SolaDrive ülevaade: kas SolaDrive on oma hinda väärt?

Hallatud serverimajutus on alati olnud ekspertide arutelu teema. Mõni ütleb, et tegemist on spetsiaalserveri hostimise hüpoteegiga versiooniga.


Kindlasti võib välja tuua ilmse erinevuse, kuna hallatavatel serveritel võib olla aktiivse teenuse puhul suurem prioriteet kui ühelgi teisel hostimisel. Kuid kas sellel on paljudes asjades tõesti tähtsust??

Noh, SolaDrive on üks selline ettevõte, mis pakub Haldatud VPS-i hostimist mõistliku hinnaga, ilma funktsioone kahjustamata. Me polnud sellest veel hiljuti kuulnud, kuid andsime sellele pildi ja otsustasime oma arvamuse sellesse arvustusesse panna.

Niisiis, kas SolaDrive muudab üks kord meelt hallatavate serverite suhtes & kõigi jaoks? Uurime välja…

Hinnakujundus & Funktsioonid

Miks alustada hinnakujundusest? Hinnakujundus on teenuse oluline osa. Isegi suurimad ettevõtted & ettevõtjad töötavad eelarve alusel ja see eelarve otsib madalaimat hinda kõige rohkem.

Ettevõtte hallatavate serverilahenduste pakkuja

Üks hea asi on see, et SolaDrive pakub eraldi hallatavaid VPS-i kavasid Linuxi ja Windowsi jaoks, et täita teie OS-i spetsifikatsioone koos pühendatud serverite ja Colocation-plaanidega.

Hallatud Linuxi NVMe SSD VPS _ SolaDrive

Esiteks saate põhifunktsioone, nagu täielikult hallatav VPS, XEN-i virtualiseerimine, SSD-mäluseade ja serveri asukoha valik, mis on saadaval nii Linuxi kui ka Windows VPS-i hostimisega.

Hallatud Linux NVMe SSD VPS

Hinnakujunduse osas on nii Linuxil kui ka Windowsil sama kulustruktuur, mis on tõesti hea, kuna paljud ettevõtted kipuvad Windowsi puhul ametliku litsentsimise tõttu rohkem kulusid nõudma.

SolaDrive’il on väga hea välimusega veebisait, mis laieneb ka nende esitlusele. Tüüpiliste tabelite kasutamise asemel saate liuguri moodi kasutajaliidese, mis paneb tundma, nagu kohandaksite oma serverit.

Nii et 35 dollari eest kuus saate kahetuumalise protsessori, 2 GB muutmälu, 50 SSD salvestusruumi, 2 TB ribalaiust ja 1 veebisaidi. Nüüd ei ole need hinna osas kõige murrangulisemad funktsioonid, kuid need on samad ka Windowsi puhul, nii et see on küll pluss, kuid pole siiski liiga suur.

Hallatud Linuxi NVMe SSD VPS _ SolaDrive

Millegi parema poole liikumiseks on plaanil XEN3 @ 75 dollarit kuus 6-tuumaline protsessor, 6 GB muutmälu, 150 GB salvestusruum, 6 TB ribalaius ja 2 veebisaiti, nii et see on hea. Selle hinna jaoks on jõud kindlasti olemas. Võib kindlalt öelda, et e-poe jaoks, mis kasvab koos suurema liiklusega, sobib hästi.

Hallatud spetsiaalne serverimajutus _ SolaDrive

Dedicated hostimise juurde minnes on 2 erineva hinnaga 2 serveri asukohta. Los Angelese asukoht maksab 10 dollarit rohkem kui Buffalo, NY. Ilmselt selgitab hoolduskulusid.

Nüüd saate 85 dollari eest kuus võimsa protsessori, st i3-7300, millel on 4,0 GHz taktsagedus, 16 GB muutmälu. Valite 500 GB SSD või 2 TB HDD ja 10 TB väärtuse ribalaiuse vahel. Sellel on kaks suurepärast asja: kiire protsessor & valik SSD vahel & HDD.

Töötlemisvõimsus suureneb koos hinnaga, kuid viimane plaan on väärt läbimist. 475 dollari eest kuus saate Intel Gold 6230, 32 GB muutmälu ja sama salvestusruumi & SSD nagu ülalpool.

Seega näib kõik hinnakujunduse osas puhas. Hinnad on pisut järsud, kuid loomulikult on teil ka mõistlikke omadusi.

Kasutuslihtsus

Ostukorv - SolaDrive

Tavaline seadistamine pole nii lihtne, kui me eeldasime. See ei pea kõigile meeldima. Inimesed, kes tavaliselt tegelevad majutusteadusega, kipuvad olema kogenud inimesed.

Jaotis ‘Serveri seadistamine’ võimaldab teil konfigureerida oma hostinime, juurparooli, NS1 prefiksi ja NS2 prefiksi, mis on mõlema serveri jaoks NameServer. Jah, võib-olla võite Google’is termineid otsida.

Seadistatavates suvandites on asju palju lihtsam saada. Teil on võimalus valida operatsioonisüsteem, võimalus valida 3 etteantud asukoha hulgast, lisada täiendavat salvestusruumi, täiendavat RAM-i, täiendavat ribalaiust, täiendavaid IP-sid ja cPaneli. Kuna need valikud võimaldavad täiendamist, maksavad need rohkem.

Ostukorv - SolaDrive

Samuti on olemas võimalus lisada lisavõimalusi lisafunktsioonidele, näiteks SSL-sertifikaat, Pleski veebiadministraator, CloudLinux OS, CentOS-i veebipaneel jne. Muidugi lisab see kõik teie lõpparve.

Noh, see võtab selle osa kokku. Seadistamine võib algajatele pisut jabur olla, kuid ka kohandamist tuleb teha palju.

Turvalisus

Turvalisus on kogu veebimajutuskogemuse jaoks väga oluline. DDoS-i rünnakud ja vigased tehingud toimuvad kogu aeg. Mis on SolaDrive’il selliste ohtude vastu?

Miks valida meid _ SolaDrive

Kuna see on hallatav hostimisteenus, haldab SolaDrive kõike teie eemal viibimise ajal täielikult.

SolaDrive kontrollib teie saidi tegevuse reaalajas ja kõiki teie saidil peituvaid eelseisvaid ohte ning kui need ohud muutuvad probleemiks, siis klienditoega pilet kiireks lahendamiseks.

Hallatud Linuxi NVMe SSD VPS _ SolaDrive

Nagu me eespool ütlesime, on DDoS-rünnakud hostimaailmas tõsine probleem. Juhuslik keldri häkker võib teie serverid kaaperdada ja tõrkeid jätta ilma jälgi jätmata.

Seega pakub SolaDrive vaikimisi DDoS-i kaitset kõigi VPS-i plaanidega. DDoS-kaitse filtreerib teie liikluse igasuguse kahtlase tegevuse jaoks, et teie sait sujuvalt töötaks.

Hallatud Linuxi NVMe SSD VPS _ SolaDrive

Ilmselt on igal veebilehel olemas ka SSL-sertifikaadid. SSL tähistab turvalise pistikupesa kihti, mis tähendab, et iga teie saidi ja kasutaja vaheline suhtlus on täiesti turvaline ilma, et keegi teine ​​häkker saaks juurdepääsu.

Kuid seal on üks saak. SSL-sertifikaadid on saadaval ainult Linuxi VPS-i hostimise korral, mitte Windowsi variandiga. Niisiis, see on märkimisväärne erinevus.

Hallatud Linuxi NVMe SSD VPS _ SolaDrive

Viimaseks on olemas iga päev varukoopiaid, et kaitsta teie andmeid kõigi teiste meetmete ebaõnnestumise korral. Ja muidugi vajate varukoopiaid kui parimaid tavasid kõigi ohtude vastu.

See kõik on turvalisuse huvides. SolaDrive’i hallatav teenus jälgib reaalajas, kaitseb teid DDoS-i rünnakute, Linuxi SSL-sertifikaatide ja igapäevaste varukoopiate eest.

Klienditugi

Esita pilet - SolaDrive

Nüüd võite mõelda, miks mitte see osa lihtsalt täielikult vahele jätta. See on pärast seda hallatav VPS. Kuid siin võite olla eksinud. Hallatud VPS ei tähenda probleemideta hostimist.

Probleemid kerkivad esile isegi parimate teenuste osas ja kasutajad lõpetavad abi saamiseks Interneti kaudu teabe lammutamise. Ükskõik, kas tegemist on lihtsa päringuga või kogu teie serveri kaaperdamisega, vajavad kõik klienditugi.

Hallatud Linuxi NVMe SSD VPS _ SolaDrive

SolaDrive’il on reaalajas vestluse tugi, nii et see on suurepärane. Vestluskliendi avamiseks võite klõpsata paremas alanurgas oleval ikoonil. Otsustasime saata päringu ja testida nende reaalajas vestlust.

vestelge otseülekandes

Vestlusega ühenduse loomine võttis natuke aega, kuid lõpuks saime hakkama. Postitasime küsimuse nende serveri terviklikkuse kohta, kuna sageli kipuvad ettevõtted mõnda serverit delegeerima kolmandate osapoolte ettevõtetele.

Hallatud Linuxi NVMe SSD VPS _ SolaDrive

Ja me saime vastuse vähem kui minutiga, kuid vestluse ühenduse aeg oli sellest ajast palju pikem. Kuid olenemata töötab otsevestlus ja võib teid õigel ajal teenindada.

Esita pilet - SolaDrive

Lühikese toe jaoks on saadaval ka ilmne piletimüügisüsteem. Sisestage teave, näiteks nimi, e-post, teema, osakond, kuhu kaebus sobib, prioriteeditase ja seejärel ruumi, et saaksite kleepida veakoodidesse või ekraanipiltidesse.

Teadmistebaas - SolaDrive

Lõpuks on teil teadmistebaas, mis on täidetud eelnevalt vastatud päringutega, millele saate viidata, selle asemel, et Google’isse minna. SolaDrive sisaldab pikka teemade loetelu üldküsimustest domeenihalduseni.

Kuidas saada tagasimakset?

Otsustasime kontrollida oletatavat vastust tagasimakse saamiseks jaotises Üldised küsimused. Nagu näete, on vastus üksikasjalik, järgides lihtsaid samme.

Seega on klienditugi rahuldav. Reaalajas vestlus ei ole välkkiire, kuid sellega saab töö tehtud ja teadmistebaas pakub intuitiivseid vastuseid.

Järeldus

Niisiis võib suurimad kaebused kokku võtta järgmiselt: cPanel pole teenusega tasuta & tuleb eraldi osta ja Windowsi VPS-i variandiga ei kaasne SSL-sertifikaate.

Lisaks neile keerdkäikudele on SolaDrive väärt “Drive”?

Lühidalt: jah. Pikk vastus: Ei.

Jah, kui olete hallatud hostimises. SolaDrive pakub ühe parima hinnaga funktsioone ja teenuseid, sealhulgas nii Windowsi kui ka Linuxi variante.

Ei, kui turvalisus tunneb muret või tekitab ebamugavusi, kui peate cPaneli eest eraldi maksma, häirib teid (kuigi on ka muid võimalusi, nagu näiteks CentOS-i veebipaneel, kui valite CentOS-i).

Mida sa arvad? Kas SolaDrive on maksumust väärt? Kas väljajätmise cPanel pole midagi uut? Kas proovisite teenust? Kuidas teie kogemus oli? Kommenteerige palun allpool & Anna meile teada.

Proovige SolaDrive’i hostimist juba täna

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map