Shopify ülevaade – minu isiklikud kogemused plusside ja miinustega

E-kaubanduse käivitamiseks ettevalmistamine pole väike ülesanne. Ehkki teha tuleb lugematul hulgal suuri otsuseid, on mõned neist sama olulised kui teie valitud poodiplatvorm.


Selles artiklis pakun oma isiklikku ülevaadet ja ülevaate Shopify platvormist.

Shopify valimine polnud kerge otsus. Ehkki e-poe platvormide vahel on rohkem kui sada, mille vahel saab valida, alates eraldiseisvatest (nt Shopify ja BigCommerce) kuni integreerimiseni olemasolevate saitidega (mõelge Woocommercei või Wixi e-kaubanduse lisandmoodulitele).

Selles Shopify ülevaates käsitlen teid plusse ja miinuseid, samuti elemente, mis mulle platvormi valimisel kõige paremini silma paistsid..

Samuti uurin muid elemente, mille avastasin pärast süsteemi tagapõhja sattumist, nagu seadistamine ja kasutusmugavus.

LÄBIVAATAMISE LÄBIVAATAMINE

Hüppa lugema konkreetseid jaotisi, klõpsates järgmistel linkidel

 1. Mis on Shopify
 2. Plussid
 3. Miinused
 4. Seadistamise lihtsus
 5. Laieneb Shopify kohandamine
 6. Kuidas toodet Shopify-s lisada
 7. Skaleeritavus
 8. Shopify ja Magento võrdlus
 9. Järeldus

Mis on Shopify?

Shopify on nn hostitud e-poe platvorm, mis pakub kõike, mida ettevõtte omanik veebipoe seadistamiseks, käivitamiseks ja haldamiseks vajab – ainus, mida peate tarnima, on toode ja sisu.

shopify_review

Mitme kanaliga teenus käivitati 2004. aastal ja on kasvanud majutama üle 500 000 ettevõtte 175 riigis.

2017. aasta väljaande kohaselt on platvorm kasvanud igal aastal keskmiselt 74%, tuues oma kaupmeeste müügis enam kui 40 miljardit dollarit.

Shopify plussid:

Osa sellest kasvust (ja vähestest põhjustest, miks mind algselt Shopify meelitas) võib omistada platvormi peamistele eelistele:

 • Lihtne kasutada: platvormi reklaamitakse ja reklaamitakse sageli kui seda on lihtne kasutada ja hallata; sujuvama keskse juhtpaneeli abil saate vaid mõne hiireklõpsuga kogu oma poe jõuda ja seda hallata..
 • Tal on ilusad ja professionaalsed teemad: isegi parimad tooted näevad koledas kauplusesse kolimisel vaeva. Shopify on tuntud selle poolest, et sellel on suures mahus mobiilile reageerivaid teemasid ja disainilahendusi, mis pakuvad toitlustust konkreetsetele tööstusharudele. Ostetavaks saab premium-teemasid, samuti valiku tasuta teemasid. Kõik tooted on konversioonide maksimeerimiseks professionaalselt kujundatud ja ehitatud.
 • Ülimalt skaleeritav: soovite tagada, et teie valitud platvorm kasvab koos teie ettevõttega, nii et te ei pea kunagi muretsema teise pakkuja juurde rändamise pärast. Shophip pakub skaleeritavaid hindu ja funktsioone, et viia majanduskasv vastavusse igas suuruses ettevõtetega alustamisest kuni ettevõteteni.See on terviklik e-kaubanduse lahendus, mis on tulevikukindel tänu ulatuslikule arendusele, toele ja kolmanda osapoole integreerimisele funktsioonide komplektide laiendamiseks.
 • Kiire & Turvaline: hostitud lahendusena hõlmab kogu serveriturve Shopify. Teie failid ja kliendi andmed on turvalised serverites, mis on loodud isegi suurte massiliste klientide sissevoolutega toimetulemiseks, nii et teie pood laadib kiiresti isegi mobiilseadmeid.
 • Tal on hämmastav klienditeenindus: olles töötanud koos teiste platvormidega, tean, et see on pettumust valmistav probleem pärast tunde ja kui ma ei pääse kellelegi teele. Commerce töötab ööpäevaringselt, seega vajate sama taseme tuge pakkuvat lahendust. Shopify tugimeeskond on saadaval ööpäevaringselt.
 • Taskukohane: lisaks taskukohasele kuutasule (alustades kahe väga odavate plaanidega uute jaemüüjate loomiseks) pakub Shopify ka konkurentsivõimelisi, madalaid tehinguhindu – madalamaid kui paljudes teistes platvormides ja maksete töötlejaid. Seal on isegi sisseehitatud maksevärav (Braintree), mis muudab maksete seadistamise ja töötlemise lihtsaks niipea, kui teie pood ilmub.

Shopify miinused:

Muidugi oli mõned miinused, mida enne Shopify lõplikku asumist arvesse võtta:

 • Kohandamise piirangud; Shopify kasutab kohandatud keelt selle asemel, et anda juurdepääs PHP redigeerimisele, nagu mõnel teisel e-poe platvormil
 • Siseturundus pole kõige parem – sellised asjad nagu hüljatud ostukorvimeilid ja ajaveebifunktsioonid on üsna piiratud, võrreldes sellise platvormiga nagu Woocommerce, mis on üles ehitatud sisuhalduse ümber
 • Eksportimine ei ole nii lihtne kui peaks – Shopify lukustab teid, nii et kui soovite kunagi teisele platvormile kolida, on migratsioonil pisut jalavaeva..
 • Shopify piirab oma turul olevaid rakendusi, nii et teiste platvormidega võrreldes on neid palju vähem. Selle eeliseks on see, et kinnitatud rakendused on kvaliteetsed, neid värskendatakse regulaarselt ja need pakuvad parimaid funktsionaalseid lisandmoodeleid Shopify natiivplatvormile.
 • Kaldus tugevalt USA ja Suurbritannia turgude poole; platvorm ei paku mitme keele tuge, seega on probleemiks ülemaailmsed poeketid. Ettevõte on 2018. aastal lisanud vaid kuus uut keelt, kuid need on endiselt beetatestides.

See on vaid lühike loetelu Shopify kasutamise plussidest ja miinustest. Laskem siseneda võtmevaldkondadesse, mis on ettevõtete omanike jaoks kõige olulisemad ja mida ma kaalusin kõige tugevamalt nii valiku ajal kui ka oma poe algse poe loomise ajal Shopifyga.

Proovige nüüd Shopify tasuta

Seadistamise lihtsus

Kui te pole eriti asjatundlik, soovite valida e-poe platvormi, mis pakub seadistamiseks kõige hõlpsamat teed.

Kuigi mul on kogemusi disaini ja saidi kohandamisega, on viimane asi, millele ma tahan aega veeta, veebisaidi kohandamine. CSS-is ja PHP-s võite kaotada lugematuid tunde.

Shopify üks atraktiivsemaid eeliseid on hõlpsasti kasutatav liides; kohandatud ainulaadse Shopify poe väljaarendamiseks pole vaja kodeerimise kogemust.

Shopify pakub mitmesuguseid võimalusi, nii et saate teha muudatusi ja valida, mis teie jaoks kõige paremini sobib, täita mõned tühjad ja teie kohandatud pood on valmis.

Nagu kõik, on siin veel natuke õppimiskõverat, kuid Shopify intuitiivne liides muudab kõik hõlpsasti juurdepääsetavaks ja hõlpsasti leitavaks.

Konto loomine

Vaid mõne sammuga saate oma poe veebis funktsionaalseks muuta. Shopify pakub esialgset 14-päevast prooviversiooni, mille kasutamiseks pole vaja krediitkaarti.

