HostGoi ülevaade (2020): kas tasub neid koos laulda?

Kui otsite Indias hostimisteenust, olete võib-olla kohanud HostGoid, kuid tundub, et te ei mõtle sellele?


Noh, see ülevaade aitab teil kindlasti otsustada, kas HostGoi on teie aega väärt või mitte.

Vaatame üle hostimiskavad, mis põhinevad erinevatel parameetritel, nagu turvalisus, hinnakujundus, tugi jne. Saate vaadata, kuidas me hostimisteenuseid üle vaatame, ja seejärel ise otsustada, kas valida see või mitte.

Mis on HostGoi?

2018. aastal asutatud HostGoi on Indias asuv juhtiv veebimajutusteenuste pakkuja, kellel on andmekeskused Indias, USA-s, Euroopas.

HostGoi

Juhtiv veebimajutusettevõte HostGoi pakub parimat veebimajutust, edasimüüjate hostimist, pilveservereid, domeeninimede registreerimist, WordPressi hostimist, VPS-i jne toitlustamist väikestele ja suurtele ettevõtetele.

See ilmneb tõsiasjast, et neil on Colgate, Dabur, Bajaj Capital, Avenues Global School ja paljud rahvusvahelised kliendid.

Kas see võib anda teile „Parima paugu teie Bucki jaoks“?

Noh, seda me käsitleme selles ülevaates täna.

Sukeldugem sisse, kas me ka?

Uptime

Uptime tähendab aega, mille jooksul teie veebimajutaja töötab ja töötab.

Kui arvasite, et 99% ja 99,99% tähendavad sama asja, mõelge uuesti!

uptime

SLA Uptime Calculator järgi tähendaks see järgmiste seisakuid:

 • Iga päev: 8 sekundit
 • Iganädalaselt: 1 minut
 • Kuu: 4 minutit ja 19 sekundit
 • Aastas: 52 minutit ja 33 sekundit

Meie sõnul on see väga hea tööaeg mis tahes ettevõttel.

Hinnakujundus ja omadused

hinnakujundusfunktsioonid

Hinnakujunduse poole pealt on HostGoi suhtes üsna leebed asjad. Tõenäoliselt on HostGoi üks taskukohasemaid hostimisteenuseid turul.

Põhiplaan tuleb vaid 0,85 dollarit kuus. Isegi äriplaan ja standardplaan on üsna taskukohased, vastavalt vaid 2 ja 3,85 dollarit kuus.

Parim osa on peaaegu kõik kõigi plaanide funktsioonid, välja arvatud saadavuse osa. Näiteks saate põhiplaanis 5 GB SSD ja 10 GB ribalaiust, samas kui paketis Business ja Standard on see piiramatu.

funktsioonid hostgoi

Kasutusmugavus

Kasutusmugavus on üks teguritest, mis pole küll esmatähtis, kuid sellest sõltuvad kindlasti paljud asjad.

See kasutab Cpaneli ja veebisaidi loomise valmisriistade hõlpsaks kasutamiseks, nii et te ei vaja keerukaid kodeerimiskeeli.

Isiklikult leidsime, et nende liidest on lihtne kasutada.

Klienditugi

Noh, neil pole oma veebisaidil videoid, kuid neil on kõigi jaoks ajaveebid.

Jep! Ma mõtlen KÕIKI!

Klienditugi

Lihtsalt selleks, et kontrollida, kas jututoas kasutati vestlusboti või oli tegemist tõelise inimesega, proovisime esitada teistsuguse küsimuse.

Küsisime neilt seoses rändega.

Klienditugi

Me olime rõõmsad, et saime nende poolelt varsti vastuse ja see oli inimene. Vestlus oli kindlasti aeglane, kuid me saime vastuse sellele, mida me kavatsesime.

Klienditugi

Nagu ülaltoodud ekraanipildist näete, on neil hostimise, WordPressi jms osas seitse erinevat kategooriat, peale selle on neil spetsiaalne jaotis teemal “kuidas ajaveebi luua” ja üksikasjalik “hostimisjuhend”.

Üks asi, mida me nende puhul eriti märkasime, on see, et neil on meile värskenduseks meilikiri. Arvame, et värskendusena püsimine on suurepärane funktsioon.

Klienditugi

toetus

Ehkki nad mainivad, et neil on tasuta SSL-i installimine, kuid oma veebisaidil on nad maininud sama tasusid. Meie arvates on see keeruline osa ja siin on vaja selgust.

SSL

Turvalisus

Isegi kui turvalisus pole teie jaoks tegelikult esmatähtis, peaks see ikkagi olema midagi, millest hoolite, kuna teil on külastajate kohta olulised andmed.

Niisiis, kuidas HostGoi on?

HostGoi annab teile selle garantii koos paljude turvafunktsioonidega.

turvalisus

turvalisus

HostGoi plussid:

 • Suur Uptime
 • Üldiselt korralik hind.
 • E-posti teel saadetav uudiskiri, mis hoiab meid pidevalt kursis, on suurepärane omadus.

Miinused HostGoi:

 • Otsevestlus ei olnud rahuldav ja meie arvates on arenguruumi.
 • SSL-sertifikaadid on jagatud hostimiskavadega tasuta, kuid nende kehtivusaeg on 90 päeva ja need ei kuulu usalduspitseriga. Selle puuduse kõrvaldamiseks võite valida Premium SSL-sertifikaadi, näiteks Comodo pakkumise garantii, organisatsiooni / administraatori kinnitamine, usaldusfond. Kehtivus sõltub tellimistähtajast (1/2/3 a).
 • JetBackup Daily veebisaidi varunduslahendus on tasuta kaasatud cPanelisse, mis loob automaatselt veebisaidi täieliku varukoopia ja salvestab kogu varunduse pilveserverisse. Kuid see hoiab ainult 5 päeva vanuseid varukoopiaid, nii et kui kasutaja soovib oma vanu varukoopiaid säilitada kogu elu, peavad nad valima CodeGuardi.
 • Videotugi oleks olnud lisaks blogidele parem.

Järeldus

Nüüd saate HostGoi teenuste pakkumise ja kohaletoimetamise osas otsustada.

Ma ütleksin, et kui mõni asi häirib mind HostGoi pärast, oleks see lihvitud reaalajas vestluse tugi, kuid see on ikkagi vali.

Võite minna kohe edasi & tehke HostGoi pilt, oleme kindlad, et te ei pea pettuma.

Kas tellisite HostGoi teenuse? Kas teil on ettepanekut, mida võiksite jagada? Meile meeldiks seda teie kohta kommentaaride osas kuulda.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map