CyberGhost VPN Review 2020 (meie mõtted pärast selle testimist)

Kui olete vaadanud kõrgeima astme VPN-ide loendeid, olete kindlasti kohanud CyberGhostit.


CyberGhost ei ole suurim ega populaarseim VPN, kuid see on kindlasti üks enim tunnustatud kohti.

CyberGhost on üllatavalt tegutsenud alles alates 2011. aastast. CyberGhost on Interneti-privaatsuse ja vabaduse edendajana säilitanud tugeva identiteeditunde..

Jah, kõik VPN-id ütlevad seda, ma tean. Noh, CyberGhost oli esimene VPN-i ettevõte, kes avaldas läbipaistvusaruande, ja kogu ettevõte on vähem kui kümme aastat vana.
Niisiis, see võib olla midagi enamat kui lihtsalt CyberGostiga näidata.

Ja hoolimata sellest, et see pole maailmas kõige populaarsem VPN, toetab see üle 20 miljoni kasutaja, nii et kindlasti läheb midagi õigesti.

Kuid hei, te ei saa otsustada selle üle, mida CyberGhost enda kohta ütleb. Õnneks olen praeguseks juba mõnda aega CyberGhostit kasutanud ja võin teile heade, halbade ja vingete kohta täielikult lahti öelda. Alustame.

Plussid

Alustan heade uudistega. Ausalt öeldes on seda palju, nii et püüan seda lühidalt hoida.

Esiteks on CyberGhost mõistliku hinnaga. Mõned inimesed leiavad teiste ettevõtetega paremaid pakkumisi, kuid neile, kes soovivad täisfunktsionaalset ja suure jõudlusega VPN-i, on CyberGhost üks parimatest pakkumistest seal.

Teiseks on CyberGhost palju funktsioone.

CyberGhost VPN funktsioonid

Eelkõige on CyberGhostil palju tugevusi oma serverite osas ja palju tööriistu, mis annavad kasutajatele võimaluse kontrollida oma kogemusi.

Üks selle kohta muljetavaldavaid asju on see, et CyberGhost suudab seda kõike teha, samal ajal kui seda on lihtne kasutada. Kasutajaliides on väga sõbralik ja täielik algaja võiks oma CyberGhost seadeid optimeerida (või jätta nad soovi korral rahule).

Ja lõpuks, CyberGhost on üldiselt hea jõudlusega. Minu kogemuse kohaselt on CyberGhost olnud üks kiiremaid VPN-e, kuid siin ja seal leidub luksumist (ja ma pole kindel, kuivõrd see on lihtsalt minu Internet).

Sellegipoolest on CyberGhost väga hea jõudlusega.

Kokkuvõttes saab CyberGhost enamikus aspektides väga hästi hakkama ja see on teinud sellest ühe turu kõige atraktiivsema VPN-i.

Miinused

See on üks lühemaid miinuseid, mille ma mõne aja jooksul teinud olen. Selgeim nõrkus on klienditoes.

Kuigi CyberGhostil on reaalajas vestluse ja piletimüügisüsteem, puudub neil telefoni tugi. See pole oluline probleem ja paljudel VPN-del pole telefonitugi, kuid see oleks sellest hoolimata tore.

Lisaks, kuigi esindajad on korras, on teadmistebaasil / infomaterjalidel vähe puudust.

cyberhost sisu miinuseid

Selles pole iseenesest midagi viga, kuid see võib kasutada veel mõnda sisu.

Peale selle soovin, et klienditoele oleks rohkem rakendusesisest linki. Võite hüpikakendena tagasiside või veateate dialoogi panna, kuid see pole sama.

Nüüd, peale selle, pean ütlema, et ma ei usu, et CyberGhostil on liiga palju vigu, mida tasub arvestada.

Ütlen siiski, et kuigi hinnad on pakutavale soodsad, on CyberGhost pakid mõne inimese jaoks siiski natuke liiga palju.

Neile, kes ei taha mõnda funktsiooni ja serverit maha jätta, võite minna kindlasti odavamalt kui CyberGhost.

Eriti kui vajate vaid lihtsat VPN-i, võib CyberGhost teile pakutavas veidi palju olla.

Kui soovite siiski täisfunktsionaalset VPN-i, ei usu ma, et CyberGhostiga on liiga palju valesti. Kuid hei, laskem kõigepealt tutvuda spetsiifikaga.

Hinnakujundus ja funktsioonid

Enne kui hakkame tutvuma kõigega, mida CyberGhost pakub, vaatame lühidalt hinda.

Esiteks pakuvad paljud kuulsad VPN-id tasuta teenuseid koos tasuliste võimalustega. CyberGhost pole üks neist, mul on kahju öelda. CyberGhost pakub ainult tasulisi plaane, kuid see pole täiesti halb asi.

Selle põhjuseks on asjaolu, et tasuta VPN-id võivad mõnikord tekitada küsitavaid privaatsustavasid. Kui teie eesmärk on Interneti-anonüümsus, ei pea te võtma riski. Teatud mõttes on CyberGhost oma kasutajatega aus: kui soovite kõrgeima taseme privaatsust, peate maksma.

Igatahes teeb mulle veel pettumust see, et CyberGhost ei paku pikemat prooviperioodi. CyberGhost pakub ainult 24-tunnist tasuta prooviversiooni ja siis peate valima.

See on parem kui mitte midagi, kuid pole piisavalt aega, et teha täielikult teadlik valik. Kuid plaanidel on 45-päevane raha tagasi garantii, nii et te ei pea tohutult riskima.

cyberhost raha tagasi

Hindade endi osas pakub CyberGhost nagu enamik VPN-e madalamaid hindu pikemate kohustuste jaoks. Ma ütleksin, et CyberGhost’i hinnad on VPN-i plaanide korral üsna tavalised, kui pisut kõrgemal.

Rõhuasetus pisut. Saan aru, et paljud VPN-i kasutajad pole ettevõtted, vaid kõigi elualade inimesed, kes võivad olla huvitatud oma anonüümsuse kaitsmisest madalama hinnaga.

Piisavalt õiglane, kuid minu arvates on CyberGhost hinnad CyberGhost pakutavate funktsioonide kvaliteedi jaoks väga head.

Ja igal juhul on mõned CyberGosti reklaamivõimalused üsna taskukohased isegi VPN-i standardite järgi.

Mis puutub maksetesse, siis on CyberGhost üsna tüüpiline kaartide, PayPali või Bitcoini aktsepteerimisel (muid münte pole, vabandust!).

Nüüd, kui need hinnad tööle hakkavad: CyberGhost saab töötada kuni 7 seadmega samaaegselt. Mõned VPN-id pakuvad rohkem, kuid 5-10 on üsna tüüpiline ja ma arvan, et 7 seadet on eriti kindlad, eriti nende hindade korral.

ühendage 7 seadme küberhost

Kui kasutate seda ühes neist seadmetest, leiate, et CyberGhost’i serverid on üks selle tugevusi. Kui olete mures, et peamiselt Kesk-Euroopas tegutseval CyberGhostil puuduvad teie piirkonnas serverid, siis tõenäoliselt eksite.

CyberGhostil on üle 3000 serveri 60 riigis. Muidugi on mõnel riigil suurem osa nendest serveritest kui teistes, kuid see on ikkagi väga suur serverite arv ühe riigi kohta, nii et saate tohutult palju valikuvõimalusi.

Siin on üks minu lemmik asju CyberGhost kohta: CyberGhost teeb parimatele serveritele ülemineku võimalikult lihtsaks.

Tavaline on, et VPN-id tõstavad esile mõned serverid, kuid CyberGhost teeb teie jaoks palju tööd, valides pika loendi parimatest serveritest, mida saab kasutada voogesitamiseks ja voogesitamiseks.

Voogesituse jaoks ütleb CyberGhost isegi teile, millised serverid on millistest teenustest voogesitamiseks kõige paremad. Samuti saate servereid järjehoidjatesse lisada ja isegi kategooriate all hallata. See on väga ulatuslik.

cyberghost vpn voogesitus

Lisaks serverite vahetamisele saate vahetada ka VPN-protokolle. Nagu enamiku VPN-de puhul, on vaikimisi OpenVPN, kuid võite minna ka L2TP-IPseci või IKEv2 protokollidele.

Mõned VPN-id pakuvad lisaks VPN-tehnoloogia põhitõdedele ka lisatööriistu. CyberGhost on üks neist. Kõige silmatorkavamalt,

CyberGhost on sisseehitatud reklaamiblokk, samuti pahavara blokeerija ja DNS / IP lekkekaitse.

pahavara blokeerija küberhost

Lisaks on CyberGhostil automaatne tapmislüliti. Seda pole kõigis VPN-ides ja ma valetaksin, kui ütleksin, et pean neid tõesti kasutama, kuid see on ikkagi vahva funktsioon.

Põhimõtteliselt tähendab see, et kui teie ühendus katkeb, blokeeritakse teatud rakenduste juurdepääs teie seadmele automaatselt. See on kiire kilp.

Kõige elementaarsemate asjade jaoks, mida ma peaaegu ei leia, et neid oleks väärt mainimist, kuna võite neid eeldada ka enamiku tasuliste valikute jaoks: CyberGhostil on logimise keelamise poliitika ja piiramatu ribalaius.

Vaatan toimivust ja turvalisust varsti, kuid lühidalt öeldes: jah, see on kiire ja jah, see on turvaline.

Nüüd pean üldiselt ütlema, et CyberGhost on sama hästi esile toodud kui parimad VPN-id ja selle käivitamiseks on väga mõistlikud hinnad. Saate palju tööriistu ja mis kõige parem – nende tööriistade täielik kontroll. Kurat, pooled tööriistad on mõeldud selleks, et anda teile kontroll oma kogemuste üle.

Seetõttu väidaksin, et CyberGhost on praegu üks paremaid VPN-e ja lisaks on sellel mõned parimad hinnad.

Kasutuslihtsus

Okei, see kõik kõlab suurepäraselt – palju kohandatavust ja funktsioone. Woohoo! Kuid kas see ei saa olla natuke üleolev?
Esmakordse kasutaja jaoks võib see olla natuke. Kuid ma arvan, et enamik inimesi, isegi algajad, võiksid tunni jooksul pardal olla (maksimaalselt).

Konto seadistamine on üsna lihtne. Olen kohanud mõnda vanemat arvustust, mille kohaselt oli CyberGhost registreerimisprotsessis pisut segadusse ajav, kuid ma arvan, et see pole enam probleem, kuna praegu saab seda teha mõne minuti jooksul.

Minutite all pean silmas kogu tarkvara allalaadimise, konto registreerimise, maksmise ja VPN-i kasutamise alustamist. Ja kui hakkate VPN-i kasutama, on disain äärmiselt kasutajasõbralik.

Las ma näitan sulle, mida ma mõtlen. See näeb CyberGhost tavaliselt välja arvutis.

cyberhost näeb välja töölaual

Kui klõpsate rippmenüü serveri menüü kõrval seda väikest noolt, kuvatakse see.

cyberhost liides

See on muljetavaldav serverihaldus, millest ma teile juba varem rääkisin. Siit saate seda pisut laiendada. Ja sinna sa lähed, see on sinu täieõiguslik aken:

küberhost serveri ühendus

Ja siis klõpsate lihtsalt seda noolt uuesti ja see naaseb algsesse suurusesse, kus peate ainult ühte või kahte nuppu vahetama. Ja nagu ma juba ütlesin, on CyberGhost väga kasulik ideaalsete serverite tuvastamisel.

Kontohaldus ja muude seadete muutmine on umbes sama kasutatav kui kõik muu, mida siiani näidatud.

Mul on ainult üks etteheide: mõnikord kui ma oma CyberGhost akna avan, on see minu ekraani jaoks liiga suur. Pean ekraani suurust käsitsi muutma, et see iga kord sobivaks sobiks, mis on tüütu, kuid mitte suur asi.

Kokkuvõttes on CyberGhost üsna lihtne. Erinevus CyberGosti ja kõige lihtsamate VPN-ide vahel on tõesti vaid mõni klõps.

Nii et tõsi, CyberGhost pole tehniliselt kõige lihtsam VPN, kuid see pole seetõttu, et see pole kõige lihtsam VPN.

Ja ma ei kujuta ette, et selle üle kaebaks, kuna CyberGhost muudab sellise kohandatud VPN-i kasutamise võimalikult lihtsaks.

Klienditugi

Ah, aga kuidas on klienditeenindusega? Asjad võivad alati valesti minna ja hea klienditugi on seetõttu hädavajalik.

CyberGhost pakub natuke teadmistebaasi. Peamiselt pakub selle tugileht mõnda juhendit, mõnda tõrkeotsingu artiklit ja mõnda KKK artiklit. See pole midagi tohutut, kuid sobib väga hästi VPN-i ulatuse jaoks.

cyberhost'i tugileht

Niipalju kui esindajatega otse ühendust võetakse, saate nendega ühendust võtta piletimüügisüsteemi või reaalajas vestluse kaudu.

Jep, telefonitugi puudub, kuid vähemalt saate siiski otseülekandega otse ühendust võtta esindajaga.

Olen leidnud, et vastused on abiks, kuid mul pole ka CyberGhostiga sügavaid probleeme olnud, nii et ma ei saa öelda, et oleksin veel proovile pannud esindajad, kellel on veel keerulisem küsimus. Sellegipoolest saab CyberGhost live-vestluste ja piletimüügisüsteem trikk ära teha.

Nii et klienditoe kohta pole üldiselt palju öelda. See on üsna lihtne – pole halb, aga pole just tähekujuline.

Samal ajal arvan, et CyberGhost toimib piisavalt hästi, et vajadus kindla klienditoe järele mõnevõrra väheneb. Mis viib mu järgmise punktini …

Turvalisus ja usaldusväärsus

Siin peitub vastus, mida olete oodanud – kuidas VPN tegelikult toimib?

Salvestasin viimased parimad uudised, daamid ja mehed. Sest CyberGhost töötab suurepäraselt. Mõned VPN-id pakuvad hinnakujundustasanditel erinevat kiirust, kuid CyberGostiga tagab iga leping teile hea kiiruse.

Nüüd pean seda saama: minu kiiruskatse CyberGhostiga ei olnud liiga kuum.

Siin on kiirtesti funktsioon CyberGhost OFF.

kübermahu kiiruskatse

Ja siin on kiirtesti funktsiooniga CyberGhost ON.

küberhost sisse

Nii et sa lähed. Ilmselt olid asjad allalaadimiskiiruse osas palju aeglasemad. Ausalt öeldes ei tundunud see eriti täpne. Minu internet võib mõnikord olla täpiline, nii et proovisin mõne minuti pärast teist korda.

kiirus, mille annab küberhosting vpn

Ehk siis see on lihtsalt minu ja minu täpiline internet või on CyberGhost lihtsalt ebastabiilne. Minu (ja enamiku selle kasutajate) kogemuste kohaselt pole see nii.

Igatahes ütleksin, et üldiselt on CyberGhost stabiilsuse osas väga hea jõudlusega ja üldiselt hea kiirusega.

Nagu näete, oli teises testis allalaadimiskiirus väga lähedal minu allalaadimiskiirusele ilma CyberGhostita. Ma ei saa öelda, et see on kogu aeg selline, aga tavaliselt on tunne ikkagi kiire.

Turvalisuse osas pakub CyberGhost tööstusstandardi 256-bitist AES-krüptimist. CyberGhost pakub ka VPN-protokollide vahel ümberlülitamise võimalust ja sellel on DNS-i lekkekaitse variant, nagu ma mainisin. Ja muidugi on see kõik reklaamide ja pahavara saitide blokeerimise kõrval.

Samuti saate blokeerida veebisaite teie jälitamiseks ja suunata automaatselt ümber HTTP-ühendustele. Need tööriistad on suurepärased turvalisuse lisandmoodulid, eriti seetõttu, et saate kontrollida, mil määral soovite oma Interneti-kasutamist kindlustada.

Kokkuvõtvalt võiks öelda, et CyberGhost on seal üks paremini toimivaid VPN-e. Selle turvatööriistad pakuvad teile soovi korral toredat lisakaitset ja CyberGhosti turvaprotokollid on kindlad. Lisaks leian, et CyberGhost kiirused on üsna kindlad ja enamasti on see üks kiiremaid VPN-e.

Kas ma soovitan CyberGhost VPN-i??

Olen kindel, et oskate vastuse ära arvata, kuid milline on CyberGhost kohtuotsus?

Lihtsamalt öeldes on tegemist hea hinnaga VPN-iga, mis on hästi esile toodud ja millel on hea jõudlus. Kasutajad saavad suurepärase kontrolli oma VPN-i kasutamise üle. Serverid ja turbe lisandmoodulid on kaks peamist valdkonda, kus kasutajad saavad teha nii, nagu nad soovivad.

Veelgi enam, seda kõike on äärmiselt lihtne õppida ja hallata. Jah, klienditugi võiks olla pisut parem, kuid sellest piisab ja igal juhul ma kahtlen, et vajate seda palju.

Veelkord, ma ei saa teile lõplikult öelda, kui head CyberGhost kiirused on. Nad tunnevad end minu vastu hästi ja neid katsetades saan erinevaid vastuseid, mis on tõenäoliselt minu enda funky WiFi tõttu.

Ma ütleksin, et CyberGhost on vähemalt kiiruste parem külg, et olla ohutu, kuid on enamasti üks kiiremaid VPN-e.

Kokkuvõttes ei sobi see kõigile. Inimesed, kes soovivad lihtsalt lihtsaid ja odavaid VPN-e, peaksid uurima muid võimalusi. Kuid kõik teised peaksid CyberGhostit kindlasti kaaluma – see on üks paremaid VPN-e.

Hankige CyberGhost kohe

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map