Kuidas Internetis raha teenida: 137 viisi, mis töötavad suurepäraselt kohe!

Internetis raha teenimine tekitab meie kollektiivses kujutluspildis palju erinevaid asju. Mõned inimesed näevad head külge:


Teismeline, kes läheb YouTube’i viiruseks ja toob miljonite sponsorite ja reklaamitulu sisse. Või kaval inimene, kellel on lihtne idee veebis äri ajada ja laiendab selle väikeseks impeeriumiks.

raha gif

Ja siis on halvad pildid: “gigmajanduses” töötavad inimesed ilma hüvitiste või stabiilse töötasuta.

Need on asjad, mis teha juhtuvad, kuid need on pika spektri äärmused, mis hõlmab kõike muud nende vahel.

See on pikk nimekiri, kuna Internetis on palju võimalusi raha teenimiseks ja ma soovin uskuda kõiki Interneti-sissetuleku võimalusi.

Selle loendi elemendid puudutavad igasuguseid asju ja neid hoiatatakse, et kattumine on üsna suur. Mõned asjad on strateegiad Internetis raha teenimiseks. Muud asjad on veebilehed kraami müümiseks. Veel on teised kontserditurud või saidid, mis maksavad teile selle või teise eest. Kattuvus on loomulik.

MÄRKUS. Kui soovite raha teenida veebis, vajate oma toote või teenuse jaoks veebisaiti. Vähem kui 3 dollari eest kuus saate GreenGeeksi TASUTA domeeni ja piiramatu hostimisega alustada.

Nagu arvata võis, olen praeguseks Internetis raha teenimisega üsna kogenud ja tahaksin jagada tunnustust kõigi imeliste võimaluste ja lõputute nüansside kohta, mida tänapäeva maailm meile on andnud!

Kas olete valmis? Alustame siis.

Pange tähele, et olen paigutanud Upvote nupud iga valiku alla. Saate nende poolt hääletada ja andke mulle teada neist, mis teile meeldivad.

Contents

Üksus 1: kasutage Disney võlvi häkki

"Disney Vault ”on termin, mida Disney kasutas mõne oma animafilmi moratooriumi seadmiseks. Lühidalt: Disney filmi saab mõnda aega osta ja seejärel mõneks aastaks pensionile minna “Disney Vault”..

Disney võlvkelder

Ja siis? Mõne aja möödudes – tavaliselt pisut kauem või lühem kui kümme aastat – on film saadaval uuesti taasesitamiseks.

Võite küsida, miks ma räägin millestki nii pikaajaliselt. Ma mõistan suurepäraselt, et üks Interneti suurepäraseid asju on see, et see kiirendab asja ja kui soovite Internetis raha teenida kiiresti see pole parim taktika.

Sellegipoolest võib see teile teada olla hea asi. Ma nimetan seda Disney Vault’i häkiks, sest mitte piisavalt inimesi ei kasuta seda taktikat ära, hoolimata sellest, et seda on üsna lihtne teha.

See töötab järgmiselt: Disney film, tavaliselt vanem animafilm, pannakse uuesti välja. Kui see juhtub, ostke see. See läheb Disney võlvi … ja kui see hiljem aastaid hiljem uuesti vabastatakse, siis see saab olema tee kallim kui siis, kui ostsid. Seejärel saate edasi minna ja seejärel eBays müüa.

Viige see protsess läbi hunnik kordi ja teie kasum on väga kena. Ja jah, peate natuke ootama.12 punkti

Punkt 2: oja tõmblemisel

Twitch on platvorm, millega paljud nooremad inimesed on tuttavad, kuid mis võib olla harjumatu neile, kes asuvad väljaspool demograafilisi andmeid.

Twitch on voogesituse suurim platvorm, mis toimub põhimõtteliselt siis, kui inimesed otseülekande ajal (st lindistavad end reaalajas, tavaliselt tundide kaupa).

Kõige tavalisem Twitchi ja kõige voogedastusplatvormide kasutamine on mängude jaoks. Ehkki inimesed mängivad voogesituse ajal, räägivad nad ka igasuguseid asju. Inimesed voogesitavad ka siis, kui nad käivad üritustel või vaatavad neid veebis, töötavad projektide kallal ja eriti siis, kui nad räägivad teiste voogesitajatega.

Kuna Twitch ja muud voogesitusplatvormid on muutunud erakordselt populaarseks – pidage meeles, et vaatajaskond ei viibi seal ainult kolmkümmend sekundit, vaid mõnikord ka tundide kaupa – on kaubamärgid kiirustanud sponsorluse ja reklaamidega seda ala täitma.

Siin kehtib põhimõtteliselt sama põhimõte nagu YouTube’is. Teie kanali kasvades leiate sponsori või kaks ja teile makstakse nende toodete reklaamimise eest oma publikule.

Twitchis on raha teenimiseks veelgi rohkem võimalusi: streamerite teine ​​peamine viis raha teenida on fännide kaudu. Ja niipalju kui üks asi on, on üks suur asi ladestamine.

Täpselt nii see kõlab: teie tasuta voogu vaadates võivad mõned teie fännid olla nõus teie toetuseks teie lehele raha annetama. Erinevad voogesitusplatvormid on mõelnud, kuidas muuta kallutamine vaataja jaoks lõbusaks ja rahuldust pakkuvaks protsessiks – see tähendab, et nad on näpunäidetest teenitud summat suurendanud.

Teine peamine viis fännide kaudu raha teenida on saada Twitchi partneriks. Kui teil on STEADY jälgitavust 500 vaataja kohta, võite olla Twitchi partner tasuta. Kui see juhtub, võite oma lehel hankida nupu tellida – ja iga kord, kui vaataja tellib, maksab Twitch kuus 2,50 dollarit kuus.

Ja jah, samasugused reeglid kehtivad ka Twitchi konkureerivate voogesitussaitide suhtes. Tegelikult on isegi YouTube’il otsene voogesituse võimalus. Kuid lõppkokkuvõttes domineerib Twitch tänapäeval otseülekande mängus.2 punkti

Punkt 3: müüge oma märkmeid

Lülitame asjad natuke ümber. See on meie õpilaslugejate jaoks järgmine võimalus: kui te juba lähete kooli ja teete juba klassis märkmeid, siis saate oma märkmeid veebis müüa.

Suurepärane on see, et te ei pea olema täiskohaga õppur, vaid peate lihtsalt kuskil klasse viima. Märkmete veebis müümise juures on suurepärane see, et te juba tegite suurema osa tööst, kui võtsite märkmeid esiteks!

Selle populaarseks saidiks on Stuvia:

Stuvia

Seal on ka Nexus Notes, mis on pisut mainekam.

Märkmete veebis müümise hea külg on see, et kui olete juba klassis, on tõenäoline, et teil on juba mõni otsene suhtlusvõrgustik. Enamik neist ei pea teie märkmeid ostma.

Kuid on tõenäoline, et on vähe neid, kes tahavad või isegi tahavad. Seega julgustan teid mitte ainult minu nimetatud saite kontrollima, vaid ka oma teenuseid iseseisvalt pakkuma.3 punkti

Punkt 4: müüge oma tunnikavad

Lubage mul kõigepealt langetada: selles tuleb olla ettevaatlik. Tunniplaanide ostmisel ja müümisel võib olenevalt elukohast olla seaduslik hall piirkond. Konkreetsed määrused ja reeglid peate ise läbi vaatama.

Lisaks sellele ei pea see tingimata olema rikkaks saamise skeem. Sest te ei pruugi müüa ainult tunniplaane, vaid ka õppetundide ideid, välkmälukaarte, tegevusi ja mänge jne – nagu paljude asjade puhul, pange ka töö, mis teile sobib.

Kuid selleks on kindlasti turg. Nagu selle loendi muster, saate müüa paljudes kohtades, sealhulgas vabakutselistel saitidel ja omaenda sotsiaalvõrgustikes.

Üks väljakujunenud spetsiaalselt haridusressursside jaoks mõeldud turg on TeachersPayTeachers:

ÕpetajadPayÕpetajad

Nagu nimigi viitab, on see tõesti õpetajate turg, kus üksteist müüakse ja müüakse, seega on see suurepärane koht, kus saate eakaaslastega suhelda ja pakkuda midagi kasulikku!4 punkti

Punkt 5: müüge oma nõu

See on lõbus – üks asi, mille Internet on müümise lihtsamaks teinud, on nõuanded. Inimesed on müünud ​​nõuandeid igavesti, kuid seal, kus Internet on asju muutnud, on palju lubada rohkem inimesed jagavad nõuandeid.

meemid

Mõningal määral võite kaaluda hariduskursuste müümist samamoodi nagu nõuannete müümist. Kuid siin pean ma silmas pigem nõuandeid kiiremas mõttes.

Nüüd on üks põhjus, miks Internetis nõuandeid müüakse, millega arvestada, et on olemas suur võimalus, et olete juba millegi suhtes väga hea. Ja kui jah, siis leidub Internetis kindlasti inimesi, kes maksaksid selle teema eksperdilt rohkem teada saada.

Ja mis kõige parem – te ei pea oma nõuannete müümiseks palju investeerima. See on madal risk ja suhteliselt lihtne, kuigi peate ikkagi pingutama.

Enne kui otsite veebiturult, tahaksin rõhutada, et saate teha head tööd oma võrgus olevatele inimestele nõu müües. Need on inimesed, kes tunnevad teie valdkonna teadmisi ja maksavad tõenäolisemalt, kui nad tunnevad seda inimest.

Kui soovite aga turuplatsi kasutada, on Clarity.fm peaaegu kindlalt otsitav koht. See on väga lihtne seadistamine: saate heakskiidu millegi eksperdiks ja klient otsib eksperte, kuni nad leiavad õige.

selgus

Siis valivad nad paar korda teiega koostööd teha ja peate nende juurde teatud aja jooksul tagasi jõudma – kui see õnnestub, on tore! Teil tuleb nendega helistada ja minutitasu võtta. Nad hindavad teid pärast vahetust.

Kuid muidugi kasutage julgelt ka muid nõustamisplatvorme. Clarity.fm-i probleemiks on see, et see on ainult ettevõtlusega seotud nõuanne – te ei saaks näiteks muusikule või loomekirjanikule mingit sisendit anda, kui see pole just ettevõtlusega seotud.4 punkti

Punkt 6: võidage Squadhelpis nimevõistlus

Võib-olla olete professionaalne ärikonsultant, kes soovib natuke lisaraha. Võib-olla on sul sõnadega hea ja tahad natuke lisaraha. Mõlemal juhul saate selle lisaraha teenida, kui olete Squadhelpiga lõbus.

Squadhelp on veebisait, mis on pühendatud ettevõtete nimetamisele. Ettevõtted saavad teha kahte peamist asja: esiteks saavad nad nimesid osta. Teiseks on Squadhelp kuulus – ettevõtted saavad välja kuulutada nimevõistluse.

Nimekonkursil annavad sajad osalejad (antud juhul teie) nimed üles.

Squadhelp

Ajaskaala on pisut keerulisem, kuid lühiversioon on see, et pärast loendi kitsendamist ja vaatajaskonna testimist valib ettevõte võitja.

Võitja saab makstud. Äri maksab oluliselt vähem kui siis, kui nad palkaksid konsultandi, ja teie? Olgem ausad, see on kindel summa, kui tegite ainult nime panema ja ootama.

Ilmselge, et isegi kui olete fenomenaalne ettevõtete nimede pakkumisel, ei võida te kõiki konkursse. Nii et see pole asi, millele mingil viisil tugineda.

Aga hei, see võiks olla mõnus viis lisaraha teenimiseks!6 punkti

Punkt 7: looge / aidake luua õnnitluskaarte

See on üks uudsemaid võimalusi veebis raha teenimiseks, kuid see on mõttekas, kui mõtlete selle korraks järele. Mitu valmiskaarti näete toidupoodi minnes? Kuidas on iga paari kuu tagant erinevad?

Kes kogu selle kraamiga välja tuleb?

Noh, potentsiaalselt teie. See võib olla asjakohane, kui olete kunstnik, kellel on ilmne võimalus oma disainilahendusi müüa. Kuid võite aidata ka õnnitluskaartide loomisel, kui olete luuletaja või üldkirjanik.

Ja kui saate teha nii kujundust kui ka sõnu, siis miks mitte? Müüge mõlemad oma teenused õnnitluskaardiettevõtetele.

Nüüd käivad erinevad ettevõtted seda teed erinevalt. Kui kasutate Blue Mountain Arts’i, siis saate e-posti teel luulet (või muul moel hästi kujundatud kunstilist proosat) ja kui Blue Mountain Arts meeldib, kuulete teile veel kommentaare. Nad maksavad ülemaailmsete õiguste eest 300 dollarit luuletuse eest ja ühekordse kasutamise eest 50 dollarit.

Calypso-kaardid võtavad vastu ka sõnumeid / kaarditeksti, ehkki see ei pea olema luule ja eriti sõbralikud kunsti vastuvõtmise suhtes.

NobleWorks Cards võtab vastu nii kunsti kui ka kirjutamist, nagu ka Oatmeal Studios. Kui uurite omaette, leiate palju muid võimalusi, kuid need on mõned kõige kuulsamad.

NobleWorksi kaardidPilt viisakalt: Noble Works Cards

Tasu varieerub: mõnikord on see nagu Blue Blue Arts puhul fikseeritud määr aktsepteeritud esitamise liigi kohta. Teinekord makstakse teile võrdeliselt müügiga, kuid see on harvem.

Aitame luua õnnitluskaarte, suunates neid ettevõttesse, on suurepärane inimestele, kellel on kunsti- või kirjutamisoskus, kuid kes ei soovi investeerida omaenda taristusse ega proovida oma ettevõtte kaartide müümist.

Muidugi võite müüa oma õnnitluskaarte, nagu ka oma t-särke või kujundustrükke. Kuid paljudele teist on see lihtsam viis oma kunsti / kirjutamise eest tasumiseks.3 punkti

Punkt 8: pange reklaamid lukustusekraanile

Selle suhtes pole mingit kahemõttelisust … siin on üksus, mida saab ainult saate raha kaasaegse veebimaailma kaudu.

Lühidalt öeldes on mitu ettevõtet / rakendust, kes maksavad teile reklaamide kuvamise eest telefoni või tahvelarvuti lukustuskuval. Tavaliselt on need ettevõtted vahendajad ja teenivad raha teistelt ettevõtetelt, kes otsivad otsest reklaamikohta.

Nüüd on mul vaja üks asi kohe selgeks teha: minu teada ei luba Apple neid rakendusi App Store’is lubada. Nii et see on mõeldud ainult seal asuvatele Androidi kasutajatele.

Teine asi: enamasti ei maksa need rakendused teile otse sularahas, kui vaatate reklaami või avate ekraani. Tavaliselt saate punkte, mida saab lunastada teatud summa sularaha eest.

Siin on mõned tähelepanuväärsemad:

ScreenLift on sarnaste rakendustega (väiksemad reklaamid) võrreldes vähem pealetükkiv ja üsna hea mainega.

ScreenLifti preemiad

Kohandate oma lukustuskuva pisut rakenduses ja kasutate siis telefoni tavapärasel viisil. Kui telefoni lukust lahti teete, avate selle väikese summa punkte (nn Liftid), mida saab lunastada PayPali kaudu väljamaksete tegemiseks või populaarsetele jaemüüjatele kinkekaartide saamiseks.

Fronto on veel üks võimalus ja üle 9 miljoni allalaadimise korral üks populaarsemaid. Alates selle turuletoomisest 2012. aastal on selle kasutajad hüvitanud enam kui 5 miljonit dollarit. See on pisut huvitavam kui ScreenLift, kuna teie preemiad muutuvad sõltuvalt sellest, kuidas libistate:

Telefoni avamiseks libistage paremale, saate väikese arvu punkte – tavalist vaikesummat. Pühkige vasakule ja asute tegelema reklaami / sisuga ning teenima oluliselt rohkem (tavaliselt 10x rohkem punkte).

Auhinnad saadakse kas heade kupongide, Amazoni kinkekaartide või PayPali kaudu raha väljamaksetega. Sinu valik.

Mõned muud võimalused: Slidejoy võimaldab teil teenida sarnaselt kahe eelmisega, kuid annab teile võimaluse kogu oma tulu automaatselt heategevuseks annetada. S’more on lihtsam ja ei anna teile lisapunkte olenemata sellest, kas tegelete reklaamidega või vaatate rohkem reklaame kui vaja.

Nagu arvata oskasite, pole need kaugeltki ainsad võimalused. Nad on vaid mõned vähestest, mis on üsna tähelepanuväärsed.

Annan teile nende rakenduste kohta veel ühe kiire näpunäite: mõnda neist saab kasutada paralleelselt, mis tähendab, et saate oma tulude märkimisväärseks suurendamiseks kasutada mitut rakendust korraga.

Muidugi pole palju teenitav summa. Inimesed võivad teenida vahemikus 10–40 dollarit kuus, umbkaudse skaala mõttes. Kuid niipalju kui passiivne sissetulek läheb, on see nii passiivne kui võimalik!4 punkti

Punkt 9: müüge oma juuksed

Kas see on teie jaoks piisavalt imelik? Kui ei, siis suurepärane!

Jah, saate oma juukseid veebis müüa. Ja ei, te ei pea Craigslistissa lootma (kuigi olete julge, kui olete piisavalt julge).

On paar saiti, mis on otseselt mõeldud juuste ostmiseks ja müümiseks. See pole just viis, kuidas raha passiivselt teenida, kuna peate ikkagi müüma, kuid vähemalt ei pea te varusid haldama – laske juustel lihtsalt kasvada ja siis, kui soovite neid lõigata. , saate ka müüa!

Nüüd on kõige kuulsam ja mainekam juuste müümise turg HairSellon (kas saate ?!).

Müü oma juuksed

HairSellon ei võta komisjonitasusid ja tal on palju näpunäiteid, mis aitavad teil välja mõelda, kuidas oma juukseid täpselt mõõta ja kirjeldada.

Neil on isegi juuksehinna kalkulaator, mis aitab teil hinnata. Tehke lihtsalt konto, postitage kirje ja müüge kõige kõrgema pakkumisega pakkujale … lihtne hernes!

Teine HairSelloni konkurent oleks BuyandSellHair.com. BuyandSellHair on kajastatud paljudes ajakirjandusväljaannetes ja see on ainus teine ​​HairSelloni võrreldava suuruse, liikluse suurenemise ja mainega juukseturg..

Peate maksma ühekordse noteerimistasu 14,50 dollarit, mis kestab kolm kuud. Kuid see selleks – BuyandSellHair ei võta ka komisjonitasusid.

Nagu olete ilmselt märganud, läheb enamus juuksekirjeid hõlpsalt mitusada dollarit. Alumine ots on tavaliselt pisut üle 100 dollari ja kallim võib saada ligi 1000 dollarit.

Nii et kui teie juuksed on viimasel ajal liiga pikaks veninud, siis miks mitte teenida mõnesaja selle juukselõikuse eest, mille nagunii kavatsete saada?3 punkti

Punkt 10: võida sisekujunduskonkurss

See on üsna keerukas viis veebis raha teenimiseks: kui olete sisekujundaja, saate oma oskusi veebis sisekujunduskonkursside kaudu lisaraha saamiseks kasutada..

Enamasti leiate neid ainult paaril saidil. Üks neist veebisaitidest kannab nime GoPillar.

GoPillar on põhimõtteliselt sama, mis Squadhelpi nimevõistlus, kuid see on mõeldud sisekujundusele.

GoPillar

Keegi kuulutab välja konkursi, mille saavad seejärel kasutada kõik GoPillari disainerid. Kui teie kavandid valitakse, võidate konkursi auhinna ja saate töötada disaini taotleva inimesega, andes sellega teile ka uue kliendi.

Teine võimalus on Roomstyler:

Roomstyler on oma formaadi ja liidese poolest sarnane GoPillariga, kuid enne kui liiga põnevil pole, pole need võistlused raha pärast. Nad on lõbu pärast.

toa kujundaja

Miks see siis üles tuua??

Sest teil on profiil, mis näitab teie võistluse võitu. Kui teil on palju, võib see potentsiaalse kliendi näitamiseks olla ainulaadne asi või isegi viis kliendi leidmiseks teid avastama.!

Teine utiliit on inspiratsiooniallikas teie reaalse maailma disaini töödele.1 punkti

Punkt 11: kasutage lisa

Tõenäoliselt pole te Appenist kuulnud ja neile, kes lihtsalt tahavad passiivset või “lihtsat” veebitulu, on kõik korras.

Kuid neile, kes otsivad veebist raha teenimise tõsisemaid viise, on Appen oluline meeles pidada.

Mis on Appen? Vaadake selle pildi vasakut alumist ruutu:

Lisasissejuhatus

Lihtsamalt öeldes ühendab Appen veebipõhiseid töövõtjaid ettevõtetega. Mis eristab seda üldotstarbelisest töökohtade tahvlist nagu Tõsi.com või vabakutseliselt töötavast turuplatsist nagu Upwork?

Noh, platvormide vahel on palju sarnasusi, seda ei saa eitada. Kuid Appeni töövõtjad on erinevalt tõepoolest enamasti virtuaalsed / kaugjuhid.

Ja erinevalt nii Upworkist kui ka tõepoolest otsivad Appeni töövõtjaid tehnoloogiaga seotud ülesannete jaoks peamiselt tehnoloogiaga seotud ettevõtted. Isegi kui mittetehnoloogilised ettevõtted neid kasutavad, on see tehisintellektiga seotud asjade jaoks.

Lisamine eristab veel ühte asja: hõlpsalt valimiseks on saadaval mõnda tüüpi tehnoloogiaga seotud töökohti:

lisa

Mida see tähendab?

See tähendab, et saate valida pikaajalise ja kaugtöö, põhimõtteliselt “töö” või lühiajalise töö – kaariku või isegi väga lühiajalise töö – mikroülesande.

Kuid ühendav teema on see, et valdava enamuse kõigist seda tüüpi töödest saab teha oma kodu mugavuse järgi.

Lühidalt öeldes on Appen suurepärane viis tehnoloogia ja AI-ga seotud kaugtöö leidmiseks ning töökohtade vähendamiseks aja pühendumisega.0 punkti

Punkt 12: olge virtuaalne ESL-i juhendaja

Uskuge või mitte, see erineb tegelikult eelmisest. ESL-i kaugjuhendaja on endiselt kaugjuhendaja, kuid virtuaalse ESL-i juhendaja turg on üllatavalt jõuline – piisav, et õigustada enda paigutamist loendisse.

Olen tegelikult juba aasta läbi teinud virtuaalse ESL-i juhendamise ja see on üllatavalt armas kontsert. Selle töö jaoks on palgatud üsna palju ettevõtteid, paljud neist pakuvad Hiina tudengitele hiinlasi, kuid mitte tingimata.

Kõigil ettevõtetel pole vaja, et teil oleks ESL-i õpetamistunnistus, ehkki see on ilmselgelt eelistatud. Kui teil on juhendamiskogemusi või mingeid ingliskeelseid mandaate, on see pikk tee.

Hinnad varieeruvad palju, kuid madalamas otsas kipuvad hinnad algama 12 dollarist tunnis. Paljud Hiina ettevõtted hakkavad rentima umbes 16 dollarit tunnis ja mõned võivad tõusta kuni 22 dollarit või rohkem.

vipkid

Siin on saak: ESL-i juhendajana töötaksite tõenäoliselt paaripäevatunnil päevas. See võib olla tõesti varahommikul või tõesti hilisõhtul. See sõltub kindlasti sellest, kus teie kliendid asuvad.

Lisaks ettevõtete vahendajana kasutamisele võite leida ka inimesi, kes soovivad kooli poolelijätmise juhendamist endale või oma lastele ja töötaksid nendega otse. Selle eeliseks on see, et töötate oma ajavööndis!

Mõned suured Hiina ettevõtted hõlmavad: VipkidTeachers (pildil ülal), Landi English, DaDa, WhalesEnglish.

Mõned ameeriklased hõlmavad järgmist: iTutorGroup, Cambly, Vivaling, Take Lessons. Kuid ma annan teile vihje – Ameerika ettevõtted kipuvad maksma vähem kui hiina omad siin.

See on kasvav väli, võib olla lõbus (tegelete ju ikkagi armsate lastega) ja rahuldust pakkuv ning tasub kaugtöö eest korralikult!3 punkti

Punkt 13: laenutage oma asju laenude või rentnotBuy kaudu

Saate teha rohkem kui veebis raha laenata. Saate teha rohkem kui veebis oma kraami müüa. Sa saad laenu asju, mis teile ka võrgus kuuluvad!

Craigslistissa on tegelikult tegemist väga populaarse saidiga sedalaadi kohalikuks suhtluseks, kuid see pole pühendatud ainult laenamisele.

Üks sihtotstarbeline ressurss on laenud.

Laenud

Selle asutasid loodushuvilised, kes soovivad edendada kaupade laenutamist, vähemalt osaliselt seetõttu, et see on keskkonnale parem. Laenude eeskirjad on väga tagasihoidlikud:

Looge konto ja postitage kirje. Inimesed, kes otsivad teie nime kantavat asja, leiavad selle saidi kaudu. Kui potentsiaalne üürnik nõustub teie hinnaga, rendib ta selle hinnaga.

Lihtne!

Veel üks silmapaistev isiklike ja majapidamistarvete sait on RentNotBuy. RentNotBuy omanikud sarnanevad Laenuga, kuna nad hindavad rentimise tõhusust ostmise asemel.

RentNotBuy’l ei ole reklaame ega loendustasusid – peate lihtsalt loetlema oma üksuse soovitud hinnaga ja ootama, kuni keegi sellega leppib või vastavalt läbi rääkima.

RentNotBuy ja laenude negatiivsed küljed on see, et üürnike ja laenuvõtjate vaheliste vaidluste korral on mõlemad saidid üsna vabad. Õnneks on endiselt olemas ülevaatussüsteem, mis lisab igale saiti kasutavale inimesele teatavat usaldusväärsust.2 punkti

Punkt 14: rendi oma muusikariistad välja Sparkplugis

See on kindel punkt, sest võin peaaegu garanteerida, et enamik teist pole Sparkplugist kunagi kuulnud. Ja ma olen nõus panustama palju teiega, kes te pole sellest kuulnud, ka ilma suurema vaevata raha teenida..

See on üsna lihtne: kasutage Sparkplugit oma muusikariistade, varustuse ja isegi ruumi rentimiseks, kui teil seda on.

Muusikariistad ja seadmed (eriti kosmos) võivad olla liiga kallid, et neid omada või isegi suurematelt ettevõtetelt rentida. Kuid keegi selle piirkonna esindajatest võib oma asjad välja rentida, eks? Sinna sisse tuled.

Süüteküünal on keskendunud inimestele, kes üksteisega koordineerivad umbes samas piirkonnas. Tegelikult proovib Sparkplug teid kohtuda inimesega, kellele laenate – mis on hea, kuna te ei soovi, et teie varustus oleks kahjustatud -, kuid võite selle asemel tarnida.

Makse saate otse oma pangakontole ühe päeva jooksul alates rendiperioodi algusest. Üürnik tagastab teie toote pärast kokkulepitud aega ja te kontrollite seda, et veenduda selle korrasolekus, ja jätke pärast seda üürniku arvustust.

See on üsna lihtne ja kuigi linnapiirkondade inimestele võib see olla logistiliselt lihtsam, on see siiski palju rohkem inimesi, kes saavad selle nimel raha teenida, kui nad muidu oleksid. Oh, ja see pole ainult USA.!0 punkti

Punkt 15: rendi oma parkimiskoht välja (või müü)

Arvestades seda uut maailma, kus me elame … jah, saate ka oma parkimiskoha välja üürida veebis!

Nii et see ei kehti ilmselt kõigi kohta. Ja on olemas suur võimalus, et isegi kui teil on parkimiskoht, ei taha te seda jagada.

Kuid kui teil on parkimiskohta, mida te ei kasuta kogu aeg, ja olete ideele avatud, võite teenida selle eest ka lisaraha. Saate kasutada mõnda rakendust / saiti, kuid üldine sisu on sama:

Registreerute ja keegi valib teie koha, kui ta seda vajab. Nad maksavad teile selle rentimise eest. Mõni teenus võib võimaldada teil rentimise asemel müüa. Lihtne!

JustPark on neist rakendustest silmapaistvam, kuna seda kasutavad 3,5 miljonit draiverit:

JustPark

Siiani arvestab JustPark parkimiskohtade omanike poolt teenitud enam kui 30 miljonit naela. Ja jah, see on Suurbritannia valuuta … aga enne kui muretsete, jah, saate seda USA-s kasutada!

Pavemint on konkureeriv teenus, mis on sarnaselt lihtne ja ka väga hästi sisse seatud ning vastu võetud. Lisaks saate oma ruumi esiletõstmiseks kõigi teiste kohal esile tõsta erifunktsioone, nagu näiteks EV laadija, turvakaamera või midagi muud.

Lõpuks on olemas SpotHero, mis mitte ainult ei võimalda teil oma parkimiskohta rentida, vaid ka müüa!2 punkti

Punkt 16: kasutage oma autot mobiilse stendina

Olgu, nii et te ei taha lasta kellelgi teisel teie autoga ringi sõita … pole probleemi. Ja te ei taha täpselt pääseda sellest, et juhtida inimesi ringi.

Üks viis, kuidas passiivselt oma autoga sissetulekut teenida, on lasta reklaamijatel seda kasutada mini-mobiilse reklaamtahvlina.

Lisaks reklaamijatele individuaalse kontakti saamisele on selleks mitu erinevat viisi.

Haarake – see on käivitamine, mille abil saate ühe autoakna ekraaniks muuta:

autojuhid

Ja nagu nad ütlevad, on installimine tasuta ja saate ikkagi akna alla kerida! Seejärel saate sõita nagu tavaliselt, või hoolitseda oma piirkonnas suurte ürituste ja näituste ümber eriti hoolikalt.

Teine sarnane teenus on Carvertise, kuid see ei pruugi olla veebis – vähemalt koos Grabbiga – kasutate tavalise ettevõtte tegemise ajal Internetti raha teenimiseks ja reklaamimiseks.

Carvertise’iga on asjad veidi rohkem isiklikult seotud, nii et ma ei süvene sellesse: põhimõtteliselt vastate registreerumisel küsimustele ja teile vastatakse teie vastuste põhjal brändiga. Teie auto saab digitaalse ekraani asemel mähise ja saate valida, kas saada täielik või osaline mähis.

Siis sõidad lihtsalt suure autos oleva kuulutusega ringi ja maksad iga kuu otsemaksega. See ei kahjusta teie autot ja kampaania lõpus võetakse see professionaalselt maha.

Teine teenus on MyFreeCar. See töötab tõhusalt samamoodi, kui saate oma auto platvormi mähitud ja teile makstakse igakuiselt.

Kuid hei, ma saan aru, et kaks viimast võimalust võivad olla veebis raha teenimise hallid alad, nii et ma jätan selle rahule.2 punkti

Punkt 17: saate tasuta sularaha (või kinkekaarte) selle eest, et olete saavutustega tervislik

Achievement oli mõni aasta tagasi pisut kuulsam, tagasi, kui seda tunti kui AchieveMint, kuid see on tänapäevalgi olemas! Ja tegelikult on see populaarseim rakendus nii Apple’i kui ka Google Play rakenduste poodides.

See toimib järgmiselt: registreeruge veebisaidil või laadige rakendus alla ja registreeruge seal. Kui teil on konto, võite alustada teiste tervise-, spordi- / elustiilirakenduste ühendamist. Saate valida veel 20 rakenduse vahel.

Need rakendused käsitlevad tavaliselt mediteerimist, kõndimist, jalgrattasõitu, söögikordade jälgimist jne.

Kasutate ühendatud rakendusi, et teenida punkte saavutuste teatud punktide eest. Näiteks kui kõnnite teatud summa, saate selle eest punkte saavutuses. Need on tavaliselt verstapostid: näiteks 15 minutit või tund mediteerides rakenduses saate saavutuste täpsustatud punktide komplekti.

Kui teil on 10 000 punkti, saate raha välja maksta:

lunastama

Jah, see on väga väike summa.

Suur küsimus on ilmselt see, kui kiiresti saate teenida neid 10 000 punkti … ja ausalt öeldes, isegi kui olete pühendunud rakendusele, võib 10 000-ni jõudmine võtta natuke aega.

Minu nõuanne: ärge installige ja kasutage seda rakendust kiire sularaha allikana. See peaks olema täiendav stiimul teie tervise hoidmisel, stsenaarium „kaks lindu koos ühega”.

Aja jooksul oma tervist jälgides ja parandades koguneb teil loomulikult punkte ja saate aeg-ajalt raha koguda. Hei, kui te juba teete selliseid asju, siis miks mitte teenida nende eest lisaraha??3 punkti

Punkt 18: saate HealthyWage’i abil tervisliku seisundi eest veelgi rohkem raha

HealthyWage on väga sarnane saavutusega, kuid arvasin, et tasub neid eraldada, sest nad on iga kord unikaalsed ja väljakujunenud.

Vaadake, mitu korda HealthyWaget on märgatud:

Tervislik palk

Nii et see ei ole mingil viisil rippimine.

Peamine erinevus HealthyWage’i ja saavutuse vahel on järgmine:

Saavutamine seisneb punktide kogumises erinevatele tegevustele, mis on üldiselt tervislikud ja mida saab seejärel raha vastu vahetada. Kuid HealthyWage on palju otsesem. See on seotud panustega kaalulanguse osas.

Osalemiseks on erinevaid panuseid ja väljakutseid, kuid kuulsaim neist on HealthyWager. Sisestate kaotatavate naelte summa, ajavahemiku, mille jooksul soovite eesmärgi saavutada, ja summa, mille soovite panustada kuus.

Seejärel pakutakse teile auhinna summat, mis põhineb nendel väärtustel, ja kui võidate, saate selle!

Nii et see erineb saavutustest „väljakutse” aspekti otsesuse ja rahasummade osas väga palju. Teie auhinnad on tavaliselt vähemalt sadu dollareid, kui võidate (lühim aeg, mille jooksul saate endale väljakutse esitada, on siiski 6 kuud), kuna teie panus ei saa olla alla 100 USD.

Muidugi ostate ka kihlvedu (see on just see, kuidas see toimib!).

Kui soovite pühenduda kaalukaotusele, on see suurepärane viis seda teha. Lisaks sellele, et kavatsete oma kaalulanguse eesmärgi saavutamiseks rohkem stiimuleid teenida, teenite raha ka millegi eest, mida te ikkagi teha tahtsite!2 punkti

Punkt 19: vaadake ja hinnake raha eest filme Swagbucksis

Okei, ma täpsustan kõigepealt: Swagbucks võiksid mahtuda minu küsitluste ja fookusgruppide artiklitesse. Kuid sellel on natuke teistsugune formaat, see on pisut sarnane saavutusega, nii et ma olen selle siia salvestanud.

Siin on sisu: Swagbucksis vastate uuringutele. Kui küsitluse täidate, annab Swagbucks teile väikese summa raha – mõnikord nii vähe kui 0,05 dollarit ja mõnikord kuni 35 dollarit.

Need on uuringud, mille on tegelikult loonud ja tasunud teised ettevõtted, vahendajana Swagbucks.

Lisaboonusena maksavad mõned tellimisteenuseid pakkuvad ettevõtted Swagbucksi kasutajatele või annavad soodushindu, lootes saada neid päris tellima. Nii saate säästa mõne asja eest, mille olete niikuinii ostnud.

Kuid siin on peamine asi, millest tahan rääkida: Swagbucksi video- ja filmisisu süsteem.

See on üks neist asjadest, millest Swagbucks ‘tuntud on. Põhimõtteliselt on palju videoid, mida saate vaadata:

Swagbucks

Vaadake teatud hulgal videoid (tavaliselt videote esitusloendeid, nagu näete ülal) ja saate teatud arvu Swagbucks. Swagbucks saab raha vastu vahetada, makstakse PayPali kaudu.

Nüüd ma tean, mida sa mõtled: mitu tundi oleks mul vaja raha saamiseks vaadata?

Seda pole tegelikult palju. Kui olete pühendunud, saate pidevalt teenida 5 dollarit päevas. Seega soovitan tungivalt
mitte
kui loota Swagbucksis filmide vaatamisele kui võimalusele kiiresti kiiresti lisaraha teenida – see pole lihtsalt ajakulu.

Põhjus, miks ma sellest räägin, on see, et saate teenida lisaraha, kui vaatate videoid, et niikuinii aega tappa.

Kui teil on igav, kui teete puhkuse tööst või koolist jne, võite vaadata veebis videoid. Miks mitte vaadata Swagbucksis videoid ja teenida endale iga nädal lisa tass kohvi või jäätist?2 punkti

Punkt 20: vaadake raha eest muusikat saidil Slicethepie

Kui teile meeldib muusika ja soovite teenida natuke raha selle eest, et midagi lõbusat teha ja midagi ette võtta, on viilutatud pirukas suurepärane võimalus.

Slicethepie on üks suuremaid muusikaülevaate saite, millel on praegusel arvul üle 2 miljoni arvustaja. Sellel on täiendavaid ülevaatuskategooriaid, nagu mood ja telefonitarvikud, kuid muusika on tõesti seal, kus suurem osa tööst on.

Slicethepie on keskendunud tulevatele artistidele. See töötab järgmiselt: sõltumatud muusikad ja plaadifirmad saavad Slicethepie’is laule. Arvustajad vaatavad selle üle ning esitajad ja plaadifirmad saavad suures koguses tagasisidet, mida nad vajavad muusika asjakohaseks parendamiseks või turustamiseks..

Slicethepie üks suuri eeliseid on see, et teile makstakse arvustuste eest otse sularahas. Pole vaja vaeva näha allahindluste või hinnaalanduste või isegi punktidega. Teile makstakse arvustuse eest ja mida kvaliteetsem on ülevaade, seda rohkem makstakse.

Pärast registreerumist saate valida, millist arvustust soovite teha – antud juhul muusikat. Siis hakkate kohe lugusid kuulama ja arvustusi vaatama (peate kuulama vähemalt 90 sekundit lugu).

Niisiis, kui palju te teenite? Väga väike summa. Kui teile see meeldib, võite eeldada, et teenite umbes 40 dollarit kuus, kuid kui te ei tee seda sageli, on see tõenäoliselt palju vähem. Pange tähele, et minimaalne väljamakse on 10 USD.

Tegelikult on veel mõned saidid, mis maksavad teile muusika kuulamise eest tasu, kuid need pole vähem otsesed. Neid saate vaadata siit, kuid nad on rohkem orienteeritud raadiole ja punktidele. Niipalju kui ma oskan öelda, on Slicethepie lihtsalt parim sait muusika kuulamiseks tasustamiseks.

Nii et igatahes sobib see tüüp mõne muu nimekirjaga selles osas olevate üksustega: see on hea, sest võite saada lõbusate toimingute eest palka. See ei ole töö asendamine või tõesti väga hea lisatulu jaoks hea, kuid võite leida, et naudite seda tööd!1 punkti

Punkt 21: saate tarkvara Tarkvara ja G2C Crowd abil tarkvara üle vaadata

Ma rääkisin juba ülevaateveebisaidi pidamisest ja niimoodi raha teenimisest. Ja nagu võite öelda, vaatan selle saidi tarkvara üle. Kuid ma ei räägi niimoodi palga maksmisest (st kõva viis).

Ma räägin palga saamisest sarnaselt ülaltooduga – väikeste sularahadega väikeste tööde eest, mis on teile (loodetavasti) huvitavad.

Sel juhul on nišiks tarkvara. Võib-olla on veel saite, mida tasub vaadata, kuid soovitan turvalisuse tagamiseks ainult kahte.

Esimene neist on SoftwareJudge.com. See on väga lihtne ja asjalik: saate tarkvara ülevaatamise eest palka. Tarkvara postitatakse avalehele omamoodi uudistevoo või kirjetena. Tarkvara loend pole tohutu, kuid siiski on veel mõned, mille vahel valida.

Summa, mille teile makstakse? See varieerub sõltuvalt sellest, kui hea teie arvustus on. Teile makstakse vähemalt 1 dollar. Kui teete head, võite netosummaks saada maksimaalselt 50 dollarit. Nüüd on see massülevaate saidi jaoks päris korralik raha.

Muide, teie arvustust kontrollitakse aususe osas. Igasugune tuvastatud plagiaat tähendab makse kaotamist. Üks tore asi väiksema saidi nagu SoftwareJudge puhul on see, et teil on vähem konkurentsi ja saate selle saidi isiklikumat tunnet..

Negatiivsed küljed: teile makstakse ainult siis, kui jõuate miinimumini 200 dollarini. Kui teil on vähem, saate tasuta tarkvarapakkumisi tarkvaraJudge kaudu, mis on neile, kes on huvitatud, mõnus ost. Ja 200 dollari miinimumi saamiseks ei kuluta teid kuude kaupa, nii et pole nii, nagu oleksite igavesti rahast eemal.

Nüüd on siin suur, mida kõik teavad. Seda nimetatakse G2:

G2

Nagu näete, kasutab G2-d miljonid ettevõtted, sealhulgas mõned väga tuntud kaubamärgid.

See on üsna otsekohene: kirjutage tarkvara ülevaade. Kui teie arvustus kiidetakse heaks, saate kinkekaardi vahemikus 5–10 dollarit. Mõnikord võib seda olla rohkem, kuid see on tavaline vahemik ja tavaliselt Starbucksi või Amazoni jaoks.

Siiski saate teenida ainult kuni 5 kinkekaarti. Minu nõuanne? Kirjutage 5 arvustust, mis saavad heakskiidu, võtke kinkekaardid (või müüge neid) ja minge. Võite nautida tarkvara proovimist ja sellest midagi saada!0 punkti

Punkt 22: müüge vanemaid mobiiltelefone Gazelle, BuyBackBoss või OC BuyBack

Olgu, ma tunnistan, et see on kolm asja, mis on ühte esemesse kokku segatud, kuid mis iganes: siin on peamine, et saate oma seadmetega raha eest kaubelda. Etendusele!

Gazelle on üks suuremaid ja mainekamaid saite vana telefoni müümiseks. See on väga sirgjooneline ja lihtne.

gasell

Üks peamisi Gazelle’i üleskutseid on see, et võite müüa katkise telefoni (muidugi mõistlikkuse piires).

Kuigi Gazelle on tõesti spetsialiseerunud telefonidele, saate müüa ka muid kasutatud Apple’i tooteid nagu iPads, iPod (jah!) Või MacBooks.

Minu teada ei saa te teiste tootjate telefoniväliseid tehnikaid tagasi müüa, seega ei tohi te seda vihjetega sülearvutit tagasi müüa. Nagu pildilt näha, müüge aga julgelt oma Android-telefone tagasi.

Gazelle’i abil peate lihtsalt veenduma, et teie toode on tegelikult nende saidil. Kui te ei leia seda telefoni / elektroonilist mudelit nende saidilt, ei saa te seda neile müüa. Kui olete oma toote leidnud, vastate mõnele küsimusele selle kohta ja nad genereerivad teile pakkumise. Kui teile meeldib, siis suurepärane.

Oh, ja saatmine on tasuta!

BuyBackBoss on sarnane ja nagu Gazelle, enamasti telefonidele. Teatate BuyBackBossile oma telefonist (vastates automatiseeritud uuringule) ja saate pakkumise kohe.

BuyBackBoss

Kohaletoimetamine on tasuta, kuna BuyBackBoss saadab teile ettemakstud saatelehe e-posti teel, mida peate lihtsalt printima. Makse saate tšeki või PayPali kaudu.

Saate müüa mõnda muud Apple’i seadet – iMacsi, iPadi, iPodi, Apple’i käekellasid – ja Google Pixeli, kuid see on mõeldud muude kui telefoniga toodete jaoks.

OC BuyBack on veel üks tõhus tagasiostu sait, kuid see, mida saate müüa, on avatum: saate müüa 45 tüüpi telefoni, 9 tüüpi iPodi, 17 tüüpi tahvelarvuteid, 4 tüüpi nutikellasid, lisaks GoProsi ja AppleTV-sid..

OCBuyBack

Võite oma seadme kohapeal maha jätta või saate selle tasuta saata. See on põhimõtteliselt sama, mis teistel saitidel, kuid väiksem / vähem populaarne teenus.

Nextworth on viimane, millest räägin, kuid see on teistega üsna sarnane (tasuta hinnapakkumised, saatmine jne), nii et mul pole palju enamat öelda. Välja arvatud see, et see on üsna hea mainega:

järgmine väärt

Ja see on üks suurimaid tagasiostuteenuseid, millel on üle 12 aasta tegutsemisvõimalusi ja 3 MILJONIT kompromissi.1 punkti

Üksus 23: müüge riideid (ja muud kraami), mida te Depopis ei kasuta

Depop on väikekaupmeeste jaoks veel üks turg.

Depop

Depop on üsna tähtajatu. Saate seda kasutada mitmesuguste isiklike asjade müümiseks, kuid see on peamiselt keskendunud isiklike asjade ja loomingulisemate kunstiliste tüüpide müümisele.

Depop ei teeni mingeid tasusid enne, kui olete raha teeninud … kuid halb uudis on see, et nende tasud on kõrgemad kui enamikul teistel platvormidel: praegu on see 10% kogu tehingust (koos saatmiskuludega).

Lisaks on seal tavaliselt 2,9% PayPali tehingutasu … mis on turuplatsidel üsna tavaline, kuid see tähendab, et soovite kaotada 13% sellest, mida teete. Kompromiss on see Depop on väga populaarne, eriti nooremate inimeste ja Instagrami kasutajate seas.

Lisaks populaarsusele on Depopit väga lihtne kasutada:

Depop kuidas eset müüa

Depop on enamiku inimeste jaoks tuttav selle kasutamise kohta sotsiaalmeedias – seda kasutavad tavaliselt inimesed, kes üritavad lahti saada rõivastest, mida nad enam ei kanna / ei taha, ning see on mõeldud suhteliselt väikesele vaatajaskonnale (selle müüja jälgijad, kes on tavaliselt inimesed, kellega nad on tean).

Ehkki muidugi võite oma Depopi poodi viia nii kaugele kui soovite, on riba pisut madalam – enamik poode on lõdvestunud, tavalised pildid kaupadest. See on üks mitteametlikumaid ja lihtsamaid turuplatse üles seada.1 punkti

Punkt 24: muutke kasutatavuse testijaks

See ei ole tegevus, mis eksisteerib „päris” maailmas ja muudeti Internetiks. Seda saab teha ainult Interneti abil.

Lühidalt, inimesed peavad teadma, et nende veebisaidid on head ja nad on nõus maksma inimestele selle eest, et nad uuriksid nende veebisaite ja suheldaks asjadega, et veenduda, kas kõik töötab.

Mõnikord on ettevõtteid, kelle ülesanne on vahendaja ülesanne – ühendada keegi, kes soovib, et tema veebisaiti testitaks kasutajatesteritega. Teinekord soovib oma saiti testida üksikisik või väike ettevõte.

Ja mõnikord on teie klient inimene või grupp, kes ostis hulga saite ja soovib, et neid katsetataks lõppeesmärgi nimel, et neid hiljem müüa.

Kuna leiate kahte viimast tüüpi kliente omaette, räägin mõnedest platvormidest, mis tegutsevad vahendajatena.

Esimene ja kõige ilmsem on kasutajatestimine. See on vaieldamatult kõige usaldusväärsem ja kasutatavaim kasutajatestimise turg veebis. Vaadake mõnda seda kasutanud ettevõtet:

Kasutaja testimine

Nüüd on nõuded üsna madalad. Peate lihtsalt olema 18-aastane, piisavalt selgelt sõnastatud ja kindel Interneti-ühendus.

Peate alla laadima Kasutajatestide testimistarkvara ja testimise ajal registreeritakse teid (see on koht, kus mängitakse liigendosa).

Tasu võib ulatuda kuni 60 dollarini testi kohta, kuid tavaliselt on see 10 dollarit testi kohta. Hea uudis on see, et testi pikkus on tavaliselt umbes 20 minutit. Tehke mõni tund või kaks testi ja päeva jooksul saate 30–60 dollarit.

Isegi kasutajatestimine ei soovita muuta seda täistööajaga tööks … selle täiskoha saamiseks pole piisavalt tööd. Teile antakse võimalus saite testida demograafiliste andmete ja testija kvaliteedireitingu alusel.

Ja ärge arvake, et kasutajatestimine on teie ainus võimalus! Seal on palju muid saite, mis on üsna lähedal. Mõni nimi: Userlytics, TryMyUI, Userfeel ja TestingTime.

Mõningaid variatsioone on, kuid enamik neist maksavad umbes sama palju kui kasutajatestid ja neil on sama pikkusega testid: 10-20 minutit testi, tavaliselt 10 dollari eest testi. Testimise aeg on pikem, tüüpiline test võtab 30–90 minutit ja tasu võib varieeruda, kuid piirdub 50 euroga.

Ükski neist saitidest ei ole elatist teeniv ja isegi kui kasutate kõiki saite koos, pole see täiskohaga hea asendaja.

See on ikkagi korralik raha niipalju kui “lihtne” Interneti-üritus läheb, kuid see on kindel!1 punkti

Punkt 25: vaadake üle otsingumootorid

Nii nagu seda, kuidas veebisaite tuleb testida puuduste ja kehva kasutajaliidese osas, tuleb testida ka otsingumootoreid, mis inimesi suunavad. Ja arvestades, et otsimootorid on moodsa Interneti põhijõud, on see oluline töö.

See on ka töö, mida saate kodus teha!

Selle töö tehnilisem termin oleks otsingumootori hindaja. Pole palju saite, mis on pühendatud ainult otsingumootorite töökohtade ülevaatusele, kuid mõnel neist on need nähtavamad kui üldine töölaud või vabakutseline turg.

Kaugotsingumootorite hindamiseks on üks lugupeetud sait: Appen. Appen ei ole keskendunud ainult otsingumootorite hindamisele, nagu ma juba arutasin. Siiski on teada, et sellel on palju otsingumootorite hindamise töökohti.

Teine silmapaistev ettevõte on Lionbridge. Kuid Lionbridge ei keskendu ainult otsingumootorite hindajate palkamisele. Lionbridge alustas tõlkeuuringuna ja on edasi liikunud muudesse asjadesse, säilitades samal ajal originaalse keskendumise keelele.

See, kuidas see otsimootorite hindamisse levib, peate võib-olla katsetama otsingumootoreid, kasutades muid keeli … ehkki mitte tingimata.

Teine sait, kus otsingumootorite testimine toimub sageli, on iSoftStone. Nagu Lionbridge, on ka paljud iSoftStone’i postitused üldised rahvahulgaga seotud esinemised. Ja nendest kontsertidest on mõned suunatud otsingumootorite hindamisele.0 punkti

Punkt 26: Parim … olge veebipõhine tutvumisnõustaja!

Erinevalt veebipõhistest dieetikute töökohtadest on saadaval palju tutvumiskonsultantide töökohti.

Olgu, ma tunnistan, et see pole nii tavaline kui kirjutamis- või saidi kujunduskontserdid. Kuid sellest hoolimata kontrollige seda:

kaugkohtingute konsultandi töökohad

Jep. Nad on seal väljas. Nüüd, nagu näete, pole saite palju lihtsalt tutvumiskonsultantide jaoks, kuid tavalistes töötahvlites on palju töökuulutusi.

Selle võrgutööga liitumise üks suuri eeliseid on see, et teil ei pea olema ametlikku haridust ega atesteerimist. Kuid on mõned asjad, mis võivad teid aidata klientide saamisel ja kvalifikatsiooni ilmumisel:

Esiteks, kui teil on terapeudi väljaõpe, on see üsna hea kvalifikatsioon. Kui teil on psühholoogia või sotsiaaltöö kraad, võib see ka hea olla.

Ja mis kõige parem oleks ilmselt see, kui teil on tõestatud kogemus kindlate tutvumisnõuannete jagamise kohta!2 punkti

Punkt 27: andke vastused saidil JustAnswer

JustAnswer on paaritu küsimusega inimese vaatevinklist ülimalt vahva veebisait. Muidugi on Internet täis vastuseid, mis on täiesti tasuta.

Kuid paljudel küsimustel pole Google’i otsingut ega Redditi otsingut. Mõnikord võib teil olla lihtne küsimus, millele saab õigesti vastata ainult ekspert. JustAnswer jõuab kohale ekspertide kiirete vastustega ja see eristab seda ka Clarity.fm-ist, mis on rohkem kiirete konsultatsioonide ja nõuannete poolel.

Kandideerimine on ülilihtne ja võib võtta aega vaid 30 minutit (kuigi soovitan teil kauem veeta).

JustAnswer

Valida on üle 175 kategooria ja saate töötada täielikult oma tundidel.

Kliendid maksavad küsimuse eest sageli 5 dollarit ja kui hakkate, vähendate 20%. Seda saab teha kuni 50% ja mõned võivad ületada 5 dollarit – palju küsimusi võib lõppeda 15–30 dollarini, seega pole teie tehtud lõikus nii hull, eriti kui töötate kiiresti ja vastate õigetele küsimustele.

Siiski on üks oluline puudus: teile makstakse AINULT palka, kui küsija hindab teie vastust positiivseks. Kui teie vastus on märgitud eitavalt, ei saa te selle eest tasu – see on üsna pettumust valmistav, iseenesest mõistetav.

Nii et see peaks olema teie peamine sissetulekuallikas? Muidugi mitte. Kuid see võib teile kõrvalsõidu jaoks korraliku rahasumma tasaarveldada ja see võib olla väga lõbus, kui teavitate inimesi lihtsalt teemadest, mida armastate.-1 punkti

Punkt 28: proovige heli transkribeerida

Heli transkribeerimine on veebikontsertide tüüp, mis on hea lisaraha saamiseks, kuid mitte täistööaja jaoks. Sina saaks paneksime selle täistööajaga tööle, kuid ma ei soovitaks seda, kui te ei leia üksi oma klienti, kes oleks nõus lisamakse maksma.

Enamasti on heli transkribeerimine suurepärane, kui saate seda hõlpsalt raha tasuda.

Mõned transkriptsioonitööd asuvad suurematel vabakutselistel turgudel, näiteks Upwork või Amazon Mechanical Turk. Kuid tavaliselt makstakse teile spetsiaalsetel platvormidel heli transkribeerimise eest maksmise eest.

Üks populaarsemaid on TranscribeMe:

transkribeeri mind

TranscribeMe pakub transkriptsioonikontserte pakkuvate platvormide parimaid hindu. Tulu algab tavaliselt 15–22 dollarist tunnis (suur erinevus, ma tean).

GoTranscript maksab teile kuni 0,60 dollarit minutis, mis on 36 dollarit tunnis – kuid see on kõrge külg. Tavaliselt alustad sellest madalamal – keskmine sissetulek on 150 dollarit kuus, nii et see on tõepoolest kõrvaline tõrge.

On ka teisi platvorme, erineva palgaastmega ja erineva kogemusega. Mõni nõuab väga vähe kogemusi. Teised soovivad, et kvalifikatsiooniga inimestel oleks palju probleeme, ja paljud platvormid soovivad, et teeksite kirjutamiskiiruse testi.

Ehkki soovite kontrollida iga platvormi eripära, on transkribeerimise üldine eelis see, et peaaegu täielikult on teie ülesanne töötada, kui soovite.

Näiteks virtuaalne juhendamis- või kirjutamiskontsert eeldab, et töötate järjepideva ajakavaga ja pidage kinni tähtaegadest, isegi kui need on paindlikumad kui traditsioonilised tööd. Kuid platvormi heli transkribeerimine on üks paindlikumaid kontserte ja saate töötada põhimõtteliselt igal ajal ja sageli, kui soovite.1 punkti

Punkt 29: looge ajaveeb / sait ja tehke turustamiseks tütarettevõtteid

See on üks levinumaid võimalusi veebis raha teenimiseks ja uskuge parem, et see on midagi, mida tean üsna hästi.

See on ka üks ülimalt hüpeeritud võimalusi veebis raha teenimiseks. Peamine asi, mida meeles pidada, on see, et sidusettevõtte turundus võib olla tõesti tõhus … kuid see ei ole üleöö ega ka lihtne.

Nii et harjumatu jaoks: Sidusettevõtte turundus on see, kui teenite vahendustasu, kui keegi ostab teie soovituse põhjal toote veebist.

Praktikas tähendab see tavaliselt seda, kui ajate ajaveebi või saiti ja lisate siduslinke veebitoodetele / -teenustele – nagu võite arvata, võõrustab see meie jaoks tooteid:

soovitus

Kui inimene ostab toote teie sidusettevõtte lingi kaudu, teenite komisjonitasu. Kui palju? Noh, nagu arvata võis, on see erinev. Tavaliselt on see protsent müügist endast. Ja isegi see varieerub.

Amazon annab tavaliselt Amazonist müüdavate toodete linkide jaoks 5% vahendustasu madalamas otsas ja 10% kõrgemas hinnas.

Kui olete Shopify partner, võite võtta 20% kuutasust, mille Shopify maksis teie soovituse esitanud isik.

Siin on näide hostiettevõtte sidusprogrammist (SiteGround):

SiteGroundi sidusprogramm

Selles näites, kui saate saidi SiteGround 10 müüki kuus, toome sisse 750 dollarit. Kui saate neid 11, saate 1100 dollarit jne.

Nii et sa lähed.

Tõenäoliselt näete, miks on tänapäeval sidusettevõtte turundusele nii tohutu veetlus. See võib tuua raha sisse ja teil on palju kontrolli selle üle, milliseid tooteid / valdkondi soovite töötada.

Mõned edukaimad blogijad (Pat Flynn, Michelle Schroeder, Ryan Robinson, LifeHacker Guy jne) teenivad oma ajaveebi ja sidusettevõtte turunduse kaudu kümneid tuhandeid dollareid kuus.

Nad avaldavad ka teie igakuised sissetulekuaruanded, et näha, kuidas ka teie saate sidusettevõtte turunduse kaudu raha teenida. Vt allpool:

sidusettevõtte turundus

Michelle Schroeder

Ryan Robinson

Pat Flynn

Tegelikult õpetab Michelle sellel saidil ka sidusettevõtte turundust.

Seal saab kindlasti midagi õppida :)

Enne kui asute proovima teenida sidusreklaamide kaudu raha, on mul paar näpunäidet:

Esiteks hoolitsege hea saidi loomise eest. Hoidke oma sisu kvaliteeti meeles ja pidage meeles, et peate oma saidi külastajatele ikkagi väärtust pakkuma. Te ei loo toodete müümiseks saiti, vaid loote saidi külastajatega seotud probleemide lahendamiseks.

Teiseks, ärge kartke olla toodete soovitamisel nüansirikas ja kriitiline. Kui annate iga sidusettevõtte lingi juures hõõguvaid soovitusi, võite leida, et te ei saa liiklust säilitada või kui inimesed hakkavad teie sõna suhtes ettevaatlikuks muutuma.

Muud, kui lähete, tiiger!

Kasulikud ressursid:

 • Sidusettevõtte turundus on tehtud lihtsaks0 punkti

Punkt 30: vabakutseline töö

See on see, millega ma olen üsna tuttav, ja see, millega paljud teiega tegelevad, kõige rohkem, kui leiate võimalusi veebist raha teenida. PALJU muid selle loendi üksusi kattub vabakutselistega, seega pidage seda „üldiseks” või sissejuhatavaks.

Lühidalt öeldes on vabakutseline töötamine nendel päevadel tohutu asi. On palju inimesi, kes otsivad kaugtöö jaoks vabakutselisi töötajaid. Võimalused tulevad ja lähevad.

Saadaval on palju erinevaid vabakutselisi töid, kuid kõige rohkem võimalusi on tavaliselt saidi kujundamisel, kirjutamisel ja / või redigeerimisel ning turundusel.

Suurimad teemad on tavaliselt seotud finantstehnoloogia (tuntud ka kui fintech), krüptovaluuta, pood ja turundus, kuid hei – seal on palju kõike saadaolevat.

Vabakutselisi kontserte leidmiseks on palju erinevaid võimalusi. Mõnele mu sõbrale meeldib Craigslistissa – nad ütlevad, et potentsiaalsed kliendid reageerivad seal rohkem.

Võite kasutada Upworkit, mis on vabakutseliste klientide võrkudest ilmselt kõige kuulsam. Pidage ainult meeles, et Upwork võtab teie tehtud tööst 20% väiksema summa … kogenud vabakutseliste jaoks pole see parim. Kuid algajatele on see suurepärane viis veenduda, et te ei petta ja saada kogemusi!

Vaadake seda videot selle kohta, kuidas saate oma esimese töö üles leida Upworkil või muudel vabakutselistel saitidel:

Muud vabakutselised saidid, mida tasub kontrollida, on Freeeup, Workana ja NoDesk

LinkedIn on veel üks tavaline tee klientide leidmiseks, kuid võite olla LinkedIniga aktiivsem: kui Upworkis kohaldaksite põhimõtteliselt postitustele, LinkedInis saate taotleda postitusi või pöörduge lihtsalt inimeste poole ja pakkuge neile oma teenuseid..

Kui teate soovitud töö tüüpi, on sageli nišisaidid, kus koondatakse selles valdkonnas töökuulutused või kutsed vabakutseliseks tööks. Mõned head on järgmised:

 1. Flexjobs
 2. SolidGigs

Kokkuvõtlikult: vabakutseline töötamine on üks populaarsemaid viise, kuidas inimesed Internetis raha teenivad, ja potentsiaalsete klientide leidmine on üha lihtsam. Vabakutseline töö hõlmab projekte, mis võtavad paar tundi ja aastaseid lepinguid ning hõlmavad paljusid teemasid.

Mis tähendab, et … võimalusi on palju!1 punkti

Punkt 31: müüge asju veebis

Okei, võite olla pisut skeptiline selle suhtes, et teenite oma koha nimekirjas. Noh, las ma põhjendan seda:

Kraami veebimüük on üks PARIMaid viise, kuidas Internetis raha teenida. Mõelge vaid kõigile veebis ostetud asjadele!

Nii et pole mingit kahtlust, et kraami müümine on hea viis Internetis raha teenida. Kuid veebis saab asju müüa miljonil viisil. Mingil määral hõlmab see kogu nimekiri midagi veebis müümist: kas füüsilisi kaupu või teie aega, teadmisi ja oskusi.

Kõige tuttavamad nimed oleksid Craigslistissa, eBay, Amazon, Facebook, kuid neid on PALJU.

Nii et paar järgmist toodet käsitlevad kõike seda, kuidas saate füüsilisi tooteid veebis müüa. See ulatub kohad müüa oma kaupu (nagu nimed, mille just loetlesin) saidile tüübid kaupadest, mida saate müüa. Loomulikult on seal teatud kattumisi, kuid see on elu.

Nüüd võib tekkida küsimus, miks peaksite kaupu veebis müüma. Olen nõus kihla vedama, et paljud sellesse loendisse kuuluvad inimesed püüavad välja mõelda esinemiste tüüpe, vabakutselisi alasid jne..

Kuid kui olete loominguline, võite sellega üsna kaugele jõuda. Saate müüa veebis peaaegu kõike ja paljud turuplatsid teevad kõik endast oleneva, et garanteerida teile põhimakse taseme pärast müügi tegelikku müüki.

Mõne näite hulka kuuluvad Upwork, mida ma juba mainisin, aga ka logo kujundus, teema müük või võistluste nimetamine … kõik need, mille juurde ma jõuan!

Asjad, mida tasub tähele panna: platvormitasud, mis tulevad kas fikseeritud summade või teie tehtud protsentidena, pluss makse töötlemise tasud.

Luban, et veebis on asjade müümine lihtsam kui arvate, ja mida vähem turgu on, seda parem on teil võimalus müüki viia.

Okei, valmis? Tutvume veebis kraami müümise mitme mõõtmega:1 punkti

Punkt 32: muutuge garaažimüügi miljonäriks

Mõistet “garaažimüügimiljonär” populariseeris Aaron LaPedis oma samanimelises raamatus. Jah, võite miljonäriks saada lihtsalt e-maili, Amazoni jms kraami müües. Ja Aaron tõestab seda.

Põhimõtteliselt seisneb see selles, et ostetakse palju asju, mida müüja alahindab, ja siis müüakse neid kõrgema hinna eest (mida see tegelikult väärt on ja siis mõnda).

Nagu fraasist oodata võiks, on metafoor see, et lähete garaažimüüki ja kasutate parimate asjade leidmiseks oma erilisi instinkte ja teadmisi. See tähendab, et te ei osta asju suurelt jaemüüjalt – põhitähelepanu oleks suunatud väiksematele ja kohalikele müüjatele.

Märkus. Ostmist saate teha veebis või isiklikult! Või veel parem, mõlemad.

Veel üks märkus: ärge arvake, et see pole teie jaoks, lihtsalt sellepärast, et te pole seda kogenud, või seetõttu, et te pole kindel oma suutlikkuses märgata alahinnatud esemeid.

Ma mõtlen, et ärge hüpake sellesse strateegiasse, kui need asjad on tõesed, see on kindel. Kuid te ei pea seda taktikat rakendama „kõigele” – saate seda rakendada lihtsalt arusaadavas nišis.

Näiteks: teil ei pruugi olla aimugi, kas 98% garaažimüügis müüdavast kraamist on madala hinnaga või mitte. Aga, võite olla selle või selle ulmežanri suur fänn ja teate, et kõvakaaneline väljaanne, mida müüb inimene X, võib tuua palju muud.

Nii kaua, kui olete selle suhtes ettevaatlik, on teil parem võimalus see taktika teie jaoks tööle panna, kui arvate!0 punkti

Punkt 33: garaažimüügimiljonär, kes asju taastas

Ehkki ma arvan, et garaažimüügimiljonäri versiooni võiks loobuda palju rohkem inimesi, ei ole ma selles nii kindel … see kehtib tõesti inimeste kohta, kellel on kindel võime esemeid parandada ja taastada.

“Algne” garaažimüügimiljonär (tüüp, kes selle termini lõi) on tegelikult ka ostetud esemete taastamistööd teinud ja siis klappinud. Kuid ta on väga selge, et taastamine võib mõnikord olla väga kulukas, nii et ta püüab seda minimaalsena hoida.

Sellegipoolest võib see kindlasti olla avatud taktika (kuna see võib töötada mitmesuguste asjade jaoks). Lisaks on see lisaboonus – kui olete juba osav remondiks või taastamiseks X tüüpi üksuse korral on õigustatud võimalus, et saate restaureerimisel selle üksuse väärtusest kindlalt aru.

Olen teiega aus, aga sellise taktika jaoks on kõige usaldusväärsem valdkond elektroonika (eriti telefonid). Nii et kui teil on kogemusi telefonide taastamise ja parandamisega või kui arvate, et saaksite sellega kiiresti hakkama, siis on teil tegelikult üsna hea võimalus müügi tegemisel.

Kuid jällegi ärge loobuge lootusest lihtsalt sellepärast, et see ei kõla nagu sina. Haruldaste raamatute väljaannete taastamine ja seejärel müümine võib tunduda riskantne, kuid see võib õigele inimesele teenida julget kasumit.

Saate seda teha VHS-lintide, riiete, mööbli, nõudekaupade või tegelikult kõige muu jaoks, mida inimesed võivad osta. Saate sihtida inimesi, kes soovivad tavapäraste asjade taskukohasemaid versioone, või kollektsionääre, kes soovivad haruldasi esemeid ja on nõus täiendavalt kulutama.

Mõned head turuplatsid oleksid eBay ja Craigslistissa, kuigi neid on palju rohkem.

Tegelikult on järgmised selle loendi järgmised üksused nende kohtade kohta, mida saate müüa!0 punkti

Punkt 34: müüa Amazon’is

Siin on veel üks suur asi: saate müüa otse e-poe saitidel. Eelkõige Amazon!

Müüa Amazonis

Amazonil müümisel on mõned väljakutsed, millest olete võinud kuulda: nimelt on Amazon kurikuulus kolmandate osapoolte müüjate paljundamisel ja seejärel oma Amazonase kaubamärgi eelistamisel madalama hinnaga.

Need on tõelised ja kehtivad hirmud, kuid on hea neid kontrolli all hoida. Esiteks on Amazoni kolmandate osapoolte müüjatel olnud aastate jooksul tegelikult üha suurem osa Amazoni jaemüügist.

Vaata seda:

Amazoni jaemüük

See pärineb Jeff Bezose iga-aastasest kirjas aktsionäridele. Viimasel ajal on füüsilise kauba müük olnud JUURDE kolmandatelt osapooltelt ja see näib kasvavat.

Ehkki Amazon kujutab endast kindlasti riske, on see siiski selgelt üks parimaid veebimüügikohti. Kõik müüjad saavad loetleda tooteid enam kui 20 kategoorias ja kui registreerute kutseplaaniks, saate loetleda veel 10 kategoorias..

See professionaalne plaan maksab teile täiendavalt:

amazoni plaanid

Kuid põhiplaan on tasuta, välja arvatud müügitasud (mida ausalt öeldes maksaksite ükskõik, mis juhtuks, kui kasutate kellegi teise e-kaubanduse jaoturit).

Veel üks Amazoni eelis: lisaks sellele, et Amazon on juba koht, kus paljud inimesed juba käivad, saab Amazon teie saatmisega hakkama, kui te ei soovi seda ise teha.

Nii ei pruugi see kõigile sobida, kuid Amazon on põhjusel suurim poodiettevõte. See on enamiku jaoks kindlasti võimalus.

Amazonis edukaks õppimiseks järgige allpool toodud näpunäiteid.1 punkti

Punkt 35: müüge eBays

Võib-olla mõtled: eBay ?! See on ikka umbes?!

Jah, see on endiselt lähedal ja veel asja juurde: see on endiselt tohutult populaarne. Amazon võib küll olla digitaalsete turuplatside kuningas, kuid eBay pole nali:

eBay ostjad

See on veel üks põhjus, mida tasub kaaluda:

tasuta eBays

Jep: eBay võimaldab loetleda kuni 50 toodet kuus tasuta. Kas minna rohkem kui 50? Tavaliselt maksab teile nimekiri 0,35 dollarit.

Võrrelge seda Amazoniga, mille tasuta kontol saate loetleda 40 eset kuus ja kui soovite müüa rohkem kui 40 toodet, küsib ta 39,99 dollarit kuus..

Samuti võivad eBay müügitasud tunduda kõrged – 10%, kuid need pole Amazonisega võrreldes kõrged. On tõsi, et Amazon võib mõnikord olla märkimisväärselt madalam (näiteks 6%), kuid Amazon võib olla ka märkimisväärselt kõrgem (20%).

EBay juures on huvitav see, et kui müüte eraisikuna, saate seda teha sama kontoga, mida kasutate eBay kaudu kraami ostmiseks. Selles mõttes on seal müümine vähem ametlik ja pisut vabam.

Sellegipoolest pidage meeles, et teete kõik endast oleneva, et kindlustada oma klientidele, et nad ei rabele. Kui olete maine arendamiseks juba mõnda edukat müüki teinud, muutub see lihtsamaks, kuid mõelge vahepeal välja viis, kuidas teie kliendid võiksid!

Üldiselt ütleksin, et eBay on parem selliste veidrate asjade müümiseks, mille ümber te lamate, kuid mida te ei soovi / vaja. Eriti asjad, mis võivad nišiostjatele meeldida, või tooted, mida enam ei toodeta.

Siin on eBay juhend alustamiseks!1 punkti

Punkt 36: müüa Craigslistissa

Craigslistissa müümine erineb pisut enamikust teistest siinsetest platvormidest. Kui Amazon pakub tohutut eelist, aidates teid saatmisel, ja eBay on tohutu veebiturg, on Craigslistissa nüanss rohkem.

Inimesed ei müü ainult Craigslistissa – nad üritavad ka asjadest lahti saada, rendivad, proovivad saada vabatahtlikke jne..

Teine peamine erinevus Craigslistissa on see, et see on orienteeritud piirkonnale. Ehkki võite Internetis teha palju tööd, on teie ja teiega suhtleva inimese vaheline kaugus tavaliselt suhteliselt lähedal.

Vaadake paremal asuvat riba:

Craigslistissa

Selle inimese vaatepunktist, kes proovib Internetis raha teenida, ütleksin, et Craigslistli kasutamise kaks peamist viisi on järgmised:

Esiteks saate oma CV, oskused jne sinna postitada ja vaadata, kas keegi on huvitatud teie teenuste rentimisest.

Teiseks – ja see on see, mille poole ma tegelikult jõuan, on see, et saate Craigslistissa müüa füüsilisi kaupu. Craigslistissa on hea müüa esemeid, mida olete renoveerinud, remondinud, restaureerinud või mida te üldjuhul ei kasuta (nagu ma juba varem mainisin), eriti kuna teie saatekulud oleksid madalamad (mõnel juhul võite olla võimeline neid isiklikult kohale toimetama) ).

Craigslistissa on oluline punkt see, et saate müüa igasuguseid esemeid ja kui müüte veider sortimente, on teil üsna hea võimalus leida keegi, kes oleks nõus kulutama.

Lisaks sellele reageerivad inimesed minu kogemuse suhtes Craigslistini vastu üldiselt rohkem kui teised saidid.0 punkti

Punkt 37: müüa Facebookis

Võib-olla olete märganud, et Facebookil on oma digitaalne turg. Ma põhimõtteliselt ignoreerisin seda mõnda aega, kuni hakkasin mõistma, kui jõuline see on.

Kui olete skeptiline, mõelge lihtsalt skaalale: põhimõtteliselt on kõigil, kellel on Facebooki konto, juurdepääs Facebooki turuplatsile.

Mis tähendab, et sellele pääseb juurde üle 2 miljardi inimese. Nüüd see ei tähenda sina on juurdepääs 2 miljardile potentsiaalsele kliendile – Facebook sorteerib need asjad piirkonniti.

Niisiis kehtivad mõned Craigslistissa käsitletud asjad Facebooki kohta tõepoolest – te ei luba, et Facebook täidab klientidele palju saadetisi. Selle asemel proovite ahvatleda peamiselt kohalikke ostjaid.

Nii et peate olema valmis nagu Craigslistissa ka ise laevade saatmisega hakkama saama või kaupa isiklikult kohale toimetama.

See tähendab, et teil on kindel müük, kuna tegutsete kitsamas piirkonnas ja te ei pea vaevama platvormitasudega.0 punkti

Punkt 38: müüge mõnel muul üldisel veebiturul

Amazon, eBay, Facebook ja Craigslistissa – need on hiiglaslikud turuplatsid, kus saate müüa praktiliselt kõike. Ja varsti pärast seda külastan palju erinevaid turge, mis on suunatud teatud tüüpi toodetele.

Kuid enne seda lubage mul näidata teile veel mõnda üldotstarbelist ja mitmesuguste toodete turgu. Paljud teist pole neist saitidest kunagi varem kuulnud, mis tähendab, et need on nii head kui ka halvad võimalused.

Mercari on selle veebimüügi alamloendi teiste saitidega võrreldes populaarne. See on üsna sirgjooneline:

Mercari

Saate seadistada väga lihtsalt ja Mercari annab teile tasuta kohaletoimetamise sildid. Väljaanded on tasuta, kuid Mercari võtab kogu teie müügilt 10% vahendustasu.

Kui kasutate Mercari teile pakutavaid saatelehti, olete kindlustatud kuni 200 dollarini, kui kaubad lähevad transiidi korral kaduma või rikuvad. Saate müüa veebisaiti kasutades, kuid see on tõesti rakendustele keskendunud.

Oodle tundub Craigslistini ja eBay vahel imeliku ristandina. Oodle keskendub teie asukohale ja on põhimõtteliselt veebis kuulutuste kuulutus (jällegi nagu Craigslistissa). Oodle’is saate müüa või kaubelda peaaegu kõike, kuid põhimõtteliselt peate kõigega ise hakkama saama.

oodle

Samuti näib, et see keskendub eriti lemmikloomadele ja sõidukitele. Aga hei, midagi läheb.

Sell.com on üsna sarnane Oodle’iga selle poolest, et see on veel üks kuulutuste kirje, mis on väiksem kui Craigslistissa. Midagi loendi koostamine maksab tavaliselt 1–3 dollarit, kuid see sõltub üksusest.

sell.com turuplats

Sait on börsil noteerimise tasude osas väga kursis ja kui olete need tasunud, siis tasusid enam ei ole. Kõik muu on sinu oma.

Veel üks kaasaegne, klanitud välimusega turg, kus saate uurida, on VarageSale. See kõlab täpselt nii, nagu see kõlab – virtuaalse garaaži müük. Ehkki VarageSale’is saate müüa peaaegu kõike, on üks peamisi piiranguid see, et kaubad peavad olema peresõbralikud … ja administraatorid jälgivad kirjeid, et veenduda!

Varagesale

VarageSale on aga väga asjatu. Kui teil on ostjaga probleeme, olete põhimõtteliselt üksinda. Kuid tõeliselt suurepärane on see, et VarageSale on täiesti tasuta kasutamiseks. Ei noteerimistasusid ega müügitasusid.

Ainulaadsem on Listia. Listiaga ei teeni te täpselt seda, mida müüte … teenite kohapeal punkte “Tint”, mis on põhimõtteliselt Listia valuuta. Saate oma tinti kulutada Listia muule kraamile.

listia

Kui sügavalt kaevata, võite tõenäoliselt leida teisi, kuid need on mõned saidid, mis on minu jaoks kõige tähelepanuväärsemad, kui otsite üldotstarbelisi turuplatse väljaspool suuri nimesid!0 punkti

Punkt 39: Dropshipping

Paljud teist poleks võib-olla kuulnud mõistet „otsevedu”, kuid võin kihla vedada, et enamik teist on selle mõistega tuttav:

Kättetoimetamine toimub siis, kui tegelete jaemüügiga, kuid te ei hoia kõiki oma tooteid laos. Selle asemel, et müüte seda, mida müüte, hoiab ja tarnib mõni teine ​​üksus!

Oluline eelis on see, et te ei pea oma ettevõtte alustamisel palju varudesse vara investeerima – te ei pea näiteks ladu hankima. Teie üldkulud võivad olla palju väiksemad, mis tähendab, et jaemüügi turule sisenemise värav on varasemast laiem.

Nüüd ma juba mainisin seda, kui rääkisin Amazoni omadest (Amazonase täitmine on see, mida ametlikult nimetatakse).

Kuid Amazon pole kaugel ainsast mängust linnas, isegi kui see on tõenäoliselt suurim läänes. Poodisaitide ehitaja Shopify teenindab ka neid, kes soovivad tilkade saatmist kasutada.

kuidas oberlo töötab

Shopify puhul toimub peamine integreerimine Oberlo-nimelise ettevõttega. Valite tooted, mida soovite müüa, ja kui klient teie saidilt tellib, saadab Oberlo need välja.

AliExpressi abil saate isegi Hiinast pärit Dropship tooteid

Enamikul teistel poodide ehitajatel, kellel on poodide või ostukorvide funktsioonid, on vähemalt üks või kaks integreerimist, mis aitavad teil tilkade saatmisel, isegi kui nad ei toeta seda nii palju kui Shopify.

Nüüd võib tilgavedu kõlada liiga hästi, et tõsi olla … ja selline see on.

Ma ei ütle, et te ei saa sellega raha teenida: inimesed ei teeks seda, kui see poleks tulus. Kuid see pole nii lihtne kui „makske vähe üldkulusid ja teenige siis suurt kasumit“.

Kasulikud ressursid:

 • Kuidas ma teenisin tilgalaadimisega kolme kuu jooksul 178 492 dollarit1 punkti

Üksus 40: ostke / müüge Flippal

Kas te pole Flippa kuulnud? See on okei.

Flippa on põhimõtteliselt veebiettevõtete ostmise või müümise turg.

Flippa

Teil võib tekkida küsimus, kui palju inimesi tegelikult Flippa ostab. Praegu asub krahv kuskil 120 000 ostja põhjas.

Arvestades Interneti ja internetiturgude ulatust, ei pruugi see tunduda kuigi palju. Kuid siin on asi:

Flippa ostjad

Neil enam kui 120 000 ostjal on kasutadaolevaid vahendeid üle miljardi miljardi ja ostjate arv kasvab iga kuu paar tuhat. Nii et raha on absoluutselt olemas ja olete valmis ostma ettevõtte saidi, kus kasvasite.

Raske külg on muidugi see, et veebiettevõtte müümiseks peab teil juba olema veebiettevõte. See ei pruugi paljudele teie kohta kehtida, kuid ärge laske sellest heituda, sest see võib siiski kehtida rohkema kohta, kui arvate.

Noh, Flippa asemel võite oma ettevõttest loobumise asemel teenida raha, müües seda kellelegi (kes võib omakorda teie ettevõtet veelgi laiendada).

Saate isegi Flippa veebisaite / rakendusi osta ja korralikku raha teenida. Seda tegi Priyadarshan Joshi, kui ta ostis Flippa käest olemasoleva Maci rakenduse nimega SplitScreen kõigest 1000 dollari eest ja tegi sellest üle 60 000 dollari.

Flippa pakub palju tuge, nii et te pole üksi: oluline on see, et Flippa aitab teil välja mõelda, kuidas oma ettevõtet väärtustada, ja sobib teile ostjate vahel. Ja nagu paljude teiste veebiturgude puhul, on teie tehing turvalisem, kui see toimub Flippa kaudu.

Kasulik ressurss:

 • Loe mõnda Flippa edulugu0 punkti

Punkt 41: jaemüük Bonanzas

Bonanza on digitaalne turg, mis on hästi vastu võetud, kuid mitte tohutu. Kui hästi vastu võetud?

poodBytes

Seda hinnatakse mõjuval põhjusel. Mis puutub Bonanzasse, siis on kõige parem olla lihtne: see on turg peaaegu kõikvõimalikele füüsilistele kaupadele. Kuid see paistab tõesti silma isiklike asjade, näiteks riiete, varustuse jms ostmise kohana.

Mõned olulised kvalifikatsioonid: Bonanza ei tarnita teile – see on kõik teie ja ostja vahel. Miks kasutada seda muu platvormi / turu kohal??

Noh, mõned väidavad, et Bonanza toetab paremini, ehkki minu arvates on raske objektiivset võrdlust selle ja suuremate konkurentide vahel saavutada. Ja ehkki Bonanza ei pruugi teid kätte toimetada, muudab see protsessi teie otsast lihtsamaks ja aitab teil tõhusate saatelehtede koostamisel.

Lisaks integreerub Bonanza teie teiste turgudega ja see on selle üks parimaid omadusi. Pole vaja kõike uuesti nullist üles seada, lihtsalt sünkroonige oma teiste kaupluste vahel … see on suur eelis.0 punkti

Punkt 42: müüge oma moetooteid Tradesy veebisaidil

Tradesia on üsna sarnane Depopiga ja tehniliselt on vaevalt mingeid erinevusi selles, mida saate müüa, kuid see paindub pisut rohkem moe ja tipptoodete poole kui Depop.

ametiühing

Tradesy’l on siiski sarnane “müü oma kapist” vibe.

Tradesy kaubamärk on väga selge:

kuidas toimib kaubandus

Osta või müü tõhusalt. See on põhimõtteliselt see.

Hind, mida ostja näeb, sisaldab teie saatmiskulusid. Teie saatelehed on tasuta ja saate isegi tasuta Tradesy saatekomplekti, et veenduda, et saate kaupa ohutult saata.

Tradesy on tasude osas kahjuks järsem kui Depop. Praegu hoiab Tradesy 19,8% vahendustasu, nii et kui saate kompenseerida oma hinnad kõrgemaks, viite koju alati 80% täishinnast.

Aga hei! Tradesiast pärit inimesed on harjunud ostma soodsamaid esemeid ja saate alati oma hinda alandada, kui inimesed pole sellest huvitatud. Lõppkokkuvõttes säästavad kliendid endiselt tooteid, võrreldes toodete otseostuga.0 punkti

Punkt 43: müüge saidil RealReal

RealReal on spetsiifilisem fookus kui Depop ja Tradesy. Selle eesmärk on luksuskaupade edasimüümine. Ilmselt tähendab see, et latt on kõrgem selle eest, mida saate müüa ja mida saab müügis ära teha.

RealReal

Nii et RealReal aktsepteerib kõrgemaid standardeid kui enamus teisi kohti – asjad peavad olema vähemalt heas seisukorras, teatud brändidelt ja kantavate kaupade teatud piirides..

Makse saate teha otsemaksega, postiga tšeki või saidikrediidiga (mis teenib täiendavalt 5%). Teil on võimalik hoida kuni 85% oma toodete müügihinnast, kuid see pole nii tagatud seda hinda, nii et ole ettevaatlik.

Üks huvitavaid asju RealReali kohta on see, et see proovib teie eset müüa 30 päeva jooksul kõrgeima hinnaga, mida see väärt on.. Neil on meeskond päris inimesi, kes hindavad teie postitust, et seda autentida ja vastavalt hinnale.

RealReali eelised

See, kuidas RealReal ennast kirjeldab, pole ebatäpne. Fakt, et toodete riba on kõrgem, tähendab tegelikult ainult seda, et platvorm soovib oma müüjate uurimisel suuremat rolli võtta, nii et teil on vähem teha kui tavapärasel turul.

Ja mõelge sellele: kui müüksite luksuskaupade mujalt, oleks potentsiaalsed ostjad skeptilisemad ja peate tegema rohkem tööd, et veenduda, et teie toode on sobiva hinnaga ja kasutamiseks sobiv.

RealReal on päris hea tehing, kui kavatsete müüa kasutatud luksuskaupu.0 punkti

Punkt 44: müüge nišikunsti, kollektsiooni- ja käsitööesemeid rubriigis Ruby Lane

Ruby Lane on üks neist ettevõtetest, mis on piisavalt kuulus, et paljud inimesed on sellest kuulnud, kuid pole piisavalt kuulus, et enamik neist inimestest teaks palju rohkem kui selle nime.

Ruby Lane on antiigi, vintage kollektsiooni, kujutava kunsti, ehete ja muu selline turg ning see on selliste toodete suurim turg. Poeomanikke on üle 2500, kuus külastab üle miljoni külastaja ja tooteid on üle 15 miljoni.

Kui nüüd numbreid uskuda, näib, et Ruby Lane’i müüjad teenivad müügis pidevalt head raha. Ja Ruby Lane on müüjate poolt kõrgelt hinnatud … seega võiksite küsida, kuidas selle tasud välja paistavad.

Noh, Ruby Lane on natuke keerulisem – puuduvad komisjonitasud, millele lisandub ühekordne tasu 0,19 dollarit esemeloendi eest, 100 dollari ühekordne seadistustasu ja seejärel pärast seda hooldustasud (st platvormitasud), mis erinevad müüdud esemete arvu järgi.

Kui loetlete 80 eset või vähem, on see kuus 69 dollarit. Kui loendis on 81–150 eset, on selle väärtus 0,30 dollarit. See väheneb, kui müüte rohkem esemeid, nii et kui müüte rohkem kui 11001 eset, maksate üksuse eest 0,01 dollarit. Üksikasju saate vaadata siit.

Ruby Lane võrdleb oma algtaseme / väikseima poe varianti teiste platvormidega järgmiselt:

Ruby Lane

Oletame, et teenite müügi 5000 dollarit (diagrammis kasutatud 2000 dollari asemel), kuid olete endiselt 80 üksuse kirje piiril.

Teie tasu oleks sama, kui müüte 2000 dollarit kaupa. Igal teisel platvormil võidakse teile tasuda kindel protsent teie teenitavast, mitte palju sellest, mida loete.

Nii et kui arvate, et 80 eseme loendi piires saate teenida palju raha, oleks Ruby Lane suurepärane võimalus.0 punkti

Punkt 45: müüge MoreCommerce’is

Võimalik, et te pole veel MoreCommerceist kuulnud. Olete ilmselt Alibabast kuulnud – Hiina e-kaubanduse hiiglane.

MoreCommerce on Alibaba tütarettevõte ja teeb midagi huvitavat: sisuliselt pole see mitte niivõrd turg, kuivõrd portaal hulgale erinevatele turgudele.

MoreCommerce

Nii et kõik need turuplatsid, millest ma üle käinud olen? Paljudele neist pääseb juurde MoreCommerce’i kaudu.

Kui nüüd aus olla, on see keerukam ja keerulisem lahendus, mida paljud teist otsivad. See on parem jaekaubanduses tegutsevate väljakujunenud ettevõtete jaoks ja te ei saa ainuüksi poeskäiku teha.

Lisaks on tasud kõrged: räägime tellimuste eest 15% tehingutasudest (tavaliselt) ja tellimisplaanist.

Kuid mõnele teile tasub vaadata ainult mitme kanaliga toiminguid. Rääkimata sellest, MoreCommerce seostub järgmise üksusega, millest tahan rääkida …0 punkti

Punkt 46: müüge ehteid OpenSky veebisaidil

OpenSky on veebipõhine juveeliturg, mis on tegutsenud alates 2009. aastast. Alibaba omandas OpenSky ja mõned muud sarnaste inimeste asutatud turuplatsid ja veebisaidid ning liitis selle kõik MoreCommerce platvormiga, millest ma just rääkisin..

Miks siis rääkida OpenSkyst?

Noh, OpenSky on endiselt oma turg. Kliendi vaatevinklist ei tule MoreCommerce tegelikult pildile. Põhjus, miks ma panin MoreCommerce’i OpenSky ette, on aga see, et kui soovite müüa OpenSky kaudu, siis teie vaja registreeruda MoreCommerce’is.

Kui soovite teada põhimõtteliselt midagi oma seadistustasude, loetelu limiitide jms kohta, peate viitama MoreCommerceile:

rohkem kaubandus avab

Hinnad varieeruvad – üks liitumisviis algab 32 dollarist kuus, teine ​​29,95 dollarist. Koos sellega saate erinevatele turuplatsidele juurdepääsu erinevad variatsioonid jne.

Helge külg on see, et enamasti saate piiramatu nimekirja, kanaleid, tellimusi ja asjatundlikku tuge isegi algtaseme tellimusest.

Nii et ma kahtlustan, et paljud inimesed ei leia, et see on seda väärt OpenSky-s müüa, kuid mõne inimese jaoks võib see olla suurepärane turg. Lihtsalt võtke arvesse, et külastate MoreCommerce’i, et müüa OpenSky-s.1 punkti

Punkt 47: müüge raamatuid

Nii et nüüd satun mõne populaarseimasse kohta raamatute Internetis müümiseks. Nagu arvata võis, võite raamatuid müüa ka teistel platvormidel, kuid need saidid pakuvad mõnele teist eriti häid võimalusi.

Onto BookScouter: see on sait peamiselt teie kasutatud õpikute väärtuse leidmiseks (kuigi tavaliselt teevad seda kõik muud raamatud). See on üsna sirgjooneline:

boolikõver

Otsite oma raamatu ISBN numbrit ja BookScouter otsib hunnikust saite ja turuplatse, et leida, milliseid hindu sellel müüakse.

See edastab igale saidile ISBN (mida peaksite tegema, kui müüksite need saidile), mis võimaldab tal saada hindu või vähemalt nende kohta hea arvata. Heitke pilk pakkumiste valikule ja otsustate ise, kus soovite oma raamatuid müüa.

Piirid? Mõnel vanemal raamatul puudub ISBN ja BookScouter pole neist eriti abiks. See välistab ka mõned antiigi- või haruldaste väljaannete raamatud, kuid see pole okei – nende väärtustamiseks peaksite siiski tegema natuke lisavarustust. Haruldaste väljaannete raamatute jaoks saate seda igal juhul RubyLane’is müüa (varem mainitud)

Nüüd saitidel, mis tegelikult teenivad teile otse raha:

AbeBooks on lugupeetud raamatute veebiturg. Olen juba ülikooli tudengina seal klasside jaoks raamatuid ostnud.

abebooks.com

AbeBooksis müüdavad raamatud – enamasti on kõik raamatud head -, kuid erilist tähelepanu pööratakse harvematele raamatutele ja sõltumatute kirjastajate raamatutele.

AbeBooks võtab teilt müüjalt tasu kolmel peamisel viisil: igakuine liitumistasu, mis on mitmetasandiline tasu sõltuvalt teie saadavate kirjete arvust; vahendustasu müügi eest; ja makseteenuse pakkuja teenustasud / tehingutasud.

Liitumishind? See algab 25 dollarist kuus ja kuni 500 noteeringut. 37 dollarit kuus laseb teil loetleda 4000 asja. See tõuseb üsna kõrgele, maksimum 500 dollarit kuus on 500 dollarit kuus.

Saate saatmisega ise hakkama, kuid AbeBooksil on mõni varude haldamise tarkvara, mis teid abistaks, ja seda saab integreerida teiste laohaldustarkvaradega.

AbeBooks

Kui teil on müümiseks vaid mõni raamat, tähendavad igakuised tellimis- ja vahendustasud AbeBooks seda väärt. Kuid asi on selles, et AbeBooks pakub midagi ka väiksematele müüjatele:

Raamatu tagasiostu teenust pakutakse TextbookRush.com ja AbeBooks koostöö kaudu. See on spetsiaalselt tagasiostuks väike kasutatud raamatute arv.

ValoreBooks on veel üks koht, kus saate müüa oma kasutatud või varem omanduses olnud raamatuid. See ei ole turuplats, vaid tagasiostu sait.

Üks suuri eeliseid on see, et see on ülilihtne:

Abebooksi eelis

Saate oma tagasiostud tasuta saata, mis on suur boonus, kui te ei teeni kõigepealt suurt kasumit.

Siin saate tutvuda mõnede raamatute tagasi müümise nõuetega, kuid see puudutab kõige rohkem kvaliteeti, mitte raamatu tüüpi.

Lisaks lihtsusele ja tasuta saatmisele on veel üks suurem ost: ValoreBooks proovib teile pakkuda parimat võimalikku hinda ja kui leiate kuskilt mujalt parema hinna, nad vastavad sellele kui annate neile teada!0 punkti

Punkt 48: müüge oma elektroonikat (üldist)

Elektroonika müümine on suurepärane viis Internetis raha teenida. Lõppude lõpuks kasutatakse elektroonikat laialdaselt, kuid sellel on ka suur probleem:

Nad on kallid. Mõelge sellele – paljud inimesed loevad ja peaaegu kõigil on nutitelefon. Kuid enamik inimesi saab endale lubada kena, kalli hinnaga raamatut, kui nad selle korra-ajalt ostavad. Paljud inimesed näevad vaeva ka keskmise hinnaga telefonidele..

Kui te pole uusimate tehnoloogiate entusiast, pole enamiku inimeste jaoks kõige uuema mudeli saamine seda väärt. Tõsi, paljudel inimestel on kallite telefonide ja isegi tahvelarvutite makseplaanid, kuid paljud inimesed ostavad ka telefone ja lisavad siis SIM-kaardid.

Siinkohal tahan öelda, et paljud inimesed on huvitatud telefonide veebist ostmisest ja siin on teile suur võimalus. Ja muidugi, see pole ainult telefonid, vaid igasugu elektroonika – tahvelarvutid, arvutid, kaamerad, telerid ja mitmesugused nutiseadmed.

Kui teil on vana telefon, mida te ei kasuta, kuid mis on endiselt heas korras – suurepärane, saate selle müüa! Kui teil on oskusi telefonide renoveerimiseks või parandamiseks, siis võite suurepäraselt müüa renoveeritud telefoni!

Parimad saidid selleks oleksid tavalised kahtlusalused, peamised veebiturud: eBay ja Amazon. Craigslistissa ja Facebookis, vähem. Seal on paar väiksemat, tehnoloogiale keskendunud turgu, mille juurde ma natuke juurde jõuan.

Kui kumbki ei kehti teie kohta, siis ärge muretsege: võite telefoni tagasi müüa rühmale, kes selle remondib / uuendab.

See hõlmab mõningaid valikuid, mille üle kavatsen minna: Gazelle, BuyBackBoss ja OC BuyBack.

Ärge muretsege, ma ei jäta teile sõna “elektroonika müümine on proovitud viis Internetis raha teenida”.

Kuid järgmised paar kaupa kulutan läbi konkreetsete viiside, kuidas saate tehnikat veebis müüa, st tehnilistele ja elektroonilistele saitidele, mis võivad teile pakkuda erilisi eeliseid.

Alustades meile:1 punkti

Punkt 49: müüge Swappa elektroonikat

See on eelmisest artiklist eraldatud, kuna sel juhul müüksite peal turul, mitte ei müü oma tehnikat kuni sait.

Nüüd on Swappa avatum sellest, mida saate pakkuda, kui Gazelle:

swappa

Peamine erinevus on see, et erinevalt Gazelle’ist ei müü te Swappa tagasi. Kasutate oma tehnika müümiseks turgu Swappa.

Sellisena olete saatmise eest ise, kuid müügitasud puuduvad. Mis on SUUR boonus.

Nagu öeldud, on Swappa lahe funktsioon nimega Swappa Local. See tähendab, et saate oma aja ja raha säästmiseks müüa teatud metroopiirkonnas. Kättesaadavaid linnu on palju ja loetelude valik – Charlotte, NC, on madalaim 32 loendist ja Seattle-Tacoma on suurim 863 loendist.

Mulle on tegelikult muljet avaldanud, kui paljud linnad kasutavad Swappa, nii et ärge eeldage, et teie metroopiirkonda pole loendis või kui tõenäoliselt ei müüksite Swappa Localit.1 punkti

Punkt 50: müüge digiCircle’il Swappa alternatiivina

Nagu Swappa, on ka digiCircle KÕIGE turg oma tehnika müümiseks. Kuid VÕIB ka otse digiCircle’ile tagasi müüa.

Jah, see näeb natuke vana kool välja:

digi ring

Kuid sellel on kaasaegsed funktsioonid.

Nagu ma ütlesin, on digiCircle’il edasimüüjatele mõeldud otseveoteenused, mis eristab seda Swappa. Kuid tavaliselt, et saada kohaletoimetamise tingimusi, peate saidil olema juba müünud ​​3000 dollarit.

Mis puudutab digiCircle’ile müümist, siis on vähe nõudeid peale selle, et teie tehnoloogia oleks heas seisukorras ja koos kõigi vajalike lisaseadmetega. Kui seadme väärtus ületab 50 dollarit, saate saatmise tasuta!0 punkti

Punkt 51: müüge DVD-sid (ja mänge ning jah, isegi CD-sid) Decluttril

Jah, see on teatud tüüpi asi, mida saate müüa, mitte konkreetne turg, kus müüa. Noh, DVD-d on natuke keerulised. Tõenäoliselt olete teadlik, et tänapäeval voogesitavad enamasti inimesed, isegi kui DVD-sid kasutatakse endiselt sageli.

Tõenäoliselt eeldate, nagu ka mina, et DVD-de kasutamine kahaneb lähiaastatel, kuna veebis vaatamine on veelgi tähtsam.

Miks ma soovitan teil müüa DVD-sid raha eest Internetis?

Lihtne: sest inimesed ikka ostavad neid. Kui midagi, siis DVD-de kasutamise tõenäoline kahanemine tähendab, et nende müümiseks on hea aeg kui kunagi varem, kuni nad teenivad teile ikkagi korralikku raha.

Siiski soovitaksin isiklikult hoida käes spetsiaalsed DVD-d, et saaksite neid hiljem kõrge hinnaga müüa. Kuid see saab olema palju hiljem.

Praegu saate DVD-sid mõistliku hinnaga müüa Decluttrile. See töötab samamoodi nagu raamatute ja tehnika müük koos teiste saitidega, mida ma teile näitasin – sisestage vöötkood, hankige saidilt hinnapakkumine ja saatke neile siis tasuta alla.

Samuti saate müüa oma videomänge (kui need on plaatidel) ja CD-sid.0 punkti

Punkt 52: müüge oma käsitöö Etsyl

Olete peaaegu kindlasti Etsyst kuulnud. Etsy on nii populaarne, et on olemas suur võimalus, et olete seda isegi kasutanud. Kuid isegi siis lubage mul minna üle põhitõdedest:

Etsy on käsitööna valminud või vintage-esemete turg. Ilmselt hõlmab see hulgaliselt erinevaid esemeid, kuid üldiselt müüvad inimesed riideid, moeaksessuaare, kunsti ja mööblit.

Kui müüte võib-olla asju, mida võiks müüa Etsy-s, kuid te pole varem Etsy-s müümise ideed tõsiselt võtnud, võib-olla muudab mõni neist numbritest meelt:

Etsyl on üle 33 miljoni ostja ja 2017. aastal kulutasid nad üle 3 miljardi dollari. See võib tunduda väike võrreldes selliste hiiglastega nagu Amazon, kuid see on siiski massiline võrreldes paljude Etsy konkurentidega.

Parim number minu jaoks on see, et Etsyl on üle 1,8 miljoni müüja. See on tohutu hulk müüjaid saidile, mis ei asu Amazonase või eBayga samal tasemel.

Minu arvates tabab Etsy magusat kohta: see on piisavalt suur, et kõik oleksid sellest kuulnud ja saate müüki. See on ka pisut rohkem keskendunud kui kõikvõimalik pood nagu Amazon, seega on teie kraamil endiselt hea võimalus müüa.

Nüüd, mida soovite teada saada, on tasud järgmiselt:

5-protsendiline tehingutasu pole ideaalne, kuid mitte kõige hullem kujutlusvõime korral. Samuti pole halb ka 0,20-dollarine noteerimistasu.

Seal on kontovalik „Pluss”, mis on kuus lisatasu 10 dollarit ja sisaldab täiendavaid tööriistu (nt kohandatud domeeni hankimine ja muu hulgas paremad kohandamise tööriistad).

Kui olete väike müüja, kes pakub käsitöökaupu, käsitööesemeid või vintage-tooteid, pole Etsy naljaasi. Sellel põhjusel on see nii populaarne. Lisateavet saate siit.

Kasulikud ressursid:

 • Etsy edulood0 punkti

Punkt 53: müüge oma muusikat

Üks asi, mille Internet on murranguliseks muutnud, on muusika: tänapäeval on see inimestele muusika kuulamiseks uskumatult taskukohane. Ühel või teisel viisil saab enamik inimesi kuulata enamikku laule, mis neile meeldivad tasuta.

See võib olla hea tarbija jaoks, kuid sellel on ka varjukülgi, kui olete muusik. Teil on juba koormus, kui üritate välja tulla rahvarohkel väljal, ja nüüd peate konkureerima vaba muusikaga?

Ma ei teeskle, et see on lihtne, aga seal see on on kuidas oma muusikat veebis müüa. Tegelikult on oma muusikast Internetis raha teenimiseks palju võimalusi.

Üks võimalus on paluda oma toetajatel rahvahulga rahastamise platvormil annetada või teile väikeseid summasid panustada. Ma ei räägi sellest siin, vaid jõuan selleni selles loendis hiljem – olge kursis!

Seal on ka SoundCloud … aga ma räägin sellest koos YouTube’i ja muude sotsiaalmeedia saitidega, nii et püsige kursis.

Nüüd mainin neid kõigepealt põhjusena, et saate neid kasutada kooskõlastatult omaenda muusikapoega. Tõenäoliselt soovite oma muusikat reklaamida erinevatel platvormidel.

Teil võib olla oma veebisait, mis võimaldab teatud lugude tasulist allalaadimist. Kuid võite hoida SoundCloudi lehte kursis ja seda oma saidiga integreerida, et inimesed saaksid teie töö kohta väga kindla näidise, enne kui nad otsustavad selle eest rohkem maksta.

Nüüd olen enda jaoks poodlehe seadistamist rääkinud ja räägin sellest loendist ka edaspidi. Silmapaistvatel platvormidel müümine erineb sellest, kui teil on oma pood, nii et iTunes saab pärast seda oma jaotise.

Ma tahan Bandcampi kohal särada: see täidab suurepärase koha, kuna see võimaldab muusikutel mitte ainult oma muusikat saidil müüa, vaid hallata ka saidil olevaid oma poode. Lisaks on Bandcamp endiselt piisavalt populaarne, et meelitada inimesi, kes tahavad lihtsalt muusikat kuulata, nii et te ei vii oma fänne võõrale territooriumile.

Kui populaarne? Vaata seda:

ribalaager

See on õige. Ainuüksi viimase kuu jooksul on Bandcampi kaudu kunstnikele makstud 8 miljonit dollarit.

Nüüd pakun Bandcampi põhjuseks seda, et see nõuab palju vähem seadistusi kui oma veebisaidi loomine ja kuulajatele ligipääsemiseks on see lihtsam..

See on ka vähem keeruline kui Apple ja võimaldab teil hoida rohkem muusikat – lisaks on see fännisõbralikum.

Saate oma Bandcampi kaupluses põhimõtteliselt kõike juhtida. Saate valida, milliseid hindu soovite oma lugude ja albumite jaoks, ning muuta seda igal ajal.

See on puhas eelis: saate seada ostmiseks MIINIMUMI … ja aja jooksul lähevad fännid toetuse avaldamiseks miinimumist kõrgemale.

Muusika müümine oma poe kaudu: lisaks veebisaidi loomisele on Bandcamp üks parimatest võimalustest (mõnel juhul võib eelistada oma saidi loomist).

Nüüd räägin lähemalt suurtel muusikaplatvormidel müümisest:1 punkti

Punkt 54: müüge oma muusika Apple’i või Amazoni kaudu ise

Lubage mul veel kord rõhutada: neid valikuid kasutades ei halda te täpselt oma poodi. See on oluline erinevus nende kolme ja BandCampi vahel või oma saidi olemasolu vahel.

Kuid saate ikkagi omamoodi kvaasikaupluse. Seega on veel teatav iseseisvus – vaatame lähemalt.

Apple’iga saate kasutada iTunes Connecti. Peate taotlema ja teil peab olema kehtiv Apple ID, kuid aktsepteerimine ei ole keeruline.

iTunes ühendab

ITunes’i kasutamisel peate oma albumeid ja singleid hindama juba kehtestatud teatud tasemel. Tasemed sõltuvad teie asukohast, kuid neid on alati vähemalt kolm: taga, keskmine ja ees.

Tagaküljel on madalaimad hinnad, Frontil on kõige rohkem ja Midil on… arvasite, keset! Võite valida oma riigis saadaolevate hinnatasandite hulgast, kuid kui te seda ei tee, kasutab iTunes vaikeseadet (tavaliselt keskmist).

Nüüd enne, kui küsite: jah, iTunes on sulgemas. Muusikaosa läheb Apple Musicule, kuid iTunes Connect on ikkagi teie koht lugude haldamiseks.

Amazoniga on see lihtsam. Kas mäletate, kui rääkisin Amazonis müümisest? Põhimõtteliselt sama asi.

Kuid Amazonil on siiski paar lisaprogrammi muusikamüüjatele. Üks on eelis: selle eesmärk on aidata sõltumatutel artistidel müüa spetsiaalselt CD-sid.

Teine on CreateSpace: see on ise kirjastav ettevõte, mis liideti Kindle Direct Publishing-iga (millest ma räägin sekundi pärast), kuid sellel on endiselt muusika- ja helipool.

Sellegipoolest on oluline eristada järgmist: erinevus on selles, kas saate oma muusikat esitleda Amazon Musicus (mis on Amazoni jaoks samaväärne Apple Musicuga, Google Play Musicuga, Spotifyga jne) ja oma muusikat iseseisvalt oma Amazoni kaupluses müüjana müüa..

Viimases saate rohkem kontrolli. Endises… vajate tõenäoliselt turustajat. Sama on ka Google Play muusikaga. Nii et järgmisele üksusele:0 punkti

Punkt 55: teenige levitajate abil raha suurtel muusikaplatvormidel

Apple Musicu / iTunesi või Amazon Musicu kaudu müümine on keeruline, kui olete väike sõltumatu artist. Nii et teate, mida enamik inimesi teeb?

Nad kasutavad vahendajat. On käputäis hea mainega levitajaid / keskmikega veebisaite, mis on loodud väikeste ja sõltumatute kunstnike jaoks suurematel platvormidel müümise hõlbustamiseks, sest ilma nendeta on päris raske.

Suurim võib olla TuneCore:

tunecore

Kõik, mida teete, on TuneCore’i üleslaadimine ja valige kõik platvormid, kus soovite oma asjad kättesaadavaks teha. Kogu nende platvormide kaudu teenitud raha läheb teie TuneCore’i kontole, kust saate raha välja võtta.

TuneCore ei võta teie müügist ega voogesituse tuludest ühtegi protsenti, seetõttu on see nii hea võimalus.

ReverbNation on konkurent, kes ei võta ka teie õigusi ega honorare, ja seda levitatakse ka peamistele platvormidele. Sama kehtib ka Ditto Musicu ja CD Baby kohta.

taassündsamacdbaby

Nüüd on nende turustajate vahel veidi erinevusi, kuid enamasti töötavad nad samamoodi. Peate hoidma kõike, mida teete, ja saate levitada põhimõtteliselt ükskõik millisele platvormile, mida soovite.

Tavaliselt on registreerumiseks erinevad hinnatasandid. Ditto Musicul on aastas erinevaid astmeid ja artistide arv: 19 dollarit aastas piiramatu levitamise eest ühe artisti jaoks, 29 dollarit aastas kahe artisti kohta jne..

ReverbNationil on tasuta võimalus, mis ei lase teid levitada, kuid Premium-i variant, mille hind on 19,95 dollarit kuus, sisaldab levitamist (ja palju muud – see pole suunatud ainult levitamisele).

Nii et mõelge oma võimalustele, kuid tõenäolisemalt kui mitte, vajate levitajat, kui soovite pääseda Amazoni, Google Play, Spotify ja teiste juurde.0 punkti

Punkt 56: müüge Amazon’is e-raamatuid

Paljud inimesed müüvad Amazonis e-raamatuid ja seda seetõttu, et see võib teie jaoks väga hästi välja töötada.

Üks põhjusi, miks inimesed seda teevad, on see, et see on lihtne: te ei pea leidma esindajat ja saama käsikirja aktsepteerimiseks kirjastust. Peate lihtsalt midagi kirjutama, Amazoni üles panema ja panema inimesi seda lugema.

Olete ilmselt märganud, et paljud inimesed müüvad Amazonis tasuta e-raamatuid – see on strateegia, millele ma tegelikult ei keskendu, kuid mis on mõeldud peamiselt ajaveebi / saidi reklaamimiseks.

Kui soovite müüa e-raamatut Amazonis, mitte kasutada oma Amazoni e-raamatut reklaamimiseks, peate tegema asju natuke teistmoodi.

Nagu öeldud, võib teie jaoks õige olla e-raamatu müümine Amazonil …

Esiteks on see tasuta.

Teiseks jõuab see turule kiiresti – avaldamine võib võtta mõni minut ja teie e-raamat ilmub kauplusesse päeva või kahe pärast.

Te teenite kuni 70% müügist klientidele enamikus suuremates riikides, mis ei pruugi olla ideaalne, kuid tõhusus on jällegi oluline tegur.

Kurat, saate isegi valida, kas soovite selle programmi kaudu printida. Kindle Direct Publishingi kohta saate lisateavet siit.

Nüüd arvavad paljud inimesed, et neil pole kannatust ega energiat raamatu kirjutamiseks, isegi kui nad läheksid ise kirjastamise teele.

Kuid kui teil on teatud teema kohta juba palju kirjutatud materjali, oleksite üllatunud, kui hõlpsalt saate kõike kombineerida ja e-raamatuks teisendada.

See on eriti tõsi nende inimeste jaoks, kes ajaveebid haldavad. Lõppude lõpuks on teie ajaveeb tõenäoliselt seotud kindla teemaga – korjake lihtsalt oma lemmikpostitused, kui olete saanud hea portfelli, koondage need redigeerimise ajal kokku, et asjad oleksid ühtsed ja õitseks.

KDP-ga on Amazonase ulatus suur vaatamisväärsus. Saate oma e-raamatu hinnastada madalalt, ülimalt madala hinnaga, kuni paljud inimesed ostaksid selle, sest “miks mitte?”

Ja kui hunnik inimesi ostab seda … noh, ei pea te mind ütlema, et see on hea!

Kasulik ressurss:

 • Mark Dawson, kellele Amazon maksab väidetavalt oma e-raamatute eest 4 50 000 dollarit aastas, viib kõigi autorite jaoks Youtube’is välja tasuta Self Publishingi kursuse.

enese avaldamise valem youtube'is0 punkti

Punkt 57: müüge e-raamatuid saidil Blurb

Kindle Direct Publishing on vaieldamatult kõige levinum platvorm omaette kirjastamiseks üldiselt ja kindlasti ka e-raamatute jaoks.

Teine populaarne konkurent kannab nime Blurb. Blurbi ainus tähelepanu on võimaldada inimestel e-raamatute ja ajakirjade loomist. Blurbi saate kasutada ka füüsiliste raamatute loomiseks, kuid seda kasutatakse enamasti kahe endise puhul.

õhkima

Blurbil on isegi tasuta tarkvara, mis aitab teil oma raamatut või ajakirja luua, sealhulgas mallid ja õpetused tööriistade kasutamise kohta.

Ehkki on tõsi, et Blurb konkureerib Kindle Direct Publishing-iga, on seda ka laialdaselt kasutatud tänu oma hõlpsale integreerimisele Amazonisega. Saate raamatu Blurbis luua, selle Blurbi üles laadida ja seejärel avaldada Amazon’is, nii nagu oleksite otse Amazoni kasutanud.

Veelgi enam, Blurbil on integratsioonid Apple iBooks ja Barnes & Noble eRaamat. Ja rahva seas on Blurbil oma raamatupood.

See on tavaline vaatepilt: väikesed ja sõltumatud loojad saadavad Blurgi linke oma jälgijatele, kes saavad siis soovi korral e-raamatu osta..0 punkti

Punkt 58: müüge oma maalid (või muud visuaalteosed)

Kui maalite või olete üldiselt kujutav kunstnik, usute parem, kui Internetis on kohti, kus saate raha teenida.

Üks levinumaid kohti, kus kunstnikud veebis müüvad, on Etsy, ilmselgetel põhjustel. Kuid see pole kaugeltki ainus viis seda teha.

Saatchi kunst on üks populaarsemaid originaalse visuaalse kunsti turge. Ainult ORIGINAALTükkide müümisele pühendatud saidi liiklus on suur:

saatchi kunst

See, mida peate hoidma, on kindlasti jäik: 65% kõigist tükkidest. Hea uudis on see, et tasusid on väga vähe ja Saatchi tegeleb saatmisega.

Teine võimalus on Artfinder, mille kuulajaskond on üle 500 000. Teie kärbe on umbes 67% … kuigi jällegi on vähem tasusid.

Võib-olla ärritute nende saitide suurte kärbete pärast, kuid mul on lahedaid uudiseid: esiteks teevad teised saidid veelgi suurema kärpe. Teiseks, see on vaid osa visuaalse kunsti müügi võitlusest.

Hea uudis on see, et saate siiski asju enda kätte võtta ja ma ei pea silmas ainult Etsy või eBay kaudu. Samuti saate luua oma veebisaidi, kuna enamikul veebimajutajatel ja veebisaitide koostajatel on teatud plaanide jaoks poodide funktsioonid.

Või võite lihtsalt kasutada poodide veebisaitide ehitajat, näiteks Shopify või BigCommerce.

Teil võib tekkida küsimus, miks ma pole maininud veebisaite, millest olete kuulnud. Noh, ma lähen nende juurde:1 punkti

Punkt 59: müüge oma kunsti või fotode pilte

Vaadake, see on peamine eristamise punkt: oma originaalse kunstiteose müümine vs kunstiteose pildi müümine. Mõnikord tähendab see sama asja, kuid Internet toob selle erinevuse üha enam esile.

Eelmine artikkel käsitles rohkem originaalsete kunstiteoste müüki. Sõltuvalt teie kandjast on teil aga hea võimalus muuta oma kunstiteosed millekski, mida saab müüa mitu korda.

Redbubble on selle jaoks üks kuulsamaid saite. Redbubble hoolitseb teie eest printimise ja saatmise eest, nii kaua kui arvate, kuidas soovite oma kunsti printida (või t-särke, plakateid jne), on teil hea minna.

redbubble

Neil on ainulaadne funktsioon, mis laseb teil oma marginaali määrata: seal on teie toodete baashind, mis katab Redbubble’i teenuse, ja teie marginaali lisamine sellele baashinnale moodustab teie kliendi jaehinna..

Ühiskond6 on teine ​​teenus, mis on üsna sarnane. Nagu Redbubble’i puhul, laadite üles oma kunsti ja seejärel valite, millistel toodetel soovite seda kuvada. Pärast seda peate põhimõtteliselt lihtsalt oma tööd reklaamima ja laskma seltsil 6 tegeleda printimise ja saatmisega.

ühiskond6

Seltsis6 saate 10% igast müügist ja saate oma juurdehindlust suurendada (ehkki Redbubble’i puhul suurendaks see üldist hinda).

On veel üks sait, mida inimesed sageli trükiste müümisel alahindavad: DeviantArt!

Enamik inimesi arvab DeviantArtist kui kunstnike saidist, mis on vananenud ja mida enam ei kasutata. Noh, seda kasutatakse endiselt kogu aeg ja põhimõtteliselt on kõigil, kellel on DeviantArti konto, võimalus müüa väljatrükke, kui nad soovivad.

Deviant Art

Peaksite lisavõimaluste saamiseks minema üle põhiliikmeks, näiteks määrama tulude suurendamiseks oma hinnad, kuid sellegipoolest on see hea võimalus.

Zazzle on väga sarnane Redbubble’i ja Society6-ga, kuna saate lihtsalt oma kujundusega pilte üles laadida ja tooteid müüa..

zazzle

Seinapildi, rõivaste või majapidamistarvete visuaalse kunsti väljavõtete müük kattub muu visuaalse kunsti müügi valdkonnaga…0 punkti

Punkt 60: müüge oma graafilise disaini oskused

Nagu ma ütlesin, kattub see eelmise üksusega, kuid see on siiski erinev. Siin ei räägi ma palju sellest, et teete juba loodud kunstiteoseid, mis on juba traditsioonilisemad.

Ma räägin rohkem teie tehtud visuaalsest kunstist, mis peaks üsna selgelt olema graafiline kujundus. Nii et selle asemel, et teie tehtud maali või joonistust saaksite ka ise mõista, et selle saaks trükkida muudele asjadele, räägin ma millestki, mis on loodud graafiliseks kujunduseks.

Nüüd saate seda teha juba mainitud saitidel, nii et ma ei lähe neist enam üle. Esitan teile siiski uue kirje:

99Designs on spetsiaalselt suunatud graafilisele disainile. See võib kattuda palju varasemate saitidega, mida mainisin, kuid see keskendub rohkem sellele, et müüksite konkreetsete ettevõtete logosid ja kujundusi.

99designs

See tähendab, et te ei tee ühte kujundust ja müüte seda kõikjal, vaid kohandate tööd oma klientidele. Võite mõelda sellele kui vabakutseliste disainerite turule.

Võite kliendiga kokku leppida ja paluda tal endal teile maksta, kuid võite osaleda ka disainivõistlustel. Põhimõtteliselt algatavad mõned ettevõtted konkursi ja lasevad vabakutselistel seda korraldada – võitja võtab kõik!

99Designs võtab teie esimese kliendi eest 100 dollarit sissejuhatustasu, kuid see jaguneb esimese 500 dollari vahel, mille selle kliendiga teete. Iga teie projekti kohta on olemas lisatasu platvormi eest, kuid see varieerub sõltuvalt teie kujundaja tasemest (mis tähendab teie kogemuse taset / CV-d platvormil).

Tippdisainer maksab ainult 5%, uustulnuk aga 15%. Keskmise taseme disainerid saavad… jepi, 10%.1 punkti

Punkt 61: müüge riideid, millel on teie graafiline kujundus

Jah, jah, see kattub eelmiste punktidega, kuid kuule mind.

Ehkki särkide müümiseks oma trükitud kunstiga saab kasutada Redbubble, Society6, Zazzle ja teisi, saate keskenduda ka eranditult särkidele.

Miks?

Sest särgid on kuulsalt head kandidaadid hulgiostude ostmiseks ja müümiseks. Isegi kui te ei osta hulgi, saate odava hinnaga särgi osta ja kõrgema hinnaga edasi müüa, kui teil on selle kohta midagi head.

Ma satun t-särki ainult järgmises osas, kuid nüüd kleepime särkidele graafiliste kujundustega.

On saite, mis on spetsiaalselt suunatud sellele veebimüügi nišile.

Teespring on nendest saitidest ilmselt kõige populaarsem. Sellel on väljakujunenud seadistus kunstnikele, kes kavatsevad müüa väiksemat arvu esemeid, ja inimestele, kes soovivad müüki rohkem panna.

Spreadshop on veel üks võimalus, nagu ka Teepublic. Ja enne kui küsida, jah, põhimõtteliselt võimaldab iga sait, kus saate müüa teie kujundatud särke, müüa ka muid rõiva- ja aksessuaare.

See võib viia ka üldise t-särgi müümiseni, mis tähendab, et isegi kui te pole kunstnik, võib see teie jaoks siiski asjakohane olla.

Vaadake, üks asi Teespringi ja muude teenuste kohta, mida ma mainisin, on see, et need pole tegelikult mõeldud ainult kunstnikele. Need on mõeldud inimestele, kes soovivad müüa särke, mis pole lihtsalt tavalised.

Mis tähendab, et kui saate kokku panna midagi, mida inimesed ostaksid, on need kindlad võimalused, olenemata sellest, kas olete professionaalne kunstnik või mitte. Tegelikult müüvad paljud inimesed särke veebis ilma suure graafilise disaini kogemuseta.

Need on mõned Teespringi numbrid:

Teespringi numbrid

Nende numbrite tõmbamiseks ei pea te olema disainer. Lihtsalt alustage särkide (ja sarnaste rõivaste) müügiga, sest õigesti tehes võib see olla üsna kasumlik.

Veelgi enam, kui olete selle korralikult seadistanud, võib see olla suurepärane passiivse sissetuleku allikas.0 punkti

Punkt 62: müüge oma veebikujundused

Ei, tegelikult pole ma sellest juba smart-aleckist rääkinud. Kui ma enne rääkisin disainilahenduste müümisest, siis see puudutas füüsiliste toodete tegelikke graafilisi kujundusi.

Kuid saate selle põhimõtte veebisaitidele väga hõlpsalt üle kanda ja see on suur nõudlus. Päeva lõpus on seal hulgaliselt veebisaite ja paljudel inimestel on vaja, et nende saidid näeksid head ja ainulaadsed.

Nüüd on disainilahenduste müümiseks erinevaid viise. Üks viis, kuidas seda teha, on otsida otse tuttavatega ja pakkuda välja oma veebiteemasid.

Teine võimalus on oma teemade ja mallide loetlemine populaarsel turul.

Kahtlemata on selle jaoks üks populaarsemaid ja lugupeetumaid kohti Themeforest. Teemamets on eriti tuntud oma WordPressi teemade poolest, kuid vaevalt see piir on.

Ja asi on selles, et erinevalt t-särkidest on inimesed, kes ostavad veebist teemasid, üldiselt valmis raha välja käima. Lõppude lõpuks on see investeering nende äri ja kuigi kõigile meeldiks raha säästa, on realistlik, et võite hea teema eest saada kõrge hinna.

Ma mõtlen, lihtsalt vaadake neid numbreid teemametsast:

envato turunumbrid

* Märkus: Envato Market korraldab teemametsa.

Mõned teemametsade alternatiivid hõlmavad Templamatic ja CreativeMarket. Ja uskuge või mitte, võite eBays isegi teemasid müüa!0 punkti

Punkt 63: ostke / müüge domeene

Te oleksite üllatunud, kui tasuv on domeene veebis müüa. Lubage mul kõigepealt siiski sisust üle minna:

Ettevõttel on nimed. Veebisaitidel, eriti veebisaitidega ettevõtetel, on nimed. Veebisaitidel pole tegelikult sama nime – pole ühtegi Facebook.net-i, mis konkureeriks Facebook.com-iga.

Domeeninimed, mida võite pidada veebisaidinimedeks, on ainulaadsed. Iga korralik sait soovib kindlat domeeninime, mis eristaks seda.

Ja kuna domeeninimi on veebis olemise oluline osa, tähendab see, et saidid ja ettevõtted on valmis õige nime saamiseks raha koguma.

Kui neil veab, saavad nad suhteliselt madala hinnaga lihtsalt ise domeeninime registreerida. Kuid see on nii, kui nad teavad soovitud nime ja juba hakkavad ostma. See inimene või ettevõte võib aasta jooksul välja mõelda õige nime – selleks ajaks võite TE olla selle domeeninime omanik.

Sel juhul peaksid nad nime saamiseks vajalikuks odava hinnaga baashinna asemel teiega läbirääkimisi pidama hinna saamiseks..

See on põhimõte ja sealt saab ainult keerukamaks. See pole just lihtne töö: te ei saa lihtsalt osta “pizza.com” ja müüa seda miljoni dollari eest, sest enamik ilmseid ja suuri nimesid on juba registreeritud.

Kuid kui olete loov ja kannatlik, võite suhteliselt madalate kulude eest mõne nime kinni pidada ja hiljem suure kasumi saamiseks need üle anda.

Muide, teete seda ka hulgi. Paljud domeeninimede registripidajad võimaldavad teil registreeruda hulgihindades madalama nimehinna eest ja sealt saate vastavalt vajadusele müüa hulgikaupa või eraldi.

Viimane märkus: te ei pea ootama, kuni keegi asutab ettevõtte, kes loodab teie nime osta, mille te juhuslikult ostsite. See on pikk võte.

Kuid on palju inimesi, kes proovivad ise parimaid nimesid hankida, et neid hiljem ümber vahetada, ja kes hüvitaksid teile selle, mis teil on, isegi kui nad ise ei plaani sellega saidi loomist.

On olemas bajillionide domeeninimede registripidajad, kuid siin on nimekiri mõnest heast, mis teile tööle asub!

Kasulikud ressursid:

 • Flippa
 • Sedo
 • Godaddy oksjonid0 punkti

Punkt 64: edasimüüjate majutamine

Edasimüüjate hostimine sarnaneb pisut domeenide müümisega, kuna toetate ettevõtteid nende veebis esinemisega, kuid see on see, kus sarnasused lõppevad.

Kui te ei tea, siis kõlab veebimajutus sellisena: veebisaidi üleval hoidmise protsess. Veebisaidid tarbivad ressursse. Kui veebisaidil on palju videoid, vajab see ladustamist. Kui veebisait võtab vastu palju külastajaid, peab see suutma toetada kiiret kiirust ja mitte krahhi.

Mõned suured ettevõtted võivad hostida oma veebisaite. Paljud kasutavad tööstustasemel ettevõtete hostimist – kõige kuulsam näide oleks Amazon, mille servereid kasutab hulk suuri ettevõtteid (sealhulgas paljud tema konkurendid muudes valdkondades)..

Väike ja keskmise suurusega ettevõte (SMB) hangib tavaliselt individuaalse hostimispaketi iseseisvalt. Nad saavad seda teha kas veebimajutaja kaudu, mis müüb otse hostimiskava, või veebisaidi koostaja kaudu, mis hoiab saiti üleval, kuid keskendub rohkem saidi haldamise funktsioonidele.

Siin saate raha teenimiseks tulla: saate otse edasimüüjapaketi osta otse hostimisettevõttelt. X-i klientide arvu hostimise edasimüümiseks võite kasutada mis tahes paketti.

See aitab inimesi tundma õppida ja oskab hästi saite üles seada – lõppude lõpuks on see parim viis, kuidas panna inimesi teie hostingu ostma sama hostiettevõtte kaudu sina ostetud on pakkuda neile abi oma saitide hooldamisel.

Edulood:

 • Kuidas Cody McLain teenis oma hostiettevõttelt 600 000 dollarit enne 18-aastaseks saamist!

Kasulikud artiklid:

 • Kuidas saada oma järgmised 2000 klienti edasimüüjate majutamiseks?0 punkti

Punkt 65: müüge oma fotod (üldine)

See on suurepärane viis Internetis raha teenida ja tahan sellele erilist tähelepanu pöörata, kuna tohutul hulgal Internetis on pilte ja fotosid.

Mõelge ainult sellele: tohutu osa sotsiaalmeediat on keskendunud piltide jagamisele. Professionaalide või amatööride fotod on tänapäevase Interneti-kultuuri põhialused.

Fotode müümiseks on palju viise. Saate müüa oma fotode väljatrükke samamoodi, nagu ma varem rääkisin kunstiteoste väljatrükkide müümisest. Samuti saate luua oma poodisait ja müüa fotosid.

Ja lisaks sellele, et seal on miljon kohta, kus on miljon kohta, on üks suurepäraseid asju fotode müümisel ka see, et saate müüa kas originaalfotosid ja laevatrükke või müüa oma fotode eraldusvõimega allalaaditud faile.

Nüüd peaksin sinuga ausalt öeldes aus olema: nagu ka oma kunsti müümisel, saate ka oma saidil müües teenida parima kasumimarginaali..

Sandeep Maheshwari tegi seda siis, kui ta 2006. aastal Imagebazaari käivitas. Nüüd teenib ta oma fotode müümisega miljoneid.

Või võite seda müüa fotoplatvormide kaudu.

SmugMug on üks selline platvorm, nagu ka Zenfolio. Võite neid mõelda ristveebidena veebisaitide ja galeriide koostajate vahel … lõpptulemus on see, et nad on teie jaoks loodud.

Ruuturuum on veel üks võimalus. See on üldine veebisaitide looja, kuid on tuntud rõhutades klanitud kujundust ja galerii lehti.

Ühisrahastamise ja tellimismudelite saitide kasutamine on samuti hea taktika, kuid kavatsen selleni jõuda hiljem. Olge kursis!

Samuti saate raha teenida veebipõhiste fotode müügi kaudu. Kulutan järgmised paar kaupa seal mõne valiku üle:1 punkti

Punkt 66: müüge oma fotod iStockPhoto ja Getty Images

Olete peaaegu kindlasti kuulnud rakendusest iStockPhoto. Ettevõtte Getty Images omanduses on see üks suuremaid honorarivabade fotode (ja muu digitaalse meedia) hoidlaid. Ja olete Getty Imagesist peaaegu kindlasti kuulnud, sest see on sama kuulus.

Neil on üle 200 000 panustaja ja nad teenindavad enam kui 1,5 miljonit klienti peaaegu igas riigis.

IStockPhoto ja Getty Images teeb asja nii, et te ei saa lihtsalt tasuta kontot luua ja hakata ostma inimesi, et neid osta. Esmalt tuleb teie konto kinnitada:

kuidas liituda getty piltidega

Kuid kui see juhtub, on asjad üsna lihtsad. Esitage pilte igal ajal, kui soovite. Kui see on heaks kiidetud, on see veebis saadaval. Kui külastaja / klient näeb seda ja soovib seda kasutada, ostavad nad litsentsi, mis võimaldab tal faili alla laadida ja seda kasutada.

Tulud erinevad kliendi poolt ostetava litsentsi tüübi järgi – näiteks võib klient osta isiklikuks kasutamiseks või äriliseks kasutamiseks mõeldud litsentsi – kuid see on alati protsent litsentsist.

Litsentsitasude määrad algavad tavaliselt fotode puhul 15% ja iStockPhoto videote / illustratsioonide puhul 20%. Eksklusiivsed panustajad saavad teenida 25–45%. Getty piltide puhul algab see fotode puhul 20% -st. Ja jah, te säilitate autoriõigused!0 punkti

Punkt 67: müüge oma fotod ettevõttele Shutterstock

Teil võib tekkida küsimus, miks ma isegi vaevusin Shutterstockit eraldi esemena panema. Lõppude lõpuks on see umbes sama õigus?

Jah, põhialused on samad. Üks peamine erinevus on see, et Shutterstock aktsepteerib veelgi rohkem erinevaid meediumitüüpe kui Getty Images. Kuid see pole peamine erinevus, mille jaoks siin olete.

aknaluuk

Olgu, ma ei taha, et teid erutaks liiga palju. Te ei kavatse Shutterstockiga tohutut honorari teenida. Shutterstocki tulude jaotus erineb aga iStockPhoto ja Getty Images jaotusest.

Osaliselt on selle põhjuseks asjaolu, et Shutterstockil on tellimispaketi võimalus: kliendid saavad litsentsida kuni 750 pilti kuus tavalise tasu eest. Kuid peamine põhjus on see, et Shutterstock maksab teile fikseeritud litsentsitasude numbreid teie eluaegse töötasu taseme kohta.

Nii et kui olete Shutterstockis teeninud 0–500 dollarit, saate allalaaditud summadena alla 0,25 dollarit minu mainitud igakuiste abonentide piltide eest. Mis tahes suurusega tellitava pildi allalaadimine teenib teile 1,88 dollarit. Shutterstock rakendab protsendimäära videolõikude (saate 30%) ja kohandatud piltide või täiustatud litsentsi piltide (20%) jaoks.

Muud teenivad sulud on 500–3000 dollarit, 3000–10 000 dollarit ja üle 10 000 dollari. Nüüd ei lähe teie kallimate allalaadimiste eest kunagi rohkem kui 2,85 dollarit.

See kõlab tõesti nõrgana, kuid sellel mudelil on mõnele fotograafile head eelised. Ühe jaoks sobib see hästi passiivse sissetulekuga – laske oma fotodel lihtsalt teie heaks tööd teha. Mida rohkem teenite, seda suurem on võimalus tungida teisele astmele ja nii see tsükkel läheb.1 punkti

Punkt 68: müüge oma fotod ettevõttele Adobe / Fotolia

Adobe Stock on hea valik, kuna selle toiteallikaks on väga hea mainega tarkvaraettevõte.

Salvestasin selle viimaseks, sest lihtsalt öeldes on sellel ilmselt parim honorar. Iga foto või vektorpildi allalaadimise eest saate 33% vahendustasu. Kui teil on vähemalt 25 dollarit, saate väljamaksetaotlust kohe taotleda.

Veel üks punkt Adobe kasuks on see, et üldiselt on see pildi kvaliteedilt ja klientuurilt pisut kõrgem kui Shutterstock ja Getty Images. Ärge saage minust valesti aru, neil on palju ühist.

Ja kahes endises olemuses on palju suurepärast sisu. Kuid Adobe Stocki fotosid jälitavad eriti inimesed, kes vajavad ennekõike kvaliteetseid pilte, erinevalt Shutterstocki ja Getty Images / iStockPhoto saidil olevatest inimestest, kes vajavad lihtsalt “häid” pilte.

Lõpuks tähendab teie piltide Adobe Stockis müümine seda, et teie fotod asuvad ka fotol – teises aktsiafotoettevõttes, mille Adobe 2014. aastal ostis. Nii laiendatakse teie haardeulatust teisele üksusele.

Ja üldiselt peetakse Adobe Stocki klienditeenindust paremaks. Laos olevate fotode müügi sedelil…0 punkti

Punkt 69: müüge oma videoid

Nagu eelmistes artiklites ilmselt aru saite, saate müüa ka aktsiavideoid. Põhimõte on põhimõtteliselt sama.

Ja tegelikult on saidid, mida saate kasutada, samad! Aktsiavideot saate müüa saidil Shutterstock, Getty Images / iStockPhoto ja Adobe Stock.

Tavaliselt saavad videod autoritasu kõrgemat kui piltide eest. Näiteks annab Adobe Stock teile piltide jaoks 33% ja videote jaoks 35%, kuigi muude saitide vahemik võib olla suurem.

Siiski saate müüa palju enamat kui ainult aktsiavideoid – võite müüa tegeliku sisuga videoid.

See on ilmselgelt raskem ettevõtmine lihtsa tõsiasja nimel, et peate inimesi tegelikult video läbi vaatama, mis võtab kauem aega kui kellegi foto vaatamine. Lisaks investeerite palju rohkem sisutükkide valmistamisse. Siin on mõned võimalused:

Uscreen on üsna ainulaadne platvorm. Selle kogu eesmärk on toimida omamoodi videote loojate turuplatsina. Inimesed saavad teie videoid rentida, neid osta või isegi teie sisu tellida. Saate lisada kuponge ja tutvustusi jms samamoodi, nagu tavalisem videolooja teeks.

uscreen

Teine peamine võimalus on Vimeo: üldiselt peetakse seda kõrgema kvaliteediga videosisu kohaks ning Vimeo laseb loojatel ka oma videosid müüa. Selleks peab teil olema Vimeo Pro, mis maksab 20 dollarit kuus.

Sellega saate aga 1TB salvestusruumi aastas ja mis kõige parem – ilmatu 90% tuludest.

Amazon on Prime Video Direct’i kaudu veel üks sagedamini kasutatav võimalus. Selle eeliseks on asjaolu, et peaaegu igaüks saab seda hõlpsasti osta ja seda saab hõlpsalt vaadata kõigi telefonide, tahvelarvutite või nutitelerite kaudu.1 punkti

Punkt 70: müüge oma heliefekte ja / või videoefekte

See on ilus nišikategooria, nii et ma ei kuluta sellele liiga palju aega, kuid see on hea teada neile, kes suudaksid selle ära tõmmata.

Mõelge kõikidele fotodele ja videote müümisele: üldiselt saate seda teha, kuid koos video- ja heliefektidega.

Vaadake, et suurematel stuudiotes ja produktsiooniettevõtetes on tippklassi heli- / videoefektid, millega nad probleemideta hakkama saavad. Kuid Interneti ajastul on lugematu arv väiksemaid loojaid, kes soovivad oma sisu vürtsitada, kuid kellel pole selleks oskusi ega eelarvet.

Kas mäletate Envato turgu? See on ettevõte, mis haldab Themeforest, kus inimesed ostavad veebisaidi teemasid ja malle.

Noh, Envato juhib ka VideoHive, mis võib olla üks mainekamaid turge, mis on ette nähtud eranditult põhivideosisu ostmiseks – suur osa sellest on eriefektid, animatsioonid jne..

Neile, kellel on Adobe After Effectsi osas väga hea kogemus, saate RocketStockis müüa liikumissuundumuse malle – mis võis arvata, et kuulub Shutterstocki perekonda.

Heliefektide jaoks saate seda müüa lehel AudioJungle.0 punkti

Punkt 71: müüge oma hääl

Ma tean, et see kõlab ülimalt jube, kuid kuule mind. Kõigil on oma hääl, kuid väga vähesed inimesed mõistavad, et saavad selle abil raha teenida, ilma et nad oleksid professionaalsed lauljad / näitlejad.

Selle tegemiseks on palju võimalusi. Võite proovida leida potentsiaalseid kliente, kes soovivad inimesi palgata, et nad hääletaks sisu eest.

Selleks võite minna Upworkisse, Fiverrisse või isegi Craigslistissa.

Kuid veel üks võimalus oleks suunata kõneteenustele spetsialiseerunud saitidele:

Covoco on üks populaarsemaid: peate lihtsalt looma profiili ja saama kinnituse. Siis saate lihtsalt alustada projektide kuulamist ja klientidega kontakti saamist.

VoiceBunny on veel üks võimalus ja sellel on kontsertide jaoks saadaval väike armee, kuhu kuulub üle 28 000 häälnäitleja. See toimib põhimõtteliselt samamoodi nagu Covoco, kuigi mõnikord on rentimisel ka valikuline võistlusaspekt.

Muidugi, see on nišš, aga kes teab! Ja kui teil on huvi jutustada ja hääleõigusi teha, võivad see mõlemad olla hea samm selle karjääri jaoks ja viis Internetis raha teenida.0 punkti

Punkt 72: rääkige sellest märkmest audioraamatuid

See on kooskõlas teie hääle müümise eelmise punktiga, kuid on täpsem. Enne rääkisin turuplatsidel häälkõnede leidmisest, mis võivad hõlmata ka heliribade jutustamiseks mõeldud kontserte, kuid tavaliselt hõlmavad need lühiajalisi kontserte.

Audioraamatuid jutustades saab aga teenida korralikku raha. See on loomulikult pikem protsess: kuigi oluline on raamatu pikkus, on teil projekti kohta vähemalt lindistamistunde mitu tundi.

Nüüd on õnneks seal lisaks tavalistele ja eelnimetatud vabakutselistele turgudele ka paar veebisaiti, kus saate vaadata..

ACX on minu esimene valik. See on sait, mis on täielikult pühendatud heliraamatute turule. See ühendab autoreid, esindajaid, kirjastajaid, jutustajaid, insenere ja helisalvestusstuudioid … põhimõtteliselt kõiki, kes on audioraamatu protsessis kaasatud.

acx

Audioraamatu jutustamises üldiselt on hea ka ACX-i puhul: jutustamiseks on praktiliselt piiramatu arv projekte. Jutustatavate raamatute leidmine on tõeline väljakutse, kuid vähemalt pole teie tööl piire saab teha.

Teil on vaja ainult luua oma profiil, sealhulgas hunnik proove, ja oodata, kuni autorid ja kirjastajad neid märkavad. Samuti saate taotleda ja kuulata raamatuid, mida soovite jutustada.

Võite valida tunnitasu valmis tunni kohta või 50% litsentsitasudest või mõlemast … mis on minu arvates väga hea tehing.

ACX-i teine ​​võimalus on Findaway Voices. Nagu ACX, proovib Findaway sind konto loomise järel klientidega haarata ja maksab sulle teie määratud tunnihinna eest.

Findway Voices

Projekte soovitatakse teile vastavalt teie enda määratud määradele, mis on täiendav boonus veendumaks, et vaatate ainult neid, mis maksavad teile piisavalt.

Heliraamatute jutustamine võib olla pisut riskantne, sest tunni tunnihind tähendab, et te ei saa kogu projekti eest kulutatud aja eest tasu. Kui peate tegema uusi asju või proovima asju uuesti, ei võeta teie valitud aega mängu.

Sellepärast peate lisaaja arvestamiseks määrama oma PFH määra kõrgeks. Konkurentsina püsimine on keeruline … aga ma jätan selle teie teha!1 punkti

Punkt 73: müüge müügivihjed

See on asi, mida saate veebis müüa, mis on mõnikord keeruline ja nõuab kindlasti äritegevuse mõistmist, kuid mis on ka tulus, kui see on hästi tehtud.

Võib-olla teete juba tööd ettevõttes, mis hõlmab müügivihjete kogumist, või võiksite lihtsalt enda jaoks äri teha. Nende kogumine võib olla keeruline, nii et pidage meeles, et see pole päris lihtne viis veebis raha teenimiseks.

Vaatamata sellele, et saate oma müügivihjeid, saate neid müüa mitmel viisil: üks viis on võtta ühendust oma tööstuse erinevate ettevõtetega ja pakkuda neile oma meililistide nimekirja.

Teine võimalus on kasutada loenditesse kandmiseks mõeldud platvormi! Lead Roster on selge näide, kuna saate sirvida ja postitada eri tüüpi müügivihjeid. Teine, lihvitud võimalus on Leadrop või Fuelsy.

Hea punkt Fuelsy kohta on see, et see integreerub Hubspoti ja Salesforce’iga, mis muudab teie olemasolevate müügijuhtide haldamise palju tõhusamaks.

Võtmepunkt on see, et peaksite olema ettevaatlik, et mitte kuritarvitada oma võimu kontaktteabe üle: juhtnimekirja vahendaja veendub tõenäoliselt, et kinnitate, et teie müügivihjed on teie loendisse valitud ja et neil on õigus loobuda oma teabe avaldamisest jagatud kolmandate osapooltega.0 punkti

Punkt 74: müüa koolituskursusi

Selle online-raha teenimise meetodi juures on hea see, et see pole nii nišš, et te pole sellega kohanud. Näiteks olen nõus panustama enamikku inimesi, kes ei ole hariduses, ega teadnud, et on olemas populaarseid saite nagu TeachersPayTeachers.

Kuid enamik inimesi on Internetis kokku puutunud tasuta ja tasuliste kursustega – Interneti rikkalik haridussisu on üks selle suurimaid eeliseid, nagu ka mitmed märkused.

Ja isegi kui te pole professionaalne õpetaja, võite olla millegi ekspert. Miks mitte maksta selle õpetamise eest palka?

Lisaks oma saidil kursuste tegemisele ja müümisele või inimeste leidmisele, kes tahavad veebis palgata selles või selles piirkonnas õpetajaid, saate kasutada spetsiaalselt hariduskursuste müümiseks mõeldud platvormi.

Kõige kuulsam on muidugi Udemy:

udemy

See on hullumeelne numbriloend. Ja minu jaoks on parimad need 30 miljonit õppurit ja 42 000 juhendajat. See tähendab, et saate jõuda laia publikuni, ilma et peaksite teist juhendajat kordama, kui teate, mida teete.

Kõik, mida tõesti vajate, on kvaliteetsed heli- ja videosalvestusriistad, mis enamikul inimestel on telefoni kujul. Võite isegi ekraanil vaadata, kui te ei soovi kaameras olla. Teie maksmiseks kulub natuke aega, kuna Udemy hoiab raha kinni juhuks, kui mõni tudeng nõuab raha tagastamist.

Põhimõtteliselt saate aga kõik, mida teie õpilased maksavad, mis on väga tore. Lisaks võite õpilaste meelitamiseks pakkuda nii palju tasuta / tasulisi tunde, kui soovite.

Mõned silmapaistvad konkurendid on näiteks Podia, Teachable ja Thinkific. Kuigi need pole kaugeltki ainsad võimalused.

Võite katsetada ka ühisrahastusplatvormidega, kuid nagu ma juba mainisin, jõuan nende juurde hiljem.1 punkti

Punkt 75: müüa piletid edasi

Enne pettumist ei, piletite edasimüümine (tuntud ka kui skalpellimine) pole USA-s kogu riigis ebaseaduslik. Ehkki föderaalvalitsus ei kehtesta selles küsimuses piiranguid, võivad mitmed osariigid või isegi maakonnad oma karistusi või määrusi kehtestada. Nii et peate kontrollima, mis teie kohta kehtib.

Sellegipoolest on piletite veebimüügil suur äri. Ja isegi kui te ei tegele piletite skalpeerimisega, võib teil olla mõni pilet üritusele, millest te ei hooli või kus te ei saa osaleda. Miks mitte see maha laadida ja natuke raha saada??

Ticketmaster on üks kuulsamaid saite fännide vahel piletite ostmiseks ja müümiseks. Pileteid on väga lihtne edasi müüa, eriti kui ostsite need juba Ticketmasteri kaudu.

piletimeister

Piletimeistri peamine konkurent on Stubhub, mis on palju kindlamini orienteeritud inimestele, kes soovivad piletit müüa. Stubhubit peetakse mõnikord suurimaks veebipiletituruks ja nad pakuvad teile tasuta kohaletoimetamist.

kännupesa

Viimane võimalus on Vividseats ja Craigslistissa on see ka tõesti hea, kui soovite väikese arvu pileteid edasi müüa.0 punkti

Punkt 76: müüge oma rakendusi App Store’is / Play poes

Olgu, jah: sellel on kõrge sisenemisriba. Kui soovite lihtsalt vähem raha vaeva ja vähem asjatundlikkusega Internetis raha teenida, pole see nii.

Nagu öeldud, kui teil on juba võimalus rakendus luua, siis miks mitte seda teha? Saate seda massitarbimiseks madala hinnaga või kõrgelt suunata nišši inimestele, kes on nõus maksma natuke rohkem kui nad muidu.

Saate selle isegi tasuta teha ja kasutada lehtrit, et saada rakenduse kasutajad maksma. Sellised saidid nagu Twitter ja Reddit on rakenduse reklaamimiseks head, eriti kui see on tasuta ja tundub uudne.

Kas soovite teada saada veel ühte rakenduste müümise petta? Saate müüa rakenduste malle veebis oksjonistiilis. Fiverr on üks potentsiaalne koht, kuigi see pole kaugeltki ainus. Ehkki muidugi saate kõige otsesemalt kasu Apple’i App Store’i või Google Play poe müümisest.

Isegi kui te pole disainer, võite saada kasu, kui palkate kellegi oma olemasolevale ettevõttele rakenduse ehitama. Mitte paljudel ettevõtetel pole rakendusi ja mitte kõigil neil pole seda vaja, kuid kui saate pakkuda klientidele väärtust lisavat rakendust, saate oma müüki suurendada!

Edulood:

 • 4 noort rakenduse arendajat, kellest said miljonärid0 punkti

Punkt 77: tarkvara loomine ja müümine (peale mobiilirakenduste)

See on tegelikult pisut avatum kui mobiilseadmete jaoks mõeldud rakenduste loomine. Teisest küljest võib teil mõnevõrra raskem aeg saada inimestel teie teos installima, kui see pole nii lihtne kui telefoni / tahvelarvuti rakenduse allalaadimine.

Hea uudis on see, et saate inimesi meie tarkvaraga tutvuma mitmel erineval viisil ja kui see on kasulik, siis võib see paljudele inimestele huvi pakkuda.

Mõelge ka sellele, et saate luua brauserite jaoks tarkvara, mis on potentsiaalsetele klientidele üldiselt lihtsam.

Mis puutub tarkvara müügikohtadesse, siis pean ütlema, et selle müümine teie enda poolt on üks teie parimaid panuseid. See tähendab kindlasti, et peate investeerima rohkem aega / energiat / raha, kuid pole palju saite tarkvara müümiseks, nagu riiete, fotode või raamatute müümiseks..

Mis on mõistlik. Kuid hea uudis on see, et te ei pea kogu oma saidil veeta.

Sellise poodisaitide ehitaja nagu Shopify või BigCommerce või isegi e-poe võimalustega (nt Wix või Squarespace) veebisaitide ehitaja kasutamine aitab teil oma toodet hõlpsalt levitada.

Ja kuigi ma ei arva, et peaksite pakkuma ainult tasuta tarkvara, võiksite kindlasti pakkuda tasuta prooviversioone või tasuta „lihtsaid“ versioone. Hoidke see kasulikuks ja inimesed maksavad jätkuvalt!0 punkti

Punkt 78: müüge lähtekood.

See sarnaneb rakenduse või tarkvara müügiga. Tegelikult müüte paljuski oma loodud tarkvara – välja arvatud juhul, kui te ei müü valmis versiooni kliendile, müüte lähtekoodi kellelegi, kes siis levitab seda ise klientidele.

Inimesed on arusaadavalt valmis investeerima just sellistesse asjadesse, eriti seetõttu, et hea rakendus võib hiljem teenida palju rohkem raha.

Nii et kuigi mõned loojad eelistaksid ilmselt oma lähtekoodi endale ja oma meeskonnale jätta, ei saa ma teid süüdistada, kui arvate, et saate mõnda koodi müüa.

Üks suurimaid lähtekoodi müümise turge on Chupamobile:

Chupamobile

Teine populaarne võimalus on Crunchbase, nagu ka Codester, kuid kui ma olen aus, siis võite teisi leida Google’i ringi liikudes ja oma instinkte kasutades.

Ja nagu ma sageli ütlen, saate ise mõelda, kuidas ise müüa, kasutades vabakutselisi saite, teadetetahvleid jne.0 punkti

Punkt 79: müüge digitaalseid tooteid veebis

Okei, jah, ma juba käsitlesin seda. Kui ma rääkisin teie muusika, fotode, kunsti, rakenduste ja isegi koolituskursuste müümisest, siis need on kõik digitaalsed tooted.

Kuid sellistel puhkudel rääkisin enamasti nende müümisest kuni platvormid, mis muudaksid inimeste ostmise lihtsamaks. Digitaaltoodete müügi maailm ületab seda palju.

Esimene viis: saate oma digitaalseid tooteid iseseisvalt müüa. Ma mainisin seda veel mõned korrad, kuid viis, kuidas te seda teeksite, on oma e-poe saidi seadistamine. Sellesse peate ikkagi natuke raha investeerima, kuid põhimõtteliselt peate suurema osa oma tehtud tööst alles hoidma.

Nüüd on siin digitaaltoodete müümise laiem osa: need ei pea olema teie looming. Ja ei, Ma ei räägi varastamisest … mõelge, kuidas igaüks võib jaemüüki sattuda ilma oma tehast või saatmisvõrku juhtimata.

Füüsiliste esemete asemel tehke see digitaalseks. Põhimõtteliselt saate teha sarnaseid asju: juhtida poodi, kus müüakse teiste inimeste valmistatud digitaalseid tooteid. See on kindlasti vähem levinud, kuid kui te seda otsite, pole teil seda probleemi.

Tegelikult võite leida, et paljud neist digitaalsetest toodetest on endiselt loometeosed, näiteks e-raamatud või muusika. Lihtsalt veenduge, et teete õiglast koostööd loojatega, kellega koostööd teete, kelle tooteid soovite müüa.

Laias laastus räägivad digitaaltoodete müügi eelised iseenda eest: väikesed ettemaksed, hõlpsam levitamine ja võimalus kassaprotsessi hõlpsalt automatiseerida.

Miinused on see, et konkureerite palju tasuta sisu, kuigi teie nišš on siin oluline. Lisaks võib kellelgi olla suhteliselt lihtne teie digitaalset toodet osta ja seda siis teistele tasuta levitada … või tasuta.

Lisateavet digitaaltoodete müügi kohta saate vaadata siit!1 punkti

Üksus 80: nende valmistamiseks kasutage turunduslehti või tarkvara (kliki lehtrid)

Lehtrid on e-kaubanduse ja digitaalse turunduse jaoks väga oluline kontseptsioon. Võib öelda, et need on üldlevinud ja neid kasutatakse siis, kui keegi neist teab või mitte.

Nii et ma ütlen teile, sest kui teate, mis on lehter, saate seda täiustada ja müüki suurendada! Lisaks on mul hea tööriist, mida tasub kontrollida.

Esiteks on lehter, tuntud ka kui turunduslehter, põhimõtteliselt toimingute komplekt, mille teie külastajad enne konversioonini jõudmist läbivad (asi, mida soovite nendelt teha, mis on tavaliselt müük).

See on tõesti nii lihtne. Kontseptsioon on kasulik, kuna võite mõelda oma turundusstrateegia ja veebisaidi kujundamise konkreetsetele sammudele, mis viivad kliendi seda või teist toimingut tegema. Kui olete mõelnud tugevalt nendele tingimustele, saate oma kanalit märkimisväärselt parandada.

Siin on näide:

turunduse ja müügi lehter

Nagu näete, hõlmab lehter mitmesuguseid asju.

Nüüd võiksite küsida, kuidas alustada. Neile, kes juhivad väga väikseid ettevõtteid, eriti vabakutselistele ja alles alustavatele inimestele, ütleksin, et peaksite selle ise välja mõtlema.

Selle all pean silmas uuringuid, kavandamist ja katsetamist. See uurimistöö võib hõlmata uuringuid lehtrite toimimise ja nende optimeerimise kohta ning teie saidi analüüsi tegelikku uurimist.

Kui tunnete end mugavalt, mõelge investeerimisele tarkvara, mis on loodud lihtsalt kanalite väljaehitamiseks ja parendamiseks. Neid on üsna vähe, kuid siin on mõned parimad:

Keap, endise nimega Infusionsoft, on omamoodi kõik-ühes tööriist. Peamised kaasatud tööriistad on järgmised: kontaktide haldamise tööriist, automatiseeritud e-posti turundustööriist ja müügitööstuse tööriist (mis põhimõtteliselt tähendab lehtrit). Tööriistu on rohkem, kuid need on suured ja kõik on väga vastupidavad.

Kui Keap keskendub rohkem e-kirjadele (pöörates teatud tähelepanu veebisaidile), siis Leadpages on tugevamalt keskendunud teie veebisaidile endale. Selle üks põhifunktsioone on aidata teil maandumislehte üles ehitada, kuid see läheb sellest palju kaugemale ja rõhutab tungivalt lehtrite suurendamist..

Ja viimasena on olemas Clickfunnels. Klõpsamislehtrid võivad väikeste ettevõtete jaoks mõnikord liiga suureks osutuda, kuid paljude jaoks osutub see seda väärt: Clickfunnelitel on alla 100 000 kasutaja, kuid see on aidanud neil töödelda üle 4 miljardi dollari.

Ma ei saa seda seletada rohkemaga, kui öelda, et selle ainus eesmärk on teie turunduse, müügi ja veebisaidi kanalite täiustamine.

Nii et ükskõik kus oma veebiettevõttes ka ei tegutseks, ärge unustage lehtrite strateegimist!0 punkti

Kirje 81: Forexi kauplemine

Võib-olla pole te kunagi varem Forexi kauplemisest kuulnud. Noh, sina mõtlema te ei ole: valuutakaubandus tähendab lihtsalt valuutade ostmist või müümist. “Forex” on lühend “valuutaturust”.

Nagu arvata võis, on sellel suur osa ülemaailmses rahanduses ja globaalne päevakäive ületab umbkaudu 5 triljonit dollarit, mis on suurim arv, mis ma sellesse nimekirja sattunud olen. Selles mängus on peamised osalised suured pangad, kuid osalevad ka üksikisikud.

Kõik tehingud valuutaturul hõlmavad nn valuutapaare: kahe valuuta samaaegset kauplemist. Kõige tavalisemad on euro ja dollar, kuid vaevalt see on ainus kasutatud paar. Partei ostab ühe valuuta koguse, makstes teise valuuta koguse.

Kuidas siis raha teenida??

See on keeruline küsimus ja nagu võite arvata, on valuutakaubandus kõikuv ja riskantne. Kui teil on kauplemiskogemusi, ei lähe see nii hulluks, aga kui olete algaja, siis peate tõenäoliselt uurima ja alustama väikestest.

Sellegipoolest tuleb öelda, et peaksite ostma valuuta ja müüma seda hiljem kõrgema hinna eest. Siin on näide sellest, kuidas see praktikas välja näeks:

kauplejad

Näites ostate oma dollaritega eurosid ja siis mõni aeg hiljem, kui vahetuskurss on kõrgem, konverteerite dollaritesse tagasi.

See kõlab lihtsalt, kuid nõuab osavust ja head ajastust! Hea uudis on see, et kuna vahetuskursid on alati kõikuvad, on teil palju võimalusi selle õigeks löömiseks.0 punkti

Punkt 82: signaalide müük valuutakaubanduses

Nüüd, kui teate valuutakaubandusest natuke rohkem ja ma eeldan, et mõne praktikaga saite sellega head käed.

Siis hakkavad juhtuma head asjad. Nüüd saate hakata oma signaale teistele müüma.

Kuidas?

Selle saidi kaudu, mille nimi on Collective2, satub pilt.

Kui teil on Collective2-s hea tehingute ajalugu, saavad teised kasutajad teie tehingud „tellida“. Nii saavad nad arvelduskontolt sama tehingu nagu teie ja teie eest makstakse tellija kohta.

See on suurepärane näide järgmise probleemi lahendamiseks:

Nad on inimesed, kellel on raha, kuid puuduvad (kauplemise) teadmised. Ja,

on inimesi, kellel on (kauplemise) teadmised, aga raha pole.

Ja pidage meeles, et Collective2 20 parimat kauplejat teenivad igakuiselt 58 000–5,78 000 dollarit, lihtsalt signaale müües!

enim teenivad strateegia arendajad0 punkti

Punkt 83: investeerige Bitcoini (või tõenäolisemalt muudesse krüptovaluutadesse)

Olete nüüd Bitcoinist kindlasti kuulnud. Tegelikult on Bitcoin väidetavalt vanad uudised ülitugeval krüptovaluutaturul.

Esiteks registreerimine: krüptovaluuta on virtuaalne valuuta. Nad on detsentraliseeritud (või peaksid nad olema) ja teoreetiliselt immuunsed regulaarse kontrolli all hoidmiseks, ehkki see hakkab muutuma. Krüptovaluutad kasutavad tehingu jaoks spetsiaalseid krüptograafilisi funktsioone, sellest ka nimi.

Miks nendesse investeerida? Alustuseks on krüpto vahetamine veebis vähe töötlemistasusid. Samuti on need ülimalt turvalised ja blockchain-tehnoloogia olemus muudab tehingute kontrollimise lihtsaks.

Ja viimaseks, “suureks” põhjuseks: kuna krüptovaluuta väärtused on väga kõikuvad, olete teie saab saada tohutut investeeringutasuvust. Peamine on see, et teete seda õigesti.

Esiteks olge valmis võtma riske … arvutatud riske. Riskige ainult sellega, mida saate endale lubada, ja pidage meeles, et uusi münte tuleb kogu aeg välja. Bitcoin oli kunagi suurem osa krüptoturust ja tänapäeval on see umbes pool või vähem.

On palju saite, mis räägivad teile müntide turukapitalisatsioonist, ja palju kohti, kus näha suundumusi ja mündietenduste ajalugu. CoinMarketCap on üks hea näide.

Kuid sügavamal tasandil peaksite tegema kõik endast oleneva, et saada tuttavaks müntidega, millesse soovite investeerida. Uurige uuringut kaugemale trendijoontest ja numbritest..

Siin on kasulik juhend alles alustamiseks!0 punkti

Punkt 84: Investeerimine ja aktsiatega kauplemine

Peaaegu tundub, et selle lisamine on petmine. Inimesed on aktsiatega kaubitsenud sõna otseses mõttes sajandeid … kuid tänu internetile saab peaaegu igaüks seda teha ilma, et peaks kodust mugavust jätma..

Veebipõhine investeerimine on tohutu teema, mis võib teenida oma artiklisarja, nii et teen seda vaid lühidalt.

Aktsiate veebikaubandusel on põhimõtteliselt samad väljakutsed, riskid ja hüved kui vanakooli kauplemisel. Kui alles alustate tegevust, peate tegema mõnda tööd, et leida endale sobiv börsimaakler.

Maakler on isik või ettevõte (teie puhul peaaegu alati ettevõte), kellel on litsents aktsiate ostmiseks / müümiseks. Soovitan teil seda nimekirja vaadata, et saada ülevaade populaarsemate börsimaaklerite peamistest erinevustest.

Vahepeal mõned põhitõed, mida otsida:

Kas maakleril on konto avamiseks ja haldamiseks vajalik miinimumsumma (kui olete algaja, ei pruugi teil investeerimisega palju algust olla); vahendustasu summa, mida maakler võtab ühe tehingu kohta (võib olla fikseeritud, protsent või isegi mitte midagi); kaasatud klienditoe ja õppematerjalide tase.

TD Ameritrade ja E * Trade on mõned kõige populaarsemad veebimaaklerid algajatele ning mõlemad on komisjonitasuta.

Tegelikult eemaldavad paljud maaklerid tänapäeval komisjonitasud, et konkurentsis püsida! Nii et kui soovite börsil osaleda, kuid teil pole tonni raha investeerimiseks, on praegune Interneti-aeg teile suurepärane hetk!0 punkti

Punkt 85: võtke uuringud raha eest

See on tõenäoliselt üks lihtsamaid võimalusi veebis raha teenimiseks (ehkki see ei ole koogitee). See on suhteliselt lihtne mõiste:

Ettevõtted vajavad teavet oma toodete nõuetekohaseks turustamiseks ja müümiseks. Ja akadeemiliste ringkondade teadlased peavad teadma, mida inimesed mõtlevad oma õppeainete jaoks.

Seal on terveid saite, mis on pühendatud teile uuringute ühendamiseks – näiteks Survey Junkie:

küsitluse narkar

Need on kaks üsna erinevat tüüpi olemit, kuid põhiosad on teie arvates uuringuvõtjana üsna sarnased:

Leiate üleskutse uuringus osalejatele – mõnikord on sellel silt „uuringus osalejad”, „turu-uuringud” vms. Võib-olla leiate selle veebis Google’i ringi kaudu või olete tellinud kuskilt teateid uuringu võimaluste kohta.

Võite seda ka avalikult näha. Mõlemal juhul on registreerumisprotsess tavaliselt üsna lihtne, kuid on olemas suur võimalus, et te ei saa iga uuringu jaoks kinnitust..0 punkti

Punkt 86: Loosivõitude küsitlus

See on ilmselgelt sarnane eelmise üksusega, kuid see on oluline eristada. Vaadake, palju PALJU levinud uuringutest ei ole raha eest ja need on nii levinud, et tõenäoliselt ignoreerite neid. Kuid selleks on nad ka tohutult levinud ja hõlpsasti leitavad.

Üks parimaid viise nende leidmiseks? Vaadake lihtsalt läbi oma e-posti kategooria „rämpspost” või „reklaam”.

Põhimõtteliselt ei paku need küsitlused kohe sularaha … vaid võtke need järele ja teid võetakse arvesse loosimisel või minivõistlustel. Kasu võib muidugi ulatuda … mõnikord on see lihtsalt sularaha, mõnikord on see poe krediidi mõni versioon. Teinekord on see füüsiline auhind või hüve, mille saate siis müüa või kasutada lihtsalt nii, nagu ette nähtud.

Nagu viimase eseme puhul, on osa sellest kraamist mõeldud akadeemikutele ja teadusele, samas kui suurem osa sellest on erasektori asjad. Kui viibite ülikoolis või ülikooli keskkonnas, võin garanteerida, et küsitlusloosimiste jaoks on palju alakasutatud võimalusi.

Kui ei, siis ärge muretsege. Tõenäoliselt on teie kviitungil küsitlusi, kui saate toidukaupa või osta bensiinijaamast midagi!

Muidugi pole see alati kuluefektiivne. Näiteks kui teete ühe uuringu, mis võtab näiteks 30 minutit, võib see olla lihtsalt ajaraiskamine (kui loosimispreemia pole suur ja kui teil on korralik võimalus võita).

Kuid oletame, et teete ühe 5-minutilise uuringu nädalas või isegi iga 3 päeva tagant. Tõenäoliselt võidate mingil hetkel midagi ja omalt poolt suhteliselt vähe aega või energiat!0 punkti

Punkt 87: osalege fookusgruppides

See on üsna sarnane sularahauuringutega, ehkki see on keerukam. Mõnel juhul need on uuringuid, kuid neil on rohkem liha.

Pange tähele, et mõned neist on isiklikult, nii et see pole täielikult veebis, kuid mõned on.

Nagu sularaha või isegi loosimiste korraldamise küsitluste puhul, oleks ka siin kaasatud üsna palju erinevaid rühmi. Teie jaoks on kõige silmatorkavamad võimalused tavaliselt turu-uuringute rühmad ja ettevõtted, kes tegelevad otse oma uurimistööga.

Teadusuuringutes osalejatele on endiselt palju võimalusi, kuid suurem osa esinemistest on erasektor.

Kui need erinevad lihtsatest uuringutest, hõlmavad fookusgrupid… RÜHMAD. Nii et te ei räägi ainult ekraanil oleva inimesega. Olete koos grupiga inimesi, jagate arvamusi ja räägite koos.

Tegelikult on uuringud sageli fookusgruppide lähtepunktiks:

saada kutsutud

Kui teete kliinilisi uuringuid – olgu tegemist akadeemiliste või tervishoiuettevõtetega -, on nii-öelda palju rohkem bürokraatiat. Need pole keerulised, kuid on olemas loomulikult määrused, mis tagavad, et osalejaid ei kahjustata.

Sellegipoolest on need hea võimalus huvilistele – siin on näide ühest heast lähtepunktist, focusgroup.com:

focusgroup.com

Kokkuvõtlikult võib öelda, et fookusgrupid kattuvad palju veebiküsitlustega, kuid need pole samad. Suur osa neist on füüsilised, kuid kuna tehnoloogia muudab põhjalikuma suhtlemise kuluefektiivsemaks, liigub üha enam võrgus!1 punkti

Punkt 88: mikrotööde tegemine (eriti Fiverril)

Mikrootstarbelised töökohad, mida nimetatakse ka mikrotoiminguteks, on gigmajanduse alamhulk ja on ainulaadselt veebinähtus. Põhisisu on see, mida võite terminist arvata: see on väike makse väikese ülesande eest.

Mis tähendab, et mikrotöökohad võivad sisaldada tohutut hulka tegevusi. Mõni neist on isegi päriselus ja suur osa neist on võrgus. Mõni neist vajab lihtsalt ühte inimest ja mõni on rahvahulga all, mis tähendab, et kamp inimesi teeb väikese osa.

See on üsna lai kategooria, nii et järgmised paar eset kulutan läbi mitut tüüpi mikrotööde eri tüüpide / vormingute ja nende jaoks mõne silmapaistvama platvormi. Kuid enne kui ma seda teen, tahan lühidalt rääkida ühest peamisest mikrotöökohtadest:

See oleks Fiverr. Fiverr on kõige kuulsam selle poolest, et on vabakutseliste jaoks turg, pigem nagu Upwork.

Ehkki Upwork ja Fiverr on sageli kattuvate lepingutega, on üldine erinevus selles, et Upwork on pikemaajaline ja kõrgemalt tasustatavatel grupitöödel. Fiverr tuleneb oma nimest ideest, et klient võib tasuda vabakutselisele 5 dollarit, mis peaks teile asjadest aimu andma.

Muidugi ei pea te pakkuma 5 dollari eest teenuseid, kuid idee on see, et olete vabakutseline, kes osaleb teatud asjades ja suudab võtta kliendi heaks lühiajalise töö..

Seal, kus Fiverr sarnaneb Upworkiga, sõltub potentsiaalsete klientide leidmine suuresti teie kui vabakutselise töö tegijast. On tõsi, et nad võivad teid leida, kuid te ei saa sellele loota, kuni teil pole platvormil tugev ajalugu ja maine.

Fiverri viimane eelis: saate oma lehel pakette pakkuda, et võimaldada potentsiaalsetel inimestel midagi sinult osta.

Näiteks algtaseme tasemel 10 dollarit, mis annab kellelegi 3 päeva jooksul Photoshopi põhitöö, või kõrgetasemelise paketi, mis maksab 100 dollarit, kuid võib saada kellelegi üksikasjaliku kaastöö lühikese aja jooksul.

Nii et see on Fiverr… kuid see ainult kriimustab pinda. Järgmised mõned üksused hõlmavad platvorme, mis sobivad paremini konkreetsete ülesannete jaoks registreerumiseks kui enese vabakutseliseks müümiseks.0 punkti

Punkt 89: tehke mikrotöid Gigwalkil või Zaarlyl

Need on tüüpi mikrotöö- / kaastööplatvormid isiklike ülesannete jaoks. Ehkki nad seda pole täielikult Internetis raha teenimise viisid, on need osaliselt ka Interneti abil raha teenimise viisid.

Vähemalt pole see raha teenimise viis, mis oleks tegelikult olemas olnud juba enne tänapäevast Interneti-ajastut. Ja väärib märkimist, et need rakendused võivad sisaldada ka online-kontserte … see sõltub tõesti.

Vaatame siis selleni:

Gigwalk on praegu üks kuulsamaid ja populaarseimaid mikroülesannete platvorme. Suur osa selle populaarsusest on tingitud asjaolust, et see on nii lihtne:

lihtne aruandlus

Teil on vaja vaid telefoni ja sealt saate registreeruda loendist esinemiste jaoks. Kui olete omaks saanud, peate lihtsalt järgima juhiseid ja esitama oma töö otse rakenduses.

Põhiline on aga see, et see keskendub tõesti teie piirkonnas tegutsemisele. See on halb, kuivõrd see piirab seda, mille hulgast võite valida, kuid see on hea, kuna see säästab otsimise aega ja suurendab tõenäosust, et teid valitakse selle jaoks, millele kandideerite.

Gigwalki suurepärane omadus on see, et kliendil on võimalus lisada teid oma eratööjõusse, kui teile teie etendus meeldib: see tähendab, et saate juurdepääsu kontsertidele, mis on saadaval ainult sellele eratööjõule.

Zaarly on samamoodi, ehkki teenuse pakkujana liitumise lubamise suhtes on see pisut valivam ja sellel pole mingeid tasusid, välja arvatud 10%, kui teile makstakse.

Taskrabbit on veel üks platvorm, mis on umbes sama lugupeetud kui Gigwalk. See sarnaneb Zaarly ja Gigwalkiga, kuid kipub hõlmama rohkem isiklikke kontserte kui professionaalseid.

taskrabbit

Näiteks saate Taskrabbitiga meistrimeeste, mööbli kokkupaneku, koristamise jms kontserte palju tõenäolisemalt kui Gigwalkil. Kuigi öeldud, tahavad kõikvõimalikud inimesed igasuguseid ülesandeid.

Ja nagu ma juba ütlesin: ükski neist platvormidest pole mõeldud eranditult inimeste tööks! Paljud neist on isiklikud üritused, mida koordineeritakse Interneti kaudu, kuid nendel platvormidel on endiselt veebipõhiseid kontserte.

Nüüd järgmisele:1 punkti

Punkt 90: tehke mikrotöötlust Amazon Mechanical Turkiga

Amazon Mechanical Turk on paljuski Interneti-põhiste mikrotööstuste pioneer. See on ka rahvahulgatöö pioneer.

amazoni mehaaniline türk

Vaatame siis seda: mehaanilise Türki arhitektuur on üsna sarnane nende rakenduste ja saitidega, mida ma eelmises osas mainisin. Mehhaaniline Turk on aga märkimisväärselt suurem ja mõeldud tõesti ainult veebitööks.

MTurki turul on saadaval tuhandeid erinevaid ülesandeid. Kuid neid saab üldiselt liigitada ülesanneteks ja üritusteks, mis on seotud tarkvara ja algoritmide tõrgetega.

Mõelge ju nimele: mehaaniline. Postitatud ülesandeid tuntakse varem kui „inimluure ülesandeid“ ning need pole alati lihtsad, kuid ei nõua üldiselt ka teadmisi.

Mõned näited populaarsetest toimingutest hõlmavad piltide ja videotöötlust (see, et inimene tuvastab ja valib pildil olevad asjad), andmete kontrollimine, andmete töötlemine (nende kategoriseerimine, tõlkimine, ümberkirjutamine jne) ja teabe kogumine.

MTurki palk varieerub ülesande järgi, kuid on üldiselt madal tunnis. Nii et kui soovite seda teha, peate selle suhtes nutikas olema: see peaks olema lihtne ülesanne, mille saate näiteks kiiresti täita, või väga huvitav, kui see võtab kauem aega.

Sel põhjusel on oluline arvestada ajaga, mis kulub teie esinemispaketi postituse taotlemiseks.1 punkti

Punkt 91: olge virtuaalne assistent

Virtuaalassistendina saate Internetis raha teenida miljonil viisil. Virtuaalsete abistajate järele on suurem nõudlus, kui arvate, ja tõenäoliselt olete kvalifitseeritud paljudele nendele ametikohtadele!

Loomulikult peaksite arvestama sellega, kui palju soovite kaasa lüüa. Virtuaalseks abistajaks olemine tähendab alati käed ja detailidele orienteeritust, kuid siiski on mõned olulised erinevused.

Mõni inimene võib-olla soovib pikaajalist palka, kes saaks arvuti kaudu olla ka sekretär: keegi, kes haldab kalendreid, kohtumisi, haldab sotsiaalmeedia kontosid jne..

Paljud virtuaalsed abistajate esinemised on väiksema ulatusega, isegi kui need on pikaajalised: näiteks paljud neist on “sotsiaalmeedia halduri” töökohad vms. Samuti võidakse teil paluda hoolitseda kalendri eest ja aidata kohtumisi koordineerida või saidi sisu kavandada.

Ehkki paljudes kohtades võite leida virtuaalsete assistentide kõnesid, leidsin, et Upwork on nendega eriti raske. Tõepoolest, ka sellel on oma õiglane osa ja kui te seda Google’i jaoks kasutate, leiate tõenäoliselt mõnda hiljutist postitust Google’i töökohtades.

Jah, spetsiaalselt virtuaalse assistendi töökohtade jaoks pole täpselt silmapaistvaid turge. Kuid need on minu mainitud saitidel piisavalt tavalised (pluss muud tahvlid, mida võite ka ise leida), et teil ei tohiks nende leidmisega palju probleeme olla..

Õnnelik abistamine!1 punkti

Punkt 92: avage kupongide veebisait

Mis on kupongide veebisait? Vastus: see on üks parimaid viise, kuidas kodus raha teenida.

Okei, siin on see, mida see tegelikult tähendab: kupongide sait on sait, mis annab inimestele kuponge. Duh. Inimesed armastavad neid saite ilmselgelt, kuna nad ei pea palju andma – nad saavad säästa raha ja saada eripakkumisi ilma, et peaksid palju aega või raha investeerima.

Paljud inimesed ei saa aru, et saavad luua oma kupongisaite, kuna nad arvavad, et nad ei saa suurte kupongisaitidega konkureerida. On tõsi, et väljakutse on olemas, kuid kui olete nišiga kursis, saate selle jaoks kupongisaidi luua.

Selle eeliseks on see, et see on suhteliselt taskukohane. See sõltub tõesti sellest, kui palju soovite oma saidi ehitamisse investeerida, kuid nüüd saate suhteliselt kindla hinnaga saidi teha suhteliselt madalate kuludega.

Lisaks on enamikul kupongide pakkumiseks kasutatavatest programmidest sisenemisribad madalad – paljud neist on tasuta.

Peamine puudus on, nagu arvasite, võistlus. Isegi kui olete asumas nišši, võtab teie saidi päikese kätte jõudmine aega ja tööd. Seetõttu on kupongide veebisaidi haldamine hea viis veebis raha teenimiseks, kuid see on nii väga eraldi passiivsest veebitulust.

Mõned kupongid ja igapäevased tehinguprogrammid, mis võivad olla kasulikud, on: Coupons.com Brandcaster; CentsOff; Igapäevase pakkumise ehitaja; ja Savings.com.

brandcaster

Need pole kaugel teie ainsatest võimalustest, kuid need on head kohad alustamiseks. Tavaliselt pakuvad nad kuponge ja muudavad teie pakkumiste levitamise ja reklaamimise teie saidil võimalikult lihtsaks. Mõnikord aitavad need teil ka oma saiti reklaamituluga teenida.

Lisaks võite sageli hankida sidusettevõtte vahendustasusid mõne muu populaarse saidi või rakenduse kaudu (näiteks Swagbucks).0 punkti

Punkt 93: sisseostmine ja allhange

Pöörake siin tähelepanu, kuna sellega on seotud palju nüansse.

GIG-majandus on osaliselt kurikuulus, kui palju tellitud ja allhanke korras tehtud töid tehakse.

Mõelge heale Ameerika ettevõttele, kes maksab kellelegi Vietnamist oma saidi kodeerimiseks: Ameerika ettevõte säästab raha sellega, et ei pea palkama osalise tööajaga töötajat USA-s miinimumpalgaga ja Vietnami arendaja maksab Vietnamis keskmisest rohkem palka..

Kõlab, nagu võidaksid kõik, kuid paljude jaoks on see kurikuulus, kuna kõrgelt arenenud riikide inimesed kaotavad töökoha ja peavad konkureerima kvalifitseeritud inimestega, kes nõuavad vähem. Nii et võite olla selle suhtes skeptiline.

Selles on kindlasti ka tõde, kuid tegelikkus on pisut nüansirikkam. Esiteks saab tonni USA-s ja teistes kõrgepalgalistes riikides elavaid inimesi allhanke korras allhanke korras tellida.

Raha teenimine alltöövõtjana või allhanke korras rentimine on mõnikord keeruline, kuid mõnikord võimaldab see maksta ülesande jaoks proportsionaalselt palju rohkem raha. Paljud ettevõtted eelistavad erinevatel põhjustel palgata inimesi oma kodumaale, isegi kui see on võrgus.

Ja kui keegi maksab palju teisest riigist … mis siis saab? Raha on raha. Peamine on see, et alltöövõtjana või allhanke korras rendides hoiab teie klient lõpuks kokku mitte töötasu maksmine täistööajaga või osalise tööajaga töötajale.

Mis tähendab, et saate teenida rohkem raha lihtsalt teatud konkreetse ülesande või ülesannete komplekti tegemise eest. Te ei pea tegema täistööajaga töötaja tööd, kuid saate selle eest siiski teenida proportsionaalselt kõrget hinda, kuna klient säästab endiselt raha.

Seetõttu on seda väärt uurida vabakutselisena.

Nüüd on siin klapp: oletame, et juhite veebiettevõtteid.

Sel juhul “teenite” raha Internetis, kui olete üks, kes ostab allhankeid või allhankelepinguid. Muidugi on see tõesti rohkem raha säästmise viis, aga hei, päeva lõpus on rohkem raha taskus, eks?0 punkti

Punkt 94: HR-i paigutused LinkedIni kaudu

See on üks neist asjadest, mis on tundmatu paljudele inimestele, kellel on selleks kvalifikatsioon.

HR tähendab siin inimressursse, samamoodi nagu traditsioonilises ettevõttes. LinkedIn on professionaalide sotsiaalne võrgustik. Kuidas siis sellega raha teenida??

Võtmesõnaks on praktika: teie siinne ülesanne on põhimõtteliselt olla värbaja. Teine slängi termin oleks headhunter. Töötades sõltumatu veebiettevõtjana, peate leidma suurepäraseid kandidaate konkreetsete ametikohtade täitmiseks ettevõttes.

LinkedIn on ilmselgetel põhjustel suurepärane ressurss, kuid see ei pea olema teie ainus ressurss. Võite kasutada ka Facebooki või tõesti mõnda veebisaiti, mis võimaldab teil heita pilgu potentsiaalsetele kandidaatidele. Kuid LinkedIn on muidugi parim valik.

Tavaliselt ei pea te muretsema selle pärast, kuidas võimalik rent ja ettevõte lepivad kokku palga või töötundide või isegi teise intervjuu osas. Teie peamine töö on toimetada suurepärane inimene esimeseks vestluseks.

Kui olete selle teinud, makstakse teile ettevõtte poolt kellegi leidmise eest tasu. Asi on selles, et peate ettevõtte kõigepealt teid palkama ja enamasti saate palka ainult siis, kui kellegi edukalt kohale toimetate.

Hea külg on see, et teid on lihtsam tööle võtta, kuna see on ettevõttele kindel panus. Halb uudis on see, et kui ebaõnnestub, ei saa te palka. Duh.

Pange tähele, et mõned ettevõtted tahavad maksta ainult siis, kui nad tegelikult palkavad inimese. Peate olema ettevaatlik ettevõttega peetavatel läbirääkimistel, et veenduda, kas see punkt on selge!1 punkti

Punkt 95: looge arvustuste veebisait

Kuidas ma tean, millest ma räägin? Noh, te loete seda artiklit minu arvustuste veebisaidil, eks?

Naljad kõrvale, arvustuste veebisaidi tegemine on hea viis veebis raha teenida. Lihtne? Ei. Nagu kupongide veebisaidi loomine, peate oma saidi kasvatamiseks investeerima aega, energiat ja raha.

Enne kui mind ära lõikate, jah, peamine viis teenida arvustuste veebisaidilt raha on sidusettevõtte lingid ja võimalik reklaamitulu. Praegu ei räägi ma sidusettevõtete linkide tehnikast, vaid konkreetsest veebisaiditüübist, mis nendega hästi töötab.

Niisiis, ülevaatesaidi asi on see, et peate leidma oma niši. See peaks olema midagi, mis teile meeldib, et saaksite selle nimel kõvasti tööd teha, aga ka midagi, mis on vähem levinud.

Kui olete oma niši leidnud, peate silmitsi seisma tõsiasjaga, et tõenäoliselt on palju saite kas selles nišis või üsna selle lähedal. See ei tähenda, et teie töö oleks võimatu: te ei pea olema 100% uus.

Lõppude lõpuks, kui piisavalt inimesi ostab selles nišis tooteid, et sidusettevõtete linkidega raha saada, siis on ka teisi teiega konkureerivaid saite. Saate oma konkurentsi ikkagi läbi lüüa, kui veenduge, et teie sait on otsimootorite jaoks optimeeritud (mul on siin selle jaoks tööriistade loend!).

Ülevaate veebisaidi pidamise teine ​​oluline aspekt on see, et ei eraldata ennast täielikult oma konkurentsist. Asi on selles, et kui mängite oma kaarte hästi, on kõigi jaoks parim võimalus teha koostööd.

Teie nišis on ainult nii palju kvaliteetseid saite. Kui mainite teisi oma saidi saite ja nad mainivad teid nende omadel, võite saada nii liiklust kui ka komisjonitasusid. Kui kommenteerite nende postitusi – sama mõte.

Üks parimatest veebisaitide sidusprogrammidest on eriti Amazon.

See võib alguses tunduda tohutu, kuid ärge muretsege. Arvustuste saite kasutatakse sageli veebis raha teenimiseks, kuna neil on sellega hea olla. Alustamiseks võite vaadata minu massilist ajaveebide reklaamimise taktikate loetelu!2 punkti

Punkt 96: looge ajaveeb / sait ja saate reklaamitulu!

Olen juba mitu korda rääkinud sidusettevõtete linkide kasutamisest raha teenimiseks. Ehkki see on proovitud ja tõene meetod, mida kasutatakse tohutul hulgal saitidel, on see selgelt ainult üks populaarsemaid viise, kuidas ajaveebid raha teenida.

Teine? REKLAAMID.

Nüüd võivad reklaamid olla abiks teie sidusettevõtte tulude suurendamisel. Paljud saidid teenivad nii reklaamide kui ka siduslinkide kaudu.

Aga kui teie sait või ajaveeb ei sobi sidusreklaamilinkide jaoks hästi (nt kui keskendute tõesti sisule, mis ei hõlma tooteid) või kui te lihtsalt ei soovi neid teha, on reklaamimine tõestatud viis oma saidilt raha teenimine.

Kas see on kõigile tõestatud? Kurat ei. Kuid siin on ülevaade selle toimimisest teie jaoks:

Oma saidilt reklaamitulu saamiseks on kolm peamist viisi. Esimene neist on kurikuulus: kliki eest tasumise (PPC) reklaamimine. Kui registreerute PPC-platvormil, saate makstud tasu iga kord, kui kasutaja reklaamil klõpsab. Mõnikord võite rohkem saada, kui klõps jõuab müügini.

PPC puuduseks on see, et te ei teeni klõpsamise eest palju raha, nii et see tasub end ära ainult siis, kui teenite palju liiklust. Eeliseks on see, et reklaamid on kohandatud teie vaatajaskonnale ja kooskõlas teie ajaveebi sisuga, lisaks on see teie jaoks suhteliselt lihtne.

Kõige populaarsem PPC platvorm on Google AdSense. Ja kui te ei soovi seda kasutada (võin kihla vedada, et teeksite seda ainult siis, kui teil pole AdSense’i kontot saada), võite proovida isegi BuySellAdsit.

Teine viis on CPM-i reklaam: CPM tähendab siin Cum per Mille (kulu tuhande kohta). See on natuke sarnane kliki eest maksmise osas, kuna kõige olulisemad on teie liikluse numbrid. Kuid teie raha teenivate klikkide asemel on need vaated. Seega „Mille” – tavaliselt teenivad 1000 klõpsu teile määratud rahaühiku.

Viimane viis on müüa reklaamipinda otse reklaamijatele. See võib olla palju tulusam, kuid samas ka vähem kindel. PPC ja CPM-iga saate põhimõtteliselt arvutada, kui palju teenite X-liikluse korral pärast platvormi registreerumist.

Kuid kui jätate reklaamijatele ruumi, peate arvestama sellega, et suudate nende huvi äratada. Mõned inimesed kasutavad agentuure isegi selleks, et veenda reklaamijaid oma saitidele reklaame panema.

Selle tegemine on vähem automatiseeritud kui PPC või CPM-i reklaamitulu, kuid nagu ma ütlesin … kui see ära tõmmata, võib see olla tulus.0 punkti

Punkt 97: võida logo kujunduskonkurss

Kas lugesite artiklit, mille just Squadhelpi nimevõistluste kohta tegin? Olgu, võtame selle sama kontseptsiooni, kuid logide kujundamisel lülitage nimetamine välja.

Selliseid funktsioone on üsna vähe saite. Kõige kuulsam neist on 99designs. Ma olen sellest juba natuke varem rääkinud kui vabakutseliste üldine sait, kus disainilahendusi teha, kuid seal on ka logo kujunduskonkursse, mis võivad mõnele inimesele heaks võimaluseks olla.

Teine võimalus oleks logocontest.com, mille abil on disaineriks registreerumine ülilihtne (kuigi peate ikkagi esitama näidised, et saada disaineriks kinnitus).

Designhill on väga keskendunud ka konkursi osale ja laiendab oma konkursse enamaks kui lihtsalt logode jaoks, aga ka muude saidi kujunduse aspektide jaoks.

Nagu nimevõistluse puhul tõsi, ei soovitaks ma seda sissetulekuallikana, millele tugineda. See on hea nii jalgade märjaks saamiseks, lõbutsemiseks kui ka lisaraha saamiseks. Kuigi on ka teine ​​eelis:

Disaineritel, kellel on see lihtsalt “õige”, võib olla keeruline tulla. Nii et kui võidate ideekonkursi, on olemas suur võimalus, et ettevõte, kes valis teid, palkab teid isiklikult suurema töö jaoks.0 punkti

Punkt 98: olge virtuaalne juhendaja

Virtuaalseks / kaugjuhendajaks olemine on üks levinumaid veebitöid. See on nii tähtajatu, kui see kõlab:

Võite olla juhendaja mitmesuguste teemade jaoks ja kui olete sellele avatud, siis ka mitme teema jaoks. Tavaliselt töötab virtuaalne juhendamine nii, et töötate teatud aja jooksul konkreetse inimese või inimrühmaga konkreetsel teemal.

Kuigi paljud inimesed soovivad oma lastele virtuaalseid juhendajaid, on paljud inimesed, keda juhendate, ka kliendid, täiskasvanud.

Võite olla ka semestri pikkuste teatud klasside juhendaja või üldoskuste juhendaja, keda keegi soovib saada. Võite leida kellegi, kes soovib saada juhendamist veebipõhise töökuulutuse kaudu, või võib teil olla mõni sõber või eakaaslane, kes soovib aidata midagi õppida ja oleks nõus teile maksma.

Kui otsite positsioone veebis, on tõepoolest palju töökuulutusi, nagu ka Upworki puhul. Kuid on ka mõned saidid, mis on mõeldud spetsiaalselt virtuaalsete juhendamistööde jaoks:

Neist mõned tähelepanuväärsemad valikud on Tutor.com, TutorMe ja A3 Juhendajad.

Tasu varieerub teie kasutatavate platvormide vahel, klientidega, kellega peate läbirääkimisi, kuid palliplatsi põhipalk on kuskil 15 dollari lähedal tunnis. Töölevõtmise või kliendiga peetavate läbirääkimiste kaudu värbamine võib tavaliselt olla tulusam – tunni eest saate 40 dollarit või rohkem palka..

Kuid see on muidugi riskantsem kui platvorm, mis töötab asjaosaliste kaitsmisel. Kui teil on aga veebis juhendamise kogemus, on teil tõenäoliselt lihtsam liikuda isiklikult juhendamise või õpetamise juurde (kui see on see, mida soovite).

Muidu võiksite hakata juhendajana looma endale vabakutselist saiti. Võimalusi on lõputult.

Siin on veel üks võimalus:0 punkti

Punkt 99: kas külastaja postitamine

Külaliste postitamine on midagi, mida paljud inimesed teavad ennekõike kui ajaveebi reklaamimise taktikat.

Kuid see on ka viis vabakutseliste kirjanike jaoks oma portfelli ehitamise ajal lisaraha teenida. Tegelikult on külaliste postitamine kuulus ka selle poolest, et see on tulevaste kirjanike tunnus.

Vaatame siis:

Külaliste postitamine on täpselt selline, nagu see kõlab, kui postitate teise inimese või grupi ajaveebisse või ajakirja. Ehkki see pole tingimata nii, postitate tavaliselt külalisi müügikohtades, mis on teie omadest populaarsemad.

Tõsi, võite postitada väiksemates müügipunktides, mis on teie suurusega enam-vähem sarnased, või kui proovite uut niši kasutada, võivad need olla väiksemad. Kuid tavaliselt peaks külaliste postitamine viima teie nime ja sisu suuremale vaatajaskonnale ning seega suurema liiklusega saidi.

Nüüd lubage mul teiega aus olla: külaliste postitamine ei maksa tavaliselt tonni raha. Esimene asi on esimene: enamik ajaveebe ja müügipunkte, mis võtavad vastu külaliste postitusi, ei maksa teile nende eest. Teiseks, nendest, kes seda teevad, on raha tavaliselt nii-öelda ja teil on suurem konkurents.

Siiski on endiselt palju erinevaid saite, kes maksavad külaliste postituste eest, peaaegu igas nišis ja valdkonnas. Selles loendis saate vaadata mõnda näidet, kuid need asjad muutuvad kogu aeg, nii et kontrollige kindlasti saite, kuhu soovite postituse saata.

Tavaliselt töötab see nii: leiate saidi, kuhu soovite edastada, ja vaadake nende KKK-sid või juhiseid tükkide esitamiseks. Mõnikord võiksite küsida neile e-posti aadressi, et uurida. Tavaliselt peate andma oma töö kohta ülevaate ja CV või CV, nii et see võib olla algajatele keeruline.

Kuid hei, nii keeruline kui see võib olla algajatele, kirjanikud, kes hakkavad maailmas mingit tööd tegema, leiavad, et see on vaeva väärt: pidage meeles, et te ei teeni mitte ainult kõrvalraha, vaid oma CV-d!1 punkti

Üksus 100: proovige korrektuuri

See on teatud tüüpi töö, millel pole palju väljakujunenud saite või turge, mis keskenduvad ainult nišile. Suuresti seetõttu, et korrektuur kattub veebipõhiste kirjutamistöödega.

Peamine väljakutse kohe nahkhiirte lähedal on korrektuuritööde leidmine teile vastuvõetava kiirusega. Paljud inimesed palkavad veebis töö kirjutamist ja paljud neist tööülesannetest hõlmavad vastutust korrektsete asjade korrektuuri eest, mida vabakutseline ei kirjutanud (peaaegu kõik nõuavad, et te kordateksite muidugi seda, mida kirjutate).

Seega on korrektorit palgavate klientide arv pisut väiksem. See tähendab, et nad on ikka seal väljas. Tavaliselt on tegemist inimestega ja ettevõtetega, kellel on juba sisu, mis neile meeldib, kuid nad tahavad vaid täiendavat silmapaari, et neid läbi vaadata ja teha väiksemaid parandusi.

Minu arvates on korrektuuritööde puhul Internetis kõige levinumad väiksemad sisutootjad: tavaliselt meeldivad üksikisikud oma sisu kirjutamisele ja nad ei tahaks palgata kedagi, kes kirjutaks neile, kuid neil pole ka aega ega energiat vali välja iga detail, mida nad toodavad.

Ja tavaliselt värbavad need inimesed lühiajalisi projekte.

Nii et see on selline asi, mille leiate tõenäoliselt veebikorrektorina. Mis puutub headesse kohtadesse, siis Upworkil on neid kogu aeg, kuid need kipuvad olema lühemad. Kui leiate Google’ist, võite leida mõnda uusimat töökuulutust … pidage meeles, et neid kontserte tuleb ja minnakse sageli.

Minu viimane nõuanne on olla ettevaatlik ületöötamise ees: korrektuur võib olla lihtne, kuid see on siiski aeganõudev ja avaldab palju survet. Kui teie AINULT töö on veenduda, et pole ühtegi viga, on iga viga, mis te kahe silma vahele jätate, tavapärasest hullem.

Nii et soovite olla põhjalik. Kuid tegelik olukord on selline, et kuna kliendid palkavad korrektorit, mitte kirjanikku, kes töötab ka korrektuuridena, ei pruugi nad olla valmis maksma palju.

Kuid hei, kui leiate hindasid, mis teie töötamisega sobivad, siis on teil kõik jõud!1 punkti

Punkt 101: veebitõlke tegemine

See kattub mõnevõrra eelmise üksusega, kuna paljud võrgutõlkekepid hõlmavad ka transkriptsiooni (ehkki mitte tingimata).

Ja nagu mõned transkriptsiooniteenuseid palkavad platvormid või kliendid soovivad, et teeksite oma trükikiiruse tõestamiseks testi, vajavad enamik inimesi või kohti, kes teid tõlkimiseks palkavad, teie võimekuse tõestust.

Nii et kohe nahkhiirte alt leiate tavalistes kohtades palju veebis leiduvaid tõlketöid: Upwork, Tõepoolest ja isegi Fiverr.

Lisaks üldise vabakutselise turuplatsi kasutamisele veebitõlkekontsertide leidmiseks on ka mõni tõlkijaid palgav sait, mida saate kontrollida. Nagu tavaliselt, toon ma esile mõned:

Gengo on üks populaarsemaid tõlke saite, kuhu saate kandideerida. Enamikus keeltes on neil piisavalt tööd.

LanguageLine on üks suuremaid kutseliste tõlkide tööandjaid ja tegutsenud juba 37 aastat. Kõik selle töökohad pole kauged, kuid paljud neist on – tasub vaadata.

Verbaalne tint on veel üks silmapaistev tegelane, kuid tuleb hoiatada, et palga saamiseks tuleb teil testida.

Mars Translation pakub keeletõlketeenuseid alates veebisaidi lokaliseerimisest kuni DTP teisendamiseni. Tõlkeoskustelt võite teenida, liitudes nendega siin.

Väljaspool suuremaid tõlkijaid palgavaid platvorme saate otsida ka oma ettevõtteid, kes teie arvates vajaksid tõlkijaid. Mine saa neid!1 punkti

Punkt 102: veebis andmete sisestamine

Üks suurimaid igava kontoritöö stereotüüpe on andmesisestus. Pildistame kabinetis keskealist inimest, liikudes õnnetult ekraanil numbrite ümber.

Mis oleks, kui saaksite selle eest oma kodu mugavusest töötades omal kellaajal tööd maksta? See poleks nii hull. Õnneks saate seda proovida.

Mainisin juba ühte ühist ressurssi andmesisestuse kontsertide jaoks: Amazon Mechanical Turk. Suur osa sinna postitatavatest mikrotöötlustest hõlmab andmesisestust ja neid tuleb ette ka üsna sageli. Fiverr on veel üks, kuigi see on vähem levinud.

Muud populaarsed kohad andmesisestuse töökohtade jaoks on hulgimüügisaitide tüübid ja ettevõtted, kes soovivad ka otsingumootori hindajaid. Näiteks on Lionbridge’is palju andmesisestuse töökohti.

Lionbridge

Arvan, et üks parimatest kohtadest andmesisestuse töö leidmiseks on tõepoolest ja mõnikord ka ZipRecruiter. Siia postitatud töökohad kipuvad olema pikemaajalised kui need, mis on üles pandud Upworkis, mille leiate Fiverrist / Craigslistist.

Tasumine on erinev, kuid tavaliselt ei maksta teile andmesisestuse kavandi eest tonni raha. Andmesisestuse töökohti postitatakse piisavalt sageli, nii et teil on võimalusi, kui neid vajate, ja töötasu on vähemalt usaldusväärne isegi siis, kui seda pole palju.1 punkti

Punkt 103: äritegevuse juhendamine

Ettevõtte juhendamine on asi, kuhu peaksite õppima alles siis, kui tunnete, et olete korralikult kvalifitseeritud. Teil võib olla isegi ametlik treenerikraad, kuid tõenäoliselt loodate oma saavutustele reaalses maailmas.

Halvad uudised: pole palju väljapaistvaid veebisaite, kus klientidega kliente ühendada. Seal on üks nimega Noomii, mida te kontrollite.

Hea uudis: kõikjal, kus leidub populaarset veebipõhist töökohta või kontsertide tahvlit, kutsutakse ettevõtte treenereid.

Kui teil on huvi veebiettevõtte juhendamise vastu, on see kindlasti midagi, mida saate saavutada. Peate lihtsalt olema valmis looma kaupluse iseseisva treenerina. See tähendab enda jaoks veebisaidi loomist või vähemalt tugevat sotsiaalmeedias esinemist.

Isegi ärikoolituse valdkonnas on mitmekesisust. Võite töötada mis tahes nišiettevõttes, mida soovite, kui nad teevad teiega koostööd. Hea uudis on see, et mida rohkem teed, seda lihtsamaks läheb.

Näiteks võite võtta kõik olemasolevad konsultatsioonid või juhendamise, mille olete teinud, ja saada nendelt varasematelt klientidelt iseloomustuse või pakkumise, ja seejärel avaldada see oma veebisaidil. Kui hakkate kliente veebis hankima, saate nendega sama teha.

Ja kui saate piisavalt suureks või suurendate piisavalt oma mainet, saate keskenduda treenerite taotluste otsimisest nende võtmisele.

Kõige toredam on selle kõige juures see, et kuigi peate platvormide puudumise tõttu rohkem jala tegema, peate siiski ka rohkem oma tehtud töödest kinni hoidma. Näiteks kui olete Upworkis ettevõtte treener, kannatate platvormitasu 20%.

See võib olla hea kogemuste ja lisakvalifikatsioonide saamiseks, kuid väljaspool Upworki saate klientidelt nõuda Skypesi seansi või PDF-i eest Shopify poe ehitamisel seda, mida soovite. Ja peate oma klientidega kasutamiseks mõeldud tööriistade kasutamise eest maksma ainult selle, mis maksab!0 punkti

Punkt 104: olge veebitreener

Ma tean, mida te mõtlete: kuidas on see viis Internetis raha teenida? Ärge palgake inimestes treeneriteks tegelikus elus treeninguid?

Noh, teil on selles kindlasti õigus kõige rohkem jõutreenerid teevad oma tööd isiklikult. Kuid veebitreeneritel on rohkem võimalusi, kui te arvate.

Kõigepealt mõelge välja, kes seda sooviks: tavaliselt peab keegi, kes soovib koolitaja mugavust, kellega ta ei pea isiklike treeningutega kooskõlastama. Keegi, kellega nad saavad oma võimete parandamiseks lihtsalt rääkida.

Lisaks on olemas suur võimalus, et teie potentsiaalne klient loodab võrgutöö eest vähem maksta. Hele külg? Võimalik, et te ei vaja nii palju ametlikku kvalifikatsiooni kui tegelikus elus.

Nüüd ütleksin ka, et selle külg on see, et peate oma võimete ja oskuste tõestamiseks tegema rohkem tööd. Kui võite saata lihtsalt kirjutamisproovi ja jätkata veebipõhise kirjutamiskonkursi pidamist, siis treeneriks palkamiseks peavad teil olema kogemuste kõrval selged inimestevahelised oskused..

Tõenäoliselt soovite kaubamärki veebis viljeleda: võib-olla looge oma veebisait, kuid kui mitte, siis postitage vähemalt mõne treeningu, strateegia, motivatsiooni jms kaudu Instagrami või YouTube’i..

Internetis asuvate sporditreenerite ühendamiseks potentsiaalsete klientidega pole tegelikult usaldusväärseid saite, kuid mul on paar ressurssi, mis võivad teile olla kasulikud.

iBodyFit on silmapaistev sait, kus inimesed saavad personaalseid treenereid, kuid nad ei reklaamita praegu rentimist – kui soovite, siis pöörduge nende poole..

Fitness mentorid pole koht, kuhu kandideerida, vaid koht, mida ressursina kasutada:

Fitness mentorid

Kui teil on selle asja vastu huvi, võib see olla taskukohane viis oma litsentsi saamiseks.

Enamasti otsite oma kliente samamoodi, nagu enamik veebis tegutsevaid vabakutselisi kliente. Nii et ole valmis ennast turundama ja tegutse iseseisvalt! Ehkki see võib olla riskantne, on teil üsna tõenäoline, et tasaarvestatakse klient, kes on nõus kindla treeningprogrammi jaoks raha koguma.1 punkti

Punkt 105: olla veebipõhine dietoloog

Olgu, olgem ausad: siia sisenemisriba on omamoodi kõrge. See on asi, mida peaksite vaatama ainult siis, kui: A) olete füüsilises maailmas dietoloog või B) kavatsete olla.

Põhjus on lihtne: dietoloog on dieedi ja toitumise ekspert. Ligikaudu pooltel USAs registreeritud dieediarstidel on kõrgharidus. USA-s kaitseb terminit „dieetlane“ või „registreeritud dieetlane“ toitumis- ja dieetiakadeemia.

Minu mõte on see, et peate olema selles asjatundlik ja kvalifitseeritud, mitte ainult keegi, kes loeb palju toitumise kohta ja on tervise vastu kirglik.

Niisiis, kuidas te saaksite Interneti-dieedina raha teenida? Noh, kuigi on tõsi, et üldistel vabakutselistel turgudel võite leida üleskutseid ükskõik mille järele, on online-dietoloogide / dietoloogide postitused arusaadavalt haruldasemad.

Niisiis soovitaksin hankida veebisaidi või sotsiaalmeedias viibimise … nagu näiteks veebitreenerina töötades, kuid veelgi enam. Sa peaksid juba teil on mingi sertifikaat olemas või on selle lõpuleviimisel pooleli.

Miks mitte kasutada neid mandaate oma saidil või sotsiaalmeedias? Ja sealt leiate potentsiaalsete klientidega palju lihtsamini ja saate nendega läbi rääkida.

Siit leiate veel ühe idee: pidage toitumisalast ajaveebi. Muidugi, neid on palju, kuid kui leiate sobiva niši, võite hakata tegema sidusettevõtte vahendustasusid ja reklaamitulu.0 punkti

Punkt 106: edastage õendusalaseid teadmisi eemalt

Sarnaselt eelmisele üksusele on sisenemisriba kõrge: peaksite seda kaaluma ainult siis, kui olete registreeritud õde või kui töötate koos ühega.

Olen nõus kihla vedama, et enamik õdesid töötab isiklikul tööl, kus nad saavad kõige paremini ära kasutada oma oskusi ja neile makstakse ka kõige rohkem.

Kui te aga ei tööta täiskohaga meditsiiniõena, kuid teil on volikiri või kui soovite lihtsalt täiendavat sissetulekuallikat, on palju inimesi, kes sooviksid õe juurde pääseda eemalt.

Tavaliselt on parim valik uurida haiglat või kindlustusseltsi ja uurida, kas nad värbavad õdesid kaugnõustamise saamiseks. Osa sellest võib toimuda telefoni kaudu, seega mitte „võrgus”, kuid võib-olla kasutate ka reaalajas vestlust.

Nüüd on meditsiinitöötajate kaugtöökohtade leidmiseks üks silmapaistev platvorm:

fonemed

See on fonemed. Fonemedi eesmärk on teha tervishoiuteenustele ja tervisenõuannetele kaugjuurdepääs lihtsamaks.

See ei ole täielikult pühendatud õdedele ja teistele tervishoiutöötajatele kaugtöökohtade pakkumisele, kuid üldiselt keskendudes kaugtervishoiule, aitab see kindlasti ka.0 punkti

Punkt 107: saate veebipõhiseks finantskonsultandiks

See on suur, kutid. Lubage mul kohe öelda, et töökohad on olemas, kuigi paljudel juhtudel peate töökohad ise looma.

Suurem probleem on see, et peate olema ettevaatlik. Ma ei soovita teil sellesse flippantlikult siseneda, otsides kiire sularaha allikat. Inimesed, kes on nõus finantsnõustajaid palkama, panevad neile konsultantidele suure vastutuse.

Kui see ei hirmuta teid, on siin midagi positiivset: teie ära tee finantskonsultandiks saamiseks peavad nad haldama kõiki või isegi enamikku kellegi rahaasjadest.

Inimese rahaasjade osas on palju võimalust olla konsultant. Ja jah, pange tähele, et ma ütlesin, et inimene, mitte ettevõte.

Võite olla mõne ettevõtte või väikeettevõtte finantsnõustaja, kuid selle vastutus on suurem. Seetõttu peaksite seda tegema ainult siis, kui olete kvalifitseeritud – kui teil on juba väikeettevõtte või finantsnõustamise kogemus.

Mis puutub töökuulutustesse ja tavalistesse üritustesse, siis paljud konsultandikõned on suunatud isikutele, kes otsivad abi oma isikliku ja perekondliku rahanduse osas. Siit saate ka särada: rääkige oma nutikatest rahalistest käikudest, kuidas olete X-i abil raha säästnud või Y-i turvaliselt investeerinud jne..

Finantskonsultatsioonide osas on veel üks asi: võite võtta pikaajalisi või lühiajalisi kontserte. Näiteks võite saada kliendi, kes soovib lihtsalt teadlikku, neutraalset nõu selle kohta, kas ta peaks tegema X- või Y-toimingu.

Samuti võite saada kellegi, kes soovib abi aktsiainvesteeringute haldamiseks paar aastat või isegi määramata ajaks.

Minu mõte on, et veebimaailm on avatud – nagu ka muude asjade puhul, julgustan teid looma enda jaoks veebiruumi, kus saaksite end konsultandina turundada.!0 punkti

Punkt 108: virtuaalne CxO

Te võite olla segaduses, mis on CxO on. Noh, uskuge või mitte, teate täpselt, mis see on:

CxO tähendab siin lihtsalt mis tahes juhtivpositsiooni – ma kasutan muutujana „X” (st C_O). Nii et ma mõtlen sel juhul virtuaalse tegevjuhina (tegevdirektor), finantsdirektorina (finantsdirektor), COO-na (operatsioonide juht) või CMO-na (turundusjuht).

Ja kuigi teil oleks olnud õigus arvata seda kõige rohkem ajast eelistavad ettevõtted, et kõige olulisemad liikmed töötaksid kontoris füüsiliselt, on endiselt palju ettevõtteid, kes on avatud virtuaalse töö jaoks kõrgete liikmete palkamisele.

Peamine on see, et olete kvalifitseeritud. Enne kui olete heitunud, ei pea te olema suurettevõtte peadirektor ega finantsjuht – kuigi olete teretulnud.

Seal on palju väikeseid ja keskmise suurusega ettevõtteid, sealhulgas palju idufirmasid, kes otsivad ennekõike oma tööst huvitatud kvalifitseeritud isikuid. Virtuaalne töötamine on kompromiss, mida paljud väiksemad ettevõtted on valmis tegema, kui neil on kvalifitseeritud ametnik.

Mis puutub selle töö leidmise kohtadesse, siis enamasti sõltub see teie enda suutlikkusest võrku luua ja LinkedIni või muid peamisi töölaudu kasutada. Juhataja _ohvitserid postitatakse saidile Tõmma.ee, kuid palju on mõeldud isiklikuks tööks.1 punkti

Punkt 109: veebiturunduse konsultant

See on omamoodi asi, kuhu ma soovitan teil astuda ainult siis, kui teil on mõni kindel kogemus turunduses. Kuid enne, kui te hirmu tunnete ja järgmise üksuse vahele jätate, mõelge, mida turundus endast kujutab:

Kui kuulete turundust, mõtlete tõenäoliselt reklaamidele ja e-kirjadele. Jah, palju turundust tehakse e-posti, kuulutuste ja sotsiaalmeedia kaudu. Kuid see on palju enamat.

Turundus võib hõlmata veebisaidi kujundamist. See sisaldab otsimootori optimeerimist (SEO). See võib sisaldada ka kirjalikku sisu. See võib sisaldada palju mitmesuguseid asju, kui need osutavad ettevõtte eesmärkidele.

Siinkohal tahan öelda, et teil võib olla rohkem turunduskonsultante, kui te ise aru saate. Võib-olla te ei tea, kuidas turunduslehti luua (vt ülal) … kuid võite olla SEO ekspert. Või võite olla tõesti hea, kui loete kirjalikku sisu.

Saate oma olemasolevaid oskusi kasutada oma ala ettevõtete toetamiseks Internetis. Sihige ettevõtteid, kelleks te olete tean saate oma asjatundlikkusega aidata.

Kui teil on turundusoskused, mis ületavad ühe valdkonna, siis seda parem, seda parem. Sinusuguste inimeste jaoks on suur nõudlus. Tegelikult palkavad turundusettevõtted kogu aeg neil päevil.

Kuid see on teise artikli jaoks. Praegu ma ütlen, et peaksite olema loov oma võimetega ja pakkuma väikeettevõtetele (või suurematele, kui saate sellega hakkama) jalga üles milleski, mida teate, et saaksite neid aidata.

Soovitan omamoodi, et isegi kui kavatsete seda teha eemalt, on kohalikel ettevõtetel hea koht alustamiseks. Seda seetõttu, et tunnete seda piirkonda ja saate juhtidega rääkida, kellel on ühine taust ja teadmised ettevõtte toimimise kohta.

Kui soovite siiski kõike veebis teha, minge meelepärases valdkonnas väikesele ettevõttele ja laske oma kirg ja soov aidata ettevõttel kasvada enda eest rääkida (koos teie kogemustega).1 punkti

Punkt 110: esitage Facebooki reklaame

See on omamoodi ülaltoodud turunduskonsultandi roll.

See on palju rohkem keskendunud konkreetsele asjale, mis tähendab, et võtate kas vähem raha või rohkem, sõltuvalt sellest, kuidas te oma kaarte mängite (ettevõtte hankimine teile maksab teile natuke raha kitsa kaariku eest, või ettevõtte hankimine makske teile palju, mis on teie pingutustega proportsionaalne).

See puudutab kõiki Facebooki reklaame: need on tohutud. Need on tohutud, kuna nad on väga tõhusad. Sa võid mõtlema Facebooki reklaam ei ole kunagi sundinud teid midagi ostma, kuid numbrid näitavad, et Facebooki reklaamid mõjutavad tõepoolest müüki. Lõppude lõpuks poleks Facebook üks maailma suurimaid ettevõtteid, kui nende reklaamid ei töötaks.

Facebooki reklaamid on eriti olulised väikeettevõtete jaoks, kuna nende sisenemiskulud on madalad. Täpsemalt, puudub minimaalne summa, mida ettevõte peab reklaamidele kulutama.

Kuid kuigi Facebooki reklaamid sobivad suurepäraselt väikeettevõtetele, ei kasutata neid ikkagi nii palju kui võimalik. Ja seda seetõttu, et väikeettevõtete omanikud on hõivatud väikeettevõtete juhtimisega. Enamik väikeettevõtteid ei kavatse palgata täiskohaga turunduseksperti.

Kuid kui suudate juhtida Facebooki reklaame väikeettevõtetele, lööksite selle suure niši üles. See on asi, mida enamik väikeettevõtteid võiks endale lubada, eriti kuna nad saavad kulutada nii palju kui tahavad.

Nii et see toimiks järgmiselt: saate kontakti väikeste ettevõtetega ja pakute oma teenuseid neile, kes soovivad Facebooki reklaamide kaudu jõuda uute klientideni. Lihtsalt öelge: ettevõte saab teile maksta eelarvet, milles nad end mugavalt tunnevad.

Suurem osa eelarvest kulub reklaamide enda jaoks – ostate need ise – ja väikese osa sellest moodustab teie tasu (tavaliselt 10% kuni 20%).

Nüüd tehke seda mitu korda üle ja saate teenida korralikku sularaha, aidates väikeettevõtetel nende haaret laiendada, ilma et peaksite olema täiskohaga turunduse spetsialist.1 punkti

Punkt 111: olge veebipõhine reisikonsultant

Tunnistan, et see on üsna kitsas veebipõhine kaarik, aga hei, ma olen kindel, et vähemalt mõni teist seda lugedes saaks seda teha.

Üldine kvalifikatsioon: kui reisite palju, siis armastage reisida ning olete heade hindade leidmiseks ja reiside kavandamiseks üsna hea.

Kui need asjad vastavad tõele, siis ütleksin, et kolmandik lahingust on juba võidetud. Ülejäänud lahingu jooksul soovitaksin oma võimete tõestamiseks endale veebipõhise ruumi rajada.

Ehk aidake oma sõpradel ja eakaaslastel häid lennu- ja hotellipakkumisi saada. Seejärel hankige oma veebisaidi kohta nende iseloomustused ja paluge neil soovitada teid oma sõpradele, kui nad arvasid, et teete head tööd.

Võite oma brändi jaoks teha isegi Facebooki grupi, Instagrami lehe või LinkedIni grupi. Kuidas saate inimesi liituma? Veenduge, et teie rühmas / lehel oleks alati uusimad pakkumised.

Hea on see, et saate hakata tegema väikeseid asju, mis teil juba head on, ja seejärel ehitada see välja soovitud suurusega.

Teine võimalus on leida Internetis töö. Ja ei, ma ei pea silmas ainult kliendi või kaariku otsimist veebist, vaid ka reaalse kaugtöö leidmist. Kaugeid reisibüroosid palkavaid ettevõtteid – tavaliselt kuurorte, hotelle ja reisiettevõtteid – on palju.

Ettevõtluse lihalikuma konsultandi poole jõudmiseks peate siiski tegema natuke jalgade tööd!0 punkti

Punkt 112: muud tüüpi juhendamine ja nõustamine

Ma tean, et ma loetlesin lihtsalt hulga võimalikke veebipõhise nõustamise ja juhendamise võimalusi. Ma loetlesin nad kas seetõttu, et tegemist oli niššidega, millest te poleks võinud varem mõelda, või seetõttu, et need on populaarsed asjad, millest olete kindlasti varem kuulnud.

Kuid nüüd kavatsen tutvustada veidi veebipõhise nõustamise ja juhendamise üldist valdkonda ning mõnda muud võimalikku varianti!

Asi on selles, et niipalju kui see väli läheb, on teie kujutlusvõime sisuliselt piir. Kui piisavalt inimesi midagi teeb, on protsent neid inimesi, kes tahavad maksta, et sellega paremini hakkama saada. See võib olla lihtsustamine, kuid see on põhimõtteliselt tõsi.

Ehkki enda treenerina turundamise ja klientide leidmise põhialused võivad olla samad majandusharud, on mõned asjad, millele tasub tähelepanu pöörata või sõltuvalt valdkonnast enam-vähem rõhutada..

Kui pakute teenuseid valdkonnas, kus on palju vastutust (nt rahandus või meditsiiniline nõustamine), siis kindlasti volikirja ja koolitust (nagu ma ütlesin). Mõni muu valdkond, kus see võiks olla kasulik: maksukonsultatsioonid (see kattub maksude ettevalmistamisega, mida ma käsitlen hiljem); keskkonna / jätkusuutlikkuse alased konsultatsioonid; poliitiline ja kampaaniaalane nõustamine; kinnisvaraalane nõustamine; juriidiline nõustamine.

Lisaks on loometegevuses palju ruumi. Võite kellelegi õpetada pilli mängima või maalima. Loominguliste ja eriti efektsete ettevõtmiste jaoks saate oma oskuste tõestamiseks videoid ja galeriisid kasutada.

Kuigi saate õppevideote hostimiseks kasutada Udemy või isegi YouTube’i ja Instagrami, on need meediumid eriti tõhusad joonistamise või muusikaõpetuste jaoks.

Kas teenite sidusettevõtte veebisaidilt palju raha? Tore, siis juhendage kedagi, kes soovib oma veebisaiti üles ehitada või paremaks muuta. Reklaamitulu? Sama asi. Ehkki võite leida kraadi ettevõtluses või on turundus siin kasulik, on käegakatsutav edu teie suurim eelis klientide maandumisel.

Tegelikult on võimalusi lõputult ja ma ei saa neid kõiki loetleda. Kui olete piisavalt ettevõtlik, võite teha isegi uut tüüpi nõustamisalase töö!0 punkti

Punkt 113: üldiselt kasutage tasulist abonenti / ühisrahastuse saiti

Tõenäoliselt olete juba ühisrahastamisega juba tuttav: kui hulk inimesi kiibistab veebis väikese rahasumma, et aidata kaasa suuremale rahalisele eesmärgile.

Nüüd on sedalaadi saite üsna vähe ja järgmised paar kaupa kulutan nende üle, kuna minu arvates on olulisi erinevusi, mis on olulised.

Kuid enne seda lubage mul selgitada veidi lähemalt: mõned ühisrahastamise saidid ei tundu täpselt ühisrahastuse saidid ja read muutuvad uduseks. Nimelt on need saidid, mis pole keskendunud üksikutele projektidele, vaid on keskendunud jätkuvatele sisu tellimustele.

Mõned näited on Patreon, OnlyFans ja Kofi. Ka YouTube hargneb sellega. Mõned näited projektidele keskendunud saitidest on GoFundMe, Kickstarter, IndieGogo. Ehkki loomulikult pole erinevused nii ilusad, nagu ma nende järgi välja mõtlen, on see tõepoolest tõsi.

Nende saitide eeliseks on see, et saate Interneti kaudu kasutada suuri numbreid ja te ei pea palju raha küsima. Näiteks ei ürita te kedagi mõne palga eest palgata. Üritate saada sadu (või rohkem või vähem) maksma paar dollarit.

See varieerub, kuid üldiselt eraldavad need saidid protsendi teie tuludest. Ja peate oma kaasautorite BS-i mitte müüma, peate olema eriti ettevaatlik. Kuid öeldes, seal on palju võimalusi!0 punkti

Punkt 114: kasutage Kickstarteri

Kickstarter on see, mida enamik meist mõtleb, kui kuuleme mõistet “ühisrahastus”. Kuid võrreldes teiste siin pakutavate võimalustega on sellel siiski mõned olulised erinevused.

Siin on põhitõed:

Kickstarter on mõeldud üksikute projektide jaoks, nii et te ei soovi tellimusi küsida. Kickstarter jälgib ka mõistlikult ühisrakenduste kontrollimist, kuid see tähendab, et mõned inimesed ei pääse sinna.

Oluline on see, et Kickstarter on kõik või mitte midagi. Tähendab, kas täidad oma eesmärgi või ei saa midagi. Tasu on 5% teie kogutud vahenditest (seega ei võeta te tasu, kui te ei täida oma rahastamise eesmärki).

Siin on oluline osa:

käivitaja

Kickstarter teeb paljudele teile heaks võimaluseks selle, et see pole mõeldud heategevuseks. Nii et kui proovite välja panna ühe tugeva projekti, on Kickstarter suurepärane viis selle teostamiseks.

Võrrelgem seda nüüd mõne muu valikuga:0 punkti

Üksus 115: kasutage GoFundMe

GoFundMe on üks teistest kuulsatest ühisrahastuse saitidest, kuid see erineb Kickstarterist väga palju, kui see kehtib teie, potentsiaalse teenija kohta. Siin on peamine erinevus:

GoFundMe

Jep. GoFundMe on TASUTA – mingeid platvormitasusid ega teie tehtud kulutuste kärpeid pole. Kaarditehinguid on endiselt, kuid see on vältimatu. Ja selle mitte kõik või mitte midagi.

Kuid enne kui olete põnevil selle üle, kuidas saate tasuta raha koguda, pöörake tähelepanu selle sõnumi teisele osale: “inimestele ja põhjustele, millest te hoolite”. Vaadake, kus Kickstarter pole mõeldud heategevuslikuks rahakogumiseks, GoFundMe on sellele kindlalt orienteeritud.

Nüüd on oluline märkida, et GoFundMe ei ole täpselt nii range, mida saate kampaaniate jaoks teha. Kuid üldiselt on kampaaniate eesmärk mittetulunduslikud eesmärgid, nii et arvestage sellega, kuidas soovite seda kasutada.1 punkti

Punkt 116: kasutage Indiegogot

Indiegogo on viimane kolmest suure ühisrahastuse saidist. See oli üks esimesi saite, kus pakuti ühisrahastusmudelit, seega on see mõnda aega mängus olnud. Samuti on see kõige tuntum, kui ta on orienteeritud ettevõtluse eesmärkidele.

Kui kasutate Kickstarteri loomingulises projektis (mis võib hõlmata ka ettevõtlust) ja GoFundMe üldiselt mittetulunduslikel eesmärkidel (kuigi mitte tingimata), on Indiegogo eesmärk koguda ettevõtluse jaoks raha.

Siin on veel üks asi, mis eristab seda:

Indiegogo

Kuigi Indiegogo on enamasti tuntud oma kampaania stiilis rahastamise poolest ja kuigi just sellega see enamasti alguse saigi, võimaldab see teil ka edaspidi oma kampaaniat kasvatada ka pärast kampaania eesmärgi saavutamist..

Ehkki erinevused on olemas, nõuab Indiegogo üldiselt 5% -list tasu.

Nüüd võib teil olla pisut ebaselge, mis erinevused on Kickstarteri ja Indiegogo vahel, peale saidite üldise “vibe” või kultuuri.

Peamised erinevused on järgmised: Indiegogo pole kõik või mitte midagi, kui te just ei taha; pärast eesmärgi saavutamist saate rahastamist säilitada (nagu kirjeldatud); saate rahastamist peaaegu kõikjalt maailmast; ja kinnitamisprotsess on lihtsam.

Tegelikult on olemas ei kinnitamise või taotlemise protsess. Erinevuste täielikku loetelu saate vaadata siit.

Kuid nüüd on aeg jõuda ühisrahastuse vähemtuntud piirkondadeni, mis hägustuvad tellimusteks …0 punkti

Punkt 117: kasutage Patreoni

Patreon on kõige silmatorkavam rahvahulgaga tellijate platvorm, kuid vaatamata sellele pole paljud inimesed sellest kunagi kuulnud. Siin on aeglustumine:

Patreonis maksavad inimesed teie sisu eest igakuist tellimust. Patreonil on 5% -line platvormitasu ja te saate eesmärke seada, kuid kui neid ei täideta, ei juhtu midagi.

Nüüd on Patreoni ja järgmise kahe platvormi üks peamisi erinevusi see, et Patreon võimaldab teil luua liikmelisuse astmeid. Mõned postitused saab teha kõigile kättesaadavaks, mõned ainult teatud astme jaoks.

Samuti saate inimestele preemiaid / mida iganes pakute väljas Patreonist, kuid peamine on see, et Patreon võimaldab teil näha oma mitmetasandilist liikmelisust.

See tähendab, et te ei pea seda leidma üks armas koht, mis ei küsi liiga palju ega liiga vähe inimesi. Saate määrata algtaseme, mida suur hulk inimesi saab hõlpsalt endale lubada, ja teise astme, kui pühendunud fännid saavad täiendavalt kulutada jne..

Pange tähele, et te ei tee seda on mitme astme olemasolu. Patreoni populaarseim looja on taskuhäälingusaade, mis pakub ainult ühte 5-dollarist taset.

Lisaks pange tähele, et Patreonil on alternatiiv igakuise abonendi mudelile:

patreon

Loomisepõhine mudel on üsna sarnane eelmistele platvormidele, mida teile näitasin. Kuid Patreon on kõige kuulsam ja seda kasutatakse igakuise mudeli jaoks.

Võite kasutada Patreonit paljude erinevate asjade jaoks, kuid see on suures osas loominguliste ettevõtmiste jaoks – vähemalt selline on kultuur. Enamik loojaid kasutab Patreoni taskuhäälingusaadete, kunstiteoste, fotograafia, kosmose ja muusika jaoks. Kuid see pole vaevalt piir.

Lisateavet leiate siit!0 punkti

Punkt 118: või kasutage rakendust OnlyFans

OnlyFans on Patreoniga konkurent, kuid see on palju lihtsam.

See näitab teile sisu:

AinultFännid

OnlyFans, nagu Patreon, põhineb peamiselt loojate igakuisel tellimismudelil. AinultFans siiski on ainult tavalise sisu igakuiste tellimuste jaoks ja astmeid pole.

Puuduseks? Te kaotate paindlikkuse, kui teil on suurema hulga inimeste jaoks odavamad valikud ja pühendunumatele inimestele privaatsemad võimalused. Teil on kõigile ühesugune hind ja sisu.

Lihtsus on aga enda jaoks eelis. Teie tellijad ei pea muretsema selle üle, milline on teie pakutud pakkumine kõige parem – lihtsalt selle eest, kas selle ühe kuu eest tasumine on hea.

Teine erinevus on see, et OnlyFansil on silmatorkav „tipi” funktsioon, kus teie fännid saavad teie postitustele otsa anda või lihtsalt kontole anda soovitud summa..

Nüüd ei saa ma teile valetada – OnlyFans on omamoodi kuulus selle poolest, et täiskasvanute sisuloojad seda palju kasutavad. Aga hei, me oleme siin täiskasvanud ja ma lihtsalt ütlen teile, et OnlyFans on Internetis raha teenimise võimalus.

Peamine on see, et OnlyFans ei ole ainult selle sektori või sisu jaoks, ja see on endiselt hea võimalus, kui loote kunsti või muusikat või mõnda tavalist toodet.0 punkti

Punkt 119: või kasutage Ko-fi

Ko-fi on vähem tuntud kui OnlyFans ja Patreon, vähemalt USA-s, kuid see on üsna sarnane, säilitades mõned peamised erinevused. Siin on põhitõed:

Ko-fi nimi põhineb ideel, et teie toetajad ostaksid teile tassi kohvi. Hinnad on muidugi erinevad, kuid põhimõtteliselt on see toetuse alghinnavahemik – üsna väike.

Siin on paar suurt erinevust:

Ko-fi makstakse otse

Makse toimub kohe ja platvormitasud puuduvad. Saate luua rahakogumise eesmärke, kuid see pole vajalik ja mitte kõik või mitte midagi.

Teine oluline erinevus on see, et Ko-fi ei keskendu Patreoni ja OnlyFansi tellimustele. Põhimõtteliselt oleksite lehe üles seadnud, esitlenud mõnda tööd ja kui inimestele see meeldib, saavad nad teile toetuse näitamise eest natuke maksta.

Kuid võite pakkuda ka igakuise sissetuleku tellimusi ja võtta komisjonitasusid. Nende toimingute tegemiseks peate siiski maksma Ko-fi Goldi eest. See algab 6 dollarist kuus ja eemaldab ka Ko-fi reklaamid, võimaldab teil määrata annetuste hinna ja pakkuda hi-res allalaadimisi (lisaks muudele mainitud asjadele).

Tõsiasi, et saate oma loomingulise töö eest annetusi teenida tasuta, on väärt, kuid tasub kaaluda, kas 6-dollarine kuutasu on tellimismudeli jaoks kulutõhusam, kui Patreon või OnlyFans võtavad kindla protsendi teie sissetulekutest.

Veel üks asi, mida tuleks meeles pidada, on see, et Patreon ja OnlyFans on suuremad ja teil on tõenäolisem, et saate tellimusi inimestelt, kellel on neil platvormidel juba konto – nii et suurematel platvormidel võib olla lihtsam raha teenida..

Sellegipoolest on Ko-fi’il kindlasti häid omadusi, mis võivad aidata teil veebis raha teenida! Ja ma arvan, et see koondab rahvahulga rahastamise ja tellimisplatvormide sektsiooni!1 punkti

Üksus 120: YouTube’i kanalid (üldiselt)

Viimase paari saidi puhul, millest ma rääkisin, on see, et need on eriti tõhusad, kui olete Interneti-mõjutaja. Lihtsamalt öeldes on mõjutaja keegi, kellel on Internetis suurt jälgimist.

Järgmised paar teemat käsitlevad seda, kuidas mõjutajana raha teenida Internetis, sealhulgas YouTube’is. Kuid YouTube’i asi on see, et saate sellega teenida raha isegi ilma asjast mõjutajate sponsorluse pooleta.

Ja kuna kõik üritavad YouTube’is populaarsust koguda, räägin ma sellest, kuidas saate siin YouTube’is üldiselt raha teenida, ja järgmises artiklis mõjutajate viisidest. Okei, valmis?

Esimene asi on esimene: saate YouTube’is raha teenida kaudselt. Selle all mõtlen, et te ei teeniks ise YouTube’i raha, vaid kasutaksite YouTube’i suurendatud tulu teenimiseks.

Teisisõnu, võite postitada videoid, mis meelitavad inimesi teie kaubamärgi alla. Oma klientide arvu suurendamiseks vajate vaid väikest osa oma vaatajatest.

Teiseks saate reklaamitulust raha teenida. Nüüd on see YouTube’i jaoks pisut kurikuulus: paljud inimesed kurdavad YouTube’i tehtud kärbete üle, mis on kehtiv kaebus.

Ja paljudes kanalites demonteeritakse tänapäeval kergeid autoriõiguse või kaubamärgiõiguse rikkumisi. Tavaliselt pole selle kokkuleppe kaotajad suured ettevõtted, vaid üksikisikud ja väikeettevõtted – seega olge ettevaatlik!

Sellegipoolest saate oma tööga teenida raha YouTube’i reklaamidelt (mida tavaliselt nimetatakse YouTube’i partnerprogrammiks). Teine viis YouTube’is reklaamimise pealt raha teenimiseks on siduslinkide kasutamine:

Põhimõtteliselt rakendage YouTube’i kanalitele seda, mida ma sidusettevõtte turunduse ajaveebide kohta varem ütlesin, ja te lähetegi.

See seostub YouTube’is mõjutajana, mis hõlmab sponsorlust ja tehingute tegemist teiste ettevõtetega. Nii et järgmisele:0 punkti

Üksus 121: konkreetselt olge YouTube’i mõjutaja

Nagu ma juba varem ütlesin, pole see kiire tegutsemise jaoks midagi vaja teha: peate kõvasti tööd tegema, olema kannatlik ja võtma riske … ja teile väga meeldib see, mida teete.

Üks suurimaid väljakutseid on hea sisu postitamine ja regulaarse postitamine – rääkimata kogu sellega kaasnevast turundusest ja reklaamimisest.

Kuid kui hakkate oma kanalit kasvama, tasub kaaluda võimalusi selle teenimiseks, peale selle YouTube’i partnerite programmi, millest teile rääkisin.

Sidusettevõtte lingid on seotud mõjutajana, kuna vaatajaskonna suurendamisel suurendate tõenäoliselt sidusettevõtte müügi komisjonitasude osakaalu. Kuid see on ainult jäämäe tipp:

Samuti saate oma platvormi kasutada oma ettevõtte reklaamimiseks ja reklaamimiseks.

Kuid YouTube’i mõjutajana raha teenimise üks põhielemente on ettevõtete sponsoreerimine toodete ja teenuste reklaamimiseks.

Nende jaoks tehtavate reklaamide tase varieerub, nagu ka maksmine, nii et ma ei saa teile üldiseid andmeid anda. Paljud inimesed teevad seda aga põhjusel – nad on jõudnud populaarsuse tasemele, mis teenib neile kasumit.

Famebitist saate tutvuda mõne võimaliku sponsoriga. Seda saab kasutada tasuta ja see võetakse tasu ainult siis, kui teid sponsoreeritakse … õnnitlused!0 punkti

Punkt 122: olge Instagramis mõjutaja

Ehkki Instagramis mõjutamise põhialused on samad, mis YouTube’is mõjutamisel, väärib Instagram oma silmapaistvat ainuüksi seetõttu, et see on MÕJU mõjutajate tegevuse keskus.

Tegelikult tahaksin öelda, et Instagram on see, mida enamik inimesi mõtleb, kui nad mõtlevad terminile “mõjutaja”.

Nüüd olen pisut skeptiline nende inimeste arvu suhtes, kes inimesed välja viskavad, ja ma ei usu, et oleks kindlalt tõestatud andmeid selle kohta, kui kasulik on Instagramis mõjutajana tegutseda. Kuid mõned arvutused näivad paljutõotavad.

Digitalmarketing.org ütleb meile, et Instagrami mõjutajad võtavad brändidelt Instagrami postituse eest vahemikus 75–3000 dollarit, keskmise tasemega mõjutaja keskmine hind on 271 dollarit kulu kohta.

Ja mikro-mõjutaja, mis tähendab, et kellelgi on vähem kui 1000 jälgijat? Keskmine on reklaamimise eest 83 dollarit.

Võtke need numbrid koos tera soolaga, kuid heitke neile siiski pilk:

sotsiaalmeedia mõjutaja maksumus

Siinkohal on asi selles, et isegi kui teil pole miljonit jälgijat, on teil endiselt võimalus sponsorluse saamiseks.

Peamine on veenduda, et suurendate vähemalt järk-järgult oma jälgijaid ja et teie postitustega tegeletakse. Jälgijate loomisest ei piisa – postitused peavad andma õiglase osa!0 punkti

Punkt 123: sama nagu ülalpool, kuid tehke seda Twitteri abil

Twitteris raha teenimine erineb mõnes võtmeliigis raha teenimisest Instagramis või isegi YouTube’is. Kuigi Twitter on ka suhtlusvõrgustik, ja samal ajal kui Twitter teeb kui teil on palju pilte, on keskpunktiks “säutsu”.

Me oleme kõik tuttavad sellega, kuidas Twitter töötab, nii et ma uurin, kuidas saate Twitterist raha teenida.

Suur kattumine Instagramiga seisneb teie jälgijate arvus ja üldises haardes. Mida rohkem jälgijaid teil on Twitteris, seda tõenäolisemalt sponsor hindab teie säutsu.

Nagu Instagramis, saavad ka kuulsused ja suured mõjutajad ühe piiksu eest maksta tonni raha. Peate seda tegema raskesti: peate saama järgmise, mis teiega haarab. Ja enne kui ma teid juhin, teadke, et Twitteril on üldiselt vähem sponsorlust kui Instagramis.

Kuid Twitteri raha teenimiseks on veel üks viis!

Nii on üks, millest rääkisin, kuid veebisaitide jaoks: sidusettevõtte lingid. See töötab samamoodi nagu veebisaidi kaudu ja saate oma saiti või ajaveebi kasutada isegi koos oma Twitteri kontoga. Tweet artiklite kokkuvõtted ja lisage neisse sidusettevõtte lingid.

Lõppude lõpuks võib olla lihtsam saada inimesi vaatama lühikest säutsu kui kogu teie saidi artiklit!0 punkti

Punkt 124: käivitage taskuhäälingusaade ja hankige sponsoreid

Jah, jah, kattuvad, kattuvad … kindlasti, selle ja eelmiste teemade vahel on sarnasusi. Kuid sellel on mõned suured erinevused:

Kaks suurimat erinevust: 1) teil pole videot (tõenäoliselt) ja 2) küsite inimestelt sagedamini kui kaua midagi kuulata.

Isegi lühike podcasti episood oleks umbes 10–15 minutit. Interneti-ajastul on raske müüa inimesi, kes nõuavad heli tarbimist vaid 15 minutit. Või on?

Kas mäletate, kuidas ma ütlesin, et Twitch ja muud sarnased platvormid näevad vooge tavaliselt tundide kaupa? Hämmastav on näha, kuidas pikavormiline videoformaat on muutunud tohutult populaarseks meie ajastul, mida iseloomustab lühike tähelepanuulatus.

Saated on selles mõttes üsna sarnased voogesitusega. Taskuhäälingusaadete populaarsus on absoluutselt plahvatuslikult kasvanud ja nendel päevadel on kõigil üks … ja inimesed kuulavad endiselt, vaatamata sellele, et see on vaid tundide pikkune heli.

Ehkki soovite oma nišši ise uurida, näib, et väiksema hulga pühendunud inimeste jaoks pikemate netisaadete kuulamiseks on suurem väärtus kui suurema hulga huvituid inimesi, kes kuulavad lühikesi episoode.

Ehkki jällegi, sõltub see tõesti teie valdkonnast – kumbki võiks töötada. Kas olete huvitatud iga päev või iganädalase ülevaate andmisest oma valdkonna sündmustest või pika vormi kommentaaridest? Mõelge neile mõeldes, kuidas soovite oma sisu vormindada.

Nii et ma loodan, et see kontekst loob teile aluse: see on hea podcastide ajastu, kuid samas on ka palju väljakutseid.

Kiire sõna kuulajaskonna kohta: igaüks saab kuulata taskuhäälingusaadet tööle või kooli tööle minnes. Kuid kui suur osa teie publikust on autojuhid või kauba kohaletoimetamise juhid, saavad nad kuulata palju rohkem kui keegi kontoris töötav. Võiksite eeldada, et kõik leiavad vaba aega millegi kuulamiseks … kuid ole ettevaatlik!

Nüüd sarnaneb netisaadete sponsorite saamine sponsorite saamisega Twitchis või YouTube’is. Üldiselt saate teha järgmist: 1) müüa ja reklaamida ise reklaamilõike, 2) oodata, kuni reklaamijad teie juurde tulevad, 3) sponsorluse saamiseks teha koostööd teie podcasti hostiga..

Reklaamijate ja sponsorite kaasamisel teie Podcastiga on palju nüansse, seetõttu soovitan seda linki täiendavaks lugemiseks vaadata.

Viimane märkus: saate oma kuulajate spondeerida! Paljud sisutootjad ja taskuhäälinguorganisatsioonid on selle kasuks otsustanud, nii et mõelge abonentide ja rahvahulga rahastamise platvormidele, mida ma varem mainisin. Patreon on eriti populaarne eriti podcastide jaoks.

Tegelikult vaadake seda Patreoni enim teenivate inimeste nimekirja:

parimad patreoni loojad

Esimene nimekirjas? Taskuhäälingusaade (ja jah taskuhäälingusaade, mis teenib kuus ligi 140 000 dollarit). Jim C. Ujuda, 4. kohal? Ta teeb videoid, mis ausalt öeldes lähevad taskuhäälingusaate lähedale. 5. koht? Taskuhääling.

Siinkohal tahan öelda, et saate taskuhäälingusaate abil mitmel viisil sponsoreerida, miks siis mitte seda teha ja hakata rääkima millestki, mille vastu kirglik oled?0 punkti

Punkt 125: teenige keskmise partneri programmiga

Ehkki sotsiaalmeedia on suurepärane, pole see võib-olla just teie eelistatud väljendusviis. Võib-olla teile meeldib kirjutada läbimõeldud materjali. Sel juhul võib teie eelistatav kandja olla… Keskmine!

Võib-olla olete keskmisest kuulnud, kuid pole võib-olla seda kasutanud. Keskmine saab oma nime ideest, et tegemist on keskmise suurusega ajaveebi vorminguga. Kui mõned ajaveebid võivad olla tõesti väga pikad ja Twitter on ülilühike, siis Keskmine on mõeldud nende vaheliste tükkide jagamiseks.

Kui teile meeldib kirjutada, aga soovite ka selle eest natuke raha teenida, võiks keskmise partneri programmi kasutamine olla suurepärane võimalus.

See on üsna selge. Peate lihtsalt blogima nagu tavaliselt. Aktiveerige oma levitamise ja sissetuleku seaded ja saate automaatselt programmi saada.

Meediumi toimetajate ja kuraatorite meeskond vaatab iga päev tonni veebisaidi sisu ja kui mõni teie lugu vastab toimetusstandarditele, soovitatakse seda sarnaste teemade lugejatele..

Ja sealt edasi? Siis see juhtub:

Keskmise partneri programm

Teie palk sõltub põhimõtteliselt sellest, kui sügavalt keskmised lugejad teie sisuga tegelevad. Ja palk? See varieerub:

Autoritele jagatakse keskmise lugeja tellimistasu ja kõige rohkem suheldakse lugudega. Nii et mida rohkem mõni lugeja teie asju loeb, seda rohkem läheb teie tellimistasu teile.

Liitumistasu on 5 dollarit kuus, seega pole see täpselt tonni raha. Nagu paljude selles loendis sisalduvate asjade puhul, loodate ka sellele, et saate palju inimesi, et need numbrid teie heaks töötaks.

Kuid Medium’i partnerprogrammi juures on kõige parem keskenduda kvaliteedile. Paljud sisuloojad on arusaadavalt välja lülitatud, kui palju nad peavad raha eest reklaamimisele lootma.

Ja kui olete kirjanik, on olemas suur võimalus, et te pole armunud clickbaiti. Keskmise partneri programm on hea viis raha teenimiseks kirjanikele, kes soovivad hoida oma kunstilist terviklikkust.0 punkti

Üksus 126: kasutage SoundCloud Premier monetiseerimist

See on vähem viis muusika müümiseks kui toodetud muusika eest maksmine. Jah, erinevus on olemas.

Kui olete muusik, olete kindlasti kuulnud SoundCloudist. Asi pole lihtsalt populaarne. Samuti on see, et mitmed artistid on kuulsaks saanud ja saavutanud muusikas tõelise edu oma SoundCloudi populaarsuse tõttu.

Neist kuulsaim on räppar Chance. Paari teise hulgas on veel XXXtentacion ja Lil Pump, kuid leidub veel palju teisi, kes on saavutanud väiksema, kuid silmapaistva edu.

Pole vaja öelda, et nende inimeste peamine rahaallikas on nende edu pärast SoundCloudi kuulsuse saamist. Sel juhul oli mootoriks kuulsus … nii et kuigi see võib teie jaoks ideaalne olla, ei tohiks te eeldada, et ainult SoundCloudi monetiseerimisest saadav tulu.

Nüüd, kui see pole otsas, keskendume sellele, kuidas see töötab:

Kvalifikatsiooni saamiseks peate olema sõltumatu looja. See tähendab, et teie väljaantav muusika ja selle õigused peavad olema 100% omandis. Netisaated või miksid ei kvalifitseeru praegu.

Samuti peate olema SoundCloud Pro või SoundCloud Pro Unlimited abonent ja teil peab olema vähemalt 1000 sobilikku voogu viimasest kuust. Abikõlblikud on ainult teatud riikide voogud – loendit saate vaadata siit.

Nagu Medium’i partnerprogramm, tuleb teie raha tulude jaotusest ja see põhineb saadavate voogude arvul. Mida rohkem teie laule voogesitatakse, seda suurema osa saate.

Pidage ainult meeles, et teile makstakse ainult juhtunud voogude eest pärast registreerusite Premier’iks … nii et see pole tagasiulatuv (mis on mõistlik).

Selge on see, et töötasu varieerub ja ma ei saa teile kindlat arvu anda. Kui aga juba plaanite muusikat seal välja panna, siis miks mitte investeerida SoundCloud Pro-sse, et oma paiku monetiseerida? Teine sarnasus meediumiga on see, et te ei arvesta reklaamidega, vaid loote oma kuulajatele.1 punkti

Punkt 127: vastastikused laenutused

Peer-to-pein laenuandmine, tuntud ka kui P2P-laenamine, on ainulaadselt veebinähtus. Tehniliselt ei vaja te selle toimimiseks Internetti, kuid selle kasv ja praegune ulatus tulenevad kindlasti Internetist.

P2P-laenamine on see, mis see kõlab: tava sobitada eakaaslasi nii, et nad saaksid üksteiselt laenata ja laenata. Tavaliselt töötab see P2P-laenamise saidil, kus saate eraisikult või ettevõttelt raha laenata või laenata..

Ja miks sa seda teeksid??

Noh, P2P laenamise saidid on vähem reguleeritud kui pangandus “pärismaailmas”. Laenates saate laenata madalamate intressimääradega. Kui olete laenuandja, võite teenida suuremat tulu kui säästu- või investeerimistooted, mida teie pank teile pakub.

Suur risk on see, et laenuvõtja jätab maksejõuetusetuks. Paljud P2P saitidel olevad laenud on tagamata. P2P-platvormid muudavad aga laenude tagamise lihtsamaks, kuna laenuvõtjad pakuvad osa oma varast tagatisena.

Tavaliselt konkureerite P2P-saidi laenuandjana teiste laenuandjatega, et saada hea krediidi või usaldusväärse tasemega laenuvõtjat – see tähendab, et konkureerite intressimäärade alandamiseks.

P2P laenuandmist reguleeritakse erinevates riikides ja provintsides / osariikides erineval määral, nii et tutvuge kõigepealt omaenda seadustega!

Nüüd käsitlen mõnda peamist võimalust.

Üks on Upstart: Upstarti laenud algavad minimaalselt 1000 dollarist ja maksimaalselt 50 000 dollarini. Seega, kui kavatsete neile laenu anda, ärge lootke kellelegi mikrolaenu anda. APR algab 8,85%.

Upstarti eripäraks on see, et see loob rohkem krediidi usaldusväärsusest: laenuvõtja laenukõlblikkus põhineb ka haridusel ja töökogemusel. See tähendab, et teil on teatav lisarisk, aga ka suurem osa inimestest, kes ei võta pankadest laenu.

üles tõusnud

Lisaks kasutab Upstart palju kindlat tehnikat ja selle läbimiseks kulub palju raha. Ja kõige parem Upstarti juures on see, et sellel on oluliselt vähem maksejõuetusi kui enamikul pankadel ja konkureerivatel P2P platvormidel.

Rahastamisring on veel üks võimalus: sihtlaenuvõtja on Suurbritannia väikeettevõtted, kuid teiste riikide väikeettevõtted saavad seda kasutada, kui nad asuvad USA-s, Saksamaal või Hollandis.

Funding Circle’i statistika on mõistlik: alates 2010. aastast on platvormil teenitud 290 miljonit naela intressi. Nagu Upstarti puhul, on minimaalne laenusumma 1000 naela (mis on rohkem kui 1000 dollarit).

Viimane võimalus on Prosper, esimene P2P-laenuturg USA-s. Alates oma asutamisest 20005 hõlmas ta laenusid enam kui 12 miljardi dollarini. Laenud algavad 2000 dollarist ja ei saa tavaliselt ületada 40 000 dollarit.

On ka teisi laenuturge, kus saate vaadata, kuid need on ühed suurimad ja mainekamad. Nagu arvata võis, on sellega seotud teatav risk – enamasti sõltuvalt sellest, mida teete rohkem kui platvormidel endil.

Ja jah, seal on ka platvormitasud, mis erinevad saiditi. Isegi pärast platvormitasusid teenite nendel saitidel endiselt rohkem laenu kui muidu.0 punkti

Punkt 128: saate Rakuteniga sularaha tagasi

Olen teiega otse: see on vähem viis raha teenimiseks Internetis ja rohkem raha säästmiseks Internetis. Kuid see on a vahva veebis säästmise viis ja nagu ütles Ben Franklin – kokkuhoitud penn on teenitud penn!

Rakuten on väga lihtne ja tõhus. Suuremad kauplused maksavad Rakutenile liikluse ja klientide juurde suunamise eest. Seejärel jagab Rakuten osa sellest rahast teiega, andes teile teatud protsendi oma raha tagasi.

Rakuten

Põhiline on see, et peale Rakuteni tarkvara kasutamise ei pea te tegema midagi sellist, mida te juba ei tee..

Ja kuigi see on tõsi, on selliste suuremate poodide nagu Amazon (kuni 5% raha tagasi saamine), eBay (2%) või Walmarti (5%) protsent madal, kui kasutate seda lihtsalt tavaliste ostude tegemisel aasta läbi, võib päästa sadu.

Rääkimata sellest, et mõned poed teenivad teile kuni 40% raha tagasi ja isegi suuremad jaemüüjad, nagu Kohl ja Macy, saavad teile 10%.

Jah, võib-olla ei teeni te tehniliselt raha … aga lõpuks on teil rohkem raha taskus, muutmata midagi, mida te varem tegite. Minu arvates on see mainimist väärt.1 punkti

Punkt 129: hankige Paribuse kaudu oma ostudelt raha tagasi

Siin on alternatiiv Rakutenile. Tegelikult kriimustage seda: peaksite neid kahte koos kasutama. Nad on sarnased, kuna säästavad teie raha, kuid teevad seda erineval viisil.

Rakuten soovib, et te poodleksite nagu tavaliselt, ja tagastate teile väikese protsendi erinevate kaupluste ostude eest. Saate Paribusele e-posti aadressi, mida kasutate kviitungite jaoks, ja Paribus võtab automaatselt teadmiseks, kui teatud toodetes on pärast nende ostmist hinnamuutused.

kuidas paribuss töötab

Ja kui hind pärast selle ostmist madalamaks langeb, saadavad nad teile hinnavahe tagasi. Nii et kas teenite täpselt Internetis raha? See on hall ala, kuid säästate kindlasti raha, et te poleks teisiti, nii et ma arvan, et see on mainimist väärt.

Paribuse teine ​​omadus on see, et see maksab teile hilinenud tarnete eest hüvitist, mis on magus.

On veel üks funktsioon, kuid see ei teeni teile raha: Paribusel on tagastamise jälgija, mis annab teile teada, kui midagi ostetud saab tagastada. See on tohutult kasulik ja üldiselt on raha säästmiseks hea isegi siis, kui te ei saa otse Paribuselt sularaha.0 punkti

Punkt 130: rentige kodu Airbnb-l

Kas see on võrgus raha teenimise viis? See võib olla hall ala, kuid ma ütleksin nii. Lõppude lõpuks pole nii, et see raha teenimise meetod oleks tõesti ilma Internetita teostatav.

Niisiis, Airbnb: see on kuulus ettevõte, mis laseb tavalistel inimestel saada palka teiste inimeste võõrustamiseks. Reisijatele ja külalistele on see tavaliselt taskukohasem kui hotell ja võib vahel olla ka lõbusam.

Airbnb eeliseks on see, et seda on üsna lihtne majutada, isegi kui teil pole suurt maja: inimesed ööbivad regulaarselt korterites, kus on lisaruum (st nad jagavad sisuliselt oma peremehega väikest ruumi).

Airbnb hostisait

Protsess on üsna lihtne:

Jep. Enamasti on see teie otsustada. Airbnb aitab teil õiget hinda välja mõelda ja saate ka ise uurida, kuid lõpuks valite, kui palju te oma hinda loetlete.

Meeldiv on see, et te ei pea vaeva nägema külalistega läbirääkimisi (kui nad ei ime). Teie kohale jäävad külalised on need, kes nõustusid teie määratud hinnaga ja maksid selle eest. Lisaks saate valida soovitud nõuded.

Parim asi Airbnb kohta siiski? See võtab võõrustajatelt ainult kindlat 3% tasu broneeringu kohta. Võrreldes enamiku Interneti-ettevõtete platvormitasudega on see hullult madal.

Lisaks saate võib-olla ka sõpru!0 punkti

Punkt 131: rendi oma auto välja

Olgu, muusikariistade rentimine on üks asi. Aga rendite oma auto välja? See on mõistetav, kui teil on selle suhtes tõsiseid kahtlusi.

Kuid see on osa uuest digitaalmajandusest, isegi kui seda ei harjutata nii nagu sõidujagamist ega AirBNB-d. Kuula mind siis:

Põhimõtteliselt on kliendil teie poolt laenutatava auto jagamise teenuse rakendus ja ta broneerib vajaliku auto. Paljud omanikud pakuvad kohaletoimetamist, kuid te ei pea seda tegema. Külaliste autojuhid / kliendid vaadatakse tavaliselt läbi enne, kui neil on teenust kõigepealt lubatud kasutada.

Turo (endine RelayRides) on praktika suurim pioneer. Registreerumine võib võtta vähem kui 10 minutit, teenite 65–85% reisi hinnast ning olete kindlustatud kuni miljoni dollari eest ja kaitstud varguste ja füüsiliste kahjustuste eest.

Turo pakub ka ööpäevaringset maanteeabi ja võimaldab teil reguleerida auto läbisõitu.

Turo teine ​​peamine konkurent on GetAround, mis on enam-vähem sama:

GetAround

Nii et kui teil on võimalus oma autot laenutada, saate passiivselt teenida sadu lisa kuus ja tuhandeid lisa aastas. Millises uues maailmas me elame!1 punkti

Punkt 132: ajam Uberi ja / või Lyfti jaoks

Ma tean, ma tean – see on natuke petlik, sest te teenite endiselt raha väljaspool kodu, mujal maailmas. Teisest küljest teenite endiselt raha Interneti ja moodsa tehnoloogia kaudu … ja see on muutunud ülipopulaarseks.

Nii et jõuame selleni: Uber on USA suurim sõidu jagamise teenus ja Uberi eest sõites töötate peaaegu täielikult oma tempos.

Võite isegi Uberiga sõita, ilma et teil oleks oma autot: Uberil on sõidukipartnereid, kes pakuvad autosid rentimiseks.

Summa, mille Uber võtab, on umbes 25% teie teenitud summast. See on palju, kuid sõltuvalt teie tehtud sõitudest ei pruugi see teid palju ajada. Lõppude lõpuks on see paindlikkuse hind.

Ja Uber on juhtimisesõbralikumaks muutmise heaks teinud paremini: Uber teeb koostööd teiste ettevõtetega, et pakkuda näiteks soodsamaid tervishoiuplaane. Nii et see on kindlasti väärt kontrollimist.

Seal on ka Lyft. Lyft on põhimõtteliselt sama mis Uber, mida me kõik teame.

Ja nagu Uber, on sõiduautode jagamine populaarsemaks saades ka Lyft saanud lisada mõned funktsioonid ning muuta sõitjate ja autojuhtide vahelise sõidu paremaks.

Lyft võtab umbes 20%, kuid on hakanud pakkuma ka eeliseid, mida tasub vaadata. Näiteks:

lüft

See on omamoodi huvitav ja uus. Kuid ka pärast seda töötab Lyft „Juhikeskustes”, et pakkuda autodele soodsamat hooldust ja anda välja inglise keele oskuse tunnistused.

Ehkki Lyft ja Uber võivad olla sarnased teenused, on nende makstavate lõivude, võetavate komisjonitasude, nende reeglite erandite ja nende poolt pakutavate lisahüvede osas mõned olulised erinevused, nii et pöörake tähelepanu!1 punkti

Punkt 133: ole veebis vandeadvokaat

Lubage mul mõned asjad selgeks teha:

Esiteks ei pea ma silmas sõnasõnalist vandeadvokaati. Enamasti olete pilkamise kohtuprotsessis mõnitav vandeadvokaat. Seda seetõttu, et kuna mõned juristid valmistuvad kohtuprotsessiks, tahavad nad veenduda, et nende juhtumid on tugevad.

Advokaadil või advokaatide meeskonnal on kallis ja keeruline proovida omaette kohtuprotsessi välja panna. Kuid mõned ettevõtted pakuvad veebis võltsjuristi teenuseid, mis võimaldavad juristidel anda oma kohtuasjale kindla testi ilma liigseid kulutusi tegemata.

Nagu vandeadvokaat peaks olema iga tavaline inimene, kes saaks ole vandemees, pole palju nõudeid, mida tavaline vandekohtunik vajaks. Nii kaua kui olete kirjaoskaja, kodanik, keda pole süüdi mõistetud kuriteos jne, on teil õigus saada enamikku teenuseid.

Niisiis, siin on mõned tuntud ettevõtted, kes palkavad teid Interneti-kohtunikuks.

Esimene üles, eJury:

ejury.com

E-žürii abil proovitakse igal juhtumil osaleda vähemalt 50 inimest, et saada advokaadile palju tagasisidet. Advokaat edastab juhtumi – faktid, mida kasutataks kohtus, kohtus kasutatavad žürii küsimused ja isiklikud küsimused täiendava tagasiside saamiseks.

Seejärel postitab e-žürii juhtumi saidi turvalisse ossa ja juhtumile pääsevad ligi ainult riigi paremas piirkonnas asuvad e-juristid – neid teavitatakse ka e-posti teel.

Seejärel vaatavad e-kohtujuhid juhtumi läbi, vastavad küsimustele ja esitavad seejärel oma otsuse, kui see on valmis.

See on väga lihtne, kuid siin on peamine negatiivne külg: palk on väga madal. See on 5–10 dollarit juhtum, tavaline juhtum võtab umbes 35 minutit.

Kui juhtumid ei võta teid liiga kaua, ei pruugi madal palk nii hull olla. Ainus probleem on see, et kuna juhtumeid avatakse ainult teatud piirkondades, ei saa te valida neid asju, mis on kõige huvitavamad. Kui elate asustatud piirkonnas, võib teil olla valikuid, aga kui ei, siis… noh.

Veel üks sait on Online Verdict. See on üldiselt üsna sarnane e-žüriiga ja juhtumeid postitab ka maakondlik / föderaalne ringkond. Seega saate kvalifitseeruda ainult oma piirkonna juhtumitele.

Hele külg on see, et veebisündmused maksavad rohkem: minu teada on juhtum lai vahemikus 20–60 dollarit.

Viimaseks on Sign Up Direct, mis maksab mõningate vandekohtunike jaoks kõige konkurentsivõimelisemat taset. Tasu on vähemalt 100 dollarit päevas, kuid juhtumi valimine on vähem tõenäoline.

Kokkuvõtteks: kuigi Interneti-kohtunikuks saamiseks on vähe võimalusi, on nende üheks ühendavaks omaduseks see, et nad ei too tonni raha ega ole eriti järjekindlad.

See on Internetis raha teenimise viis, mida saate teha üsna hõlpsalt, kuid peaksite seda tegema siis, kui arvate, et see on huvitav … mitte siis, kui vajate raha.1 punkti

Punkt 134: Aidake inimesi maksude ettevalmistamisel

Mõni aeg tagasi selles nimekirjas rääkisin erinevat laadi nõustamisest ja juhendamisest. Maksueeldus ei ole alati sama asi kui konsulteerimine, kuid sellel on siiski mõned olulised omadused.

Esiteks aitate inimestel ja ettevõtetel nende rahaasju välja mõelda. Saate laadida oma tariife, töötada platvormide kaudu või iseseisvalt ning teha kõike veebis.

Kuid siin on veelgi parem abistada maksude ettevalmistamisel:

Kõik peavad makse maksma ja peaaegu kõik vihkavad seda. Mis tähendab, et teil pole maksuajal klientide leidmisega palju probleeme.

Loomulikult kipub selline töö olema hooajaline. Kui teil on hea koostöövõrgustik, võiksite kängitseda ettevõtte või üksikisiku, kes soovib abi kogu aasta vältel … kuid isegi siis toimub suurem osa teie tööst nädala lõpus enne aprilli lõppu (vähemalt USA-s).

Maksueelnõustamise teine ​​hea asi on see, et kõige rohkem töötav hooaeg võib olla väga tulus, eriti kuna inimesed hakkavad tormama tähtajast kinni pidama.

Veel üks maksueelse ettevalmistamise pooldaja on see väga avatud väli. Enamik inimesi soovib, et te võtaksite suurema osa nende maksukoormusest, kuid võite ka perekondadena, kes soovivad ainult abi osa nende maksuvormidest. Sama asi ka ettevõtete puhul.

Rääkimata siis võidakse paluda teil lihtsalt vormi kiiresti käidelda või anda väga põhjalikke nõuandeid, kuidas maksudega raha kokku hoida.

Sertifitseerimine on segakott: ühelt poolt ei soovi te sertifikaatide täielikku puudumist. Isegi meeleheitlikud maksuhaldurid võivad valida endale odava maksueksperdi, kes ei tundu olevat kvalifitseeritud.

Teisest küljest pole teil vaja nii palju ametlikku kvalifikatsiooni, kui kõrvalseisja arvaks. Teil pole vaja isegi kraadi (ehkki kui selle saate, on tore).

Ainuüksi miinimum USA-s on PTIN ehk Preparer Tax Identification Number. Kõigilt maksude ettevalmistamise eest makstavalt PTIN-ilt nõutakse. Õnneks saate selle võrgus hankida umbes 15 minutiga ja selle eest tasu ei nõuta.

Sina peaks teil on vähemalt üks maksustamise ettevalmistamise kursus. Kui otsite ainult ühte asja, otsige iga-aastase esitamise hooaja programmi jaoks ametlikku IRS-i “Lõpuleviimise rekordit”. See programm on mõeldud täielikult volitamata ettevalmistajatele, kes soovivad oma kvalifikatsiooni täiendada.

Ehkki keerulisem on, kui soovite aidata ettevõtetel makse ette valmistada, on üksikisikutele ja peredele mõeldud asjade käitlemine üsna lihtne, kui paned tööle ja pöörate tähelepanu detailidele!0 punkti

Punkt 135: veebipõhine klienditeenindus

Tead, miks ma selle viimaseks salvestasin? Klienditeeninduse töökohad on üks populaarsemaid kaugtöökohti. Tõsiselt, nad on alati läheduses.

Mina peaaegu ärge soovitage selle jaoks töötahvleid otsida: need on piisavalt levinud, et kui viibite mõnda aega uuringufirmadesse, kus võiksite töötada, võite leida klienditeeninduse kaugtöökohti.

amazoni klienditeenindus

Need juhivad ulatust. Mõned ettevõtted palkavad nii personaalseid kui ka veebipõhiseid klienditeenindajaid. Mõni võib palgata lühikeseks ajaks täiendavaid esindajaid, samal ajal kui nad muudavad oma veebisaiti või ettevõtet.

Teised võivad soovida pikaajalist rentimist. Teil võidakse paluda töötada paarituil öötundidel, eriti kui teie asukoht on kaugel. Võib töötada ainult osalise tööajaga.

Minu mõte on, et võimalusi on palju. Kaugklienditoe peamised eelised on see, et saate oma kodus mugavalt teha tööd, mida enamik inimesi teeb isiklikult, ja töötasu on enam-vähem ühtlane.

Vähemasti on see paljude esemetega võrreldes väiksem kui “kaarik” ja vähem “tehke ise”, ja stabiilsus pakub mõningast mugavust.

Ehkki soovitan teil klienditeeninduse töökohtade otsimisel ennetavalt tegutseda, annan teile alustuseks allika: TTEC, mille eesmärk on koguda kliente klienditoega. Ja jah, nad tervitavad kaugtöö tegemist.

Võite vaadata ka OneSupporti, kuid nende postitused tulevad ja lähevad.

Üldiselt hõlmab suur osa klienditoest kontotoetusi, tagasimakseid, eripakkumisi ja nii edasi.

Oh, ja suur üks… tehniline tugi. See on oma kategooria vääriline:1 punkti

Punkt 136: pakkuge kaugtehnoloogilist tuge

Kui klienditugi on kaugtöö jaoks tohutu, on selle kõige suurem osa tõenäoliselt tehniline tugi. Muidugi vajavad ettevõtted muu asja käsitlemiseks klienditoe esindajaid … kuid paljud kliendid soovivad abi tõrkeotsingu ja tehniliste probleemide lahendamisel.

Tehniline tugi on paljudele tarbijatele hindamatu ja te peaksite saama selle jaoks tööpakkumisi leida

ükskõik kus. Support.com palkab sageli inimesi oma tehnilise toe meeskonna jaoks. Selle lugemisel võib olla või ei pruugi olla Interneti-tugiteenuste jaoks tööpakkumisi, kuid lugege seda aeg-ajalt, sest nende töö pakkumine on just nende asi..

Seal on ka TTEC ja OneSupport, mida ma juba varem mainisin. Kuid nagu ka eelmise punkti puhul, julgustan teid selle jaoks pisut loovamaks ja ennetavamaks muutuma:

Parim on leida endale meelepärane tööstusharu ja ettevõte. Kas see on mobiiltelefon? Mobiiltelefoniteenus või mobiiltelefoni riistvara? Nutiseadmete lisaseadmed? Arvutid? Kõik see?

Mida rohkem te sellele mõtlete, seda rohkem on tehnoloogiaettevõtteid teie ümber. Ja paljud neist palkavad tehniliste tugiteenuste pakkujaid.

Näiteks majutatakse paljusid meie veebisaite selliste populaarsete hostimisettevõtete kaudu nagu Bluehost, SiteGround, GoDaddy jne. Paljud rendiettevõtted palkavad seda tööd. Samuti saate vaadata oma lemmikrakendusi, voogesitusteenuseid ja nii edasi ja nii edasi.

Minu mõte on see, et te ei pea kiirustama Apple’i või Google’i tehnilise toe töö pärast. Kui soovite, on see tore, kuid kaalumiseks on veel palju võimalusi!0 punkti

Punkt 137: veebipõhine notar (või e-notar)

Kuule, viimane! Paneme selle kokku millegi väga ainulaadsega.

Kui te ei tea, on notar keegi, kellel on õigus täita teatud juriidilisi formaalsusi. Enamasti tähendab see kedagi, kes oskab lepinguid koostada või kinnitada.

Ära karda! Ma ei ütle, et peate minema õigusteaduskonda ja hakkama veebis lepinguid koostama. Jah, ka seda saate teha, aga ma mõtlen midagi pisut lihtsamat.

Notarina võiksite lihtsalt dokumente kinnitada. Reaalses elus on notari töö põhimõtteliselt tunnistaja töö: kontrollite, kas dokumendile alla kirjutanud pooled on need, kes nad enda sõnul on, ja jälgite, kuidas nad allkirjastavad lepingu koos.

Kui olete juba notar, saate oma teenuseid veebis reklaamida. Ma soovitaksin reklaamida ennekõike teie kohalikus kogukonnas.

Kui ei, siis võite notariks saada üsna lihtsalt – ja seda saate teha isegi veebis! Selle kohta saate lisateavet siit.

Igatahes saate pärast notariks saamist maksta notariaalse kinnituse eest vähestel saitidel. Kõige silmatorkavam on DocuSign, mis on tõenäoliselt kõige populaarsem tarkvara lepingute veebis allkirjastamiseks.

dokusign

Võite uurida ka sobivalt nimega Notarize.com, mis on mõeldud eranditult veebis notariaalselt tõestatud dokumentide saamiseks. Notari ametikoha tasu algab 25 dollarist notariaalse tõendi kohta ja aitab teil isegi tõendit saada, kui te seda veel ei tee!

DocVerify on kolmas võimalus, mis mitte ainult ei võimalda teil oma tööd veebis teha, vaid võimaldab teie piirkonna potentsiaalsetel klientidel leida teid isikliku ettevõtte jaoks (kui soovite).

Kas teile makstakse dokumendi allkirjastamise tunnistamise eest teie arvutist? Dang, Internet on suurepärane … ja ma arvan, et see on suurepärane viis nimekirja lõpetamiseks!1 punkti

Järeldus

Kui olete seda kaugele kerinud, siis olete näinud, kui palju on Internetis raha teenimiseks palju võimalusi.

Ja sa tead naljakat asja?

Ma sain neist ainult mõned! Tõeline nimekiri on ilmselt võimatu, kuna kogu aeg avastatakse uusi võimalusi veebis raha teenimiseks. Kurat, uued võimalused veebis raha teenimiseks on leiutas iga päev.

Kuid ma ütleksin, et kui otsite võimalusi, on see vähemalt hea koht alustamiseks.

Internetis raha teenimine võib hõlmata miljonit erinevat asja: see võib tähendada pikkade töötundide tegemist vähese palga ja ilma eelisteta. See võib tähendada ka kuue numbri teenimist vähem pingutuse korral kui tavapärast tööd tehes. Ja see võib tähendada kõike vahepealset.

Lõpptulemus on aga see, et nii kaua kui hoiad enda suhtes mõistust, vaeva näed ja õpid, leiad kindlasti netist tulu viisil, mis on õige sinu jaoks.

137 veebis raha teenimise viisid

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map