Veebisaitide blokeerimine (ülilihtsad sammud, ekraanipiltidega)

Veebisaite blokeerida võiks palju põhjuseid, mõnikord veavad nad teid lihtsalt tasemele, kus soovite oma seadme ekraanid lahti lüüa..


Kuigi mõned veebisaidid ainult ärritavad teid, võivad teised saada kahjulikke viirusi, mis võivad teie arvutit ja faile kahjustada.

Samuti on veebisaite, mis võivad teie arvutist või veebiandmetest teavet varastada ja mitte kõik ei suuda neid veebisaite vältida ega nende eest hoolitseda, ilma et neid blokeeriks.

Parim viis on loomulikult need veebisaidid blokeerida! Erinevate brauserite või opsüsteemide veebisaite saab blokeerida erinevatel viisidel.

Lugege edasi ja saate teada, kuidas blokeerida veebisaidid teie opsüsteemi või seadmesse!

Interneti peamine eesmärk oli jagada teavet globaalselt. Loodi veebisaidid, mis sisaldaks kogu maailmale jagamiseks vajalikku teavet.

Inimesed võisid selle tehnoloogia kasutamisel näha palju eeliseid, kuid ka sellel oli erinev vaatenurk – tumedam külg, mis kuvab ekraanile sobimatut sisu täpselt määratletud eesmärgiga.

Miks peaksin hüpikaknaid ja veebisaite blokeerima??

Kuigi mitte kõik hüpikreklaamid ei püüa teabe saamiseks teie arvutisse hiilida. Mõned töötavad tõesti teie ekraanides ja teie andmetes.

Vaatamata headele uudistele, et Google võttis selle tema käe alla, blokeerib see alates 9. juulist teie brauseri tüütud reklaamid. Google kavatseb lisada oma reklaamide blokeerimise funktsioonid, mis käivitati eelmise aasta veebruaris.

Põhimõtteliselt on see, mida Google kavatseb rakendada, turvaline ja turvaline veebibrauser, mis ei sisalda pahatahtlikke ega pahatahtlikke tavasid.

Google’i kontorid on standardinud marginaali ja piiranud reklaame vaid tavade või asjadega, mida see võib hõlmata. Paremate reklaamide programm näitas Google’ile edu.

On hea uudis, et enam kui 97% -l veebisaidil on veebifiltrid, nii et nende reklaamides võib esineda igasuguseid skandaale ega rikutud sisu..

Kuidas blokeerida veebisait arvutis

Kui läheme tagasi 10 aasta pärast, on pop-up reklaamide veebisaitide blokeerimine üsna ärritav. See tõi kaasa tõsise ärevuse ja agressiooni, sest ükskõik kui mitu korda te veebisaidi avate, on need teile veel mõni üllatus, mis teid ootab.

Täpsemalt öeldes oli veebisaitide blokeerimismehhanism juba Interneti algusaegadel väga keeruline ja kõigil polnud tegelikke teadmisi selle kohta, kuidas nad seda saavutada saavad..

Selle probleemi jaoks, mis ei olnud seotud mitte ainult arvutitega, vaid ka nutitelefonidega, oli vaja lihtsamaid lahendusi.

Kuid aja möödudes loodi palju lahendusi teatud veebisaitide blokeerimiseks teie seadmest veebisaitide, rakenduste ja brauserilaiendite kujul.

Kas soovite endiselt teada, kuidas blokeerite oma arvutis olevad veebisaidid?

Üks parimaid viise ärrituvatest veebisaitidest vabanemiseks, mis ei lase teil rahus olla, on logida sisse Freedom.to ja kasutada nende 30-päevaseid proovipakke. Siit saate teada, kuidas veebisaite mõne lihtsa sammu abil blokeerida.

1. Laadige rakendus tasuta alla rakendusest Freedom.to
installida vabadus io

2. Pärast rakenduse allalaadimist saate veebisaitide abil veebisaidid blokeeridavabadus io plokkide loend

3. Plokkide loendi valiku abil saate valida mis tahes veebisaidi, mille soovite blokeeridablokeerida saitide vabadus io

4. Pärast ajakulu lisamist klõpsake veebisaidi aja jooksul blokeerimiseks käsul Alusta seanssi, et see oleks mugav ja tasuta.sessiooni vabadus io

Siit saate teada, kuidas veebisaite blokeerida Androidis

Nii et otsime alati võimalusi oma Android-telefonide veebisaitide blokeerimiseks ja mõnikord ei otsi me lihtsalt veebisaitide blokeerimise ajal õigeid veebisaite üles.

Võib-olla te pole sellest teadlik, kuid veebisaitide blokeerimine on teie telefonis ülilihtne (jah, see on õige). Veebisaitide blokeerimine telefonis on sama lihtne kui üks, kaks ja kolm.

Minge lihtsalt Play poodi, laadige rakendus oma telefoni alla ja käivitage rakendus. Logige rakendusse sisse ja olete valmis minema. Nii näeb välja sisselogimisleht.

HowtoBlockWebsites

See on esimene leht, mida näete kohe pärast rakenduse käivitamist

HowtoBlockWebsites

Valige rakenduse allosas oleval tegumiribal „Uus seanss”.

HowtoBlockWebsites

Klõpsake uue seansi lehel blokeerimisloendit

HowtoBlockWebsites

Ja valige veebisaidid, mida soovite oma Android-telefonis blokeerida. Seadke taimer ja klõpsake allpool toodud nuppu „Alusta seanssi“

HowtoBlockWebsites

See selleks!

Veebisaitide blokeerimine iOS-is

IOS-i seadme omamine on hämmastav, kuid headus on see kohati keeruline.

Peamiselt seetõttu, et paljudel inimestel on oma õunapoodidest teenust otsides raske leida otsitavat, mis võib ärritavaid veebisaite blokeerida.

IOS-i kasutajad on tavaliselt hädas hüpikreklaamide tõttu, mis rikuvad nende kasutajakogemust. Kas sa oled üks neist? Võite allalaadimist alustada kohe ja säästa palju aega!

Need on mõned lihtsad sammud, mida saate teha, et end parimatel hetkedel endale hellitada, muretsemata selle pärast, millised viirused varrukast üles tõusevad (peame silmas teie iOS-i). Siin on lihtsad samm-sammult juhised

 1. Laadige rakendus alla
 2. Liituge 30-päevase tasuta prooviversiooni või suurepärase täispaketiga (valik on teie!)
 3. Valige „Uus seanss”vabadus io ios sessioon
 4. Klõpsake blokeerimise loendit
 5. Lisage veebisaidid, mida soovite blokeeridavabadus io ios plokkide loend
 6. Alustage pingevaba sirvimist!

Kuidas kasutada Chrome’i / Firefoxi laiendust veebisaitide blokeerimiseks

Siit saate installida Chrome’i laienduse ja Firefoxi laienduse. Pärast lingi avamist järgige neid lihtsaid samme, et aidata teil veebisaite blokeerida ja brauserit kasutada nagu kunagi varem;

 1. Lisage brauserisse Freedom tööriist, klõpsates käsul „Lisa laiend”.lisage vabadus io laiendusvabaduse.io laiendus alustamiseks
 2. Alusta uut seanssi
 3. Lisage taimer vastavalt oma eelistustele
 4. Lisage veebisaidid ja rakendus, mida soovite blokeerida
 5. Nautige oma aega ekraanil nagu kunagi varem!

Kasutaja hõlbustamiseks pakutakse laiendit ka Opera brauseris.

IOS-i veebisaitide blokeerimise alternatiivsed viisid

Mõnikord ei tööta meie soovitatud meetodid teatud kasutajate jaoks, põhjused pole sageli samad ja diagnoosi otsimise asemel miks see teie jaoks ei tööta?

Veebisaitide blokeerimiseks võite leida alternatiivseid võimalusi. Nii et kui te ei saa mingil põhjusel ülalnimetatud meetodit oma veebisaitide blokeerimiseks kasutada, siis ärge kartke.

Saadaval on alternatiive.

Need alternatiivid ei pruugi küll pakkuda samal tasemel liidest, kuid need on kindlasti head võimalused, mille saate valida. Kaks tarkvara, mis aitavad teil veebisaite blokeerida, on:

 1. Null tahtejõudu
 2. Saidi blokeerija

Null tahtejõudu: nagu nimigi ütleb, kui teil pole tahtejõudu juhtida tähelepanu segavatelt veebisaitidelt, millel on teie töörütmile halb mõju, on see rakendus teile, kui olete iOS-i kasutaja.

See on looduslik rakendus, mis võimaldab teil blokeerida teie valitud saidid, et päästa teid halvast harjumusest pidevalt Internetti sirvida, millest pole kasu.

Saidi blokeerija: saidi blokeerija on rakendus, mis sarnaneb saidi blokeerija kroomlaiendiga. On väga kasulik säästa oma väärtuslikku aega ja hoida end eemal kasutud või kahjulikest veebisaitidest, mida saate ise valida.

Alternatiivsed viisid veebisaitide blokeerimiseks oma Android-telefonis

Alternatiivid on head. Mõnikord on see parim viis teada saada, kui hästi teie telefoni praegune rakendus töötab. Teinekord on see lihtsalt viis edasi liikuda.

Inimeste loomus on uurida ja leida nende telefonidele parim rakendus.

See ei pruugi teie jaoks kõige paremini töötada, kuid me kõik tahaksime teada veel üht viisi veebisaidi blokeerimiseks oma Androidi-telefonis ja siin on see teie jaoks;

Saidiblokeerija saab alla laadida ka teie Android-telefonidesse Google Playstore abil ja saate selle kohe seadistada blokeerima veebisaite, mis teie arvates segavad tähelepanu, on aeganõudvad või kust te tunnete end ohtlikult.

Järeldus

Mõnikord on halbade harjumuste vältimiseks vaja pisut abi ja sellel tehnoloogiapõhisel ajastul võib neid olla palju, mis võivad teid töörutiinist eemale hoida..

Kuigi mõned neist hüpikrakendustest on kahjulikud, mängivad nad endiselt suurt rolli valede mõjude tekitamisel ja ebatervislike harjumuste levitamisel. Nii et isegi kui teil on veebisaidi blokeerimise osas kahtlusi, ei peaks te seda tegema.

Kunagi ei või teada, kui palju head võivad need väikesed muudatused teie sirvimiskogemusele kaasa aidata. Lisamiseks pole te ainus, kes kasutab veebisaite ja sirvib rakendusi.

Seega peate olema ettevaatlik, sest kunagi ei või teada, milleni see Barbie-mängu veebisait viib!

Need käepärased rakendused võivad olla elupäästjad, mis kulutavad kopsakalt teie aega, mis võib muuta teid efektiivsemaks ja tõenäoliselt säästa ka teie jaoks piisavalt aega..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map