InMotioni hosting ülevaade – meil on kulunud 36+ kuud InMotioni testimiseks.

Seda artiklit muudeti ja ajakohastati 03. aprillil 2020.


Kui sa oled nagu mina, armastad sa alakoeri.

Ma räägin raamatute ja filmide tegelastest, kes on suure, võimsa “tippkoeraga” võrreldes kuidagi ebasoodsas olukorras.

Kuid hoolimata nende miinustest ja rivaali domineerimisest teeb alategija kõvasti tööd ja suudab endale nime panna, mõnikord isegi konkureerides või pekstes traditsioonilise võitja.

MA ARMASTAN neid lugusid, nii et räägin teile kohe KOHE. Tervitagem meie alakoera:

InMotion Hosting asutati 2001. aastal, mis seab selle Interneti-ettevõtte jaoks vanematele külgedele.

Võrreldes Bluehostiga, HostGator, GoDaddy, Hostinger, 1&1 IONOS jne – peamised hostiteenuse pakkujad, MILJONIDE kasutajate, saitide või domeenidega – InMotion on alamkoer, mille toetatud on pisut üle 300 000 domeeni.

Nüüd pole see väike arv, vaid võrreldes miljonite ja kümnete miljonitega, mida tema konkurendid väidavad … noh, saate idee.

Niisiis kerkib küsimus: kuidas InMotion on kestnud?

Kas kõik kliendid on võõrustamisest teadlikud? Kas nad on hüperteadlikud ja kas nišš InMotion täidab? Kas InMotion sobib mulle?

See on see, mille nimel ma siin olen. Olen InMotioni kasutanud mitteametlikult ja ametlikult ning soovin jagada oma kogemusi InMotioniga pärast kolme kuu ametlikku testimist.

Kas olete valmis? Suurepärane. Alustame lähemalt ühe olulisema teguriga, mida peaksite arvestama:

Uptime

Kui majutate, on midagi SUPER-olulist vaadata –

Faktilise majutuse kvaliteet!

Ma tean, et see kõlab lihtsalt, kuid põhitõdede meeldejätmine on hostimise juures hädavajalik. Küsige endalt: kui saan majutada X-i ettevõtet, kas mu sait on suurema osa ajast üleval?

Nüüd on kõigil vastuvõetava kasutusaja jaoks erinevad standardid. Mõni ettevõte võib vajada parimat võimalikku tööaega. Ja teised? Mõni inimene ei arvesta tund aega seisakuid kuus.

Kuid kui hostimaailmas on nii palju valikuid, ei tohiks te leppida. See peab ikkagi olema üks kõige olulisemaid esemeid, mida otsite, isegi kui te ei arva, et hoolite palju.

Ja InMotion? See on hea, kuid mul on segatud tunded. Selle põhjused:

inmotion uptime

Uptime
99,87%
Reaktsiooniaeg
618 ms

Siin on keskmine Uptime:
 • Märts 2020: 99,83%
 • Veebruar 2020: 99,83%
 • Jaanuar 2020: 99,96%
 • Detsember 2019: 99,90%
 • November 2019: 99,45%
 • Oktoober 2019: 99,40%
 • September 2019: 99,57%
 • August 2019: 99,77%
 • Juuli 2019: 99,99%
 • Juuni 2019: 99,78%
 • Mai 2019: 99,91%
 • Aprill 2019: 99,59%
 • Märts 2019: 99,80%
 • Veebruar 2019: 99,80%
 • Jaanuar 2019: 99,59%
 • Detsember 2018: 100%
 • November 2018: 100%
 • Oktoober 2018: 99,99%
 • September 2018: 100%
 • August 2018: 99,98%
 • Juuli 2018: 99,94%
 • Juuni 2018: 100%
 • Mai 2018: 100%
 • Aprill 2018: 100%
 • Märts 2018: 100%
 • Veebruar 2018: 100%
 • Jaanuar 2018: 99,82%
 • Detsember 2017: 99,97%
 • November 2017: 98,55%
 • Oktoober 2017: 99,76%
 • September 2017: 99,98%
 • August 2017: 99,98%
 • Juuli 2017: 99,98%
 • Juuni 2017: 100%
 • Mai 2017: 99,98%

Täpse tööaja skoori saate vaadata siit.

Pange tähele, kuidas selle aasta esimesed kolm kuud pole saavutanud 100% või isegi 99,99%.

See suundumus on kahetsusväärne, kuid žürii uurib, kas see jätkub.

Seetõttu olen ma optimistlik:

Pange tähele, kuidas enamiku kuude VAST-i skoorid olid 99,95% või kõrgemad.

… aga ma olen siin pettunud:

Hoolimata ÜLDSELT kindlatest tööajatulemustest, oli LÄBI PALJU kuusid keskmisest madalamate tulemustega.

Eelmise aasta jaanuaris oli 99,82%, oktoobris 2017 oli 99,76%, novembris 2017 oli 98,55%… ja nii edasi, ja nii edasi.

Selle puuduseks on see, et ma ei saa arvestada, et InMotion annab mulle 100% tööaega igal kuul.

Kuid paljudel teistel minu testitud hostidel on üks kuu suurepäraselt kasutuses (näiteks 100%) ja järgmisel kuul langeb kehv tulemus (99,9%).

Minu INMotioni hinnete eelis on see, et tõesti on halb tööaeg.

Pluss, kuigi reageerimisajad pole eriti madalad, on need vähemalt minu arust keskmisest madalamad. Ja nad jäävad pidevalt keskmisest väiksemaks, mis tähendab, et minu sait on üldiselt kiirem kui paljude konkurentide sait.

Nii et ma tunnistan, et see on segakott, kuid minu üldine seisukoht on, et InMotionil on HEA tööaeg ja HEA reageerimise aeg. Ärge siiski muretsege – InMotionil on teile veel midagi pakkuda …

InMotioni täisplaane leiate siit …

Kasutuslihtsus

Jep, kasutusmugavus. Kasutajasõbralikkus. Pardal sõitmine, paigaldamine jne. Suurimad peremehed, tippkoerad, kipuvad nende asjadega silma paista, mis on nende populaarsuse osa.

Olles palju väiksem konkurent, on mõistlik eeldada, et InMotioni pole eriti lihtne kasutada. Kuid hea uudis on …

See pole sugugi nii.

Las ma näitan sulle näide. See on kontohaldusportaal (AMP):

inmotion ampSee on üks liidestest, mida kasutate palju, kui olete klient.

Las ma olen kohe alguses. Mulle ei meeldi kujundus ega kasutajaliides. Kuid isegi pean tunnistama, et see on kasulik ja mis kõige parem, LIHTSALT.

Minu arvates on see minu maitsele pisut liiga aegunud, kuid see on nii väike mure. Ma eelistan seda palju tänapäevase väljanägemisega portaalidele, millel põhimõtteliselt pole juhtelemente või mis muudavad teile kättesaadavate erinevate tööriistade leidmise keerukaks.

Pange tähele, kuidas alumine osa on sisuliselt mini-cPanel, et kiiresti juurde pääseda täpsematele saidihaldusvõimalustele, samas kui ülemine jaotis võimaldab teil hoolitseda enamiku kontohalduse põhialuste eest.

See on TÕELISELT tõhus portaal. Kõik, mida vajate, on ühel lehel ja poole vähem ajal ei pea te isegi oma cPaneli juurde pääsemiseks lisaaega võtma..

Kuid ilmselgelt, kui teil on vaja juurde pääseda keerukamatele valikutele, pääsete kiiresti kiiresti täieliku cPaneli juurde:

inmotion cpanelEriti meeldib mulle, et te ei lüüa kallistustega üle pea. Tööriistariba ülaosas on rohkem värskendamisvõimalusi ja boonuseid, kuid enamasti hoitakse see teie eest ära.

See on palju parem kui enamik hostimisportaale / kontopiirkondi, mis mõnikord näevad kenamad välja, kuid on täis selle või selle lisandmüügi reklaame ja reklaame.

Nii et üldiselt on minu seisukoht, et InMotionit on tõesti lihtne kasutada. Algajatele pole see eriti lihtne, võrreldes mõne platvormiga, mis on eriti suunatud algajatele.

See tähendab, et InMotioni sisenemine ja selle kasutuselevõtmine võib olla pisut keerukam, kui see on teie esimene kord majutada.

Kuid kui olete juba varem hostinud, peaks InMotioniga kõik korras olema. See pole üldse keeruline, keskendub vähem algajatele. Lisaks on kontohaldusportaal üks PARIMaid, mida ma näinud olen.

See pole veel kõik. InMotionil on ka siin ja seal erinevaid funktsioone koos teatud plaanidega, mis muudavad kliendi elu lihtsamaks. Millised omadused? Mul on hea meel, et te küsisite:

Hinnakujundus ja funktsioonid

InMotioni juures meeldib mulle see, et see on kõikehõlmav. Sellel on palju erinevaid funktsioone ja mis kõige parem – palju erinevaid hostimisvõimalusi.

Alustame kõige tavalisema jagatud veebimajutusega, mida InMotion kirjeldab kui ettevõtte hostimist:

inmotion jagatud äriVaata, näib, et algtaseme plaan (käivitamine) algab tavapärasest hinnast kõrgemal, pisut üle 6 dollari kuus. Kuid teine ​​aste on alguses üsna taskukohane ja kolmas aste on ka üsna mõistlik.

Kui registreerute meie lingi kaudu, saate ettevõtlusmajanduse plaanides kuni 50% soodustust (soodushinnaga allpool kuvatakse ekraanipilt)

inmotioni hinnaalandus

Kuid mis on parem, kui pikendamise hinnad:

Nad on tegelikult pisut madalamad kui tavaliselt. Kui võtate need kaks kokku, näib InMotion Hosting veidi algtasemelt soodsam, kuid pikas perspektiivis on see tavaliselt tavahinnaga.

Ja kui olete võtnud arvesse selle hinna, mida saate nende hindade eest, ei saa ma tõesti nuriseda.

Tasuta domeen, mis on normaalne, kuid millel pole ka formaalseid piiranguid kettaruumile, ribalaiusele ega e-posti aadressile, lisaks on sisse visatud täiendavaid turunduse ja turbe tööriistu.

Mulle meeldib ka see, et esimese astme said 2 veebisaiti: see on üsna ebatavaline, kuna algtaseme plaan teeb tavaliselt ainult 1. Aga ma arvan, et see on hea asi.

Nüüd on midagi pisut kahetsusväärset. Kui palju andmebaase saate luua, olete piiratud, tavalisest piiratum:

inmotion jagatud äri mysqlLimiit on mõistetav, kuna töötate nagunii ainult kahe saidi veebisaidiga ja 50 astme andmebaasi on teise astme jagatud plaani jaoks piisavalt.

Ma lihtsalt arvan, et esimene tasand peaks lubama natuke rohkem. Kuid see pole veel maailma lõpp, eriti kuna andmebaaside täpne arv ei ole alati nii oluline, kui see kõlab (ühes andmebaasis saate teha palju, ehkki abi saamiseks võib vaja minna tehnikaprofessionaalset töökaaslast).

Ja nagu ma olen märkinud, on kõik muud ressursid tõesti head. Need on ka praktilised asjad: e-posti salvestusruumid ja kontod, kettaruum, iga kuu edastatavate andmete hulk.

Mulle avaldavad muljet ka kõigi jagatud plaanide jaoks saadaval olevad tasuta turvatööriistad:

inmotion jagatud turvakomplektNii et jagatud veebimajutusplaanid (tuntud ka kui “ettevõtte hostimise plaanid”) on minu arvates kõik suurepärased võimalused, millel on tõesti kindlad omadused, ressursid ja korralik hind.

Järgmine,

Oleme WordPressi hostimise, VPS-i hostimise, sihtotstarbelise ja edasimüüja hostimise põhjalikult läbi vaadanud, nii et kui soovite selle teabe vahele jätta, võite liikuda klienditoe sektsiooni.

See on FAR kõigilt InMotionidelt. InMotionil on saadaval ka kahte tüüpi VPS-i hostimine:

inmotion vpsInMotioni hallatavad VPS-i valikud on pisut kallid, kuid need pakivad punši:

inmotion vps õnnestusNad on turvalised ja suure jõudlusega. Lisaks on neil head ressursid, arvestades, et alustate 4 GB muutmälu ja 4 TB ribalaiusega.

Mulle ei meeldi pikendamistasud, kuid see on hallatav lahendus, nii et ühendate kasutusmugavuse / hoolduse lihtsuse ja jõudluse. Kui vajate hallatud VPS-i suvandit, on need sama head kui kõik muud.

Kui olete arenenum, siis arvan, et leiate, et ka InMotioni pilve VPS-i plaanid on üsna head:

inmotion vps pilvJällegi ei meeldi mulle tegelikult nende kõrgemad pikendamistasud juba kvaliteetsema hostimise korral, kuid esmaklassilised hinnad on üsna suured.

Lisaks on poolaasta või kuu maksmine minu arvates üsna taskukohane, nii et see on hea inimestele, kellel on selgesõnaliselt lühemad projektid.

See on põhimõtteliselt sarnane hallatava VPS-i võimalustega: head andmed, head ressursid ja head omadused.

Ausalt, pilve VPS-i valikuid on endiselt üsna hõlpsasti hallatav, kuna käitate endiselt asju kontohaldusportaalist, mida teile varem näitasin.

InMotioni VPS-i valikud on hoolimata nende kahetsusväärsetest pikendamistasudest mõistliku hinnaga ning neil on head ressursid ja funktsioonid. Pean neid üsna soliidseteks võimalusteks.

InMotionil on ka terve rida WordPressi hostimisplaane. Need algavad 4,99 dollarist kuus:

sissejuhatus wp1Ja need ulatuvad PALJU enam kui 5 dollarini kuus:

sissejuhatus wp2Jep. Piisab, kui öelda, et InMotionil on saadaval TON WordPressi plaane. Nüüd on tõsi, et kahe viimase astme vahel on nelja esimese astmega võrreldes tohutu vahe.

Sellegipoolest jagunevad hinnad vastavalt veebisaitide arvule ja on mõeldud WordPressis järk-järgult suurema hulga asjadega tegelemiseks. Nii et siin on kõik õiglane.

Muidugi saate WordPressi installida ka tavalistesse jagatud veebimajutuskavadesse, mida teile varem näitasin. Kuid asi, mis on InMotioni WordPressi plaanide osas suurepärane?

Suurepärased omadused.

Mõnel neist on spetsiaalsed IP-d ja mõnes koguses spetsiaalset serveriressurssi.

Need on kavandatud rohkem külastajaid majutama ja nagu näete, võiksid kõrgemad astmed mahutada umbes sadu tuhandeid igakuiseid külastajaid.

Lisaks on enamiku WordPressi plaanidega kaasas tasulised JetPacki plaanid, mis ise säästab teie raha.

Lisaks on kõigil neil kaasas BoldGrid.

inmotion boldgridBoldGrid on plugin, mis on suurepärane WordPressi hõlpsamaks kasutamiseks.

See võimaldab teil kasutada WordPressi võimsust, kuid annab teile pisut suurema kontrolli otsesete disainimuudatuste üle, mis on kasulik, kui te ei tea, kuidas kodeerida. Lisaks veel selliseid asju nagu SEO, varukoopiad jne.

Seega sobib InMotion WordPressi jaoks suurepäraselt. Sellel on palju plaane valida, suurepärased kaasatud funktsioonid ja ressursid ning head hinnad.

Tegelikult pean InMotionit WordPressi üheks parimaks hostiks.

InMotioni edasimüüjate hostimisvalikud on sarnased WordPressi valikutega, kuna nende algusaeg on madal:

inmotion edasimüüja1Ja jätkake kõrge hinnaga kokku 6 astet:

inmotion edasimüüja2Minu arvates on need päris head edasimüüjapaketid. Hinnad skaleeruvad vastavalt ressursside kasutamisele.

Kas ressursid on teile piisavalt head – see sõltub tõesti täielikult sellest, kuidas te oma edasimüüja kontot kasutate.

Arvan, et InMotioniga on palju potentsiaali ja ruumi kasvada, nii et ma ütlen, et see on kindel edasimüüjaprogramm, kuid mitte erandlik.

Viimane, kuid mitte vähem tähtis, vaatame InMotioni suuri relvi:

inmotion pühendatudAlghinnad pole ausalt öeldes nii hullud! Jah, ma leian, et InMotioni pikendamistasud on kahetsusväärsed, kuid üldiselt on need ikkagi korralikud hinnad.

Kas olete mures, et te ei saa InMotionile rohkem maksta? Ärge muretsege, mu sõber:

inmotion pühendatudMa ei valeta sulle. Need on mõned raskeveokite lahendused.

Ma ei saa kõike üle minna, nii et üldiselt, kui olete huvitatud headest pühendatud serveritest, arvan, et InMotionil on see, mida vajate.

Serveritel on head andmed ja minu arvates asjakohane hind.

Näiteks annab stardiserver teile pisut üle 100 dollari kuus 8 GB DDR3 muutmälu, 4 südamikku ja 500 GB SSD ruumi (või soovi korral 1 TB HDD ruumi)..

Kaugemas otsas on teil serverid, millel on uusimad andmed, tonni RAM-i, suurepärane turvalisus, tonni IP-sid ja andmeedastusmaht … Ma mõtlen põhimõtteliselt kõike, mida otsiksite nutitelefonist.

Lisaks on need serverid kohandamiseks üsna avatud ja tugi on saadaval.

Seega on InMotionil kindlasti mõned suurepärased spetsiaalsed serverite plaanid.

Hea küll, ma tean, et viskasin teile palju teavet. Siin on lühike ülevaade hinnast ja funktsioonidest:

InMotion sobib kõigega üsna hästi. Head ressursid, head omadused ja korralikud hinnad. Mis kõige parem – InMotionil on palju valikuvõimalusi.

InMotion MOST paistab silma siiski jagatud ja WordPressi hostimise osas.

Ilmselt pole funktsioonid siiski kõik. See viib meid järgmise teema juurde:

Klienditugi

Kui olete algaja, vajate pardal abistamiseks head klienditeenindust.

Isegi kui olete professionaal ja ostate InMotionist kõige keerulisema paketi, mida vajate, vajate ikkagi klienditeenindust, et aidata teid ootamatute tehniliste raskuste korral.

Ära karda, sõber. InMotionil on suurepärane klienditugi. Alustuseks on InMotionis saadaval palju hallatud lahendusi.

inmotion õnnestusSee ei tähenda ainult hallatud VPS-i, mida ma teile näitasin. Teiste plaanide jaoks spetsiaalse toe saamiseks võite pöörduda InMotioni poole. Muidugi on seal hinnasilt.

Õnneks sisaldavad mõned plaanid (nagu mõned sihtotstarbelised plaanid) lühikest hallatud hostimisaega, mis aitab teil asukohale jõuda.

Sarnaselt hallatud hostimise toega saate InMotionist veebidisaini teenuseid:

veebidisaini teenusedSee pole tasuta, kuid vähemalt on konsultatsioon.

Peale selle täiendava tugikihi on hea ka põhilisem (ja tasuta!) Tugi. InMotion kui kohapealsed ressursid saate sirvida või otsida teile sobival ajal.

Ma räägin enamasti tugikeskusest:

inmotioni tugikeskusSee on kasulik teadmistebaas, millel on põhimõtteliselt ühte keskusesse kogutud mitu erinevat tugiressurssi, näiteks KKK, tootejuhend, õpetused jne..

Seal on isegi mõned tasuta tööriistad, mida saate kasutada kiireks kontrollimiseks ja hõlpsaks parandamiseks, ehkki need pole hulluks vajalikud:

töövahendid ja ressursidMitte kogu InMotioni kohapealne materjal pole kuld. Võtame näiteks selle:

inmotion infographicInMotionil on infograafika leht, mis lihtsalt selgitab erinevaid hostimise tüüpe.

Muidugi, kui olete algaja, võib see kasulik olla. Kuid kui olete algaja, peaksite mõtlema ja uurima rohkem kui lugema infograafikat.

Nii et see on kena ressurss kõigile, kellele hostimine pole tuttav, kuid pole olemasolevatele InMotioni klientidele eriti kasulik.

Igatahes on KOKKU kohapealne teave SUUR. Teavet on palju, erinevates formaatides, ja see on hästi korraldatud. Lisaks läheb kõik ühte tugikeskusesse.

Muidugi võite pöörduda ka klienditeeninduse esindajate poole.

inmotioni suhtluskanalidSeda saab teha mitmel viisil, kuid kõige tavalisemad ja juurdepääsetavamad on muidugi telefon, otsevestlus ja e-posti tugi..

Samuti saate Skype’i kaudu inimestega ühendust võtta ja numbreid on üsna palju. Tegelikult on Skype’i ID-sid, telefoninumbreid ja e-posti aadresse mitmesuguste tugiteenuste jaoks palju.

See on suurepärane investeering ja tagab, et pääsete suhteliselt kiiresti õigete inimeste juurde.

Telefoni- ja e-posti tugi on minu kogemustes olnud päris hea. Esindajad on asja juures ja abivalmid. Vastamisajad on erinevad, kuid ma pole kunagi pidanud liiga kaua ootama.

Vestlus on okei:

suhtlusvestlusJah, ma vihkan vestluse ilmet. See on vananenud välimusega ja kole. Kuid igal juhul pole see oluline. Nagu sa näed:

suhtlusvestlusEsindajalt mulle otsekohese vastuse saamiseks kulus 5. Tõsi, mul ei olnud prioriteetset tuge, kuid isegi kui teil pole prioriteetset tuge, on see lihtne küsimus.

Ja kõik peaksid niikuinii saama arvestada hea teenindusega.

Sellegipoolest pole see maailma lõpp. Saate ikkagi oma vastused suhteliselt lühikese aja jooksul. Vähemalt on see osa, mida peetakse otseülekandeks – telefon ja e-post on minu kogemuste kohaselt olnud head.

Milline on InMotioni klienditoe otsus? Esindajad on vaiketasemel korralikud, kuid mitte midagi tähekujulist. Kui aga hakkate maksma, lähevad need tõesti hästi korda.

Ja kohapealsed ressursid? Fantastiline.

Kuid on veel üks viimane asi, mida peame vaatama – see, mis õigesti tehes minimeerib teie suhtluse klienditeenindusega. Ja jah, see on hea asi:

Turvalisus

Jep. Mis toimub ilma kvaliteetse turvalisuseta??

Esiteks pidage meeles, et isegi InMotioni kõige taskukohasemad plaanid pakuvad tasuta ja korralikku kaitset. Lisaks on mõned kõrgema klassi plaanid koos versiooniuuenduste turvalisuse ja paremate andmetega.

Ma olen sellest rääkinud, nii et tahan selle asemel keskenduda sellele, mida InMotion teie kaitsmiseks teeb. Siin on põhitõed:

sissetung lääne-idaranniku andmekeskusedVaata, ma tahan teada rohkem. BET, vähemalt nad rääkisid meile olulisemad ja sellest, mida nad meile on rääkinud, on see üsna kindel.

InMotion jälgib lihtsas inglise keeles andmekeskusi ööpäevaringselt ja pidevalt toimivuse ülevaadetega. Lisaks on andmekeskused täielikult ülearused, mis tähendab, et varukoopiaid on alati.

InMotion väidab, et isegi ulatusliku loodusõnnetuse korral hoiaks varukoopia teie saiti üleval ja andmekeskusi kaitseks relvastatud turvalisus, “käsiskannerid ja lukustatud võlvid”.

InMotionil on vähem andmekeskusi kui paljudel suurematel hostidel, kuid minu arvates on parem, kui palju on kvaliteetseid, hästi hooldatud andmekeskusi kui suur arv halva turvalisuse ja vähese koondamisega keskusi..

Iseseisev omamine tähendab, et konglomeraat ei täida InMotioni servereid hunniku muude hostiettevõtete serverite kõrval ühes keskuses ega koonda koondamist. Nii et see on hea.

Nii et üldine võtmine?

InMotionil on üsna hea turvalisus. Miski pole karjuv täht, kuid kindlasti piisavalt tugev ja usaldusväärne, et arvestada.

Minu arust on aeg, mu sõbrad. Vaatame üle kõik muud InMotioni kohta pakutavad asjad, mida võib nimetada “heaks”.

Plussid

See on see, mida InMotion teeb hästi:

 • Minu tööaeg ei langenud kunagi alla 99,5% ja oli tavaliselt kõrgemal. Lisaks on reageerimise ajad kiiremad.
 • InMotion on üldiselt hõlpsasti kasutatav, ehkki mitte 100% alustajatele.
 • Selle märkuse peale on kontohaldusportaal (AMP) ainulaadne ja üks parimaid hostimisportaale, mida ma näinud olen.
 • See ei ole seotud suure osaga sellest, millest ma seni rääkinud olen, kuid InMotion on keskkonnasõbralik:

inmotion läheb roheliseks

 • Üldiselt pakuvad InMotioni plaanid üsna korraliku hinnakujunduse korral head investeeringutasuvust, kus on palju ressursse ja funktsioone.
 • Täpsemalt, mõnel InMotioni madalama klassi pühendatud serveril on inimressursside jaoks endiselt suured ressursid inimväärsete hindade jaoks.
 • Ja InMotioni jagatud hostimine ja WordPressi plaanid on eriti SUURED valikud, mis on tavahindade jaoks kraami täis.
 • Kui maksate, on InMotionil palju lisatuge.
 • InMotioni toega ühenduse võtmiseks on mitmeid viise ja iga meetodi jaoks võib kasutada mitut liini (nt telefoninumbri jaoks palju telefoninumbreid).
 • InMotioni turvalisus näib olevat üsna tugev ja usaldusväärne.

Miinused

Kas see kõlas kena? Mul on kahju. Miski pole täiuslik. Las ma saan teie paraadil vihma:

 • InMotioni ametliku testimise ajal ei jõudnud minu tööaeg kunagi 99,99% -ni ega 100% -ni.
 • Klienditeenindus võib kohati olla keskpärane, kuid tundub, et paljudele meeldib InMotioni klienditeenindus, nii et võib-olla olen lihtsalt õnnetu. Õnneks kannatab enamasti ainult otsevestlus.
 • Ma soovin, et InMotion räägiks oma turvameetmetest natuke rohkem, kuigi see, mida nad juba ütlevad, on korralik.
 • Kui olete hostimise alal väga uus, võib InMotioni alustamine olla pisut keeruline. Seda on üldiselt lihtne kasutada, kuid mitte nii algajale keskendunud kui mõnele suuremale konkurendile nagu GoDaddy või Bluehost.
 • Ehkki InMotion pole kallis, pole see täpselt “eelarve” host. Mõned plaanid on varastatud, kuid mitte kõik ei vaja suurepäraseid funktsioone ega palju serveriressursse – lihtsalt korraliku hinnaga kiire ja odav hostimine. InMotion pole selle jaoks tegelikult mõeldud.
 • Enamikul võõrustajatest on jagatud hostimise ja mõnikord ka pilvemajutamise pikendamise tasud kõrgemad. Kuid kuna hostimise kvaliteet tõuseb VPS-i või spetsiaalsesse serverisse majutamiseni, kipuvad pikendamise hinnad samaks jääma kui esmasel registreerimisel. InMotion EI tee seda. Põhimõtteliselt on kõigil plaanidel kõrged uuendamishinnad.

Järeldus: kas ma soovitan InMotioni?

Olgu, ma tean tean. Paneme selle kokku, eks? Siin on kohtuotsus:

InMotioni hostimine on alahinnatud. See pole sugugi nii populaarne kui enamik võõrustajaid, kellest olete kuulnud.

Kuid öeldes, need, kes on hostimisega kursis, on InMotionist kindlasti kuulnud. Ja see on sellepärast, et see on püsivalt püsinud AASTATEL konkurentsis.

Peamine on see, et InMotioni hinnad on korralikud, selle jõudlus on üldiselt üsna hea ja see pakub palju erinevaid hostimisplaane. Ja mõned selle plaanid on koormatud funktsioonidega.

Kui vajate täiuslikku või peaaegu täiuslikku tööaega, kuid te ei soovi investeerida pühendatud või VPS-i majutamisse, pole ma kindel, kas InMotion on parim.

Kui see EI OLE teie, on InMotion suurepärane valik ja soovitan seda vähemalt proovida.

Enamik selle puudusi pole liiga järelduslikud, nii et tööaeg on tõenäoliselt suurim tegur neile, kes aia ääres asuvad. Kui jah, siis piisavalt õiglane.

Kuid kui teile sobib üldiselt hea tööaeg, keskmised hinnad ning paljude funktsioonide ja võimaluste vahel valida – InMotion on suurepärane kandidaat.

Kui olete endiselt aia ääres, on teil õnne: võite proovida InMotioni 90 päeva jooksul riskivabalt, KOLM KORDA, kui enamik teisi võõrustajaid seda võimaldab.

Külastage InMotioni

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map