Kuidas teisaldada GoDaddy veebisaidi ehitaja sait WordPressi (2020)

GoDaddy on silmapaistev nimi, kui räägime veebisaidi hostimisest. Selle veebisaidi ehitajat kasutatakse laialdaselt ja see on tuntud oma kasutusmugavuse poolest.


GoDaddy veebisaidi ehitaja pakub põhifunktsioone ja seda on algajatele äärmiselt lihtne kasutada. Pole kahtlust, GoDaddy on laialt kasutusel.

Kuid mis siis, kui peate oma veebisaidi järgmisele tasemele viima?

GoDaddyl on intuitiivsete veebisaitide ehitamisel oma piirangud. Õnneks on meil WordPress, mis piisab sellistest veebisaidi arendamise vajadustest.

WordPress on järjekordne populaarne platvorm, mis ei vaja kodeerimise alaseid teadmisi, palju lihtsam kui GoDaddy veebisaidi ehitajal.

Vastupidiselt GoDaddy veebisaidi ehitajale on WordPress robustsem, paindlikum ja toetab keerukaid kohandamisi. Teiste mõteteta kipuvad paljud keerukamate veebiarendusnõuetega kasutajad minema GoDaddy veebisaidi ehitajalt WordPressile.

Niisiis, ma räägin siin täpselt sellest ja näitan teile, kuidas saate GoDaddy veebisaidi ehitaja WordPressi teisaldada.

GoDaddy veebisaidi ehitaja WordPressi migreerimise alustamise eeldused:

Enne rändamise alustamist vajate sobivat hostimisteenust. Ainult WordPressi hostimiseks on saadaval mitu hostimislahendust.

Võite siiski GoDaddy hostimise juurde jääda, kui juba kasutate selle hostimisteenuseid.

Teise võimalusena võite valida Bluehost, mis on ka WordPressi ametlik hostimispartner.

sinise pildi bänner

WordPressiga laialdaselt kasutatav Bluehost hõlmab WordPressi kasutajatele hästi määratletud funktsioone taskukohase hinnaga. Kasutades Bluehostit on WordPressi installimiseks ja alustamiseks lihtne. Bluehost WordPressi installimise üksikasjalikku juhendit leiate siit.

Isiklikult soovitaksin ka oma WordPressi hostimiseks veel ühte valikut, milleks on GreenGeeks.

GreenGeeksi bänner

GreenGeeks pakub erinevaid funktsioone, mis on manustatud selle kavasse ja on võrdselt taskukohased ka WordPressile. Ehkki see ei pruugi olla WordPressi ametlik hostimispartner, on see siiski hea valik juhuks, kui te ei kasuta Bluehostit.

GreenGeeksi koos WordPressiga on lihtne installida ja GreenGeeksi WordPressi installimise üksikasju saab vaadata siit.

Nagu ma juba mainisin, võite siiski jääda oma GoDaddy hostimisteenuse juurde ka juhul, kui olete juba mõnda selle hostimisplaani kasutanud.

Rändamiseks oleks vaja domeeni, hostimisplatvormi, hostimisplatvormil olevat WordPressi ja teemasid / malle. Kuna teil on juba GoDaddy veebisaidi ehitaja sait, eeldan, et teil oleks vajalik domeen.

Enne WordPressi GoDaddysse installimist peaksite GoDaddy veebisaidi ehitaja keelama. Alles pärast veebisaidi GoDaddy ehitaja keelamist saate WordPressi GoDaddysse installida.

Alustuseks peate tegema varukoopia oma olemasolevalt veebisaidilt. CTRL + S abil saate oma veebisaidi kõiki lehti, sealhulgas pilte käsitsi kopeerida.

Salvesta ekraanipilt

Teie veebisaidi kopeerimiseks saab kasutada ka sellist tööriista nagu HTTrack.

Kui teie veebisait sisaldab enamasti tekstilist sisu, saate HTTracki väga hästi kasutada.

HTTracker

Kui olete oma veebilehed salvestanud, võite alustada linkide struktuuri allalaadimisega. Saate URL-id käsitsi salvestada juhuks, kui teil on väike veebisait, kus pole liiga palju lehti.

URL

URL-ide eraldamiseks on saadaval veebiriistad, näiteks Klipper. See on saadaval Chrome’i brauseri pistikprogrammina.

Pange tähele, et varundamine on hädavajalik, kuna kui olete GoDaddy veebisaidi ehitaja keelanud, ei saaks te veebisaidi sisu vaadata enne, kui olete migratsiooni lõpetanud..

Kui teil on vajalikud varundused, saate GoDaddy veebisaidi ehitaja keelata. Keelamiseks logige sisse GoDaddy portaali. Klõpsake siin Veebisaidid.

Veebisaidi koostaja valikud

Valige Valikud, kus näete veebisaidi koostaja üksikasju. Siin saate konto tühistada.

Veebisaidi koostaja desaktiveerub

Selle täielikuks desaktiveerimiseks võib kuluda mõni aeg.

Järgmisena lubage mul esitada lisateavet GoDaddy WordPressi installimise kohta juhuks, kui valite GoDaddy hostimisteenuse.

GoDaddy WordPressi installimine:

GoDaddy WordPressi installimisega alustamine on lihtne. Esimese sammuna logige sisse oma GoDaddy kontole. Nüüd, kui olete GoDaddy veebisaidi ehitaja eemaldanud, peate omama domeeni hostimisteenust.

Kui olete sisse loginud, klõpsake nuppu Veebimajutus ja siis käsku Halda kõiki.

Veebimajutuse haldamise võimalus

Järgmisena võite vastava hostikonto jaoks klõpsata suvandil Halda.

Veebimajutus haldab kõiki

Kui klõpsate käsul Halda, näete kogu oma hostimiskontoga seotud teavet. Siin paremas ülanurgas võite klõpsata cPaneli administraatoril. Klõpsake sellel suvandil, see suunab teid cPaneli.

cPanel

Hostimise lisamiseks peate domeenile lisama hostimise. Seda saab teha läbi Lisadomeenid.

Otsige cPanelis domeenid ja klõpsake käsku Addon Domains.

Domeenide lisamine

Kui olete klõpsanud Addon Domains, saate lisada domeeninime. Ülejäänud väljad, näiteks alamdomeen ja dokumendi juur, täidetakse automaatselt.

CPaneli lisadomeenid

Võite klõpsata ruudul Selle lisandomeeniga seotud FTP-konto loomine kõrval. Lisage siia oma FTP-konto jaoks sobiv kasutajanimi ja parool.

FTP

Sellega olete lisanud oma domeeni GoDaddy veebimajutuse.

Järgmisena näitan teile, kuidas WordPress installida ja oma veebisait WordPressile üle viia.

CPaneli armatuurlaual otsige rakendusi, kus saate WordPressi vaadata.

cPanel WordPress

Klõpsake suvandil WordPress ja see kuvab lehe WordPressi installimiseks. Lisaks võite klõpsata nupul Installi see rakendus.

cPaneli WordPressi installimine

Installimiseks kulub mõni minut. Sellega installitakse WordPress GoDaddy abil. Saate sisse logida WordPressi portaali ja selle kinnitada.

Juhuks, kui soovite osutada olemasolevale GoDaddy domeen teistele veebimajutusteenustele nagu näiteks Bluehost või GreenGeeks, peate järgima mõnda täiendavat sammu.

Kui olete GoDaddy kontole sisse loginud, saate valida domeeni, mida soovite muuta, ja klõpsake domeenihalduri avamiseks nuppu Halda.

Domeenihaldur

Siin saate vaadata Nimeservereid.

Seadistage GreenGeeksi nimeotsija Godaddy'is

Võite klõpsata nupul Lisa nimiserver ja lisada siia vastavad uued WordPressi hostid. Muudatuste salvestamiseks klõpsake nuppu OK. DNS-i kirjete uuesti sisestamine võib võtta kuni 24 tundi. Selle Nameserveri muudatuste etapiga viiakse teie GoDaddy domeen üle muudele hostimisteenustele, näiteks Bluehost või GreenGeeks

Järgmisena räägin sellest, kuidas viia GoDaddy veebisaidi ehitaja WordPressi.

Migreerige GoDaddy veebisaidi ehitaja sait WordPressi:

GoDaddy või Bluehost või GreenGeeks installitud WordPressi saate sisse logida, kasutades oma URL-ile wp-admin. See URL sarnaneb – http: // myWordPressSite / wp-admin.

See annab WordPressi konsooli.

WordPressi sisselogimine

Sisselogimisteabe edastab hostimisplatvorm teie e-posti aadressile. Saate neid mandaate kasutada ja sisse logida, et vaadata WordPressi juhtpaneeli.

WordPressis saate luua Lehti või Blogipostitust. Klõpsates suvandil Pages, näete armatuurlaual menüüsid Pages. Siin saate lehtede lisamiseks klõpsata nupul Lisa uus.

WordPressi valikud

Ükskõik millist sisu te GoDaddyst varem kopeerisite, saate selle üle kleepida WordPressi redaktorisse. Nii saate sisu importida ja avaldada.

Järgmisena saame üles seada ka ümbersuunamised, millele olime varem varukoopia teinud. Vanemate GoDaddy linkide jaoks saate ümbersuunamised seadistada. WordPressi ümbersuunamisi saab teha tasuta 301 ümbersuunamise pistikprogrammide abil.

lihtsad 301 ümbersuunamised

Kui see pistikprogramm on installitud, saate ümbersuunamise URL-id seadistada, esitades vastava päringu ja sihtkoha.

WordPressi ümbersuunamise pistikprogramm

Salvestage muudatused, nii et kõik ümbersuunamised tehakse kehtivale WordPressi veebisaidile.

Bingo, mis viib lõpule GoDaddy veebisaidi ehitaja saidi migratsiooni teie valitud platvormil hostitavasse WordPressi.

WordPressil on mitu tasulist ja tasuta teemat. WordPressi kohandamisi saab hõlpsalt hallata. Sellel on hea pluginate kollektsioon, mis võimaldab teil lisada peaaegu iga funktsiooni. Klõpsake WordPressi juhtpaneelil Seaded ja siis Üldised sätted.

Kohandamine

Siin saate enne WordPressi kasutamist määrata pealkirja, ajavööndi, keele ja muud üksikasjad.

Järeldus

See viib lõpule teie migratsiooni GoDaddy veebisaidi ehitajalt WordPressile. Oma WordPressi veebisaidi hostimiseks võite valida kas GoDaddy või Bluehost või GreenGeeks.

WordPress on võimas platvorm ja toetab tipptasemel kohandamist koos SEO täiustamisega.

Lisaks võite uurida WordPressi teemasid ja mitut WordPressi pistikprogrammi, mis on WordPressis saadaval SEO jaoks, veebisaidi kujundamiseks, turvalisuseks ja muudeks lisafunktsioonideks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map