviperiood. Postitades on mitu kava, kõige elementaarsem plaan algab 15 dollarist kuus.

Kõik plaanid hõlmavad SSL-i jälgimist, ööpäevaringset tuge, pingide jälgimist, viiruste ja pahavara skannimist ning reaalset kasutajate jälgimist.

Uptime.com pakub põhjalikke aruandlusandmeid koos serveri jõudluse, reageerimise aja ja tegeliku tööajaga. Saate kontrollida veebisaitide tööaja ajalugu ja saada e-posti teel igapäevaseid, nädala- ja kuuaruandeid.

Iga kavaga saate ka avaliku oleku lehe, mida saab kuvada sisemiselt või avalikus portaalis. Uptime.com põhiplaan näeb ette varasemate andmete säilitamist 4-kuulisena. Uptime toetab ka kolmandate osapoolte integreerimist. Need teenused on koos abiosakonna heade tehnilise toe juhenditega.

Mis mulle meeldib Uptime.com lehel:

 • Hoiatused Twitteri kaudu
 • Jälgib DNS-i, meiliserverit, veebiserverit ning toetab IP ja domeeni musta nimekirja

5. RapidSpike

kärestikuhaugRapidSpike on järjekordne lahendus teie veebisaidi tööaja jälgimiseks. Sellega kaasneb 14-päevane tasuta prooviversioon. Sellel on automatiseeritud ja pidev tööaja jälgimise teenus.

RapidSpike abil saate jälgimiseks uusi koheselt veebisaite või servereid lisada. Sellel on pidevad 24/7/365 teated ja mis tahes seisaku korral teavitatakse teid viivitamata.

RapidSpike saadab teatise mitmel viisil. See võib saata teatisi e-posti, SMS-i, häälkõne, veebipiltide, aeglaste kanalite, edastamise, Microsofti meeskondade või kontori 365, PagerDuty, rakenduste sõnumite või avaliku oleku lehe kaudu.

RapidSpike saab töötada intervalliga 1 minut ja kui soovite seda pikema kestusega, siis on see konfigureeritav.

RapidSpike omab kogu maailmas tuge ja tagab enne seisaku teatise saatmist kontrollimist mitmes asukohas. Teenused on kombineeritud mitmete teavitusreeglitega. See on kasulik, kui huvirühmas on mitu erinevat huvirühma.

See on võrdselt juurdepääsetav lauaarvuti, tahvelarvuti, mobiili või muu seadme kaudu. Sellel on armatuurlaual saadaval konsolideeritud vaade, mis pakub asjakohaseid tööaja mõõdikuid.

RapidSpike sisaldab üksikasjalikku aruandlust, sealhulgas iga lehe jälgimist. Samal ajal saadaks see ühe teatise juhuks, kui lehel on mitu tõrget. See saab jälgida pingi, HTTP ja TCP-d.

Mis mulle RapidSpike.com-s meeldib:

 • Suur arv teavituskanaleid
 • Toetab API seiret, turvaaukude skaneerimist ja reaalset kasutajate seiret

6. SiteUptime:

SiteUptime

SiteUptime jälgib teie veebisaiti iga kahe minuti järel 8 erinevast asukohast, mis asuvad 5 mandrit. Sellel on mitu jälgimisvõimalust, näiteks HTTP, HTTPS, DNS, ICMP, POP3 jne.

SiteUptime väldib valepositiivseid signaale, kinnitades hoiatuse teisest geograafilisest asukohast.

Kui kaalute enne tasulise valiku juurde liikumist tasuta veebisaidi jälgimise tööriista proovimist, on SiteUptime suurepärane valik. Tasuta plaan võimaldab seadistada ühe kuvari, mis kontrollib teie veebisaiti iga 30 minuti järel. See sisaldab ka tööajaaruandeid, e-posti teateid ja juhtpaneeli. Täpsemad plaanid võimaldavad teil seadistada kuni kuus monitori, mis kontrollivad teie veebisaiti iga 2 minuti järel.

Mis mulle SiteUptime’is meeldib:

 • Statistika jälgimine XML / RSS-i kaudu

7. Host Tracker:

host-tracker.com

Host Tracker ei tähenda ainult sisu jälgimist ja reageerimise aja kontrollimist. Nende hulka kuulub ka andmebaaside jälgimine.

Host Tracker jälgib teie veebisaiti enam kui 70 asukohast kogu maailmas, kasutades mitut protokolli, näiteks HTTP, HTTPS, ICMP, FTP, SSH, RDP jne..

Host Trackeri abil on midagi enamat kui lihtsalt e-post, SMS ja telefonikõne, et teid hoiatada. Võite valida ka hoiatuste saamise Hangoutsi ja Skype’i kaudu.

Lisaks veebijälgimisele võimaldab Host Tracker jälgida ka teie protsessori, HDD ja RAM-i koormust; ja sertifikaadi aegumine.

Aruandeid saab alla laadida erinevates vormingutes, näiteks PDF, XML ja CSV.

Saate oma rakenduse Host Trackeriga integreerida, kasutades nende API-sid.

Host Trackeri statistika teeb sellest kindlasti valikuvõimaluse: 8 aastat eetris, 40000+ klienti ja 200000+ jälgitavat veebisaiti.

Mis mulle Host Trackeri juures meeldib:

 • Hiiglaslikud teavitusvõimalused, sealhulgas Hangoutsi, Skype’i ja Häälkõne kaudu
 • Musta nimekirja kantud domeeni / IP jälgimine on võimalik

8. Sait 24 × 7

Saidi24x7

Site24x7 on kõik-ühes lahendus, mis võimaldab teil jälgida mitte ainult oma veebisaiti, vaid ka mobiilset veebisaiti, mobiilirakendusi ja Amazon EC2-s töötavaid pilvevarasid..

Fortune’i hiljutises aruandes öeldakse, et mobiilside liiklus kasvab ajavahemikul 2015–2020 kokku 53% aastas. See suurendab teie mobiilisaitide ja mobiilirakenduste jälgimise tähtsust..

Site24x7 jälgib selliseid teenuseid nagu HTTP, HTTPS, ICMP, DNS, FTP jne enam kui 50 asukohast kogu maailmas. Samuti pakub see reaalajas kasutajate jälgimist koos selliste mõõdikutega nagu brauseri tüüp, asukoht ja platvorm.

Mida veel? Site24x7 pakub ka serveri jõudluse jälgimist ja võrgu jälgimist. See jälgib selliseid servereid nagu Windows, Linux, Amazon EC2 ja VMware ESX; ja võrguseadmed nagu ruuterid, lülitid, tulemüürid ja printerid.

Site24x7 peaks olema teie valik, kui otsite enamat kui ainult veebisaidi jälgimist; nagu mobiilirakenduste jälgimine, rakenduste jõudlus, serveri jõudlus ja võrgu jõudlus.

Mis mulle Site24x7 puhul meeldib:

 • Saab jälgida pilveinfrastruktuuri, näiteks Amazon EC2
 • Mobiilirakenduste jälgimine & rakenduste jõudluse jälgimine Java, .NET, AWS, Azure, iOS jaoks & Androidi keskkonnad

Kokkuvõte

Parem
Uptime
Dotcom
Ekraan
Teenindus
Uptime
Uptime
Kiire
Spike

HTTP
HTTPS
GET / POST
SEEP
TCP
ICMP
SSL
FTP
DNS
POP3
Ping
SSH
API
Vaba kava
Saadaval?
Piiramatu10 monitori20 monitor20 monitor50 monitori
Ekraan
Sagedus
3 min1-5 minkuni 3 min1 min2 min
Teadete kauduE-post
SMS
Helistama
E-post
SMS
E-post
SMS
Helistama
E-post
SMS
Helistama
E-post
SMS
Helistama
Vaata detaile Vaata detaile

Siin mainitud alternatiivid annavad teile veebisaitide jälgimiseks mitmeid erinevaid valikuid.

Valikud erinevad mitte ainult kulude, vaid ka jälgitavate teenuste, asukohtade arvu, aruandluse vormingute ja mõõdikute ning hoiatusmehhanismide osas.

Veebisaidi jälgimise tööriista kasuks otsustades kaaluge ServiceUptime’i, kuna sellel on teistega võrreldes suurepärased funktsioonid.

Kommenteerige allpool ja andke mulle teada, millise valisite.

Edu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map