Volusion Vs Shopify: peamised erinevused, mida peate teadma

Kui soovite oma veebipoe avada või ümber kujundada, on teil õnne: see on nüüd 2019, mida nimetatakse ka tulevikuks, ja seda on hõlpsasti teha mitmel viisil..


Ostukorv ja pooditarkvara on osa tänapäevast tarkvara taassündi ning see tähendab, et e-poe tööriistu vajavatel ettevõtteomanikel on palju võimalusi.

Neist võimalustest kuulsaim on Shopify. Üle 600 000 kasutajaga on Shopify hõlbustanud tehinguid enam kui 82 miljardi dollari väärtuses – see on ehk kõige suurem osa täisfunktsionaalsest ostukorvitarkvarast..

Shopify pole mingil juhul vaieldamatu parim poodlahendus. See võib olla praegu kõige populaarsem, kuid mitmed konkurendid on üsna lähedal (näiteks BigCommerce, WooCommerce ja teised).

Neist konkurentidest on Volusion ennast tõestanud, et ta on omaette täht. Sellel ei pruugi olla Shopify statistikat – veel – kuid sellel on endiselt üle 30 000 aktiivse kasutaja ja see on hõlbustanud 28 miljardi dollari suurust müüki.

On selge, et Volusion peab tegema midagi õigesti. Ja kuigi me peame Volusiat oma populaarsuse tõttu selles võrdluses väikeseks vennaks, on see tegelikult olnud umbes 1999. aastast – seega on see Shopify omast seitse aastat vanem, aga vanem (suurem) vend.

Kumb võidab? Uuem, suurem, Shopify või vanem ja ikkagi üsna edukas Volusion? Kui Shopify on parem kui kõikehõlmav lihtne e-kaubanduse lahendus (vihje: see on), siis kust leiab Volusion oma nišid?

Nende kahe võrdlemine võib olla pisut keeruline, kuid minu jaoks (ja sellest tulenevalt ka see ülevaade) on see siin. Hüppame sisse ilma täiendava vaevata.

Sisukord

Spetsiaalse testi vaatamiseks klõpsake järgmistel linkidel

 1. Hinna ja omaduste võrdlus
 2. Kasutuslihtsus
 3. Klienditugi
 4. Turvalisus ja usaldusväärsus
 5. Järeldus: mida ma soovitan?

Hinna ja omaduste võrdlus

Ma tegelen sellega, mis on enamiku teie jaoks peamine prioriteet: millised on hinnad ja millega need hinnad kaasnevad?

Kui Volusion ja Shopify on arhetüüpsed sõdivad vennad, siis on nende hinnastruktuurid… noh, lihtsalt kaksikud. Shopify-l ja Volusionil on mõlemad kolm taset, millel on samad hinnad (alates selle kirjutamise ajast), millele lisandub kohandatud hinnakujundus ettevõttesõbralike lahenduste jaoks.

Shopify on ka väiksema hinnaga 9 dollarit kuus, mis võimaldab teil Facebookis müüa, kuid ei ehita teile täielikku poodi.

poeskäimine-hinnakujundus

kaupluse funktsioonid

kaupluse funktsioon

Nagu näete, on need kaks oma hinnastruktuurides märkimisväärselt sarnased.

Peamised erinevused seisnevad selles, mida iga ettevõte pakub oma hindadele. Mõlema jaoks pakub esimene tasand täielikult hostitavat veebipoodi, kus on piiramatu arv tooteid, põhiturvalisus, klienditugi, kupongid või sooduskoodid ning veel mõned põhilised tööriistad..

Vahetult nahkhiirte alt näeme, et Shopify pakub oma algtaseme plaani jaoks natuke rohkem.

Neist kõige olulisem on hüljatud ostukorvi taastamise tööriist: kui kasutaja täidab oma kontaktteabe, kuid ei vii lõpule täielikku väljaregistreerimisprotsessi, salvestab Shopify selle, et neil oleks hiljem lihtsam hilisemal ajal ostu sooritada..

On veel vähe valdkondi, kus Volusion tõmbab mõned kiired võidud välja. Üks oleks tehingutasud, mida Volusionil pole. Krediitkaarditasud Volusionis on 2,15%, millele lisandub 30-sendine tehingutasu, mis on madalam kui Shopify 2,9% + 30c.

Peale selle on Volusion hiljuti lubanud ka piiramatut arvu töötajate kontosid alates esimesest astmest. See on palju parem kui Shopify, mis piirab kasutajaid 15-ni kõrgeimal astmel ja 2-ni madalaimal. See teeb koostöö mitme meeskonnaliikmega oluliselt lihtsamaks.

Lisaks algtasemele hakkavad Shopify funktsioonid siiski märkimisväärsemaid erinevusi esile tooma. Üldiselt hoiab Volusion sammu, lisades hulgitellimuste töötlemise, täpsemat allahindlust ja paremat tuge.

Shopify omab ka head aruandeid genereerivat tarkvara, eelnimetatud hüljatud ostukorvi taastamise tööriista, saatelehti ja veel paar pisiasja. Volusioonil puudub ajaveebifunktsioon ja ta ei saa digitaalseid tooteid müüa. Need on üsna lünklikud ja panevad Shopify minu raamatusse ette.

Teisest küljest on Volusionil rohkem makseväravaid. Shopify omab paremat rakenduste poodi, kuid tegelikult kasutab selle kasutamine tõenäoliselt teie kulusid. Vastupidiselt, kuigi Volusioni rakenduste pood on halvem, maksate tõenäoliselt ka hinda, mis läheneb sellele, mille eest registreerusite.

Ehkki Volusioni rakenduste pood on väga piiratud, lubab üks neist rakendustest (Zapier) lünga täitmiseks installida muid laiendusi. Kuid see on lisategevus, mida ei tohiks vaja minna, ja see lisab lisakulusid, mida poleks vaja.

kauplus-rakendus-pood

Muidugi on Shopify rakendustepoe teine ​​asi see, et see võimaldab teil palju hõlpsamini skaleerida ja üldiselt laiendab see oluliselt poodide tööriistade silmaringi.

shopify-appstore

Oluline pole mitte ainult ametlik funktsioonide loend, vaid ka see, kui tugevad need funktsioonid on. See on osa põhjusest, miks Shopify on funktsioonide osakonnas parem. Volusionil ja Shopify’l on umbes võrreldavad hinnakujundusplaanid ja isegi tööriistakomplektid, kuid Shopify tööriistad võivad olla pisut robustsemad.

Näiteks on nii Shopify kui ka Volusionil kindlad kontaktihaldusriistad, kuid minu arvates on Shopify oma kontaktide redigeerimise ja haldamisega pisut kaugemale ulatuv..

Mõlemal on aruandlus- ja analüüsifunktsioonid, kuid Shopify pakub ka enamat ja natuke üksikasjalikumat. See puudutab poodide aruandeid: ma arvan, et Volusionil on palju parem SEO ja saidi asetuse analüüs.

Lõpuks on Shopify hõlpsalt paremad teemad ja mallid. Shopify esmapilgul on suurem teemavalik. Volusioonil on küll rohkem tasuta teemasid, kuid Shopify omab üldisemalt. Plus, minu arvates on Shopify teemad paremad.

shopify-teemad

Ülal: Shopify on 10 tasuta teemat ja lisaks 59 tasulist teemat.

volusiooniteemad

Ülal: viimati lugesin, et Volusionil on 14 tasuta teemat (muidugi kõiki ei kuvata).

Ausalt öeldes oli nende kahe võrdlemine varem natuke lihtsam. Viimaste kuude jooksul on Volusion muutunud, peamiselt paremaks, pakutavate funktsioonide poolest ning on Shopify’le palju lähemal kui seni..

Sellegipoolest on Shopify üldiselt kindlam funktsioonide komplekt ja võimekam rakenduste pood. Kasutusmugavuslikel põhjustel (millega ma varsti tutvustan) on see üldiselt parem kaupluste ehitamisel ja seega on see umbes hinna poolest enam väärt.

Teisalt pole väikeste ettevõtete jaoks, kes soovivad raha kokku hoida, Volusioni ja Shopify esimesed astmed nii erinevad. Jah, Shopify esimesel astmel on parem funktsioonide komplekt, kuid mõnedes Volusias pakutavates punktides – laiem makseväravate valik, piiramatu personalikonto, madalamad krediitkaarditasud – isegi koefitsiendid.

Rangemate poodivajadustega keskmise suurusega ettevõtted või väikeettevõtted peaksid tõenäoliselt kasutama Shopify-d. Need, kes soovivad ja saavad endale lubada Shopify rakendustepoe laiendatud tööriistakomplekti, eelistavad tõenäoliselt Shopify-d. Vastasel juhul leiavad Volusion üsna kindla võimaluse need, kes vajavad olulisi poodriistu.

Kasutuslihtsus

Kasutuslihtsusest on tänapäeval saanud midagi usaldusväärset: paljud ettevõtted on sellest aru saanud. Mõni teine ​​jääb muidugi maha. Võib loota, et ostukorvitarkvara puhul on prioriteet kasutusmugavus. Lõppude lõpuks on see just selline mõte.

Kes siin võidab? Kergelt öeldes ütleksin, et Shopify. Mis puutub õppimise lihtsusesse ja lennukisse sisenemise lihtsusesse, siis need kaks võivad teineteisest pisut kaugel olla.

Ehkki Volusionil pole kumbagi halba teha, on Shopify mõlemas üsna hea. Shopify-l on väga hea klienditugi, mis on põhiplatvormiga hästi integreeritud (rohkem sellel järgmisel) ja sellel on palju tööriistu, mis abistavad kõiki algajaid.

Minu arvates saavad mõned Shopify tasuta tööriistad, näiteks laos olevate fotode hoidla, vähestest inimestest tõelise kasu. Kui suhtute oma ettevõttesse tõsiselt, siis olete juba piisavalt mõelnud, et Shopify „alustamise” lisaseadmed ei tähenda kõike.

Sellegipoolest väljub Shopify mitmekesiste kogemuste saamiseks oma võimalustest ning muudab tarkvara õppimise ja e-poe seadistamise valutuks.

kasutusmugavus

Shopify on kummagi poole pöördudes ikkagi lihtsam, kuid Volusioni kasutamine pole sugugi keeruline. Lisaks eelistusele erinevate kasutajaliidese esteetikate vahel on mõlemat üsna hõlbus hankida.

Mis puutub igapäevasesse kasutamisse, siis arvan, et need kaks asetsevad ühtlaselt. See langeb isiklike eelistuste alla ja mingil määral on kogemus oluline, kuid ma ei usu, et erinevused on liiga suured.

Varem oli Volusiat keerulisem kasutada: selle navigeerimisel kasutati vähem silte ja muu hulgas puudus tagasivõtunupp. Shopify kogemus on endiselt lihtsam, kuid mõlemal on nüüd sama hõlbus navigeerida.

Mis puutub tegelikku poodide hoonesse, siis ma arvan, et need on ühtlased. Varem oli volusioon keerulisem, kuid minu arvates on selle praegune saidiehitaja hea funktsionaalsuse ja kohandatavuse sissetoomisega.

saidi ehitaja funktsioon

Peale selle on veel üks ainulaadne punkt: Volusion on minu arvates arendajatele lihtsam. Kõik, kes soovivad oma saidi (või oma meeskonna saidi) koodi redigeerida, peavad õppima Shopify oma keelt (mida nimetatakse vedelaks).

Vedelikku pole eriti keeruline õppida, eriti kui olete seda kogenud, kuid see on üsna ebavajalik ja ebamugav samm, mille peate astuma. Vastupidiselt saate oma Volusioni saiti redigeerida nende CSS-i redaktori abil, mis on palju vähem vaeva.

Üldiselt ütleksin, et Shopify ja Volusion lähenevad teineteisele, kuid Shopify on siiski lihtsamini kasutatav. Igapäevases kasutuses pole need kaks nii erinevad, kuid Shopify muudab õppimisprotsessi kiiremaks ja kaupluse alustamise lihtsamaks.

Klienditugi

Suur osa sellest, mis teeb Shopify või Volusioni hõlpsasti kasutatavaks ja mis seetõttu võimaldab neil end turustada sama hõlpsasti kasutatavate ehitustööriistadega, on hea klienditugi. Eriti Shopify omab hea klienditoe mainet, kuid kas see on ikkagi hästi teenitud staatus? Ja kas Volusion võib selles valdkonnas tõhusamalt Shopify üles kaaluda?

Vaatleme kahte peamist asja: esindajatega otse kontakteerumise kvaliteeti ja muude ressursside kvaliteeti ettevõtte veebisaitidel. Alustan viimasega.

Shopify veebisaidil on esindajate poole pöördumise kõrval palju tugifunktsioone.

Nende ehteks on muidugi teadmistebaas (tuntud ka kui abikeskus).

kaupluste abi-keskus

Shopify teadmistebaas on üks kindlamaid, isegi väljaspool poodide valdkonda. See on hästi korraldatud ja sisaldab palju materjali.

tooted

Peale selle on Shopify foorumileht, mis on üllatavalt jõuline; juhendite valik erinevate äritegevuste läbiviimiseks; varude fotode hoidla; Shopify Polaris, mis selgitab üksikasjalikult Shopify disainistandardeid (on kasulik neile, kes klientidele ehituspoode pakuvad); ja tasuta ärivahendite loetelu.

uurima-tööriistu

On veel mõned asjad – taskuhäälingusaadete leht kahe taskuhäälingusaatega, ajaveeb jne, kuid need pole minu arvates eriti kasulikud. Üldiselt on Shopify kohapealsed ressursid tipptasemel isegi esindajate kõrval. Kuidas oleks Volusioniga?

Volususe teadmistebaasi nimetatakse „abikeskuseks“ ja sellega on kõik korras. Shopify teadmistebaas on palju detailsem ja korrastatum, kuid Volusioon pole ka halb.

abistamiskeskus

Nagu Shopify puhul, eraldatakse ka Volusioni muu kohapealne teave selle teadmistebaasist. Ehkki Volusioonil pole neid muid ressursse nii palju kui Shopifyl, on tal siiski rohkem kui oodata võiks.

Üks neist on Volususe juhendid, mis minu arvates peaksid lihtsalt kuuluma teadmistebaasi, kuna kogu asi on kasulik. Tegelikult on Volusioni juhendite jaotis palju kasulikum kui Shopify oma ja sellel on saadaval veel kümneid dokumente.

Igatahes on teine ​​ressurss Volususe “tööriistade” leht, mis on otsene järeldus Shopify omale.

volusioonivahendid

Ehkki Volusionil on veel paar “ressursside” lehte, on need enamasti kohevad, nii et ma peaksin juhendeid, tasuta tööriistu ja teadmistebaasi Volususe kohapealse teabe või ressursside põhiosaks.

Need ressursid on head ja lähedal Shopify tasemele, hoolimata sellest, et seal päris pole.

Mis puutub kliendiesindajatega suhtlemisse, siis võtab Volusion selgema kaotuse. Nii Shopify kui ka Volusion pakuvad telefonitugi ja mõlemal on konsultatsiooniks saadaval spetsiaalsed eksperdid. Igas toas on ka reaalajas vestlus ja piletisüsteem; Kvaliteedierinevuse esiletoomiseks kasutan reaalajas vestlusi.

volusioon-vestlus-1 volusioon-vestlus-2 volusioon-vestlus-3.jpg

volusioon-vestlus-4

Nagu näete, polnud see just eriti ideaalne live-vestluse kogemus. Ehkki tundus, et esindaja oli päris inimene, hindan midagi, kulus suhteliselt lihtsale küsimusele vastuse saamiseks rohkem kui 10 minutit.

Seevastu Shopify otsevestlus oli väga lihtne ja kiire.

kauplus-vestlus-2

Kogu Shopifyga koosnev protsess kestis minut või kaks. Tõsi, küsimus oli lihtne, kuid nii oli ka küsimusele, mida Volusias toetasin. Ma annan endale aru, et Volusioni telefoni- ja piletitoetus on parem kui selle otsevestlus ja lähemal Shopify’le, kuid hei, halvad vestlused loevad siiski.

Mulle tundub üsna selge, et Shopify on parem otse esindajatega kontakteerumiseks ning kohapealse teabe või ressursside osas mõnevõrra parem, ehkki Volusion on sellega seoses lähedane.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Turvalisus ja usaldusväärsus on meie nimekirjas viimased asjad, kuid nagu iga ärimees teab, pole need kaugeltki kõige vähem.

Olles juba paar korda Shopify turvalisusest rääkinud, saan halvad uudised kiiresti üle: Shopify ei ütle oma turvaprotokollide kohta peaaegu midagi..

Shopify võtab aega, et öelda teile, et see vastab PCI-le, mis on peaaegu ette nähtud suurematele poodide lahendustele ja et saate kõigi plaanide (jällegi antud) SSL-sertifikaadi..

kaupluste vastavus

Sealtpeale on teil põhimõtteliselt jäänud oletada, et Shopify turvalisus on piisavalt hea, kuna neil on enam kui mõne aasta jooksul õnnestunud hõlbustada 86 miljardi dollari suuruseid tehinguid..

Olgu, see on Shopify kasuks tõepoolest üsna tugev juhtum. Läbipaistvus on aga oluline ja selle puudumine on väga kahetsusväärne.

Volusion ei ole läbipaistvuse majakas, kuid see näitab selle turvameetmete kohta palju rohkem kui Shopify. Kahjuks pole nende saidil ühtegi selle jaoks pühendatud lehte, kuid ajaveebipostitus kirjeldab üksikasjalikult mitmesuguseid protokolle.

Eeldusel, et ajaveebi postitus on endiselt täpne, on Vollusioonil kindlasti turvanormid, mis panevad mind end mugavamalt tundma (sealhulgas füüsilise infrastruktuuri ööpäevaringne jälgimine, regulaarsed sise- ja välisauditid, regulaarne ja range toote testimine käivitamiseelselt ning palju muud).

Ma eeldaks, et neid meetmeid peetakse endiselt jõusse, sest Volusion on olnud kuude jooksul väga usaldusväärne, et olen seda ametlikult testinud. Oma krediidiks on ka Shopify; kuigi minu arvates häirib läbipaistvuse puudumine, on tõsi, et Shopify toimib järjekindlalt hästi.

Uptime on mõlema jaoks püsivalt kõrge ning Shopify või Volusioni tarkvara tegelik kasutamine on ühtlane ka ilma oluliste puudusteta (minu kogemus).

Üldiselt toimivad nii Volusion kui ka Shopify väga hästi, kuid võib öelda vaid seda, et Volusionil on kindlasti suurepärased turvaprotokollid. Shopify jaoks peame kahjuks tegema (optimistliku) haritud oletuse.

Järeldus: mida ma soovitan?

Niisiis, meie analüüs kahe sõdiva venna kohta on lõppemas. Kes on võitnud – poodide hiiglane Shopify või väiksem konkurent Volusion, kellel on oma muljetavaldav statistika?

Volusioon on hiljuti hinnamuutustes ja funktsioonides läbi viinud, mis on selle Shopifyle palju lähemale toonud. Neil kahel on umbes samad hinnad ja iga hinna jaoks väga sarnased tööriistade jaotused.

Kuigi Shopify oma astmetes on üldiselt rohkem ja paremaid tööriistu, on Volusion suutnud tuua oma eelised, ehkki väiksemad.

Neid kahte on väga lihtne kasutada, ehkki Shopify sisse- ja häälestamisprotsess on natuke lihtsam. Mis puutub klienditugi, siis Shopify võtab selle selgelt omaks, kuid Volusion ei ole sellest kuigi kaugel … peamiselt eristab neid live-vestlus.

Mõlemad töötavad väga hästi, kuid me ei tea, kui hea Shopify turvalisus on. Vastupidiselt sellele on Volusioni turvalisus sellest, mida me teame, range ja usaldusväärne.

Kuna Shopify teeb enamikus valdkondades üldiselt paremini, isegi kui mitte tohutu varu, siis ütleksin, et see on lahendus, mida soovitan. Kindlasti on Shopify siin parim kõikvõimalik.

Kuid väikeettevõtted, kes soovivad madalamaid tehingutasusid, rohkem töötajate kontosid ja tugevat otsimootorianalüütikat ilma kogu funktsioonikomplekti, mida Shopify toob, vajavad, leiab Volusion suurepärase lahenduse, mis suudab enamasti teha seda, mida Shopify teeb mõne keerdumisega.

Kui ettevõte peab tõesti mastaapima või arvab, et saab, on Shopify parem lahendus, eriti oma tugeva rakenduste poe tõttu.

Hea uudis on see, et te ei pea oma otsust nüüd lõpule viima. Nii Shopify kui ka Volusionil on kahenädalane tasuta prooviperiood. Minge siis välja ja tehke neile mõlemale lask!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map