2020’nin En İyi WordPress Temaları: 50+ Elle Seçilmiş Koleksiyon

Web sitenizi oluşturmak zor olabilir. Tüm seçenekler, renkler ve düzenler; nasıl seçmen gerekiyor?


Yardım etmek için buradayız!

2020’nin En İyi 55 WordPress Teması Hizmetinizde.

Çarpıcı ve etkili bir web sitesi oluşturmak için size en iyi fırsatı sunmak için personelimiz tarafından seçilmiştir. Bu en iyi 3 nedenden dolayı seçimlerimizin layık olduğu kanıtlanmıştır:

 1. Kullanım kolaylığı
 2. Esnek özelleştirme ve tasarım
 3. Artan tüketici dönüşüm oranı!

WP temanızı seçtikten sonra, Yeni Web Sitenizi nasıl yapılandıracağınızı öğrenmek için Yeni Başlayanlar Kılavuzu: WordPress Teması Nasıl Yüklenir.

hostingpill2020’de en iyi WordPress temaları

 1. Muhasebe
 2. diş hekimliği
 3. Fitness Eğitimi
 4. Avukat
 5. çok amaçlı
 6. Müzisyen
 7. Evcil Hayvan Eğitmenleri
 8. fotoğrafçılık
 9. Tarif Blogger
 10. Seyahat blogu
 11. Yoga Eğitmeni

Muhasebe WP Temaları

Wapuula

Wapuula

Wapuula çağdaş bir tasarıma ve hizmetler, bloglar ve en son güncellemeler için net bir tasarıma sahiptir. Sayfa düzenleme için Visual Composer ile tamamlayın, sitenizi oluşturmak çok kolay olacaktır.

Ayrıca Mobil İlk felsefesi vardır, bu nedenle siteniz telefonunuzda ve tabletinizde de duyarlı ve çekici olacaktır!

Buradan İndirin

Amwal

Amwal

Amwal, Sayfa Oluşturucu ve özel düzenler için WordPress Tema seçenekleri gibi derin tasarım özellikleriyle kurumsal işletmeleri akılda tutar.

Elbette, kolay çevrimiçi işlemler için WooCommerce desteklenmektedir ve İletişim Formu 7 etkili müşteri yönetimi için dijital formlar oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Buradan İndirin

Finansal Vizyon

Finansal Vizyon

Finansal Vizyon, etkili site gezintisi için açılır menü gibi müşterinizin dikkatini çekmek için akıllı özelleştirme tasarımına sahip birinci sınıf bir iş şablonu.

Resmi tasarımlar için Bootstrap ve kolay web araması ve hareket halindeki izleyiciler için mobil geliştirmeler gibi işlevsel uygulamalarla, web siteniz etkileşimli ve karlı olacaktır!

Buradan İndirin

Momex

Momex

İster küçük ister kurumsal olsun, Memex derinlemesine işlevsellik ile basit bir iş tasarımı sağlar.

Cherry Layouts gibi uygulamalar sorunsuz bir tasarıma ve sosyal medya paylaşımına erişim sağlar!

Etkileşimli düğmeler için Favicon, Live Customizer ve Menü Yönetimi gibi diğer özellikler web sitenizi çekici ve keskin tutacaktır.

Buradan İndirin

İş Dünyası Temaları

Grado WordPress Temaları

Grado

Bu WordPress teması her tür işletme için uygundur ve genel olarak kullanılabilen bir temadır..

Bu şablon temiz bir tasarıma ve kolay kaydırmaya sahiptir. Web sitenizin her şekilde mükemmel göründüğünden emin olmak için pürüzsüz video arka planı, basit düzen ve şaşırtıcı yazı tipleri.

Buradan İndirin

Astra

R.Cole

Şık, profesyonel ve taze! R.Cole, birincil ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve referanslar ve ödüller gibi Blog yayınlarınızı sergileyen önde gelen bir Life Business temasıdır.

Kolay özelleştirme ve renk değişiklikleri için Visual Composer ve etkili çevrimiçi işlem için WooCommerce gibi özellikleri kullanarak liderlik tarzı bir web sitesi tasarlayın.

Buradan İndirin

Gelişmek

Gelişmek

Evolve, bir WordPress web sitesi geliştirmek isteyen herkes tarafından esnek bir şekilde kullanılabilen çok amaçlı bir WordPress temasıdır. İki sürümü vardır:

Ücretsiz Sürüm: Bu sürüm WordPress Tema bloğunun kendisinde mevcuttur ve 13 widget, 3 kaydırıcı ve 12 sosyal medya bağlantısından oluşur ve SEO dostu.

Ücretli Sürüm: Bu sürüm bir kerelik 39 ABD doları tutarında bir ödeme ile kullanılabilir. Bu temaya “Demo Awesome” eklentisini yükledikten sonra Demo verileriyle önceden oluşturulmuş 20 web sitesi edinebilirsiniz. Bu ücretli sürümde yer alan bir paralaks özelliği ve ücretsiz olana dahil olmayan diğer birçok özellik elde edersiniz.

Buradan İndirin

Gezi turu

Seyahat Turu Pro

Travel Tour Pro, Tur rezervasyon acenteleri ve tur operatörleri için tasarlanmış premium bir sürüm WordPress temasıdır. Belirli bir sayfaya geçmek için 600’den fazla yazı tipi ve Breadcrumbs gezgininden oluşur.

Bu tema, görüntüleme cihazlarından herhangi biriyle uyumludur ve herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmeden özelleştirilebilir. Bir kerelik indirme işleminden sonra birden fazla alanda kullanabilirsiniz.

Buradan İndirin

SICAK İŞ

SICAK İŞ

Hot Business, WordPress blok editörü (Gutenberg) için geliştirilmiş duyarlı bir iş WordPress temasıdır. Deneme sayfalarındaki tüm içerik, ek sayfa oluşturucu eklentileri olmadan varsayılan WordPress blok düzenleyicisi kullanılarak düzenlenebilir.

Bu tema ana sayfanın 3 çeşidini içerir: Birincisi, harekete geçirici mesaj düğmesi içeren statik bir kahraman resmi içerir. İkincisi, birkaç slayt içeren bir atlıkarınca elemanı içerir. Üçüncü giriş sayfasının üzerinde metin ve düğme bulunan bir video arka planı vardır.

Canlı Önizleme

Philip James

Philip Jaymes

Web siteniz Philip Jaymes web temasıyla güçlü ve cesur olacak. Live Time Clock ve Visual Composer gibi interaktif uygulamalar, siteniz için güçlü bir varlık oluşturmanıza olanak tanır.

Mobil dostu olacak kadar basitken arka plan ve metin stilleri için mükemmel özelleştirmeye sahiptir.!

Buradan İndirin

İş danışmanlığı

İş danışmanlığı

Stratejik profesyonel İş Danışmanı teması ile becerilerinizi müşterilerinize sunun.

Hizmetlerinizi tanıtmak için pasta grafikler, arka plan videoları veya Blog Yayını gibi özelliklerle düzen stilinizi seçin ve ziyaretçileri çekmek ve bunları müşterilere dönüştürmek için havalı ve özelleştirilebilir açılış sayfaları tasarlayın!

Buradan İndirin

Consultek

Consultek

Consultek, ana sayfa tasarımları, resim görüntüleme için Slider Revolutions, Google’da bulunabilmeniz için arama motoruna hazır ve müşterilerinize daha etkili bir şekilde ulaşmak için MailChimp için çeşitli seçeneklere sahip eğlenceli ve modern bir şablondur.!

Genel olarak, bugün kullanmaya başlamak için eksiksiz ve özelleştirilebilir bir web sitesi!

Buradan İndirin

Moreno

Moreno Modern

Etkileşimli ve profesyonel, Moreno Modern size özel başlık tasarımlarına, profesyonel galeriniz için Slider Revolution’a ve içerik ve hizmetleriniz için Gelişmiş Portföy ve Blog’a erişmenizi sağlar.

Gelişmiş Panel, farklı içerik, stil ve geçiş tasarımları oluşturmanıza yardımcı olacak özel bir özelliktir.

Buradan İndirin

Diş Hekimliği WP Temaları

Diş doktoru

Diş doktoru

Bir diş hekimi profesyoneldir ve yükseltilmiştir. Basamaklı ve etkileşimli bir giriş sayfası, özel özellikler ve bir sanat galerisi ile portföyünüz şık bir şekilde görüntülenir!

Optimize edilmiş web trafiği için Bootstrap ve özelleştirilebilir uygulamalar için Cherry Framework tarafından desteklenen bu WP teması ölçeklenebilir ve arama motoru dostu.

Buradan İndirin

diş hekimliği

diş hekimliği

Diş Hekimliği, güzel ve etkili bir düzen için Görsel Besteci ve Zaman Çizelgesi gibi öncelikli uygulamalarla canlı bir tasarım oluşturur.

WooCommerce de bir varlıktır ve İletişim Formu 7 gibi uygulamalar müşteri bilgilerinizi yönetir.

Siteniz için ÜCRETSİZ ömür boyu güncelleme bile var!

Buradan İndirin

Smilecare

SmileCare

SmileCare, sağlık ve diş hekimliği profesyonelleri için çok yönlü bir temadır. Birçok tasarım şablonu ve özel uygulama ile tamamen özelleştirilebilir bir web sitesi yapar.

Mobil uyumlu geliştirmeler, ölçeklenebilir ve erişilebilir olmasını sağlar; böylece hizmetinizi ve referans galerinizi göstermek için Revolution Slider gibi uygulamaları kullanabilirsiniz!

Buradan İndirin

Diş Kliniği

Diş Kliniği

Diş Hekimliği Dental Clinic gibi WordPress için tıbbi temalar, mizanpajlarınızı ve çeşitli renk şemalarınızı sergilemek için tek sayfalık bir sistem kullanır.

Animasyonlar ve İçerik Oluşturucu gibi birincil özelliklerin keyfini çıkarın.

Ayrıca ödeme dostu olduğu için Dental veya Tıbbi bakım cihazlarınızı web siteniz üzerinden de satabilirsiniz.

Buradan İndirin

Diş Kliniği

Dental – Tıbbi Çok Amaçlı

Dental – Medical Çok Amaçlı, optimum katılım için hassas bir şekilde hazırlanmış bir web sayfası sağlar. Elementor Sayfa Oluşturucu güçlü bir yaratıcılık ve uzmanlık mesajı ve çekici bir görsel için canlı sayfa düzenleri gönderir.

Mobile-Friendly First felsefesi, web sitesini daha küçük bir ekrandan görüntülemeyi göze daha kolay hale getirir.

Buradan İndirin

Fitness Eğitimi WP Temaları

Gymedge

Spor salonu kenarı

Kalın. Rahatsız Edici. Etkileşimli. Gym Edge, canlı sürükle ve bırak tasarımı için 10 farklı giriş sayfası düzeni ve Görsel Besteci ile donatılmıştır.

Özel özellikler arasında sınıf programları, antrenör ekranı ve video eğitimleri bulunmaktadır! Yeni ve tecrübeli spor fanatikleri için güçlü bir tema!

Buradan İndirin

Fitzeous

Fitzeous

Fitzroy, stil ve özellikler için tasarlanmış akıllı kişisel fitness WordPress şablonlarından biridir.

Şık galeri ve referans sayfaları, esnek ana sayfa tasarımları ve eğiticiye özgü eklentiler, hareket halindeki müşterileriniz için mobil uyumlu bir arayüz oluşturur.

WooCommerce ile uyumludur, böylece sınıflarınızı ve fitness ürünlerinizi çevrimiçi satabilirsiniz!

Buradan İndirin

Sağlık koçu

Sağlık koçu

Bir sağlık profesyoneli misiniz? O zaman Sağlık Koçu sizin için WP şablonu.

Etkileşimli yanıt düğmeleri, büyük kaydırıcı başlıkları ve başarı öykülerine vurgu ile birlikte temel içeriğinizi gösterecektir.

Ayrıca, stratejik sosyal medya entegrasyonu, büyük medya platformlarınızda en son avantajlarınızı ve hizmetlerinizi sunacaktır.

Buradan İndirin

Alex Stone

Alex Stone

Tarifeler ve fitness programı için harika olan Alex Stone teması, organize ve profesyonelce estetik bir web sitesi sağlar.

WPBakery kolay sürükle ve bırak tasarımı oluşturur ve WooCommerce eklentisi müşterilerinize kurslarınıza, eğitimlerinize ve en son güncellemelere erişim sağlar.

Temel özellikler arasında çok mizanpajlı sayfalar, ayarlanabilir renkler ve tipografi bulunur!

Buradan İndirin

Avukat WP Temaları

Justitia

Justitia

Justitia, çağdaş bir stil için Elementor ve Slider Evolution gibi güçlü eklentileri kullanarak kaliteli bir yasal web sitesi sunan premium WordPress temalarından biridir..

Önceden oluşturulmuş sayfalar ve Üstbilgi Altbilgisi özellikleri, web sayfasında kolay gezinmeye yardımcı olurken, son derece özelleştirilebilir renk düzenleri size özel yaratıcılığınız için boş alan sağlar.

Buradan İndirin

Williamson

Williamson

Net ve cesur bir mesaj veren tek sayfalık bir web sitesi olan M. Williamson, son derece özelleştirilebilir görüntü ve video görüntüleme için yenilikçi bir tasarıma ve WPBakery gibi uygulama desteğine sahiptir.

Herhangi bir yasal içerik veya istişare satıyor musunuz? WooCommerce tamamen uyumludur ve çevrimiçi işlemler için kullanışlı olacaktır.

Buradan İndirin

Avukat Üssü

Avukat Üssü

Ücretsiz Master Slider mizanpajıyla tamamen duyarlı, çok katmanlı sayfa seçenekleri? Avukat Bankası, yasal web siteleri için en uygun WordPress şablonlarından biridir.

WooCommerce, kurslarınızın ve eğitimlerinizin çevrimiçi satışını desteklerken, benzersiz bölüm tasarımları için Sayfa Oluşturucu ve Avukat Yazı Biçimi gibi özelliklerle yüklüdür.!

Buradan İndirin

adilce

adilce

Justly ön planda, tam uzunlukta kaydırıcıları ve gerçek zamanlı animasyon tasarımlarıyla yaratıcı bir şekilde doğrudan. Görsel Sayfa Oluşturucu’yu kullanarak güzel ve güçlü bir web sitesi oluşturun ve web trafiğinizi Bootstrap ile hızlandırın..

Arama motoru dostu ve mobil cihazlara hazır! Profesyonel hukuk ve danışmanlık web siteleri için mükemmel.

Buradan İndirin

İnsan hakları

İnsan hakları

Güçlü bir dava mı yapmak istiyorsunuz? Sonra HumanRights’ı seçin.

Sürükle ve Bırak Oluşturucu eklentisi özel mizanpajlar oluşturur ve Slider Revolution, mutlaka görülmesi gereken resimleri ve efektleri gösterir.

Bu, Translation Ready dildir ve gelişmiş tema seçenekleri, farklı web sayfası oluşturmaya olanak tanır! İş ve hukuk için en güvenli WordPress temalarından biri.

Forbes, 2019’da “Ana etiketler mojolarını kaybediyor” ve “Akış, şarkı yapılarını değiştiriyor” diyerek müzik trendleri hakkında doğru tahminlerde bulundu.

Bu bize bir müzisyenin, grubun ve hatta bir şarkı yazarının web sitesinin heyecan verici görüntüler ve içerik ve daha da önemlisi, web sitenizde canlı olarak yayınlanabilecek kaliteli ses müziği ile donatılması gerektiğini söyler!

Sıradaki müzisyenler için en son WordPress temalarımız; ve bize, hangi seçimlerimizden birinin resmi web siteniz olarak yüksek sesle çıkacağını söylüyorsunuz?

Buradan İndirin

Çok Amaçlı WP Temaları

Mesmerize Restoran

Mesmerize

Mesmerize, belirli bir türe sahip olmayan bir WordPress Temasıdır, her şekilde özelleştirilebilir. Sayfadaki öğelerin herhangi birini tıkladığınızda düzenlemenizi sağlayan bir WYSIWYG düzenleyicisi vardır..

Sayfayı hızlı bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olan önceden tasarlanmış bölümler vardır. Arka plan, başlık düzeni, grafik ayırıcı, yer paylaşımı ve ortam gibi tasarım seçeneklerini birleştirmenizi sağlar. Her tür web sitesi veya blog için kullanılabilecek çok amaçlı bir temadır..

Buradan İndirin

Müzisyen WP Temaları

titreme

titreme

Flicker, müzikal kariyer genişlemesi için en uygun bir WP temasıdır. Farklı düzenleri ve bölümleri sürükleyip bırakmak için Unyson uygulamasıyla tamamen özelleştirilebilir.

Hayranlarınız için medya hesaplarınızı ayarlayacak ve görüntüleyen AccessPress’ten bahsettik mi?

Mailchimp uygulamasını kullanarak abonelerinizi güncellemelerden haberdar edin!

Buradan İndirin

Croma Nika

Nika

Ana sayfa kutu yayını, resimleriniz için atlıkarınca galerisi ve Paylaşım Postası uygulamaları, Nika’nın göz alıcı bir tasarım üreten WordPress temalarının bir parçası olmasını sağlar.

Özel banner’lar ve arka planlar canlı görüntüler oluşturur ve site ziyaretlerinizi artırmak için Bootstrap ve akış özelliği ile donatılmıştır!

Buradan İndirin

Musico

Musico

Gerçek zamanlı efektlerle canlı yazı, Musico, heyecan verici bir görünüm için Müzik Çalar ve Diskografi düzenleri gibi ön eklentilere sahip bir lider jeneratördür.

Social Media Post ve WooCommerce gibi uygulamalardan yararlanarak, web siteniz konser galerinizi sergileyebilecek ve çevrimiçi para kabul edebilecektir..

Buradan İndirin

MUZIQ

MUZIQ

Çarpıcı bir tasarım için MUZIQ, müzik sanatçıları için en iyi seçimdir. Keskin düzeni ve isteğe bağlı bir veya çok sayfalı web sitesi yaratıcı kontrol üretir.

Önemli akış hizmetleri için dahili destek dahildir ve Audio Player gibi eğlenceli özellikler müziğinizi doğrudan sayfanızdan çalmanıza olanak tanır!

Buradan İndirin

Müzisyen WordPress Temaları

Gür Uyanık

Awake’in en ilginç özelliği, itmenize, ölçeklendirmenize veya döndürmenize izin veren 3D menüsüdür! Net açılış sayfaları için Visual Composer ile enerjik bir model.

Gig Manager uygulaması bir sonraki görünümünüzü planlar ve görüntülerken aynı zamanda müziğinizi canlı olarak yayınlar!

Buradan İndirin

Pet Eğitmenleri WP Temaları

Evcil Hayvanlar Dünyası

Evcil Hayvan Dünyası

Pet World muazzam bir web sitesi için tüm düzeltmelere sahiptir: Site navigasyonu için MegaMenu, müşteri organizasyonu için Pet Formları, benzersiz evcil hayvan sayfaları ve eğitim ve kurslar için video eğitimi!

Evcil hayvan içeriğinizi görüntüleyenlerinizle görüntülemek için Blog ve Galeri sayfa oluşturucuyu kullanın ve bugün yeni web sitenizi tasarlayın!

Buradan İndirin

Peto

PETO

Daha fazla evcil hayvan ebeveynini çekmek ister misiniz? PETO yardımcı olabilir.

Birden fazla ana sayfa seçeneği, etkili sayfa oluşturma için WPBakery ve mobil uyumlu ve arama motoru için hazır!

En iyi kısım? Ürünlerinizi 360 görünümde etkileşimli olarak sergileyebilirsiniz! Endişelenmeyin, çevrimiçi ödemeyi kabul edebilmeniz için WooCommerce ile birlikte gelir.

Buradan İndirin

Petz

Petz

Petz, etkileşimli ve eğlenceli bir tasarım sağlayan renkli bir Pet Club temasıdır. Video Kaydırıcı gibi özellikler, sınırsız renk şablonları ile birlikte görüntüleyenleriniz için açıklayıcı bir web sitesi oluşturur.

Blogunuz mu var? İçeriğinizi şık ve göze çarpan bir şekilde aktarmak için Blog Biçimlerini kullanın!

Buradan İndirin

evcil hayvan kulübesi

Evcil Hayvan Kulübesi

Çeşitli ana sayfa seçenekleri, Tam Ekran Kaydırıcılar ve Videolar, Menü ve İçerik kişiselleştirmenin yanı sıra hızlı sayfa yükleme ile Pet Kennel ile site tasarımı kolaydır!

Evcil Hayvanlar ve Veterinerler, size yeni web siteniz için esnek özelleştirme, arama motoru geliştirmeleri ve çevrimiçi ödeme seçenekleri sunacağından emin olabilirsiniz..

Evcil hayvanlarım

Hayvan gezegeni

Animal Planet, evcil hayvan resimlerinizi görüntülemek için özel yazı türleri, çoklu renk seçenekleri ve şaşırtıcı Kaydırıcılar içeren% 100 düzenlenebilir bir evcil hayvan temasıdır.

Ayrıca arama motorlarında en iyi liste için optimize edilmiştir ve içeriğinizi sosyal medya platformlarınızda paylaşmanıza izin veren etkileşimli uygulamaların keyfini çıkarır.

Buradan İndirin

köpekler

Köpekler

Köpekler için Dahili Tema Özelleştirici, sayfalarınızı yükseltmek için Bootstrap ve kaliteli yanıt verme gibi uygulamaları kullanarak sağlam bir web tasarımı oluşturur, böylece mobil cihazlarınızda çekici olur.

Sayfa düzenleri ve çeşitli renk şemaları da web sitenizi geliştirmek için özel bir dokunuş katacak!

Buradan İndirin

evcil hayvan kulübü

Beyaz Hayvanlar ve Evcil Hayvanlar

Beyaz Hayvanlar ve Evcil Hayvanlar iki özellik nedeniyle güçlü bir evcil hayvan temasıdır: Bootstrap ve Cherry framework; web sitesi sayfalarınıza en güçlü desteği verir.

Ve çok renkli düzen, içerik biçimlendirme ve görüntüleriniz için kaydırıcılar için isteğe bağlı spesifikasyonlarla, gelişmiş ve pozitif bir web tasarımı yaratacaktır.!

Canlı Önizleme

Fotoğrafçılık WP Temaları

Yeni Blog

Yeni Blog

Yeni Blog, WordPress kullanarak Dergiler, Gazeteler ve Blogcular için yapılmış ücretsiz bir temadır. Site Logosu, Başlık resmi, slogan vb. Eklemenizi sağlar. Yeni başlayanların bile kendi web sitelerini yapabilmeleri için özel bir widget sunmamışlardır..

Üstbilgi bölümü, Banner kaydırıcı bölümü, Özellik gönderisi bölümü, Blog gönderisi bölümü ve ayrıca bir Sosyal bölümü ile donatılmıştır.

Buradan İndirin

fotoğrafçı

fotoğrafçı

Kullanımı kolay bir galeri yapısı, video gömülü eklentiler ve yakınlaştırılabilir görüntülerle, Fotoğrafçı, yaratıcı web siteniz için minimalist, dikkat dağıtan bir tema sunar.

Duyarlı tasarım şeması ve eksiksiz blog sistemi, canlı galerinizi görüntüleyecek ve sizi ve fotoğraflarınızı daha fazla izleyiciye bağlayacak temel bileşenlerdir!

Buradan İndirin

Fluxus

Fluxus

İçerik portföylerine odaklanan bir fotoğraf WordPress teması.

Farklı yatay ve ızgara düzenleri, video desteği ile birlikte görüntülerinizi yan yana görüntülemeyi kolaylaştırır.

Fluxus, animasyon, sosyal medya entegrasyonu ve olası satış yaratan düğmeler ve sekmeler gibi işlevsel özelliklerle profesyonel ve verimli bir fotoğraf temasını temsil eder.

Buradan İndirin

Köprü

Köprü 180

“En Çok Satan Tema” Köprüsü 180, web sitenize açık uçlu özelleştirilebilir bir tasarım uygular.

Sanatsal ve özlüdür ve pürüzsüz web oluşturma için Visual Composer, esnek tipografi ve renkler ile tamamen yüklenmiştir..

Eğlenceli gerçek! Ayrıca 100 doların üzerinde 4 premium uygulama içerir!

Buradan İndirin

İğne deliği

İğne deliği

Galeri vitrini ve tasarımı ile tamamen uyumlu olan Pinhole, fotoğraf prova ve görüntü indirme gibi önemli özelliklere sahip benzersiz bir WP temasıdır.

Fotoğraf hizmetiniz var mı? O zaman WooCommerce, web sitenizin potansiyel müşteriler oluşturmasına ve görüntüleyenlerinizi istemcilere dönüştürmesine yardımcı olacak gerekli bir eklentidir!

Canlı Önizleme

Siyah gümüş

Siyah gümüş

Blacksilver ile ilgili en ilgi çekici bölüm, zarif galeri yönetimi için zarif bir şekilde tasarlanmış tam ekran slayt gösterisi öğeleri ve her fotoğraf için filtre özellikleri..

Daha etkileyici olan, görüntüler ve tipografi için yerleşik prova eklentisidir ve fotoğraflarınızı dahil edilen WooCommerce ile pazarlayabilir ve satabilirsiniz.!.

Buradan İndirin

Tarif Blogger WP Temaları

Culinier

Culinier

Eğlenceli bir mutfak sitesi için önde gelen bir WordPress tarifi teması Culinier WordPress.

Tam uzunlukta kaydırıcı ve özelleştirilebilir yayınlar gibi özelliklere sahiptir, böylece mutfak ağınız tarifinizi görüntüleyebilir veya blogunuza yorum bırakabilir.

MegaMenu uygulaması, menünüzü, yolunuzu oluşturmanızı sağlar! (En sevdiğimiz özellik!)

Buradan İndirin

Epicer

Epicer

Epicer, sınırsız renk şemaları, Visual Composer uyumlu, özelleştirilebilir sayfa seçenekleri ve gezinme için kolay düğmeler tasarımı gibi hem tarifleriniz hem de bloglarınız için yararlı özelliklerle tamamen yüklü olarak gelir.

Epik ızgara tarzı galeri düzenini kullanarak, tutkulu şef için profesyonel bir web sitesi oluşturur.

Buradan İndirin

Talisa

Talisa

Talisa, yiyecek favorisi, yemek tarifi gönderme ve galeri düzeni ile ilgili özelliklere vurgu yaparak, basit ve tamamen özelleştirilebilir tek sayfalık bir web sitesi tasarımı sunuyor..

Sınırsız renk, video desteği ve Reçete Puanlama özelliği ile tüm izleyicileriniz için lezzetli bir web sitesi olacak şekilde ayarlanmıştır.

Buradan İndirin

Baharatlı Blog

Baharatlı Blog

Baharatlı Blog kesinlikle gıda blogger düşünülerek tasarlanmıştır. Visual Composer ve WP Customizer, çeşitli önceden hazırlanmış Blog Stili formatlarını kullanarak net bir web sitesi oluşturur.

Sosyal Medya Feed’i ve MailChimp de desteklenmektedir!

Bu tarif teması kaliteli yemeğinizi sergilemeye son derece duyarlı.

Crowdspring Blog’dan Katie Lundin “Tüketicinin% 75’i şirketinizin güvenilirliğini ve güvenilirliğini web sitenizin tasarımına göre değerlendiriyor” diyor.

Peki, müşterilerin olumlu ve kolay çalışabilecekleri bir web sitesini nasıl oluşturursunuz??

Katie, 2019 için 7 Modern Web Tasarım Trendini açıklayan makalesinde, Bloglar için WordPress temalarıyla en üst düzey bir web sitesi nasıl oluşturulacağına dair en iyi ipuçlarını verecek cevabı buluyor.

Buradan İndirin

Seyahat Blog WP Temaları

Gucherry Blog

Gucherry Blog

Gucherry Blog teması blogcular için Gutenberg uyumlu bir WordPress teması ve EverestThemes’den. Gıda bloglama, moda, restoranlar, müzik grupları, seyahat, haberler vb.Için web siteleri için kullanılabilir..

Birden çok yazı kaydırıcısı, Yedek resim seçenekleri, renk seçenekleri ve çok daha fazlasını içerir. Bu temayı cihazlarınızdan herhangi birinde görüntüleyebilirsiniz.

Buraya gel

Vigabonds

Vagabonds

Büyük ve çeşitli blog düzeni ve sürükle ve bırak özelliği ile Vagabonds, web sitenizi etkileşimli olarak geliştirmek için tema temel özelliklerini kullanır.

Kolayca özelleştirilebilir, birçok galeri tasarımına ve manzara görüntülerinizi sergilemek için Devrimci Kaydırıcı gibi ücretsiz uygulamalara ve bir sonraki seyahatiniz için bağış kabul etmenize izin verin!

Buradan İndirin

Kayıt Defteri

Kayıt Defteri

Günlük Defteri, ücretsiz olarak sunulan kişisel bir Blog temasıdır. Kişisel kullanım için bir WordPress teması isteyen yazarlar, gezginler, yemek blogcuları vb. Basit bir tasarıma sahiptir ve diğer cihazlarda da görüntülenebilir.

Tema sadece 3 renkten oluşur – kırmızı, siyah ve beyaz arka plan. Web sitenizin dönüşüm oranını artırmanıza yardımcı olacağından, web sitesinde sınırlı ve iyi renklere sahip olmanız önemlidir..

Buradan İndirin

Web Günlüğü

Web Günlüğü

Web Günlüğü, sayfasında iki sütundan oluşan bir temadır. İlk sütun, bir blog yazarının görüntülemek istediği makaleler ve içeriklerden oluşur ve ikinci sütun, yazarla ilgili bilgilerin yanı sıra reklamlardan oluşan dar bir sütuntur..

Bu, yazarların yanı sıra sanatçılar için ücretsiz bir yaratıcı WordPress blog temasıdır ve ayrıca RTL Dillerini destekler.

Canlı Önizleme

Advertex

Advertex

Reklam, görüntü odaklı olduğu için önemli bir WordPress seyahat blog temasıdır. Fotoğraflarınızı temiz bir şekilde göstermek için Smart Slider 3 gibi işlevleri kullanır.

Deneyiminizi seyahat kabilenizle paylaşmak için Sosyal Bağlantılar işlevlerini, MailChimp’i ve çeşitli yazı biçimlerini kullandığınızdan emin olun..

Buradan İndirin

Seyahat Blog WordPress Temaları

Ailsa

Çoklu düzenler, farklı blog formatları, sınırsız renk şemaları, mükemmel kişiselleştirme, video ve görüntü desteği için Web Builder… Ailsa akıllı kişisel veya profesyonel blogcular için mükemmel bir seçimdir.

Bunun arama motoru dostu olduğunu da belirttik mi? Bu, görüntüleyenlerin sitenizi Google’da bulmasını kolaylaştırır!

Buradan İndirin

Seyahat Blog WordPress Temaları

TripTastic

TripTastic eğlenceli, canlı ve seyahat web siteniz için son derece özelleştirilebilir.

Heyecan verici bir tasarım için iki tür etkileşimli galeri, video desteği ve Audio Player vardır!

Ayrıca, arama motorunu çok kolay hale getiren Bootstrap ile birlikte, bu nedenle birçok web sitesi ziyaretine hazır olun!

Buradan İndirin

Bloglar

Bloglar

Minimalist blog yazarı için Bloggy nihai seyahat temasıdır.

Tek sayfalık web düzeni, Gelişmiş Tema seçenekleriyle hızlı web yüklemesi için kurulurken kişisel bir kullanıcı deneyimi yaratır.

