Inspiratsiooni saamiseks 14 parimat kinnisvaramaakleri veebisaiti (käsitsi valitud kollektsioon)

Kas soovite alustada oma kinnisvaramaakleri karjääri? See on suurepärane. Kuid selleks peate tegema kõvasti tööd ja üles ehitama identiteedi nullist, eks?


Tegelikult pole meil aimugi, kas me selle agentuuride võistluse läbi elaksime või mitte. Kui olete siiski oma mõtte välja mõelnud, siis jätkake sellega.

Aga,

peate teadma, miks teil kinnisvaramaaklerina veebisaiti vaja on.

Samuti peate meeles pidama mõnda turundusnõuannet, mis võiks teid kinnisvaramaaklerina aidata.

Meie meeskond on värvanud mõned parimad kinnisvaramaaklerite veebisaidid, mis võivad teid inspireerida.

Vaata:

1. Joyce Rey

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

Kinnisvaramaakler

Joyce Rey on tegelenud kinnisvaraäris enam kui 40 aastat oma elust. Ta on spetsialiseerunud mugavus- ja luksuskinnisvarale, mida tema veebisait kuvab slaidiseansi vormis.

See tähendab, et teie veebisait peaks teie tööd hõlpsalt kujutama. See võimaldab teil veebisaidil sujuvalt libiseda. Plus, kui klõpsate järgmisel lehel, jääb logo, mille nimi tema nime all seisab, et leht laaditakse, ja tuhmub siis, kui leht kuvatakse.

2. Avangardi omadused

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

Kinnisvaramaakler

Selle kinnisvaraäri asutasid Ernst ja Sophie Karoly 2013. aastal, et turustada kvaliteetset elamukinnisvara ja luksuslikke kinnisvara. Nad on teinud koostööd Christie’s International Real Estate’iga ning tutvustavad Viinis ja selle lähiümbruses asuvaid kinnisvara.

Pilte ja videoid luksuskaupadele keskendunud töödest kuvatakse nende veebisaidil ning ka see on slaidiseanss, mis näitab nii nende sise- kui ka väliskujundust.

3. Humbert & Poyet

Kinnisvaramaakler

Alustas 2007. aastal Humbert & Poyet on selle äri partnerid ja nende projektid keskenduvad mugavusele ja visuaale. Nad on tegelenud hotellide, restoranide, jaekaubanduse ja elamukorteritega.

Nende veebisaidil kuvatakse projekti nimi ja pilt selle taga. Kui seda üles või alla kerite, liigub pilt üles ja asendatakse teise projekti pildiga ning projekti nimi libiseb paremale ja asendatakse teisega.

Kui liigutate hiirekursori parajasti kuvatava projekti juurde, suumib pilt pilti ja projekti nime tähtede vahe.

4. Berdani kinnisvara

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

Kinnisvaramaakler

2013. aastal kinnisvaraärisse sattunud Berdan Kinnisvara meeskond on kinnisvara müünud ​​üle 100 miljoni dollari. Nad keskenduvad õigele nõustamisele ja panevad kliendid mõistma kinnisvara õiglast väärtust.

Lehe allapoole kerimisel leiate nende kuvatavate omaduste loendi. Pole tähtis, kus te lehel olete, kui liigutate kursorit ülemise vahelehe lähedal üles, kuvatakse jaotises ribad peidetud jaotised.

5. Jemimah Barnett

Kinnisvaramaakler

See on üsna muljetavaldav, kui maandute lihtsalt lehele ja kõik libiseb õiges kohas. Sellel veebisaidil külastades näete tausta ja sisu kokkutulekut.

Jemimah Barnett on kinnisvaranõustaja, kes juhendab oma kliente kinnisvara ostmisel ja investeerimisel.

6. LOFTEC

Kinnisvaramaakler

Sellel veebisaidil on tähed LOFTEC, mis hüppavad välja kodulehelt. See suunab teid valitud tähe juurde või võite lihtsalt alla kerida ja näha. Need kuus tähte on lühendatud kujul – Eluviis, võimalused, termotuumasüntees, tehnoloogiad, laiendamine ja külm.

Veebisaidil on sisu jaoks ainult kaks fondi värvi ja kujundus tundub siiski fantastiline. Navigeerimine on sujuv ja kontaktiikoon helendab allosas.

7. palavik

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

Kinnisvaramaakler

Selle kinnisvarabüroo peamine eesmärk on pakkuda teenust elamuprojektide arendusagentuuri valdkonnas. Kodulehelt kuvatakse, mida nad teevad, koos taustavideoga, mida on lubatud ka eraldi mängida.

Alla kerides kuvatakse lühike ülevaade kõigi nende veebisaidil leiduvate jaotiste kohta, sealhulgas – projektid, nende kohta, ajaveebid ja kontaktandmed.

8. Villagio Estate

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

villagio

Selle kinnisvara veebisaidi avalehel kuvatakse 4 pilti kinnisvara paigutusest, mis muutub iga 5 sekundi järel. Allapoole kerimisel kuvatakse igas jaotises vastavalt kontekstile kas pildikomplekt või video.

9. Altmani vennad

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

Altmani vennad

Seda kinnisvaramaaklerite duo on kinnisvaraäris töötades kajastatud MAXIM, FOX, TMZ, Billboards, NBC, Forbes jt..

Kui külastate nende veebisaiti, mängib Altman Brothersi portree taga videot, mis paneb teid tahtma rohkem alla kerida. Allapoole liikudes algab atribuutide slaidiseanss, mida saab horisontaalselt kerida. See duo on teinud märkimisväärse sammu miljoni dollari noteerimisel.

10. Habibi rühm

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

Kinnisvaramaakler

Roh Habibi on selle Habibi grupi nime kandva kinnisvarabüroo asutaja. Nad on spetsialiseerunud jõukate kinnisvarade edasimüümisele kogu San Francisco lahe piirkonnas, veinimaal, Tahoe järves, Orange’i maakonnas, Manhattanil ja Hawaiil.

Roh Habibi juhendab oma kliente kinnisvarainvesteeringute osas, kuna tal on finantsjuhtimise taust. Kodulehel on taustal taasesitatav lühike video, mis kuvab atribuudid ja Roh Habibi.

Ja kui libistate, kuvatakse nimekiri piirkondadest, kus see grupp teenib, samuti saatete ja ajakirjade loend, kus neid on näidatud.

11. Jonathan Radford

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

Kinnisvaramaakler

Jonathan Radford on kinnisvaraprofessionaal, kellel on 28-aastane kogemus kinnisvara müümisel ja ostmisel. Omades rahvusvahelisi kliente, on ta Inglismaal Coldwell Bankeri müügiprofessionaalis 1. kohal.

Nii nagu enamikul teistel kinnisvaramaaklerite veebisaitidel, on ka sellel veebisaidil taustal mängitav video. See veebisait sisaldab fotosid siin esitatud saitidest ja seda toetavad nende saitide lühivideod.

12. Carmani sõber

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

Kinnisvaramaakler

See sõltumatu kinnisvarakontsern tegeleb Ühendkuningriigis Chesteris asuvate elamukinnisvara ostmise ja müügiga. Kodulehel on aadressi otsingukriteeriumid ja täpsema otsingu võimalus, mis kuvab hindade kriteeriumid veel spetsifikatsioonide jaoks. Nende veebisaidil kuvatakse atribuutide loend, kui kerite animatsiooniga „Klõpsake uurimiseks” alla.

13. Josh Flagg

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

Josh Flagg

Josh Flagg on Ameerika luksuskinnisvaramaakler, kes on teinud koostööd ka kuulsustega ja aitab neil leida luksuslikke elamukinnisvaraid. Kui viimase kümnendi jooksul on kinnisvara müük olnud enam kui 2 miljardit dollarit, on Josh Flagg Bravo TV-s staadionil „Million Dollar Listing – LA”.

14. Teenindajate meeskond

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

Kinnisvaramaakler

Selle kinnisvaramaaklerite meeskonna asutas Ryan Serhant koos vähemalt 60 agendiga USA neljas linnas. Neid on kajastatud meedias nagu Business Insider, Forbes, The Wall Street Journal jt ning ka Bravo TV miljonite dollarite klubisse.

Nende esindajate pildid libisevad kogu kodulehel ja kui te alla kerite, kuvatakse erinevaid jaotisi Ryan Serhant’i, hiljuti välja müüdud kinnisvara ja nende sotsiaalsete märkuste kohta.

Järeldus

Niisiis jõuame kõige populaarsemate internetis asuvate kinnisvaraveebisaitide loendi lõppu, mis aitab teil anda ettekujutuse teie veebisaidi väljanägemise kohta. Kuid pidage meeles, et teil võib olla parim kinnisvara veebilehe kujundus, kuid see, kuidas oma veebisaidi sisu loote, otsustab ka teie lehe liiklus.

Mida sa ootad?

Anna see minna!

Alustage oma kinnisvaraäriga, luues loomingulise veebisaidi. Kes teab, et võite kunagi olla mõne parima kinnisvaramaakleri veebisaidi loendis.

Andke meile teada, millised veebisaidi kujundused inspireerisid teid kõige rohkem, sõltumata meie esitatud loendist. Palun jätke kommentaar allpool.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map