Parimad veebimajutusettevõtted aastaks 2020 (nr 1 on minu lemmik)

Kas soovite vastust kohe teada saada? Meie kogemuste ja inimeste eelistuse kohaselt on parim veebimajutus täiesti GreenGeeks.


Nii et me oleme siin: suur, veebimajutus, on käes. Veebimajutus on kõige populaarsem hostimisviis klientidele, kes ei ole suured ettevõtted ega suurettevõtted.

Veebimajutus pakub üldiselt segu taskukohasusest ja jõudlusest, mis muudab selle tohutult atraktiivseks kõikvõimalikele.

Üksikisikutelt, kes soovivad oma hobiks väikest ajaveebi, kuni poodivajadustega väikeettevõteteni, on veebimajutus piisavalt paindlik, et pakkuda palju lahendusi.

Oleme seni testinud rohkem kui 50+ veebimajutust.

Oma kogemuste põhjal oleme jaganud 5 parimat veebimajutust pakkuvat ettevõtet.

2020. aasta parim veebimajutus:

Hind
Reaktsiooniaeg
Uptime
Kasutatavus
Klienditugi

GreenGeeks2,95 dollarit kuusParimHea küll
Sinine vaim2,95 dollarit kuusHea küllHea küll
FastComet2,95 dollarit kuusHea küllSuurepärane
SiteGround3,95 dollarit kuusHea küllHea küll
A2 majutamine3,92 dollarit kuusHea küllOkei

Mõelgem iga veebimajutuse üksikasjalikule ülevaatamisele ilma täiendava vaevata.

1. GreenGeeks (Minu lemmik)

greengeeksEsiteks on meil ümberringi üks omapärasemaid võõrustajaid. Nagu nimest järeldada võib, on GreenGeeks peremees, kelle ainulaadne keskmes on keskkonnasõbralikkus. Andmekeskused võivad olla tohutult raiskavad – midagi, mida vähesed meist peavad, pidades silmas kõike muud, mis on keskkonnale ebasõbralik.

GreenGeeksi serverid on loodud väga energiatõhusateks. Lisaks investeerivad nad iga kasutatud energiaühiku jaoks keskkonnafondi kaudu kolm korda selle summa taastuvenergia kujul. See tähendab, et GreenGeeksi kasutamine mitte ainult ei kahjusta keskkonda, vaid aitab ka sellest!

GreekGeeks teeb rohkem kui teie südametunnistuse kergendamise. GreenGeeksi hinnakujundus on hästi keskmise sektori piires ja võib mõnikord olla madalamal – seega ei maksa te eetilisema valiku eest lisatasu maksta. Lisaks on GreenGeeksi jagatud plaanides funktsioone.

Greengeeksi kavaAlgtaseme kontoga alustatakse teid piiramatu kettaruumiga – see on suurepärane, kuid eriti muljetavaldav, kuna sellel on piiramatu SSD kettaruum. See on kvaliteetsem kui tavapärastel kõvaketastel olev ruum ja teiste masinate puhul on see tavaliselt piiratud koguses.

Lisaks saate piiramatuid e-posti kontosid, ribalaiust ja domeene. Viimane punkt on ainulaadne: enamus algtaseme plaanidest annavad teile ühe tasuta domeeni, kuid hostivad ka ainult ühte domeeni. GreenGeeks annab teile tasuta domeeni, kuid võimaldab teil hostida nii palju kui saate endale lubada, mis on suurepärane.

Lisaks saate tasuta MySQL-i andmebaase (mis on suurepärane), põhilist SSL-i (mida saate täiendada), öiseid varukoopiaid ja Cloudflare CDN-i. See, millega te alustate, on väga muljetavaldav, isegi kui pikendamise hind on natuke kõrge.

See tähendab, et nende algtaseme plaan võib olla VKEdele, mitte ainult üksikisikutele, piisavalt hea, et mitte öelda oma kõrgematest astmetest, mis on muidugi veelgi paremad.

Kui sellest ei piisa, on GreenGeeksil suurepärane klienditugi ja kasutusmugavus. Nendes piirkondades pole see erandlik, kuid sellel pole suurt tähtsust: see on piisavalt hea, et te ei saa kaevata.

Mis kõige parem, on nende suurepärane tööaeg ja reageerimise aeg.

greengeeks uptimeJep. Neli kuud järjest oli meie GreenGeeks täiuslik tööaeg. Kirsi peale panemiseks on reageerimise aeg püsivalt madal, mis teeb sellest mitte ainult ühe parimate hostide, mida oleme kasutuses olnud, vaid ka ühe kõige reageerivama.

Kokkuvõtteks võib öelda, et GreenGeeksis on see kõik olemas. Hinnakujundusplaanid on pikendamisel pisut kõrgemad kui tavaliselt, kuid kokku jäävad hinnad jagatud hostimise korral üsna tavapärasesse vahemikku. Vastutasuks saate tonni funktsioone ja uskumatut jõudlust. Ja see on üsna keskkonnasõbralik – lihtne esikoht. GreenGeeksi põhjalikumat arvustust saate lugeda siit.

Plussid

 • Suurepärane jõudlus: täiuslik tööaeg ja väga madal reageerimise aeg.
 • Palju funktsioone ja helde ressursijaotus alates esimesest astmest.
 • Ainulaadselt keskkonnasõbralik!

Miinused

 • Mõni parem funktsioon nõuab tasulisi lisandmooduleid. See ei ole suur viga ja GreenGeeksi plaanid on nagunii paremini varustatud kui enamiku teiste võõrustajate plaanid, kuid see võib olla tüütu.
 • Pikendushinnad on tavapärasest kõrgemad, isegi kui alghinnad on madalamad või tavapärased.

Külastage GreenGeeksi

2. Sinine emane

sinise pildi bännerKõigist nimekirjas olevatest nimedest on Bluehost tõenäoliselt kõige populaarsem. See on üks populaarseimaid võõrustajaid suurtes võõrustajate liigades: umbes 2003. aastast alates on Bluehost üle 2 miljoni veebisaidi ja sellel on valmis käima sadu tugiteenistujaid.

Ma näen, et Bluehost on peamine veetlus, mis on kasutajasõbralik. See toimib hästi, selle hinnakujundus on üldiselt standardne ning sellel on suur kasutusmugavus ja klienditugi.

bluehost jagatud veebimajutusKuigi salvestusruum pole piiramatu, nagu see on GreenGeeksi puhul, tuletaksin teile meelde ülalnimetatud korteri analoogiat: kui kõik virtuaalserverikonto kasutajad otsustasid kasutada nii palju salvestusruumi kui võimalik, kuna see on „piiramatu , ”Ei töötaks kogu jagatud hostimise platvorm.

Jah, jah, Bluehost piirab teid tehniliselt, kuid salvestuskulud on praktiliselt üsna helded, eriti algtaseme konto puhul. Lisaks on see SSD-salvestusruum, mitte HD-salvestusruum.

Lisaks saate mõõtmata ribalaiust, põhilist SSL-i, lisatud domeeni, mõnda pargitud domeeni ja ühe veebisaidi. Kõrgemad astmed saavad kõigest rohkem, lisaks turunduspakkumised ja saidi varukoopia.

Need funktsioonid on enamiku kasutajate jaoks piisavalt helded, isegi kui need ei tundu paberil nii muljetavaldavad. Seda öeldes arvan, et Bluehost võiks olla pisut heldem, et pidada sammu mõne väiksema konkurendiga, näiteks GreenGeeks või FastComet (mis on tulemas järgmine!). Näiteks oleks tore lisada varukoopiad või rohkem veebisaidid algtaseme kontodele.

Midagi, mida Bluehost eriti hästi teeb, on kasutajasõbralikkus. Kui kõiki selles loendis olevaid hostasid on põhimõtteliselt lihtne kasutada, on Bluehost siin eriti tugev. Veebisaidi koostaja on intuitiivne ja Bluehost on sellega piisavalt enesekindel, et saate seda nende veebisaidil tasuta proovida.

Üldine paigutus ja kontohaldus on väga sujuvad ja hõlpsasti kasutatavad. Lisaks on klienditugi suurepärane: esindajad on väga abivalmid ja teadmistebaas on lai.

bluehost tugiressursidUptime osas pole Bluehost number üks. Kuid Bluehost on alati suutnud halvimal juhul püsida ka 99,9% -lise tööaja korral ja on tavaliselt parem.

bluehost uptimeEhkki on tõsi, et tööaeg ei ole alati täiuslik, on reageerimise ajad alati suurepärased. Isegi suuremad numbrid on endiselt tööstuse keskmisel poolel.

Olles üldiselt suurepärane host korralike hindade, hea jõudluse, heade omaduste ning suurepärase kasutus- ja tugiliiklusega, on Bluehost teeninud meie teise koha. Kas olete ikka veel Bluehostist huvitatud? Oleme teid katnud.

Plussid

 • Kuigi esimese astme hind on tavapärasest kõrgem, on teise ja kolmanda astme hinnad esimesel ametiajal taskukohased ning järgnevatel tingimustel standardsed..
 • Uptime on üldiselt üsna hea ja reageerimise ajad on suurepärased.
 • Üldiselt hea ressursijaotus.
 • Bluehost on väga lihtne kasutada ja see sobib suurepäraselt ka algajatele. Isegi vahe- või teadlike klientide jaoks lihtsustab Bluehost asju.
 • Ainulaadselt hea klienditugi.

Miinused

 • Hinnakujundus on üldiselt hea, kuid esimene tase on esimesel ametiajal kallim. Uuendushind on aga üsna tavapärane.
 • Uptime on tavaliselt hea, kuid aeg-ajalt võib see olla pisut normist madalam.
 • Jah, funktsioonid ja ressursid on üldiselt head, kuid minu arvates võiks mõned asjad teise või kolmanda taseme juurde lisada, et sammu pidada konkurentidega.

Külastage Bluehostit

3. FastComet

Kiirkommi bännerFastComet on üks minu lemmikvõimalusi veebimajutuse jaoks. Miks? Kuna FastComet on ainus suurem hostiettevõte, millel pole märkimisväärselt kõrgemaid pikendamishindu. Tavaliselt veebimajutuse korral on teie esimene teenistusaasta paar taala kuus, kuid teine ​​aasta tõstab kuu hinda tunduvalt, mõnikord isegi kahekordistades seda.

See on kahetsusväärne, kuid nii universaalset on selles vähe võimalik ära teha … kui te ei kasuta rakendust FastComet, mis hoiab teie pikendamishinna lihtsalt sama, mis teie algne ostuhind! Jah, isegi kui nad muudavad hiljem standardset hinnakujundust.

Arvatavasti tähendab see, et nende esialgne kuuhind on keskmisest kõrgem, eks? Ei, tegelikult mitte. FastComet algab 2,95 dollarist, mis on keskmiselt madalam ja ulatub kolme astme võrra kuni 5,95 dollarini.

fastcomet plaanSaate üsna palju kõiki funktsioone, mis on teiste masinate puhul tavalised, ja ka algtasemel funktsioone, mis on tavaliselt reserveeritud teiste ettevõtete hinnakirjade jaoks. Näiteks FastCloud
sellel on piiramatu e-posti konto, piiramatu arv andmebaase, piiramatu FTP-konto, BitNinja serveriturvalisus, tasuta CloudFlare CDN, SSL ja igapäevased varukoopiad.

Kõrgematel astmetel on privaatsed DNS-i valikud, ühe klõpsuga taastamishaldur, kahekordne või kolmekordne protsessor ja RAM, parem SSL ja palju muud. Kõrgematel astmetel on kõik vajalik olemas, kuid asjaolu, et alghinnaks on pikendamishind, muudab kõik nii palju paremaks.

Lisaks on minu kogemusel seda, et FastComet on lihtne kasutada, sellel on suurepärane klienditugi ja hea turvalisus. Mis siis probleem on? Inimeste jaoks, kes soovivad jagatud hostimise võimalusi, kas pole FastComet tipp? Lõppude lõpuks on see omaduste ja hinna osas lihtsalt parim sooduspakkumine.

Kuigi FastComet on palju, jääb see hostimise kõige olulisemast punktist: tegelikust hostimisest! FastComet on üldiselt hea, kuid minu kogemuse kohaselt oli tööaeg pisut halvem kui mõne muu siinse jaoks ning reageerimise aeg oli märkimisväärselt ja püsivalt aeglasem kui teistel parimatel valikutel..

fastcomet uptimeHea on see, et FastComet hoidis asju tasemel 99,9%, ehkki jällegi pole need hinded nii suurepärased kui mõnede teiste siinviibijate jaoks. Kuigi reageerimisaeg ja tööaeg ei ole maailma lõpp, paneb see mind mõtlema, et FastComet pole parim neile, kes tähtsustavad esitust.

Kuid kõigile, kes soovivad nende numbritega riskida ja otsivad väga kulutõhusat lahendust, on FastComet tõenäoliselt teie valitud number üks. Kui soovite kõigepealt rohkem teada saada, on meie FastCometi ülevaates lisateavet ja veel pikem tööaja registreerimise võimalus.

Plussid

 • Suurepärane eelarvevalik neile, kes soovivad pidevalt kulutada väikest summat funktsioone ohverdamata.
 • Väga stabiilne hind ja tootepakend.
 • Tugev funktsioonide komplekt, eriti hinna osas. Eelkõige algtaseme valik on üks kõige paremini esile toodud esimese astme veebimajutuspakette, mida ma näinud olen.

Miinused

 • Uptime- ja reageerimisajad pole nii head kui mõned muud siin pakutavad võimalused.
 • Mõned ladustamispiirangud isegi kõrgematel astmetel.

Külastage FastComet

4. SiteGround


Kõigist siin pakutavatest võimalustest on SiteGround minu arvates üks auväärsemaid. Sellel on tõeline kindel maine ja tundub, et igat tüüpi veebisaitide omanikele see meeldib.

Osa sellest, miks teda austatakse, on asjaolu, et kuigi see on tohutu, kuulub see iseseisvalt:saidi teave ettevõtte kohta

Tähendab, erinevalt näiteks Bluehostist, ülaosas pole ühtegi konglomeraati.

Ja nagu näete, on üle 2 miljoni domeeni haldamine päris suur arv. Kindlasti peab SiteGround tegema midagi õigesti, eks?
Noh, ma ütleksin nii.

Kuid ma tean, mida te mõtlete – kas SiteGround on kallis või liiga kulukas? Vaatame kõigepealt:platsi plaan

Mul on SiteGroundi kohta palju head öelda, kuid peaksin kõigepealt olema teiega aus: hinnakujundus ei ole täpselt „odav“.

Enne kui sellesse asun, lubage mul selgitada: saidi SiteGround abil saate palju asju ja see muudab hinna liiga halvaks. Asjade skeemis ei hooli ettevõtted paar taala kuus tagasi, kui plussid on seda väärt.

Kuid inimeste jaoks, kes vajavad kõige odavamat saadaolevat hostit – tavaliselt mõeldes neid üksikisikutele ja harrastajatele – pole SiteGround see ilmselt nii. Plaanide alghinnad on keskmisest pisut kõrgemad.

Kuid ka pikendamishinnad on keskmisest kõrgemad – isegi odavaim SiteGround-kava võib mõne muu eelarve vastuvõtjaga võrreldes olla pisut kallis..

Kuid hind on tegelikult vaid osa pildist. Üks SiteGroundi suurepäraseid eeliseid on sellega kaasnev funktsioonide komplekt:
saidiplatsi oluline funktsioon
Nagu näete, on olulised omadused, mida iga plaan saab, üsna head. Liiklus on mõõtetu, seal on piiramatu arv MySQL andmebaase, tasuta SSL, tasuta e-posti kontosid ja tasuta saitide koostaja.

Isegi kui arvate, et selline tavaline tasuta CloudFlare CDN on muljetavaldav. CloudFlare CDN võib tõepoolest suurendada jõudlust ja laadimisaegu külastajatele kogu maailmas.

Ja igapäevased varukoopiad on fantastilised, eriti kui arvestada, et nii paljudel hostidel on algtaseme plaanide jaoks ainult iganädalasi või igakuiseid varukoopiaid.

Nüüd on need vaid hädavajalikud. Järgmisel kahel astmel on esmaklassilised omadused:
saidiplatsi funktsioon
Mis hõlbustavad peamiselt saidi seadistamist ja suurendavad jõudlust. Geeky omadused on sarnased, kuna need suurendavad jõudlust ja tagavad ka PCI-le vastavuse (mis võimaldab teil veebitehinguid turvaliselt töödelda).

Selle kõige negatiivne külg on muidugi ladustamispiirangud. Reaalselt on jagatud veebimajutusel piiratud salvestusruum, isegi kui teie hostimiskava kohaselt on teil piiramatu salvestusruum.

Seega pole SiteGround 10 GB limiidi seadmine nii hull, kui alguses võib tunduda. Tegelikult on see üsna realistlik – enamik algtaseme plaanidega inimesi ei kasuta rohkem kui 10 GB. Aga ma arvan ikkagi, et see on liiga halb, et neil on seal piir. Heledal küljel on see SSD-salvestusruum (mis toimib paremini)!

Oluline märkus saidi SiteGround kohta: see on WordPressi jaoks tõesti suurepärane. Tegelikult soovitab WordPress.org koos kahe teise hostiga SiteGroundit WordPressi hostimiseks kõige paremini.

Selle põhjuseks on asjaolu, et lisaks SiteGroundile, mis on usaldusväärne ja kasutajasõbralik, on palju funktsioone, mis muudavad WordPressi saitide seadistamise või ülekandmise palju lihtsamaks. See on SiteGroundi eriline tugevus.

Peale selle on SiteGroundi üsna lihtne kasutada (isegi kui te ei kasuta WordPressi) ja sellel on suurepärane klienditugi. Nii et SiteGroundil läheb üldiselt enamikes piirkondades, sealhulgas funktsioonides, hästi – siiani on ainsad probleemid hind ja ladustamispiirangud.

On veel midagi, mida peame vaatama: muidugi tööaeg. Kuna SiteGround võib olla hästi vastu võetud, kuid kõikjal on jagatud hostimine vastuvõtlik katkestustele ja kehvale jõudlusele. Nii on SiteGround minu jaoks teinud järgmist:
saidiplatsil testimise sait
Minu mõõtmistes on SiteGround toiminud suurepäraselt. Mitte ideaalselt, kuid see on üsna lähedal. Ja mitte ainult, et tööaeg oleks üldiselt ülihea, on reageerimise ajad korralikud.
Muidugi mitte nii madalale kui ma tahaksin – aga mitte kõrgemasse otsa, mida ma teiste võõrustajate juures näinud olen. Ma võtan selle, mida saan.

Nii et üldiselt on SiteGround tõesti kindel veebimajutaja ja hõlpsalt üks parimaid äris. Funktsioonid on üsna head, see sobib suurepäraselt ka WordPressi jaoks ja jõudlus on hea.

Ainus tõeline puudus on see, et SiteGround võib olla odavaid võõrustajaid ja vähem nõudlikke veebisaite vajavatele inimestele liiga suur ja pisut liiga kallis..

Kui soovite SiteGroundi kohta rohkem teada saada – arvasite seda! Vaadake meie täielikku ülevaadet SiteGround.

Plussid

 • Päris head omadused, üldiselt. Igapäevased varukoopiad ja CloudFlare CDN on lisatud kõigi astmete jaoks ning teisel ja kolmandal astmel on veelgi keerukamad funktsioonid.
 • SiteGround sobib eriti hästi WordPressi saitidele.
 • SiteGround on püsivalt olnud ühed kõige edukamad hostid, mida olen katsetanud.

Miinused

 • Keskmisest kõrgemad alghinnad ja keskmisest kõrgemad pikendamishinnad.
 • Kõrgemale astmele üleviimine pole hinna osas tähtsusetu.
 • Ladustamispiirangud tunduvad pisut nigelad.

Külastage saiti SiteGround

5. A2 majutamine

Siiani on see nimekiri olnud segu alamkoegadest ja massilistest nimedest. A2-hostimine on veel üks alakoer: me ei tea täpselt selle suurust, kuid on üsna enesestmõistetav, et see pole võrdne (suuruses) Bluehost või SiteGround.

Mida A2 Hosting lauale toob? Vaatamata sellele, et A2 Hosting on suhteliselt väike nimi, pakutakse funktsioonide osas punši ja nende hinnakujundus on mõistlik – lisaks pakuvad nad rohkem võimalusi kui enamik ettevõtteid.

a2 hostimisplaanA2 Hosting pakub nii Linuxi kui ka Windowsi plaane.

a2 Windowsi plaani hostimineHinnaerinevused pole liiga suured ja on tore näha, et need valikud on huvilistele saadaval. Linuxi ja Windowsi serverite erinevus on teema veel üheks päevaks, kuid lühidalt: enamiku jagatud hostimisest huvitatud kasutajate jaoks võivad Windowsi serverid olla paremad .net saitide / rakenduste jaoks. Raskemate vajadustega kogenumad kasutajad võivad eelistada aknad täpsematel põhjustel, kuid ma soovitaksin enamikule teist Linuxit.

Igatahes pole funktsioonide jaotus halb. Alustate ühe saidiga, piiramatu salvestuse ja ülekandmisega, lisaks tasuta SSL-iga, kuid kahjuks ainult viiest andmebaasist. Teine aste on üsna taskukohane, sisaldades isegi uuendamise hinda, ega piira mingeid ressursse.

Paberkandjal ei kõla asjad liiga muljetavaldavalt, kuid A2 Hostingil on hulgaliselt veebipõhiste hostimise lisaprotokolle ja turvafunktsioone, mis on vaikimisi kaasatud. Lisaks on A2 Hostingil saadaval palju lisandmooduleid ja täiendusi.

Suurim neist on Turbo versiooniuuendus (vt ülaltoodud funktsioonide loendit), mis tõstab tohutult jõudlust. Isegi peale selle on saadaval mitmesuguseid ja väiksemaid täiendusvõimalusi.

a2 hostimise funktsioonidKasutusmugavuse või klienditoe osas võib arvata, et A2 Hosting kannatab selle väiksuse tõttu. Õnneks pole see nii. Kuigi ma ei leia, et A2 Hosting oleks üldsõbralik, pole seda raske kasutada ega õppida.

Esindajad on üldiselt head ja reageerivad õigeaegselt, kuid see pole midagi, mida peaksin silmapaistvaks pidama. Teadmistebaas on üsna tähelepandamatu, kuid siiski kasulik. See on okei – A2 tugi on töö tegemiseks ikka piisavalt hea.

Selle külg on see, et A2 Hosting on kogenenumatele kasutajatele pisut parem. See on arendajasõbralik ja sobib inimestele, kellel on oma hostimisvajaduste kohta väga konkreetsed ideed. See on ühesõnaga mahutav ja väga kohandatav.

A2-hostimisel on jõudluse suurendamiseks palju võimalusi. Need on huvi korral üsna taskukohased ja saavad teie saiti edendada. Kuid mind on põhitaseme toimivus rohkem huvitanud, ilma täiendusteta.

a2 tööaja hostimineAh… jah, siin on natuke kahetsusväärne. Hele külg? A2 Hosting on suuresti suutnud püsida kõrgemal kui 99,9% tööaeg. Negatiivne külg? See on väga ebajärjekindel, püsides 99,95% piirist kõrgemal, ja ühe kuu jooksul on see isegi madalaim – 99,8%.

Lisaks sellele on reageerimise ajad üsna püsivad. See tähendab, et A2-hostimine on natukene oht neile, kes loodavad tõesti kvaliteetsele tööajale ja reageerimise ajale. Kui need asjad on teie jaoks vähem prioriteetsed, siis võiks A2-hostimine olla suurepärane võimalus, kuid see, kui otsite veebipõhiseid lahendusi, pole võib-olla hea mõte, kui pole huvipakkuv versiooniuuenduste lisamine.

Kuid versiooniuuendused ei tohiks olla teenuse funktsiooni muutmise kohustuslik osa, seetõttu on A2 viimasel kohal, hoolimata sellest, et see on üldiselt hea ja hea, kui kasutate kõike, mida nad pakuvad. Ärge laske end petta, see on siiski hea veebimajutuse jaoks (ja kui teil on huvi, siis ka muud tüüpi hostimiseks).

Lisaks on sellel igal ajal raha tagastamise garantii, kui teie teenus teile ei meeldi!

Plussid

 • Suurepärane kasutajatele, kes soovivad valikuid: seal on valida Linuxi ja Windowsi plaanide ning paljude saadaolevate versiooniuuenduste vahel.
 • A2-hostimine võib hästi toimida, kui kasutate täielikult ära selle infrastruktuuri ja versiooniuuendusi. Lisaks on uuendused sageli taskukohased.
 • Nende kahe viimase punkti põhjal võib öelda, et A2-hosting on eriti hea neile, kes näevad ette ulatuse muutmise vajadust, kuid soovivad siiski püsida taskukohase veebimajutuse struktuuris..
 • A2-hostimine on arendajasõbralik: see toetab paljusid skripte ja muudab arendajate jaoks isegi otse tööle saamise hõlpsaks.

Miinused

 • Kolmanda astme hinnad on uuendamisel pisut kallid, kuigi see pole midagi hullu.
 • Keskmine klienditugi ja kasutusmugavus. Piisavalt hea, kuid mitte midagi erandlikku.
 • Toimivus pole baastasemel kuigi hea (ilma versiooniuuendusteta, vaikefunktsioonidega).

Külastage A2 Hostingi

Järeldus

Vau! Ehkki parima veebimajutuse leidmine võis alguses olla hirmutav, aitas see loend loodetavasti asju lihtsustada. Kordan mõnda asja lihtsalt selleks, et veenduda, et oleme samal rajal, ja veendumaks, et suudate leida parima hostimisvõimaluse..

Esiteks vaadake kõiki asju, mida me vaatasime. Hinna ja omaduste osas pidage meeles, et jälgige, et hindade uuendamine ei toimuks; millised funktsioonid on igaveseks tasuta kaasatud ja millised on tasud pärast esimest aastat; pluss millised omadused on reaalselt vajalikud. Kui palju salvestusruumi te tegelikult vajate?

Lisaks hinnakujunduse ja funktsioonide nende aspektide eelistamisele on tõesti oluline pöörata tähelepanu ka toimivusele. Isegi kui te ei ole ettevõte või ei soovi oma saidilt raha teenida, on teil tõenäoliselt huvi töötava ja toimiva saidi vastu, eks?

Siin, Hosting Pillis, pakume paar tasuta tööriista, mis võivad teile selles piirkonnas kasulikud olla. Uptimise kalkulaatori eest tasumise asemel vaadake meie veebisaite, proovides erinevaid veebimajutajaid.

Võite kasutada ka meie veebisaidi kontrolli. See on nii lihtne kui nimi kõlab: sisestage lihtsalt oma saidi URL ja kontrollige, kas see sait pole just teie või kõigi jaoks!

Huvipakkuvate võõrustajate testimine võib olla pisut liiga suur töö, nii et saate siin vaadata ka meie tööaja mõõtmisi. Kõik hostid, keda me mõõdame, on siin, mitte ainult need, kes selles loendis on!

Kuna see nimekiri on praegu, arvan, et see on päris hea algus. Kõik need hostid on suurepärased veebimajutusvõimalused, kuid igal neist on oma tugevused.

GreenGeeks on esimesel aastal taskukohane ja pärast seda natuke kallim, kuid pakub palju funktsioone, suurepärase jõudlusega ja keskkonnasõbralik..

Bluehost on tõenäoliselt parim kõikehõlmav: hinnakujundus ja funktsioonid on korras, jõudlus on väga hea ning see paistab silma kasutajasõbralikkuse ja klienditoega.

Ka FastCometil on hea klienditugi, kuid selle peamiseks tugevuseks on fenomenaalne sooduspakkumine: tonni madala hinnaga funktsioone, mis ei muutu uuendamisel kõrgemaks. Ainus probleem? Selle jõudlus pole nii hea kui Bluehost ja GreenGeeks.

SiteGround pakub esimesel ametiajal suurepärast majutust ja pärast seda on tavahinnad. See pole funktsioonide poolest suurepärane, kuid oma hinna ja lihtsuse poolest on see tõesti hea jõudlusega ning lisaks isikliku abistaja funktsioon, mis on kena.

Viiendal kohal olev A2-hostimine sobib suurepäraselt ettevõtetele, kes soovivad suurepärase jõudluse jaoks versiooniuuendusi teha, ja neile, kes on oma veebimajutusvajaduste suhtes tehniliselt meelestatud, kuid pole just nii hea neile, kes lihtsalt otsivad eelarvevõimalusi (nt üksikisikud ja harrastajad) ).

Neid kõiki saate proovida vähemalt kolmkümmend päeva ja mõnel juhul ka kauem – nii et ärge oodake. Õnnelik hostimine!

parim veebimajutuse infograafik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map