Hostingeri ülevaade: vinge Uptime (100%), kuidas on funktsioonidega?

Mis on Hostinger?

On aeg, et me saame uuendatud ülevaate Hostingeri kohta. Lõppude lõpuks on Hostinger olnud suur hostimisjõud Internetis, mis on täis erinevaid hostimisplatvorme.


Kui te pole Hostingerist varem kuulnud, võite olla üllatunud, kui teate, et see on tegelikult laialivalguv hostingu pakkuja. Ma mõtlen seda: Hostingeril on 178 riigis üle 29 miljoni kasutaja ja tütarettevõtte.

See sai alguse 2004. aastal, kuid väikestest algusest peale on sellest saanud fantastiline hostimisvõimalus.

Selles ülevaates räägime palju, kuid kiire vastuse saamiseks on Hostinger hea. Pole täiuslik, kuid üldiselt odav, võrreldes sellega, mida saate dollari eest.

Aga hei, see on lihtsustamine. Mida me siis ootame?

Sukeldugem sisse.

Üldiselt: miinused

Olgu, kõigepealt halvad uudised: mida teeb Hostinger halvasti?

Hostingeri ühe jagatud hostingu plaan on küll odav, kuid te ei saa sellest palju funktsioone.

See ei tähenda, et Hostingeril funktsioonide osakonnas üldiselt puudu pole (see pole nii!), Lihtsalt see, et madalaima hinnaga plaan on tühi.

Hostingeri madal hind

Kuna paljud teist võivad olla huvitatud odavaima plaani valimisest, eriti kui teil pole kopsakaid vajadusi, on see teatud oluline puudus.

Võiksite kaaluda versioonile Premium üleminekut või mõnda teist teenust, mis pakub teile väiksemate vajaduste jaoks rohkem funktsioone.

Siin on veel üks asi: ma olen kuulnud, et keegi kaotas Hostingeri kasutamise ajal mõne tööaja. See pole minu kogemus olnud, kui selgelt öelda, kuid kiire Google’i kaudu koges vähemalt üks arvustaja teatud seisakuid.

Ausalt, ma ei usu, et see probleemiks on. Hostingeri kasutamisel pole see minu jaoks probleeme tekitanud ja Hostinger garanteerib praegu 99,9% -lise tööaja – ülevaade võib olla aegunud.

Peale selle on Hostingeri hinnakujundus hea … nii kaua, kui teil on kaks aastat maksmisega kõik korras.

Jah, kui soovite nende madalaimate hindade eeliseid ära kasutada, kavatsete kaheaastase kohustuse võtta – midagi, mida paljud inimesed (arusaadavalt) ei soovi teha.

Viimane märkus hinnakujunduse kohta: teie hostipaketi jaoks kehtib 30-päevane tagasimakse poliitika.

Hea küll!

See 30-päevane poliitika ei laiene siiski teie ostetud domeeninimedele; nende eest saate tagasimakset 4 päeva.

hostingeri tagasimaksepoliitika

Ma arvan, et see võtab suurema osa Hostingeri puudustest. Peamised punktid on eksitav hinnastruktuur ja nõrk algtaseme pakett.

Muud probleemid on vähemolulised; siinne õppetund on tingimuste ja tingimuste nõuetekohane uurimine enne asumist.

Ära ole liiga meeleheitel!

Seal on palju häid uudiseid, mida ka ootan.

Üldiselt: plussid

Nüüd, kui halbu uudiseid on tehtud, mida Hostinger selle jaoks ette võtab?

Tore, et te küsisite, sest vastus on: palju.

Esiteks on hind, nagu varsti ilmneb, hind.

Hostingeri müük on suur (ma arvan, et see võib olla pigem alaline müük kui piiratud ajaga müük).

Praeguse müügihinna juures, mis on 80% madalam nende odavaimast plaanist, on neid üsna raske võita.Hostingeri pealt 80% soodsamMis puutub kaheaastasesse pühendumisse, siis see küll imeb, kuid see on siiski hea asi, kui teil on hea pikaks ajaks sisse elada. Selle kohta on nende 30-päevane tagasimaksepoliitika piisavalt hea, et aru saada, kas soovite pühenduda või mitte.

Teiseks, funktsioonid: Hostingeril pole kõigi hostimisplatvormide parimaid omadusi ega suurimat tööriistakomplekti. See ei pea aga kõige parem olema, sest see sisaldab ikka palju punni ja jällegi üsna hea hinnaga paketi jaoks.

Enamasti kehtib see teise ja kolmanda astme virtuaalserveripakettide kohta. Sellegipoolest on see hinna jaoks hea tööriistakomplekt.

Hostingeri üks parimaid asju on selle kasutajasõbralikkus. Ma mõtlen, et mõned inimesed võivad isegi soovida veidi tugevamat platvormi, kuid minu arvates on see hea segu kasutajakontrollist ja hõlpsast kasutajakogemusest.

See hõlmab nende veebisaitide koostajat. Jah, enamikku veebisaitide koostajaid on lihtne kasutada (see on ju nende eesmärk), kuid on tore näha kogu tööriistakomplekti järjepidevust, eriti tööriista puhul, mida sageli kasutate.

Hostingeri veebisaidi ehitaja

Kasutusmugavuse kõrval on klienditugi ja poiss, kas neil on kindel klienditugi. Nende otsevestlus on üks reageerivaid, millega olen tegelenud, ja ka nende kohapealne dokumentatsioon pole liiga halb.

Lõpuks on nende turvalisus üsna kindel. Taaskord ei ole mul nendega probleeme uptime-probleemidega ja nende sait uhkeldab suure hulga turvaprotokollide / infrastruktuuriga.

Üldiselt on Hostingeril palju vaja, vaatamata paarile probleemile siin-seal.

Hinnakujundus

Nüüd, kui meie üldised plussid ja miinused on paigast ära, vaatame ühte suurimat muret tekitavat punkti: hind.

Selle kirjutamise ajal on Hostingeril rikkalik suvine müük, mis võtab teie maksust olenevalt teie plaanist 80–34% allahindluse.

Kui ma seda kirjutama hakkasin, toimus müügi lõppu 4-tunnine arvestus; kontrollides päeva hiljem, on müük endiselt alles.

Järgmisel päeval? Ikka siin.

Igaks juhuks, kui see aurustub, on siin tavalise hinnakujunduse jaotus: 3,99 dollarit kuus nende esimese astme ühekordse hostingu eest. Teise astme premium virtuaalserver tuleb 8,84 dollariga kuus ja nende kõrgeim astme korral põhinev virtuaalserver tuleb 11,99 dollariga kuus.

Müügi korral on esimese astme suurus 0,80 dollarit kuus. Jah, see on õige: vähem kui dollar. Premium virtuaalserver saab müügiga 2,15 dollarit kuus ja äri virtuaalserver 3,45 dollarit kuus.

odav hostinger

Miks peaks kogu müük keskenduma? Uskuge või mitte, ärge hõõruge oma nägu sellesse, mis te võisite just silma jääda.

See, et Hostinger näitas end valmis oma hindu alla laskma, räägib nii palju, et see müük kestis juba mõnda aega.

Tegelikult on nende saidil terve leht nimega „Odav veebimajutus“, mis on sisuliselt virtuaalserverite plaanid, mida ma just eespool kirjeldasin – koos müügihindadega – nii et need madalad hinnad ei pruugi varsti minna.

Igal juhul, kui see kõlab nagu üsna lihtne hinnastruktuur, oleks teil õigus. Need on peamised võimalused, kuid kohandatud paketi jaoks on veel palju.

Räägime selles artiklis peamiselt jagatud hostimise võimalustest, kuid eraldi hinnakujundus kehtib ka virtuaalse privaatserveri hostimise (millel on kuus astet), Cloud Hosting (millel on kolm astet), WordPressi hostimise (millel on kolm astet samal ajal) hinnad jagatud hostimisvõimalusena) ja ärimajutusplaanid (millel on kolm astet).

Tegelikult kasutame ühte ärimajutuskavadest, kuid kuna Hostinger reklaamib peamiselt oma jagatud hostingu kavasid – ja kuna just seda paljud teist tõenäoliselt vaatavad -, keskendume sellele ka edaspidi.

Üldiselt on Hostingeril kindel hind. Olin müükist hämmastunud ja kui te pole kindel, kas soovite koos nendega plaani osta, soovitaksin aeg-ajalt seda saiti uuesti kontrollida, kas müük või muu sarnane on endiselt alles.

Lisaks on kõigil astmetel 30-päevane raha tagasi garantii.hostingeri 30-päevane kohtuprotsess

Allahindlused ja tagasimaksed, ärimajutus on konkurentsivõimeline ja virtuaalserverite plaanid on lihtsalt väga suured asjad – kui neid pole, siis lihtsalt saate oma raha tagasi esimese kuu jooksul..

Funktsioonide ülevaade

Nüüd, kui olete kuulnud kõikehõlmavat hinnakujundust, on aeg välja mõelda, kas pakutavad funktsioonid on seda väärt.

Kui saate ühe jagatud hostingu, saate ühe saidi, sellega kaasas oleva e-posti konto, samuti 10 GB kettaruumi ja 100 GB ribalaiust.

Seal on lihtne veebisaidi koostaja, “võimas” juhtpaneel ja juurdepääsuhaldur.

Need on peamised funktsioonid, kuid vähemtähtsad hõlmavad 1 alamdomeeni, 50 automaatse installi skripti, iganädalasi varukoopiaid ja palju muud.

Kõige hõlpsam on see, et saate 99,9% -lise tööaja garantii, ehkki ma arvan, et see on hostimisteenuste põhiline.

Isegi Hostinger teab, et esimene aste on pisut põhiline: nad nimetavad seda oma saidil “ellujäämisplaaniks”.

Kui soovite suuremaks minna, saate Premium virtuaalserverit hinnaga 2,15 dollarit kuus.

hostingeri premium-hostimine

Mõne dollari täiendamine annab teile piiramatu arvu saite, piiramatu kettaruumi, piiramatu ribalaiuse ja tasuta domeeninime (kui teil on aastaplaan). Teisese funktsioonide hulka kuuluvad piiramatu alamdomeenid, üle 90 automaatse installi skripti ja piiramatu domeeni parkimine.

Viimase astme jaoks – neile, kellel on kopsakaid ärivajadusi – saate eelmisest astmest kõike pakutavat (lihtsad saidiehitajad, piiramatu ribalaius, piiramatu kettaruum, piiramatud saidid), samuti tasuta SSL-sertifikaati, igapäevaseid varukoopiaid, kõrgeid WordPressi optimeeritud kiirused, spetsiaalne reaalajas tugi ja kahekordne protsessivõimsus.

Teisese omadused on suuresti sarnased Premium-plaanidega.

Kui soovite näha täielikku funktsioonide loendit iga astme kohta, saate nende hinnatabelit vaadata siit.

Hostingeri funktsioonid

See kõik kõlab suurepäraselt, kuid kuidas need tööriistad toimivad?

Minu kogemuse kohaselt on nad üsna vastupidavad. Tõsi, ma ei ole virtuaalserveri võimalusi kasutanud, kuid tööl olevad tööriistad on põhimõtteliselt samad (veebisaidi koostaja, tööaja garantii jne).

Need on kindlad ja minu peamine teade on see, et mul pole palju kaebusi.

Üldiselt kiidan Hostingeri funktsioonide komplekti: tal ei pruugi olla kõike, kuid sellel on palju – siiski ütleksin peamiselt, et Premium ja Business

Virtuaalserverikavad pakuvad hinna eest rahuldaval hulgal funktsioone.

Kui soovite oma hostimise suhtes tõsisemalt mõelda ja jagatud hostimisest üles liikuda, on ka see tore – Hostinger pakub seda – veenduge, et oleksite nõus natuke rohkem raha välja käima.

Vaadake järgmist jaotist, et näha minu kogemusi nende tööriistade kasutamisel!

Kasutusmugavus ja kasutajajuhtimine

Kasutuslihtsus ja kasutajasõbralikkus on tänapäeval suure nõudlusega ning seda ka mõjuval põhjusel: kõik pole eksperdid ja soovite muuta oma veebis olemise haldamise võimalikult tõhusaks.

Õnneks ei vea Hostinger end üles. Sisselogimisel tervitatakse teid hostimiskontode ja lihtsate nuppudega „Halda“ ning ka mõne kiire seadistamise valikuga, et saaksite kohe tööle minna.Hostingeri cpanel 1

Kui proovite oma funktsioonide keskmesse jõuda, pole see kuigi keeruline: klõpsake lihtsalt ülaltoodud viisil käsul „Halda” või minge vahekaardile hostimine ja leidke sobiv hostikonto.hostinger hPanel uus

See on kasutajasõbralikkus: lihtsad nupud, lihtsad ja sujuvad paigutused, intuitiivne kategoriseerimine jne.

Ma ei usu, et teid segasid teie võimalused liiga: kõik on suures osas iseenesest mõistetav ja kui vajate abi, võite alati küsida.

Kuni külastate Premium- või Business-i, pole teil tõenäoliselt oma hostimise ja saidi haldamise võimalusi otsa saanud; kuigi see pole iseenesest kõige hõlpsam hostimisteenus, on see umbes nii lihtne kui võimalik, ilma funktsioone ohverdamata..

Klienditugi

Osa sellest, mis muudab teenuse klientidele hõlpsaks kasutamiseks, on kindel klienditugi. Kuna hostiettevõtted muudavad veebimajutuse tavaliselt kättesaadavaks suurele hulgale inimestele, eeldatakse, et neil on kindel klienditugi.

Hostinger siin ei vea.

Esiteks on olemas Hostingeri dokumentatsioon ja õppematerjalid. Näiteks nende õpetuste sait, mis sisaldab õpetusi väga paljudel teemadel. Hostingeril on ka teadmistebaas, mis on tarkvara-teenusena valikute puhul üsna tavaline, kuid sellest hoolimata kasulik.

Õpetused keskenduvad rohkem sellele, et saaksite õppida või parandada oma veebioskusi, et oma tööriistu maksimaalselt kasutada. Teadmistebaas aitab teil tekkivate küsimustega paremini tegeleda; KKK-d ja ka korduma kippuvad küsimused, mida peate ikkagi teadma.

Lisaks kohapealsele teabele, mis aitab teid kohe, on klienditoe olulisem osa: esindajad, kes saavad teie küsimustele kohe vastata.

Ma leidsin, et Hostinger on siin natuke vähem juurdepääsetav. Paljudel teenustel on vähemalt saidile sisenemisel hõlpsasti kättesaadavad reaalajas vestluse või isegi e-posti tugiteenused, kuid ma ei leidnud Hostingeri saidilt midagi sellist.

Reaalajas vestluse toele juurdepääsu saamiseks peate sisse logima. Kuid kui olete sisse loginud, on ekraani paremas alanurgas alati väike vestlusvalik, nii et see on üsna mugav.

Minu kogemuse kohaselt on otsevestlus suurepärane. Esitasin lihtsa küsimuse (otse nende abiartiklitest) ja sain vastuse, enne kui sain isegi oma küsimusest ekraanipildi teha.hostingeri vestlus 1hostingeri vestlus 2

Palun. Umbes minut pärast küsimuse sisestamist sain kasuliku vastuse. See on üldiselt olnud minu kogemus, kuid siin on mõned tõendid … nende reaalajas vestlus on üks parimatest (või mul on lihtsalt vedanud).

Üldiselt arvan, et neil on tugev klienditoe tegur. On kahetsusväärne, et peate enamusele juurdepääsu saamiseks olema sisse logitud; huvilistele, kes pole pühendunud, võib klienditugi olla suurepärane viis toote mõistmiseks.

Isegi kui seda arvestada, tunnen end sellest vaevalt. Teadmistebaas on käepärane ja peaks hoolitsema enamiku asjade eest, mida saate live-vestluse kaudu teha, kuid asjade riputamiseks on siiski livechat ja palju õpetusi..

Turvalisus

Ja mis kõige tähtsam, kuidas on turvalisus? Nagu me mainisime, väidab Hostinger uhkusega, et neil on 99,9% kasutusaegne garantii, hoolimata teie jagatud hostingu hinnakavast.hostingeri Uptime

Siin on keskmine Uptime:
hostinger-uptime-2019

 • Mai 2019: 99,43%
 • Aprill 2019: 99,67%
 • Märts 2019: 99,84%
 • Veebruar 2019: 99,93%
 • Jaanuar 2019: 99,91%

hostinger-uptime-2018

 • Detsember 2018: 99,92%
 • November 2018: 99,98%
 • Oktoober 2018: 99,96%
 • September 2018: 100%
 • August 2018: 99,99%

Siin on keskmine reageerimise aeg:

 • Mai 2019: 1 145 ms
 • Aprill 2019: 1 278 ms
 • 2019. aasta märts: 1 238 ms
 • 2019. aasta veebruar: 1 315 ms
 • Jaanuar 2019: 948 ms
 • Detsember 2018: 482 ms
 • November 2018: 636 ms
 • Okt 2018: 706 ms
 • September 2018: 620 ms
 • August 2018: 711 ms

On selge, et meie augusti valmisolekuaeg on olnud päris hea, 100% tööajaga seni.

Halb kuu võiks ikkagi tulla, kuid tõendite põhjal väidaksin, et Hostinger peab oma täidesaatvat lubadust.

Märkus. Oleme selle hostingu Uptime mõõtmise praegu peatanud. Kuid mida iganes oleme salvestanud, et me oleme eespool loetlenud.

Lisaks tööajale on olulised ka varukoopiad.

Teie hinnakujundusplaan mõjutab teie varundamiste sagedust: nii isiklikud kui ka Premium-plaanid saavad iga nädal varukoopiaid, samas kui jagatud äriplaani plaanid saavad neid iga päev.

Ettevõtte virtuaalserver ja ärimajutusplaanid saavad tasuta SSL-sertifikaadi, mis võimaldab teil maksetega turvaliselt hakkama saada ja tagab, et kliendid teid usaldavad.

Peale selle saate oma saidi kaitsmiseks Hostingerilt osta SSL-sertifikaadi, kui teie plaan ei kuulu tasuta.

Lisaks asjadele, mida saate oma otsas teha, on Hostingeri serveritel ka oma kaitse. See pole erandlik, kuid seda on hea teada.

Nende saidil on õiglane kaitseliin: serveriandmete mitmekordne tõrkeseif, RAID-10, DDoS-i rünnakute vastased meetmed, tulemüürid ja tugev hädaolukorra taastamine, et saaksite tõsise krahhi korral oma kontot kiiresti varundada..

See on üsna põhjalik kilpide komplekt, mis neil on, ja see pole üllatav. Hostingeril on niivõrd laialivalguv kasutajate baas, et on ebatõenäoline, et nad suudaksid niivõrd suurele liiklusele ja ettevõttele vastu pidada, ilma et nad oleksid üsna turvalised.

Vähemalt meie otsast peale on Hostinger kindlasti osutunud turvaliseks ja usaldusväärseks. Vaatamata sellele, liikugem edasi Hostingeri lõpliku hindamiseni!

Kas ma soovitan Hostingerit??

Kuule! Milline on kohtuotsus päeva lõpus?

Kui olete seda kaugelt lugenud, võite arvata, et Hostinger on süüdi … selles, et ta on hea.

Mulle meeldib Hostinger nii palju, et … see võõrustab seda saiti, kus praegu käite! Hostingeri kasutamine on olnud rõõm.

Ma ei hakka teesklema, et see sobib ideaalselt kõigile ja ma ei tea, kas soovitaksin isegi selle esimest astme hinnavalikut (jagatud hostimise jaoks).

Neile, kes kaaluvad teise või kolmanda astme virtuaalserverikavasid, ütleksin, et see on tõenäoliselt raha väärt ja kui soovite liikuda jagatud veebisaidist kaugemale

Midagi tõsisemat majutades saate ikkagi kindla tehingu.

Peamine puudus on see, et peate lugema peentrükki; Hostinger on suurepärane, kui teate seda kasutada.

Kui olete sisse asunud, olete valmis madala tööaja tagamiseks, klienditoeks, turvalisuseks ja funktsioonideks. Soovitan väga Hostingerit.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map