SmarterASP.net ülevaade: asjad, mida tuleks enne plaani (2020) ostmist teada saada

Esimest korda SmarterASP.net veebisaiti kontrollides olin natuke visand. Ma mõtlen, kas sa saad mind süüdistada?


smarteraspi koduleht

SmarterASP.net näib esmapilgul pisut kelmikas, kuid sügavam sukeldus näitab, et see on tegelikult üsna hea mainega hostiettevõte.

Näide: SmarterASP-l on praeguseks olnud üle 430 000 kliendi. See on väga väike arv, võrreldes suuremate hostiettevõtetega, kes koondavad miljoneid kliente.

Kuid absoluutarvudes on SmarterASP.net ikka veel paljudele inimestele selle teenuste eest maksma pannud. Nad väidavad, et võidavad kliente enamasti suusõnaliselt ja ei reklaami palju (see võib selgitada, miks paljud teist pole sellest varem kuulnud).

Ja veelgi muljetavaldavam? SmarterASP.net on tegutsenud alates 1999. aastast, muutes selle 20-aastaseks – palju vanemaks kui paljud teised populaarsemad hostimisettevõtted.

Nii et ilmselgelt on SmarterASP „tõeline” hostimisteenus. Kuid kas see on tõesti teie aega või raha väärt??

Siinkohal on lihtne näha SmarterASP-i viletsa hostimisteenusena, mille eest paarsada tuhat inimest on maksnud ja otsustanud siis lahkuda (selgitades sellega selle väiksust)… või hostimaailma peidetud pärliks, mida ainult vähestel on leitud.

Noh, mul oli mõni neist küsimustest meeles, kui esimest korda SmarterASP.net-i kontrollisin. Ja siis vastasin neile, katsetades ise SmarterASP-i.

Kas olete valmis kuulma seda, mida õppisin? Alustame enamiku mõtetes esimese asjana:

Uptime

Uptime on enamiku jaoks suurim mure. Ükskõik, kas teil on veebipood, mis peab kogu aeg olema kiire ja kiire, või isiklik ajaveeb, maksate oma saidi üleval hoidmise eest.

Kuna SmarterASP.net on väiksem ettevõte, võite küsida, kui usaldusväärne on tööaeg. Väikeste hostimisettevõtetega on alati oht – mõned on napisõnalised, teised suurejoonelised.

Pärast SmarterASP.net-i testimist võin öelda, et see on pigem viimase poole. Mitte 100% iga kuu, kuid tavaliselt ülespoole 99,95% vähemalt.

Nagu ka paljudel teistel hostidel, on SmarterASP.net kasutustasu garantii 99,9%.

Kuid SmarterASP on oma suutlikkuses seda pakkuda nii kindel, et pakub teile järgmist:

smarterasp uptime

Jep. Iga kogetud seisaku tunni eest saate tasuta majutust majutada MONTH. Muidugi, isegi 99,9% juures, võtab tund aega seisakuid aega.

Täpsemat teavet saate siit vaadata meie tööaja kalkulaatori abil, kuid 99,9% tööajast kuu jooksul on kokku 43 minutit seisakuid.

Sellegipoolest tuleb märkida kahte peamist asja: esiteks ei ole 99,9% number, mille poole püüelda, isegi kui see kõlab kõrgel tasemel. Ma ütleksin, et 99,95% ja rohkem on hea.

Teiseks, SmarterASP langeb harva 99,9% -ni, ehkki see tagab vähemalt nii palju.

Nagu ka oma tugeva tööaja rekordiga, on ka SmarterASP.net minu jaoks olnud üsna kiire.

Üldiselt on SmarterASP.net alustatud suurepärase algusega, millel on tugev tööaeg ja reageerimise aeg, rääkimata kompensatsioonist, kui tööaeg langeb alla 99,9%.

Siiani on nii hea, eks?

Noh, SmarterASPil on veel palju teha halvasti. Jätkagem siis uurimist!

Kasutuslihtsus

Kasutusmugavus on segakott. Mõnel teist on kiusatus see osa vahele jätta (mõni teist on selle osa tõenäoliselt juba vahele jätnud).

Teised vajavad seda tõesti ja teavad seda. Ja mõned inimesed vajavad lihtsamat hostit, kuid ei tea seda.

Siin on kaasavõtmine, et kasutusmugavus on üldiselt oluline, ehkki erineval määral.

Nüüd lubage mul anda teile vastus: SmarterASP.net ei ole kõige kasutajasõbralikum veebi.

Osa põhjusest, miks selle nimi peitub. ASP.NET on tegelikult teatud tüüpi hostimine – selle kohta saate täpsemat teavet siit.

Siin on lühike versioon: enamik jagatud veebimajutusteenuseid kasutab PHP-d. ASP.NET erineb PHP-st, kuid see on põhimõtteliselt dünaamiliste veebisaitide või rakenduste loomise raamistik.

ASP.NET on avatud lähtekoodiga raamistik, mis tähendab, et iga arendaja saab seda näha ja selles muudatusi teha ning seda kasutavad eriti veebidisainerid.

See on tuntud ka selle poolest, et on üldiselt kiirem ja odavam.

Siin on asi: kui te seda veel ei teadnud, siis mõelge, et SmarterASP.net-i peamine eeldus võis üle teie pea lennata.

Nüüd, enne kui hirmul pole, ärge muretsege – SmartmartASP.net töötab põhialuste osas endiselt nagu enamik teisi hostiettevõtteid..

Valite oma paketi, ostate selle, ühendate kusagil mujal asuva domeeni või ostate selle SmarterASP-i kaudu ja teil on hea minna.

Kuid peamine on see, et SmarterASP.net on loodud tehniliselt rohkem kvalifitseeritud inimesi silmas pidades.

Seega pole funktsiooni seadistamine nii algajatele mõeldud. Räägin sellest lähemalt hiljem, kuid näiteks tasuta domeeni ei kaasata.

Võib-olla veelgi olulisem on see, et SmarterASP.net ei sisalda looduslike veebisaitide loomise rakendust. Enamik suuremaid võõrustajaid teeb seda ja isegi kui nende ehitajad pole maailma parimad, kipuvad nad kasutajad lihtsalt asjad lihtsaks tegema.

Ärge muretsege – sisuhaldussüsteemi (nagu WordPress) üsna hõlpsaks saamiseks võite ikkagi kasutada ühe klõpsuga installimist.

Lisaks muudab juhtpaneel asjad üldiselt lihtsaks. Kuigi sellel noodil…

smarteraspi juhtpaneel

Jah, see pole tavaline bränd cPanel, vaid loomulik juhtpaneel.

See ei mõjuta teid tegelikult liiga palju, kuna põhitõed on samad … aga kui olete cPaneli harjunud (mida enamik teisi hostid kasutavad), peate uuesti seadistama.

Ehkki SmarterASP-l pole palju kasutajasõbralikke asju, on neil huvitav teenus saadaval.

Vaata seda:

smarterasp kasutusmugavus

Jep, see on ebahariliku teenuse tüüp, mida võiksite oodata väiksemalt hostiettevõttelt.

Lühidalt, SmarterASP.net-i arendajad saavad tasuta programmeerimistöödega tasuta hakkama saada.

Taaskord PÕHIPÕHISED töökohad. See tähendab, et te ei saa paluda nende tugiteenistujatelt teie veebisaidi nullist üles ehitada.

Kuid on olemas suur võimalus, et teil pole programmeerimisteadmisi või on neid vähe või võite kasutada näiteks mõnda näpunäidet siin ja seal oma WordPressi saidil.

See on seda tüüpi asi, mida saate SmarterASP.netist tasuta saada, mis on ülimalt kasulik. Pealegi on sellel hostiettevõttel üsna kindel ja tähelepanelik klienditugi … kuid sellest hiljem!

Üldiselt ei ole SmarterASP.net kasutamismugavus tugev, kuid pakub rohkem ressursse, kui olete rohkem vahetarbija.

See pole kohutav, kuna selle sihtrühmal pole tõelisi kaebusi, kuid inimesed, kes soovivad intuitiivsemat platvormi või lihtsamat ülesehitust, võivad vaeva näha.

