9 kaunist Wixi veebisaidi näidet teie inspiratsiooniks (2020)

9 kaunist Wixi veebisaidi näidet teie inspiratsiooniks (2020)

9 kaunist Wixi veebisaidi näidet teie inspiratsiooniks (2020)

Kui avate oma poe ehitamise või oma ettevõtte loomise maailma, on lihtsam saada algne idee ja alustada oma asju. Kuid selleks kulub palju rohkem, et see idee kasvaks koos mõne uue eksperimendiga ja oleks parem kui teie võistlus.


Kuigi nendel asjadel peab olema oluline roll, on suurepärase idee genereerimiseks kõige põhilisem reegel. Ja selle laiendamiseks vajate head platvormi; mis võiks olla parem kui veebis alustamine?

Nii et sellesse tehnilisse maailma pääsemiseks saadakse teie veebisaidile samm mägedesse jõudmiseks. Täna plaanivad inimesed luua oma veebisaidi mitmel otstarbel, näiteks toit, lillepood, loomade hooldamise teenused, toidukaubad ja mis mitte!

Veebisaidi loomiseks on kõige olulisem välja selgitada selle jaoks parim platvorm. Ärge muretsege, siin on mõned suurepärased Wixi mallid, mis aitavad teil oma veebisaiti üles seada.

1. Sonja van Duelmen

Sonja van Dülmen

Kui ilmutate huvi nii kunsti kui ka disaini segu vastu, on parim näide Sonja van Duelman.

See Wixi veebisait on iseenesest täiuslik näide sellest, kuidas ühendada kunst veebisaidi kujundusega, kuna selle ainulaadne maitse ise on nähtav nende veebisaidi kerimisel. Mõne põneva malli abil sobib see veebisait suurepäraselt teie ettevõtmise alustamiseks.

2. Grillitud juustuvabrik

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

juurtega juustutehas

Nimi ise on nii cheesy. See täidab teie suu veega ja mis võiks olla parem kui veebisait, mis pakub teile parimat grillitud juustu. Tema veebisait pakub teile värsket leiba, värskeid koostisosi jne ja seda, mis võib teie kõhule olla rohkem kui juust.

Sait pakub selliseid funktsioone nagu menüü, kohaga seotud videod, Instagrami lingid, broneeringutellimused jne.

3. Tere naaber

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

Tere naaber

Wixi teema loodud suurepärane veebisait. Kui olete huvitatud mängudest ja teil on palju huvi õuduste vastu, annab see veebisait teile parima kogemuse, et saaksite mõlemaid koos maitsta. Tere naaber on mäng, mis põhineb õudusteemal.

Seda mängu alustati algselt youtubes ja nüüd on see saadaval ka erinevates mängukohtades.

4. Söö elavat und

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

Söö elavat und

Veebisait, mille nimi kõlab isegi nagu elu mantra. Kuna toit on elu kõige olulisem osa, mis hoiab teid muud kui hingamist, räägib see veebisait kõike klassikalistest Prantsuse maaretseptidest.

Veebisait on suurepärane sait hallatava kodulehega, mis on täidetud palju ilusate, pilkupüüdvate fotodega. Samuti on galerii, mis sisaldab pilte erinevatest retseptidest ja nende kohta täielikku infosisu.

5. Lõiked ja verevalumid

Cuts & Bruises juuksurisalong

Lõiked ja verevalumid on juuksurisalong, mis on Wixi abil loonud nende veebisaidi teemaga, mis sobib nende kauplusega.

Parim osa saidi kohta on see, et sellel on kogu teave ühel lehel, mida kasutajad tahaksid teada. Sait pakub ka selliseid funktsioone nagu otsevestlused ja ostukorv.

6. Seitse grammi kohvikut

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

Seitse grammi kohvikut

See veebisait on kindlasti huvipakkuv koht, kuna selle esimene vaade paneb vaatajad ise aru saama, mida kogu sait endast kujutab. See annab teile piltide abil kasutajasõbralikul viisil täpset teavet ja aitab kasutajatel kasutajatel oma tooteid kiiresti osta.

Samuti saavad nad broneerida toitlustamise ja isegi külastada kõiki veebisaidi linke.

7. Hea enesetundega kaubad

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

hea enesetunne

Mõne vapustava efekti ja lõiguga sobib see Wixi veebisaidi näide suurepäraselt teie veebisaidi planeerimiseks. See veebisait käsitleb konkreetset poistele mõeldud toodet, s.o allergiavastast huulepalsamit.

Mõne pilkupüüdva bänneri ja lõiguga navigeerimisriba sektsiooni kaudu teistele lehtedele üle minnes näete mitmeid paigutusmustreid.

8. Prantsuse Knot Studios

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

prantsuseknotstuudiod

Ilus Wixi kasutamise viis – sellel veebisaidil on kõike piltide kohta. Kuna sait on väga elegantne, kuid samas stiilne, sisaldab see terve hunniku värve ja elegantsi, mis on segatud mälestustega. Sait sisaldab pilte neid kajastavate lühikeste loosungitega ja kõigi jaoks mõeldud slaidiseanssi.

Üleval on sotsiaalmeedia lingid ja teave on kujundatud nii, et pildi kirjeldus on otse pisipildi all.

9. Loomade muusika

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

loomamuusika

Sellel veebisaidil on üks kõige hinnatumaid ja muljetavaldavamaid viise enda esindamiseks. Sellel veebisaidil on kõike enda kohta lahti seletatud. Kodulehel on pisipildid, mis pakuvad muid võimalusi peale ettevõtte portfelli, näiteks fotod, videod, muusika jne..

Parim külg on see, et kuna sotsiaalmeedia valikud on vasakpoolses nurgas, saavad kasutajad hõlpsasti igal ajal nendele üle minna.

Suurepärane viis oma ettevõtte edendamiseks ja toodete müümiseks klientidele. Veebisaidid on suurepärane platvorm, kuna need pakuvad selliseks tegevuseks mitte ainult platvormi esindamiseks, vaid ka enda näitamiseks ja rohkem teenimiseks.

Järeldus

Wix on kindlasti esitanud suurepärase platvormi, et kasutada selle funktsioone ja rakendada neid mõne värvika, atraktiivse ja lõualuu varjatud veebisaidi loomisel. Neid on näitena palju, mõned neist on ülaltoodud. Loodan, et Wixi kaudu leidub tulevikus ka selliseid toredaid loominguid.

Kuigi veebisaitide loomine näib olevat kerge töö, pole see nii. Veebisait ei tähenda ainult esitlusi; see puudutab ka sisu ja seda, kui hästi olete suutnud kõik paika panna. Ikoonid, liugurid, paigutus, välimus ja iga bitti loetakse veebisaidil. Võite unustada unikaalse funktsiooni olemasolu, kuna see näeb välja puudulik.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector