Interneti-ühenduse käivitusvalmis ülevaade 2020: minu aus arvamus plusside ja miinustega

Mis on käivitusvalmis Internet?

Turnkey Internet, kas see nimi kõlab teile tuttavalt? Kui te pole kunagi kuulnud, siis ärge muretsege.


Paljud inimesed tunnistavad, et nad pole võtmed kätte Internetist teadlikud või pole sellest lihtsalt kunagi kuulnud. Vastupidi, pole ka vähe geere, kes on kuulnud kui ka kasutanud võtmed kätte.

Üldiselt võiksite populaarsuse osas leida võtmeisikute suhtes segase reaktsiooni. Enne kui ma kaugemale jõuan, lubage mul lühidalt tutvustada võtmed kätte.

Lihtne vastus on – jah, käivitusvalmis Internet pakub hostimisteenuseid. Huvitav on see, et erinevalt enamikust teistest hostimisplatvormidest ei keskendunud võtmed kätte algselt hostimisteenustele.

Esmakordselt hakati pakkuma nõustamisteenuseid ISP-dele ja täiustatud telekommunikatsiooniteenuse pakkujatele, enne kui see järk-järgult edasi liikus mitmeks hostimislahenduseks.

“Võtmed kätte” asub New Yorgi Lathamist ja pakub rohelisi hostimisteenuseid.

Niisiis, kas käivitusvalmis Internet keerab pead?

Tutvuge võtmepõhise Interneti huvitavamate leidudega!!

Käivitusvalmis Interneti-miinused

Enne kontrollimist, mis on võtmed kätte võtmes, lubage mul esitada üksikasju selle kohta, mida ma leidsin võtmed kätte.

Võtmed kätte on mitmekülgne teenuste loetelu, selles pole kahtlust. Avastasin siiski, et neil pole võrdselt rikastatud turvafunktsioone.

Noh, see ei tähenda mingil juhul, et võtmed kätte pole ohutud. Sellel on SSL, rämpsposti filtrid e-kirjadele, regulaarsed värskendused, paroolikaitse kataloogide jaoks. Mis puudutab, on mõni turustust eristav turvafunktsioon.

Teine oluline tegur on nende toetus SEO-le ja analüütikale. Peale AWStatsi pole teist täpsemat analüüsi tuge.

Võtmed kätte võtmisel on eraldi SEO-hostimine, mis paneks enamikku meist mõtlema, kas mõne muu hostimisplaani valimine oleks õige asi.

seo plaanid

Noh, käivitusvalmis telefonil oli minevikus vähe SEO-teemasid.

Ehkki enamikku neist SEO probleemidest on aastate jooksul lahendatud, peaksite seda siiski teadma.

Lõpuks, nagu enamikul hostimisplatvormidel, on ka käivitusvalmis oma hostimisplaanide uuendamise määr kõrgem kui esmakordse hinnakujunduse korral.

Olles seda öelnud, ei vihja need varjuküljed käivitusvalmis versioonist täielikult loobumisele.

Jääda!! Te teaksite sellest rohkem, kaugemale ette.

Võtmed kätte Interneti plussid

Edasi liikudes on nüüd aeg kontrollida, mis on võtmed kätte. Kindlasti on võtmed kätte võtmes vähe huvitavaid ja lõualuugi langevaid funktsioone, mis vajavad eraldi mainimist.

Mis need omadused on??

Noh, pidage kinni, kuni ma tutvustaksin käivitusvalmis Interneti parimaid osasid.

Uptime

Võtmed kätte Internet kasutab uusimat tehnoloogiat, mis põhineb taastuvenergia rohelisel tootel. Elektrienergiat toodetakse kohapeal nende rohelistes andmekeskustes.

Andmekeskused

Veelgi muljetavaldavam on nende töökindlus, mis tagab 100% võrgu tööaja garantii.

Lisaks saadavusele pakub käivitusvalmis Internet ka võrgu latentsuse ja pakettakadude kaotamise garantiid.

SLA-st lähtudes ei ületa keskmine kuu latentsusaeg edasi-tagasi 95 millisekundi ja paketi keskmine kadu kuus ei ületa 1%.

Plaanid ja hinnakujundus

“Võtmed kätte” pakub mitmeid võimalusi, kuna see pole piiratud ainult Linuxiga, vaid toetab ka Windowsi.

Kõrgel tasemel on saadaval 2 Linuxi plaani. Kõigi üllatuseks pakub see esmakordsetele kasutajatele peaaegu 75% allahindlust.

Need allahindlused kehtivad juhul, kui valite 3-aastase hinnakava.

Saadaval on Linuxi plaanid-

Võtmed kätte Interneti Linuxi plaanid

Teine oluline kontrollimisplaan on Windowsi jagatud hostimine. Siin on teil kokku 3 kava.

Windowsi plaan

Veel üks plaan, mis võib enamikku blogijaid huvitada, on SEO hosting. Siin on teil 3 kava.

SEO-plaan

Peale selle saate valida spetsiaalsete serverite, isehajutatud ja täielikult hallatavate serverite loendi.

Ehkki plaanid pole uuendamisel kõige odavamad, pakub see siiski märkimisväärselt taskukohast hinda ja parimat hinna ja kvaliteedi suhet.

Funktsioonid

Paljud pakutavad funktsioonid on osa kavast. Rääkides nende Linuxi hostimisest, pakub võtmed kätte piiramatu RAID-10 SSD salvestusruumi. Kindlasti palju!!

Hoia kinni, selles on veel midagi.

Kavad pakuvad piiramatut ribalaiust, mitme domeeni tuge, IPv4 / IPv6 tuge. Võtmed kätte pakub piiramatut SSL-i ja valikulist 2048-bitist SSL-i.

Cpaneli funktsioonid

Samamoodi pakub Windowsi-põhine hostimine häid funktsioone. Saate piiramatu ribalaiusega 20–100 GB RAID-10 salvestusruumi.

Siia kuulub ka MS SQL, MySQL, ASP, PHP, CGI, Perli, Python, Server 2012 ja IIS tugi. Üldiselt toetab mitut Windowsi-põhist tehnoloogiat.

Klienditugi

Turnkey Internet pakub oma veebisaitide kaudu piisavalt ressursse. Te ei pruugi kusagil mujal leida liiga palju võtmed kätte seotud ressursse.

Enamik põhikasutusest on selle teadmiste baasil täielikult kaetud. Nende klienditoega saate ühendust telefoni, posti või reaalajas vestluse kaudu.

Iga jaotis on kaetud sagedamini esinevate KKK-dega. Komplekti kuulub ka infoleht ja ajaveebi sektsioon, mis on samal ajal võrdselt huvitavad ja ahvatlevad.

Klienditugi on saadaval ööpäevaringselt. Selle edasiseks kontrollimiseks proovisin nende reaalajas vestluse võimalust. Otsevestlus polnud aga saadaval.

Klienditugi

Varuteenused

Varundamine nõuab siin eraldi mainimist. Varundamisteenuste jaoks on olemas võtmed kätte võti, mis kasutab täiustatud tehnoloogiaid ja hõlpsasti kasutatavat graafilist kasutajaliidest, et varundada.

See põhineb pilve varundamise tehnoloogial, mis on samal ajal usaldusväärne ja turvaline. See võimaldab aja taastamist igal ajal.

See pole veel kõik.

Esimene 10 GB on tasuta.

varuteenus

Lisaks saate varundada 25 dollarit.

Ränne

Võtmed kätte Internet aitab teil rännata kõike, sealhulgas e-kirju, andmebaase, rakendusi, veebisaite. Kõik teie veebisaidil olevad andmed saab üle viia.

Pealegi on see tasuta teenus. Kui te pole kindel, kuidas rännata, toetab käivitusvalmis Internet ka tasuta konsultatsiooni.

Ränne

Võite varundada oma olemasolevalt veebimajutajalt ja käivitusvalmis telefon aitab taastamist.
Olukorras, kus soovite, et võtmed kätte võtmed looksid teie olemasolevast hostist varukoopiaid, võtab võtmed kätte võtmed ja varundab kuni 20 kontot..

Sellest piirist kõrgemal on võtmed kätte võtmise eest minimaalne tasu 1,50 dollarit kontoülekande kohta.

Lisandmoodulid

Mida sa siis võtmed kätte saad?

Juhul kui te pole võtmed kätte pakutavate teenustega rahul, ei paku võtmed kätte võtmata 30-päevase raha tagasi garantii küsimusi.

raha tagasi

“Võtmed kätte” abistab mitte ainult veebisaitide migratsiooni, vaid ka serverite migratsiooni. See pakub tasuta rändeabi koos tasuta teenustega.

Võtmed kätte võtmed pakuvad kiiruse ja salvestusruumi põhjal mitut serveri konfigureerimise võimalust. Teil ei lähe kunagi ressursid otsa. Samal ajal maksate ainult nende konfiguratsioonide eest, mida kasutaksite.

“Võtmed kätte” toetab tohutut hulka softaculous skripte, mis lihtsustavad veebisaidi, ajaveebi ja e-poe loomist.

Kas ma soovitan käivitusvalmis Internetti??

Lõpuks, nüüd on aeg kohtuotsusele. Niisiis, kas see on Turnkey Internetis sisse või välja lülitada?

Noh, võtmed kätte pakub mitmeid tasuta teenuseid, mis sisalduvad kavas. Midagi, mille eest peate tasuma mitme muu hostimisteenuse korral.

Serveri konfiguratsioonid, pilvetehnoloogia, ühtlane tööaeg, töökindlus, lai valik funktsioone on kindlasti atraktiivsed ja tähelepanu köidavad.

Suurepärane valik, kui otsite eelarvesõbralikke pühendatud ja hallatud serverite hostimise võimalusi.

Kokkuvõtteks võib öelda, et käivitusvalmis internet on muljetavaldav ja seda on palju proovida. Suured pöidlad on asi, mida Turnkey kindlasti väärib.

Külastage võtmed kätte internetti

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map