Podcastiga veebisaidi loomine WordPressi abil (kodeerimist pole vaja)

Podcastiga veebisaidi loomine WordPressi abil (kodeerimist pole vaja)

Podcastiga veebisaidi loomine WordPressi abil (kodeerimist pole vaja)

Sisuturunduse maailm nõuab, et sisu oleks mitmekesine ja see ei tähendaks ainult sisukirjutamist. Muud sisu loomise vormid, näiteks video ja heli netisaadete kujul. Kui olete alustanud taskuhäälingusaadet, soovite luua oma sisu majutamiseks taskuhäälingusaate veebisaidi.


Taskuhäälingusaadete veebisait võimaldab kuulajatel teiega tutvuda ja teie sisu taga inspiratsiooni saada. WordPress on kõige lihtsam saadaolev tööriist, mida saab kasutada ilusa ja kasutajasõbraliku veebisaidi loomiseks.

Lihtsa ja professionaalse veebisaidi abil on hõlpsam oma sisu hallata ja uuendusmeelseid võimalusi oma vaatajaskonnaga ühenduse loomiseks. Siin on lihtsad viisid alustamiseks:

taskuhääling

1. samm: leidke saadaolev domeeninimi

Domeeninime leidmine on üsna lihtne. Peate alati veenduma, et valite oma sisuga seotud nime ja et nimi on ainulaadne. Hea koht oma domeeni uue nime registreerimiseks on NameCheap.

nimeavalik

Teenus võimaldab teil otsida vastavat nime ja veenduda, et see on teie jaoks saadaval. Ideaalse domeeni leidmiseks on teil mitmeid võimalusi.

Sait nagu NameCheap tagab, et saate registreeruda nii kaua kui võimalik, ilma et seda kaaperdataks või dubleeritaks.

2. samm. Hankige hostimine

Pärast oma veebisaidi nime üle otsustamist pakub Internet hostimise osas laia valikut võimalusi. Laia valikuvõimaluse olemasolu võib algajate veebisaitide loojat segadusse ajada ja nende jaoks soovitame GreenGeeksi.

greengeeks

See võimaldab teil hõlpsalt registreeruda. Ideaalne on hõlpsa platvormi leidmine võõrustamiseks, mis sobib isegi algajatele. See pakub aktiivset tugivõrgustikku ja saidi minimaalseid seisakuid, et teie sait oleks külastajatele alati kättesaadav.

Hostimisettevõtted nagu GreenGeeks hõlbustavad teie veebisaidi hostimist ühelt platvormilt ja tagavad, et teie teenus on alati optimaalne ja turvaline küberkahjustuste eest.

Liituge GreenGeeksiga

3. samm. Installige WordPress

WordPressi hostimiskonto annab teile juurdepääsu cPanelile. CPanelis pääsete juurde armatuurlauale, mis võimaldab juurdepääsu paljudele tööriistadele. Armatuurlaud annab teile võimaluse kasutada tarkvara Softaculous.

softaculous cpanel

Apps Installer WordPressi installimiseks oma veebisaidi domeeni. Te valite WordPressi installimise võimaluse, klõpsates nuppu Install Install. Teil on WordPress automaatselt oma veebisaidiga integreeritud ja saate kasutada eraldatud administratiivlinki saidile.

Kui te pole rakendust varem kasutanud, saate WordPressi abil teha mõnda taustauuringut. Teie veebisaidi versioon on üsna sarnane ajaveebiversioonile ja CMS on üsna lihtne ja arusaadav.

Samm 4. Installige plugin Blubrry PowerPress Podcasting

Miks just Blubrry? Blubrry sobib ideaalselt podcasteriks, kuna selle on välja töötanud kogenud podcasters, kes mõistab teie vajadusi. Pistikprogrammi on lihtne paigaldada ja see töötab kahes režiimis – lihtsas ja täpsemas, et hõlpsalt integreerida erinevate kataloogide sisu.

hägune

Kui loote akadeemikutele suunatud veebisaidi, võiksite luua episoodi, mille keskmes on teema: „Kust saab uurimistööd osta“.

Blubrry integreerib hõlpsalt erinevatest allikatest pärineva sisu, sealhulgas Apple’i Podcastid, Google Podcastid, Stitcher, TuneIn ja Blubrry Podcastingud.

Kui olete pistikprogrammi installinud, minge jaotisse “Installed Plugins”, leidke Plubrry Podcasting plugin ja klõpsake aktiveeri. Pistikprogramm ilmub WordPressi juhtpaneeli vasakusse serva.

Blubrryl on järgmised omadused:

 • Täielikud Apple’i saated & Google’i Podcastide tugi, mis tähendab, et saate oma netisaatevoo lisada oma WordPressi saidile
 • Integreeritud HTML5 meediumipleierid, mis toetab heli- ja videomängijaid kolmandate osapoolte saitide manustatud toe kaudu.
 • Pistikprogramm lihtsustab teie abinõusid abonentide saamiseks, kuna saate manustada saidile otse tellimise nuppu.
 • Blubrry parandab ka teie SEO-skoori, et tagada veebis hõlpsasti leitavus ning sisu importimine SoundCloudist, LibSynist, PodBeanist, Squarespace’ist ja RSS-voo lisamine.
 • Saate sisu teistelt platvormidelt üle viia, nii et kui liigute teiselt sisu hostilt või teenusepakkujalt, ei kaota te sisu ega vanemaid episoode.
 • Samuti saate oma sisu kategoriseerida postituse tüübi järgi ning saate luua meediastatistika aruandeid ja saada reaalajas teadmisi.
 • Blubrry toetab ka erinevaid keeli ja saate oma saidile lubada mitmesuguseid funktsioone.

Hankige Blubrry pistikprogramm

5. samm. Lisage teema

Kui olete hakanud tegutsema SEO, turvalisuse, oma taskuhäälingusaate ja galeriide oluliste pistikprogrammidega, saate teema välja mõelda. Üks taskuhäälingusaadete jaoks valitud unimatumaid teemasid on Tusant WordPressi teema.

Hõljutage kursorit eelvaate kuvamiseks

Tusant wp teema

Tusant on ideaalne taskuhäälingusaate veebisaidi mall, kuna see on spetsiaalselt loodud muusika ja video voogesituse jaoks. Veebisait saab integreerida mitmesuguseid elemente, et mahutada multimeediumisisu, ja see sisaldab saite, mis majutavad üksikisikute ja võrkude netisaadete sisu.

Tusant toetab täielikult mitmesugust sisu ja on äärmiselt paindlik ning loodud vastama podcasteri vajadustele.

6. samm. Valige õige Podcasting Equipment

Iga podcaster ütleb teile, et tee hea podcasti juurde on sillutatud hea varustusega ja oleme koostanud nimekirja olulistest seadmetest kellelegi, kes alustab uut podcasti.

 • USB Podcast kondensaatori mikrofonikomplekt

Mikrofonikomplekt

See komplekt on saadaval Amazonis ja pakub professionaalse USB-mikrofoni koos mikrofoniga, mis on loodud kvaliteetse heli tekitamiseks. Te ei pea keeruka tarkvara installimist ootama, kuna sellel on kasutajasõbralik plug and play häälestus ja USB-mikrofoni komplekti on lihtne kasutada.

Plussid

 • USB-taskuhäälingu kondensaatormikrofonikomplekt on väga tasuv ja ei maksa palju ning seda on ka väga lihtne paigaldada ja enamus mudeleid ei vaja installitarkvara.

Miinused

 • USB-kondensaatori mikrofonidel pole tavaliselt sama kvaliteeti kui korraliku mikrofoni koos kaasasolevate seadmetega. Esimese sammuna on need korras, kuid pikaajalise investeeringuna toimivad need harva. Vahel ei ühildu need ka teatud arvutite ja PA-süsteemidega, kui teete avalikke kontserte.
 • Kaasaskantav Pro Audio Kondensaatori salvestuslaud Mic – Pyle PDMIUSB50

Kaasaskantav Pro Audio Mic

See on hõlpsasti kasutatav lauaarvuti mikrofon, mis sobib suurepäraselt taskuhäälingusaate jaoks, mida majutatakse liikvel olles ja stuudios. Peate vaid ühendama selle USB kaudu sülearvuti või personaalarvutiga ja vastavalt sellele saate oma seadeid valida. Mikrofon on äärmiselt mitmekülgne ja hõlpsasti kasutatav.

Plussid

 • Selle mikrofoni seadistamine on lihtne ja see on mõeldud taskuhäälingusaatjatele ning pakub lihtsat pistikprogrammide installimist. Salvestada saate ka kuulamise ajal sarnaselt professionaalse seadistusega ning sellel on ka vaigistamisnupp soovimatute helide blokeerimiseks.

Miinused

 • Võimalik, et sellel puudub ühilduvus teatud PA süsteemide ja personaalarvutitega ning see ei pruugi väliste salvestuste jaoks eriti hästi töötada.

7. samm. Valige podcast-mängija

Turul on palju võimalusi valida ja see võib olla hämmastav inimesele, kellele on podcasting uus. Seal pakutavad teenused sõltuvad tõesti teie vajadustest ja ideaalne taskuhäälingumängija sõltub teie eesmärkidest.

Teie taskuhäälingusaate puhul võib olla kõige parem korraldada oma taskuhäälingusaade rohkem kui ühes taskuhäälingusaates. Nii saate seda majutada kolmel erineval saidil, kuna vaatajaskond kipub erinema.

Mitme saidi kasutamine võib suurendada ka teie võrgus nähtavust ja tagada, et olete parim podcastide sõltlaste veebisait.

Siin on mõned populaarsed Podcast-mängijad, mille vahel valida:

1. Podbean

podbean

Podbean pakub uustulnukale viis tundi sisuga katsetamiseks ja see on üsna iseseisev võrk, kus saate publikut saada. Kuulajate kogukonna kasutamine, registreerumine ja loomine on üsna lihtne.

Podbean pakub kategooriate kaupa taskuhäälingusaateid ja on SEO otsingute hulgas üsna kõrgel kohal. Kui olete loonud piisavalt tundi rohkem tunde ja saate Podbean-pleieri oma veebisaidile manustada, saate minna üle premium versioonile.

2. Soundcloud

soundcloud

Soundcloud pakub 3 tundi vaba aega ja lisatasupakett pakub piiramatuid tunde. Soundcloud on tõeliselt ümber muutnud sisumaailma, kus mõned maailma juhtivad artistid ja taskuhäälinguorganisatsioonid kasutavad saiti oma sisu hostimiseks.

Soundcloud on ideaalne algajatele ja edasijõudnutele podcasti loojatele. Põhimõtteliselt saate manustada ja jagada sisu mis tahes veebisaidile, sealhulgas oma veebisaidile. Seda värskendatakse iga kord, kui lisate uut sisu.

3. Apple’i netisaated

õuna podcastid

Apple Podcast pakub tellimusega piiramatuid tunde ja on Apple’i kasutajatele üsna juurdepääsetav. Apple pakub töötamiseks lihtsat ja klanitud liidest ning võite keskenduda ka kogukonna loomisele Apple’is.

Apple’i kasutamisel on mitmeid eeliseid, kuna see lihtsustab teie sisu üleslaadimise protsessi ja optimeerib seda vastavalt teie sihtturule ning teie sisu on alati saadaval.

Valida on veel palju ning saate uurida neid, mis teie sihtturule kõige paremini sobivad. Igal platvormil on oma perks ja vabatundide alusel saate otsustada, kas konkreetne võrk sobib teie platvormile. Peaksite uurima midagi sellist, mis jõuaks hõlpsalt teie publikuni ja tagaks oma eesmärkide saavutamise.

Järeldus

Kui olete oma taskuhäälingusaate seadistanud, peaksite püüdma selle turustamiseks kasutada sotsiaalmeediat. Uue veebisaidiga tegelemine võib olla hirmutav, kuid see ei pea olema keeruline.

Loodame, et selle artikli tööriistad viivad teid oma podcasti veebisaidi loomisele.

Mõnel juhul võite silmitsi seista väljakutsetega ja õppida selle käigus uusi asju. Palun jagage oma kogemusi kommentaaride osas.

Autor Bio
Nicholas Walker on copywriter ja digitaalturunduse spetsialist, kes teeb koostööd tudengiettevõtjatega, et anda neile turul tugev positsioon, mis võimaldab neil konkureerida. Tema meetodid on uuenduslikud, järgivad uusimaid trende ja tugevate tulemuste saavutamiseks kasutatakse parimaid automatiseerimisriistu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector