Host-Trackeri ülevaade: põhineb meie kogemusel (2020)

Üldine hinnang:

Host-Tracker ei paku mitte ainult veebisaidi jälgimisteenuseid, vaid on varustatud mitmete muude teenustega ja suudab pakkuda nende parameetrite kohta üksikasjalikku aruannet. See on spetsiaalselt loodud selleks, et teie veebisait oleks kogu aeg usaldusväärne ja turvaline.


Host-Trackeri plussid:

 • Pakub mitmekülgset funktsiooni jälgimiseks ja turvapõhiseks jälgimiseks
 • Suur arv serverikohti teenuste jälgimiseks
 • Üksikasjalikud aruandlusfunktsioonid
 • Toetab API, domeeni / IP musta nimekirja
 • Hea toe hoiatuste jaoks koos hoiatuste varustamisega erinevate andmekandjate kaudu
 • Seadistatav jälgimise kestus, veateated, aruande vorming

Host-Trackeri miinused:

 • Tugi ei võimalda piletit ega vestlust. Kuigi see pole absoluutselt vastand, kuid see on hea omadus

Host-Trackeri ülevaade:

Uptime jälgimine on äärmiselt oluline, et iga veebisait pakuks usaldusväärseid teenuseid. Mitte ainult pideva tööaja säilitamiseks, vaid ka veebisaidi turvalisuse tagamiseks.

Host-Tracker pakub teie veebisaidi ööpäevaringset jälgimist. See võib anda aruandeid, milles täpsustatakse teie veebisaidi tööaeg ja reageerimise aeg.

Host-Tracker võib veebisaidi seisaku korral või kui see tuvastab teie veebisaidiga probleeme, saata vahetuid teateid. See võib olla tehniline tõrge või probleem pahatahtliku kavatsuse tõttu.

Lisaks pakub Host-Tracker hulgaliselt muid teenuseid. Kõrgetasemelist host-jälgijat võib pidada mitmeotstarbeliseks ühe peatuse lahenduseks mitmesugustele seireülesannetele.

Kasutuslihtsus:

Host-Tracker pakub armatuurlaua hõlpsat käivitamist ja kasutamist. Utendi mõõdikud leiate otse armatuurlaua avalehelt.

Selle kasutamine on üsna vaevatu, kui veebisaite saab tööaja jälgimiseks lisada. Samal ajal saate oma konfiguratsiooni vastavalt vajadusele redigeerida.

Veebisaidi jälgimine

Alustuseks toetab Host-Trackeri meeskond esialgset seadistamist ja konfigureerimist. Sellele pääseb juurde mitme asukoha kaudu. Praegu on 142 seirekohta.

Armatuurlaud pakub tööaja mõõdikute aruandeid, mida saab valida mis tahes konkreetseks ajaks.

Kasutuslihtsuse aruanne

Siin saate konfigureerida kontaktisikud ja häiremeediumi.
Kasutuslihtsus Kontakt

Armatuurlaua menüü on järgmine:
Armatuurlaua menüü

Google’i reklaamide haldusvõimalus võimaldab teil Google’i reklaame käivitada või peatada vastavalt teie veebisaidi olekule.

Oma veebisaidi tööaja oleku avalikult kuvamiseks võite kasutada tööaja informaatoreid. Saate seda kohandada.

Uptime informaatorid

Teie veebisaidil võis olla plaaniline hooldus ja te kindlasti ei soovi, et see mõjutaks teie tegelikku tööaja mõõdikut. Planeeritud hooldustööde ajakava täpsustamisega saab selle väga hästi välistada.

Armatuurlaua hooldus

Teatud hetkel saate serverite täpseid asukohti kontrollida armatuurlaualt. See on laialt levinud, levitatud ja siit saate teada, kus täpselt asub.
Armatuurlaua serveri asukoht

Host-Trackerit on üldiselt lihtne kasutada ja on ebatõenäoline, et vajaksite palju abi, sõltumata sellest, kas olete tehniliselt kaldu või mitte..

Funktsioonid:

Host-Tracker annab kasutajatele loendi funktsioonidest igas kavas. See pakub nii tasuta kui ka 30-päevast tasuta prooviversiooni. Tasuta teenus teostab 30-minutise intervalliga põhilist tööaja jälgimist ja lisaks aruandeid.

Plaanidele on antud 30-päevane raha tagasi garantii. Juhul, kui kontrollite tasuta prooviversiooni, lubage mul teile kinnitada, nii see kui ka paljud teenused.

Enamik kavasid sisaldab reageerimisaja jälgimist, sisu jälgimist, kohandatud vigade / vastuste jälgimist, andmebaaside jälgimist, hoolduse ajakava koostamist, SNMP / Https jälgimist.

Kui vajate rohkem, saate väga hästi valida parema plaani, kus saate ka domeeni aegumise jälgimist, sertifikaatide aegumise jälgimist. Plaanide abil saab jälgida ka infrapunakasutusi, näiteks protsessorit, mälu ja muid.

Päevaaruanded on detailsed ja regulaarselt antakse ka konsolideeritud tulemustega aruandeid.

Iga kava puhul on seire intervall erinev ja ka konfigureeritavate kontaktisikute arv erinev.

Mõned muud funktsioonid, mis on kaasatud keerukamatesse plaanidesse, on: DNSBL-i jälgimine musta nimekirja domeeni või IP-le, cron-töö plaanimine, tehingute jälgimine, API-liidese juurdepääs ja mitmekasutaja konto tugi.

Omadused ja teatamine
Üldiselt võimaldab Host-Tracker teil jälgida pingi, https-i, jälgi, lehe kiirust, DNSBL-i. Teateid saate vastu võtta e-posti, SMS-i, Skype’i, Hangouti või hääle abil.

Abi ja tugi:

On ebatõenäoline, et teie arvates oleks Host-Tracker liiga keeruline. Sellel on piisavalt olulisi põhiteemasid käsitlevaid abijuhendeid.

Host-Trackeri toega saate ühendust saada e-posti teel. Veebisait selgitab tööaja seire põhikasutust.

Veebisait on hästi kaetud ajaveebide ja KKK-dega, mis on ühtviisi kasulikud.
Host Trackeri KKKPakutavad juhendid on isemajandavad ja annavad ülevaate teenustest.

Hinnakujundus:

Nagu ma varem mainisin, pakub Host-Tracker tasuta plaani, kui teil on väga algeline nõue. Peale selle saate 30-päevase tasuta prooviversiooni, mis võimaldab teil hankida enamiku Host-Trackeri loomupärastest teenustest..

Kõige elementaarsem plaan algab 5 dollarist kuus. Kokku on 4 tasulist plaani.
Plaanid
Plaanid muutuvad suuremaks ja paremaks, kui te trendite ülespoole. Kui valite aastaplaani, säästaksite kindlasti palju.

Samuti on piisav seire intervall, kus kõige põhilisema plaani puhul toimub maksimaalselt 10-minutise intervalliga seire.

Nende plaanide eeliseks on see, et põhiplaan vastab kõige tavalisemale tööaja jälgimise nõudele. Plaanid vastavad nii põhilistele kui ka edasijõudnutele seirenõuetele.

Kohtuotsus:

Host-Tracker teeb lõpuks mõju. Selle jälgimisteenused on kindlasti mitmekesised ja neil on mitmeid lisafunktsioone.

Sellel on 30-päevane tasuta prooviversioon, mis on koos põhilise tasuta paketiga ka suur eelis. Plaanid on jällegi mitmekülgsed ja taskukohased.

Turvapõhised funktsioonid on host-Trackeri veel üks positiivne külg. Proovimist väärib kindlasti Host-Trackeri kohandamise tase.

Host-Tracker on valik, mida tasub proovida ning see on üks müts, mis sobiks kõigile.

Külastage host-jälgijat

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map