NameCheap vs Godaddy: 7 minutit, et teada saada, kumb on parem 2020. aastal

Nii et olete plaaninud käivitada oma veebisaidi? See on suurepärane. Midagi väga vajalikku on domeen. Ja jah, domeenide registripidaja, kellega alustada.


Alustuseks lubage mul lühidalt öelda, mis täpselt on domeeni registreerimine. Domeeninime registreerimine on nime reserveerimine Internetis kindlaks ajavahemikuks, näiteks üheks aastaks.

Domeen jääb teile, niikaua kui seda uuendate. Domeeninime ei saa igavesti osta.

Domeeninimi annab teie veebisaidile kordumatu, äratuntava nime. Mitmeid hostiettevõtteid pakuvad ka domeeni registreerimine ning hostimislahendused.

Tõepoolest, õige domeenide registreerimisteenuse valimine võib olla tüütu töö, välja arvatud juhul, kui olete ettevõtte pakutavatest teenustest täiesti teadlik.

Olen juba mõnda aega kasutanud kaht võrdselt suurt hostimbrändi NameCheap ja GoDaddy.

Oma kogemuste põhjal annan teile nende mõlema domeeni registreerimisteenuse võrdleva ülevaate.

Enne seda lubage mul anda nendest ettevõtetest lühike ülevaade. Alustades NameCheapist.

Mis on NameCheap?

NameCheap asutas Richard Kirkendall 2000. aastal. Selle peakontor asub Los Angeleses, Californias, Ameerika Ühendriikides. NameCheapi toodete hulka kuuluvad domeeninimed, veebimajutus, WhoisGuard, SSL-sertifikaadid.

Järgmine liikumine GoDaddy juurde.

Mis on Godaddy?

GoDaddy asutati esmakordselt 1997. aastal, selle peakontor asub Scottsdale’is, Arizonas, USA-s. GoDaddyl on üle 17 miljoni kliendi kogu maailmas. GoDaddy toodete hulka kuuluvad domeeni registreerimine, veebimajutus, SSL-sertifikaadid ja väikeettevõtted.

Populaarsuse trendid:

Mõlema kaubamärgi populaarsuse võrdlus on esitatud allpool. On selge, et GoDaddy on populaarsuse osas NameCheapist kõrgemal.

Kui kontrollime ühte konkreetset piirkonda, siis on GoDaddy jälle populaarsem. See statistika on USA jaoks.

Hinnakujundus:

Nii NameCheapi kui ka GoDaddy hinnakujundusmudelil on mitu varianti.

Lubage mul jagada see erinevatesse kategooriatesse, alustades kõigepealt registreerimishinnast.

Registreerimise hind:

Registreerimishind erineb eelistatava domeenilaiendi järgi. Teatud premium-domeeninimed on kummaski kallid. Lubage mul pakkuda regulaarset domeeninime otsingut, mida tegin mõlemas registripidajas.

Otsisin mõlemalt platvormilt sama domeeni, millel oleks erinevad laiendused, ja allpool on minu järeldused nende kohta.

Domeen
NameCheap
GoDaddy
.com 8,48 dollarit aastas.0,99 dollarit aastas.
.org10,28 dollarit aastas. 11,99 dollarit aastas.
.võrk9,68 dollarit aastas. 13,99 dollarit aastas.
.sisse9,98 dollarit aastas. 3,99 dollarit aastas.

Piiratud aja jooksul (11. veebruarist kuni 18. veebruarini) pakub Namecheap .com domeeni registreerimisel 46% soodsamalt. Reklaamikood: NEWCOM

Üldiselt on GoDaddy esimesel aastal hea ja madal hind. Pikaajalisel NameCheapil on aga madalam hind.

Siirdehinnad:

Siirdehinnad varieeruvad sõltuvalt olemasoleva domeeninime laiendusest.

Domeen
NameCheap
GoDaddy
.com 9,69 dollarit 7,99 dollarit
.sisse 9,99 dollarit11,99 dollarit
.võrk11,88 dollarit 10,99 dollarit

NameCheapiga on .com-domeeni ülekanne 9,69 dollarit. Samamoodi on .net 11,88 dollarit ja .in on 9,99 dollarit.

GoDaddy jaoks saab iga .com-i laienduse üle kanda hinnaga 7,99 dollarit. Samamoodi on .in hinnaga 11,99 dollarit ja .net hinnaga 10,99 dollarit.

Ülekande hinnad on peaaegu sarnased, kuid nimeCheap ja GoDaddy vahel pole palju erinevusi.

Pikendamise hind:

Mõlemal platvormil on enamikul juhtudel suurem uuendus. Allpool on nende kulude võrdlus.

Domeen
NameCheap
GoDaddy
.com 12,98 dollarit17,99 dollarit
.org 14,98 dollarit20,99 dollarit
.võrk 14,98 dollarit19,99 dollarit
.info 13,88 dollarit21,99 dollarit
.io 34,88 dollarit59,99 dollarit

Noh, enamikul juhtudel on GoDaddy uuendamine võrreldes NameCheapiga kõrgema hinnaga.

Domeeni privaatsus:

Domeenide privaatsusele viidatakse ka kui Whois Privacy’le, mida enamasti pakuvad kõik domeenide registripidajad. NameCheap’i jaoks on enamikul juhtudel lisatud domeeni privaatsus osana kavast ja see on kogu elu tasuta.

Domeen
NameCheap
GoDaddy
Esimene aasta TASUTA9,99 dollarit
Uuendamine 2,88 dollarit9,99 dollarit

GoDaddy abil on domeeni privaatsuse eest lisakulud esimesel aastal 7,99 dollarit. Hilisemad uuendamised maksavad 9,99 dollarit.

Noh, üldiselt on NameCheapil odavam hinnakujundusvõimalus ja ka uuendused pole GoDaddyga võrreldes eriti kõrge hinnaga..

Registreeri oma domeen

Järgmisena kontrolligem allahindlusi, mida saate nende teenuste kasutamisel.

Soodustused:

Lubage mul järgmisena rääkida natuke nende domeenide allahindlustest.

NameCheap
 • NameCheap toetab mitmeid üldisi ja riigipõhiseid domeene, näiteks .com, .net, .org, .us, .co ja palju muud.
 • Ehkki uuendused on kõrgema hinnaga, on esmakordsel hinnakujundusel alati allahindlus. Soodustus sõltub valitud domeenist. Keskmine diskontomäär varieerub teatud domeenide puhul 15–65%.
 • Peale selle teatud tavapäraselt kasutatavatel domeenidel, näiteks .com, on täiendavaid allahindlusi sooduskupongidega, mis on aeg-ajalt veebisaidil saadaval.

Taotlege oma allahindlust

GoDaddy
 • GoDaddyl on domeeninime registreerimisel hea tugi, saadaval on mitu valikut.
 • GoDaddy allahindlused varieeruvad umbes 28% kuni 65%. Noh, teie saadav allahindlus sõltub teie valitud domeenist.
 • Kuid teatud juhtudel ületab allahindlus esmakordse registreerimise korral üle 80%. See on asi, mida võiksite enne pikema perspektiivi lubamist kontrollida.

Klienditugi:

Klienditoe osas pakuvad nii NameCheap kui ka GoDaddy suurepäraseid kliendikeskseid teenuseid. Nende klienditoega saab ühendust võtta mitmel viisil. Ütlematagi selge, et need valikud on veebisaidil hõlpsasti kättesaadavad.

NameCheap toetab e-kirju, pileteid ja reaalajas vestluse võimalusi. Peale selle on neil teadmistebaas ja nad on teemade põhjal hästi eraldatud.

NameCheap_Knowledgebase

NameCheap pakub ka rea ​​blogisisu ja KKK-sid. Nende klienditoe teenuste edasiseks proovimiseks proovisin nende reaalajas vestluse võimalust.

NameCheapil on hämmastav reaalajas vestluse võimalus ja see toimub peaaegu kohe. Samuti oli klienditoe agent hõlpsasti kättesaadav põhjalike üksikasjadega domeeni registreerimise ja sellega seotud teabe kohta.

Nimehela vestlus

GoDaddy-s saate kõnede ja e-posti valikuga ööpäevaringset tuge. GoDaddyl on ka hea põhisisu sisukogumik. Sellel on kogukonna foorum koos tugidokumentidega, mis on saadaval nende veebisaidil.

GoDaddy sisu on ka teemade põhjal hästi eraldatud.

Godaddy_Knowledgebase

Proovisin lähemalt uurida nende reaalajas vestluse võimalust. Kuid see pole ööpäevaringne ja seetõttu oli vestlus võrguühenduseta.

vestlus godaddy

Mõlemal platvormil on mitu algajate juhendit ja käivitusõpetust, mis muudab nende teenuste kasutamise algajatele hõlpsaks.

Liides:

Järgnevalt räägin nende liidest. Las ma alustan sellest nimega NameCheap ja siis minge edasi GoDaddy juurde.

NameCheap liides:

NameCheapi jaoks saab domeeni ja alamdomeeni lisada nende liidese kaudu.

NameCheapi liidest on lihtne kasutada ja sellel on domeenihalduse jaoks eraldi pealkiri. See hõlmab kõiki domeeniga seotud funktsioone, nagu domeeninime otsing, domeeni ülekandmine, DNS ja muud asjakohased teenused.

Nimehela liides

Kui domeen on lisatud, saate vaadata muid valikuid, näiteks „Advanced DNS”.

Advanced DNS Namecheap

Domeenide aktiveerimine võtab enamikul juhtudel mõnest minutist kuni maksimaalselt 24 tunnini. CNAME-i saab liidese kaudu lisada ja seda on lihtne kasutada.

CNAME lisati nime NameCheap

Godaddy liides:

Järgmisena lubage mul anda teile ülevaade GoDaddy liidese kohta. Sarnaselt nimega NameCheap on ka GoDaddyl Domeenide jaoks eraldi päis. Siit saate hallata.Godaddy_Domain_Interface

Domeenihalduril on ühe ekraaniga manustatud mitu suvandit, mis muudab selle pisut segasemaks, eriti kui olete selle liidesega uus.

Godaddy_Manage_Domeins

Nii NameCheap kui ka GoDaddy pakuvad intuitiivset kasutajaliidest. Kui olete aga domeeni loomises uus ja alustate sellega, oleks teil NameCheap lihtsam uurida ja kasutada.

Põhjused, miks peaksite domeene ja hostimist eraldi ostma:

Enamik inimesi, kes on hakanud veebisaiti hostima, ajavad domeeni ja hostimise segadusse. Noh, veebisaidi omamisel on kaks asja. Esimene on teie domeen ja teine ​​on teie hostimine. Need on kaks eraldi pakkumist, mida pakub enamus hostingu pakkujaid.

Paljud inimesed on seda meelt; kõige parem on hoida kõiki ühe katuse all. Nii paljud valivad domeeni registreerimise oma valitud hostiteenuse pakkuja kaudu. See kõlab palju, kui kõik töötab hästi.

Mõnel põhjusel, kui olete rahul oma hostiteenuse pakkuja teenustega ja peate üle minema alternatiivsele hostimisplatvormile, peaksite ka oma registreeritud domeeni üle viima. Mõnikord võib domeeniülekanne olla aeganõudev ja segane.

Kui olete domeeni mujal registreerinud, ei pea te sellisel juhul tegema midagi muud kui oma DNS-i sätteid värskendama.

Kõige parem on, kui kõik teie domeenid asuvad ühe katuse all. See on eelis, kui teil on mitu domeeni. Domeenihaldus on sellistes stsenaariumides lihtsam. Saate otse oma registripidajasse sisse logida ja teha DNS-sätete massuuenduse.

See säästab teie aega ja vaeva erinevatesse portaalidesse individuaalselt logides ja muudatuste kopeerimisel.

Veelgi enam, kui olete harjunud ühe domeeniregistriga, on teie töö kõigi domeenide haldamisel lihtsam, selle asemel, et kasutada ja harjuda erinevate domeeniregistriportaalidega.

Teine oluline aspekt on domeeni turvalisus. Näiteks kui teie veebisaiti mingil põhjusel häkkitakse, pääseb häkker teie failidele juurde. Kui olete hostingu ja domeeni koos ostnud, pääseb häkker ka teie domeenile juurde.

See võib tähendada; häkker saab ka domeeni üle kanda. Sellise stsenaariumi korral peaksite võtma domeeni omandiõiguse tõestamiseks juriidilise lahingu. Kui teie domeen paigutatakse eraldi, oleks teie veebisait siiski häkkinud, kuid siiski oleks teie domeen turvaline.

Turundusvõtted kliendi saamiseks:

Nii NameCheap kui ka GoDaddy võtavad klientide meelitamiseks vastu erinevaid uuenduslikke turundusstrateegiaid. Nad teevad seda aeg-ajalt mõne allahindluse ja maiuspalaga. Enamasti kuvatakse seda nende ametlikel veebisaitidel.

Allpool on näide sellest, kuidas NameCheap pakub oma domeenidele sooduskupongi.

allahindluse_nimivalik

Lisaks on domeeni valimisel, nagu allpool näidatud, lisatud mõned tõeliselt atraktiivsed pakkumised-

Nimeahela allahindlus2

Lisaks on domeeni privaatsus lisatud NameCheapi plaanide osana. See muudab selle klientidele atraktiivsemaks.

NameCheapil on eraldi jaotis, mis on pühendatud reklaamidele. See annab teile sõnaselgelt teada saadaolevate pakkumiste üksikasjad. NameCheap võimaldab kasutajatel ka oma uudiskirja tellida, et saada värsket ja uusimat teavet turunduskommunikatsiooni kohta.

GoDaddy on nende veebisaidile lisanud sarnaseid tutvustusi.

Godaddy allahindlus

GoDaddy veebisaidi kaudu märkate ka teatud artikleid, mis on lugejatele abiks.

Godaddy allahindlus2

GoDaddy, sarnaselt nimega NameCheap võimaldab kasutajatel tellida, et saada värskeid uudiseid ja värskendusi eripakkumiste kohta. Neil on ka reklaamreklaamidele pühendatud sektsioon, mis on värskendanud teavet nende pakkumiste ja pakkumiste kohta.

Godaddy_discount3

GoDaddy pakub ka juhuslikke uuenduskoode ja soodushinnaga domeeniklubi. Noh, soodushinnaga domeeniklubi hinnatakse eraldi, mis on jällegi turundusstrateegia, et saada püsikliente.

Godaddy allahindlus4

Kui võrdlen mõlemaid neid turundusvõtteid, siis näeb NameCheap igatahes ahvatlevam välja. Neil on tõelisi pakkumisi, et kliendid saaksid raha säästa. Ka nende hinnakujundus ja lisateenused annavad teie domeenile lisaväärtust.

Teisest küljest on GoDaddyl pakkumisi, mis panevad kliente kandma ka mõningaid lisakulusid. GoDaddy’s on esmakordne odav hind, kuid kõik, mis seda postitab, võib tunduda kallis.

Järeldus:

Olen pakkunud teile täieliku ülevaate domeeniregistriteenustest NameCheap ja GoDaddy. Ehkki mõlemad on head võimalused, soovitaksin NameCheapit GoDaddy kohal kasutada.

Hinnakujunduse osas on NameCheap taskukohasem ja eelarvesõbralikum variant. GoDaddy on alustuseks hea, aga kui te seda uuendate, võib see tunduda eelarve ületamine.

NameCheapil on jällegi intuitiivne ja kasutajasõbralik liides. See on loodud nii, et seda oleks lihtne kasutada isegi algajatele kasutajatele. Nende toetamine juhendite kasutamisel oma teenuste kasutamiseks on hõlpsasti kättesaadav.

Lõpuks on NameCheap domeeni registreerimisel osa domeeni privaatsusest ning muudab domeeni registreerimise ja alamdomeenide lisamise sujuvaks protsessiks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map