Praegu ei näe SmarterASP.net liiga halb, isegi kui see pole kõigile. Valmis sukelduma millegi olulise juurde?

Järgmisena:

Hinnakujundus ja funktsioonid

Uptime on oluline ja kasutusmugavust on hea teada, kuid võin kihla vedada, et soovite teada vaid seda, mida SmarterASP maksab ja mis funktsioone nende hindadega saate.

Ma ei pane sind ootama. Alustame hindadest:

smarteraspi hinnad

Olgu, olgem ausad: see on meeletult madal. Ma mõtlen, et see on sama hinnaklass nagu GoDaddy või Bluehost, mis on kuulsad taskukohase hinnaga.

Basic on algtaseme plaani jaoks üsna standardne. Kuid Premium on kolmanda astme jagatud hostimisplaani jaoks üsna madal ning sidusettevõtteks olemise tasuta hostimise otse loomine on päris lahe.

Siin on siiski midagi tõeliselt olulist välja tuua: SmarterASP.net-i hinnad on paljude teiste hostiettevõtete jagatud plaanidega võrreldes odavad.

Kuid pärast esimest aastat on hinnad veelgi odavamad. Selle põhjused:

VAST-l enamikul hostiettevõtetest on esimesel aastal madalad jagatud hostimise hinnad ja siis tõusevad hinnad uuendamisel märkimisväärselt. Näiteks on algtaseme plaan tavaliselt esimesel aastal 2–3 dollarit kuus ja teisel aastal 7–10 dollarit kuus,.

Kuid SmartERASP.net puhul see EI OLE. Näete hinda, mida saate, kuni lõpetate oma lepingu.

See tähendab, et see on kaugelt üks odavaimaid saadaolevaid hostimiskavade komplekte. Ainus teine ​​asutatud ettevõte, mida sellest tean, on FastComet, seega on SmarterASP.net siin väga haruldane.

Nüüd on küsimus selles, mida me nende madalate hindade eest saame. Siin on ülevaade:

smarteraspi omadused

See pole tegelikult liiga halb! Põhiplaan on omamoodi see, mida te ootate: üks sait, standardsed hostingu andmed.

Eelplaan (teine ​​tasand) lubab aga kuni 6 veebisaiti, mida on rohkem kui mõned suuremad ettevõtted pakuvad teise astme veebisaite.

Piiramatu salvestusruumi ja ribalaiuse saamine on suurepärane, eriti kuna see on ette nähtud esimesele astmele. Kuid kahetsusväärne, et SSL on tasuta kaasatud alates teisest ja kolmandast astmest.

Piiramatu salvestusruum / ribalaius võib sisenemise tasemel kõlada väärilise kompromissina, kuid tõde on see, et enamik inimesi, kellel on sisendtaseme plaan koos teiste hostiettevõtjatega, ei satu oma plaani piiridesse.

Selle põhjuseks on asjaolu, et jagatud hostimisplaani “piiramatu salvestusruum” on tegelikult liialdus. Kui kõik kasutaksid ära piiramatu hostimise eeliseid jagatud serveris, siis kogu teenus ei töötaks ja ettevõtted paluvad inimestel, kes limiiti seavad, uuendada.

SSL on seevastu tänapäeval standardne. Enamik teie külastatud saite, vähemalt suuremad, kasutavad SSL-i ja brauserid panevad tavaliselt tähele, kui saidil pole SSL-kaitset.

Lühike versioon on see, et kuigi sisenemisplaan võib tunduda suurepärane, kuna sellel on piiramatu salvestusruum, pole see ainuüksi selle jaoks nii imeline tehing … ja SSL-i puudumine on tõesti kahetsusväärne.

Muude funktsioonide osas.

Domeeninimesid ei kaasata tasuta, nagu paljude teiste hostiettevõtete puhul. Saate neid siiski osta SmarterASP.net kaudu 12 dollari eest aastas (mis pole halb) või ühendada oma.

Midagi, mis on suurepärane, on kõik tasulised plaanid saavad piiramatu arvu e-postkaste. Ainult kaks viimast plaani saavad meililisti funktsioone, kuid olemine algusest peale e-posti teel piiratud on igatahes tore.

Ja ehkki ma võin piiramatu salvestusruumi alahinnata, on see üsna märkimisväärne:

smarterasp pakub ssd

Kogu see salvestus on SSD, mis on kiirem ja turvalisem.

Ehkki SSD-mäluseade on muutumas üha populaarsemaks, piiravad paljud ettevõtted SSD-vormingus salvestusmahu limiite ja hoiavad seda „piiramatu”, kui see on tavaline HD-salvestusruum..

Niisiis, see on SmarterASP.net üsna kindel ost.

Mõned muud SmarterASP.net-i eelised on ühe klõpsuga installija (mis on üsna tavaline, pidage meeles) ja CloudFlare CDN, mis tõstab teie saidi toimivust tõsiselt..

Keskendun jagatud hostimisele, kuna just seal on enamik teie huve, kuid on olemas ka mõned muud tüüpi hostimine.

SmarterASP on ainulaadne pakkudes „pooleldi pühendunud” hostimisplaane.

Teised hostimisettevõtted nimetaksid seda “ettevõtte jagatud hostimise” plaaniks või millekski selliseks – see on ikkagi jagatud server, kuid seda saab jagada maksimaalselt 5–10 inimesele, mis võimaldab teil palju rohkem ressursse. Hinnad jäävad vahemikku 29,95–129,95 dollarit kuus.

VPS-i plaanid algavad 30 GB SSD ja 2 GB RAMi eest pisut alla 100 dollari kuus ning ulatuvad 120 GB mäluruumi ja 16 GB RAMi jaoks pisut alla 400 dollarini kuus.

Pilveserveri plaanid ulatuvad veidi alla 200 dollarist kuni veidi alla 400 dollarini kuus ja 200–800 GB mäluruumi (ja 8–32 GB muutmälu).

Edasimüüja hostimine maksab 30–60 dollarit ja annab 50–180 GB ruumi ja 500–1800 GB ribalaiust. Kontode või saitide arvu, mida saate konkreetse kavaga edasi müüa, piirangud pole.

Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, on olemas ka Linuxi plaan konkureerida jagatud hostimiskavadega, mis töötavad Windowsis.

Linuxi plaanidel on võrreldav hind – 2–4 dollarit kuus ja need on üsna helded: piiramatu arv saite, salvestusruumi, andmebaase, e-posti jne.

Olgu, pangem nüüd kõik kokku:

Kvaliteetsemad plaanid pole halvad, kuid need pole eriti silma paistvad. Üks kindel valdkond on see, et nad on paremini kohandatavad kui mõned konkurendid, kuid sellega on tegemist.

SmarterASP.net paistab silma ühistes hostimiskavades (ja mingil määral ka Linuxi hostimiskavades).

Need plaanid pole koormatud paljude konkureerivate jagatud hostimisteenuste funktsioonidega, kuid need kuuluvad kõige madalama hinnaklassiga plaanidesse, mida te kunagi leiate.

Ühesõnaga, funktsioonid on korras, kuid hinnad on fantastilised.

Klienditugi

Klienditugi on alati oluline. Võite olla kindel enda suhtes ja teate, et peate harva lootma klienditoele.

Kuid kui tuginete klienditoele, soovite teada, et võite sellele loota. Ja pealegi võib see olla viis probleemide kiireks lahendamiseks.

Ja nagu ma juba olen kindlaks teinud, on SmarterASP.net algajatele pisut karmim.

Nii et kui te pole juba hostimisega harjunud ja teid huvitavad hinnad, siis soovite, et see klienditugi oleks päris hea.

Ma alustan meid sellega, et näitan teile reaalajas vestlust. Mul pole vestlust sageli vaja olnud, kuid see on parem, kui hakkasin SmarterASP-i testima.

Tulemused on üsna sarnased sellega, mida ma kogu kasutamise ajal kogesin. Vaata järgi:

arukas vestlus

Sain vastuse mõne sekundi jooksul:

arukas vestlus

See on päris hea. Muidugi oli see lihtsama küsimuse jaoks, kuid saate idee.

See pole muidugi kõik SmarterASP.net pakkumised:

smarteraspi tugi

SmarterASP.net laseb teil saada müügiküsimusi e-postiga ja kasutab tugipileteid olemasolevate klientide tehniliseks toeks (ja arvelduse toetamiseks, kuid jällegi on tähelepanu keskmes olemasolevad kasutajad).

Neil on ka telefoninumber, millele saate helistada, kuid sageli on ooteajad pikad ja otsevestlus on märkimisväärselt usaldusväärsem.

Nüüd on hostiettevõtte toe teine ​​põhikomponent teadmistebaas ja dokumentatsioon.

SmarterASPi teadmistebaas pole ilus, kuid see on tõhus:

smarteraspi tugi

Jep. Tavaline ja asjalik. Mõnele inimesele ei pruugi see liides meeldida, kuid ei saa eitada, et see säästab teie aega.

Peate vaevalt navigeerima, kuna saate lihtsalt kerida, kuni leiate vajaliku teema paksus kirjas, ja seejärel klõpsake sellel asjakohase artikli leidmiseks..

Kuna see kõik on laual, võib see tunduda väiksema teadmistebaasina, kuid tõde on see, et teadmistebaasis on üle 700 artikli.

Need hõlmavad mitmesuguseid teemasid, sealhulgas tehnilisemaid. Tegelikult on üle 100 artikli, mis on lihtsalt seotud juhtpaneeliga, ja 59 on seotud DNS-i ja domeeninimedega.

Ehkki nende pikkus on erinev, on enamik neist üksikasjalikud juhiste ja piltide abil.

See ei pruugi olla kõige muljetavaldavam teadmistebaas, mida ma kunagi näinud olen, kuid see võib konkureerida mõnega parimatest.

Kui võtan teadmistebaasi koos tugiteenustega ühenduse võtmise võimalustega, pean ütlema, et olen SmarterASP.net klienditeeninduse seadistamise kohta üsna muljet avaldanud..

Telefonikõned võivad olla ebausaldusväärsed, kuid vähemalt on see võimalus olemas. Live-chat toimib ühtlaselt hästi, nagu ka piletisüsteem.

Ja teadmistebaas on kõikehõlmav ning selles on kiire navigeerida või otsida.

Selle tulemusel on SmarterASP-l üks kõige konkurentsivõimelisemaid klienditoesüsteeme. Eriti muljetavaldav on see, et nii väike hostiettevõte suudab konkureerida oma suurimate konkurentidega!

Kuid järgmisena on meil SmarterASP-i jaoks viimane viimane test:

Turvalisus

Turvalisus on veebimajutuses suur asi. Hostimine pole füüsiline hüve – ühekordne ost – kogu eeldus on see, et maksate oma veebisaitide toite eest.

Ja see tähendab, et usaldate oma saidi, teie ja külastajate / klientide andmete käsitsemiseks ettevõtet – mitte ainult hea jõudluse, vaid kaitsega halbade osalejate eest.

Teil võib tekkida küsimus, kas selline väike hostimisettevõte nagu SmarterASP.net võib tõesti lubada oma klientidele tipptasemel turvalisust.

Uskuge või mitte, mõnel suuremal hosting firmal on rohkem turvavead kui väiksematel.

Osaliselt seetõttu, et neid sihitakse sagedamini, kuid osaliselt seetõttu, et nad vähendavad kulusid, jättes tähelepanuta turvalised lähenemisviisid, arvestades oma suurte kliendibaasidega.

Kuid SmarterASP.net on vastupidine. Vaata seda:

smarteraspi turvalisus

Jah, SmarterASP.net-il on kolm andmekeskust, millel kõigil on kõrged standardid. Tundub, et andmekeskused on kolmandad osapooled, kuid seda võib mõnikord oodata väiksemate ettevõtete puhul.

Isegi suured ettevõtted teevad seda ja jälle on SmarterASP.net võtnud tarvitusele ettevaatusabinõud, et olla kindel selle turvalisuses.

Nagu näete, on energia ja võrgu infrastruktuur üleliigne – see tähendab, et kui üks asi ebaõnnestub, on teil varukoopia. Ruume hooldatakse pidevalt, kogu vajaliku temperatuuri juhtimisega.

