Softneti hostingu ülevaade: kuidas see meie testimisel läbi sai? (2020)

Softneti hostingu ülevaade: kuidas see meie testimisel läbi sai? (2020)

Softneti hostingu ülevaade: kuidas see meie testimisel läbi sai? (2020)

HostPillis on meil kummaline vaimustus tundmatute või varjatud hostimisteenuste leidmisel, mis tavaliselt läbivad inimeste radarid.


Nende haruldaste hostimisteenuste leidmise eesmärk on teada neid seestpoolt ja seejärel pakkuda teile väärtuslikke ettepanekuid.

Vaadake näiteks teenust, mille hiljuti leidsime: Softneti hostimine. See on pärit Keeniast, Aafrikast ja sobib kõigile väikeettevõtetele ja ettevõtjatele nii selle piires kui ka väljaspool.

Nüüd võite mõelda: “Miks miks ma ostaks Aafrikas serverit !?” Noh, ärge laske nii kiiresti otsustada. Selles ülevaates oleme välja toonud kõik head & Softneti halb külg, nii et võite selle üle järele mõelda.

Nii et ilma täiendava vaevata sukeldugem sisse?

Hinnakujundus & Funktsioonid

Ok, nii, et üks välismaise hostimisteenuse kasutamise plusse on see, et saate ära valuutade erinevuse eelise, mis tähendab, et on võimalus saada rohkem funktsioone madalama hinnaga.

Veebidisain _ Domeeni registreerimine Keenias _ Softnet Solutions Ltd

Kuna me ei kasuta Kenya šillingit, on meie eelistuseks USD. Alustame tavalise plaaniga, mis on umbes 10 dollarit aastas ja annab teile 25 GB kettaruumi, kuid ei tea, kas see on HDD või SSD. Ja jah, see on 10 dollarit aastas, nagu ka kõik muud plaanid.

Siis on plaanil piiramatu ribalaius, piiramatu e-posti konto, piiramatu andmebaasid, konto juhtpaneel (mis on WHMCS) ja ööpäevaringne klienditugi. Kummalisel kombel mainisid nad järgmist pikendamistasu, mis on umbes 14 dollarit.

Professionaalse plaani juurde liikudes pole siin funktsioonides palju muutunud kui saadaolev kettaruum, mis on 35 GB ja plaan maksab umbes 19 USD / aasta.

Sarnaselt on edasijõudnute plaan 28,23 dollarit aastas, kettaruumi suurendatakse kuni 45 GB kettaruumi ja samu funktsioone kui varem. Kettaruum oleks sel hetkel võinud parem olla, aga…

… Viimane plaan kindlasti teeb. Plaanil „Piiramatu” on piiramatu kettaruum ja kõik muud piiramatud võimalused, umbes 94 dollarit aastas, mis on ausalt öeldes ülepuhutud.

Üldiselt näib, et plaanide hind on veider, mida oodatakse, kuid funktsioonid on korralikud ja seetõttu isegi soovitatavad.

Vaadake Softnet Hostingi täieliku hinnakujundust siit …

Klienditugi

Raske episoodi ajal abi saamine võib olla hädavajalik. Eriti lõpetavad mõned algajad teadmata, mida nad teevad, ja põhjustavad ahela probleeme, mis lõppevad saidi krahhiga. Seega on hea klienditoe vajadus alati abiks, hoolimata sellest, kas olete algaja või ekspert.

otsevestlus

Veebivestluse tuge peetakse kõige usaldusväärsemateks võimalusteks abi saamiseks nii kiiresti kui võimalik. Samuti saate manustada oma probleemist ekraanipilte, et vestluse esindajaga oma probleemi paremini sõnastada ja lahendus saada.

otsevestlus

Otsustasime testida Softneti vestlusteenust ja postitasime küsimuse. See on küsimus nende serverite terviklikkuse kohta.

otsevestlus

Saime vastuse peaaegu kohe, kui esitasime küsimuse, mis on Softenti jaoks hea. Vastukaja on hea. Vastus esitati ka lihtsalt.

Esita pilet - Softnet Solutions Ltd

Järgmisena on olemas ilmne piletimüügisüsteemi lahendus, kus saate lihtsalt oma üksikasjad postitada, oma küsimust lühidalt kirjeldada ja parema abi saamiseks lisada vajalikud pildid.

Nüüd proovisime leida ka teadmistebaasi & lugege artikleid, kui kasutajad tunnevad end antud teabe tõttu eksides, kuid seda polnud ja see on natuke ebamugav. Klienditugi on siiski üsna rahuldav.

Kasutuslihtsus

Veebimajutus_ taskukohane, odav ja parim hosting ettevõte Kenyas - Softnet

Sisuliselt toetab WHMCS enamikku Softnetist. Võib kindlalt eeldada, et ostu- ja arveldusprotsess kulgeb WHMCS-i kaudu ja klõpsates käsul „Telli kohe” toimib sama.

Ostukorv - Softnet Solutions Ltd

Nagu näete siin, on teenusepakettide majutamiseks 3 võimalust. Ainus, mis puudu on, sisaldab 25 GB kettaruumi, mida me varem mainisime.

Ostukorv - Softnet Solutions Ltd

Plaani valimine viib teid järgmisele lehele, kus saate valida oma domeeni jaoks uue domeeni registreerimise, teiselt registripidajalt ülekandmise või olemasoleva valimise..

Ostukorv - Softneti lahendused

Seejärel toimub üks viimane ülevaade kõigest, mille olete valinud. Saate valida, kas arveldustsükkel peab olema aasta-, kahe- või kolmeaastane.

Ostukorv Softnet Solutions Ltd

Lõpuks on enne makset viimane leht, kus saate oma tellimuse üle vaadata. Pärast kassat saate lihtsalt kohe oma saidil tööd alustada.

Seega tugineb Softnet oma arveldusprotsessis WHMCS-ile, mis on küll pikk, kuid vajalik.

Järeldus

Seetõttu soovitaksime teil investeerida hostimisteenusesse kogu Aafrikasse?

Noh, nii palju kui me näeme, on see soovitatav.

Ainus, millest puudust tundis, oli puuduliku veebisait, puudus teadmistebaas ja valuutaerinevus võib mõnda inimest häirida.

Kuid peale selle on hinna ja omaduste suhe väga hea. Toetus on rahuldav. Madalaim plaan on umbes 9 dollarit aastas, nii et see pole isegi küsimus.

Kindlasti anna sellele pilt.

See on see selle ülevaate jaoks. Mida sa arvad? Kas Softnet on väärt kontrollimist? Kas proovisite ise teenust? Kuidas teie kogemus oli? Kommenteerige palun allpool ja andke meile sellest teada.

Proovige tarkvara Softnet Hosting juba täna

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector