5 En İyi HideMyAss Alternatifleri 2020 (3 Numaralı Sadece Müthiş)

VPN teknolojisi ile ilgileniyorsanız veya VPN’leri kendiniz kullandıysanız, HideMyAss ile karşılaşmış olabilirsiniz!


HideMyAss! 2005 yılında okulunun internet kısıtlamalarını atlatmaya çalışan 16 yaşında bir çocuk tarafından kurulan ve birkaç yıldır Avast’a ait olan çok popüler bir VPN’dir (Avast, dünyanın en büyük siber güvenlik holdinglerinden biridir).

HideMyAss kullandıysanız! muhtemelen beğenmişsinizdir. Her şeyden önce iyi çalıştığı için popüler, ancak hiçbir şey mükemmel değil. Ve hey, aynı zamanda HMA! beklentilerinizi yerine getirmiyordu.

VPN pazarı gelişiyor ve bir ton seçenek var, bu yüzden HideMyAss ile sınırlı kalmanıza gerek yok! Burada, HMA’ya bazı harika alternatiflere bir göz atacağım!

Bu alternatifleri doğru bağlamda ayarlamak için, HideMyAss ile ilgili hoşunuza gidebilecek şeyleri kısaca ele alacağım! ve sevmediğiniz şey.

Muhtemelen en büyük nokta HMA! onun adı güçtür. HMA! uzun zamandır varlığını sürdürüyor ve en popüler VPN’lerden biri. HideMyAss Kullanımı! sayısız başkalarının kullandığı bir hizmet kullanmak demektir, bu da güvenilirliğin büyük bir ölçüsüdür.

Tabii ki, popülerlik her şey değildir. HideMyAss! Ayrıca bunun için çok şey var: tek bir hesap 5 cihaza kadar çalışabilir, 190’dan fazla ülkede 900 sunucuya erişebilirsiniz (yani neredeyse her ülkede), müşteri desteği sağlamdır ve genel olarak iyi performans gösterir.

Wow, kulağa mükemmel geliyor – neden tekrar alternatiflerle ilgileniyoruz? Ah evet…

Negatiflerin bazıları VPN teknolojisinin kalbine oldukça yakın. VPN gereksinimlerinize ve görünümlerinize bağlı olarak HideMyAss! HMA’yı kullanan 2012 Sony hack’iyle ilgili bir kullanıcı hakkında Birleşik Krallık hükümetine bilgi vermek için biraz hayal kırıklığı olabilir.!

Bu HMA! günlüksiz politika ile gerçekten güvenilir olabilir. Elbette, bunu okuyan birçoğunuz büyük bir şirketi veya hükümeti hacklemeyi planlamıyor, ancak ilk etapta kullanıcıların faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olan bir VPN’nin etkileri – yani, kesinlikle bir Birçok insan için VPN.

Başka, daha küçük bir nokta, HideMyAss! ayda en az 4,99 ABD doları tutarında bir ücret ödemeniz gerekiyor. Bu fiyatlar kendiliğinden yüksek değil – oldukça normal, her şey düşünüyor – ancak yine de iyi performans gösteren daha ucuz seçenekler bulabilirsiniz.

Kısa bir not: Temel özellikleri vurgulamayacağım. Örneğin, ücretli VPN’ler için sınırsız bant genişliği standarttır; bant genişliği sınırlaması ücretsiz olmayanlar istisna olur.

hostingpill5 En İyi HideMyAss Alternatifleri

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. PureVPN
 4. CyberGhost
 5. IPVanish

Şimdi Top 5 HideMyAss Alternatiflerine bir göz atın:

Alternatif # 5: IPVanish

ip-vanish afiş

Bu liste titanların savaşıdır. Buradaki tüm isimler popüler VPN çözümleri ve IPVanish kesinlikle bunlardan biri. IPVanish mükemmel bir pick-up-and-go çözümü.

