9 rumalat veebimajutusküsimust, mida te alati kartsid küsida

Otsuste tegemine on kõige tülikam ülesanne maailmas; üldiselt võtavad inimesed otsuseid vastu emotsionaalsetel ja isiklikel instinktidel, kuid otsused peaksid alati põhinema faktidel ja andmetel. Veebimajutuse valimine on üks neist otsustest, mida tuleks alati teha, hoides fakte valguses. Iga soovitusprogrammi või suure allahindluse alusel tehtud otsus võib lähitulevikus tekitada probleeme ja vigu.


Paljud inimesed leiavad, et veebimajutus on segane kõnepruuk; nad ei tea, et tal on oma veebiettevõtte arendamisel väljapaistev roll. Siinkohal vastame 9 rumalale veebimajutuse küsimusele, mida te alati kartsid küsida:

1. Kas saidi kiirust saab suurendada, kui panen oma saidi pühendatud hostimise ja jagatud hostimise alla?

veebisaidi kiirus

Vastus: otse vastuse juurde, jah! Teie saidi laadimiskiirus suureneb, kui paned oma saidi jagatud hostimise asemel pühendatud hostimisele.

Siin on miks: ettevõttel, kes müüb jagatud hostimist (nagu nimigi ütleb, jagatud hostimises on kõik JAGATUD, sh kettaruum, ribalaius jne), on sadu või võib-olla tuhandeid kliente. Nad peavad kõigile pakkuma head kliendikogemust, seetõttu jaotavad nad serveriressursid võrdselt kõigi klientide vahel. SEE põhjustab teie veebisaidi aeglasema laadimise.

Kui teie sait tegutseb spetsiaalsel hostimisel, siis serveriressursse ei jagata, vaid need on ainult teile pühendatud. Seetõttu suureneb teie veebisaidi kiirus kindlasti, kui lähete spetsiaalset hostimist. Lisateavet pühendatud hostimise kohta leiate siit.

2. Kas minu saidi kiirus väheneb, kui hostin oma hostimiskontol mitut veebisaiti?

Vastus: On kaks erinevat stsenaariumi, arutagem mõlemat stsenaariumi ükshaaval:

Kui teil on spetsiaalne hostimine ja siis hostite mitut saiti: kui teil on spetsiaalne hostimine ja siis majutate kuni 10 saiti, siis teie saidi kiirus ei vähene eriti, kuna pühendatud hostiserverites on palju ressurssidest.

Kui teil on jagatud hostimise konto ja siis hostite mitut saiti: kui teil on jagatud hostimise konto ja kui hostite rohkem kui 2 saiti, siis teie saidi kiirus väheneb, kuna veebimajutus on juba teie serveriressursse piiranud ja te piirate seda veelgi, majutades mitut saiti.

3. Kas veebimajutusserver peaks asuma minu või kasutaja asukoha lähedal?

veebimajutusserver

Vastus: Kui teie veebipood on suunatud kindlale piirkonnale või riigile, on oluline, et server asuks kasutaja / külastaja lähedal. Näiteks: kui teil on Austraalias veebipood, mis müüb Vape vedelikku, on oluline, et sait hostitaks serveris Austraalias, see mõjutab teie saidi SEO-d, järjestamist ja laadimiskiirust.

Teisest küljest, kui teie sihtrühm on sama lai kui Amazoni oma, milleks on kogu maakera, pole teie jaoks oluline, et teie sait võõrustataks serverites kogu maailmas. Sellistel juhtudel võetakse kasutusele CDN-id (sisu edastamise võrgud) ja nad salvestavad sagedamini juurdepääsetavaid andmeid kliendi lähimatesse serveritesse. CDN-id teevad seda automaatselt; te ei pea selle pärast muretsema. Siit leiate lisateavet muude serveritega seotud oluliste tegurite kohta.

4. Kui registreerin oma domeeni ühe hostingu pakkuja juures ja hostin seda saiti teises veebimajutusettevõttes, mõjutab see veebisaidi kiirust?

Vastus: saidi laadimiskiirusele pole mingit mõju, kui DNS ja veeb hostitakse erinevates serverites.

5. Windows Server vs Linux Server – kumba peaksin valima ja miks?

Windows vs Linux

Vastus: ettevõtted ja veebimeistrid peaksid oma saitide majutamiseks alati valima Linuxi serveri Windows Serveriks, kuna Linux pakub paremat turvalisust, kõrget stabiilsust ja rohkem TCO-d – kogu omandikulu – arvestades, et Linuxi tarkvarapaketid on alati tasuta saadaval. Lisateavet Linuxi serveri valimiseks Windowsi serveriks leiate siit.

6. Kas peaksin muretsema saidi varukoopia pärast, isegi kui veebimajutusettevõte pakub automaatse varundamise võimalust?

Vastus: hoolimata sellest, kas teie saiti majutatakse spetsiaalsel hostingul või jagatud hostingul, peaksite oma saidist alati varukoopia võtma, isegi kui veebimajutusettevõte pakub automaatse varundamise võimalust.

Iga uus automaatne varundamine kirjutab üle eelneva automaatse varundamise, seetõttu on tungivalt soovitatav säilitada isiklikud varukoopiad. Kaug- / isiklikud varukoopiad on hädaolukorras taastumisel abiks.

7. Kui ma vahetan oma veebimajutusettevõtte, mõjutab see minu Google’i paremusjärjestust?

Vastus: ühelt hostiettevõttelt teisele üleminek ei mõjuta SEO-d ega teie Google’i edetabelit seni, kuni DNS-i hostimine ja veebimajutus jäävad samasse riiki. Halvale veebimajutusele üleminekul võib see mõjutada 1% teie Google’i edetabelist. Hoidke seisakuid madal ja oma saidi sisu kvaliteet kõrge ning teie Google’i edetabel ei lähe kunagi vajuma.

8. Leidsin veebisaidi, mis pakub TASUTA veebimajutust. Kas peaksin seda otsima?

Tasuta veebimajutus

Vastus: tasuta veebimajutust pakkuvad veebisaidid pakuvad üldiselt tõesti madalat laadimiskiirust ja väga pikka tööaega. Need tegurid hävitavad teie Google’i edetabeli. Sellisel tasuta hostimisel ei saa korraldada täieõiguslikke ja professionaalselt kujundatud saite. Ja kuna hostimise hind on aastate jooksul nii palju alla käinud, on selle jagatud hostimise serveris hostimine endiselt üsna ökonoomne.

9. Hakkan avama oma uut veebisaiti. Kas peaksin otsima virtuaalserverit või spetsiaalset majutust??

Vastus: Uue veebisaidi avamisel tuleks enne pühendatud või jagatud hostimisteenuste valimist alati välja arvutada oma eelarve, tulevased vajadused ja kliendibaas. Kui ootate lähitulevikus suurt kasvu ja plaanite hostida ka mitut saiti, valige Pühendatud hostimine, kuid kui olete eraisik ja teie vajadused on piiratud, siis jätkake virtuaalserveriga ja nautige oma veebis viibimist.

Nüüd, kui oleme kõigile neile küsimustele vastanud, on teil aeg alustada oma järgmise veebipõhise ettevõtmisega.

Teil on hea hostimine!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map