Sayfalarınızı son derece özelleştirilebilir ve görüntüleyenleriniz için son derece duyarlı hale getiren tasarım kontrolü sağlar.

Advancing Travel Insight’taki arkadaşlarımız küresel olarak eğlenceli bir gerçeği paylaştı: İnsanlar her zaman lezzetli yemeklerini sosyal medya aracılığıyla gösteriyor, bu yüzden tüm gezginlerin yaklaşık yarısı bir sonraki maceralarını yiyeceklere göre planlayacak.

Bu, “Gıda Turizmi” olarak adlandırılan ve devam eden bir trend. Ne kadar yaratıcı!

Bu, Seyahat Blogcuları için ne anlama geliyor? Seyahat temalarının web tasarımının işinizi büyütmek için önemli olduğunu kanıtlıyor.

Yerel restoran zincirlerinizle, anne ve pop mağazalarınızla ve hatta mahalle şaraphanesiyle bağlantı kurmak ve bunu görüntüleyenlerinizin tuzlu maceralarına zengin değer katacak nefis bir web sitesi geliştirmek için kullanın..

Buradan İndirin

Yoga Eğitmeni WP Temaları

Gymedgeyoga

Spor salonu kenarı

Mobil uyumlu olan temiz bir tasarım mı istiyorsunuz? Gym Edge’e göz atın.

10’dan fazla ana sayfa stili ve Sınıf Programları, Antrenör Stili ızgaraları ve hatta bir Vücut Kitle İndeksi hesaplayıcısı gibi özellikler ile donatılmıştır.!

Bu eksiksiz Fitness Kişisel Antrenör temasını kullanarak alakalı olun!

Buradan İndirin

Yogax

Yoga X

Yoga X, TimeTable Çizelgeleme, koçluk ve sınıf detayları ve üye girişi gibi gerekli uygulamaları destekleyen tamamen işlevsel bir fitness temasıdır.

Sürükle ve bırak uygulaması Visual Composer ile yeni içerikler oluşturun ve son derece kişisel, bütünsel ve eğlenceli bir web sitesi için sınırsız renk plakalarıyla oynayın!

Buradan İndirin

Yoga Eğitmeni WordPress Temaları

CosMedixMakyaj

Cosmedix görüntülere ve keskin bir düzene önem verir. Esnek bir sayfa veya çok sayfalı biçimlendirmeye sahiptir ve özelleştirilmesi kolaydır.

Galerinizi sergilemek, güncellemeler göndermek veya yoga ürünlerinizi satmak istiyorsanız, dahil olan Sosyal Paylaşım ve WooCommerce uygulamalarının keyfini çıkarın.

Buradan İndirin

Leezen

Leezen

Sağlık Sağlık Yogi için harika bir tema olan Leezen, sınıflarınızı, referanslarınızı veya kurslarınızı tanıtmak için amaç odaklı bir tasarıma sahiptir..

Blog Yazı biçimleri içeriğinizin daha çekici görünmesini sağlar ve Bootstrap de bir özelliktir, bu nedenle birçok ziyaretçi web sitenizi kolayca bulabilir ve ziyaret edebilir!

Buradan İndirin

Namaskar

Namaskar

Namaskar ile web tasarımınızı kolaylaştırın! Elementor eklentisi basit sürükle ve bırak yapısı sağlar ve farklı bir blog düzeni duyarlı bir tasarım oluşturur.

Oh, ve sosyal medya feed’inizin web sitenizde canlı olmasını sağlayan serin Cherry Social uygulamasından yararlanın!

Buradan İndirin

Koç

Koç

Coach, daha fazla müşteri oluşturmak için web sitenizin ön saflarında sınıflarınızı, TimeTable’ınızı ve Zamanlamalarınızı ve güncellemelerinizi sunmak için öne çıkan uygulamalarını kullanarak önce hizmet önceliğine sahiptir.

Elementor, web sitenizi oluşturacak ve galerinizi sizin için görüntüleyecek, bu da Sağlık ve Yoga eğitmenleri için harika bir zaman tasarrufu.

Buradan İndirin

Bu özellikler sizin için faydalı mı? Ve bu harika temalarla bile, web sitesini nasıl oluşturuyorsunuz?

İşletmeler için WordPress temalarına ne dersiniz? Gerçekten web trafiğinizi ve müşterinizi artırmanıza yardımcı olur mu??

Evet! Temalar, başarınız düşünülerek tasarlanmıştır!

Yani… kendi web sitenizi tasarlayabiliyor musunuz??

Nasıl tasarlayacağınıza dair düşüncelerinizi yorumlayın ve yeni web sitenizin nasıl ortaya çıkacağını görelim!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map