Sisestage lihtsalt oma isiklik teave, pange oma kauplusele nimi ja avate mõne minuti pärast kohe Shopify juhtpaneeli.

Konto loomine

Sellel juhtpaneelil saate hõlpsalt navigeerida oma poe igasse segmenti.

Jaotis Avaleht annab ülevaate teie ettevõttes toimuvast. Peamine armatuurlaud, samuti teie avaekraan, pakub läbilõiget müügist, tellimustest, jaotusest müügi osas ja soovitab kauplust kolima panna.

Tellimused

Tellimuste menüü viib teid otse tellimuste haldamise lehele, kus saate jälgida, vaadata ja hallata kõiki klientide tehtud tellimusi.

Saate isegi käsitsi uusi tellimusi koostada ja saada teavet hüljatud kassast.

Tellimused

Tooted

Iga e-poe pood vajab tooteid ja toodete menüü abil on lihtne tooteid käsitsi lisada ja konfigureerida või olemasolevat tootevarusid importida, laoseisu jälgimist lubada ning kõiki kategooriaid ja kollektsioone korraldada.

Lisage tooteid poodidesse

Kliendid

Kliendimenüü abil saate jälgida tellimusi esitanud klientide üksikasju.

Shopify pakub oma platvormi osana põhilist CRM-i, nii et mitte ainult klientide importimisel saate hallata kõiki selle segmendi graanulite kliendi üksikasju ja vaadata nende ostuajalugu.

Kliendid

Analytics

Edukaimad e-kaubanduse kaubamärgid teevad andmepõhiseid otsuseid. Shopify sisseehitatud analüüs pakub hulgaliselt aruandeid, mida saate oma ettevõtte laiendamiseks kasutada. See sisaldab:

 • Salvestage konversioonid
 • Keskmine tellimuse väärtus
 • Klienditasude tagastamine
 • Parimate jõudlustega tooted
 • Parimad saateallikad
 • Müügi- ja omandamisaruanded
 • Käitumisaruanded
 • Ulatuslikud klientide aruanded

Isegi turundus- ja rahandusaruanded aitavad teil teha õigeid kampaaniaotsuseid, mis pakuvad teile kõige suuremat mõju ja investeeringu tasuvust.

Shopify Analytics

Online pood

See on teie e-poe pood, kus saate oma veebipoodi kohandada ja muuta.

Online pood

Veebipoe menüü võimaldab teil vaid mõne hiireklõpsuga oma poe ilmet ja kohandusi muuta – kood ega kujundusoskus pole vajalikud.

See hõlmab lehtede redigeerimist, ajaveebide lisamist, navigeerimist ja üldist teema kohandamist.

Proovige nüüd Shopify tasuta

Laieneb Shopify kohandamine

Kohandamine on oluline osa iga veebipoe seadistamisest – tahate ju ikkagi kauplust, mis esindab teie brändi, isikupära, sõnumit ja pakub meeldivat visuaalset kogemust.

Kõige rohkem soovite lihtsat disaini ja kohandamise kogemust. Shopify lähenemine teema kohandamisele ei ole täpselt revolutsiooniline.

Kui vaatate paljusid e-kaubanduse platvorme, sealhulgas neid, mis on integratsioonid, mitte eraldiseisvad platvormid, pakuvad paljud lihtsustatud lähenemisviisi disainile.

E-poe platvormi otsimisel vajasin kolme kohandamistaset:

1. Platvorm peab karbist välja nägema värske, puhas ja funktsionaalne. Selle muutmiseks keskmise kliendi jaoks atraktiivseks ei tohiks olla vaja ulatuslikke kohandamisi.

Sellele põhinõudele vastavad Shopify, Woocommerce, BigCommerce ja lugematu arv teisi platvorme, seetõttu on vaja seda veel pisut kitsendada.

2. Platvormi peaks olema hõlpsasti kohandatav ja täiustatav ilma kujundustausta ega eksperdikujundajat palkama. Paljud platvormid pakuvad müügipunktide osana teatud tasemel sisseehitatud teemasid, kuid paljud neist on väikese wow teguriga äärmiselt lihtsad.

Shopifyl on aga üle 170 kohandatud (professionaalselt kujundatud) teema, mis on nii ahvatlevad kui ka hõlpsasti kohandatavad.

lihtne kohandada kauplust

3. Platvorm peaks pakkuma sügavamat kohandamist, kui see on vajalik, kuid mitte nõutav.

Siin jäävad nii paljud platvormid ja integratsioonid vahele, kuna need piiravad juurdepääsu sellele, mida saate muuta, või nende failistruktuur on nii keeruline, et enamikul inimestel on keeruline seda õppida ja navigeerida, muutes selle aeganõudvaks.

Shopify muudab edasise disaini kohandamise imelihtne, kui soovite sügavamat kontrolli.

Enamiku alustavate ettevõtete ja uute veebipoodide jaoks on enam kui piisav põhiteadmiste kohandamine ja laiaulatuslik professionaalsete teemade kogu.

Kuid teadke, et teie poodi saab oma ettevõtte laiendamisel vastavalt teie kaubamärgile ja eelistustele kohandada.

Sellepärast töötavad sellised kaubamärgid nagu Red Bull, Kylie Cosmetics ja MVMT Watches Shopify platvormi kaudu.

Toodete lisamine

Visuaalselt meeldiv pood on alles esimene samm – peate mingil hetkel tooteid laadima.

Pärast Woocommerce’i, Wixi, Volusioni ja BigCommendi kasutamist võin öelda, et leidsin, et Shopify lähenemisviis toodete lisamisele on praeguseks kõige sujuvam ja sirgjoonelisem lähenemisviis..

Kui olete kunagi WordPressis ajaveebipostituse üles pannud või veebis vormi täitnud, saate ülevaate Shopify toodete lisamisest.

Toote lisamine võib toimuda mõne klikiga; lisage pealkiri, kirjeldus, pildid, määrake kollektsioon, määrake hinnad, konfigureerige varud ja saatmine ning oletegi kõik valmis.

Toodete lisamine Shopify

Saate kiiresti suvalisele tootele variante lisada ja isegi toote põhilisi SEO sätteid konfigureerida.

Kui teil on palju varusid, võib toodete käsitsi lisamise protsess olla tüütu. Shopify pakub CSV-faili jaoks lihtsat toodete importi, nii et saate kõiki oma tooteid pakettidena üles laadida.

Nad pakuvad isegi malle, mis sisaldab näidistooteid, et aidata teil täita vajalikud väljad.

hallata oma varude kauplust

Kui teie tooted on laaditud, pakub Shopify kõiki tööriistu, mida vajate oma varude haldamiseks (sealhulgas laoseisu jälgimine, et püsida madala laoarvu juures)

halda oma varusid 2

Lisaks kesksele armatuurlauale laoülekannete haldamiseks, kui tegelete tarnijatelt saabuva laovaruga (väljaspool oma toodete valmistamist ja müüki).

hallata oma varusid 3

Muud platvormid, mida ma mainisin, pakuvad toodete käsitsi sisestamist ja mõned, nagu BigCommerce, pakuvad ka partiitooteid.

Minu kogemuse kohaselt oli Shopify hõlpsasti kasutatavast vaatevinklist kõige lihtsam klõpsamise-valmimise osas.

Skaalautuvus Shopify abil

Igaüks saab käivitada tavapärase Shopify poe ja valida ühe mitmest plaanist, mis pakuvad ettevõtte vajadustest lähtuvalt erinevaid funktsioone.

See on abiks väikese liiklusega ja väikese tellimuste arvuga alustajatele esimestel päevadel.

Kuna teie ettevõte kasvab koos kliendibaasi, katvuse ja tellimismahuga, on plaanide vahetamine uskumatult lihtne, kuna ühtegi plaani pole sõlmitud ega kinni.

Skaalautuvus Shopify abil

Plaani täiustamisel on teie ettevõtte jaoks saadaval olevad funktsioonid, sealhulgas:

 • Täiendavad töötajate kontod, nii et teie kasvav meeskond pääseb juurde turunduse, tellimuste haldamise, klienditeeninduse ja mujale
 • Väiksemad kulud tehingu kohta
 • Lisatud reklaamifunktsioonid, näiteks kinkekaardid
 • Täiustatud klientide hoidmise tööriistad, näiteks hüljatud ostukorvi taastamine
 • Professionaalne ja arenenud aruandlus ja palju muud

Kui teie veebipood plahvatab mahult, mis on iga veebimüüja unistus, on Shopify täiendav plaan pakkuda maksimaalset skaleeritavust.

Shopify Plus plaan on ettevõttesõbralik lahendus suure hulga kaupmeestele ja suurtele ettevõtetele.

Lisaks sellele, et Shopify Plus tagab teile võrreldamatu mastaapsuse, pakub see ka sellist kohandamist, mida jaemüüjad otsivad sageli avatud lähtekoodiga platvormide kaudu nagu Magento.

kohandamine jaemüüjad shopify abil

Skaleeritavus pärineb platvormilt, mille Shopify on loonud kiiruse, töökindluse ja nõudluse tekitamiseks. Ainult mõned Shopify plussi plussid hõlmavad järgmist:

 • Üle 10 000 tipptellimuse minutis
 • Garanteeritud tööaeg 99,98%
 • Piiramatu ribalaius ja piiramatud tehingud (paljud muud platvormid piiravad tehingute mahtu)
 • 1. taseme PCI DSS-iga ühilduv täiustatud väljaostu ja turvalisuse tagamiseks
 • Integreerimine ERP-de ja CRM-idega koos täieliku esiotsa koodi juhtimisega (Shopify põhiplaanid pakuvad piiratud koodikohandamist)

Teiste platvormide ülevaatamisel pole ma veel näinud sellel tasemel mastaapsust, ilma et oleks vaja ulatuslikke arendusoskusi või arendajaid (näiteks Magento puhul)..

Paljud platvormid, näiteks Woocommerce, ei ole lihtsalt ettevõtte tasemel ja on suunatud pigem idufirmadele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Shopify ja Magento võrdlus:

Shopify ja Magento on praegu kõige populaarsemad e-poe platvormid ja kuigi mõlemad võimaldavad veebipoe loomist, on nad väga erinevad süsteemid.

Suurim erinevus Magento ja Shopify vahel on koodis; Shopify kasutab kodeerimissüsteemi nimega Liquid ja on patenteeritud platvorm, nii et kohandamisel, mis võib toimuda, on mõned piirangud.

Magento on seevastu PHP-l põhinev ja avatud lähtekoodiga, mis pakub aga veelgi ulatuslikumaid võimalusi ja palju vähem piiranguid kohandamistega.

See annab Magentole üsna piiramatu skaleeritavuse ja kaubamärgid saavad luua täiesti ainulaadsete laienduste loomiseks praktiliselt igasuguse kaupluse funktsionaalsuse..

Selle avatud lähtekoodiga platvormi miinuseks on see, et teil peab olema Magento jaoks arendaja või mõni tõsine PHP kohandamise oskus, et panna Magento tegema seda, mida soovite.

A. Toote sisenemine

Kui kokku tõmmata Magento Shopify vastu, on Shopify tuntud oma hõlpsa kasutamise poolest seadistamisel, konfigureerimisel, toote konfigureerimisel ja tellimuste haldamisel..

Sellepärast valivad nii paljud arendajad, kes pole arendajad, Shopify üle avatud lähtekoodiga platvormide, näiteks Magento ja Woocommerce – see on kiirem seadistamine ja lihtsaim lähenemisviis poe kohandamiseks, ilma et see oleks liiga piiratud.

Magento lubab samalaadset lihtsustatud toodete sisestamist ja konfigureeritavaid tooteid … kui olete platvormi konfigureerinud, seadistanud ja kujundanud.

Shopify abil saate oma poe veebis vähem kui tunniga, sealhulgas disain, kohandamine ja reaalajas olevad tooted. Magento puhul pole see lihtsalt võimalik.

B. Integreerimine kolmandate osapoolte süsteemide ja tööriistadega

Integreerimine on üks neist valdkondadest, kuhu Magento sageli veebimüüjate tähelepanu köidab. See on vastupidav tööriist tuhandete lisalaienditega (nii tasulised / tasulised kui tasuta).

Võrreldes mõnesaja põhirakenduse ja Shopify lisandmoodulitega ning on lihtne mõista, kus Magento võib juhtrolli võtta.

Shopify eristab oma turust seda, et Magento on avatud lähtekoodiga – see tähendab, et praktiliselt igaüks saab luua Magento jaoks laiendusi, ilma et oleks tagatud kvaliteet ja funktsionaalsus (või kui kaua neid toetatakse).

Magento laiendid pakuvad ka väga spetsiifilisi funktsioone, mis võib põhjustada ülespuhutud pikendusteeki.

Magento pikendused

See võib olla õudusunenägu kaupluste omanikele, kes soovivad hiljem liikuda teisele platvormile, kuid leiavad, et neid Magento laiendusi ei edastata.

Võite selle funktsiooni kaotada või võite koos kuluka arendajaga proovida kaotatud funktsioone kopeerida.

Shopify rakendused seevastu vaadatakse hoolikalt üle ja kontrollitakse, et turul oleks saadaval ainult parimad rakendused.

Kuna Shopify on e-kaubanduse liider, tagavad rakenduste loovad kolmandate osapoolte arendajad peaaegu alati kõigepealt ühilduvuse Shopifyga.

poe tööriistad

See annab teile parima valiku kõige uuenduslikumatest ja kaasaegsematest tööriistadest veebipoe funktsionaalsuse laiendamiseks.

Ja kvaliteetsete lisandmoodulite nimekiri kasvab pidevalt, sealhulgas teie poe laiendamiseks mõeldud teenused, näiteks:

 • Turundus ja tutvustused
 • Müügivahendid
 • Sotsiaalmeedia ja sotsiaalne tõend integratsioon
 • Saatmis- ja täitmisrakendused
 • Parem varude kontroll
 • Raamatupidamine ja aruandlus
 • Klienditeeninduse ja kliendisuhete haldamise platvormi integreerimine
 • Maksete töötlemine

Ehkki integreerimine ei pruugi uue ettevõtte omaniku jaoks osutuda otsustusvõimaluseks, soovite oma ettevõtte laiendamisel kõige usaldusväärsemaid ja paremini toimivaid rakendusi..

Shopify loomulik funktsionaalsus on täheline, kuid leidsin mitmesuguseid tööriistu, mis võimaldasid mul lisada oma ettevõttele spetsiifilisi funktsioone, mis parandasid tõhusust ja võimaldasid mul muuta Shopify oma ärimudeliks sobivaks, selle asemel et kohandada oma ärimudelit platvormile sobivaks.

C. Hinnavõrdlus

Tavalised Shopify plaanid, kus enamik alustavaid ja väikeettevõtteid alustatakse, on mõeldud pakkuma võimalikult suurt valikut loodusfunktsioone taskukohase hinnaga.

shopify hinnakujundus

Võrrelge seda Magento hinnakujundusega ja näete kiiresti erinevust taskukohasuses ja seda, kuidas Shopify on suunatud alustavatele ettevõtetele ja kasvavatele väikeettevõtetele.

megento hinnakujundus

Ehkki Bigcommerce pakub konkurentsivõimelist hinda, on ka muid piiranguid, näiteks tulude ülempiirid – tavalised Bigcommmerce’i plaani ülemmäärad on 50 000 dollarit aastas ja pluss (kõige populaarsem) plaani ülemmäärad on vaid 150 000 dollarit aastas..

Võrrelge seda Shopifyga, kus kõik plaanid pakuvad piiramatuid tooteid, piiramatut ribalaiust ja võrgusalvestust ning tulude ülempiiri pole.suurettevõtte hinnakujundus

Muud erinevused Shopify ja Magento vahel

Kui proovite kindlaks teha, kas soovite oma poe käivitada Shopify või Magento abil ja ainuüksi hinnakujundus pole teid kummaski suunas liikunud, siis kaaluge järgmisi punkte:

 • Teil on vaja Magento arendajat või olete nõus investeerima palju aega platvormi kasutamise õppimisse – eriti kui soovite seda kohandada.
 • Magento ei toeta teid, kui te pole nõus kulutama aastas 25 000 dollarit ettevõtluse toetamiseks (kõik Shopify plaanid on koos ööpäevaringse toega).
 • Saate kasutada Shopify poodi vähem kui 1 tuhande dollari eest, võrreldes Magento 25 tuhande dollariga + koos kohandatud arenduskuludega.
 • Shopify on arendajate poolt soositud ulatusliku ja üksikasjaliku API dokumentatsiooni jaoks – see on kohustuslik neile, kes vajavad täiendavat integratsiooni.
 • Shopify on hostitud lahendus; Magento nõuab serveriinvesteeringuid, sealhulgas igakuiseid kulusid, aga ka arendajat / ettevõtet, kes kohandaks teie serveri infrastruktuuri.
 • Kuna Magento pole hostitud ja avatud lähtekoodiga, on teil SEO üle suurem kontroll, kuid jällegi on teil vaja platvormi kohandamiseks arendajat ning valida on lõputute laienduste vahel. Shopify pakub omapärase SEO funktsionaalsust koos kontrollitud ja tõestatud SEO-rakendustega turul usaldusväärsetelt kaubamärkidelt.

Bubblegum Shopify infograafikShopify SEO

Pakkimine – tehke Shopify oma platvormiks

Ajal, mil olen kasutanud e-poe kauplust Shopify, on see muutunud kiiresti minu lemmikuks võrreldes teiste minu kasutatud platvormidega, sealhulgas Prestashop, Magento ja Woocommerce.

Interneti-jaemüügi alustajana pakub see lihtsamat lähenemisviisi toodete käivitamiseks ja turule toomiseks, lihtsat tellimuste käsitlemist ja saatmist, hõlpsat kohandamist, taskukohast veebimüüki sisenemist ja hulgaliselt omapäraseid funktsioone, mis aitavad teil oma tooteid reklaamida ja müüa.

Kvaliteetsete ja usaldusväärsete rakenduste lisamine annab igale ettevõttele (alustavatest kauplustest kuni SMB jaemüüjateni) lisafunktsioonid, mida peate eesmärkide saavutamiseks ilma oluliste kulutusteta.

Niisiis, isegi kui investeerite platvormi loomise suurendamisse ja turunduskuludesse, on teil müüdavate toodete jaoks siiski hea varu.

Mis kõige tähtsam – Shopify pakub kiireimat ja lihtsamat sisenemist poe veebipõhiseks saamiseks. Uue poe loomine toimub mõne minutiga ning kohandamine ja toodete üleslaadimine võib võtta vähem kui tund.

Kui soovite veebipoe kiirelt ja muude investeeringutega kui ajaga kiiresti saavutada, on Shopify parim e-poe platvorm just selle jaoks.

Proovige nüüd Shopify tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map