Ja kõige lahedam, nad on väga lukustatud. Te ei pääse isegi sissesõiduteele, kui skannite oma kinnitatud pöidlaprinti.

Nii et üldiselt pole see kõige intensiivsem turvalisus, mida ma kunagi näinud olen, kuid see on kindlasti üks paremaid seadistusi.

Peamisi ettevaatusabinõusid võetakse mõne lisaga, nii et üldine turvalisus näeb SmarterASP.net-i korral üsna hea välja (eriti arvestades selle suurust)!

Enne kui ma lõpetan, võtame kokku mõned olulisemad head ja halvad küljed:

Plussid

 • Eriala loomulikult ASP.NET hosting.
 • Tugev tööaeg ja reageerimise aeg.
 • Ehkki seda pole ülilihtne kasutada, saavad SmarterASP.net’i arendajad väiksemate programmeerimisülesannete tasuta.
 • Uskumatud hinnad: üks odavaimaid võõrustajaid ümber, sest pärast esimest aastat uuendamine ei tõsta hinda. Teisisõnu, aasta-aastalt on kulud samad, mis esimesel aastal teistel hostimisettevõtetel.
 • Piiramatu salvestusruum ja ribalaius alates algtaseme kontodest.
 • Üldiselt väga hea klienditugi. Telefonid võivad võtta aega, kuid otseülekanne on kiire ja usaldusväärne, nagu ka piletisüsteem. Ka teadmistebaas on väga informatiivne.
 • Samuti väga hea turvalisus koos koondatud jõu ja biomeetriliste skaneeringutega kõigis andmekeskustes.

Miinused

 • Pole eriti algajasõbralik ja on üldiselt rohkem orienteeritud inimestele, kes on harjunud hostima.
 • Pole palju funktsioone, võrreldes paljude suurte nimedega. Domeeninimesid ja SSL-i ei ole näiteks tasuta kaasatud ning omamaise saidi koostajat pole.

Järeldus: kas ma soovitan SmarterASP.net-i?

See plusside ja miinuste suhe võib tunduda vastus küsimusele. Jah, ma tunnistan seda:

SmarterASP.net on üldiselt väga hea veebi.

Kuid on oluline märkida, et ma ei soovita seda kõigile. Ma soovitaksin seda paljudele inimestele, kuid seal on oluline alamhulk, kes ei pruugi SmarterASP-i jaoks hästi sobida.

See oleks ennekõike inimesed, kes soovivad lihtsamat viisi veebisaidi seadistamiseks, ja inimesed, kes soovivad kõik-ühes pakette (või selle lähedal), millel on palju funktsioone ja lisandmooduleid.

See tähendaks suuremaid ja tavapärasemaid hoste nagu GreenGeeks või Bluehost.

SmarterASP.net on aga hostimisel absoluutselt varjatud GEM. Ma ei saa seda piisavalt kiiresti öelda: see on üks odavamaid hostasid seal, periood.

Muidugi, kaotate mõned funktsioonid, kuid siin on järgmine:

Väga taskukohased hostimispaketid pakuvad teile salvestusruumi ja ribalaiuse osas kindlaid ressursse, tõeliselt head jõudlust, suurepärast kliendituge ja kindlat turvalisust.

Võite kasutusmugavuse ja funktsioonide tõttu kaotada, kuid see on lihtsalt hea tehinguperiood.

Ja kui sa oled tehniliselt meelestatud ja kavatsevad SmarterASP.net kasutamiseks saidi või rakenduse loomiseks ASP.NET abil, leiate SmarterASP.net, et lõppude lõpuks pole see funktsioon nii lihtne.

Lõpptulemus on see, et soovitan SmarterASP.net-i kindlasti peaaegu kõigile, välja arvatud inimesed, kes eelistavad kasutajasõbralikkust ja kõik-ühes platvorme.

Kuid kui te pole kindel, ärge muretsege!

tasuta prooviversioon

Jah, SmarterASP.net’i tasuta prooviversioon ei vaja kaarti ja on kaks korda pikem kui enamikul teistel hostidel. Mida sa ootad?

Õnnelik hostimine!

Saate 60 päeva tasuta prooviversiooni

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map