SiteGround ülevaade: plussid ja miinused pärast 30-kuulist jälgimist!

Seda artiklit muudeti ja ajakohastati 03. aprillil 2020.


Ah, SiteGround. Kui olete hiljuti uurinud veebimajutust, pole mingil juhul võimalust selle nime alla komistada.

Lihtsalt üks suurimaid nimesid veebimajutuse maailmas, võib olla pisut raske teada, kust alustada.

See jäi enamasti uudistest ilma, lahutades selle mõne aasta taguse hääleka vastuseisu SOPA ja PIPA arvetele Ameerika Ühendriikide poolt (kui te pole tuttav, oli siin hea seltskond, kes ühines protestiga paljude suuremate veebiettevõtetega).

Kui sellest pole uudiseid, pole see kindlasti jäänud artiklitest ja arvustustest. See on lihtsalt liiga tähelepanuväärne, kui te ei kuule, kui olete selle asja vastu uudishimulik.

Tegelikult on SiteGround minu parimate veebimajutusteenuste pakkujate nimekirjas üks suurimaid nimesid, mis toetab üle 2 miljoni veebisaidi.

Kuid kas suurem on alati parem? Mitu veebipõhist SiteGround arvustust võite ikkagi usaldada? Mis eristab SiteGroundi teistest tippnimedest?

Muidugi ei saa ma neile küsimustele täielikku vastust, kuid loodan vähemalt SiteGroundi pisut valgustada.

Jätkake lugemist, et saada lisateavet selle hostimishiiglasega seotud mõtete kohta.

Saidiplaani miinused

Kui olete minuga praeguseks juba harjunud, siis teate, et kipun kõigepealt alustama halbadest uudistest. Ärge siiski muretsege! See osa on üsna lühike.

Ma arvan, et SiteGroundi peamine puudus on see, et see võib olla natuke kallis. Jagamata veebimajutusplaanid on omamoodi kallid, kuid vähemalt need on asjad, millesse loodate investeerida.

Jagatud hostimine on veel üks asi, millesse inimesed on valmis investeerima, kuid võite ka eeldada, et hinnakujundus on taskukohasem. Tõsi, SiteGroundi jagatud plaanid on tõepoolest odavalt võrreldes muude hostimiskavadega, kuid võrreldes teiste ettevõtete jagatud plaanidega on SiteGroundi plaan pisut kallim.

Peale selle on jagatud plaanide 30 GB salvestusruumi ülempiir üsna tüütu puudus. Asjade skeemis on see väike puudus?

saidiplats
Nojah. Kuid arvestades pakutavat kogust, kas tõesti on SiteGroundil nii raske anda piiramatut salvestusruumi vähemalt kõrgeima astmeliste hinnakontode jaoks? Või vähemalt rohkem salvestusruumi või SSD-salvestusruumi, kui seda tuleb piirata?

Peale selle pole mul siiski ühtegi tugevat märkust. Kasutusmugavus on minu meelest üsna neutraalne ja mitte üsna ebaselge, kuid panen selle siia igatahes juurde – seda on lihtne kasutada, kuid see võib olla pisut kasutajasõbralikum klientidele, kes pole veel hostimaailmas.

Pole nii halb, eks? Vaatame lõbusalt.

Saidiplaani plussid

Lõbusaks osaks on mul natuke rohkem rääkida.

Mis puutub hinnakujundusse, siis on tore näha midagi üsna lihtsat ja järjepidevat samade kolme astme vahel erinevatel hostimistoodetel.

Lisaks on tavaline jagatud veebimajutus, kui suudate endale aastaks pühenduda, vähemalt mitte liiga kaugel turunormist. Miski SiteGroundi pakkumine pole tavapärasest liiga kaugel ja funktsioonid muudavad hinnad tavaliselt seda väärt.

Funktsioonid on pluss saidile SiteGround, mis pakub tugevat tööriistakomplekti kasutamiseks, millest paljud on saadaval madalaima astmega „StartUp” kontolt.

virtuaalserveri ost

Klienditugi on SiteGroundi kindel pluss, kuna mitte ainult esindajad on vastutulelikud ja informatiivsed, vaid veebipõhine dokumentatsioon teadmistebaasis, õpetused jne on väga ulatuslik ja kasulik.

Kuigi tavaliselt pole SiteGroundi palju lihtsam kasutada kui mõnda muud hostit, on see WordPressi kasutamisel erakordselt lihtne.

Lõpuks, turvalisus on ka see, mida SiteGround teeb hästi, kuna näib, et see võtab oma kasutajate andmete turvalisuse tagamiseks täiendava sammu. Lisaks pakub SiteGround palju jõudluse suurendajaid.

Üldiselt palju tugevusi, millest rääkida. Teil pole vaja selle eest minu sõna võtta – lähme veidi põhjalikumalt, miks.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Turvalisus on kõik ja asi, millega peaaegu kõik meist, kes on võrgus, on vaja muretseda, kui me seda juba pole. See kehtib eriti inimeste kohta, kes otsivad majutusteenuseid.

Mul on hea meel öelda, et Siteground on turvalisuse osas väga tugev.

Saidiplatsi tööaeg on 99,99%, nii et te ei pea muretsema, et teie sait väheneb. Ma arvan, et see on ka tööstusstandard, kuid hei, see on ikka päris tore.

saidiplaani ülevaade

Uptime
99,88%
Reaktsiooniaeg
585 ms

Olen jälginud SiteGround Uptime’i viimase 27 kuu jooksul. Siin allpool näete ajalugu:

 • Märts 2020: 99,92%
 • Veebruar 2020: 99,99%
 • Jaanuar 2020: 99,73%
 • Detsember 2019: 99,73%
 • November 2019: 100%
 • Oktoober 2019: 99,97%
 • September 2019: 100%
 • August 2019: 100%
 • Juuli 2019: 99,98%
 • Juuni 2019: 100%
 • Mai 2019: 99,99%
 • Aprill 2019: 99,99%
 • Märts 2019: 100%
 • 2019. aasta veebruar: 100%
 • Jaanuar 2019: 99,96%
 • Detsember 2018: 99,99%
 • November 2018: 100%
 • Oktoober 2018: 100%
 • September 2018: 99,99%
 • August 2018: 100%
 • Juuli 2018: 100%
 • Juuni 2018: 100%
 • Mai 2018: 100%
 • Aprill 2018: 100%
 • Märts 2018: 100%
 • Veebruar 2018: 100%
 • Jaanuar 2018: 99,99%
 • Detsember 2017: 100%
 • November 2017: 100%
 • Oktoober 2017: 100%

Täpse tööaja skoori saate vaadata siit.

Saidiplats saab plussi, kuna nad arendasid veebimajutusteenuste jaoks turvalise konto eraldamise, seega tundub mulle mõistlik, et kümme aastat hiljem peaksid nad ikkagi olema hostiteenuste tugevaimad eraldatusvõimalused..

Siteground kasutab Linuxi konteinereid ja teeb erilise märkuse asjaolu, et Linuxi tuumadele tehtud plaastrid liideti ametliku Linuxi tuuma koodiga – nii et võib kindlalt öelda, et tehnika on üsna ajakohane.

Nende serveriseire on väidetavalt kiirem ja rutiinsem kui tüüpilistel serverimonitoridel ning kuigi neid on kritiseeritud varufunktsioonide pärast, mis paljudel kasutajatel puudusid, rakendasid nad 2015. aastal oma varusüsteemi, mis näib olevat suur edasiminek. Nad on saanud ka botivastase AI julma jõu rünnakute jaoks.

Rääkimata sellest, et SiteGround hoolitseb füüsiliselt oma serverite eest väga hästi.

Lisaks turvaprotokollidele on SiteGround paika pannud, kuid see pakub ka oma klientidele palju jõudlust ja turvalisust suurendavaid rakendusi. Vaatlen mõnda neist artiklis hiljem, kuid jõudluse suurendajad on tõesti suurepärased.

Standard- ja WildCard SSL-i pakutakse ka tasuta, tavalised varundused on tasuta ja teatud plaanides on vaikimisi lisatud ka lisakaitset.

Täielik lahtiütlemine, ma ei ole turbeekspert. Sellegipoolest tundub mulle, et Sitegroundil on meeskond, kes töötab tõepoolest oma kaitsemehhanismide kallal, tugevad, mida ettevõte oma veebisaidil kiiresti nimetab ja mis paneb mind Sitegroundi tundma palju kergemini..

Klienditugi

Ma arvan, et SiteGround saab klienditoega tõesti hästi hakkama. Unustage hostimistööstus – SiteGroundi klienditugi on üldiselt silma paista.

Miks ma seda ütlen? Lisaks tavalistele klienditeeninduse võimalustele, nagu telefonitugi, pakub SiteGround ulatuslikke ressursse ja dokumentatsiooni, mis on ulatuslik isegi hostiettevõtte jaoks.

Loodud konto seadistamise viisard on olemas, kuid seal on ka veebiseminaride seeria, samm-sammult juhendatavad materjalid ja teadmistebaas – põhiliselt sajad KKK-d ja abiartiklid.

Samal ajal ei kipu see tööle ka tööle võetud inimestele: otsevestlus ja ööpäevaringne telefoniteenus on koheseks vastuseks saadaval ning piletite saatmine annab teile vastuse tavaliselt mõne minutiga.

Kui olete esindajaga kontaktis, näete tema teavet – nimi, kogemus, erilised tugevused jne.

Ehkki anekdootlikud tõendid võivad teid siiani alles saada, leidsin isikliku vestluse suhtes väga reageerivat.

kohapealne kontakt1

Otsevestluse taotlemisel peate sisestama e-posti aadressi ja kasutajanime (kui te pole praegune klient) ja oma küsimuse, ehkki mind ärritas asjaolu, et teie küsimusele on lubatud tähemärgipiirang. Varsti pärast seda avaneb vestluse leht ja teil peaks olema vastus.

kohapealne kontakt2

kohapealne kontakt3

Kui olete arutelu lõpetanud, saate teha oma e-posti aadressile saadetud vestluse ärakirja, mis oli minu arvates üsna ainulaadne ja väga kasulik juhuks, kui unustate arutatud.

Klienditugi pole kontode vahel täpselt võrdne. Esmatähtsad klienditoed saavad kõrgema astme kontod – näiteks kallima jagatud hostimise, pilves majutamise või spetsiaalse hostimise jaoks. Tegelikult saab kõik, välja arvatud algtase, VIP-tuge. Õnneks on isegi tavaline tugi suhteliselt kiire ja abivalmis.

Üldiselt on Sitegroundil väga tugev klienditugi ja ma hindan seda Sitegroundi üheks võidutunnuseks. Mahukas veebidokumentatsioon ning reageerivad ja abivalmid esindajad annavad saidiväljakule tõepoolest tugeva klienditoe funktsionaalsuse.

Saidiplaanid ja funktsioonid

Märkus. Kui olete lugenud minu saidi saidi versiooni Bluehost ülevaadet, võite leida sellest mõne pisut tuttava. Vaatame sellest hoolimata üle hinnastruktuur.

Saidiplats pakub palju hostimisvõimalusi, alates sellistest teenustest nagu e-posti hostimine, rakenduste hostimine (WordPress, Joomla jne) kuni tavalise veebimajutuseni.

Peamine hinnaerinevus on peamistes veebimajutusteenustes:

Virtuaalserverikavad

Funktsioonid
StartUp
GrowBig
GoGeek
Kettaruum10 GB20 GB30 GB
RibalaiusPiiramatuPiiramatuPiiramatu
PaneelcPanelcPanelcPanel
Veebisaitide arv1PiiramatuPiiramatu
Hind3,95 dollarit kuus.5,95 dollarit kuus.11,95 dollarit kuus.

Jagatud veebimajutus, teenuse hostimise võimalused (e-posti hostimine, PHP hostimine jne) ja rakenduste hostimine (WordPress, Joomla, Magento jne).

Esimene on StartUp 3,95 dollariga kuus, GrowBig on teine ​​5,95 dollariga kuus ja GoGeek on viimane 11,95 dollariga kuus. Pidage meeles, et need on alghinnad, kuid pikendamise hinnad on kõrgemad. Näiteks uueneb StartUp hinnaga 11,95 dollarit kuus.

Esimene on StartUp 3,95 dollariga kuus, GrowBig on teine ​​4,55 dollariga kuus ja GoGeek jääb viimaseks 8,95 dollariga kuus.

 • StartUp pakub: 1 veebisait, 10 GB veebiruumi, sobib umbes 10 000 igakuiseks külastuseks ja sisaldab “hädavajalikke” (tähendab põhilisi) funktsioone.
 • GrowBigi pakkumised: mitu veebisaiti, 20 GB ruumi, peaks olema hea umbes 25 000 igakuise külastuse jaoks ja annab lisaks olulistele funktsioonidele ka teie esmaklassilisi funktsioone..
 • GoGeek: võimaldab ka mitut veebisaiti, kuid annab 30 GB ruumi, võimaldab umbes 100 000 igakuist külastajat ja lisaks esmaklassilistele ja olulistele funktsioonidele ka “Geekly Advanced Features”..

Asjad tunduvad alguses kallid. 11,95 dollari suurune pikendamine on esimese astme valiku jaoks pisut palju, kuid kui arvestada oluliste funktsioonidega, pole see nii hull.

SiteGround jagatud hostimine

Igapäevased varukoopiad, Cloudflare CDN ning SSL ja HTTPS on kõik alates sisenemise taseme punktist tasuta. Sellega seatakse SiteGroundi algtaseme veebimajutusplaan koheselt üle enamiku konkurentidest.

Lisaks, kui arvestada külastajate arvu, mis on varustatud saitidega, mis töötavad kuus (pidage meeles, et see on hinnanguline), ja Premium- või Geeky-funktsioonidega (mis lisavad peamiselt jõudluse suurendamist, prioriteetset tehnilist tuge, tasuta varundamise taastamist, PCI-vastavust, ja veel mõned täiustatud funktsioonid), õigustavad SiteGround’i ühised hostimisplaanid hindu nende omadustega.

Pange tähele, et jagatud hostimise SSL-sertifikaadid on vaikimisi tasuta ja standardsed. Võite igal ajal minna tasuta metamärgi SSL-i.

10–30 GB suurune salvestusruum lülitab mõned inimesed kohe nahkhiirte juurest välja (StartUpist GoGeekini on teie piirmäär 30 GB). Mul on kahetsusväärne, et kõrgeima taseme piir on 30 GB, kuid enamik inimesi leiab, et nad saavad selle piirangu piires töötada. See on jagatud hostimise olemuse jaoks lihtsalt realistlik, millel on oma olemuselt piiratud ressursid.

Kuid see on märkuse ainus piirang. Nagu mainitud, saavad nii teise kui ka kolmanda astme kontod hostida piiramatu arvu veebisaite ja kõik kontod saavad piiramatu arvu MySQL andmebaase. See on üsna heldekäeline ja kui arvestate kaasatud varukoopiaid, SSL-i jms, siis on jagatud hostimise võimalused üsna head tehingud.

Lisaks saate isegi esimese astme jagatud hostimise kontolt pukseerimisveebisaidi koostaja ning piiramatu hulga alam- ja pargitud domeene, mis minu arvates olid käepärased – võite minna tagasi minu teise saidi SiteGround vs. Bluehost artikli juurde, et näha, kuidas seda võrrelda Bluehost, SiteGroundi suurim rivaal.

Kaks viimast taset saavad veebisaidi tasuta ülekande. Saate seda teha esimesel plaanil, kuid see on tasuline. See on kasulik neile, kes soovivad kindlust, mida tehnilise toe meeskond saab pakkuda. Kui kasutate WordPressi, on õnneks ilma tehnilise toeta saidi ülekandmine üsna lihtne (sellest lähemalt hiljem).

Spoileri hoiatus: selle võidab SiteGround.

Tegelikult saate isegi e-poe põhitarkvara koos StartUp-kontoga ja paljude funktsioonidega arendajatele. Oh, ja isegi põhikonto jaoks saate piiramatu arvu e-posti kontosid, samas kui enamikul konkurentidest on algtaseme pakettide ülempiir.

Lõpuks kasutab SiteGround ainulaadseid ettevõtte loodud turberiistu, mida ma peaksin teenuse tugevateks omadusteks lugema (te loete neist piisavalt varsti, pidage lihtsalt meeles.

Funktsioonid
StartUp-kava kaasa
Tasuta veebisaitide koostaja
Tasuta Cloudflare CDN
cPanel & SSH-juurdepääs
Tehniline tugi ööpäevaringselt
SSD Storagen
Igapäevane tasuta varundamine
Piiramatu e-posti konto & DB-d
Külastage saiti SiteGround

Nii et üldiselt on jagatud hostimise plaanid üsna tugevad. Hinnad on pisut kõrged inimestele, kes otsivad selgesõnaliselt eelarvevõimalusi, kuid kellegi teise jaoks võib SiteGroundi jagatud plaanid olla palju. Muidugi, see pole kõik SiteGroundi pakkumised.

Pilvemajutuskavad

Pilvemajutus algab näiteks neljatasandilises süsteemis, mis ulatub 240,00 dollarini kuus, alates 80 dollarist kuus,

Funktsioonid
Sisenemine
Äri
Äri pluss
Superjõud
Protsessor2 südamikku3 südamikku4 südamikku8 südamikku
RAM4GB6 GB8 GB10 GB
SSD-ruum40 GB60 GB80 GB120 GB
Andmete ülekanne5 TB5 TB5 TB5 TB
Hind80,00 dollarit kuus.120,00 dollarit kuus160,00 dollarit kuus240,00 dollarit kuus

Esimene järk annab teile 2 tuuma, 4 GB mälu ja 40 GB SSD ruumi, mida pean mõistlikuks, kuid mis pole ausalt öeldes parim pakkumine, mida ma näinud olen. Kui peate palju üle kandma, on 5TB toetus siiski üsna helde.

Kõrgemate plaanide valimisel muutuvad toetused mõistlikumaks. Ma oleksin mõelnud enamikule neist viimastest plaanidest antud ressursside hinna kohta keskmiselt keskmiseks ja esimese astme puhul pole see tegelikult kuigi suur.

SiteGround pakub ka huvilistele kohandatud ettevõttesiseseid lahendusi.

Kui sa tõesti armastad SiteGroundi toimivust ja usaldad seda, siis võiksite sama hästi usaldada ka SiteGroundi pilvehostimise jaoks. Kui olete siiski huvitatud, saate tõenäoliselt pilvehostimise kohta parema pakkumise ja tutvuge mõne muu valikuga.

Õnneks pole SiteGroundi spetsiaalsed hostimisplaanid halvad.

Pühendatud hostimiskavad

Privaatserver algab 269,00 dollarist kuus esimese astme jaoks ja lõpeb 729 dollariga kuus kolmanda astme jaoks, kuid hinnad (ja selliste serverite saadavus) sõltuvad andmekeskuse asukohast.

saidiplats pühendatud

saidile pühendatud aasia

Jah, ma ei valeta: need on suured hinnasildid. Muidugi pidage meeles, et spetsiaalsed serverid on tavaliselt kõrgeimate hinnasiltidega.

Tõenäoliselt on kompromiss seda väärt. Kui soovite spetsiaalset serverit hankida, on SiteGroundil suurepärased spetsifikatsioonid ja hinnakujundusplaanid võimaldavad palju ressursse. Ma soovin, et oleks rohkem võimalusi, kuid see on väike kaebus.

Serveri asukohad:

 • Chicago
 • London
 • Amsterdam
 • Singapur

Märkus WordPressi kohta

Peale SiteGroundi pakutavate peamiste hostimistüüpide on veel midagi olulist, mida peaksite SiteGroundi kohta teadma: see sobib suurepäraselt WordPressi jaoks. Nii hea, et WordPress.org ise soovitab SiteGroundi.

WordPress on tasuta sisuhaldussüsteem, mis on tohutult populaarne. See on populaarne, kuna võimaldab redigeerida palju oma saidi asju, see on tasuta ja üldiselt on seda lihtne kasutada isegi algajatele.

Kõlab ideaalselt, eks? Saak on see, et kui kasutate tasuta WordPressi tarkvara, peate esmalt hostima. Peaaegu iga suurem host toetab WordPressi, kuid SiteGround seisab ülejäänute kohal – sellest tuleneb ka WordPressi soovitus. Aga miks see nii eriline on??

SiteGround teeb suurepäraseks WordPressi kasutamise alustamise saidil SiteGround hõlpsalt olenemata sellest, kas olete esimest korda kasutaja või keegi, kes teisaldab saiti.

SiteGround pakub tasuta pistikprogrammi, mille abil on olemasoleva WordPress-saidi ülekandmine ülilihtne, ja kõrgema astme tuge neile, kes on huvitatud rohkem teabe edastamisest kui ainult WordPressi sait.

saidiplaadi wp migrandi pistikprogramm

Nullist alustavatele inimestele on see sama lihtne. SiteGroundil on kiire automatiseeritud installeerija, et saada tegelik WordPressi tarkvara oma SiteGroundi kontole kiiresti.

Kui olete selle teinud, saate mõne teema ja peamiste funktsioonide (nt kontaktvormid, portfooliolehed jne) valimiseks kasutada mõnda muud tasuta tööriista WordPress Starter – need asjad installitakse automaatselt.

WordPressi on minu arvates juba hõlpsasti kasutatav, kuid see võib mõnes mõttes siiski ebaefektiivseks osutuda ja nõuab, et kasutaja ühendaks palju erinevaid osi. Uue kasutaja jaoks võib see olla pettumust valmistav ja ebatõhus – nii et WordPressi starteri omamine on WordPressi uustulnukate jaoks suur eelis.

Isegi kui te pole uus kasutaja, muudavad mõned muud SiteGroundi tööriistad selle suurepäraseks WordPress-hostiks.

saidipõhise WordPressi jõudluse suurendamine

Mõned SiteGroundi vaikeseaded muudavad selle WordPress-saitide jaoks optimaalseks, kuid lisaks sellele on veel mõned lisavalikud ja tööriistad, mille saate toimivuse veelgi suurendamiseks valida.

SG Optimizeri pistikprogramm on hea näide: see on lisatud kahele viimasele jagatud hostimise astmele ja see võib teie lehe laadimisaega oluliselt lühendada. SiteGroundil on juba WordPressi superarvuti teenus kõrgemate astmete jaoks, mis võimaldab SG-i optimeerijal oma täielikku potentsiaali saavutada. Samuti aitab see otsingumootorite paremusjärjestust.

Lõpuks, SiteGround tegeleb turvalisuse ja värskendustega tõesti hästi, ja mitte ainult serverite jaoks. WordPress on tarkvara, mis hõlmab tavaliselt palju muid väiksemaid tarkvarasid – pistikprogramme ja teemasid – ning neid kõiki vajatakse sageli värskendusi erinevatel aegadel.

SiteGround värskendab WordPressi ja mõnda teie pistikprogrammi turvaliselt automaatselt, kui valite selle, mis võib säästa palju aega (usaldage mind, iga nädal on erinevate pluginate käsitsi värskendamine valus).

Kõik need tööriistad, lisaks SiteGroundi üldine hea jõudlus, on osa sellest, mis muudab selle WordPressi üheks parimaks hostiks.

Nii et SiteGroud näeb funktsioonide osakonnas üsna tugevat välja. On tõsi, et paljude SiteGroundi erinevate hostimiskavade hinnad näevad pisut kõrged. Eriti arvan, et jagatud hostimise korral on SiteGround hinnad tavalisest pisut kõrgemad.

Kui te ei otsi spetsiaalselt eelarvevalikut, muudavad SiteGroundi kvaliteet ja funktsioonid sellised hinnad väärt. See hõlmab muidugi jagatud hostimist, kuid eriti puudutab see pilve ja pühendatud valikuid. Ja kui ma ei rõhutanud seda piisavalt, on SiteGround WordPressi majutamiseks suurepärane.

Kasutuslihtsus

Vaata, kasutusmugavus on asi, mida pean harva kommenteerima. Selle põhjuseks on asjaolu, et tugev kasutajasõbralikkus on tööstuse kuldstandard. Peaaegu iga veebiteenus, isegi mitte hostimisteenus, kujundab end tahtlikult selliseks, et seda oleks tavainimesele hõlpsasti kasutada.

Nii et kasutusmugavus on asi, millest räägin enamasti viisina märgata, kui ettevõte langeb standardist madalamale. Kui ei, siis pole mul tegelikult midagi öelda.

SiteGroundi õnneks pole mul midagi öelda.

Kaasatud veebisaidiehitaja on võtnud teistelt populaarsetelt veebisaidiehitajatelt punkte ja on üsna intuitiivne.

Kõik muu, mis teie konto haldamisega seotud on, on väga lihtne ja arusaadav.

saidi-cpanel

Nagu ma varem mainisin, on WordPress Starteri rakendus üks näide sellest, kuidas SiteGround muudab WordPressi algajatele väga lihtsaks (või kogemustega inimestele kiireks).

saidiplaani wp starterJa muidugi, kas olete WordPressi abil ühiskasutuses või ostate kõige kallimat spetsiaalset serverit, mida võimalik teha, teeb SiteGround palju nii automatiseeritud tööriistade kui ka töötajate kaudu. See hõlmab serveri enda, otse kasutatava tarkvara ja kõike nende vahel hooldamist ja värskendamist.

Olen kindel, et mõnel inimesel on siin ja seal tehniliste tingimustega probleeme, eriti kui nad pole hostimaailmas uued, kuid enamasti peaks sellel olema üsna lihtne navigeerida, eriti nii tugeva klienditoe korral.

Pole nii, et SiteGroundit on erakordselt lihtne kasutada ja tegelikult võiks see tõenäoliselt olla pisut kasutajasõbralikum, kuid üldiselt ei suuda ma ette kujutada, et kellelgi oleks sellega ka liiga palju raskusi..

Järeldus

Ah, nii et siin me lõpuks oleme – kokkuvõtlik osa! Sukeldume otse mähkimisse.

Hinnakujundus on natuke segane, kuna jagamata hostimine on hinnasuhte poolel ja isegi jagatud veebimajutus on hinnalise poolel olenevalt sellest, kui kaua pühendute. Peale selle, kui saate populaarse üheaastase kokkuleppe, maksate konkurentsivõimelisi / madalamaid hindu.

Funktsioonid on SiteGround pluss. Tugeva komplektiga, mis jaguneb hästi kolme peamise hinnakujunduse vahel, kuigi salvestusruumi piirid võivad olla tüütud. WordPressi jaoks mängib palju SiteGroundi parimaid funktsioone ja eeliseid.

Klienditugi on kindel jõud nii ulatusliku veebis dokumenteerimise ja lisaks abistavate esindajate kaudu vestluse, e-posti ja telefonitoega.

Turvalisus on SiteGroundi viimane suur tugevus, kuid see on siiski hea tugevus. Näib, et SiteGround ületab oma turberiistade ja protokollide tööstuse standardeid.

Kasutusmugavus on enamasti neutraalne – seda pole raske kasutada, kuid rohkematele algajatele kasutajatele võib see olla pisut lihtsam. WordPress on muidugi erand ja see on algajatele väga lihtne.

Üldiselt arvan, et SiteGround väärib kindlasti oma koha olemasolu kui ühte parimatest hostimisvõimalustest.

See ei ole liiga kallis, vähemalt mitte kõige populaarsemate variantide jaoks, ning pakub väga tugevat paketti, mis peaks enamiku inimeste tehnilistest võimalustest hoolimata jätma rahulolu.

Külastage saiti SiteGround

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map