LemonStand ülevaade: plussid ja miinused põhinevad minu üldistel kogemustel

Kas olete kuulnud uudiseid LemonStandi kohta?


Noh, ma vist ei ole seda teinud. Mul pole kumbagi. Proovisin otsida ja ma ei leidnud tegelikult suurtest uudisteväljavõttest midagi või vähemalt midagi usaldusväärsemat.

See on küll hea asi! Miks? Sest see tähendab, et midagi märkimisväärset halba pole juhtunud. See tähendab, et LemonStand vähemalt teeb oma tööd, et suuri turvarikkumisi pole olnud, et LemonStand ei petta oma kliente.

Kuid hostimise ja e-kaubanduse maailmas usute parem, kui LemonStand on üsna tuntud. Leidke peaaegu iga artikkel e-kaubanduse parimate võimaluste kohta ja tõenäosus, et neid on palju, mainib LemonStandit kindlalt.

Kuidas see vaikne, kuid hästi toimiv hostimisvõimalus on? Valik, mis on tavaliselt paigutatud hostimaailma suurte nimede, Shopify, BigCommerce ja Volusion hulka, kuid ilma nende kuulsate raskekaalu kõigi suuremate ajakirjanduseta?

Noh, saate piisavalt kiiresti teada, kuid lubage mul lihtsalt öelda, et LemonStand väärib hõlpsalt oma positsiooni e-poe populaarseima platvormina ja minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt võib see isegi väärida, et ta saaks üsna tavalisest veelgi kõrgema koha. vähe kasutajaid.

LemonStand ei ole täiuslik, kuid see sisaldab tõesti punchi koos mõne unikaalse teenusega. Huvitatud?

Vaadake LemonStandi plaanide hindasid siit:

Jätkake lugemist, et rohkem teada saada.

Üldiselt: miinused

Mulle meeldib olla otstarbekas ja otsene ning kui olete lugenud minu artikleid, siis ilmselt teate, et mulle meeldib vahel kõigepealt loetleda halvad uudised. Hea uudis on see, et LemonStandi kohta pole liiga palju halbu uudiseid.

Esiteks võib hinnakujundus tahtmatult olla kallim mõnele väiksemat ettevõtet juhtivale kasutajale, sõltuvalt nende poe iseloomust.

Lisaks võib suur erinevus kolme astme vahel mõne kasutaja jaoks raskendada neile tõeliselt sobiva plaani leidmist.

LemonStand hind

Vaadake LemonStandi plaanide hindasid siit:

Teiseks on vajalik kõrge õppimiskõver, et LemonStandit maksimaalselt kasutada.

Selge see, et LemonStandit pole raske kasutada, kuid selle parimate funktsioonide kasutamiseks ja oma raha väärtustamiseks on vaja oma teadmisi.

Lõpuks ei saa ma öelda, et turvalisus on tingimata halb, kuid ma ei tea, kui mugav ma ütlen, et see on ka eriti tugev. Turvameetmete kohta pole kohapeal palju teavet, mis muudab mind (ja võib-olla ka teid) ebakindlaks.

Kokkuvõttes ei ole see kõik liiga tõsine ega määratlev, nii et jah! Vaatame eeliseid.

Üldiselt: plussid

Siin on peamised plussid.

Kuigi hinnakujundus võib mõne jaoks kallis olla, on see üldiselt märkimisväärselt odavam kui teiste ettevõtete võrreldavad paketid ja vähemalt on hinnakujundus väga lihtne.

Sidrunikauss
Shopify
BigCommerce

PlaanSTARTERALUSSTANDARD
Hind / kuu.19 dollarit kuus.29 dollarit kuus.29,95 dollarit kuus.

Vaadake LemonStandi plaanide hindasid siit:

Mis puutub funktsioonidesse… siis LemonStandi tugevaim külg on tegelikult selle omadused. See võib tunduda lühikese positiivsete loendina, kuid uskuge mind, isegi lähtekontodele pakutavad omadused on tõesti kindlad.

Nüüd, kui soovite neid tõesti kasutada, peate jah, et teil oleks vaja disaini teadmisi või ligipääsu disainiteadmistega inimesele. Kui aga saate kohandatavust tõesti kasutada, leiate siiski, et olete saanud tõeliselt tugeva tehingu.

Ja mis see väärt on, isegi disainilahenduseta, kohandamata funktsioonid on arvukad ja usaldusväärsed.
Muidugi on see alati keerulisem. Jätkake lugemist, et saada veel natuke üksikasju!

LemonStand hinnakujundus

Hinnakujundus võib väga tõenäoliselt olla enamiku teie jaoks kõige olulisem punkt, ja õigusega. Enne kui asun sellesse uurima, saate siin vaadata ametlikku lehte, kus on rohkem üksikasju.

Nüüd hoiab LemonStand õnneks seda väga lihtsana.

Hinnakujunduse peamisi astmeid on kolm: alustaja, majanduskasv ja professionaalne.

Starter maksab 19 dollarit kuus, kasv on 69 dollarit kuus ja Professional on 199 dollarit kuus.

Sidrunikoogi plaanid

Funktsioonid
STARTER
KASV
Kutseline
Tehingutasud0%0%0%
LadustaminePiiramatuPiiramatuPiiramatu
RibalaiusPiiramatuPiiramatuPiiramatu
Toodete arvPiiramatuPiiramatuPiiramatu
Hind19 dollarit kuus.69 dollarit kuus199 dollarit kuus
Rohkem detaileRohkem detaileRohkem detaile

Samuti on olemas neljas, vähem levinud määramistasand nimega Premium, mis algab 399 dollarist kuus.

Kas on olemas tasuta prooviversioon? Jep!

Lihtne, eks? Jah, aga natuke liiga lihtne. Kuidas need hinnad tegelikult kokku kuhjuvad?

Noh, funktsioonide erinevuste tõttu on muidugi raske otse võrrelda, (varsti veel).

Näiteks BigCommerce’i algne plaan on 29,95 dollarit kuus ja Shopify oma on samuti 29 dollarit kuus, kuid BigCommerce’i algplaani müügi ülemmäär on 50 000 dollarit aastas ja LemonStandi Starteri kork on 75 müüki kuus.

Nii et kui teie e-pood keskendub peamiselt väikese hulga kallimate toodete müümisele, siis võib LemonStandi stiil kehtestada müügihindade määramistasandid teile palju.

Kui teisalt keskenduvad teie e-kaubanduse vajadused paljude objektide müümisele, võib LemonStandi hinnakujundus osutuda pisut kalliks, kuna Starteri ja Kasvu vahel on üsna suur hüpe..

Üldiselt ei ole LemonStandi hinnakujundus teiste parimate e-poe platvormidega võrreldes üldse liiga halb, kuid see võib teie enda veebiettevõttest sõltuvalt osutuda ootamatult kulukaks..

Ülevaade funktsioonidest

Olgu, omadused. Hinnakujunduse kõrval on funktsioonid tõenäoliselt kõigi hostimisteenuste kõige olulisem punkt. Muidugi ei saa ma siin kõike lahti seletada, nii et ametlikku lehte saate vaadata siin ja siin.

LemonStandi peamine väide kuulsuse kohta on kohandamisfunktsioonid, kuid lisaks nendele on olemas ka päris korralik komplekt, mida pakutakse ka kõige madalama astme kontodele.

Alustuseks lubab LemonStandi mootor kasutada oma kasutajaliidese kujundamiseks ükskõik millist kasutajaliidese raamistikku.

Teie väljaregistreerimislehti saab kohandada ning teil on palju tasuta avatud lähtekoodiga teemasid ja malle, millega saate mängida, et saaksite oma poe ilme just õigele kohale viia.

kohandatud-sidrunikast

Kõigile hinnakujundustasanditele on saadaval ka hulk funktsioone, mis muudaksid lisaks kohandatavusele LemonStandi terviklikuks platvormiks.

Mõned neist hõlmavad piiramatut personali kontot, tehingutasusid, piiramatuid tooteid ja variante, piiramatut failisalvestust ja ribalaiust, saidiülest HTTPS-i, allahindlusi ja kuponge, täpsemat SEO-abi ja veel palju muud – mõned neist asjadest on saadaval vaid sekundiks või kolmanda astme kontosid muudel hostimisteenustel.

LemonStand ADVANCED funktsioonid

Sellegipoolest on LemonStandi funktsioonide paketi peamine tugevus endiselt kõrge kohandatavus. Peaaegu kõike teie e-poe kohta saab kohandada ja mõnda funktsiooni, mida ma alguses isegi ei mõistnud (või vähemalt võttis mõni neist mul aega mõtlemiseks).

Räägin sellest hiljem, kuid ütlen teile, et teie teadmised on olulised, et LemonStandi funktsioone maksimaalselt kasutada. Kohandamata funktsioonid on kindlad, kuid mitte erandlikud ja ei pruugi olla teie jaoks kohutav ettevõtmine, kui teil pole veebidisaini oskusteavet.

Kuid kui teete seda ja kui soovite võtta oma ettevõtte veebipõhise osa oma kätesse, ilma et peaksite tuginema põhiteemadele ja malli lohistamise funktsioonidele, on LemonStand funktsioonide osakonnas erakordselt tugev..

Kasutusmugavus ja kohandamine

LemonStandil on ilmselt kõige unikaalsemad jaotised “kasutusmugavus / kohandamine”, mida ma kunagi kirjutanud olen.

Annan teile vastuse tõeliselt kiiresti – LemonStand on tõenäoliselt parim populaarsete hostimisplatvormide parim, kuid selle tegelikuks kasutamiseks on vaja tehnilisi teadmisi.

Kas seda on lihtne kasutada? Noh, kindlasti. Seda on lihtne kasutada, kuna põhifunktsioonid ei sega teid liiga palju.

LemonStand kohandada

Kui te pole huvitatud sellest, et oma poe väljanägemist tõesti enda kätte võtaksite, ja kui klõpsate mingil põhjusel lihtsalt LemonStandiga, saate oma poodi ikkagi suurepäraselt hallata. See pole kõige kasutajasõbralikum variant, kuid pole ka sugugi võimatu.

Asi on selles, et LemonStandi teile kohandamisvõimaluste kasutamiseks on vaja tehnilist teadmist..

Poe kohandamise potentsiaal on LemonStandi üks suurimaid eeliseid, kuid teil peavad olema ise tehnikaoskused või teil on vaja palgata keegi, kes kodeerib ja arendab.

Sellegipoolest ärge alahinnake LemonStandi kohandamist – see on hõlpsalt üks tänapäeval kõige avatumaid platvorme ja kindlasti meeldib see paljudele kasutajatele, kellel on võimalus oma e-poe välimust otse hallata.

Tõepoolest, olen kindel, et paljud LemonStandi kliendid (kui mitte enamik) on tehnilisemalt asjatundlikumad, ja potentsiaalse kliendi jaoks, kes seda loeb, kes on samamoodi kodeerimisoskused, ütlen, et kasutusmugavus pole probleem ja teie kohandamisvalikud on suurepärased.

Vähem kogenumate jaoks? Seda ei ole võimatu kasutada, kuid peate LemonStandi täielikuks ärakasutamiseks omama veel mõnda võimalust..

Turvalisus

Turvalisus on kõigile kindlasti oluline.

Ja see on teie jaoks eriti oluline. Teie e-poe turvalisus on oluline mitte ainult seetõttu, et see hoiab teie andmeid, vaid ka seetõttu, et see hoiab teie kliente ja lisaks moraalsele probleemile, mis seisneb teie klientide andmete mitte hoolimises, on ka praktiline probleem – ükski klient soovib minna teie poodi, kui aeg on poole vähem või kui see ei tundu turvaline.

Nii et LemonStand on kiire? Vaatame.

LemonStandil on PCI DSS-iga ühilduv struktuur, mis on hostimise valdkonnas oluline usaldusväärsuse kullastandard..

sidrunikivi turvalisus

See kasutab SSL-i kõigil oma lehtedel, mitte ainult väljaregistreerimisel, nii et teie tehniliselt nutikad kliendid võivad teie poodi külastades end lohutada..

Lisaks on isegi alustajakontolt lisatud palju muid turvakontrolle, mida LemonStandi sõnul kasutatakse tavaliselt teiste hostimisplatvormide kõrgeima astme hinnaplaanide jaoks, kuigi ma pole kindel, kas see on tõsi.

Igal juhul hõlmavad need kontrollid pidevat oleku jälgimist, igapäevaseid ja isegi tunni varukoopiaid ning ülemaailmset sisu edastamise võrku (see tähendab, et kliendid ja saidi külastajad kogu maailmas saavad teie e-poele juurde pääseda).

Tänapäeval olen üsna kindel, et need on tööstusstandardi kohased turvameetmed, kuid sellegipoolest on need suurepärased.

Asi on aga selles, et nende sait ei ole tegelikult liiga üksikasjalik, kui ma just teile siin rääkisin, ja LemonStandi küberturvalisuse kohta pole tõepoolest palju kontrollitavat teavet..

Ma ütlen, et esialgu on turvalisus vähemalt standardne ja tõenäoliselt korras, ning uudistes pole seni suuri probleeme olnud, mis on julgustavad, kuid turvalise poole huvides ei pruugi ka LemonStandi turvalisus olla ülitugev..

Hea meelega annaksin neile rohkem krediiti, kui neil oleks hõlpsamini kättesaadavat teavet, kuid ütleme nüüd, et see on vähemalt piisavalt hea, kuid tõenäoliselt pole ka midagi erilist.

Järeldus

Olgu, see oli üsna väike asi, mille ma sulle lihtsalt viskasin! Paneme selle kõik kokku.

LemonStand on suhteliselt odav, kuid võib teatud tüüpi kaupluste / müügivajadustega kasutajate jaoks olla pisut kallis. Hinnakujunduse struktuur on väga lihtne ja hõlpsasti mõistetav, kuid selle puuduseks on ka see, et mitmesuguste vajaduste jaoks pole piisavalt võimalusi.

Vaadake LemonStandi plaanide hindasid siit:

LemonStandi omadused on selle tugevaim eelis. Kohandamata valikud pole erandlikud, kuid on sellegipoolest tugevad ning selle kohandamisfunktsioonid on, nagu ma juba ütlesin, suurepärased ja ilmselt parimad ümber.

Muidugi, suurim professionaal on ka suurim con – peate oma raha väärtustamiseks teadma, kuidas neid funktsioone kasutada, nii et kasutusmugavus pole LemonStandiga eriti tugev.

Lõpuks, turvalisus on asi, mille suhtes olen enamasti neutraalne. LemonStandi turbemeetodite ja tööriistade kohta pole palju usaldusväärset teavet – see teeb mulle muret.

Kuid muret pole olnud ühtegi suurt uudist ja see, mida me teame, näib tagavat valdava enamuse kasutajate jaoks piisavalt hea turvalisuse. Kui olete mures, soovitan teil lisateabe saamiseks pöörduda otse LemonStandi poole.

Üldiselt on LemonStand tõesti tugev teenus, mis on küll tähelepanuväärne võimalus, kui saate kasutada selle parimat vara.

Alustage sidrunikandjaga

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map