000WebHost İnceleme: 000Webhost kullanarak Artıları ve Eksileri

000WebHost İnceleme: 000Webhost kullanarak Artıları ve Eksileri

000WebHost İnceleme: 000Webhost kullanarak Artıları ve Eksileri

Bu 000WebHost İncelemesi 10 Haziran 2019 tarihinde gözden geçirilmiş ve güncellenmiştir..


Ücretsiz bir ev sahibi almak her zaman heyecan verici bir anlaşma, özellikle bütçeniz azaldığında. Eğer ücretsiz hosting arıyorsanız o zaman tanınmış ve ücretsiz hosting seçenekleri biraz sınırlı olduğunu fark ediyorum.

Burada popüler ücretsiz barındırma hizmetleri ile bilinen böyle iyi bilinen bir barındırma seçeneği hakkında konuşmak istiyorum. Bu 000webhost’tan başkası değil.

000webhost, Hostinger’in bir parçasıdır. 000webhost ile bir ömür boyu ücretsiz hizmet boşuna, daha benzersiz yapmak için bir neden.

000Webhost’a daha ciddi bir alternatif ›

Tamamen ücretsiz bir barındırma hizmeti olan 000webhost’un birkaç sınırlaması vardır, ancak muhtemelen ücretsiz barındırmada asla beklemeyeceğiniz bir dizi avantaj sağlar.

Bu yüzden, işin özüne inerken, 000webhost’un incelememle daha ayrıntılı olarak tartışacağım birkaç artı ve eksileri var.

000webhost hakkında daha fazlasını okumaktan zevk alın!!

000webhost’un artıları:

000webhost çoklu faydalar sağlar. Kolayca tamamen işlevsel bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Başka bir şey hakkında konuşmadan önce, en önemli parametrelerden biri olan çalışma süreleri hakkında daha fazla ayrıntı vereyim..

Çalışma Süresi ve Performans:

Cebinize uyan ve oldukça iyi çalışma süresi sağlayan bir barındırma platformu seçmekten daha iyi ne olabilir??

Evet, doğru tahmin ettiniz, 000webhost iyi bir çalışma süresi metriği sağlar. Birçok durumda% 99,9 kesintisiz çalışma süresi sağlayan% 99’luk bir çalışma süresini garanti eder.

Çalışma süresi endüstride en iyi olmayabilir, ancak çok az ücretsiz barındırma hizmeti tutarlı bir çalışma süresine sahiptir..

Çalışma süresi garantisi, hizmetlerine güvenilirlik katar ve ücretsiz barındırma konusunda şüpheci olan kullanıcıları garanti eder.

000webhost’u bir süredir kullandım ve çalışma sürelerini izledim. Aşağıda en yakın zamanları.

000webhost incelemesi

Şimdiye kadar, iyi oldu, 000webhost çekici çalışma süresi ve performans metrikleri veriyor.

Güvenlik ve Güvenilirlik:

Daha da ileri giderek, 000webhost kullanarak güvenliğin ne kadar iyi olduğunu kontrol edelim. 000webhost birkaç yıl önce hack ve güvenlik konularından payını aldı.

Bununla birlikte, 000webhost bu sorunların üstesinden gelmiştir ve ücretsiz hostingleri için bile zorunlu güvenlik özelliklerini dahil etmiştir.

000webhost gelişmiş bir güvenlik duvarı kullanır ve DDoS koruması içerir. Düzenli güncellemeler sağlar ve sürekli izlenir.

Güvenlik

Verilerinizin her zaman yedek olmasını sağlamak için anında yedeklemeyi destekler. Kutusundan çok fazla güvenlik özelliği olmamasına rağmen, yine de yeterince iyi güvenlik desteği.

Özellikleri:

Genellikle, çoğu kullanıcı ücretsiz bir barındırma hizmetinin çok fazla özelliğe sahip olmasını beklemeyebilir. Bu varsayımın aksine, 000webhost’un iyi bir özellik listesi var.

PHP ve MySQL’i cPanel ile destekler. Ücretsiz bir web sitesi oluşturucu alırsınız. 000webhost, Curl, Zend, XML, fopen (), PHP soketleri, GD2, Ioncube yükleyici, .htaccess ve diğer birçok PHP özelliğini destekler.

000webhost, WordPress, Drupal ve yaklaşık 50 diğer komut dosyası gibi diğer uygulamaları yüklemek için kullanılabilen tek tıklamalı bir otomatik yükleyici sağlar.

Ücretsiz barındırma ile 10 GB bant genişliği, 1 GB Disk alanı, ücretsiz alan adı barındırma, ücretsiz cPanel, ücretsiz web sitesi oluşturucu, 2 web sitesi, WordPress otomatik yükleyici ve ek bir ücret ödemeden anında hesap aktivasyonu elde edersiniz.

Web barındırma ücretsiz hosting

CPanel, 100’den fazla ücretsiz şablon, çoklu dil desteği, HotLink koruması, IP Reddetme Yöneticisi, Parola Korumalı Dizinler sunar..

Kullanım kolaylığı:

Ücretsiz bir barındırma hizmeti kesinlikle çok dikkat çeker. Bunu söyledikten sonra, bu birden çok kullanıcı tarafından erişilebileceğinden, barındırma hizmetinin kullanımı kolaydır.

000webhost hepsini gerçekten çok basit hale getiriyor.

Mevcut seçenekler iyi bir şekilde resimlenmiş ve ayrılmıştır, böylece işlerin nasıl çalıştığını anlamaya çalışmak için zaman harcamazsınız.

000webhost kullanım kolaylığı

Dosya yöneticisi basittir ve dosyaları hızla yükleyebilirsiniz.

dosya yöneticisi 000webhost

Veritabanınızı yönetmek kolaydır ve çok hızlı bir şekilde veritabanı ekleyebilir / silebilirsiniz. Seçenekler açıklayıcıdır ve veritabanlarını yönetmek için uzman yardımına ihtiyacınız olmayabilir.

veritabanını yönet

000webhost ile en fazla 5 e-posta ileticisi oluşturabilirsiniz. Şimdi, bu tekrar kullanımı basit.

e-postaları yönet

Web sitesinin tamamını yönetmek mevcut ayarlar seçenekleri kullanılarak yapılabilir.

ayarlar

Yani genel 000webhost kullanımı son derece basit ve acemi kullanıcılar için çok şey.

Müşteri desteği:

Herhangi bir yardım için 000webhost’a ulaşmanın en kolay yolu forumlarıdır. Bir bilgi tabanına sahiptir ve SSS’yi destekler.

Web sitesinde, çeşitli konulara dayalı birden fazla öğretici bulacaksınız. Ayrıca bir blog bölümü var.

000webhost, hosting hakkında daha fazla bilgi edinmenin başka bir yolu olan başka bir öğrenme ortağı BitDegree ile bağlanmıştır.

000webhost canlı sohbeti desteklemez. Ancak, premium planı premium müşteri desteği sağlar.

Web Sitesi Oluşturucu:

Burada iyi haber, ücretsiz hosting ile de ücretsiz web sitesi oluşturucu boşuna. Diğer birkaç ücretli hosting platformu web sitesi üreticileri için kullanıcıları ücretlendirirken, 000webhost bunu ücretsiz tutar.

Sıfırdan bir web sitesi oluşturabilir veya mevcut bir web sitesini yükleyebilirsiniz. Web sitesi oluşturucu ayrıca WordPress web sitesi binasını da destekliyor.

Web sitesi oluşturucularını kullanmaya başlamak için sıfır kodlama uzmanlığına ihtiyacınız var. Farklı alan adı gereksinimlerine dayalı bir dizi şablona erişebilirsiniz.

Web Sitesi Oluşturucu

Özellikle ücretsiz hosting kullanıyorsanız, çok iyi sayıda şablon olan iyi bir 198 şablon koleksiyonuna sahiptir..

Sayfadaki herhangi bir bölümün düzenlenmesi ve özelleştirmeler basittir. Mevcut seçenekler yüksek ve net.

şablon

Çok boyutlu duyarlı, çoklu haritaları destekler, iyi e-ticaret desteği ve çoklu dil desteği sağlar. Tüm bunlar Instagram, Facebook Twitter ve diğerleri gibi popüler sosyal medya platformlarını içeren iyi sosyal medya desteği ile birleştirilmiştir..

Diğer planlar:

000webhost’un sunabileceği çok şey var, çok az barındırma platformunun sağladığı bir şey. Buna ek olarak, ücretsiz barındırma mevcut tek seçenek değildir.

000webhost, üstün Hostinger planları ile daha fazlasını sunar. 000webhost, Hostinger’in bir parçasıdır. Mevcut diğer planlar Single ve Premium’dur..

Her iki plan da 30 günlük risksiz bir deneme sunuyor. Tek plan ayda 0,80 $ ‘dan başlar ve ayda 7,99 $’ dan yenilenir. Premium plan ayda 2,15 $ ‘dan başlar ve 11,95 $ / ay’ da yenilenir..

000webhost planı

Premium planlar 7/24/365 müşteri desteği sağlar. Daha fazla bant genişliği, alan, e-posta hesabı, veritabanı ve sunucu kaynağı elde edersiniz.

SSL sertifikası, Günlük yedeklemeler ve CloudFlare koruması ayrı bir fiyatla satın alınabilir.

000webhost’ın eksileri:

000webhost sağlam ve umut verici bir barındırma hizmeti sağlar. Ancak, diğer tüm platformlar gibi 000webhost birkaç eksileri ile geliyor.
Yani, bu ciddi engelleyiciler?

000webhost kullanırken neyin olumsuz olabileceğini anlamak için okumaya devam edin.

Basit web sitesi oluşturma: Peki, sadece 000webhost’un kullanımı çok kolay bir web sitesi oluşturucusundan bahsetmiş miydim? Evet, bu doğru!!

Bu basit bir web sitesi oluşturmak için iyi bir yerdir. Ancak, görsel olarak çekici ve son derece yaratıcı web sitelerine ihtiyacınız varsa, bu 000webhost ile zor olabilir.

000webhost, UI açısından zengin web siteleri oluşturamaz. Ancak bunun kendi sınırlamaları vardır. Çok minimalist grafik açısından zengin bir web sitesi oluşturma desteği var.

Kısıtlamalar: Ücretsiz gelir ve evet 000webhost’un da kendi sınırlamaları ve kısıtlamaları vardır. Temel olarak, bant genişliği veya müşteri desteği veya CPU kullanımı olsun, premium müşteri ile benzer bir ayrıcalığa sahip olamazsınız..

Bunlar 000webhost için bir con olmayabilir.

Bununla birlikte, bir kullanıcı olarak, 000webhost kullanırken kısıtlamaların neler olduğunun farkında olması gerekir.

Güvenlik: Şimdi burada 000webhost profesyonelleri ile birlikte ortaya çıkıyor. Güvenlik, 000webhost’un önem verdiği bir şeydir.

Bunu söyledikten sonra, vurgulamak için bir şey, ücretsiz bir barındırma hizmeti 000webhost olarak onu kullanan çok sayıda kullanıcı nedeniyle güvenlik tehditlerine daha fazla maruz kalacak olmasıdır.

000webhost temel güvenlik özelliklerini sağlarken, web sitesi üzerinden de bahseder..

güvenli 000webhost

Yani, tam olarak güvenli olduğunuzu kesin olarak belirlemez.

SONUÇ:

000webhost temel hizmetlerin çoğunu sağlar ve diğer ücretsiz hosting sağlayıcılarının sunabileceğinden çok daha fazlasını sağlar.

Önemli barındırma hizmetleri sağlar ve kullanımı kolaydır. Hosting platformlarını keşfetmeye çalışan öğrenciler ve teknoloji meraklıları için ideal bir seçenektir.

Bu hayat için ücretsiz gelir ve başka bir gizli maliyeti yoktur, bu da bir avantajdır.

Yani, tonlarca üst düzey özellik, güvenlik, müşteri desteği ile ciddi bir iş arıyorsanız, bu muhtemelen doğru seçim olmayabilir.

Bunun için kesinlikle Hostinger’a bakmalısınız..

Hostinger’ı denemeye karar verirseniz, barındırma paketlerinde% 15 indirim alma kılavuzumuza göz atmayı unutmayın:

Hostinger’da% 15 İndirim Kazanın

Ancak, yeni bir web sitesini başlatıyorsanız ve bütçeniz düşükse, 000webhost seçmek için çok şey var.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector