Voluse Review 2020

Volususe ülevaade


Volusion on täielik e-kaubanduse veebisaitide ehitaja, mis pakub veebidisaini, turundust ja tervet hulka muid ärivahendeid.

Leidsin, et Volusion on võrreldav teiste juhtivate e-kaubanduse ehitajatega nagu Shopify, Bigcommerce või Magento.

Enne kui ma Volusi kohta üksikasjalikumalt tutvuda, lubage mul anda ettevõtte kohta lühike sissejuhatus.

Volusion alustas tegevust 1999. aastal ja teenindab praegu enam kui 1,80 000 veebipoodi.

Maht_teave

Ettevõttel on funktsioonid, mis hõlmavad peaaegu kõiki ärivaldkondi alates rõivastusest või tervisest kuni raamatute või elektroonikani.

Selle pakkumised hõlmavad mitmesuguseid malle, mis sobivad peaaegu igat tüüpi äritegevuseks: – maksete töötlemine, infolehed, veebimajutus, tellimuste haldamine, kliendihaldus, püsikliendiplaanid, sotsiaalmeedia haldamine ja palju muud.

Selles ülevaates annan ülevaate plussidest ja miinustest, mis on seotud Volusioni kasutamisega teie e-poe jaoks.

Tutvustusplaanid lühidalt:

Funktsioonid
Isiklik
Professionaalne
Äri
Peamine
Tehingutasud0%0%0%0%
Töötajate kontod1515Piiramatu
RibalaiusPiiramatuPiiramatuPiiramatuPiiramatu
Tooted1005000PiiramatuPiiramatu
Hind29 dollarit kuus79 dollarit kuus299 dollarit kuusKohandatud

Hankige Volususe tasuta prooviversioon siit …

Volususe plussid:

Esiteks lubage mul alustada Volusioni plussidest.

1. Mitu sisseehitatud tugifunktsiooni:

Mis tahes e-kaubanduse ehitaja kasutamisel on minu jaoks suurim väljakutse nuputada, kust alustada. Sageli kulutavad kasutajad tunde lihtsate lahenduste otsimisele.

Seda valu saab lihtsalt vältida tänu Voluluse sisseehitatud haridusjuhenditele.

Nende veebisaidil on eraldi vahekaart koos kõigi ressurssidega. Mulle väga meeldib see, kuidas sisu on hästi eraldatud.

Volususe ressursid

Nii et te ei pea tõesti kulutama aega, et välja mõelda, kust mõnda teemat otsida. Jaotised ise sisaldavad ka palju kasulikku sisu:

 • Abikeskus – siit leiate tugiartikleid ja õpetusi. See on hea koht alustamiseks, kuna sellel on ka juhend, mis näitab proovikonto seadistamist ja Volusioni kasutamise alustamist.
 • Blogid – sellel on lai valik sisu, mis pole seotud ainult Volusiooniga, vaid ka e-poe pidamisega
 • Juhendid – see sisaldab kõikehõlmavat loetelu erinevatest e-kaubanduse teemadest, nagu e-posti turundus, PPC ja palju muud. Siit leiate hea põhimõistete juhendi.

Samuti tahaksin rõhutada, et lisaks juhenditele ja tehnilisele abile võite palgata ka Voluse kaupluse abistamiseks disaini eksperdi.

Kohandatud kujunduse, teemateenuste ja ekspertide nõuannete abil saate oma e-poe kujunduse just õigele kohale viia.

Tavaliselt peate veebipoe alustamisel palkama eraldi turundusteenuse eksperdi.

Volusioni abil saate selle kõik ühe katuse alla. Võite palgata professionaalse turundusteenuste eksperdi, kes aitab teil SEO, PPC ja kõige sellega seotud teemadel.

Volusioni kõik-ühes tugi vastab peaaegu kõigile e-kaubanduse ettevõtte omaniku olulistele vajadustele. Erinevalt enamikust platvormidest ei pea siin kujundus- või turundusteenuste toe saamiseks jooksma erinevate müüjate vahel.

2. Pettusekindel:

Volusioonil on oma veebisaidi turvalisuse parandamiseks erinevaid uuenduslikke viise. Neil on pettuste skoor, mis pakub põhjalikku riskianalüüsi, mis on sujuv viis kaitsta oma kauplust krediitkaardipettuste eest.

Pettuste skoor põhineb tehingu üksikasjadel, IP-aadressidel, geograafilise asukoha analüüsil, pangateabe kontrollidel, e-posti riskihinnanguil ja sellel on andmete kontroll. See kontrollib isegi aadressiaadressi ja IP-sid koos füüsilise aadressi võrdlusega.

Volususe pettuste skoor pakub seadme jälgimisfunktsiooni abil põhjalikku analüüsi, mis võimaldab jälgida eelmistes pettusetehingutes kasutatud seadet.

Ehkki sellel funktsioonil on sellega seotud kulud, on minu arvates teie poe turvalisuse hoidmine väga vajalik.

Voluse pettuste skooril on kolm erinevat hinnapaketti:
Volusion_Fraud_Score

3. Tõhustatud turvalisus:

SSL-sertifikaadid kaitsevad teie ettevõtet ja suurendavad klientide usaldust, krüpteerides tundlikud kliendi andmed turvaliselt. Kõigi e-poe poodide üldine stsenaarium on jahti pidada ja välja mõelda, kuidas SSL-sertifikaate lisada.

Selle tüütu probleemi lahendamiseks pakub Volusion Volusion SSL sertifikaate.

Need on tööstandardi SHA-256 krüptitud ja aktsepteeritud kõigi peamiste Interneti-brauseritega.

Volusion SSL sertifikaadid

Valikud
Hind
Volusion Pro SSL (1 aasta)89 dollarit
Volusion Pro SSL (2 aastat)149 dollarit
SSL, pettusekaitse ja ühekordne 50-dollarine krediit99 dollarit

Volusioonil on ka samm-sammuline juhend ja nende SSL-e on äärmiselt lihtne paigaldada.

Erinevalt paljudest teistest e-kaubanduse ehitajatest pakub Volusion teie veebisaidile ainulaadset spetsiaalset SSL-teenust.

Jah, jah, SSLidel on eraldi hinnakujundus, kuid ma soovitaksin, et see on proovimist väärt. Turvalisus on kõigi e-poe poodide kõige olulisem aspekt ja Volusion pakub teile kõike seda taskukohase hinnaga.

Volusion annab ka võimaluse valida Symantec SSL-sertifikaat, GeoTrust SSL-sertifikaat või Thawte SSL-sertifikaat.

Siit saate Volususe SSL-sertifikaadi.

4. Klienditugi:

Vaatasin üle Volusioni erinevad kontaktpunktid ja neil on palju ühiseid funktsioone, nagu vestlus, telefoni teel toetamine, e-post ja piletimüügisüsteem

Leidsin, et Volusion oli üsna reageeriv. Vestlusvaliku korral saate peaaegu kohese vastuse.

Vestlus1

Nende klienditugi on tõhus viis vastata kõigile teie küsimustele ja aitab teil kiiresti pardale pääseda.

Sama tõhus on ka kontakt Volususega e-posti või telefoni teel. Kui olete alustanud, saate kohe sissetuleva e-kirja.

vestlus2

vestlus3

Ma ütleksin, et Volusionil on hea klienditugi, mille eesmärk on aidata teil oma äri võimalikult kiiresti alustada. Alustamise hetkel on olemas spetsiaalne klienditugi, mis aitab teie poe kontseptsioonile loomingulisi ideid pakkuda.

Nad pakuvad ka täiendavaid abijuhendeid ja videoid, et pardaleminek oleks sujuvam. Enamik kavasid on paindlik ka kõne konkreetsel ajal ajastamiseks.

5. Vaba prooviversioon:

Kui muretsete millegi maksmise pärast, et ainult proovida, on Volusion teid katnud. See pakub 14-päevast prooviperioodi, mis on täiesti tasuta.

Volusion_try_free

Saate juurdepääsu peaaegu kõigele platvormil ja saate kohe vaadata nende pakutavat tohutut funktsioonide loendit.

Minu arvates on 14 päeva enam kui piisav aeg, et otsustada, kas Volusion töötab teie ettevõtte heaks. Katseperioodil saate uurida kõiki neid võimalusi – mida veel keegi võib loota?

Siit leiate Volususe tasuta prooviversiooni.

6. Funktsioonirikas armatuurlaud

Volusioni armatuurlaud on väga intuitiivne ja funktsioonirikas. Ehkki Volusion võib teid segamini ajada liiga paljude funktsioonidega, on sellel siiski lihtsustatud häälestus ja hästi paigutatud menüüd.

See navigeerimine on algajatele mõeldud, sest see on midagi, mida saavad kõik hõlpsasti kasutada.

Volusioonil on mõned head kujundus ja teemad, näiteks aruandlusfunktsioonid, sisseehitatud CRM, tellimuste jälgimine ja palju muid funktsioone.

Sellel on ka hämmastav funktsioonide integreerimine, mis võib aidata teie poel muljetavaldav välja näha, aga ka teie veebikonversioonide täiustamiseks.

Volusioonil on praktiliselt kõik vajalik, et oma kauplus üles ehitada ja käivitada, alates disainist ja turvalisusest kuni logistikani.

Voluse funktsiooni juhtpaneel

7. Keerukad turundusvõtted:

Ehkki mainisin põgusalt nende turundusfunktsioone, arvan, et ilma neile pühendatud jaotiseta oleks see ülevaade puudulik.

Volusion pakub hulgaliselt valikuid oma turundusstrateegia parandamiseks. See loend koosneb nii turustamisest erinevates sotsiaalsetes kanalites kui ka hästi testitud turundusvõtetest, näiteks SEO.

Keerukad turundusvõtted

Kui teie ettevõttel pole nende turundusvõtete uurimiseks vajalikke teadmisi, pole vaja muretseda, kuna Volusion pakub ka neile turundusekspertidele.

8. Hästi kavandatud funktsioonide loend:

Ära jäta kasutamata Volusioni funktsioonide loendi juhendit. Need pakuvad head funktsioonide kombinatsiooni, et luua pilkupüüdvaid tootelehti.

Järgmisena on neil väga intuitiivne tellimuste haldamise süsteem, millele järgneb turvaline ja hästi kanaliseeritud maksesüsteem.

Oma e-poe poodide lõpuleviimiseks pakub Volusion ka kiiret abi müügi alustamiseks. Lõpuks aitavad nende ammendavad turundusalased teadmised parandada teie e-poe müüki.

Volusionil on ka hästi planeeritud ja sujuv protsess klientide abistamiseks. Ja hämmastavalt saate kogu selle ühe katuse alla, mis säästab teid erinevatest kohtadest ringi jooksmisest.

Volusiooni miinused:

1. Mitu hinda:

Volusioni põhihinnad ulatuvad 15 dollarist kuus kuni 135 dollarini kuus. Kuuhind on konkurentsivõimeline ja taskukohane.

Hea on jälle see, et teil pole tehingutasu. Kuid enamasti nõuavad e-poe kauplused enamat kui need põhifunktsioonid.

Samuti on Volusionil põhihinna määramisel ribalaiuse piirang. Nii et kui otsite piiramatut ribalaiust, peate oma eelarvet märkimisväärselt suurendama.

Hinnakujundus

Igal teisel lisafunktsioonil on erinev hind, näiteks SSL ja pettuste skoor. Jällegi ei kuulu CRM põhiplaanisse.

2. Kujundused ja kujundused:

Volusioonil on mõned tasuta ja mõned tasulised teemad. Siiski leidsin, et siin on vähem võimalusi kui konkurentidel. Kuid hea uudis on see, et saate oma teema kohandamiseks palgata professionaalse disaini eksperdi.

Lisaks on kõik need teemad reageerivad mobiilile.

3. Kolmanda osapoole pistikprogrammide tugi:

Volusioonil pole spetsiaalset rakenduste poodi. Neil on ammendav funktsioonide loend, kuid kolmandate osapoolte pistikprogrammide lisamiseks puudub tugi, mida enamik tema konkurente toetab.

Volusiooniarendajad saavad teie raamistikku redigeerida ja sellele tugineda. See võib siiski olla tüütu võimalus väikestele kauplustele, kes soovivad lisada eripäraseid funktsioone. Tahaksin, et Volusion uuriks seda võimalust.

Järeldus:

Minu arvustustest ülevaate põhjal kokkuvõtteks: – Volusiooniga on hea proovida oma e-poe poe ehitamise võimalusi ja neil on mõned eripärad, mis annavad neile konkurentide ees rohkem võimu.

Ma soovitaksin Volusionit, kui teil on minimalistlikud disaininõuded ja soovite integreerida hämmastavaid turundusvõtteid.

Volusion sobib kindlasti ka algajatele kasutajatele, kuna kogu poe seadistamise ajal on mitu tugikanalit. Ja taas, turvaelemente tasub proovida.

Proovige TASUTA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map