Şimdi gerçekten güvenilir bir VPN hizmetine ihtiyacınız varsa, IPVanish mükemmel bir seçenektir. Fiyatlandırması iyi ve çok iyi bir performans sergiliyor (belki de üçüncü taraflara bırakmak yerine sunucularının büyük çoğunluğuna sahip olduğu ve doğrudan işlettiği için).

IPVanish genel olarak sağlam bir seçenek olsa da, kitabımdaki sırasını düşüren birkaç dezavantajı var.

Artıları

 • Çok sayıda sunucu ve IP seçeneği: 1.100+ sunucu ve 40.000’den fazla IP. Veri merkezlerinin ve sunucuların yaklaşık% 90’ı üçüncü taraflardan ziyade doğrudan IPVanish’e aittir ve bu büyük bir güvenilirlik vaadidir..
 • IPVanish’in kullanımı çok kolay ve birden fazla cihazda. Evet, bu listedeki tüm VPN’lerin kullanımı ve kurulumu kolaydır, ancak IPVanish gerçekten çok basittir. IPVanish’in hedefini çok basit bir süreç olarak düşünün: hemen kurun ve kullanın. Gizlilik ihtiyaçlarına anında çözüm bulmak iyidir.

 • normal 5 veya 7’den daha fazla.

Eksileri

 • IPVanish 2016 yılında kullanıcı verilerini ABD İç Güvenlik Bakanlığı’na teslim etti. Şimdi, tüm hesaplarda, söz konusu kullanıcı mutlak pislikti. Ancak bu konunun yanında; O sırada IPVanish’in herhangi bir günlük politikası yok, ancak kullanıcı günlüklerinin teslim edilmesi açık bir gösterge gibi görünebilir IPVanish’in devlet politikaları nominal değerde alınamaz. Öte yandan IPVanish, yerel yasalar ve sıfır log politikası ile Rusya’daki operasyonlarını geri çekti – kim bilir? Hala güvenli olmanın ve IPVanish’in günlük politikası hakkında kişisel olarak daha şüpheci olmanın daha iyi olduğunu düşünüyorum.
 • IPVanish’in sunucuları yalnızca 60 ülkeyi kapsamaktadır. Bu çoğu insan için fazlasıyla yeterli, ancak HideMyAss’ın çok gerisinde! Daha önce de belirttiğim gibi, IPVanish sunucularının büyük çoğunluğunu doğrudan işletiyor, bu da insanların bu kadar hoşlanmasının bir nedeni. Belki IPVanish’i biraz kesebilirim.
 • Sınırlı sayıda ödeme seçeneği, çoğunlukla kartlar.
 • IPVanish, bu listedeki diğer seçeneklerin bazıları kadar özelliklerle yüklü değil.
 • IPVanish’in oldukça standart bir fiyatı var, ancak en ucuz değil. Eşit derecede iyi veya daha iyi hizmet ve özelliklere sahip kesinlikle daha uygun fiyatlı seçenekler var (okumaya devam edin!)

ipvanish-vpn fiyatlandırma

IPVanish1 kullanıcılarını ziyaret et Bunu satın aldı

Alternatif # 4: CyberGhost VPN

CyberGhost-afiş

CyberGhost VPN, bu listedeki birçok kişi gibi, en popüler ve iyi alınan VPN hizmetlerinden biridir. 2011’deki kuruluşundan bu yana, CyberGhost bir itibar geliştirdi: şeffaflık raporu yayınlayan ilk VPN oldu ve 20 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyor.

CyberGhost’un özü: akış için harika ve çok iyi performans gösteriyor ve uygun fiyatlandırmaya sahip. Bunun için çok fazla bir şey yok, ancak bu listedeki diğer VPN’lerde bir sürü harika şey olduğu için CyberGhost # 4’te geliyor. Bunu söyledikten sonra, harika bir VPN ve ücretsiz olarak denemek isteyen herkesi şiddetle tavsiye ediyorum.

Artıları

 • CyberGhost’un merkezi Romanya’dadır ve veri saklama yasaları yoktur.
 • CyberGhost’un fiyatları alt uçtadır (her zaman olduğu gibi daha uzun taahhütler için) ve CyberGhost’un kalitesiyle orantılıdır, bu onu fantastik bir değer VPN yapar. Ayrıca, CyberGhost’un bir hafta veya 30 günlük garanti yerine 45 günlük para iade garantisi vardır.

CyberGhost plan

 • CyberGhost akış için gerçekten harika. Evet, tüm en iyi VPN’ler içeriğin kilidini açmak için iyidir, ancak CyberGhost akış veya torrent için en iyi sunucuları tanımlamak için kendi yolundan çıkar.

CyberGhost-akışlı

 • Sunucular söz konusu olduğunda, CyberGhost size 3.000’den fazla erişime izin verir. Sadece 60 ülke, ama hey, hala seçenek sıkıntısı yok.
 • Diğer özelliklere göre, CyberGhost çoklu VPN protokolleri, bir reklam engelleyici, bir kötü amaçlı yazılım engelleyici, DNS / IP sızıntı önleme ve otomatik bir öldürme anahtarı ile birlikte gelir.
 • Son olarak, CyberGhost benzersiz bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. CyberGhost masaüstü yazılımı yalnızca “açık” düğmesiyle çok küçük yapılabilir veya çok daha fazla araç ve seçenek içeren tam ekran menüsüne genişletilebilir.

CyberGhost menü

Eksileri

 • CyberGhost’un müşteri desteği biraz cansız olabilir: telefon desteği yoktur ve bilgi tabanı bunlardan ibaret değildir. Çoğu VPN’in fantastik bilgi tabanları yoktur, ancak ne diyebilirim? Yalnızca “açık” anahtarı olan gerçekten basit VPN’leri tercih etmediğiniz sürece CyberGhost ile ilgili başka bir şey yok.
 • HMA! İle karşılaştırırsak, daha fazla ülke daha iyi olurdu.

CyberGhost’u ziyaret edin

Alternatif # 3: PureVPN

purevpn-afiş

PureVPN en iyi seçeneklerden biridir. Çok sayıda sunucuya erişim, bir internet öldürme anahtarı ve VPN kullanımınızı gizleme gibi harika özelliklere sahiptir. Olumsuz? VPN’ler gittikçe biraz pahalı olabilir.

Artıları

 • En çok beğenilen VPN’lerden biri. PureVPN, New York Times, Cnet, Mashable tarafından onaylandı ve Huffington Post ve Wired tarafından da iyi karşılandı, ayrıca sayısız diğerleri.
 • Çok çeşitli ödeme seçenekleri.

purevpn ödeme

 • Eğer indirim varsa çok uygun.
 • Çeşitli özellikler / araçlar: çoklu güvenlik protokolleri, IP ve DNS sızıntılarına karşı koruma, bir internet öldürme anahtarı ve en önemlisi…

purevpn-internet-öldürmek

 • VPN kullanımınızı ISS’niz için görünmez yapan bir araç! Bu duyulmamış değil, ücretli VPN’ler arasında bile yaygın olmaktan uzaktır. Bazı İnternet Servis Sağlayıcıları, İnternet bağlantınızın bir VPN üzerinden şifrelenmiş olduğunu görürlerse internet hızlarını kısabilirler – PureVPN, azaltma riskinden kaçınmanıza ve en başta bir VPN kullandığınız gerçeğini gizlemenize yardımcı olabilir.

Eksileri

 • Daha uzun bir süre taahhüt ediyor olsanız bile indirim olmadan pahalı.

purevpn plan

PureVPN’i ziyaret edin

Alternatif # 2: NordVPN

nordvpn-afiş

Tüm VPN’ler gizliliğe önem verirken, gizlilik VPN’lerinin değerinin farklı yönleri hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Tüm VPN’ler eğlencenin kilidini açma yeteneklerini zorluyor, ancak bazıları akışa diğerlerinden daha fazla odaklanmış görünüyor.

NordVPN, devletin internet gizliliğine müdahalelerine büyük tepki olarak kurulmuş ve faaliyet göstermektedir. NordVPN’in kendi manifestosu vardır (kısa da olsa) ve görüntüsünü gizlilik yanlısı bir araç olarak uygulamak için enerji harcar (bu da isterseniz yayınlamanıza olanak tanır).

NordVPN’in özü mü? Harika bir VPN, ancak çok daha ucuz.

Artıları

 • NordVPN, iki yıl veya daha fazla taahhütte bulunmak istiyorsanız, daha uygun fiyatlı VPN seçeneklerinden biridir.

nordvpn plan

 • NordVPN’de ekstra gizlilik katmanları için iyi araçlar bulunur. Örneğin, çift VPN aracı bağlantınızı iki kez şifrelemenize, CyberSec reklamları engellemenize ve VPN Üzerinden Soğan, NordVPN uygulaması içindeki Soğan Ağına bağlanmanıza izin verir. Bu çok kullanışlıdır ve gerçekten özel bir bağlantı için hem VPN’lerin hem de Tor’un avantajlarını sağlar.
 • NordVPN, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda sunucuya sahiptir. 62 ülkede 5.000’den fazla sunucuya sahip olmanın yanı sıra, NordVPN, ilgileniyorsanız ve farklı gizlilik dereceleri için optimize edilmiş farklı sunuculara sahipseniz, özel bir sunucu satın almanıza izin verecektir. Standart bir VPN sunucusu veya VPN sunucuları üzerinden Soğan (daha önce bahsedilmiş) kullanabilirsiniz, örneğin.

nordvpn-sunucuları

 • NordVPN’in harika bir gizlilik politikası, güvenlik altyapısı ve şeffaflığı vardır. Bu ifadeye bakın ve bunu HMA’nın kullanıcı verileriyle ilgili yukarıda belirtilen sorunlarıyla karşılaştırın.

nordvpn-emri-kanarya

Eksileri

 • NordVPN kesinlikle HideMyAss’a kıyasla en iyi VPN’lerden biri olsa da! coğrafi olarak yayılmış sunucuları da yoktur. NordVPN’in çok daha fazla sunucusu olmasına rağmen, 62 ülke arasında yoğunlaşmıştır. Bu, çoğu kullanıcı için yeterince iyidir, ancak 190 ülke HMA ile karşılaştırıldığında hiçbir şey değildir! faaliyet gösteriyor.

Ziyaret NordVPN 1 kullanıcı bunu satın aldı

Alternatif # 1: ExpressVPN

ekspres-vpn-afiş

İşte en iyi VPN’lerle ilgili şey: hepsi en üstte olduklarını söylüyor. Her zaman “DÜNYANIN EN HIZLI VPN”, “DÜNYANIN EN GÜVENLİ VPN” veya “DÜNYANIN EN POPÜLER VPN” diyorlar.

Elbette böyle şeyler özneldir ve açık bir kazanan yoktur. Ancak, bir tane varsa, ExpressVPN sadece.

ekspres-vpn-sağlayıcı

… ExpressVPN’in iyi karşılandığını söyleyebilirsiniz.

Artıları

 • ExpressVPN, toplamda 2.000 sunucu bağlantısı için 94 ülkede 148 sunucu konumuna sahiptir. HideMyAss dışında birkaç VPN! yüzden fazla ülkeye erişim imkanı sunmak.
 • ExpressVPN, pakete dahil olan birden fazla protokol, sıfır bilgili DNS (günlüksiz bir politika sürdürmek için bir VPN’e güvenmemeniz durumunda ek bir koruma katmanı) ve VPN bölünmüş tünelleme gibi bazı sağlam araçlara sahiptir. VPN üzerinden internet trafiğinizin yalnızca bir kısmını koyun (gerekirse).

express-vpn-özellikleri

 • ExpressVPN ile ilgili en eşsiz şey konumu: İngiliz Virgin Adaları. Evet, milyarderlerin paralarını sakladığı bir denizaşırı vergi cenneti – burası aynı zamanda ExpressVPN’in bilgilerinizi gizlediği bir yer. Ya da daha iyisi, Express’in hiçbir şeyi zar zor kaydettiği yerlerde: bunun nedeni İngiliz Virgin Adaları’nda veri saklama yasaları olmamasıdır. Çoğu VPN için, günlük tutmayacaklarına güvenmeniz gerekir – ExpressVPN ile sözlerini tutmaları çok daha olasıdır.
 • Diyelim ki VPN konumundan emin değilsiniz. 2017 yılının sonlarında, siyasi bir suikast hakkında bilgi bulmaya çalışan Türk müfettişler, soruşturmalarına yardımcı olan herhangi bir günlük bulamadılar. Bu, iyi haber demek garip bir şey gibi görünüyor – aslında kurbanın ailesi için değil – ExpressVPN müşterileri için bu, ExpressVPN’in kayıt tutmama politikasına uyduğunun harika bir işaretidir..

Eksileri

 • Ne yazık ki, ExpressVPN sadece 3 eşzamanlı bağlantıya izin verir. Bu çok büyük bir anlaşma değil, ama özellikle talihsiz çünkü ExpressVPN üst düzey bir VPN ve standart 5.

 • Fiyatlandırma açısından, daha uzun bir süre satın alsanız bile ExpressVPN en ucuz değildir. Ben pahalı demezdim ve kesinlikle ExpressVPN’in fiyatlarının buna değdiğini iddia ederim. Ancak, tasarruf etmek isteyen biri için ExpressVPN en iyi seçenek olmayabilir.

ekspres-vpn plan

ExpressVPN’i ziyaret edin

Sonuç: HideMyAss’a alternatif! tavsiye eder miyim?

Tüm bu seçeneklerle, herkes nasıl bir alternatif seçebilir? IPVanish’in yanı sıra, burada listelenen adların çok az yaptıkları kötüdür. IPVanish bile hızlı ve kolay bir VPN çözümü isteyen kullanıcıların hızlı çoğunluğu için iyidir!

Ayrıca, hızlar veya performans hakkında fazla konuşmadığımı da fark etmiş olabilirsiniz. Ne tuhaf, değil mi? Mesele şu: bu listedeki tüm öğeler burada, çünkü yüksek performans verildi. Tabii, bazıları diğerlerinden daha hızlı olabilir, ancak internet hızı testi zor bir bilim değildir ve performansın VPN’nin bu listedeki yerleşimi ile kabaca hizalandığını söyleyebilirim, bunu bir tuz parçasıyla almalısınız..

Bu nedenle, hiçbiriniz için belirli sonuçları garanti edemesem de, bunlardan herhangi birinin denediğiniz en hızlı VPN’ler arasında olması muhtemeldir..

Her durumda, tüm bu seçenekler HideMyAss! ‘A iyi alternatifler olsa da, bazıları farklı şeylerde daha iyidir. IPVanish ve CyberGhost’un daha az ciddi olan VPN ihtiyaçlarına hızlı ve kolay çözümler için daha iyi olduğunu düşünüyorum – yani akış ve torrent.

Tabii ki, PureVPN, NordVPN ve ExpressVPN hepsi akış için harika çalışıyor. Ancak bir ton özellik ile geliyorlar ve gizliliklerini korumakla ciddi şekilde ilgilenen insanlar için harikalar.

Bu üçünden, NordVPN para tasarrufu yapmak isteyenler için sürekli olarak en iyi seçenektir ve ExpressVPN gizliliğiniz açısından en güvenlidir.

Gerçekten kaydetmek istiyorsanız, ücretsiz VPN seçeneklerine bakabilirsiniz (sadece geçici olsa bile). Tabii ki, tüm bu seçenekleri ücretsiz olarak deneyebilirsiniz – bu yüzden hangisinin sizin için çalıştığını anlayın, çünkü bir VPN için ödeme yapmak genellikle buna değer.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map