MVPS ülevaade (2020): kas see on teie raha väärt?

MVPS ülevaade (2020): kas see on teie raha väärt?

MVPS ülevaade (2020): kas see on teie raha väärt?

Teenuse usaldamine, mida olete varem kasutanud, on selle kasutamise jätkamiseks väga hea vabandus. Kuid kas lojaalsus paneb teenuse tagasi tulema? Kas pole enam midagi, mida soovida ja kellel oleks olnud?


Sellepärast proovisime MVPS-i. Ehkki te pole kunagi varem MVPS-ist kuulnud, on sellel siiski märkimisväärne jälg Euroopas, kust see tegelikult pärit on.

Nüüd proovisime MVPS-i põhjalikult ja meil on paar sõna jagada. Seetõttu põhineb kogu selle ülevaate teave meie isiklikel kogemustel.

Kas MVPS on uus parim Euroopa turundusteenus? Alustame …

Kasutuslihtsus

Teie usaldusväärne kõrge kvaliteediga VPS-i pakkuja

Lihtsus ja juurdepääsetavus parandavad teie kogemust olulisel viisil. Kasutatavusel on 2 peamist aspekti: kasutajaliides ja navigeerimine.

Kasutajaliides lubab teil proovida oma teed & viga. On mõistlik, et kui olete kõik nupud ja ikoonid läbi teinud, saate keskkonnaga hõlpsalt harjuda.

Navigeerimine seisneb selles, et kasutajale antakse parim võimalik marsruut liikumiseks ilma tehnilistesse detailidesse eksimata. Navigeerimine aitab ka kasutajat kohandada.

Teie usaldusväärne kõrge kvaliteediga VPS-i pakkuja

Alustame kõigepealt juhtpaneeli külgribaga. See on lihtsa väljanägemisega ja hõlpsasti kasutatav. Teil on 2 peamist jaotist, mida vaadata, välja arvatud armatuurlaud / juhtpaneel ja Tühista VPS.

Toimingute jaotis on sisuliselt serveri sisse- ja väljalülitamiseks, taaskäivitamiseks, pausiks või seiskamiseks. Kõigi nuppude lisamine otse külgribale muudab teie saidi hooldamise lihtsamaks.

Otse jaotises Toimingud on ka muid valikuid, mis muudavad navigeerimise lihtsaks. Saate OS-i uuesti installida, versiooniuuendusi teha, käsitsi haldamiseks konsooli käivitada, varukoopiaid seadistada, mitmesuguse statistika jaoks graafikuid hankida, rakendusi installida, kloonida jne..

Teie usaldusväärne kõrge kvaliteediga VPS-i pakkuja

Järgmisena suundusime graafikute sektsiooni jõudluse kontrollimiseks. Seal oli 3 graafikut, mis näitavad protsessorit, mälu, liiklust, ketaste lugemist / kirjutamist.

Ja jõudlus, nagu võite näha, pole üldse halb, eriti protsessori kasutamine tundub stabiilne ja navigeerimine oli välkkiire, mis on kindel pluss.

Niisiis, selle jaotise mähkimiseks: kasutajaliides & esitlus on punkti. Liidesest oli lihtne pääseda ja navigeerimine tundus sujuvalt.

Hinnakujundus & Funktsioonid

Seadistage oma Cloud VPS Server

Ilma aega raiskamata, alustagem hinnakujundust. Arveldustsüklit saate varieerida kuu, aasta, poolaasta kaupa & kord kvartalis ja saate ka valida installitava OS-i eelnevalt.

Hinnaga 3,00 eurot kuus annab kava „VPS ONE” teile ühetuumalise keskseadme, 2 GB muutmälu, 25 GB SSD, ühe veebisaidi ja 3TB väärtuse liikluse ribalaiuse, mis on kõik piisav suhteliselt väikesele rahvahulgale suunatud käivitus- või ajaveebisaidi jaoks.

VPS BASIC-kava hinnaga 7,00 eurot kuus on palju parem versioon võrreldes VPS ONE-ga. Saate kahetuumalise keskseadme, 4 GB muutmälu, 50 GB SSD, endiselt 1 veebisait, kuid ribalaiust 7TB väärtuses. Sel hetkel võite hakata mõtlema oma ajaveebi suurendamise või selle veebipoe loomise üle.

Samamoodi on VPS POWER-l kahekordne tuumade arv, kahekordne RAM-i maht, kahekordne salvestusruum, endiselt 1 veebisait (mis sel hetkel võis olla 2) ja 25TB ribalaius.

Te ei saa 2 veebisaiti enne, kui kolite alumisele saarele, alustades VPS SUPER-iga, mis on 39 eurot kuus ja pakub 6-tuumast keskseadet, 16 GB muutmälu, 150 GB SSD-d, 2 IP-aadressi ja 30TB ribalaiust..

Lõpuks pakub „VPS MAX” plaan 12 tuuma keskseadet, 64 GB muutmälu, 300 GB SSD salvestusruumi, kuni 4 veebisaiti ja 60TB ribalaiust – kõik 99,00 eurot kuus. Kui me peaksime valima, oleks salvestusruumi ja ribalaiust võinud piiramatuks muuta.

Turvalisus

Enamasti taandub see kõik turvalisusele. Millist turvalisust võite MVPS-ist oodata? Usalduse tagamiseks on kaks võimalust:

Teie usaldusväärne kõrge kvaliteediga VPS-i pakkuja

Kahefaktoriline autentimine on kontrollimismeetod, mis hõlmab enne juurdepääsu saamist 2 lüüsi. See on üks levinumaid autentimisvorme, kuid sellegipoolest väga turvaline.

Oma telefoninumbri saate hõlpsalt seadistada & e-post, parool & OTP, pääsukood & isikukood või mõni muu autoriseerimisvahendite kombinatsioon.

MVPS - teie usaldusväärne kõrge kvaliteediga VPS-i pakkuja

IP-juurdepääsu loendit saab kasutada blokeeritavate IP-aadresside sisestamiseks. Need IP-aadressid võivad olla potentsiaalsed ohud, mis võivad teie saiti kahjustada. Seega ei saa te seda kaitset pärast seadistamist lähtestada ja seda saab kasutada ka kahefaktorilise autentimisega koos.

See võtab kokku turvalisuse. Teil on kaitse kahefaktorilise autentimise ja IP-juurdepääsude loendi kujul.

Klienditugi

Klienditugi muudab teie elu palju lihtsamaks. Probleeme tuleb pidevalt juurde ja kasutajad otsivad vastuseid kogu Internetist. Kui teenusel endal on tsentraliseeritud teadmistebaas ja reageeriv klienditugi, kipub see tõesti midagi muutma.

Korduma kippuvad küsimused

Alguses on teil KKK jaotis või nagu me seda nimetame teadmistebaasiks. Võite saada vastuseid paljudele tavalistele küsimustele, näiteks VPS-serverid, tööaja garantii, varunduspoliitika, mis on automatiseeritud varukoopiad ja kuidas need töötavad ning palju muud.

Korduma kippuvad küsimused

Vastustest rääkides, noh, need on üsna lühikesed ja asjalikud. Kohapeal olemine on hea, kuigi mitte alati. Mõne teema laiendamine on mõnikord vajalik, eriti kui kasutaja võib olla selle teemaga uus.

Abiks oleks olnud ka mõned välised lingid seotud teemadega edasiseks lugemiseks, nagu paljude sarnaste KKK-de puhul.

Teie usaldusväärne kõrge kvaliteediga VPS-i pakkuja

Otsese toe saamiseks on MVPS-il olemas piletimüügisüsteem, mida saab kasutada päringute lahendamiseks, või kleepida oma probleemist ka veateateid või ekraanipilte..

Teie usaldusväärne kõrge kvaliteediga VPS-i pakkuja

Postitasime siia küsimuse nende serverite terviklikkuse kohta. Tahtsime teada, kas kõiki nende servereid hallatakse autonoomselt või delegeeritakse kolmandate osapoolte ettevõtetele, mis on selliste riskide tõttu nagu andmete vargus ja… sageli riskantne samm.

MVPS - teie usaldusväärne kõrge kvaliteediga VPS-i pakkumine

… nad vastasid mõne tunni jooksul ja ootuspäraselt: nad ei ole seotud kolmandate osapooltega. Kuid jällegi oleks reageerimise aeg võinud olla parem.
See korvab klienditoe. Teil on üsna hea osa teadmistest ja rahuldav reaalajas toetus.

Järeldus

Nii et kogu see teave jätab meile ühe viimase küsimuse:

Kas MVPS on seda väärt? Kas tasub soovitada lisaks oma puudustele? Kas teie saidi üleviimisel on midagi olulist??

Lihtsamalt öeldes: Ei… aga jah.

Meie kogemuse kohaselt tundus teenus väga rahuldavana. Seda oli lihtne kasutada, navigeerimine oli kiire, olemas on lai valik plaane, millel on mitu astme funktsiooni, serveri turvalisus on usaldusväärne, tugi töötab ja …

… turbefunktsioonid oleksid võinud olla, lisaks veel, ja teadmistebaas oleks võinud olla lai.

Kuid hei, ükski teenus pole täiuslik ja need pole just sellised vead, mis kogemuse täielikult rikkuvad. Neid saab parandada ja täiustada ning loodame, et saavad.

Seega lõpetab see ülevaate. Mida sa arvad? Kas teie artikkel oli informatiivne? Kas MVPS tasub üle minna? Kas proovisite teenust? Kommenteerige palun allpool ja andke meile sellest teada.

Proovige MVPS-i hostimist juba täna

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector