Wix vs Shopify: meie järeldus mõlema platvormi testimisega (2020)

Veebisaidi ja veebipoe ülesehitamine kattuvad märkimisväärselt. Igal piirkonnal on tavaliselt oma suured tarkvara nimed, kuid ka siin on kattumine olemas.


Selles ülevaates vaatlen, mis on minu arvates üks huvitavamaid kattumise juhtumeid ja sellest tulenevat konkurentsi.Ühes nurgas on meil praegu kõige populaarsem poodide platvorm..

Mis puutub komplekti kuuluvatesse lahendustesse (st lahendused, mis tulevad koos kõigega, mida vajate), on Shopify hõlpsasti kuningas.

Alates 2006. aastast on Shopify müük hõlmanud enam kui 82 miljardit dollarit ja praegu toetab see enam kui 600 000 aktiivset kauplust. Aitab, ütles.

Sõrmuse teises nurgas on meil tõenäoliselt kõige populaarsem veebisaidi koostaja: Wix. Wix on kasvanud alates 2006. aastast, et teenindada üle 110 miljoni kasutaja, keskmiselt 45 000 uue registreerumisega iga päev.

Üks valdkond, milles Wix üritab tugevaks saada, on pood. Lõppude lõpuks on Wix kindlalt end juhtinud lihtsa veebisaidi loomise liidrina – miks mitte kasutada nii oma tohutut populaarsust kui ka saidi loomise tööriistu, et muuta kaupluste hoone sarnaselt juurdepääsetavaks?

Shopify on siin kindlasti tugev valik, kuid kas Wixi pood pakub uusi eeliseid? Kas see on võib-olla taskukohasem või veelgi intuitiivsem? Kõiki neid küsimusi (ja palju muud!) Uurin selles ülevaates.

Olen testinud nii Shopify kui ka Wixi ning kuigi pole ühtegi lihtsat vastust, leidub ka vastuseid. Lähme siis edasi!

Sisukord

Spetsiaalse testi vaatamiseks klõpsake järgmistel linkidel

 1. Hinna ja omaduste võrdlus
 2. Kasutuslihtsus
 3. Klienditugi
 4. Turvalisus ja usaldusväärsus
 5. Järeldus: mida ma soovitan?

Hinna ja omaduste võrdlus

Wix
Shopify

PlaanPõhilinePõhiline Shopify
Hind / kuu.20 dollarit kuus29 dollarit kuus
Piiramatu hulga tooteidJahJah
Tasuta SSL-sertifikaatJahJah
Tehingutasud2,0%
24/7 tugiJahJah
Online poodJahJah
Ladustamine20 GB
Ribalaiuspiiramatupiiramatu

Vaatame asja, mida enamik teist (õigustatult) kõigepealt teada soovib: mis on hinnad ja mida saate nende hindade eest?

Shopify’l on sisuliselt kolm taset, alates 29 dollarist Basic Shopify ja lõpetades 299 dollarist Advanced Shopifyga.

poeskäimine-hinnakujundusLisaks nendele on Shopifyl veel kaks plaani: Shopify Plus on mõeldud ettevõttesõbralike lahenduste jaoks ja Shopify Lite (mis pole tegelikult poodide ehitaja, vaid Facebooki küljes olev minipood). Keskendun kolmele ülaltoodud astmele.

Funktsioonide osas saate põhimõtteliselt kõik olulised alates algtasemest ülespoole. Kaasa alates esimesest astmest: pood (mis tähendab ka veebisaidi koostajat ja ajaveebitööriista), lisaks piiramatu hulk tooteid, sooduskoodid, kaasatud SSL-sertifikaat, Shopify saatekulude allahindlused, makseturvalisus, saatelehed ja palju muud.

Need on kõik üsna standardsed / kindlad, kuid midagi suurepärast on see, et Shopify sisaldab hüljatud ostukorvi taastamist esimese astme jaoks. See võimaldab sisuliselt klientidega hõlpsalt ühendust võtta, kui nad lahkuvad teie poest midagi veel ostukorvi.

Kõrgemale astmele tõustes saate rohkem personali kontosid, kinkekaarte, aruandeid, USPS-i prioriteetse posti kuuphinnakujundust (mis lähtub pakkide välismõõtmete arvestamisest nende kaalu asemel, mis võib säästa palju raha) ja madalamad tehingutasud.

Wixil on ka kolm astet äri- ja e-kaubanduse ehitajale.

wix plaanWix on ilmselgelt palju odavam – kõik kolm plaani on põhimõtteliselt Shopify esimese astme skaalal. Oota mida? Kas mitte Wix ei lähe siin lihtsalt automaatselt võitjaks?

Mitte päris. Vaatame, mida Wix pakub. Pidage meeles, et Wixi e-poe plaanid on põhimõtteliselt lisaks olemasolevale veebisaidi loomise tööriistale, nii et saate uskumatult hästi esile tõstetud saidiehitaja ja kaupluse mahutavuse.

Kõigi funktsioonide uurimine võib võtta natuke aega, kuid lühidalt öeldes peaks Business Basicu konto andma teile peaaegu kõike, mida vajate oma poe täielikuks juhtimiseks.

Wix alustab 20 GB salvestusruumiga, mida saab kolmanda astme korral laiendada 50 GB-ni, ja piiramatu ribalaiusega. Saate 5 videotundi, mis on tõenäoliselt enam kui piisav, kuid saate selle limiidi ka värskenduste kaudu eemaldada.

Lisaks saate tasuta rakendusi, aasta jooksul tasuta domeeni (kui soovite; saate oma domeeni ka ilma lisatasuta ühendada), Google Analyticsi ja reklaamikuponge.

Nende kahe võrdlemine on natuke keeruline. Shopify omab tõsiseid kaubandusevajadusi selgelt – see põhineb ainult kauba kohaletoimetamise soodustustel ja allahindlustel ning lisaks täpsematele aruannetele.

Teiselt poolt on Wix 100% vahendustasu – mis tähendab, et see ei võta teie müügist raha välja. See on vastupidiselt Shopifyle, mis võtab teie klientide tehtud ostudelt väikese protsendi lisatasu.

Shopify ei võta domeeni ühendamise eest tasu, kui teil on domeen kolmandalt osapoolelt, kuid selle registreerimine on tasuline. Tõsi, Wix võtab pärast esimest aastat registreerunud domeeni eest tasu, kuid vähemalt esimene aasta on tasuta. Need tegurid moodustavad omamoodi Shopify pagasi – lisatasud või varjatud kulud, mis on kahetsusväärsed.

Lisaks hindavad Wixi taskukohasust kasutajad, kes ei vaja Shopify põhjalikkust. Näiteks on poodikavadel hüljatud ostukorvi taastamise tööriist ja võimalus anda klientidele kuponge. Viimaseid saab rakenduse kaudu tasuta installida (kuigi kvaliteet on küsitav), samas kui installimiseks peaksite minema Shopify teisele astmele.

Wix pakub seega palju olulisi kaupluse tööriistu kas otseselt või kaudselt, palju soodsama hinnaga.

Kujundus on veebipoodide jaoks samuti väga oluline.

Mõlemad ettevõtted pakuvad valikut malle, mille hulgast valida, ja saate muuta peaaegu kõike, mida neis pakutakse. Wix on aga kohandatavuse osas pisut parem ja Wixil on sadu rohkem teemasid kui Shopify-l.

shopify-teemad

Shopify pakub korralikku valikut teemasid, kuid võib vahel tunda, et nad korduvad.

wixi teemadEhkki Wixil on rohkem teemasid, on iga kauplusekategooria jaoks vaid mõned kauplusteemade tüübid. See võib olla kasulik, kuid võib olla ka kitsendav, kuna teil on poe kategooria kohta vaid paar võimalust.

Shopify on sarnane, kuid selle teemad sulanduvad omavahel rohkem. Muidugi toob see esile ka korduse probleemi. Õnneks saate Wixis kasutada ka muid malle ja poe funktsiooni käsitsi lisada. See hõlmab väikest lisatööd teie otsas, kuid lihtsa saidi loomise skeemis pole midagi liiga märkimisväärset.

Kui võtate arvesse muid mitte-poodlikke teemasid, on teil sadu valikuid. Ehkki Shopify teemad pole halvad, võiksin öelda, et Wix võidab pika valikuga just puhta valiku tõttu.

Lisaks teemadele on nii Wixil kui ka Shopifyl rakenduste poode juhuks, kui vaikimisi funktsioonidest ei piisa. Kulude võrdlemine on siin keeruline ja asjad sõltuvad tõesti teie ettevõtte vajadustest.

Ehkki mõned rakendused on tasuta või neil on esimesel kasutamisajal (tavaliselt aasta) madalad hinnad, makstakse palju soovitavaid ja mõned võivad üsna kalliks maksta. Ettevõtjatele, kes saavad seda endale lubada, saavad rakendused teie poe mõned puudused täiustada või lisada klientidele täiendava mugavuskihi.

Kuid paljud ettevõtted saavad mõlemal platvormil olevate tööriistade komplektist lihtsalt suurepäraselt hakkama. Ma ütleksin, et nende ettevõtete jaoks, kes ei arvesta lisakuludega, on Shopify rakendustepoes palju parem ja praktilisem rakendusvalik.

kaupluse kauplusTeisest küljest on Wixil palju parem valik tasuta rakendusi.

Wixi rakenduste turgWixi tasuta rakenduste ainus probleem on see, et kuigi neid on kindlasti palju, pole paljud neist kvaliteetsed lahendused. Shopify rakenduste pood on küll kallim, kuid palju praktilisem, samas kui Wixi pood võib mõnikord piirduda trikkimisega.

Viimane punkt, mida tahaksin mainida: Wixil on midagi nimega Wix Answers, mis põhimõtteliselt võimaldab teil luua oma klientide jaoks klienditoesüsteeme uskumatult hõlpsalt. Sarnaseid asju saate teha ka Shopify rakendustepoe kaudu, kuid see, et Wixil on omaette täisfunktsionaalne tarkvaralisand, on suurepärane.

Lõppkokkuvõttes on Wixit ja Shopify’i raske võrrelda, kuna need säilitavad olulisi erinevusi. See tähendab muidugi ka seda, et neil on erinevad tugevused …

Ma arvan, et Wix on parem valik neile, kellel on kergem poodide vajadusi. Shopify teeks ikkagi suurepärast tööd, kuid kui peate lihtsalt poe üles seadma ja suhteliselt vähe tellimusi võtma, on Wix suurepärane võimalus.

Osaliselt on selle põhjuseks asjaolu, et Shopify võib olla kallim kui see on väärt väiksematele ettevõtetele, kes vajavad poodlahendusi, kuid mitte nii erakordselt. Lisatasud, mida Shopify lisab ostudele, pluss kallid rakendused ja domeeni registreerimise kulud võivad selle pisut koormavaks muuta.

Wix on väiksemate kasutajate jaoks suhteliselt kuluefektiivne. See on funktsioonide osas enam-vähem samal tasemel Shopifyga ja võimaldab mõnes mõttes kasutajatel veelgi rohkem kontrolli oma poe kujunduse üle.

Wixi konto võib pakkuda mõnda funktsiooni, mis on piiratud kõrgema astmelisusega Shopify kontodega, ehkki peate võib-olla minema läbi rakenduste poe ja need ei pruugi olla nii head. Lisaks on Wixil rohkem malle.

Teisest küljest on Shopify parem valik neile, kellel on suuremaid e-kaubanduse vajadusi, ja neile, kes eeldavad, et teevad palju saatmiskulusid (st neile, kes ei müü ainult digitaalseid tooteid).

Shopify pakub kõiki oma poe jaoks vajalikke tööriistu ning lisaks sellele on hulgaliselt perkesi, mis muudavad kauba saatmise palju teostatavamaks. See on parem ka skaleerimise jaoks, mis õigustab astmete vahelist suurt hüpet.

Kokkuvõttes on asjad üsna lõhestatud. Wix võib olla kulutõhusam neile, kellel on lihtsamaid poodivajadusi, samas kui Shopify sobib peaaegu kindlasti raskematele veebiettevõtetele. Muidugi on rohkem tegureid, mis mängu tulevad …

Kasutuslihtsus

Kui lihtne on Shopify või Wixi kasutada? Meie kaks konkurenti on siin väga lähedal.

Pidage meeles, et nii Shopify kui ka Wix on end tugevalt turundanud kui hõlpsasti kasutatavaid saidi / kaupluse ehitajaid. Shopify või Wixi vähendamine ainult salvestusruumide eraldamiseks või saatmisoskuste jaoks võib välja lõigata selle, mis on neile kahele sellisele tohutule veetlusele andnud.

Wix on muidugi teada peamiselt selle poolest, et on veebisaitide looja. Poe haldamine on vaid üks osa veebisaidi koostaja kasutamisest, mis on üllatavalt suurepärane.

Wixi veebisaidi ehitajaNäiteks toote lisamine või haldamine oma poe lehel on sama lihtne kui minna väikesele külgribale, mis sisaldab tavalisi elemente / tööriistu, ja klõpsata poe tööriistal.

wix armatuurlaudWix muudab teie erinevate saitide ja konto haldamise ka väga lihtsaks. Tõsiselt, asjad ei saanud olla intuitiivsemad.

Shopify on erinev. Shopify on endiselt intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav, kuid see on vähem teie silmis: kasutajaliides pole nii toretsev ega animeeritud (mis on kohati eelistatav). Seda on sama lihtne kasutada kui Wixit.

Oluline erinevus on siin: Shopify poe tööriistad on pisut kõrgemad ja selle kasutajaliides teeb parema töö, et need lihtsaks teha, praktilisust ohverdamata. Wixi kasutusmugavus väljendub enamasti saidi loomise ja kujundamise aspektides.

Kuigi Wixil on endiselt kaupluste haldamise tööriistu, mida on lihtne kasutada (vt eespool), on nad üksikasjade osas pisut vähem vastupidavad. Shopify teeb suurepäraseks oma poe teatud aspektide hõlpsa redigeerimise, ohverdamata seejuures võimalust oma detaile kontrollida.

Lisaks nendele erisugustele kasutajasõbralikkusele pakuvad Wix ja Shopify kiirparandusi teatud põhiasjadele. Näiteks Shopify’l on nii nõuandeid (selle kohta lähemalt järgmises jaotises) kui ka kasulikku tarkvara, mis lihtsustab teatud poodide põhialuste loomist.

shopify ehitada brändiWix pakub omalt poolt saidi generaatorit (aga ka logo valmistajat).

Wixi toimetaja

Pidage meeles, et see erineb olemasoleva malli redigeerimisest: kui lihtsast veebisaidi koostajast ei piisanud, võite hankida ühe automaatselt genereeritud.

Ehkki see kõlab suurepäraselt, pole see praktikas muidugi nii hea lahendus. Kui juhite veebiettevõtteid, ei arvestata te arvatavasti Wixi automaatselt loodud saitidega.

Shopify tarkvara on selles osas pisut praktilisem, kuid minu arvates kehtib sarnane põhimõte: kuigi Shopify võib aidata teil logo luua, võib teil see juba olemas olla. Jälle on tore, et seda saab.

Kokkuvõttes võib öelda, et nii Shopify kui ka Wix on kasutusmugavuse osas tipptasemel, kuid neil on need tugevused erinevates valdkondades. Wixi kasutusmugavus tuleb kõige paremini välja saidi ehitamise kogemuse jaoks, kuna see annab teile disaini üle palju kontrolli, ilma et see teeks ebasõbralikke asju.

Wix ohverdab siiski mõned üksikasjad poodide funktsioonide (näiteks toodete või tellimuste) osas, mida Shopify ei oma. Shopify on hõlpsasti kasutatav kaupluste funktsioonide haldamiseks ilma detaile ohverdamata, kuid seegi ei lase teil disainiga nii palju vaeva näha kui Wixil.

Lõppkokkuvõttes nimetan seda lipsuks: see sõltub lihtsalt sellest, mida te siin tähtsustate.

Klienditugi

Nii Shopify kui ka Wix omavad kasutajasõbralikkuse kohta tähemaineid. Ehkki see kipub tähendama tarkvara sõnasõnalist lihtsust, kattub kasutajasõbralikkus klienditoega palju.

Klienditugi on hädavajalik. Kuigi Shopify ja Wix on suhteliselt hõlpsasti kasutatavad platvormid, saab kogenud või asjatundlikku kasutajat siiski aeglustada, kui neid platvormidele ei kasutata.

Lisaks pole kunagi valus teada, kuidas saate oma kontot maksimaalselt ära kasutada. Sel juhul on kvaliteetne klienditugi hädavajalik, isegi kui teenust on lihtne kasutada. Räägin kahest peamisest klienditoe tüübist: esindajad, kelle jaoks on olemas kontakt ja kohapealne teave.

Wix kannatab esindajate poole pöördumise võimaluste pärast pisut. Poodide kasutamisel Wixiga saate kontakteeruda esindajatega telefoni või piletisüsteemi kaudu – reaalajas vestluse võimalust pole.

Isegi kui maksate kõige kallima Wixi konto eest ja saate seega VIP-tuge, pole telefoniliinid ööpäevaringsed.

Kõiki asju arvesse võttes pole see suur probleem. Telefonis ootamine võib aga tüütust tekitada, lisaks on reaalajas vestlus suurepärane võimalus kiirete vastuste saamiseks, samal ajal kui arvuti multimeediumis töötab. Ei midagi tohutut, aga kindlasti kahetsusväärne.

Shopify pakub kõiki kolme meetodit esindajatega kontakteerumiseks. Minu kogemuse kohaselt pole Shopify klienditoe töötajad olnud midagi, kui mitte abiks.

poeskäimine-vestlusLaheda reaalajas vestluse ning hea telefoni- ja piletitoe eest annaksin Shopify rekvisiidid, et nad oleksid töötajatega kontakteerumisel paremad. Wix pole paha – telefonitugi ja piletitoed on tavaliselt korralikud – kuid Shopify paistab lihtsalt silma.

Lisaks otse klienditoega ühenduse võtmisele pakuvad Wix ja Shopify kohapealseid teabe- ja haridusressursse.

Neist kahest teeb Shopify palju rohkem. Shopify-l on nii palju ressursse, et neid kõiki on keeruline jälgida.

Shopify ressursside hulgas on esmatähtsad abikeskus ja kogukonna foorum. Abikeskus on teadmistebaas, mis on väga põhjalik, hästi korraldatud ja puhta väljanägemisega. Abikeskuse sirvimine on sama lihtne kui konkreetsete artiklite otsimine.

poekeskuse abikeskusShopify foorumilehed pole nii avameelsed kui abikeskus, kuid need on siiski üsna kasulikud, eriti konkreetsemate probleemide korral. Shopify suuruse juures on hea see, et võite leida palju foorumeid ja nõuandeid Shopify kohta isegi väljaspool selle saidi foorumit.

Lisaks sellele sisaldavad Shopify muud ressursid põhjalikumaid äri- ja poodidele orienteeritud juhendeid ja kursusi. Täpsemalt hõlmavad need järgmist: ajaveeb, Shopify Akadeemia, hariduslike e-raamatute sari, mida nimetatakse juhenditeks, ja paar taskuhäälingusaadet.

Lõpuks pakub Shopify palju tööriistu: silmapaistvamad on ettevõtte entsüklopeedia ja Shopify Polaris (milles on üksikasjalikku teavet Shopify disainistandardite kohta), kuid seal on ka terve leht muid tööriistu.

uurige tööriistuEhkki ma ei saa öelda, et need tööriistad on hädavajalikud, on Shopify klienditeeninduse üks parimaid, mida ma eales näinud olen, muljetavaldav pikkus, mille jooksul Shopify on teinud sellised asjad oma klientidele (ja potentsiaalsetele klientidele) kättesaadavaks..

Wixi klienditoe ressursid, peale esindajate, on üldiselt korralikud, kuid neid lihtsalt ei võrrelda Shopify omadega.

Wixil on oma blogi, mis sisaldab kasulikku teavet, kuid pidage meeles, et see pole sugugi nii e-kaubandusekeskne kui Shopify, sest Wix aitab ka inimesi, kellel pole maksete töötlemise saite.

Ka Wixi abikeskus on väga laiahaardeline – võib-olla mitte nii hea kui Shopify oma -, kuid kindlasti on hästi arenenud teadmistebaas.

wixi abikeskusKõigi kokku panemiseks on raske öelda, et Wix võrdleb seda tõesti Shopify klienditoega. Tahaksin veel kord korrata, et Wixil on hea tugi: teadmistebaas on tõesti kindel ja esindajatega telefoni või pileti kaudu kontakteerumine töötab üsna hästi.

Shopify arvukad ressursid, tööriistad, põhjalik teadmistebaas ja väga abivalmid esindajad annavad sellele klienditoega siiski võidu.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Muidugi on meil veel üks viimane oluline tegur, mida käsitleda, ja see on üks olulisemaid. Eriti kui teil on veebiettevõte või mõni teie ettevõtte osa on võrgus, on hädavajalik turvalisus ja püsivalt hea jõudlus.

Tõsi öeldes: Shopify ja Wix ei ütle oma turvalisuse kohta tonni. Mõlemad lähevad endast välja, et näidata, et neil on makseteabe käitlemiseks vajalik sertifikaat (mõlemal on PCI vastavus kõrgeimal tasemel).

Shopify on tegelikult terve leht pühendatud oma PCI vastavuse näitamiseks.

poodide poodPCI-ga vastavus on hea, kuid see on ka turvalise ostukorvitarkvara põhiosa ega ütle palju.

Enda turvalisuse kirjeldamisel on Wix veelgi hullem.

Wix-viiruse kaitseSelles abikeskuse artiklis öeldakse peaaegu midagi.

Teisest küljest on Wixil minu mõõtmiste järgi üsna hea tööaeg ja väga hea reageerimisaeg.

Wixi testi saidi tööaegEhkki on tõsi, et tegelikult peaksime Wixi turvalisuse kohta rohkem teadma, on vähemalt jõudlus üsna hea.

Shopify on selles valdkonnas põhimõtteliselt sama: kuigi kumbki ettevõte ei ütle oma veebisaitidel turvaprotokollide kohta palju, vastavad nad tööstuse turvalisuse kuldstandarditele ja toimivad väga hästi.

Olen leidnud, et nii Shopify kui ka Wix on väga usaldusväärsed teenused mitte ainult nende tööaja ja reageerimise aja, vaid ka igapäevase tarkvarakogemuse osas. Ma ei ole näinud mingeid tõrkeid ega vähemalt ühtegi märkust.

Ja kuigi avaldamata jätmine on kahetsusväärne, ei tähenda see tingimata, et Wixil ja Shopify’l oleks halb turvalisus: vähemalt Shopify on töötanud tehingutes kümneid miljardeid, ilma suurema vaevata.

Mis puutub turvalisusesse, siis ma ütleksin, et tunnen end Shopify osas pisut paremini selle väljakujunenud rekordi tõttu, kuid et mõlemad ettevõtted on tõenäoliselt hästi. Usaldusväärsuse osas on mõlemad ettevõtted tähed.

Järeldus: mida ma soovitan?

On selge, et Wix ja Shopify on väga sarnased, kuid võtmevaldkondades siiski erinevad. Shopify on e-kaubanduses tohutult väljakujunenud nimi ja Wix on veebisaitide loomisel tohutult väljakujunenud nimi.

Wix on siin pisut püsti tõusnud, üritades ostukorvitarkvara olemasolevale saidi loomise tarkvarale ehitada, mis on üsna loomulik ettevõtmine – kaupluste ehitamine ja saidi ehitamine kattuvad ju palju.

Kumb on siis parem? Ha, teeme ainult nalja. Me kõik teame, et see pole nii lihtne. Vaatame läbi põhipunktid.

Shopify ja Wix toimivad mõlemad väga usaldusväärselt, vastavad e-poe usaldusväärsuse valdkonna kriteeriumidele, kuid ei avalda piisavalt oma turbepraktikaid.

Shopify klienditugi on fenomenaalne, ehkki Wix on ka päris hea – see on Shopify omaga võrreldes lihtsalt halvem..

Kasutajasõbralikkuse osas on mõlemal ettevõttel maine, et nad on klanitud ja väga hõlpsasti kasutatavad. See maine püsib, kuid erineval viisil.

Shopify muudab teie poe teatud aspektide redigeerimise väga lihtsaks, ohverdamata pisidetaile või lisafunktsioone. Shopify disainivõime on samuti tugev ja hõlpsasti kasutatav, kuid see ei võimalda nii palju kontrolli kui Wixi ehitajal.

Wix seevastu võimaldab tohutut kasutajate kontrolli saidi väljanägemise üle, muutmata asju liiga keerukaks. Kompromiss seisneb selles, et kuigi saate oma poe funktsioone väga hõlpsalt hallata, kaotate siiski osa üksikasjadest ja rangusest, mida Shopify abil saate..

Kui nüüd arvestada hindade ja peamiste omadustega: Shopify on selgelt palju kallim. Selle kolm peamist taset on Wixi ulatusest kaugemal – Wixi kolm poodiplaani hõlmavad vaid paari dollarit Shopify esimese astme vahemikus..

Shopify plaanid võivad teha tõsiseid raskusi – sõna otseses mõttes tarnete näol. Üks põhjus, miks Shopify on mõeldud väikeettevõtetele, on see nii saatekulude vähendamise kui ka aja kokkuhoiuks saatekirjade, saatmisalanduste ja muu abil. Ka Shopify rakenduste pood on tõsisem (pluss ka kallim).

Teisest küljest pakub Wix enamikku e-poe olulistest omadustest väga soodsa hinnaga. Saate hakkama kõigi vajalike tellimuste, toodete, allahindluste ja kupongidega – seda kõike umbes Shopify algtaseme plaani hinnaga, isegi kui peate selleks installima mõned tasuta rakendused.

Lisaks ei võta Wix tüütuid komisjonitasusid ega tehingutasusid, mida Shopify teeb, sisaldab tasuta domeeni (aasta jooksul), sellel on palju tasuta rakendusi ja sellel on sadade teemade vahel, mille vahel valida.

Põhiprobleem on see, et kaotate natuke detaile – ärge muretsege, see pole midagi tõsist, kuid te ei suutnud hoida tohutult detailset CRM-i nii, nagu saaksite Shopify kaudu – ja te ei saa oma ettevõtet nii hästi laiendada kui saate Shopify abil.

Lühidalt, jah, Shopify on kallim, kuid nende ettevõtete jaoks, kes ootavad palju saatmist ja / või kes eeldavad vajadust ulatuse järele, võib see osutuda väga kulutasuvaks.

Wix pole siiski mõttetu: see on parem ettevõtetele, kes võivad pakke saata, kuid mitte suurtes kogustes, või kõigile, kes müüvad veebitooteid. Shopify võib olla kasulik ka sellistele inimestele, kuid kui neil inimestel pole rangeid vajadusi ostukorvide järele ja nad vajavad ainult põhitarkvara, pakub Wix taskukohasemat viisi töö tegemiseks.

Kui olete endiselt segaduses, ärge muretsege. Shopify pakub 14-päevast tasuta prooviversiooni, millega saate mängida, ja Wix laseb teil teha tasuta konto, mida saab kasutada veebisaidi koostajana. Saate isegi poe täiesti tasuta üles seada; lihtsalt ei saa te oma domeeni all avaldada ega makseid töödelda enne, kui olete oma konto täiendanud..

Mida te siis ootate, minu kaasettevõtjad? Aeg ettevõtlusega tutvumiseks!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map