Windscribe VPN Review: plussid ja miinused pärast 3-kuulist kasutamist!

Windscribe VPN Review: plussid ja miinused pärast 3-kuulist kasutamist!

Windscribe VPN Review: plussid ja miinused pärast 3-kuulist kasutamist!

DailyBeast nimetab seda „veebipõhiseks privaatsustööriistaks, mida peaksite juba kasutama”. Techradar nimetab seda “üheks parimaks tasuta VPN-ks”. Kaevake veel natuke ringi ja näete palju rohkem kiitust.


Windscribe on tegutsenud alles alates 2015. aasta juulist, kuid viimase kahe aasta jooksul on sellest saanud üks tuntumaid VPN-e.

Ilmselt on Windscribe’i kohta palju häid buzze ja see tuleb õigel ajal.

Selle suvi 2017 ja veebiturvalisus pole kunagi olnud olulisemad. Alates 2013. aasta Snowdeni leketest kuni uudistes domineerivate Venemaa-Trumpi lugudeni on küberjulgeolek muutunud praegu aktuaalse haripunkti jaoks üha olulisemaks teemaks.

Ja kui arvate, et küberturvalisus on riikide jaoks suur asi, siis uskuge parem, kui see on teie jaoks suur asi – inimene, kes pole relvastatud võimsate luureagentuuridega kaitseks.

Muidugi ei pruugi teil võõral riigijuhil kaelas hingata … aga siis jälle võite. Teie andmetest on huvitatud osapooli ja isegi kui nad seda pole, on teie teabe hästi kaitsmiseks palju põhjuseid..

Seega on loomulik, et viimasel ajal püüavad paljud inimesed leida taskukohaseid viise, kuidas olla veebis turvalisem. Windscribe on üks selline võimalus, mida, nagu näeme, on vastu võetud hea vastuvõtu korral.

Kuid kas Windscribe mõõdab tõepoolest hüpot, mida see viimasel ajal on saavutanud? Uurime välja.

SISUKORD

Hüppa lugema konkreetseid jaotisi, klõpsates järgmistel linkidel

 1. Miinused
 2. Plussid
 3. Hinnakujundus
 4. Funktsioonid
 5. Klienditugi
 6. Kasutuslihtsus
 7. Etendus
 8. Keskmine kiirus
 9. Järeldus

Miinused

Olgu, miinused kõigepealt. Õnneks pole siin tegelikult liiga palju öelda – kõik miinused on üsna väikesed.

Piiramatu teenuse korral pakutavad 45 asukohta kõlavad palju paremini kui need 8, mida saate tasuta, ja enamikule neist piisab, kuid see on ikkagi suur tükk maailmast, mis jääb ära – enamasti Aafrika ja Lõuna-Ameerika.

Klienditugi jätab natuke soovida, ilma reaalajas vestluse või telefonitoeta ning nende saidil võiks olla rohkem dokumente.

Windscribe - puudub reaalajas vestlus ja telefon

Lõpuks peate tegelema keskmise kiirusega. See pole minu jaoks suur asi, kuid mõne kasutaja jaoks on tasuline versioon parem.

Keskmine kiirus, vähem kui ulatuslik klienditugi ja piiratud asukohad on Windscripti peamised varjuküljed.

Plussid

Olgu, räägime headest asjadest.

Alustan millegi tavatuga – Windscribe’i teenused on isikupärased. Näiteks – allalaadimislehel, kus Windscribe näitab valikut mobiilseadmete jaoks, on olemas valik Blackberry jaoks … selle all oleva pealkirjaga on tekst „teeme ainult nalja”.

Selle isiksuse üks osa on ausus. Windscribe ei müü minu arvates tegelikult ennast üle, nii et te ei muretse nende funktsioonide pärast, mille kasulikkuse või võimsuse osas olete liialdatud, ja tundub, et ettevõte läheb oma kasutajate privaatsuse austamiseks endast välja (näide: nad ei ei salvesta tegevusloke).

Arvan, et ribalaiuse toetus on oluline pluss. Kui kasutate tasuta VPN-i, eeldate tavaliselt mõningaid ribalaiuse piiranguid, kuid 10 GB kuus Windscribe’i tasuta versiooni jaoks on minu arvates üsna suur..

vabakäik

Seda on lihtne kasutada ja see on sujuvalt integreeritav teie tavapärase Interneti-kasutusega, nii et kasutusmugavus on veel üks tugev näide. Lisaks tagasihoidlikele kiirustele töötab see ka suurepäraselt, nii et ma ei ütleks tegelikult, et esitusel on midagi nii valesti.

See on täisfunktsionaalne ja sisaldab ka häid funktsioone. P2P, tugev tulemüür, suurepärased privaatsusvalikud, turvalise lingi generaator ja muu, mida mainin, on terviklik pakett, mis töötab kergelt teie seadme ja brauseriga ning paljud funktsioonid on tasuta saadaval.

Windscribe tasuta pakendis

Üldiselt pakub Windscribe palju eeliseid: aus teenus, korralik ribalaiuse toetus, sujuv liides ja palju funktsioone, millel on korralik jõudlus – mis teeb selle raha jaoks heaks.

Hinnakujundus

Windscribe’i hinnastruktuur on väga lihtne ja taskukohane olenemata sellest, kas kasutate tasuta või tasulist versiooni. Nende hinnakujunduslehte saate vaadata siit.

Esimene tase on „Piiratud”, mis on tasuta. Kuid seda saab kasutada ainult ühe seadme jaoks ja ainult 8 asukoha jaoks. Ribalaius on 10 GB kuus, OpenVPN-i konfiguratsioone pole ja pakutakse tulemüüri-, P2P- ja adblock-teenuseid.

Teine aste on „Piiramatu” ja seda saab osta nii kuu kui ka aasta kaupa. Kuuversioon maksab 9 dollarit kuus, samas kui aastane versioon maksab kokku 90 dollarit, mis jaguneb 7,50 dollarini kuus.

Hinnakujunduskavade kirjeldus

KÜLASTAGE TUULEKRESSI

Piiramatu määramistasand võimaldab ühe seadme asemel piiramatuid seadmeid ning 10 GB suuruse kuutasu või 8 asukoha asemel saate piiramatu ribalaiuse ja 46 asukohta. Lisaks saate tasuta OpenVPN-i konfigureerimisi, samuti tasuta saadavaid tulemüüri-, P2P- ja adblock-teenuseid.

Hindan Windscribe’i hinnakujundust – need ei muuda asju liiga palju. Te ei pea tegelikult kulutama aega “õige tehingu” uurimiseks, peate lihtsalt mõtlema, mida soovite.

Ja kui peate selle lisa sammu astuma, saate ikka korraliku hinna eest palju.

Funktsioonid

Olgu, räägime konto loomisel saadavatest funktsioonidest ja võimalustest.

Vahetult nahkhiirtest on Windscriptil palju erinevaid versioone erinevate platvormide jaoks. Saate selle alla laadida oma arvuti – PC, Mac või Linux – ja brauseri, Chrome’i, Firefoxi ja Opera jaoks (vabandust IE ja Safari!).

Tuuleloend oma arvutile

Muidugi saate selle alla laadida ka oma telefoni, eeldades, et teil on ruuteri jaoks iPhone või android ja neil on kolm konfiguratsioonigeneraatori võimalust.

Sulgege oma iphone

Ma arvan, et võimalusi võiks olla rohkem, kuid reaalselt on tore näha, et Windscribe hõlmab kõiki teie aluseid.

Võite kasutada brauserilaiendeid ja töölauarakendusi üksi, kuid kõige parem oleks teil kasutada lihtsalt mõlemat koos (ja nagu Windscribe teile ütleb, võiksite ka seda teha, kuna see ei maksa lisatasu).

Arvasin, et Windscribe’i turvalise lingi generaator (tuntud ka kui Secure.link generator) oli päris vahva. See on kena teenus, mis põhimõtteliselt võimaldab teil sisestada lingi ja koostada saidi jaoks aruandekaardi, aga ka turvalise lühendatud URL-i, mida saaksite kasutada.

Secure.link Generator - Windscribe

Nagu mainitud, on P2P lisatud isegi tasuta versiooni jaoks ja saate ka adblocki – midagi, mis pole VPN-teenuse jaoks tingimata vajalik, kuid mis on sellest hoolimata atraktiivne vara.

Windscribe’ile on omane brauseri laienduse jaoks moodustatud asi, mida nimetatakse püsikiiruse hoidjaks. Sisuliselt ühendab see teid parima serveriga, mis on teile kõige lähemal. Saate selle sisse või välja lülitada ja laiendi rippmenüüst valida mõne muu asukoha.

Selle funktsiooni lisamine on midagi lauaarvutitarkvara nimega Double Hop, mis brauserilaiendiga kasutamisel võimaldab teil ühenduse luua teise asukohaga, et liiklust veelgi peita – kuigi see aeglustab muidugi asja natuke.

Windscribe tarkvara nimega Double Hop

Töölauarakenduses on hea tulemüür paika pandud, see on tore samm veendumaks, et teie tegelikku IP-aadressi ei kuvata. Muidugi saate tulemüüri režiime ümber lülitada, nagu soovite.

Lisaks saate töölauaversiooni jaoks kena funktsiooni nimega „Privaatsussuvandid“, mis võimaldab teil valida mõne erineva valiku vahel: reklaamiblokeerija, antisotsiaalne, jälitamatu ja jagatud isiksus..

Need blokeerivad reklaamid eemaldavad suhtlusjälgijad, teadaolevad reklaamimajakad ja jälitajad, mida saab jälgida mitmel külastatud saidil, ja pööravad brauseri kasutajaagenti iga kord, kui brauseri taaskäivitate..

Ilmselt võin edasi minna, kuid sisutiheda huvides ütleme lihtsalt, et funktsioonid on midagi, mida Windscribe teeb. Sellesse pole koormatud tarbetuid funktsioone, et hea ja stiilne välja näha, kuid sellel on kõik, mida vajate, ja natuke veel, ning see kõik on lisaks sellele väga sujuv..

Klienditugi

Windscribe’i klienditugi pole ausalt öeldes midagi suurepärast. See pole halb, see on lihtsalt üsna keskmine.

Arvan, et tõenäoliselt ei vaja te palju klienditugi, kuna selle kasutamine on üsna iseenesest mõistetav. Kui te ei tea, mis nupp või funktsioon on, leidub sageli käepärane seletus, mis ilmub lihtsalt siis, kui hõljutate kursorit nimetatud segase objekti kohal.

Nende veebisaidil on hunnik seadistusjuhendit iga allalaaditava Windscribe’i paketi kohta (brauseri, opsüsteemi jne).

Asi on selles, et opsüsteemide ja brauserite juhised on YouTube’i videod. Teised vormingud on juhendid üles kirjutanud ja illustreerinud, kuid üldiselt tunnevad need juhendid pisut räpast.

Võib-olla sellepärast, et Windscripti sihitud demograafiline teave on juba piisavalt teadlik, nii et neid pole vaja kodustada – ikkagi on minu arvates mõni asi puudu.

Lisaks mõnele lihtsale seadistusjuhendile on KKK-jaotis „Saada pilet”, mis on põhimõtteliselt vorm, mida saate kasutada tugimeeskonnale sõnumi saatmiseks.

Olen kuulnud, et nad reageerivad neile piletitele üsna kiiresti ning töötajad on väga asjatundlikud ja abivalmid.

Arvan siiski, et teha saab veel palju – pole vestlust ega telefoninumbrit, kuhu helistada. Muidugi hoolitsevad olemasolevad valikud palju, kuid mõne kasutaja jaoks näib otseülekande või klienditeeninduse numbri puudumine räige..

Muidu on klienditugi siiski üsna värskendav – see pole liiga üksikasjalik, kuid on rämps ja vastab enamikule probleemidest, mida kliendid küsivad. Kogu veebisait on varjatud huumori ja – mis kõige tähtsam – aususega.

Seega ei ole klienditugi üldiselt piisavalt hea näide ja puuduvad mõned asjad, kuid üldiselt ei usu ma, et puudused on liiga tõsised.

Kasutuslihtsus

Mulle meeldis, kui valutu paigaldus oli. Ma ei ole tehnoloogia osas kõige vähem teadlikum ega teadlikum tüüp, seetõttu tekitab mind asjade allalaadimisel mõnikord kerge ärevus – mis siis, kui installin veidraid lisandmooduleid?

Millega ma nõustun?

Selliseid probleeme siin pole. Minu internet pole isegi nii kiire, kuid brauseri laiendus oli kiire ja lihtne ning samamoodi töölaua tarkvara (märkus. Olen kasutanud Firefoxi laiendust ja Windows 7 jaoks mõeldud töölauarakendust).

Windscribe - tasuta VPN ja reklaamiblokk - Chrome'i veebipood

Laadige alla Chrome’i jaoks
Laadige alla Firefoxi jaoks

Konto loomiseks pole teil vaja isegi e-kirja, kuid ole ettevaatlik – 10-liikmeline piirang on teile vaid 2 GB kuus ja parooli ei saa lähtestada (võite selle alati hiljem lisada).

Igatahes leidsin, et see integreerub sujuvalt sirvimiskogemusega ja teie töölauakogemust ei häiri tüütute teatistega.

Eriti meeldis mulle, kui tõhus oli brauseri laiend. Kui klõpsate brauseris ikooni Windscribe, avaneb väga lihtne juhtpaneel.

See näitab, kui palju GB-sid teil on jäänud, samuti minu mainitud turvalist linki generaatorit, mida on ülilihtne kasutada.

Kui klõpsate juhtpaneeli küljel asuval nupul, pääsete juurde üksikasjalikumale menüüle, mis suunab teid oma konto sätetele, privaatsusseadetele, abilehele ja nii edasi..

VPN-i põhifunktsioon on muidugi teie privaatsuse kaitsmine – kuid Windscribe võtab täiendavaid samme, et teie igapäevases kasutamises see ei häiriks, nii et seal on suur pluss.

Kuna see on nii kerge ja kompaktne, on see minu arvates ülilihtne VPN-i sisse- ja väljalülitamiseks.

Ma mõtlen seda, et kui te ei soovi kogu sirvimise ajal kasutada VPN-i – näiteks kui soovite enamasti lihtsalt Netflixi voogesitada -, on Windscribe suurepärane selleks hetkeks, kui vajate äkki rohkem privaatsust kui enne – kodust lahkudes ja avalikku võrku minnes nagu kohviku wifi või lennujaama.

Etendus

Üldiselt on Windscribe’i esinemine üsna hea.

See on üsna tüüpiline öelda Windscribe’i kohta, kuid see pole eriti kiire. Sellegipoolest saate selle tööga suurepäraselt hakkama. Leidsin, et see sobib juhuslikuks sirvimiseks, näiteks e-kirjad ja enamasti tekstiga koormatud lehed. YouTube’i videod olid aeglasemad, kui ma oleksin tahtnud, kuid hei – mida sa saad teha?

Muidu arvasin, et veebisaitide URL-idest turvaliste linkide loomine on nii mugav, kui soovisin, ja see oli vaevalt pealetükkiv sirvimiskogemusele.

Lisaks, nagu iga hea VPN peaks, teeb Windscribe ka oma osa teie privaatsuse kaitsmisel, lisaks tööriistadele, mida see teile annab. Ma mõtlen selle all seda, et nad ei salvesta püsivat juurdepääsu logisid ega kasuta midagi oma kasutajate jälgimiseks.

Ma arvan, et tulemüür hoiab hästi vastu, kuna selle kohta pole ilmselt eriti palju kaebusi.
Ehkki te ei näe seda, kvalifitseeruvad need asjad kindlasti heaks etenduseks: pühendumus kulisside taga kasutajate privaatsusele.

Peale kulissidetagust etendust peaks teie igapäevane kasutamine olema just hea. Minu arvates oli see väga lihtne ja puhas kasutada ning see ei seganud kunagi seda, mida ma tahtsin Internetis teha, jäädes samas kiireks funktsioonide juurde pääsemiseks, millega tahtsin proovida mängida.

Tundub, et siin pole palju kommenteerida, kuid hea uudis on see, et lähme ilma uudisteta. Me ei pane tegelikult tähele, kui asjad sujuvad, ja sama kehtib ka Windscribe’i kohta. Kuid võite olla kindel, et see tõepoolest sujub.

Keskmine kiirus

Olen enne installimist ja hiljem installimist testinud windscripti kiirust. Sain näha erinevaid tulemusi, mida saate näha allpool ekraanipiltidena.

kiirus windscribe 2

Järeldus

Nii et kõike kokku mässides on Windscribe kindlasti kindel teenus. Kui tunnete muret selle ülehüpeerimise pärast, saate seda lihtsalt tasuta proovida.

Jah, on ka puudusi, kuid ma ei pea neid piisavalt raskeks, et kaaluda üles kõik Windscriptiga kaasnevad positiivsed küljed … eriti kuna paljud eelised on saadaval tasuta!

KÜLASTAGE TUULEKRESSI

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector