Bandzoogle Review: 8 asja, mida peaksite enne selle kasutamist teadma!

Seda artiklit muudeti ja ajakohastati 29. aprillil 2020.


Oh jah, täna on turul saadaval nii palju hostimisplatvorme. Enamik neist on üldotstarbelised hostimisplatvormid. Üldise eesmärgi all mõtlen, et võiksite hostida mis tahes domeeni.

Kas poleks tore, kui saaksite eksklusiivse hostimisplatvormi, mida saaks kasutada kindla otsitava domeeni jaoks?

Kuidas oleks muusikutele pühendatud hostimisplatvormiga?

Palun.

Bandzoogle on tõepoolest muusikutele pühendatud hostimisplatvorm.

Muusikutele pühendatud veebisait nõuab rohkem loovust ja rohkem tööriistu. See on täpselt see, mida Bandzoogle hõlmab.

Mis on Bandzoogle?

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

Bandzoogle

Bandzoogle on veebimajutusplatvorm, mis on pühendatud eranditult muusikutele. See pakub muusikutele tööriistu professionaalse veebisaidi loomiseks, muusika reklaamimiseks ja otse fännidele müümiseks.

See pakub tööriistu, mis toetavad integreerimist sotsiaalmeediaga, näiteks Twitter, Facebook, Instagram, SoundCloud ja Bandcamp.

Bandzoogle sisaldab ka sisseehitatud poodi, meililistide tööriistu ja aruandlusfunktsioone koos kümnete teemade ja mallidega.

Esmakordselt käivitas selle 2003. aastal muusik Chris Vinson, kes lõi ka oma rokkbändi Rubbermani veebisaidi.

Bandzoogle’i peakontor asub Kanadas Quebecis Montrealis. See on muusikute seas populaarne ja seda kasutab enam kui 30 000 muusikut ja ansamblit.

Bandzoogle plussid:

Teie valitud hostimisplatvormi kohta parimate punktide tundmine on äärmiselt oluline. Nagu igal teisel hostimisplatvormil, on ka Bandzoogle’il oma plussid ja miinused.

Las ma räägin lähemalt Bandzoogle’i kasutamise plussidest.

 • Toimivus ja kiirus: Bandzoogle’il on pilveinfrastruktuur ja see on loodud raskete disainidega veebisaitide suure jõudluse tagamiseks. Sellel on võime video ja graafika kiiresti renderdada.

  Kuna see on pühendatud muusikutele, on eriti oluline tagada piisav ribalaius ilma lämbumiseta. See piirab kasutajaid ainult lehtede, radade ja fotode põhjal. Peale selle pole muid piiranguid. Hostimisplatvorm toetab skaleeritavaid ja kiiresti kasvavaid veebisaite.

  Allpool on toodud veebisaidi toimivus, mis on suurepärane.
  bandzoogle uptimeBandzoogle’i uusima tööaja statistika kuvamiseks klõpsake siin

  Esimese baiti sarnane test on näidatud allpool. Ka see on sama kiire.

bandzoogle'i veebilehe kiirus

Ütlematagi selge, et Bandzoogle on funktsioonirikas ja muudab veebisaitide loomise äärmiselt lihtsaks. Sellel on mõned hõlpsasti kasutatavad lohistamisvalikud, mida saab hõlpsalt kasutada isegi algaja kasutaja.

 • E-kaubanduse jaoks valmis: põhiplaan toetab enamikku muusika veebisaidi jaoks vajalikest algelistest funktsioonidest. Kõigil kavadel on e-kaubanduse tugi. Selle abil saate muusikat alla laadida.
  e-kaubandus on valmis bandzoogle
 • Sisseehitatud meililisti: Toetatud on ka põhiplaani jaoks mõeldud postitusloend, millel on vähemalt 100 fänni tellijat. Oma fännide loendifunktsiooni abil saate oma fännidega kiiresti ühendust võtta.

  See funktsioon võimaldab professionaalseid e-kirju, e-kirjade ajastamist ja analüütikat koos e-posti aruandlusega.
  Bz meililisti

  Muud funktsioonid on reisikalender ja SEO tööriistad. Need on mõned funktsioonid, mis pole teistes hostimisplatvormides hõlpsasti saadaval.

 • Vajutage Kits & Veel: iga kava toetab elektroonilisi pressikomplekte ja sellel on SSL-turvalisus. Keerukamas plaanis on palju lisafunktsioone.
 • Täpsemad funktsioonid: vähesed neist funktsioonidest on videopäised, varude jälgimine, heli skaneerimise aruandlus, albumi eeltellimused ja palju muud. Saate müüa pileteid, kaupu, videofaile ja meediumifaile.
 • Sisseehitatud veebidisaini tööriistad: Bandzoogle toetab võimsaid veebidisaini tööriistu selliste funktsioonidega nagu pildihaldur, Instagrami integreerimine, fonditeegi ja palju muud. Üldiselt on muusiku veebisaidi arendamine rikas.
 • Prooviperiood: iga kavaga saate 30-päevase tasuta prooviperioodi. Enamik hostimisplatvorme ei toeta selliseid funktsioone. Nii et jah, tegelikult on see võit, millest võidavad kõik.Bz kohtuprotsess 30 päeva
  Kui prooviperiood on möödas, saate hõlpsalt uuele tasulisele plaanile üle minna. Kava sisaldab tasuta domeeninime.
 • Allahindlused: Bandzoogle pakub atraktiivseid allahindlusi. Kui otsustate maksta igal aastal, saate allahindluse, mis võrdub kahe tasuta kuuga. Kui teil on tasuta domeen, saate pärast 60-päevast liikmeks astumist valida mujale kolimise.

  Bandzoogle pakub mittetulunduslikku allahindlust. See pakub tasuta kontosid registreeritud heategevusorganisatsioonidele, mis on täielikult keskendunud muusikale.

  Teil on vaja ainult registreeruda tasuta kontole ja saata Bandzoogle’ile e-kiri, kus on teave teie organisatsiooni kohta.

  Jäta kõik vahele ja taotlege nüüd oma allahindlust …

Bandzoogle pakub palju andmeid, rakendades tõhusat aruandlust, mis võimaldab interaktiivset andmeanalüüsi.

Bandzoogle’il on asukoha sihtimise pakkumiseks ainulaadne funktsioon. Selle funktsiooni abil saate kohandatud e-posti abil sihtida fänne konkreetsetes kohtades.

Bandzoogle’i miinused:

Räägime nüüd mõnest asjast, mida minu arvates saab Bandzoogle täiustada.

Ausalt öeldes pole Bandzoogle’i kasutamisel liiga palju varjukülgi. Nad väidavad end olevat muusikute hostimisplatvorm ja see on asi, milles nad on head.

Miinuseid on vähe-

 • Lisandmoodulid: kui tegemist on kohandatud e-posti postkastiga, siis see ei kuulu plaani. Nii et e-posti hostimise eraldi hind on 14,95 dollarit aastas.

Jällegi ei toeta ükski plaan püstiasendis mitut veebisaiti. Mitme saidi jaoks on eraldi hind, mille saamiseks peate võtma ühendust nende konto spetsialistidega.

Bandzoogle’i funktsioonid:

Kasutuslihtsus:

Bandzoogle’is saadaolevat cPaneli on lihtne kasutada isegi algajatele kasutajatele.

Vaadake allpool olevat Bandzoogle’i demo:

Pärast sisselogimist saate põhifunktsioone hõlpsalt redigeerida ja lisada.

Bandzoogle cPanelSee pakub ka mitmekülgset e-kaubanduse tuge. Siit saate lisada uusimaid uudiseid, viimaseid lugusid ja üksikasju eelseisvate showde kohta.

Mallide redigeerimine on lihtne ja saate lehti hõlpsalt lisada. CPanel võimaldab meililisti funktsiooni abil ka malle redigeerida, mitmesuguseid aruandeid genereerida ja e-posti kampaaniaid lisada.

Bandzoogle'i meililisti

Mallid:

Parimaid malle kasutamata oleks teie muusikaveebisait puudulik. Mallid peavad olema pilkupüüdvad ja just seda Bandzoogle näeb ette.

Noh, kõik need on tõepoolest mobiilselt reageerivad. Mallid on muusikažanri põhjal hästi eraldatud. See toetab suurt hulka teemasid ja saate lisada ka oma teema.Bandzoogle'i mallid

Saate hõlpsasti oma valitud teema eelvaate. See pakub teile ka mobiilipõhise vaate.Bandzoogle'i mallid 2

Kõik see on kaasas hõlpsasti kohandatavate ja kasutatavate kohandamistega.

Lohistamise funktsioonid:

Enamikul juhtudel on muusika veebisaitidel raske UI ja need sõltuvad suuresti meediumite ja videote üleslaadimisest. Kõigi nende funktsioonide kasutamiseks peab enamikus hostimisplatvormides tegema teatavad kodeerimise muudatused.

Vastupidiselt sellele pakub Bandzoogle interaktiivset ja uuenduslikku kasutajaliidese kujundust, mis sobib ideaalselt teie muusikalisele veebisaidile. Samal ajal ei vaja see kodeerimise teadmisi.

Veebi täielikuks kujundamiseks kasutatakse hõlpsasti kasutatavat veebisaidi koostajat koos lohistamisvalikutega.

Bandzoogle'i menüü

Nende lohistamisfunktsiooni abil kohandamine on äärmiselt sujuv. Lisaks nendele pukseerimisfunktsioonidele on saadaval mitu demovideot.

Kui olete need muudatused teinud, saate kiiresti vaadata oma veebisaidi eelvaadet laua-, tahvelarvuti ja mobiilseadmete jaoks.

Klienditugi:

Klienditoe osas saate Bandzoogle’i meeskonnaga ühendust saada e-posti või reaalajas vestluse abil. Saate e-posti kasutada igal ajal. Otsevestlus pole ööpäevaringselt saadaval.

Kui reaalajas vestluse võimalus pole saadaval, kuvatakse hüpik, nagu allpool näidatud.Bandzoogle võtab meiega ühendust

Bandzoogle ei paku kogu aeg reaalajas vestluse võimalust, tõenäoliselt on nende cPaneli kasutamine äärmiselt lihtne.

Nende cPaneli kaudu leiate mitu demovideot, mida saab kasutada teatmikuna.

Lisaks proovisin ka nende reaalajas vestluse võimalust. See oli ülikiire, ilma ooteajata.

Bandzoogle'i reaalajas vestlus

Bandzoogle livechat 2

Reaalajas vestluse esindaja oli piisavalt kiire, et anda piisavalt teavet ja asjakohaseid linke, et saada erinevate funktsioonide kohta lisateavet.

Peale selle on Bandzoogle’il ajaveebiosa, millel on palju huvitavat sisu erinevate teemade kohta. Regulaarsete värskenduste saamiseks võite siin registreeruda.

Hinnakujundus:

Bandzoogle’il on 3 erinevat kava. 3 kava on-

Funktsioonid
LITE
STANDARD
PRO
Lehed1020Piiramatu
Fotod100500Piiramatu
Tasuta domeeninimiJahJahJah
Hind8,29 dollarit kuus12,46 dollarit kuus16,63 dollarit kuus

Alustage 30-päevast tasuta prooviperioodi

(Tasuta 30-päevane prooviversioon, krediitkaarti pole vaja.)

E-posti hostimise saab valida eraldi hinnaga 14,95 dollarit aastas. Üldiselt pakub Bandzoogle taskukohaseid plaane. Põhiplaan sisaldab hulgaliselt funktsioone.

Bandzoogle vs Wix

Nüüd, kui olen tutvunud Bandzoogle’iga, lubage mul seda võrrelda teise populaarse hostimisplatvormiga “Wix”.

Bandgoogle vs wix

Wix on sarnaselt Bandzooglega ka pilvepõhine hostimisplatvorm. Esmakordselt käivitati see 2006. aastal ja selle peakorter asub Iisraelis Tel Avivis.

Wix on võrreldes Bandzooglega universaalne hostimisplatvorm, mis keskendub peamiselt muusikute põhistele veebisaitidele.

Muusikute veebisaidi loomisel lubage mul siiski võrrelda Wixi ja Bandzoogle’i oma.

a. Mallid
 • Mallidest rääkides pakub Bandzoogle Wixiga võrreldes rohkem muusikaga seotud malle.
 • Wixi abil ei saa te valida erinevaid muusikažanripõhiseid malle. Kuna tegemist on universaalsema hostimisplatvormiga, on mallide valik piiratud.
b. Veebisaidi kohandamise lihtsus

Nii Wix kui ka Bandzoogle võimaldavad teil nende teenuseid tasuta proovida, mis on hea külg.

 • Wixi abil ei saa te kohandada veebisaidi mitut jaotist. Teatud mõttes on fontide ja värvivalik väga piiratud.
 • See on Bandzoogle’is hõlpsasti kättesaadav.
c. Postiloend
 • Aruandlus, meililistide lisamine pole Wixi kaudu saadaval.
 • Need on jällegi mõned funktsioonid, mis sisalduvad isegi Bandzoogle’i põhiplaani osana.
d. e-kaubandus
 • Kui soovite e-kaubanduse seadistust, peaksite Wixiga valima kõrgeima tasuga paketi.
 • Bandzoogle’iga on see aga põhiplaanis hõlpsasti kättesaadav.
e. Muusiku sõbralikud omadused
 • Bandzoogle’is on hõlpsasti saadaval elektroonilised ajakirjanduskomplektid, SEO-tööriistad, turneekalender, SoundScan-i aruandlus ja palju muusikute veebisaidil vajalikke funktsioone..
 • See on midagi, mis Wixis puudub.

Järeldus:

Olen andnud üksikasjaliku ülevaate Bandzoogle’ist. Lisas ka võrdluse Wixiga, mis muusikute veebisaidi loomiseks on teise astme valik.

Bandzoogle on pühendunud ainuisikuliselt muusikute vajaduste rahuldamisele ja see on täpselt see, mida nad väidavad tegema. Tõepoolest, see on ideaalne valik, kui otsite välja muusikapõhiseid veebimajutusvõimalusi.

Sellel on hea jõudlus, kiirus ja skaleeritav. Need on mõned funktsioonid, mida tasuks tähelepanu pöörata, kuna muusikute veebisaidi loomine on UI-le raske. Bandzoogle pakub kõige täpsemaid tööriistu, mis aitavad teil professionaalse veebisaidi luua.

Bandzoogle’il pole mitte ainult atraktiivset mallikogu, vaid ka intuitiivset cPaneli, mida on lihtne kasutada ja millel on lohistamisfunktsioonid. Teie veebisait saab mõne minutiga valmis ja töökorras.

Noh, see pole veel kõik. Bandzoogle toetab teie veebisaidi hõlpsat redigeerimist ja pakub lisaks oma aruandlustööriistade abil ka analüütikat.

Bandzoogle on muusikute veebisaidi jaoks tõeliselt soovitatav valik.

Nii et minge edasi, hankige oma Bandzoogle’i hostimine juba täna!

Alustage 30-päevast tasuta prooviperioodi

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map