2020 İlhamınız için En İyi 25 Web Sitesi Tasarımı

2020 İlhamınız için En İyi 25 Web Sitesi Tasarımı

2020 İlhamınız için En İyi 25 Web Sitesi Tasarımı

Her şey için bir web sitesi oluşturmak günümüzde bir trend haline geldi. Oyun, alışveriş, sosyal medya, video akışı, sesli kitaplar, haberler ve daha pek çok şey için web siteleriniz var.


Kendi web sitenizi başlatmak istiyorsanız, devam edin. Ancak, web sitenizin lansmanından sonra ne kadar başarılı olabileceğini düşünüyorsunuz? Hiçbir şey söyleyemem, değil mi? Web siteniz için yenilikçi bir tasarım şablonu seçmek, rakiplerinize göre size avantaj sağlayabilir.

Kendiniz için benzersiz bir web sitesi tasarımı oluşturmanıza ilham vermek için en iyi web sitesi tasarımlarından birkaçını not ettik.

Bir göz at…

1. Merhaba Sinek

İlham Verici Web Sitesi Tasarımları

Hi Fly, diğer havayolu şirketlerine kiralama ve kiralama hizmeti sunan uçak kiralama uzmanları için bir web sitesidir. Bu web sitesini açtığınızda, etrafta bir dizi hareketli bulut görünür olacak ve yavaşça bir uçak çıkacak.

Bu, ziyaretçilerinizi şaşırtmak için ortaya çıkan bir şey istiyorsanız, web sitenizin ana sayfa tasarımı ile nasıl çalışabileceğiniz hakkında bir fikir verebilir..

2. Çalışmalarımız

İlham Verici Web Sitesi Tasarımları

Bu web sitesi inanılmaz efektlere sahip – fare işaretçisi, işaretçiyi tıklanacak herhangi bir kelimeye doğru hareket ettirdikçe genişleyen küçük bir halka ile kaplı bir noktadır. Ana sayfa sizden kaydırmanızı ister ve siz yaptıkça arka plan yakınlaşır ve başka bir sayfaya yükselir.

Sayfaların su dalgası etkisi var ve ilerledikçe resimlerin slayt gösterisi gerçekten pürüzsüz.

3. Jomor Tasarımı

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

Jomor Tasarım

Jomor Design, işletmeniz için markalı web siteleri oluşturmanıza yardımcı olur. Bu sanatçının bazı harika web sitesi tasarımlarına ana sayfada ve iş segmentinde bakabilirsiniz. Efektler hoş, fare işaretçisini ana sayfadaki bağlantılara götürdüğünüzde, bağlantılar web sitesinin veya çalışmanın görüntü biçiminde görünür.

Aşağı kaydırırken, başlıklar ve görüntüler artar ve “projeyi görüntüle” düğmesi, o projenin görüntüsünün yakınında serbestçe dönmeye ve hareket etmeye devam eder.

4. ROKY

İlham Verici Web Sitesi Tasarımları

Her tür web tabanlı projeyi tasarlamanıza ve kodlamanıza yardımcı olan dijital bir üretim stüdyosunun eşsiz bir web sitesi. Web sitesi, çalışmaları hakkında farklı bilgilere sahip olan yukarı ve aşağı kaydırmamıza izin veriyor.

Ekranın ortasında, web sitesinin bölümlerinin 360º görünmesini sağlayan, onu yaratıcı ve farklı kılan bir küre var..

5. Özerklik

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

Özerklik

Autonomy, benzersiz bir ana ekrana sahip çok yaratıcı bir web sitesi tasarımına sahiptir. Ana Sayfa, kaydırmak ve başka bir sayfaya gitmek için bir anket ile donatılmıştır. Diğer sayfada, istediğiniz kredi miktarını artırdıkça kayan bir anket var ve aşağıdaki süreyi seçin.

Tasarım, ziyaretçileri web sitesinde daha uzun süre meşgul eden çekici.

6. VS + CO

İlham Verici Web Sitesi Tasarımları

Bu web sitesi sanatçılar ve fotoğrafçılar için bir yönetim platformu sunmaktadır. İlk ziyaret ettiğinizde web sitesi basit görünür, ancak fareyi logoya doğru hareket ettirdiğinizde, arka plan rengi değişmeye devam eder (her seferinde bir renk).

Web siteniz için basit ve yaratıcı bir düzen seçmek istiyorsanız bu tasarım size yardımcı olabilir.

7. DeepCube

İlham Verici Web Sitesi Tasarımları

Aşağı ilerledikçe, arka plan yükselir ve renk ve şekli değiştirir. Ayrıca ekranın sağ tarafında, atomlar birbirine çizgilerle belirli bir şekilde bağlı olarak gösterilir. Bu çizgiler arka planda kaybolur ve atomları siyah noktalar şeklinde bırakır.

8. Sürdürülebilirliğin Geleceği

İlham Verici Web Sitesi Tasarımları

Bu bir web sitesi şeklinde oluşturulan bir makaledir. Çekici bir tasarıma sahiptir ve sayfa boyunca aşağı kaydırırken bölümlerin slayt gösterisi ilerler. Konunun arka planında oynayan GIF’ler var.

9. Evde

İlham Verici Web Sitesi Tasarımları

Bu web sitesinin ana sayfasında ekranda kalem işaretli bir düzen var. Slayt gösterisi dalgalı bir efektle değişir ve projeleri tıkladığınızda sizi tasarımın yükseldiği yeni bir sayfaya yönlendirir.

Temel olarak evinizin tasarımlarına yenilik getirmek isteyen iç mimarların bir web sitesidir.

10. Bukalemun Medyası

İlham Verici Web Sitesi Tasarımları

Web sitenizin tasarımı, çalışmanızın kalitesini tasarımın kendisi ile paylaşacak şekilde olmalıdır. Chameleon Media, ana sayfa tasarımından gözlemleyebileceğiniz bir reklam ajansı ve film yapımcısıdır.

Fare işaretçisini ekranda herhangi bir yere götürdüğünüzde arka planda dalgaların etkisi var.

11. Zeeman

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

Zeeman

Zeeman biri sınırlı sayıda hibrit diğeri de tasarımda iki spor ayakkabı tasarladı. Her ikisi de web sitesinde görüntülenir ve imleci oraya götürdüğünüzde dönen ana sayfada bir oynatma tekerleği vardır.

12. Akufen

İlham Verici Web Sitesi Tasarımları

Bu web sitesinin Ana Sayfasında, işaretçileri onlar üzerinde hareket ettirdikçe hareket eden 3D Bloklar vardır. Belirli bölümlere tıkladığınızda, tasarımlarının slayt gösterisi saydam arka planda görünen bloklarla başlar.

13. Merkür Akademisi

İlham Verici Web Sitesi Tasarımları

Web sitesi tasarımı sadece şaşırtıcı. Eğer bir uzay oyunu sevgilisiyseniz, kesinlikle görseller ilgi çekici olacaktır. Temel olarak size yazılım oluşturmayı öğretiyorlar.

Asteroitler ve uydular sayfada hareket etmeye devam eder ve aşağı kaydırdığınızda uzay aracı işaretçiyle birlikte bir sonraki bölüme gider.

14. 36 Gün Türü

İlham Verici Web Sitesi Tasarımları

Etkileşimli bir web sitesi tasarımı oluşturmaya karar verirseniz, 36 Gün Türü’nün düzeni size yardımcı olabilir. İmleci hareket ettirdiğiniz her harfte, o harfin hareketini kontrol edebilirsiniz. ENTER’a tıkladığınızda, çeşitli sanatçılar tarafından tasarlanan alfabe ve sayıları görebileceksiniz..

15. Bir Mavi Kayma

İlham Verici Web Sitesi Tasarımları

Bir mavi kayma tasarımı denizdeki denizci gemisine dayanmaktadır. Ekranın ortasında, tutamaklar gibi görünen farklı bölümleri olan tekerlek veya dümen bulunur. Arka planda, deniz suyu dalgalarının sürekli bir videosu oynamaya devam ediyor.

16. Bu Ötesinde

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

Bu Ötesinde

İş ve kişisel gelişiminde onlara yardımcı olacak doğru kitleyi oluşturan bir etkinlik yönetim şirketinin web sitesi. Ana sayfada, solda şu ana kadar yaptıkları etkinliklerden bir video bulunan bir logo var.

Tasarım açısından basit, ancak etkili içeriğe sahip olan bu web sitesi tasarımı, etkinlikler düzenleyen bir şirketseniz size yardımcı olabilir.

17. ADN

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

ADN

ADN bir dijital pazarlama ve web sitesi tasarım şirketidir. Bu web sitesindeki fare işaretçisi, arkasındaki işaretçiyle birlikte hareket eden hareketli bir üçgenin ardından bir noktadır. Aşağı kaydırın ve çalışmalarını görün.

Web sitesi tasarımı güzel ve kolay, yazı tipi ve arka planda 2 renk var. Hiçbir şey ortaya çıkmaz ve basit bir düzen.

18. Comptoir Libanais

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

Lübnan

Renkli bir arka plan ve eski grafik bir restoran web sitesi. Aşağı kaydırdığınızda, öğeler GIF biçiminde oynatılır.

19. Kazuki

İlham Verici Web Sitesi Tasarımları

Bu bir sanatçının portföy web sitesidir. Aşağı ilerledikçe, resminin slayt gösterisi değişken bir arka planla başlar.

20. ARVR Büyüsü

İlham Verici Web Sitesi Tasarımları

Bu, Artırılmış Gerçeklik ve Sanal Gerçeklik yaratıcısının bir web sitesidir. Ana sayfada, imlecin hareketinin karşı tarafında hareket eden bir 3D Görüntü var.

21. Aynalıbol

İlham Verici Web Sitesi Tasarımları

Reklam ajanslarının veya tasarımcılarının web sitesi için başka bir konsept Mirrorball. Diğer sayfalara ve işlere olan tüm bağlantılar, web sitesinde görünen küresel topa entegre edilmiştir. Aşağıdaki kaydırıcı topun boyutunu değiştirmemizi sağlar.

Yakınlaştırmak için kontrolü kullanın ve topu döndürmek için + taşı tıklayın. Toptaki ekranlardan herhangi birine tıkladığınızda, söz konusu eserin bilgilerinin bulunduğu sayfa uzaklaştırılır.

22. Bağır

İlham Verici Web Sitesi Tasarımları

Kadınların güçlendirilmesi için fon toplamak ve onlara karşı aile içi şiddeti durdurmak amacıyla tasarlanmış interaktif görsel-işitsel bir web sitesi. Burada web sayfaları bir hikaye gibi ilerliyor ve fare işaretçisi hareket ettiğinde yanıt veren bir 3D kadın karakteri var.

23. H-termo

İlham Verici Web Sitesi Tasarımları

H-thermo, ulaşım araçlarındaki soğutma sistemi ve klima sistemi montajcılarının bir web sitesidir. Aşağı kaydırdığınızda, makine (yani H-termo kutusu), içindeki parçaları, her bir parça hakkında kısa bir özetle gösteren kutusundan çıkar. Bu, bir ziyaretçinin veya müşterinin ürünün nasıl çalıştığını anlamasına yardımcı olur.

24. Korphes

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

Corphes

Bu Organik ve bitkisel ürünler için bir web sitesidir. Yukarı kaydırmanızı söyler ve bunu yaptığınızda ekranınızın sol tarafında kaydırma yaparken değişen yüksekliği gösteren kaydırıcı görüntülenir.

25. Panda Keşişi

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

Panda Keşiş

Panda Monk dijital prodüksiyon ve pazarlama stüdyosunun bir web sitesidir. Yukarı kaydırdıkça, bölümler de yukarı çıkar ve bir şerit oluşturur. Ayrıca, animasyonlu bir panda, çalışmalarının şaşırtıcı görünen bir “Son Durumları” çubuğuna sahiptir.

Sonuç

Yani bu ilham almak için bazı harika web sitesi tasarım fikirleri vardı. Devam edin ve bunun için en iyi düzene sahip estetik bir web sitesi oluşturun.

Bu web sitelerini nasıl buldunuz? Size nasıl ilham verdiler? En çok hangi efekti sevdiniz ve web sitenizin tasarımında kullanacaksınız?

Aşağıdaki yorumlar bölümündeki her şeyi bize bildirin…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector