2020’nin En İyi 7 Shopify Teması (Elle Toplanan Koleksiyon)

Bir online iş için devralmaya başlamak her zaman çok kaos ile. Ve eğer bir e-ticaret sitesi ise, tasarımı ya dağın zirvesine yükselen ya da yere sıçrayan gibi düşen satışta hayati bir rol oynar.


Yeni bir fikir bulduğunuzdan ve akışa devam edip kalkmaktan heyecan duyduğunuz için, önce e-ticaret platformunuzu ve onunla çalışmak için doğru temayı seçerken yeterince hassas olmak gerekir..

Neye karar verdiğiniz fikri, dünyaya tasvir etmeniz gereken şeydir ve bununla birlikte, web sitenizin neyle ilgili olduğu konusunda doğru temayı seçmek önemlidir..

Ayrıca, daha taze olduğunuzda, mağazanızı yönetmeli, bakımını yapmalı ve işlevsel bir duruma sahip olduğunuzdan emin olmalısınız. Bireysel olarak çalışıyorsanız tüm bunlar iğrenç olur.

Böylece, Shopify size belirli özelliklere sahip çok çeşitli temalar sunan bir platform haline gelir..

Shopify, ürünler için açıklamalarınızı oluşturmak veya sayfaların görünümünü yönetmek ve çalışmak gibi kendi başınıza yapmanız gereken belirli şeylerle birlikte gelmese de; hala çalışmak için harika bir platform.

Shopify’da WordPress veya hayalet ile karşılaştırıldığında ücretsiz çok az tema olsa da, Shopify’da ücretsiz çevrimiçi temalar için bu tür geri sayımlardan bazıları.

1. Gecko

geko

Bu, tüm ürünlerinizi çevrimiçi göndermek için harika olan belirgin bir Shopify temasıdır. Hemen başlamak için sabırsızlanıyorsanız, tercih etmeniz gereken en iyi araçtır. Burada, neredeyse tüm endüstrileri kapsayan bir dizi farklı seçenek bulacaksınız.

Halihazırda yirmi civarında tema olmasına rağmen, gecko’dan çok daha fazlasını bekleyebilirsiniz. Sürükle ve bırak seçeneği, mega menü, çok hızlı ve yükleme için yüksek kaliteli aramalar gibi birçok özellik sunar..

Demoyu Görüntüle

2. Wokiee

Wokiee

Çok yönlü bir tema arıyorsanız, bunun için gitmelisiniz. 16 cilt içerir ve yeni bir güncellenmiş tema.

Bu temayla ilgili en iyi bölüm, herhangi birinin web sitesi için çeşitli konulara uyan farklı tür yüzeylerdir. Çok yönlü ve temalı bir temayı istiyorsanız bunun için gidebilirsiniz.

Demoyu Görüntüle

3. Lezada

Lezada

Lezada çok kullanıcı dostu ve kullanımı kolay çok amaçlı bir temadır. Bu tema, ana sayfanız için 210+ demo için büyük bir seçenekle birlikte geliyor;.

İster moda, kahve, saatler, kıyafetler, çocuklar, bitkiler vb. Alternatifler arıyor olun Lezada sizin için her şeyi hazırladı. Ürününüzün ana sayfası için yeterince seçici olmalısınız.

Kaydırma çubuğu, bildirim çubuğu, Instagram seçeneği veya hızlı görünüm gibi birçok özellik vardır. Aradığın ne olursa olsun, Lezada onu ayağından anında çıkarır ve ürününü parlatmak için mümkün olan her yolu takip eder.

Demoyu Görüntüle

4. Sınırsız

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

sınırsız

Bir moda ürününü hedefliyorsanız, bunun için gitmelisiniz. Sınırsız, ürünün her ayrıntısına vurgu yapılan moda ile ilgili öğelere odaklanıyor.

Özellikler minimal olsa da, bu tema cep telefonu ve masaüstünde dengeli bir görünüm sağlar. Bu web sitesi ile ilgili en güzel şey, kullanıcıların ürünü daha fazla aramaya yardımcı olan g = ana sayfasındaki slayt gösterisidir..

Ayrıca, fotoğraf koleksiyonu da aramak için bir şey. Demo ile aynı görünüme sahip olmak için, toplu bir miktar içeriğinizin olması veya ürünlerinizin büyük miktarda olması gerekir.

Demoyu Görüntüle

5 yıldız

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

Yıldız Teması

Shopify’da ücretsiz ve mevcut bir tema arıyorsanız, sahip olduğunuz şey budur. Ücretsiz olarak mümkün olsa da, bazı premium temalarınki gibi bazı harika özelliklere sahip..

Süslü ve benzersiz bir görünüme sahip olmayı ve kutudan çıkmayı seviyorsanız, bu tema size tam bir görünüm sağlar. Bu temanın özellikleri arasında google haritalar, mobil görünüm, renk örnekleri, ürün incelemeleri vb..

Star, ücretsiz olarak çok yönlü bir temaya sahip olmak istiyorsanız, tüm sosyal medya bağlantılarını ve yüksek aramaları sağlayarak geliyor, bu gitmek için en iyisi.

6. Güzellik

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

simpletheme

Sıradaki diğer bir ücretsiz tema da güzellik. Çok basit ama etkili bir tema olan güzellik, güzellikle ilgili ürünleri satmak için bir tema ortaya çıkarır. Yani makyaj veya güzellikle ilgili bir ürüne bağlıysanız, bu tema fethetmek için her şeye sahiptir.

Mobil uyumlu görünüm, ürününüzü tanıtmanın doğru yolunu sunar. Bu, temanın cazip bir özelliği olduğundan, size çok miktarda ayrıntılı görünüm kazandırdığı için.

Süslü kutu gibi daha fazla süslü şeylere sahip olmak için kullanılabilecek birçok widget var. Sosyal medya için indirme seçeneği, tema için keskin bir özelliktir.

7. Şella

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

shella-demo

Performansa dayalı bir tema üzerinde çalışmayı planlıyorsanız, Shella tam size göre. Adını, afiş oluşturucu, gelişmiş filtreler ve MegaMenu oluşturucu gibi birçok önemli özellik içeren en iyi Shopify temalarından biri olarak sayar..

Shella, kullanıcıların çevrimiçi mağazayı ihtiyaçlarına göre değiştirebileceği ve şüphesiz çevrimiçi e-ticaret platformunu başlatmak için mükemmel bir temadır..

Demoyu Görüntüle

Sonuç

Bu çarpıcı temaların mağazanızı kucaklayacağı ve ürün kalitenizi web sitenizden çıkarmanıza yardımcı olacağı zaten açık olduğu için.

Shopify’dan görüntüleyebileceğiniz ve ürününüzün görünümünü zenginleştirebilecek bir dizi seçenek alabileceğiniz birçok tema var..

Ayrıca, Shopify’ın yakın zamanda ortaya çıkaracağı bazı yeni temalar arıyoruz, bu şüphesiz harika bir e-ticaret platformu ve tercih edilmesi önerilen bir platform.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map