Täielik juhend virtuaalserverilt VPS-i hostimisele liikumiseks

Sissejuhatus:

Mida ma saan öelda jagatud hostimise kohta? Virtuaalserver on mõeldud nii algajatele kui ka alustavatele ettevõtjatele. Kui olete Interneti-maailmas uus, kasutate oma saidi majutamiseks jagatud hostimist. Käputäis inimesi jagab sama füüsilist serverit, kus kõigi pakutavate ressursside äravõtmine võtab vaid vähestel rasketel aladel oma saidi kannatada.


VPS-i hostimisele üleminek on loogiline, kui olete juba kasvanud ettevõtte või kogukonnana Internetis. VPS-i hostimine on „kallis” ja „väga raskesti hallatav” – need on mõned levinumad müüdid. VPS-i hostimisteenuseid saab osta vähemalt 15 dollarit kuus sellistelt müüjatelt nagu DreamHost.

VPS-hostimine – virtuaalse privaatserveri hostimine – on väga võimsa masina virtuaalne ruum. See on nagu väike arvuti teie saidile pühendatud superarvuti sees. Erinevalt jagatud hostimisest saate siin täieliku juurdepääsu lubatud ressurssidele. Ükski teine ​​raske saidiga veebimeister ei saa teie ressursse kasutada. Teie sait töötab maksimaalselt oma võimaluste piires, kuni ja kuni te ei koorma oma VPS-i majutust, majutades sellel üha rohkem saite.

Kuidas valida VPS-i majutust:

Kuidas valida VPS-i hostimist?

VPS-i majutuse valimisel tuleks alati silmas pidada järgmist:

RAM (Random Access Memory): Kõige olulisem asi, mida peaksite VPS-i majutuse ostmisel otsima, on RAM. Vähemalt 1 GB on oluline. 1 GB RAM tagab saidi kiirema laadimise ja hoiab laienemisvõimalused avatud.

Uptime: kuigi enamiku teenusepakkujate tööaeg on 99,99 protsenti, on soovitatav enne teenuste omandamist lugeda palju ehtsaid ülevaateid.

Hallatud või haldamata: need on kaks kõige populaarsemat VPS-i hostimiskava tänapäevasel turul. Hallatud kavas on kõik sorteeritud: pakkuja haldab kogu tarkvara, värskendusi, plaastrite ja pistikprogrammide installeerimist. Haldamata plaani kohaselt peab kasutaja looma Cpaneli ja haldama ka muud tarkvara installimist.

Seal on 3 ettevõtet, mis pakuvad kvaliteetset VPS-serverit, nimelt HostGator, DreamHost ja BlueHost. Siin on nende plaanide võrdlus.

Funktsioonid
HostGator
DreamHost
BlueHost
Kiirus.5 tuum2 protsessori südamikku
Ladustamine25 GB30 GB SSD salvestusruum30 GB SAN
Ramm512 MB1 GB2 GB
Ribalaius500 GBPiiramatu1 TB
DomeenidPiiramatu1
IP-aadressid2 IP-d1 IP
Hind11,97 dollarit kuus15 dollarit kuu kohta *14,99 dollarit kuus
Osta koheOsta koheOsta kohe

Kuidas domeene üle kanda:

Kui ootate oma domeeni ülekandmist näiteks xyz-registrist näiteks DreamHosti, peate esmalt tagama järgmise:

 • Domeen ei tohi praeguses registris ootel olla.
 • Domeen peab olema lukustamata ja kasutusel.
 • Domeeni ei saa üle anda, kui see pole vähemalt kuuskümmend päeva vana.
 • Domeeniga seotud administraatori e-posti konto peab ülekandmise taotluse kinnitamiseks olema kasutusel.

Nüüd järgige DreamHosti domeeni ülekandmise lõpetamiseks loetletud samme:

1. samm: sisselogimismandaatide abil logige DreamHosti paneeli sisse.

Unenägude vaim

2. samm: ekraani paremas servas on menüüriba. Klõpsake nuppu „Domeen” ja seejärel nuppu „Reg.Transfer”..

Unenägude vaim

3. samm: kirjutage domeeninimi, mille soovite üle kanda DreamHosti, ruudu „Domeeni domeeni registreerimise (de) meile ülekandmine” kõrval ja klõpsake nuppu „Taotle ülekandmist”..

unenägu

P.S: hetk, mil klõpsate käsul „Taotluse ülekandmine” ja autoriseerimiskoodiga e-kiri saadetakse e-posti aadressile, mis on seotud selle domeeniga, mida plaanite üle kanda. Pidage meeles, et autoriseerimiskoodiga kirjad kehtivad kuni 5 päeva alates loomisest.

4. samm: ekraanil kuvatav uus leht nõuab sisselogitud volitatud koodi sisestamist ja selle domeeniga seotud ametlikule e-posti aadressile saatmist. Peate sellel lehel täitma kõik WHOIS-i üksikasjad.

Unenägude vaim

5. samm: niipea kui olete kogu WHOIS-i teabe täitnud, vaadake selles läbi vigade teave ja klõpsake siis nuppu „Jätka”.

unenägu

6. samm: tehke ülekande lõpetamiseks ülejäänud sammud ja vigade või kahtluste korral võite võtta ühendust DreamHosti klienditeenindusega.

Kas ja mida ei tehta VPS-i hostimise juurde minnes:

Teha:

 • Enne uue teenusepakkuja juurde kolimist tehke lehe kiiruse test. Testi läbiviimiseks enne ja pärast VPS-i siirdumist kasutage Google PageSpeed ​​Insightsit. Nii saate kindlalt teada, kas VPS-ile üleminek aitas teid tegelikult või mitte.
 • Võtke oma saidilt alati varukoopia. Laadige varukoopia alla ja hoidke seda edaspidiseks kasutamiseks ohutuks.
 • Eelistage alati pakette, mis pakuvad märkimisväärset hostimisruumi. Suur juhusliku juurdepääsu mälu on samuti oluline, nii et pidage seda ka meeles.

Ei tee:

 • Ei sõltu automaatne varundamine. Looge alati varukoopia ja olge ohutu.
 • Ärge kunagi hostige saite rohkem kui teie omandatud hostimispaketi võimalused. Proovige tasakaalustada ruumi ja ressursside jaotust.
 • Ärge kunagi muutke oma domeeni WHOIS-i üksikasju. Samuti veenduge, et te ei jätaks oma hostimiskontot häkkerite suhtes haavatavaks.

Nüüd olete kõik valmis oma saiti üle jagatud hostimisest VPS-i hostimisele. Kui olete VPS-i hostimisele üle läinud, peaksite hakkama oma veebisaidi üldist toimivust nägema.

VPS-i majutamine on vajadus ja mitte luksus; kui teie veebivõrk või kogukond kasvab kiiresti ja kui te ei liigu virtuaalserverilt VPS-i hostimisele, siis hakkate kaotama märkimisväärset hulka potentsiaalseid kliente. Tehke õigeid valikuid ja muutke oma veebiettevõtte edukuse uusi piire.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map