5 En İyi ASP.NET Hosting Sağlayıcısı [Kişisel Deneyime Göre]


hostingpill5 En İyi ASP.NET Barındırma Sağlayıcısı

 1. SmarterASP.net (En İyiler)
 2. InterServer (Üstün Performans)
 3. HostGator
 4. A2 Hosting
 5. GoDaddy

Şimdi size en iyi 5 ASP.net barındırma platformunda yürüyelim-

En İyi 5 ASP.NET Web Hosting Şirketi:

1. SmarterASP.net:

smarterasp-logoBuna SmarterASP.net ile başlayacağım. Smarterasp tamamen ASP.net tabanlı bir hosting platformudur ve 1999’dan beri.

Bu konuda iyi bir şey, sonunda bunu ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. 60 günlük ücretsiz deneme süresi var.

Bunun dışında üç farklı planı var-

Özellikleri
Temel
İlerlemek
Ödül
DepolamaSınırsızSınırsızSınırsız
Bant genişliğiSınırsızSınırsızSınırsız
FTPSınırsızSınırsızSınırsız
Site Sayısı16Sınırsız
Fiyat$ 2.95 / mo$ 4.95 / mo7,95 $ / ay

SmarterASP.net’in tüm planlarına buradan bakın…

Seçtiğiniz herhangi bir plan; kurulum ücretsizdir. Alan adları ayrıca ücretlendirilir ve yıllık maliyeti 12 ABD dolarıdır.

Deneme planında bant genişliği ve diğer kısıtlamalar bulunmaktadır. Ancak, temel planla, Sınırsız web alanı, bir web sitesi desteği, sınırsız bant genişliği alacaksınız.

Her planın SSD uygulama sunucusu bulutuna, SSD dosya depolama bulutuna ve SSD Veritabanı sunucusuna yerleştirilmiş sunucuları vardır. Bu, sayfaların daha hızlı yüklenmesini sağlamak içindir. Yardım masası ve canlı sohbet desteğinin yanı sıra, resmi web sitesi iyi bir bilgi tabanına sahiptir.

Temel plan ile, bazı önceden etkinleştirilmiş ASP bileşenlerine sahip birkaç proaktif kurulum uygulaması olan bazı proaktif güvenlik özellikleri elde edersiniz. Plan, 2 veya 3 yıllık hosting paketleri için ücretsiz SSL sağlar.

SmarterASP.NET Özellikleri:

Depolama ve Bant Genişliği – Bu, sınırsız web alanını destekler. Temel plan 1 web sitesini desteklerken, ön plan 6 web sitesini ve premium plan sınırsız web sitelerini destekliyor.

Bant genişliği kullanımının herhangi bir kısıtlaması yoktur ve ölçülmez. Sınırsız alan adı barındırma destekler. Ayrıca, FTP sınırsızdır.

Hosting Özellikleri – Windows 2016 ve 2012 hostinglerini destekler. Daha ileri düzey planlarla IIS 10.x ve IIS 8.x yönetici uzaktan erişimine sahip olursunuz.

IIS_10.x_and_IIS_8.x_

Temel plan Visual Studio 2017/2015/2013/2012/2010’u desteklemektedir. Diğer özellikler arasında WebMatrix desteği, 200 eşzamanlı bağlantı bulunmaktadır. Önceden planla, uzaktan temsilci destekli Web Dağıtımı, URL Yeniden Yazma modülü 2, yalıtılmış uygulama havuzuna sahip olabilirsiniz.

Veritabanı Desteği – Temel planla 1 GB MSSQL disk alanı elde edebilirsiniz. Bu, MSSQL 2016, 2014, 2012 ve 2008 için desteğe sahiptir. Temel plan 1 MSSQL 5 DB’yi destekler. Desteklenen MySQL disk alanı, temel plan için yine 1 GB’dir. SQL verileri ayrı bir sunucuda barındırılıyor.

Burada ele alınan diğer özellikler şunlardır: tam metin arama, SQL yedekleme ve geri yükleme, MDF dosya aracı ekleme, SQL yönetim stüdyosu erişimi, SQL CE 4.0, Uzaktan bağlantı, MS Access, İçerilen veritabanı kimlik doğrulaması ve ASP.net ReportViewer kontrolü.

Komut dosyası desteği – ASP.net 4.7, 4.5.x, 4.6.x, 4.0, 3.5 ve 2.0, ASP.net Core 1.1 ve 2.0, Klasik ASP desteği vardır. İstediğiniz zaman değiştirebilirsiniz .

Scripting_support

NET sürümleri. Diğer önemli özellikler şunlardır – ScriptMap kurulumu, Özel Hata sayfası, WCF 4.0, Crystal Reports, ASP.net Websockets, WCF RIA hizmetleri, SilverLight. Bu, IonCube, Zend Optimizer ve WAP 1.1 / 2.0 desteği ile birlikte MVC 6, 5, 4, 3, 2 ve 1’i de destekliyor

E-posta barındırma – E-posta barındırma, sınırsız e-posta içeren planın bir parçası olarak dahil edilir. Temel plan, web postası erişimi ile birlikte SMTP, POP3 ve IMAP’yi destekler. Bir avans planıyla, posta listesi, otomatik abonelikler ve daha birçok gelişmiş özellik gibi diğer özelliklere erişebilirsiniz.

Eklentiler – PHPMailer, JMail, ADO.NET, CDO, FSO, ASPEmail, ASPUpload, ASPImage ve daha fazlası gibi önceden yüklenmiş bazı bileşenler vardır.

Bunun dışında, birkaç eklenti uygulaması yüklemek için tek tıklamayla yükleyiciyi de kullanabilirsiniz. 1 tıklama yükleyici ile BlogEngine.net, Acquia Drupal, SilverStripe, Joomla, WordPress ve diğerleri gibi uygulamaların listesine erişebilirsiniz.

Müşteri desteği:

Daha akıllı asp ile, sistem bakım için kapalı olduğu için canlı sohbetlerini kullanamadım.

smarterasp-contactus

SmarterASP.NET’i Kullanmaya Başlayın

2. Sunucular Arası:

Arasi-logoListemdeki sonuncusu Interserver. Diğer barındırma seçenekleriyle birlikte, bu ASP.net barındırma özelliğini de destekler.

Interserver, 18 yıldan fazla süredir web barındırma hizmeti vermektedir..

Aşağıdakilerden biri için planlardan birini seçebilirsiniz:-

Özellikleri
6 ay
12 ay
24 ay
36 Ay
DepolamaSınırsızSınırsızSınırsızSınırsız
Bant genişliğiSınırsızSınırsızSınırsızSınırsız
E-postaSınırsızSınırsızSınırsızSınırsız
SSL SertifikalarıBedavaBedavaBedavaBedava
Site Sayısı20202020
Fiyat$ 4.75 / mo$ 4.50 / mo$ 4.25 / mo4,00 $ / ay

InterServer’ın tüm ASP.NET planlarına buradan bakın…

Bir ay için başlangıç ​​fiyatı 5,00 dolar. Her planla sınırsız depolama alanı, sınırsız aktarım, sınırsız e-posta, ücretsiz SSL sertifikası ve 25 web sitesi desteği alırsınız. Alan adı kaydı için ayrı bir ücret ödenir.

Bunun dışında Interserver% 99,9 kesintisiz çalışma süresini garanti eder ve 30 günlük para iade garantisi vardır. Ek olarak, ücretsiz sınırsız FTP hesabı, Cloud uygulamaları, ücretsiz CloudFlare CDN, Microsoft SQL 2008 sunucusu elde edersiniz.

Altyapı, ek hız ve güvenilir hizmetler sağlamak için SSD önbellek sunucuları ve RAID-10 depolama ile birlikte 10 GB Cisco ağı kullanır. Interserver, seçtiğiniz plandan bağımsız olarak ücretsiz geçiş sağlar.

Kontrol panelleri ile 105’ten fazla tek tıklamayla kurulum uygulamasına ve web sitesi performansı hakkında bazı analizlere erişebilirsiniz.

InterServer Özellikleri:

Web Sitesi ve Alan Adı – 10 park edilmiş alan içeren 25 web sitesini destekler. Her planın sınırsız alt alanı vardır. Alan adı kaydı yıllık 1,99 ABD dolarıdır. Ayrıca, 5 $ ‘lık Whois Privacy’yi de seçebilirsiniz. Bu özelliklerin yanı sıra ücretsiz SSL sertifikaları ve ücretsiz geçiş.

Teknoloji Desteği – Interserver ile sınırsız MySQL depolama alanına sahip olursunuz. ASP.net 3.5, 4, 4.5, .NET Core 1 ve Klasik ASP’yi destekler.

Technology_Support_InterServer

Desteklenen diğer modüller Silverlight, ODBC, ASPUpload 3.0, ASP.net MVC 5’dir. Diğer tüm ek modüller herhangi bir zamanda kurulabilir.

Kontrol Paneli – Plesk kullanır ve geri yükleme ile birlikte Cron İşleri, Dosya yöneticisi, ziyaretçi istatistikleri ve yedeklemeler içerir.

InterServer_Plesk_Control_Panel2

Eklentiler – Diğer eklentiler arasında WordPress yükleyicisi, haftalık yedeklemeler, otomatik güncellemeler, temel eklentiler ve Prestashop, Magento, WordPress, Cubecart gibi birkaç uygulamanın Tek Tıkla yüklenmesi sayılabilir..

E-posta özellikleri – Sınırsız e-posta hesaplarını, sınırsız ileticileri, web posta erişimini, spam filtrelemeyi, SSL şifrelemeyi destekler. İPhone, BlackBerry, Android ve Windows Mobile ile kullanılabilir.

Müşteri desteği:

Interserver için canlı sohbet seçeneğini denedim ve bu yaklaşık 30 saniye bekledi.

InterServer sohbeti Canlı sohbet seçeneği temel sorguları silmek için iyidir. Ancak, etkileşimin paylaşılan bilgiler üzerinde minimalist olduğunu gördüm.

InterServer’ı Kullanmaya Başlayın

3. HostGator:

Hostgator_logo 2018Listenin dördüncüsü Hostgator. Austin, Teksas’ta ek bir varlığı bulunan Houston merkezli bir hosting çözümleri sağlayıcısıdır.

23 Ekim 2002’deki lansmanından bu yana 15 yılı aşkın bir süredir piyasada.

Hostgator’ın iki planı var-

Özellikleri
Kişiye özel
kuruluş
DepolamaUnmeteredUnmetered
Bant genişliğiUnmeteredUnmetered
SSL SertifikasıPaylaşılanBEDAVA
Site Sayısı15
Fiyat$ 4.76 / mo$ 14.36 / ay

HostGator’un tüm ASP.NET planlarına buradan bakın…

Seçtiğiniz herhangi bir plan; ölçülmemiş disk alanı ile ölçülmemiş bant genişliği elde edersiniz. Buna ücretsiz, anında kurulum da dahildir. Kişisel planla, anında yedeklemeler, sınırsız alan takma adı ve alt alan adlarına sahip sınırsız FTP hesapları elde edersiniz.

ASP.net barındırma işleminin bir parçası olarak, birden çok eklenti ve tek tıklatma uygulamasına erişebilirsiniz. Her plan ücretsiz bir SSL sertifikası içerir. Plesk kontrol paneli, neredeyse anında birkaç eklentiyi kolayca yüklemenizi sağlar.

4500’den fazla ücretsiz web sitesi şablonu ile ücretsiz Hostgator web sitesi oluşturucuya erişebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz web sitesi transferi, alan adı transferi, Script transferi ve MYSQL transferi içerir.

Kontrol panelini kullanarak 38 ücretsiz uygulama yükleyebilirsiniz. Hostgator% 99,9 çalışma süresini garanti eder ve 45 günlük para iade garantisine sahiptir.

HostGator’un Özellikleri:

Alanlar ve Depolama Alanı – En temel plan bir alan adını desteklerken, kurumsal planla 5 alan adınız olabilir. Her planla sınırsız alt alan adınız, FTP hesabınız, Alan takma adınız olabilir.

Destek – Seçtiğiniz plandan bağımsız olarak 7/24/365 destek sunar. Bu, 7/24 sunucu güvenlik izlemeyi içerir. Hostgator, ücretsiz ilk kurulumla haftalık otomatik site yedeklemeleri sağlar.

Teknoloji desteği – Windows 2008 web barındırma, IIS 7 barındırma, ASP.net 2.0 veya 3.5 veya 4.0 veya 4.5, AJAX, Klasik ASP, CGI, Hızlı CGI, Python, SSI, Curl, GD 2, ASP MVC 3.0 ve zamanlanmış görevleri destekler. Ayrıca sınırsız MSSQL ve MySQL veritabanları sunar.

Kontrol Paneli – Plesk’in uygulama kasası, kullanıcıların varsayılan olarak sağlanan 38 komut dosyasını yüklemesine olanak tanır. Diğer özellikler şunlardır: Hotlink koruması, özel hata sayfaları, anlık bloglar, yönlendirme URL’si, web tabanlı dosya yöneticisi, Anlık portallar, anlık forumlar ve şifre korumalı dizinler.

Plesk_Control_Panel

Kontrol paneli ile, gerçek zamanlı analiz, Webalizer, ham günlükler ve Yönlendirme günlükleri sağlayan AWStats’ı kullanarak web sitesi istatistiklerine erişebilirsiniz.

E-posta barındırma – E-posta barındırma, planın bir parçasıdır ve sınırsız POP3 hesaplarını destekler. Mevcut diğer özellikler arasında web posta, e-posta takma adı, otomatik yanıtlayıcılar, posta listeleri, spam koruması, IMAP ve SMTP desteği yer alır.

Müşteri desteği:

Hostgator canlı sohbet seçeneği 20 saniye içinde başladı.

HostGator sohbeti

Bu neredeyse anlıktı. Temsilci bilgilendiriciydi ve bazı ek bilgileri paylaşmak için ilgili bağlantılar sağladı.

HostGator’ı Kullanmaya Başlayın

4. A2 Hosting:

a2-hosting-logoA2 barındırma Windows ve ASP.net barındırma desteğine sahiptir.

A2 Hosting 2001 yılından bu yana kullanılmaktadır ve Windows için olduğu kadar Linux için de barındırma hizmetleri sunmaktadır. Windows barındırmalarının bir parçası olarak, ASP.net barındırma özelliğini destekler.

A2 hosting üç farklı hosting planı sunar-

Özellikleri
HAFİF
SWIFT
TURBO
DepolamaSınırsızSınırsızSınırsız
Bant genişliğiSınırsızSınırsızSınırsız
SSL & SSDBedavaBedavaBedava
Kontrol PaneliPlesk Onyx 17.8Plesk Onyx 17.8Plesk Onyx 17.8
Site Sayısı1SınırsızSınırsız
Fiyat$ 4.90 / mo$ 5,88 / ay$ 10.78 / ay

A2 Hosting’in tam ASP.NET planlarına buradan bakın..

Temel planla, One web sitesi, Sınırsız RAID-10 Depolama, sınırsız aktarım desteği desteği alırsınız. Planda yer alan diğer şeyler: – Proaktif güvenlik özellikleriyle birlikte yüksek hızlı, Ücretsiz SSL sertifikası sağlayan SSD sürücüler.

Ayrıca, hosting platformlarını 30 günlük para iade garantisi ile test edebilirsiniz.

Teknik yapılandırmaları şunları destekler:

 • Windows 2012
 • Klasik ASP, .NET Core 2.0 ile birlikte ASP.net 2.x, 3.x ve 4.x
 • IIS 8.5
 • ASP.net MVC 4, 5
 • Silverlight 4, 5
 • Temel plan için 25 e-posta adresi ve diğer planlar için sınırsız
 • Temel plan 1 x 2,1 GHz Çekirdeği destekler
 • Fiziksel bellek 0,5 GB ile 2 GB arasında, sanal bellek ise plana göre 4 GB ile 8 GB arasında değişir

A2 Hosting Özellikleri:

Hız – A2 ASP.net barındırma, temel plan için oldukça hızlı hız sağlamak için iyi yapılandırmalara sahiptir.

Gözden A2Hosting hızlı

A2 Barındırma sunucusu hız testi – A +. Kredi bilgileri: Bitcatcha

Daha hızlı sayfa yüklemeleri sağlamak için CloudFlare ServerShield ve AnyCast DNS ile birlikte SSD kullanır.

Güvenilirlik – 10 Gb / s yedekli bir ağ sağlar ve her sunucunun minimum 64 GB RAM ile minimum 12 Çekirdek desteği vardır. Yoğun trafiği desteklemek için yeterli yapılandırma. A2 barındırma% 99,9 çalışma süresini garanti eder.

Taşıma – Ücretsiz bir web sitesi taşıma desteğini kapsar

Serbest göç

Güvenlik – A2 barındırma ücretsiz SSL’ye sahiptir, bununla birlikte yeniden başlatma olmadan günlük otomatik çekirdek güncellemelerini içeren KernelCare de sağlar. Diğer güvenlik özellikleri arasında çift web barındırma güvenlik duvarı, virüs tarama, Brute Force Defense, Sunucu Sertleştirme ve 24/7/365 sunucu güvenlik izleme yer alır

Etki Alanları – Temel planla 1 web sitesi, 25 park edilmiş etki alanına sahip 5 alt etki alanı alırsınız. Diğer planlar için bu sınırsızdır. Eklenti alanları temel planın bir parçası olarak dahil edilmez, ancak diğer planlar için sınırsızdır. Aylık 1,96 ABD dolarından özel bir IP adresi alabilirsiniz. DNS yönetimi ücretsiz olarak kullanılabilir.

E-posta – E-posta barındırma temel plana dahildir. Temel plan için POP3 / POP3-SSL, IMAP / IMAP-SSL ve SMTP / SMTP-SSL desteği ile 25 e-posta adresi desteği vardır. Buna Web postası ve spam koruması da dahildir

Kontrol Paneli – Plesk Onyx 17.8 Kontrol Panelini içerir. A2, DotNetNuke 1 tıklama kurulumu ile e-ticaret geliştirme desteğine sahiptir. Diğer eklentiler arasında PrestaShop, OpenCart, WordPress, Joomla, Drupal, CubeCart, B2evolution, BlogEngine 1 tıklama yüklemesi yer alıyor. Çok dilli destek de dahildir.

Müşteri desteği:

ASP.net hosting hakkında bilgi almak için A2 hosting canlı sohbet ile iletişime geçtim.
a2-hosting-sohbet
Bekleme süresi yaklaşık 1 dakika idi. Destek aracısı bilgilendiriciydi ve sorgumla ilgili ayrıntıları gösteren bazı hızlı referans bağlantıları sağladı.

A2 Hosting’i Kullanmaya Başlayın

5. GoDaddy:

godaddy-logoSonra GoDaddy’yi düşünürdüm. GoDaddy 1997 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana yaklaşık 21 yıldır.

Merkezi Scottsdale, Arizona, ABD’de bulunmaktadır ve dünya çapında 17 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir..

Diğer barındırma seçeneklerinin yanı sıra GoDaddy, ASP.net barındırma tarafından desteklenen Windows tabanlı barındırma da sağlar.

4 farklı plan sunuyor-

Özellikleri
starter
ekonomi
Deluxe
nihai
Depolama30 GB100 GBUnmeteredUnmetered
Bant genişliğiUnmeteredUnmeteredUnmeteredUnmetered
Veritabanları1025Sınırsız
FTP kullanıcıları505050Sınırsız
Site Sayısı11SınırsızSınırsız
Fiyat$ 2.49 / mo$ 2.99 / mo4,99 $ / ay$ 5.99 / mo

Godaddy’nin tam ASP.NET planlarına buradan bakın…

Temel planda 1 web sitesi, 100 GB depolama alanı, ölçülmemiş bant genişliği desteği alırsınız. Diğer planlar, ölçülmemiş depolama alanına ve ölçülmemiş bant genişliğine sahip sınırsız web sitelerini destekler.

Her planla, ilk yıl boyunca ücretsiz Microsoft Office 365 iş e-postası alabilirsiniz.

Alan adı kaydı planın bir parçası olarak dahil edilir. Temel planlar, her biri 1 GB olan 10 MySQL veritabanı, her biri 200 MB olan 1 MSSQL veritabanı ve 50 FTP kullanıcısını destekler.

Tüm planlar Windows Server 2012 R2’yi destekler. Ultimate planında ayrıca 1 yıllık SSL sertifikası ve ayrı bir ücret karşılığında Premium DNS elde edersiniz.

Bu planlar ayrıca DDoS korumasının yanı sıra 7/24 sunucu güvenliği izlemeyi de kapsar. Ayrıca, seçtiğiniz herhangi bir planın bir parçası olarak 50’den fazla uygulamanın tek tıklamayla kurulumunu da destekliyorlar.

Bunu Odin Plesk’teki kontrol panelinden yükleyebilirsiniz..

Godaddy’nin Özellikleri:

Web Sitesi ve Depolama – Temel plan 1 web sitesini desteklerken, diğer planlar sınırsız web sitesini destekler. Seçtiğiniz herhangi bir planda bant genişliği kısıtlaması yoktur.

Bu ölçülmez. Temel bir planla 100 GB disk alanı elde edersiniz. Daha yüksek bir plan seçtiğinizde disk alanında belirli bir kısıtlama yoktur.

Alanlar – Ücretsiz alan adı, yıllık planın bir parçası olarak dahil edilir. Alan adı plandan daha uzun bir süre için seçilirse, bu gibi durumlarda ek olarak ücretlendirilir.

Godaddy-free-domain

Harici alanlar ve alt alanlar, seçtiğiniz plandan bağımsız olarak sınırsızdır. Yine takma ad alanı tüm planlarda sınırsızdır. Temel plan dışında, diğer tüm planlar sınırsız web sitesini destekler.

Güvenlik – Güvenlik söz konusu olduğunda, çok fazla ek güvenlik özelliği yoktur. Ancak, en temel plan için, DDoS korumasının yanı sıra 7/24 sunucu izlemesi de elde edersiniz. Güvenli bir FTP biçimi olan FTPS’yi destekler.

Buna Veritabanı yedekleme ve geri yükleme de dahildir. Web sitesi yedeklemeleri için küçük bir miktar ayrıca ücretlendirilir. SSL sertifikaları ve kötü amaçlı yazılım taraması ve temizliği için temel güvenlik ayrıca ücretlendirilir.

Kontrol Paneli – Birlikte verilen kontrol paneli Windows için Plesk 12’dir. Buradan site istatistiklerine, ham erişim günlüklerine erişebilir ve görevleri zamanlayabilirsiniz.

Microsoft web dağıtımı, Microsoft WebMatrix ve 50’den fazla uygulamaya erişimi destekler. WordPress, Joomla, Drupal için tek tıklamayla kurulum var.

Teknoloji desteği – Her plan 250.000’e kadar dosyaya hitap eder ve Sunucu Tarafı İçerir (SSI), Klasik ASP, ASP.net Ajax, CGI, ASP.net MVC 3, Silverlight 5 ve Silverlight 4 barındırma, Perl ve Python sunar.

Godaddy_technology_support

E-posta barındırma – Her plan bir ücretsiz posta kutusunu destekler ve diğerleri ayrı bir ücret karşılığında eklenebilir. Bu, toplam 5 GB e-posta depolama alanı sağlar.

Diğer özellikler arasında web posta, barındırma için e-posta takma adı, Office 365 desteği, otomatik yanıtlayıcı, virüs ve spam koruması, e-posta gizliliği ve 256 bit şifreleme ile koruma yer alır.

Müşteri desteği:

GoDaddy canlı sohbet seçeneğini kullanmayı denedim ve sohbet neredeyse hiç bekleme süresi olmadan hemen başlıyor.

Godaddy-sohbet

Destek aracısı, sorgum hakkında bazı bilgiler vermek ve her bir plan boyunca bana yol gösterecek kadar bilgi sağlamak için son derece yardımcı oldu.

Godaddy ile Başlayın

ASP.NET Barındırma Nedir?

ASP.Net güçlü bir web geliştirme dilidir, Java veya PHP’yi nasıl kullanabileceğine çok benzer.

ASP.net, Windows işletim sistemiyle olan bağımlılığı nedeniyle Windows platformu için en iyi seçimdir. Dinamik web sayfaları ve hizmetler oluşturabilen bir web uygulama çerçevesidir..

Bunu desteklemek için, birkaç hosting şirketi ASP.net hosting seçenekleri sunmaktadır. Bu barındırma seçenekleri, hızlı web geliştirme ve hızlı barındırma için çeşitli eklentilerle birleştirilmiştir..

Neden ASP.net web hosting kullanmalısınız?

ASP.net web hosting kullanmanın çeşitli yararları olsa da, birkaç temel nedeni vurgulamak istiyorum-

 • Windows – Bu özellikle Windows tabanlı geliştiriciler için kullanışlıdır.
 • Geliştirme kolaylığı – Barındırma platformu, manuel görevlerin çoğunu azaltır ve tek bir çatı altında barındırma için gerekli temel hizmetleri sağlar
 • Eklentiler – Hosting ile her hosting platformunun sunduğu bir dizi eklenti ve hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.
 • Hızlı Dağıtım – ASP.net barındırma desteği ile web sitenizi çok hızlı bir şekilde çalışır hale getirebilirsiniz
 • Müşteri Desteği – Bir barındırma platformu, eksiksiz web sitesi geliştirme sürecinde size yol göstermenin harika bir yoludur. Müşteri desteğine ve barındırma platformunun bilgi tabanına kolayca erişebilirsiniz

Sonuç:

Ben en iyi 5 ASP.net hosting çözümleri sağladım ve bunların her biri için A2 A2, GoDaddy, Hostgator, Smarterasp ve Interserver.net özellik listesi hakkında ayrıntılı bir izlenim verdim..

Asp.net Ana Bilgisayarı
Maliyet (Aylık)
Depolama
Bant genişliği
Kullanılabilirlik
Bizim Puanımız
Ücretsiz deneme
Kredi Kartı gereklidir?
SmarterASP.net$ 2.95 / moSınırsızSınırsız★★★★★★★★★★60 günHayır
arasi$ 4.75 / moSınırsızSınırsız★★★★★★30 gün içinde para iade garantisiEvet
HostGator$ 4.76 / moUnmeteredUnmetered★★★★★★★★45 gün içinde para iade garantisiEvet
A2 Hosting$ 4.90 / moSınırsızSınırsız★★★★★★★★Herzaman Para İade GarantisiEvet
GoDaddy$ 2.49 / mo30 GBUnmetered★★★★★★★★★30 gün içinde para iade garantisiEvet

Interserver.net, 25 web sitesi ve sınırsız depolama alanı desteği ile iyi ASP.net desteğine sahiptir. Ancak, bu ek güvenlik özelliklerine göre düşüktür.

GoDaddy, temel plan için en ucuz seçeneklerden biridir. Ancak, yenilemeler yüksek fiyatlıdır. Bu, temel ASP teknolojisi ve güvenlik özelliklerinin iyi bir karışımına sahiptir..

Hostgator ayrıca ölçülmemiş disk alanı ve bir dizi teknoloji desteği sağlar. Ancak bu, en son sürümlerin hiçbirini değil, Windows 2008’i destekler.

A2 hosting, web sitenize iyi bir hız sağlamak için önemli bir altyapıya sahiptir. Ayrıca bazı gelişmiş güvenlik özellikleri vardır ve bütçenin bir kısıtlama olmaması durumunda iyi bir seçenektir.

Smarterasp, ASP tabanlı web sitelerine adanmıştır ve son derece uygun fiyatlı planlar sunar. Avantajı, 60 günlük ücretsiz deneme süresi almanızdır. Özellik listesi çok büyük ve birden çok ve en son sürüm ASP desteğine bakan biri için en iyi seçenektir.

en iyi asp.net hosting infografik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map