Uptime kalkulaator

Mis on Uptime??

Uptime on üks olulisi parameetreid, mida kasutatakse veebimajutusplatvormi toimivuse mõõtmiseks. Kõige lihtsamalt öeldes on see aeg, mille jooksul teie veebimajutaja töötab ja töötab või täpsemalt puudub tal seisakuid.


Palju kordi võiksite kokku puutuda veebimajutajatega, kes pakuvad konkreetset tööaja garantiid, näiteks 99,9% või 99,99%. See aitaks teil hinnata halvimat seisakuid, mida teie veebi võib kannatada.

Uptime, millele viidatakse ka kui veebi kättesaadavusele, pakutakse tavaliselt 30 päeva.

Sisestage SLA protsent, et arvutada välja seisaku aeg.

%

Päev1 minut 26 sekundit
Iganädalaselt10 minutit 4 sekundit
Igakuine43 minutit 11 sekundit
Aastas8 tundi 45 minutit 35 sekundit

Populaarsete hostimisettevõtete tegelik uptime-statistika

Uptime Stats:
Hosting
Hind
Jaan’20
Veebr’20
Mar’20
A2 majutamine3,92 dollarit kuus99,98%99,99%99,95%
BlueHost2,95 dollarit kuus100%99,95%99,96%
DreamHost2,59 dollarit kuus99,64%99,35%100%
FastComet2,95 dollarit kuus99,93%99,71%99,93%
Godaddy2,49 dollarit kuus99,99%99,99%99,97%
GreenGeeks2,95 dollarit kuus100%99,87%98,97%
HostGator2,75 dollarit kuus99,93%99,91%99,89%
Liikumises3,99 dollarit kuus99,96%99,83%99,83%
iPage1,99 dollarit kuus99,89%99,97%99,95%
NameCheap2,88 dollarit kuus98,97%98,92%99,93%
SiteGround3,95 dollarit kuus99,73%99,99%99,92%

Teenuse taseme lepingud (SLA):

Vähesed veebimajutusettevõtted pakuvad teenuse taseme lepingut. SLA-l oleks täpsed tingimused tööaja garanteeritud taseme kohta.

Enamikul juhtudel, kui veebi ei suuda nõutavat tööaja taset säilitada, on veebimajutus kohustatud tagasimakse või krediiti majutama.

See on oluline osa lepingust, kuna see määratleb, mida saaksite hüvitisena ületatud seisakute korral.

SLA tingimused ja tingimused erinevad veebimajutajatest ja seetõttu on oluline enne hostimisplatvormi valimist kõik tingimused läbi vaadata..

Uptime garantiid:

Uptime garantii on kindlasti oluline nii veebi kui ka kliendi jaoks. Veebihaldur määratleb tööaja garantii 9-kordse korrutisena ja protsendina.

Antav ühine tööaja garantii oleks 99,99%, 99,9% või 99%. See on määratletud 30 päeva jooksul.

Iga uptime mõõdik määratleb ka konkreetse halvima seisaku aja. Näiteks 99-protsendiline tööaeg tähendaks ka halvimat seisakuid 7 tundi ja 12 minutit.

Samamoodi tähendaks 99,9% -line tööaeg 43 minuti ja 12 sekundi pikkust seisakuid. See on asi, mida enamik veebimajutajaid pakub.

Kui 99,99% tööaeg tähendab seisakuid 4 minutit ja 19 sekundit. Enamik veebimajutajaid ei anna sellest väärtusest suuremat garantiid.

Uptime ja kulude vaheline kompromiss:

Ehkki kõlama valimine veebi jaoks, mis tagab kõrge tööaja, peab arvestama ka hinnakujundusega. Teatud juhtudel tähendaks kõrgem tööaja garantii suuremat kulu.

See on ühilduvus tööaja ja kulude vahel ning tuleb valida vahelahendus. Veebimajutajal on praktiliselt võimatu tagada 100% tööaega.

Vähesed veebihostid pakuvad head tööaega ja enamasti 100% tööaega, kuid ei taga ühtlast 100% tööaega. Teie ettevõtte vajaduste ja eelarve põhjal peate valima veebi.

Veebimajutaja tööaja garantii annab kergendustunde. Kuid samal ajal tuleb tagada, et see ei ületaks teie eelarvet.

Võite valida hea veebi, mis pakub märkimisväärset tööaega koos muude kasulike funktsioonidega, näiteks varundamine, vahemäluhaldus ja kiire taastamine.

Millist veebi eelistaksite?

1. stsenaarium
2. stsenaarium
3. stsenaarium
4. stsenaarium
5. stsenaarium

Veebimajutaja annab SLA-le 99,9% -lise tööaja garantii. See väidab ka, et automaatne krediidi saamiseks peab sait olema pidevalt vähemalt pool tundi maas. Peenkirjas on ka öeldud, et võite saata dokumenteeritud dokumentidest seisakuid, mis on teie lõpus salvestatud. Kui see vastab nende logidele, saate krediidi

Veebimajutaja pakub 99,99% -list tööaega ainult siis, kui teiega saab teenuse osutamise leping. Selle valimiseks peate valima kallima paketi, kus on saadaval lisandmoodulid, et tagada garanteeritud tööaeg.

Veebimajutaja pakub SLA-le 99,9% -list tööaja garantii. Kui host ei suuda soovitud tööaega säilitada, lisatakse krediidid teie kontole otse. Ühtegi küsimust pole esitatud. Host arvutab seisakuid ja teavitab sellest iga kasutajat avalikult, pakkudes seeläbi läbipaistvat teenust.

Veebimajutaja annab kõigile 99,99% kasutuses oleva garantii ja ühtlasi teatab, et teil on õigus krediidile, kui sait on kauem kui 15 minutit. Siinkohal peate jällegi saatma dokumenteeritud tõendi seisaku kohta. Ja siis on teil peen trükk, mis kinnitab, et kuus võib krediteerida mitte rohkem kui 1 seisakut.

Veebimajutaja pakub SLA-le 99,9% -list tööaja garantii. Ülejäänud seisaku eest krediidi saamiseks peate siiski esitama üksikasjaliku dokumendi, milles täpsustatakse oma veebisaidi seisakuid. Enne krediidi pakkumist kontrollib host seda rist. Siin kannate serveri jälgimise kulud ja üldkulud

Mõni asi, mida tuleks kaaluda:

Uptime garantiid on alati ülirikkad ja pilkupüüdvad. Siiski on vähe asju, mida peaksite kaaluma-

 • Veebimajutaja tööaja garantii ei tähenda, et see väheneks. Uptime garantii on hüpoteetiline väärtus, mis põhineb varasematel tulemustel ja sisseehitatud infrastruktuuril.
 • Lugege hoolikalt peentrükki. Parem on olla turvaline kui kahetseda. Kontrollige kõiki teenusetingimuste üksikasju.
 • Enne mõne konkreetse valiku kitsendamist tehke pöidlareeglina piisavalt uuringuid. Sirvige veebimajutaja ametlikku veebisaiti, et arvustuste kaudu lisateavet koguda.
 • Mõelge veebimajutaja olemasolevatele kasutajatele toimivuse ja stsenaariumide kohta, mille alusel nad täidavad garantiid. Lisateabe saamiseks võtke kindlasti ühendust mõne valdkonna eksperdiga.
 • Ettevaatust: ärge täielikult tuginege saidi omaniku arvustusele. Kuna kui saidi omanik ei jälgi veebisaiti ööpäevaringselt, on tõenäoline, et mõni seisakuaeg jääb ilma.
 • Kui peate esitama seisakuid kajastavad logid, siis mõelge, kuidas täpselt krediite saadaksite. Kas krediidi lisamisel võetakse arvesse ka täiendavat arvestamata seisakut?.

Uptime garantii teisest vaatenurgast:

Uptime garantii viib teid turvalisemasse tsooni. Veebimajutaja, kes peab enneolematu seisakute eest maksma, muutub veelgi tõsisemaks, tagades, et nad säilitavad vajaliku tööaja.

Kui veebi pakub hüvitist kõigi oma hostitud veebisaitide eest, siis kindlasti kavatseb see tagada, et teie veebisait püsib ja töötab vastavalt tööaja garantiile. Pole vaja mainida, et vajaliku tööaja järgimata jätmine võib pikas perspektiivis oma taskusse auke põletada.

Veenduge, et valiksite veebi, mis pakub tööaja garantiid, kui halvimal juhul on seisakuid taskukohased ja lubatud piirides.

Vestelge klienditoega või saatke neile e-kiri, et tagada, et tööaja garantii vastab teie nõudele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map