WebHostingPadi ülevaade (2020): kas see on väärt ostmist?

WebHostingPadi ülevaade (2020): kas see on väärt ostmist?

WebHostingPadi ülevaade (2020): kas see on väärt ostmist?

Mis sulle pähe tuleb, kui keegi juhuslikult küsib: „Milline on parim hostimisteenus seal?“ Kahtlemata tulevad meelde mõned ilmsed nimed, näiteks Godaddy, GreenGeeks, BlueHost või isegi Hostinger.
Veebimajutusettevõtte valimisel on protsess üsna lihtne. Soovite parimat teenust madalaima hinnaga, ilma funktsioone kahjustamata. Tänapäeva maailmas pole seda palju vaja küsida, on palju ettevõtteid, kes VÕIMALIKAD toimetada.
Suurte nimedega ettevõtted juhivad siiski enamikku saite kogu veebis, kuid seal on mõned vähemtuntud teenused, mis sageli käivad radari all. Nagu see, mida täna arutame:


WebHostingPad

Võime panustada teile tuhande dollariga, et te pole kunagi varem kuulnud saidist, mille nimi on nii haruldane. Seetõttu otsustasime enne teenuse Godaddy ostmist klikkimist teile teenuse kohta ülevaate anda.

Funktsioonid & Hinnakujundus

- Usaldusväärne ja turvaline veebimajutus _ WebHostingPad
Funktsioonid moodustavad teenuse. WebHostingPadi puhul on teenuse vaikimisi funktsioonid nagu tasuta domeen, ööpäevaringne klienditugi, saidiehitajad / CMS, SSD salvestusruum, piiramatu professionaalne e-post ja tasuta SSL-sertifikaadid.

Usaldusväärne ja turvaline veebimajutus _WebHostingPad
Muud kui mõned ülaltoodud põhifunktsioonid. Läbida on veel palju asju, näiteks tasuta domeeni registreerimine / ülekandmine, automatiseeritud iganädalane varundamine, automaatne pahavara skannimine, kohandatud rämpsposti filtreerimine, e-kaubanduse integreerimine ja palju muud.
Vaatame nüüd virtuaalserveri hinnakujundust …

Virtuaalserver _ WebHostingPad
Esmapilgul ei näe kava valik liiga mitmekesine. See on väga lühike & lihtne. „Toitepakett” maksab 1,99 dollarit kuus ja annab teile juurdepääsu kõigile piiramatutele ülalmainitud funktsioonidele koos piiramatu salvestus- / e-posti kontode ja WordPressiga & Weebly tugi.
Järgmisena on ‘Power Plan Plus’ – nagu arvata võis – korralik versiooniuuenduse uuendamine. 4,99 dollari eest kuus saate palju parema protsessori (mis tähendab suurepärast jõudlust), esmaklassilist varundusteenust ja uusimat teie saidi serveritehnoloogiat.

-Power Plan Mini _ WebHostingPad
Lõpuks on seal veider “Power Plan mini”, mis asub otse võimu keskel & Plussi plaan. 3 dollari eest kuus on teil tasuta SSL-sertifikaat, WordPress, 10 GB SSD, 2 domeeni, 100 GB ribalaius ja 50 andmebaasi, millest piisab väikese ja keskmise suurusega ettevõtte veebisaidile.
Kokkuvõttes on hinnaomadused väga veenvad. Hind hoitakse võimalikult minimaalne ja rõhku pannakse sellele, et kasutajad saaksid kaupluse kiiresti üles seada & jooksmine.

Turvalisus

WebHostingPad on tuntud kui usaldusväärne ja turvaline veebimajutus. Ehkki sel juhul pole pakkumisi liiga palju, ei muuda tosin funktsiooni teie saiti turvaliseks, vaid mõned head võiksid lihtsalt olla. Millisest turvalisusest me siis räägime?

Usaldusväärne ja turvaline veebimajutus WebHostingPad
Nagu me varem mainisime, on teil iga kavaga kaasas teie SSL-sertifikaat. SSL, kui te ei tea, on turvaline pistikupesa kiht, mis loob saidi ja kasutaja vahel turvataseme, et vältida igasugust kolmanda osapoole sekkumist.

Usaldusväärne ja turvaline veebimajutus _ WebHostingPad
Siis on teil automaatne pahavara skannimine, et otsida teie saidi alt midagi kalastavat. Kuna Plussi plaan annab teile juurdepääsu uusimale serveritehnoloogiale, on pahavara tuvastamise ja karantiinivõimalused suured.

Usaldusväärne ja turvaline veebimajutus _ WebHostingPad
Uskuge või mitte, kui kõik muu ebaõnnestub, on varukoopiad parimaks turvalisuseks, mida saate perioodiks saada. Teie saiti saab häkkida, rünnata ja andmepüütud, kuid teadmine, et kõik on kuskil välises serveris turvaline, on meelerahu, mida vajate.

Usaldusväärne ja turvaline veebimajutus WebHostingPad
Viimaseks on WebHostingPadi tasuline turvateenus: SiteLock. SiteLock on eraldi teenus, mida saate tellida hinnaga 24,95 dollarit aastas. See on suunatud inimestele, kes suhtuvad oma saidi turvalisusesse tõsiselt. SQL-i süstimisest saidiülese skriptimiseni saate palju automatiseerimist.
See riivab turvalisust. Nagu võite näha, on siin oma saidi turvalisuse tagamiseks palju turvafunktsioone. Mitte terve hunnik, kuid piisavalt, et rahulolu säilitada.

Kasutuslihtsus

Usaldusväärne ja turvaline veebimajutus _ WebHostingPad
Nüüd väidab WebHostingPad oma saidil, et 99,9% tööaja garantii on kena & kõik, aga kuidas on kasutatavusega? Ainult tasude maksmine ja sellega tegelemine ei tähenda hostimise toimimist.

Ostukorv WebHostingPad.com
Registreerimis- / arveldustegevust toetab väga palju WHMCS, mis on populaarne arveldusteenus. Pärast plaani valimist saate oma olemasoleva domeeninime registreerida, üle kanda või valida. Selle näite jaoks kasutame meie olemasolevat hostingpilli domeeni.

Ostukorv WebHostingPad.com
Pärast seda peate valima arveldustsükli, mida korratakse iga kuu. Nagu võite näha, on olemas ainult igakuine võimalus, mida saate tellida, ja ükski võimalus aasta-, kahe- või kolmeaastaste tsüklite jaoks puudub..

Ostukorv WebHostingPad.com
Järgmisena peate sisestama oma üldised üksikasjad, nagu nimi, aadress, e-post, linn jne. Kui olete uus klient. See samm tundub venitusena, on täiesti võimalik neid detaile mitte küsida ja teha, kuid see näib olevat formaalsus.

Ostukorv - WebHostingPad.com
Viimane samm on lihtsalt makseviisi valimine ja teenuse käivitamiseks oma kaardi andmete sisestamine. Lisaks saate tasuta domeeni saamiseks kasutada ka sooduskoodi, mis on hea, kui olete valinud uue domeeni registreerimise.

Klienditugi

Kujutage ette: Pärast hea 10 minutit kõigi detailide täitmist & kui seadistate oma domeeni, siis teie sait töötab lõpuks, kuid see on ka tühi. Seejärel installite WordPressi, kuid te ei tea, kust oma teemad installida.
Mis nüüd saab? Kas otsite Internetis lahendusi? Muidugi mitte. Sellepärast on teil nende päringute lahendamiseks saidi oma teadmistebaas.

Teadmistebaas - WebHostingPad
Teadmistebaas sisaldab tavaliselt nii tavalisi kui ka väheseid tehnilisi vastuseid igasuguste päringute jaoks. Tänu hästi informeeritud vastuste andmebaasile ei pea kasutajad Google’i iga probleemi jaoks kriimustama.

Teadmistepagas
WebHostingPadi teadmistebaas on pehmelt öeldes väga kena. Teatud kategooriates võib teie päring kuuluda, siis on nendes teemades küsimusi. Selle alamartiklite uurimiseks klõpsasime teemat „Domeen”.

Mis vahe on alamdomeenil ja lisadomeenil_ - teadmistebaas
Klõpsasime viimast küsimust alamdomeenide erinevuse kohta & lisadomeenid ja vastus oli väga üksikasjalik koos sobivate näidetega. UI muudab kogu artikli oluliseks.
Ainus teadmistebaasi negatiivne külg võib olla see, et kogu jaotis oleks saanud natuke rohkem pikkust kasutada. Tundub, et kohati on käes väike sink. Sellegipoolest võiks see olla nitpicking.

Usaldusväärne ja turvaline veebimajutus
Klienditoe teine ​​oluline aspekt on reaalajas vestluse tugi. Uurimiseks võiks olla rohkem võimalusi, kuid enamasti kipub enamik inimesi tuginema kas teadmistebaasile või reaalajas vestluse toele.

Veebimajutus - usaldusväärne ja turvaline veebimajutus _ WebHostingPad
Proovisime postitada küsimuse nende serverite terviklikkuse kohta, kas nad haldavad seda kõike ise või lasevad mõnel kolmandate osapoolte ettevõttel sellega hakkama saada. Ja keegi ühendas väga kiiresti.

Veebimajutus - usaldusväärne ja turvaline veebimajutus _ WebHostingPad
Nüüd võttis vastus umbes paar minutit, kuid saime oodatud vastuse piisavalt kiiresti. Nende oma andmekeskused asuvad USA-s, nii et ilmselgelt pole mingit võimalust, et kolmandate osapoolte ettevõtted oleksid kaasatud. Nii et vastus oli kiire ja mitte automatiseeritud.
See määrab klienditoe hinde. Teadmistebaas on lühike, kuid toimiv ja reaalajas vestluse tugi töötab veatult.

Järeldus

Oleme nüüd lõpuks lõpus. Oleme rääkinud peaaegu kõigist WebHostingPad’i aspektidest. Funktsioone, hinnakujundust, turvalisust, klienditugi, seadistusi oli väga huvitav uurida, kuid…
Kas tasub osta WebHostingPad, mitte midagi sellist, nagu Godaddy?
Me ütleme JAH. Otsige seda kindlasti.

WebHostingPadil on madalate kuludega suurepäraseid funktsioone, mida paljud ettevõtted lubavad, kuid vähesed pakuvad. Proovige üks kord pildistada vähemtuntud ettevõttes, mis võib teile lihtsalt anda seda, mida te tegelikult vajate.
Sellega see ülevaade lõpeb. Oleme faktid välja pannud, teie otsustate ise. Milline on Teie arvamus? Kas teie artikkel oli informatiivne? Kas proovisite WebHostingPad’i? Kuidas teie kogemus oli? Kommenteerige palun allpool ja andke meile sellest teada.

Proovige WebHostingPad täna

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector