TMDHostingu ülevaade (2020): Minu aus arvamus plusside ja miinustega

Mis on TMDHosting??

TMDHosting on üks alahinnatud hostimisettevõtteid, kellega olen kokku puutunud.


See võib olla väike väärkajastamine: neile, kes on seda hinnanud, läheb TMDHosting päris hästi.

Ainus asi on see, et paljud inimesed pole TMDHostingut tõesti hästi ja kõvasti vaadanud.

TMDHosting pole eriti tuntud – Wikipedia artiklit pole veel olemas! See on üllatav, arvestades selle kõrgeid ülevaateid.

Enne TMD kasutamise alustamist olin sellest vaid vaevu kuulnud – oleksin arvanud, et see majutab tuhandeid või kümneid tuhandeid saite. See arv on lähemal 300 000 saidile!

TMD on selle 11 aasta jooksul palju kasvanud, pidades silmas oma ettevõtet ja pakkudes kvaliteetseid teenuseid.

Muidugi ilmnevad tavalised küsimused: kui see pole liiga kuulus, kas me saame selle kvaliteeti usaldada?

Mis saak on?

Kas see toode on parim konkreetsele vaatajaskonnale?

Selles ülevaates käsitlen kõiki neid küsimusi ja palju muud, kasutades oma kogemusi TMDHostinguga.

Ma ei taha midagi rikkuda, kuid arvan, et see alakoer peaks saama palju rohkem katet kui praegu – seega kaaluge seda ülevaadet kui esimest sammu selles suunas.

TMDHosting: miinused

Muidugi ei saa ma öelda, et TMDHosting on hea ilma selle väite täpsustamiseta.

Muidugi, see võib olla hea, kuid see ei saa olla täiuslik. Mida see teeb valesti, kus see on nõrk??

TMDHosting ei kannata minu arvates palju nõrku külgi.

Kuid mis nõrgad küljed tal on, on suuresti koondunud klienditoele.

Esiteks puudub TMDHostingul kohapealne kvaliteetne teave.

See pole täiesti viljatu, kuid teadmistebaas on põhimõtteliselt vastuste leht – kui soovite lugeda vajalikku vastust, peate arvestama sellega, et keegi teine ​​seda küsib..

teadmistepagas

Või võite küsida ja saada vastus küsimusele teadmistebaasi lehel … või pöörduge otse esindaja poole.

Nii et kasutusvalmis artiklite, videoõpetuste ja samm-sammuliste juhendite puudumine on natuke ebanormaalne ja kahetsusväärne.

Lisaks, kuigi telefonitugi on üldiselt hea, pole see ööpäevaringne.

Peale selle pakub TMDHosting mõnda Linuxi ja Windowsi põhist hostimiskava.

See on hea, kuid probleem on selles, et need võivad mõnikord olla vastuolus Windowsi plaanidega – neid pakuvad vaid mõned hostimistooted ja enamik neist on Linux.

Kuid kokkuvõttes on need üsna väikesed kaebused.

Vaatame asju, mis lähevad õigesti.

TMDHosting: plussid

Võib-olla olete märganud, et enamik asju, millele ma just nüüd keskendusin, oli natuke piiratud.

Põhjus on see, et TMD teeb enamikku muid asju õigesti.

Klienditugi on jah, pisut veider. Üks positiivne, kui need esindajad on üldiselt abivalmid ja vastutulelikud ning kui teil on kolm võimalust, mille kaudu saate nendega ühendust võtta (telefon, vestlus või piletimüük).

On kahetsusväärne, et TMD ei ole oma Windowsi hostimisvalikutega vastuolus, kuid hea uudis on see, et TMD pakub endiselt üsna hulgaliselt tooteid.

Valikuid on endiselt palju.

Mis veelgi parem, paljud neist on väga hea hinnaga. Ma ei ole näinud ühtegi toodet, mis oleks tavalisest märkimisväärselt kõrgem ja palju on keskmisest madalamaid.

Selle täiendab asjaolu, et enamus TMDHostingu tooteid on varustatud funktsioonidega.

Isegi kõige odavamad, kõige põhilisemad plaanid – jagatud veebimajutus ja WordPress-hostimine – pakuvad palju funktsioone, mida teised ettevõtted alati ei paku.

TMD virtuaalserveri funktsioonid

TMDHostingut on üldiselt üsna lihtne kasutada – tegelikult meeldib mulle selle kasutajaliides (kasutajaliides) kui paljudele teistele hostimisettevõtetele..

Lõpuks on TMDHostingil väga hea turvalisus, mis minu arvates ületab tööstusstandardit, ja väga püsiv kõrge tööaeg.

Niisiis, jah, selles on mõned asjad valesti ja peate muidugi aru saama, mida te hästi otsite, kuid TMDHosting on selleks palju vaja. Aga hei – see oli lühike vastus.

Las ma räägin teile lähemalt, kuidas ma siia sattusin.

Hinnakujundus

Nüüd, kui olen katnud TMDHostinguga liitumise üldised positiivsed ja negatiivsed küljed, tahaksin sukelduda sellesse, mis on enamiku teie mõtetes esikohal: hind.

Kas TMD on alakoer, kuna see on ülehinnatud või on see heade pakkumiste tegemisel alahinnatud? Kumbki pole see täielikult, kuid vastus kaldub palju lähemale teisele.

TMD-l on püsivalt konkurentsivõimeline hind. Näete järgmises jaotises, kuid ka funktsioonid kaaluvad hästi.

TMDHostingu juures hindan kõrgelt seda, et see pakub teile nii Linuxi kui ka Windowsi võimalusi. Jagatud veebimajutuse korral algavad Linuxi plaanid 2,95 dollarist kuus ja ulatuvad kuni 12,95 dollarini kuus.

TMD virtuaalserverikavad

Windowsis pole erinevust eriti palju – vahemikus 3,99 kuni 11,99 dollarit.

WordPressi hostimise hinnad on võrdsed Linuxi jagatud hostingu plaanidega.

Pilvemajutus algab üsna taskukohase hinnaga, alates 5,95 dollarist kuni 10,95 dollarini.

VPS-i hostimise vahemik on vahemikus 19,97 kuni 64,97 dollarit, tavalise kolme asemel viie taseme vahel.

TMD VPS plaanid

Edasimüüjate hostimisvõimalused ulatuvad 19,95 kuni 49,95 dollarini.

Pühendatud serverid on üsna tüüpilises vahemikus: 79,97–149,97 dollarit nelja astme vahel.

TMD pühendatud hostimiskavad

Need hinnad on suures osas üsna mõistlikud. Need ei ole liiga palju kõikunud ja jäävad nende toodete tavapärasesse hinnaklassi ilma paljude eranditeta.

Midagi muud on tore, üsna paljudel toodetel on 60-päevane raha tagasi garantii. Jällegi mitte kõik: mõnedel toodetel on tavaline 30-päevane garantii.

Sellest hoolimata on kaks korda pikem periood väga kasulik ja väljendab TMD enesekindlust.

Samuti pole ma märganud, et paljusid varjatud kulusid kärbitakse. Kaanen seda hetkega põhjalikumalt, kuid paljud teatud plaanidega kaasas olevad funktsioonid oleksid eraldi valikulised versiooniuuendused koos teiste ettevõtetega (näiteks igapäevased varukoopiad).

Kaasa võib võtta see, et TMDHostingul on ühtlaselt keskmisest madalam hind, mida muudab veelgi paremaks funktsioonide kindel komplekt.

Potentsiaalsele kliendile on saadaval mitmesuguseid plaane, nii et valikuvõimalusi on piisavalt ning varjatud või ootamatud kulud pole minu kogemustes probleem olnud..

Lühikese vastuse saamiseks: TMDHosting pakub väga mõistlikku hinda ja on järjekindel, pakkudes kvaliteetseid tooteid madala hinnaga (või vähemalt keskmise alumisest küljest).

Funktsioonid

Mis need funktsioonid siis teevad, mis muudavad TMD nii heaks, eriti hinna osas?

Alustame jagatud veebimajutusvõimalustega, mis on mõne ettevõtte kõige populaarsemad tooted.

Kõigil jagatud veebimajutustoodetel on 99,99% tööajagarantiid, piiramatud e-posti kontod ja veebiehitusvõimalused (võite kasutada CMS-i, nagu WordPress, Magento jne, või kaasatud veebisaidi koostajat).

TMD virtuaalserveri funktsioon

Odavaim plaan Starter võimaldab ka piiramatut SSD ruumi, piiramatut ribalaiust, tasuta domeeni, premium-tuge, Let’s Encrypt SSL ja palju muud.

Vahetult on TMD algtaseme toode üks parimaid odavate jagatud veebimajutuste pakkumisi – paljud ettevõtted ei sisalda tasuta domeene ega anna piiramatut salvestusruumi või on hinnalisema hinnaga või ei tule koos veebisaitide koostajatega. Või kõik need asjad.

Teised jagatud veebimajutusplaanid järgivad neid põhimõtteid – neil on paremad spetsifikatsioonid, need võimaldavad piiramatul hulgal veebisaite, paremat SSL-i, paremat jõudlust jne..

Need tulevad üsna tavaliste hindadega, kuid pakuvad palju funktsioone kui paljud teised ettevõtted.

TMD jagatud hostimise funktsioonid

WordPressi hostimine pakub sisuliselt samu funktsioone nagu veebimajutus. See pole liiga üllatav, kuid mõned ettevõtted piiravad WordPressi funktsioone erinevalt veebimajutuse funktsioonidest ja mul on hea meel näha, et TMDHosting seda ei tee.

Kuna ka WordPressi hostimine tuleb sama hinnaga kui veebimajutus, on WordPress ka TMDHostinguga hästi kursis.

Pilvemajutus on erakordselt odav. Tegelikult mõtlesin, kas see võib olla pisut liiga odav – madala hinnaga, kuid samas ka omaduste poolest rõve. Tegelikult on TMD pilvevalikud ühed parimad, mida leiate.

Tutvuge muidugi kõigepealt spetsifikatsioonidega, kuid 2 protsessori südamikku ja 2 GB DDR4 RAM-i koos piiramatu ribalaiuse ja SSD-ruumiga 5,95 dollarit – see on päris muljetavaldav esimene aste.

TMD pilvemajutusfunktsioonid

VPS-hostimine on see, kus asjad muutuvad natuke normaalsemaks. Plaanid algavad 40 GB SSD ruumi, 3 TB ribalaiust, 2 protsessori südamikku ja 2 GB DDR4 muutmälu. Need saastekvootide maht on kuni 200 GB SSD-ruumi, 10 TB ribalaiust, 6 protsessori südamikku ja maksimaalselt 12 GB või DDR4 muutmälu.

Hinnakujundus on keskmise alumisel küljel, nii et see on tore ja kokkuvõttes koguneb ressursse üsna hästi, kuid see pole midagi erandlikku.

Edasimüüja hostimine on okei, kuid arvan, et natuke piiratum, kui see peab olema – alustades 700 GB ribalaiusega ja ulatudes 2000 GB-ni ning SSD-ruumi 65 GB kuni 200 GB. Pole paha, kuid on ka paremaid võimalusi, kui ringi kaevata.

Lõpuks, TMD-ga pühendatud serverid on üsna kvaliteetsed võimalused.

Alustate 4 protsessori tuuma, 8 GB DDR4 muutmälu, 1 TB salvestusruumi ja piiramatu ribalaiusega ning võite lõpetada 2 × 2 TB salvestusruumi, 8 CPU tuuma ja 32 GB DDR4 RAM-iga. Ka need on kindlalt turvatud võimalused, mis lisab nende atraktiivsust.

TMD-serveri funktsioonid

TMDHosting ei paku halbu pakkumisi.

Halvim toode, mida saate nendega saada, on toodete hostimiseks umbes keskmine – tõenäolisem kui mitte, saate midagi raha väärt.
Eelkõige spetsiaalsed hostimine, jagatud veebimajutus ja WordPressi hostimine on väga head hästi esiletoodud tooted.

Pilve hostimine võib pakkuda häid võimalusi, sõltuvalt sellest, mida te selle jaoks uurite.

Lõppkokkuvõttes arvan, et TMDHosting pakub seal mõnda kõige paremini esile toodud toodet – eriti väiksematele kasutajatele on TMD-l palju pakkuda.

Kasutuslihtsus

Muidugi, kes soovib tonni kraami, kui seda on valus kasutada? Kasutusmugavus on oluline, mitte ainult selleks, et algajad saaksid platvormist hakkama, vaid ka kogenud kasutajatel on väga tõhus aeg.

TMDHostingut on üllatavalt lihtne kasutada. Tõsi, enamikku hostiettevõtteid on üldiselt lihtne kasutada, kuid ma arvasin, et TMDHosting on mingil põhjusel pisut tehniliselt orienteeritud..

Kui ma seda tegelikult kasutama hakkasin, leidsin, et TMD on sama lihtne kasutada kui kõiki teisi hostimisettevõtteid.

Üks asi, mis on pisut tüütu, võib olla, et teile suunatakse palju reklaame, kuid see pole haruldane ja saate neist lahti saada.

CPanel on korraldatud sarnaselt paljude teiste cPanelitega, kategooriate seeriaga ja iga kategooria sisaldab erinevaid nuppe ja funktsioone. See on väga sirgjooneline kogemus.

TMD-cpanel

Hea disain on midagi, mis mulle isiklikult väga oluline on. Vähemalt puhas ja meeldiv disain.

Ma ei taha liikuda selles osas, mida vihkan vaadates, ja kahjuks ei keskendu paljud hostiettevõtted liiga palju cPaneli või armatuurlaua esteetikale.

Noh, õnneks TMD Hosting ka teeb. See pole midagi hullu, kuid leidsin, et navigeerimine TMD-hostimises on klanitud, sujuv ja üldiselt positiivne kogemus.

WordPressi installimine ja kasutamine TMD Hostingis on eriti lihtne, tore üllatus.

Üldiselt pole TMD hosting tegelikult mitte ainult väga lihtne kasutada, vaid sellel on üks paremaid kasutajaliideseid ja eriti sujuv WordPressi integreerimine.

Klienditugi

Muidugi, isegi kui TMD-d on lihtne kasutada, võivad probleemid ilmneda.

Võib-olla tundub, et te lihtsalt ei leia mõnda funktsiooni või soovite teada midagi, mida pole TMD saidil täpsustatud, või on teil tehnilisi probleeme.

Kindel klienditugi on hädavajalik. Kuidas siin TMD hosting toimib??

Minu kogemuste kohaselt on TMD-ga enamasti kõik korras. Nad pakuvad esindajate poole pöördumiseks kolme peamist viisi: otsevestlus, telefonitugi ja piletimüügisüsteem.
Midagi, mida märkate kohe TMD-hostimise kohta, on see, et tegemist on väga elu toetava vestlusega.

Ma ütlen seda seetõttu, et TMD sait on üks neist, mis paneb väheseid reaalajas vestluse kaste hüppama iga kord, kui külastate.

Rusikareeglina vihkan seda, kui veebisaidid seda teevad. Külalisena katsetades oli mul siiski päris hea kogemus.

TMD klienditugi
TMD klienditugi 1
TMD klienditugi 2

Klienditeenindaja vastas alati minuti jooksul (kahe viimase ekraanipildi puhul andsin mina sellele, kes hilines).

Minu kogemuse kohaselt on sisse logitud reaalajas vestluse tugi umbes sama, kui pisut parem.

Mõned inimesed eelistavad märkimisväärselt paremat kohtlemist, kui neist tegelikult ka kliendid saavad, kuid mulle tundub, et hea teenus on hea teenindus.

Mis puudutab TMDHostingu kohapealset teavet, siis neil on peamiselt teadmistebaas.

See teadmistebaas on alguses pisut segane – erinevalt teistest teadmistebaasidest, mis on sisuliselt organiseeritud artiklid ja kuidas neid juhendada, on see põhimõtteliselt vastuste leht.

Saate endiselt palju kategooriaid ja otsingufunktsiooni, kuid põhimõtteliselt vaatate hunnikut inimeste esitatud küsimusi ja vastuseid. See on endiselt kasulik tööriist, kuid soovin, et nende teadmistebaasil oleks ikkagi traditsioonilisem sisu.

Võimalus on enamus küsimusi, mis teil on tulnud esitada, kuid alati on võimalus, et te lihtsalt ei leia otsitavat, kuna keegi pole seda veel küsinud.

Samuti on olemas ettevõtte ajaveeb (nagu seal tavaliselt on), kuid see pole täpselt abivajajate jaoks parim ressurss.

Kahjuks pole TMDHostingul oma veebiressursside jaoks palju muud – pole ühtegi veebiseminaride või videoõpetuste lehte jne.

Nii et minu aus arvates võiks TMDHosting kasutada kohapealse teabe värskendust. See pole halb, kuid on kaugel sellest, mida enamik konkurente oma saitidel pakub.

Helgelt poolelt on TMDHostingu klienditeeninduse esindajad suurepärased, kas otsevestluse, telefoni või piletimüügisüsteemi kaudu.

Tegelikult on neil üks parimatest piletimüügisüsteemidest, mida ma olen kogenud: TMD garanteerib 15-minutise või lühema reageerimise aja ja see on minu jaoks kehtinud.

Ehkki TMDHostingul võiksid olla paremad kohapealsed materjalid, on sellel suurepärased esindajad, kes moodustavad üldise tugeva (kui ebatäiusliku) klienditoe teguri.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Lõpuks peame tegelema ühega hostinguettevõtte jaoks turvalisuse ja usaldusväärsuse saavutamiseks kõige olulisematest asjadest.

Paljud ettevõtted saavad mitmesuguste tegurite osas erakordselt hästi hakkama, kuid nende tööaeg on (proportsionaalselt) pettumust valmistav ja / või ei räägi nende turvameetmetest. Kas TMD langeb sama lõksu saagiks??

TMDHosting kinnitab meile, et pakutavad turvameetmed on enam kui piisavad.

Vaevalt see kõik on, kuid sellel on tähtsus, eriti kui paljud ettevõtted ei räägi isegi oma turvalisusest.

Esiteks jälgivad serverid ööpäevaringset ööpäevaringset jälgimist ning neid tagavad „statsionaarsed ja liikuvad ametnikud”, tagurdamisvastased protokollid, juurdepääs võtmekaardile, biomeetriline juurdepääs, kaamerad ja palju muud.

Turvaline veebisait

See on üsna muljetavaldav – tundub, et TMD serverid on sama turvalised kui Valge Maja.

TMD garanteerib ka selle, et iga konto saab uusimad serveri spetsifikatsioonid: kõik SSD salvestusmassiivid, gigabaidine ühenduvus ja uusima põlvkonna Inteli protsessorid (kui nimetada mõnda).

Minu arvates on see täiesti usutav. TMD on kindel, et nad lähevad turvalisuse osas kaugemale ja minu kogemus on seda peegeldanud. Turvalisuse osas ei saa ma mõelda ühelegi probleemile, mis mul TMDHostinguga on olnud.

Kui lisada asja juurde, siis minu tööaeg TMD-ga on olnud suurepärane.

Hoolimata sellest, mida TMD ütleb oma serverite ja andmekeskuste kohta, pole TMD minu jaoks ülimalt edukas olnud. Kuid see on kõrgel kohal ja ka reageerimisaja jaoks.

Üldiselt arvan, et TMDHostingul on üks parimaid turbe, mida ma näinud olen, ning see on kvaliteetse jõudluse tagamiseks väga usaldusväärne.

Kas ma soovitan TMDHostingut?

Võib-olla võite arvata, mis see järeldus kõlab, kuid kavatsen selle siiski ette võtta ja teha.

TMDHosting on alahinnatud ja peaksite seda kasutama. Muidugi on seal mõni nüanss – mitte iga toode, mida TMDHosting pakub, pole palju. Peate ise nägema, mida soovite ja kuidas TMD seda mahutab.

Tuginedes minu enda kogemustele ja teadmistele hostimise valdkonnas, on TMD siiski kõverjoonel ees. Selle tooted on üldiselt odavad ja funktsioone täis. Nad töötavad hästi ja täidavad üsna järjekindlalt.

Lisaks on TMDHostingut lihtne kasutada ja kuigi selle klienditugi võiks mõnda tööd kasutada, on esindajad ise väga abivalmid.

Lisage need kõrgekvaliteedilised turvameetmed ja suurepärane tööaeg ning on raske mõista, miks TMDHosting pole enam kuulus.

Ei, see pole täiuslik ja ükski ettevõte pole kõigi jaoks optimaalne. Kuid mul on tunne, et TMD-hosting sobib enamikule inimestele paremini kui me teame. Ja kui te pole kindel, võite seda proovida tagastatava kuu või kahe jooksul.

Külastage TMDHostingut

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map