Hostingeri ärimajutuse ülevaade

Sageli võib ettevõtte laienedes tekkida stsenaariume, kus jagatud hostimisest ei piisa. Sellistel juhtudel tuleb kontrollida alternatiivseid ja jõulisemaid hostimisvõimalusi.


Enamik hostimisplatvorme pakub alternatiivseid hostimisvõimalusi, et rahuldada kõrge jõudluse ja kiiruse nõudeid. Üks selline hostimisplaan on Hostingeri ettevõtte hostimisplaan, mille eesmärk on pakkuda paremaid tulemusi jagatud hostimise korral.

Lubage mul seda alustada lühikese ülevaatega ettevõttest. Hostingeriga alustati esmakordselt 2004. aastal. Oma krediidi korral on Hostinger levinud 178 riigis ja sellel on üle 29 miljoni kasutaja.

Hostinger on põneva revolutsioonilise kasvuga reisi alustanud, alustades oma teenuseid algselt täiesti tasuta. Ametlikult loodi 2011. aastal bränd Hostinger.

Esitan Hostingeri äriplaani üksikasjaliku ülevaate koos selle teenuste plusside ja miinustega.

Hostingeri äri kasutamise plussid:

Nagu alati, räägin kõigepealt Hostingeri kasutamise plussidest. Las ma alustan seda jõudluse ja tööajaga.

Etendus:

Kiirus ja jõudlus koos kiire reageerimise ajaga määravad mis tahes hostimisplatvormi kasutatavuse. Toimivuse osas on sellel hea kiirus ja reageerimisaeg, nagu allpool näidatud-

Hostingeri reageerimisaeg

Selle jõudlus on A +, mis on üle keskmise kiiruse.

Olen ostnud hostingerilt ettevõtte hostimisplaani ja jälgin selle serveri kiiruse toimivust oma veebisaidi hostpill-hr.website kaudu. Siin on tulemus:

esimese baidi hostinger

Samamoodi andis esimese baidiga test ülaltoodud tulemused, mis on jõudluse osas head.

Hinnakujundus ja omadused:

Hostinger on tuntud odavate hostimisvõimaluste poolest. Kiiresti kasvavate veebisaitide jaoks ei piisa jagatud hostimisest. Sel juhul on abiks Hostingeri pakutav ettevõtte hostimisplaan.

Hostingeri ärihostimine pakub VPS-i võimsust ja töökindlust koos jagatud hostimise lihtsusega. Saate spetsiaalseid ressursse, mida haldab Hostingeri tugimeeskond.

Allpool on toodud ülevaade siin pakutavate ettevõtete majutamise plaanide hindadest ja funktsioonidest. Neid on 3 Ettevõtte hostimiskavad:

Funktsioonid
Käivitamine
Professionaalne
Ettevõtlus
Kettaruum40 GB80 GB160 GB
RAM3 GB6 GB12 GB
Protsessori südamikud22X kiiruse suurendamine3X kiiruse suurendamine
cPanelUuenduslik cPanelUuenduslik cPanelUuenduslik cPanel
SSL-sertifikaatTasutaTasutaTasuta
Hind15,90 dollarit kuus31,80 dollarit kuus71,55 dollarit kuus

Serveri asukohad:

 • Manchester
 • São Paulo
 • Asheville

Vaatamata saagile on Hostinger võistlustega võrreldes vaieldamatult taskukohane.
Iga pakett pakub esmakordsetele kasutajatele 45% allahindlust. Igal hetkel saab kasutaja oma cPaneli abil hõlpsalt ühiskasutatavast hostimiskavast äriplaanile üle minna.

Stardikava sobib mitmele suuremahulisele ja kasvavale veebisaidile. See hõlmab kiiruse suurendamist, vahemäluhaldurit, pühendatud ressursse, tööaja jälgimist, ühe klõpsuga installimist, igapäevaseid varundamisi, cPanelit, tasuta SSL-i.

Professionaalse plaani korral saate kõik, mis on Startup-kava osa. Lisaks saate nautida kõrgemaid konfiguratsioone. Sellel on 2X kiirus. See plaan sobib suure liiklusega ja e-kaubanduse veebisaitidele.

Ettevõtteplaan on loodud ressursimahukate veebisaitide jaoks. See plaan sisaldab kõiki kõrgema konfiguratsiooniga professionaalse plaani funktsioone. Sellel on 3X kiirus.

Iga kavaga saate ka palju muid eeliseid, millest räägin lähemalt oma ülevaate järgmises osas.

Klienditugi:

Iga hostimisplatvormi juures on väga oluline punkt, mida tuleb arvestada selle klienditoega. Pole tähtis, kui hea on kiirus, jõudlus ja tööaeg, kui klienditugi pole tõhus; siis kindlasti ei õnnestu hostplatvorm kliente meelitada.

Kindlasti ei soovi te hostingu toe saamiseks vaeva näha. Hea uudis on see, et Hostinger ei reeda teid klienditoe osas.

Hostingeril on reaalajas vestluse võimalus ööpäevaringselt. Lisaks saate teatada väärkasutusest, saata neile meilisõnumeid, esitada veebisaidil üldisi järelepärimisi.

Võtke arvesse, see pole veel kõik, neil on veebisaidi täielik jaotis, mis on pühendatud teadmiste baasile, õpetustele ja ajaveebidele. Teadmistebaas on teema põhjal hästi eraldatud ja siit saate otsida ükskõik millist teemat.

See hõlmab enamikku tehnilisest teabest ja tõrkeotsingu juhenditest. See koos nende laia õppematerjaliga on algajatele eriti kasulik.

Nende klienditoe edasiseks kontrollimiseks algatasin reaalajas vestluse. Live chat algas peaaegu 30 sekundit. Kuigi ooteaega oli natuke, ei olnud ooteaega siiski liiga palju. Klienditugi pakub kiiret vastust kõigile küsimustele.

hostinger-livechat

hostinger-livechat2

Turvalisus ja lisafunktsioonid:

Teie veebisaidi turvalisus on kindlasti teie prioriteetne element. Hostingeri puhul on olemas olulised turvaelemendid, mis on kavas hõlmatud.

See pakub tasuta SSL-sertifikaate iga teie valitud paketiga. Samuti on kaasas pühendatud IP.Free_SSL_Hostinger

Teie veebisait töötab eraldatud virtuaalsel eksemplaril. Seega saate ressursside üle täieliku kontrolli.

Ohutuse osana kaasatakse kavasse ka igapäevased automatiseeritud varukoopiad. Turvapaiku ja versiooniuuendusi käsitletakse automaatselt.

Hostinger kasutab ülikiire veebisaidi loomiseks vahemäluhalduriga integreeritud vahemällu salvestamist. Aastased plaanid sisaldavad tasuta domeeni, samas kui enamik teisi hostimisplatvorme võtab selle eest eraldi lisatasu.

Hostinger teeb Uptime’i seiret, et kiiresti lahendada ootamatu rikke olukorrad. CloudFlare kaitse on tasuta kaasas. See pakub turvalisust ja DDoS-kaitset (kehtib ainult jagatud hostingu plaanide korral) koos sisu edastamise võrgu (CDN) kiiruse eelistega.
Kiirus ja tööaeg on mõlemad tagatud.

Muud lisatud turvafunktsioonid on BitNinja Smart Security. See pakub kaitset reaalajas ühe korraga. See võib ära hoida XSS-i, DDoS-i, pahavara, skripti sisestamise, jõhkra jõu ja muud automatiseeritud rünnakud.

Samuti on tasuta saadaval SpamAssassini kaitse, mis on võimas e-posti filter rämpsposti blokeerimiseks. See puhastab postkasti ja rämpsposti.

Raha tagasi garantii:

Hostinger annab 30-päevase raha tagasi garantii. See võimaldab teil graatsiliselt proovida Hostingeri pakutavaid erinevaid plaane.

30-päevane prooviversioon_Hostinger

Kõiki tooteid ei tagastata. Vähestel toodetel on spetsiaalsed tagasimaksetingimused, mida saab kontrollida Hostingeri tagasimaksepoliitikast.

Lihtne kasutada:

Üldiselt on Hostingerit äärmiselt lihtne kasutada isegi algajatele kasutajatele. Neil puudub traditsiooniline cPanel, mistõttu on see algajatele lihtsam. Traditsioonilise cPaneliga harjunud tavakasutajad võivad seda leida pisut ebaharilikult.

Nende armatuurlaud on hästi eraldatud mitmesuguste võimalustega, näiteks kontode, meilide, domeenide, veebisaitide, failide, andmebaasi ja mitmete muude täpsemate võimalustega..

Hostinger cPanel

Nende cPaneli kaudu on peaaegu kõik võimalik. Nende tasuta veebisaidi koostajat on sama lihtne kasutada. Sellel on palju malle, mille valimiseks mobiil reageerib.

Mallidega on lihtne töötada ja hõlpsasti kasutatav pukseerimisfunktsioon muudab veebisaidi kujundamise väga lihtsaks.

Hostingeri äri kasutamise miinused:

Lubage mul rääkida mõningatest miinustest Hostingeri äriplaani kasutamise osas.

Kõrgemad uuendused:

Saate madalaima hinna pikaajaliste plaanide (nt 24 kuud ja rohkem) korral. See on levinud strateegia, mida enamik hostimisplatvorme kasutab.

Aga jah, see on asi, millest kasutajad peaksid enne konkreetse plaani lubamist teadlik olema.

Unixi baasil:

Serverid on täielikult Unixi põhised ja toetavad PHP-d.

Ehkki Unix on kasulik, võib selle üle mõelda, kui otsite spetsiaalselt Windowsi-põhist hostimist või kui teil on ainult Windowsi teadmised.

Pole traditsioonilist cPaneli:

Kui märgite Hostingeri cPaneli, ei sarnane see traditsioonilise cPaneliga. Nii et kogenud kasutajad, kes on harjunud traditsioonilise cPaneliga, leiaksid, et see on pisut teistsugune. Teisest küljest, kuna see on lihtne, on see algajatele kasutajatele kasulik.

Live-vestlus:

Reaalajas vestluse kasutamiseks peaksite kuuluma Hostingeri plaani. Kõigi teiste jaoks on olemas üldine päringuvorm, mis on saadaval veebisaidil.

Enamik hostimisplatvorme võimaldab uutel kasutajatel saada ka reaalajas vestluse tuge. See on midagi, mis Hostingeris puudub.

JÄRELDUS:

Hostingeri äriplaanil on mitmeid eeliseid. Sellel on kasutajate vajadustest lähtuvalt saadaval hästi segatud plaanid.

Toimivuse, tööaja ja reageerimise aja mõõdikud on võrdselt pädevad. Klienditugi on suurepärane oma ööpäevaringse reaalajas vestluse valikuga.

Võtmeks on cPaneli kasutamise lihtsus. Samamoodi on sellel väga hõlpsasti kasutatav veebisaidi koostaja.

Lõpuks on igal plaanil mitu olulist funktsiooni, mis on manustatud osana kavast.

Nende funktsioonide eest ei pea te eraldi hinda maksma. Lisaks on sama head ka Hostingeri pakutavad turvafunktsioonid.

Alustage Hostingeriga

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map