6 En İyi Wix Alternatifleri (# 4 Alternatif Müthiş)

Wix’ten kaymayı mı düşünüyordun??


Wix kullanmanın birkaç dezavantajı var. Çoğu kullanıcının Wix Alternatiflerini aramasının nedeni budur.

Wix ile uzun vadeli fiyatlandırma pahalıdır. Mevcut en ucuz plan olan temel planı seçerseniz, Wix Reklamları ile taşımanız gerekir.

Reklamları kaldırmak için daha pahalı bir plan seçmeniz gerekir. Ayrıca, ts web sitesi tasarımcısı tasarım ve düzenleme konusunda düşüktür. Bu, karmaşık bir web sitesi tasarımı oluşturmayı sıkıcı bir görev haline getirir.

Wix kullanıcıları tarafından genellikle karşılaşılan diğer sorunlar düşük SEO desteği, pazarlama araçları ve üçüncü taraf uygulama desteğidir. Wix’te az sayıda teknik sınırlama vardır, bu da Wix kullanıcıları için bir zorluktur.

Bununla birlikte, Wix alternatifleri arıyorsanız, alternatiflerinin konsolide bir incelemesi.

hostingpill6 En İyi Wix Alternatifi

 1. Shopify (Favorilerim)
 2. Pagecloud
 3. Ucraft
 4. Volusion
 5. Squarespace
 6. GoDaddy

Alternatif 1: Shopify

Wix Alternatifi Olarak Alışveriş Yapın

Shopify, Wix için iyi bir alternatiftir. Bir e-ticaret web sitesi oluşturmayı planlıyorsanız, kesinlikle Shopify’ı duymuşsunuzdur..

Shopify, e-ticaret geliştirme platformu sağlar. İlk olarak 2004 yılında başlatıldı ve merkezi Kanada, Ontario, Ottawa’da.

Shopify, e-ticaret web sitesi oluşturma konusunda uzmanlaşmıştır ve dünya çapında birçok kişi tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Platformunda 6.000.000’un üzerinde kullanıcısı var.

Çekirdek özellikleri:

Shopify Lite planıyla Shopify’ı ayda 9 $ gibi düşük bir fiyata kullanmaya başlayabilirsiniz. Shopify, ürünleri sorunsuz bir şekilde satmanıza olanak tanır.

shopify lite

Ücretsiz ve ücretli geniş bir şablon yelpazesi seçebilirsiniz. Shopify ödemeleri vardır ve birçok üçüncü taraf ödeme ağ geçidi için destek sağlar.

Desteklenen diğer özellikler şunlardır: Bloglama işlevselliği, terk edilmiş alışveriş sepetinin kurtarılması, müşteri verilerinin içe / dışa aktarılması, içerik yönetim sistemi, SEO, MailChimp ile entegrasyon, İndirim kodları ve CSS ve HTML düzenleme yeteneği, Satış Noktası.

Daha önceden planla, gelişmiş rapor oluşturma, API desteği, hediye kartları ve daha birçok özelliğe erişebilirsiniz. Ayrıca, Shopify 14 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor.

Temalar:

Shopify 10 ücretsiz e-ticaret teması sunar. Bu şablonlar ihtiyacınıza göre özelleştirilebilir, böylece bu temalar farklı web sitelerinde benzersiz hale gelir.

özelleştirmek kolay shopify

Shopify görsel olarak çekici temalar sunar ve bunların hepsi farklı cihazlar arasında optimize edilmiştir. Premium temalarını da seçebilirsiniz.

Farklı fiyatlandırmalarda 55’ten fazla premium tema var. Tema mağazalarından mevcut tüm temalara erişebilirsiniz.

Shopify ayrıca kendi temalarınızı oluşturma seçeneği sunar.

Müşteri desteği:

Shopify çeşitli müşteri desteği sağlar. Yardım merkezi aracılığıyla özel bir desteği var.

Web sitesinde, mevcut kaynakların ve kullanım kılavuzlarının bir listesini bulacaksınız. Bunlar farklı konulara yayılmıştır.

Mevcut diğer seçenekler, 7/24 müşteri desteğidir. Ayrıca yardım merkezinden arayabileceğiniz farklı konularınız da var. Bu yeterli değilse Shopify hakkında daha fazla tartışmak için bir forumunuz var.

Diğer kaynaklarla birlikte video eğitimleri ve kılavuzlar nasıl bulunur?.

Kullanım kolaylığı:

Shopify arayüzünün kullanımı kolaydır. Arayüz, tüm özelliklerinizi ve yapılandırmalarınızı sorunsuz bir şekilde yönetmenizi sağlar.

Shopify Analytics

Ortak satış kanalı seçenekleri şunlardır – Çevrimiçi Mağaza, Pinterest, Facebook, Messenger, Satın Al Düğmesi, Amazon.

Amazon seçeneği, kullanıcıların Amazon listelerini yönetmesine olanak tanır. EBay, Instagram gibi diğer kanallar da mevcuttur.

Pazarlama, SEO ve Analytics desteği: Shopify, diğer birçok platformla karşılaştırıldığında iyi SEO desteğine sahiptir. Başlıklar gibi sayfa SEO değişiklikleri, meta açıklamaları Shopify kullanarak kolayca yönetilebilir.

Shopify, Google AdWords kredisi sağlar. SEO dostu ürün incelemeleri sağlayabilirsiniz. Desteklenen diğer özellikler şunlardır: e-posta pazarlama indirim kodları, Facebook’ta satış, Hediye kartları, sosyal medya entegrasyonları.

Shopify bazı gelişmiş sayfa analizleri sunar. Gösterge tablosundan web sitesi trafiğini izleyebilir, Google analizlerini kullanabilir, raporlar oluşturabilir ve raporları dışa aktarabilirsiniz.

Ücretsiz 14 Günlük Deneme Sürümünü Başlat10 kullanıcı bunu satın aldı

Web sitenizi Wix’ten Shopify’a geçirmek istiyorsanız, buraya tıklayarak Site Taşıma Uzmanımızı kiralayabilirsiniz..

Alternatif 2: Pagecloud

Pagecloud Afiş

Pagecloud, Wix için en iyi alternatiftir. Sıfır kodlama ve tam özelleştirme ile hızlı ve kolay bir şekilde web sitesi sayfaları oluşturabilir.

Pagecloud, çeşitli özelliklerinden birkaçını deneyebileceğiniz 14 günlük bir deneme sunar.

Pagecloud 100’den fazla ülkeye yayılmıştır. Sürükle ve bırak web sitesi kurucusunu 2014 yılında aktif olarak başlattı ve merkezi Ottawa, Ontario, Kanada’da bulunuyor..

İşte Pagecloud’un Wix’ten daha iyi olmasının nedeni:

Özellikleri:

Pagecloud, web sitesi geliştirme için iyi bir özellik listesine sahiptir. Bu web sitesi yanı sıra e-ticaret web sitesi oluşturmak için uygundur.

Bu, gelişmiş sayfa düzeni araçlarıyla birlikte kullanımı kolay bir görsel düzenleyici içerir.

Sayfa görüntüleme sayfası düzeni

Gelişmiş Sayfa Düzeni Düzeni

Görsel düzenleyici yeniden boyutlandırma, döndürme ve Photoshop, Keynote ve Sketch gibi diğer bazı özellikleri sunar.

Nesnenin her yönü özelleştirilebilir, bu da Pagecloud’u tamamen özelleştirilebilir hale getirir. Metin düzenleme ve yazı tipi değişiklikleri eşit derecede basittir.
Görsel olarak zengin web siteleri sağlamak için video kontrolleri ve gömme video oynatıcıları kullanılabilir.

Benzer şekilde, Pagecloud’a eklenen görüntüler SEO için optimize edilebilir ve sayfa yükleme hızını artırmak için otomatik CDN içerir. Görüntüleri düzenlemek ve retina mükemmel görüntüler oluşturmak Pagecloud tarafından desteklenir.

Sosyal medya entegrasyonu ve MailChimp, Google Formlar gibi mevcut araçların entegrasyonu Pagecloud içinden yapılabilir.
Özellik listelerinde daha fazlası var.

Birkaç ek özellik daha vardır – G Suite, Favicon, Özel 404 sayfa, sayfanın otomatik SEO optimizasyonu, kod değişiklikleri yoluyla özelleştirme.

Temalar ve Şablonlar:

Bir web sitesi editörü seçerken, en etkili özelliklerden biri şablonlara desteğidir.

Pagecloud’un çok iyi bir şablon koleksiyonu var. Bu, seçtiğiniz alan adına göre kullanılabilen seçeneklere sahiptir.

sayfa şablonu

Seçtiğiniz şablon tasarımlarının her biri için size birden fazla düzen seçeneği sunar. Her şablona, ​​şablon özelliklerini gösteren bir demo eşlik eder.

Pagecloud ayrıca tel kafesler de sağlar. Her şablon, hizalamayı değiştirmek için sürükleyip bırakabileceğiniz menü özelleştirmelerine hitap eder.

Kullanım kolaylığı:

Pagecloud, başlamak ve bir web sitesi oluşturmak için son derece kolaylaştırır. Tek yapmanız gereken temel ayrıntıları doldurmaktır ve web sitesi düzenleyicisini keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Düzenleyicide tüm seçenekler panelin en solunda bulunur.

sayfa bulutunun kullanım kolaylığı

Üstbilgi ve altbilgi dahil her bölüm özelleştirilebilir. Mevcut Şekiller tekrar özelleştirilebilir ve sadece sürüklenip kullanılması gerekir.

Wix gibi Pagecloud, tırnak, paragraf vb. Metin türünün yanı sıra istenen yazı tipi ve rengin seçildiği yerlerde metin ve özelleştirme sağlar.

Düğmeler, sosyal medya entegrasyonu, simgeler, videolar eklemek hazır olan seçeneklerdir. Sayfa özelleştirmesi ile, anahtar kelimelerden ve meta açıklamalardan tek tek bahsederek sayfanıza SEO da ekleyebilirsiniz..

Müşteri desteği:

Pagecloud mükemmel bir müşteri desteğine sahiptir. Her bölüm Pagecloud tarafından tam olarak neler sunulduğuna dair açıklamalara sahiptir..

Pagecloud’un cevap alabileceği herhangi bir soru sorabileceğiniz topluluk desteği vardır. Her şablonun yanı sıra özellik, demoları ve kullanıcı kılavuzu açıklamalarını içerir, bu da başlamayı kolaylaştırır.

Bunun dışında Pagecloud’un bir müşteri destek yardımı var. Canlı sohbet, müşteri desteklerine ulaşmanın olası bir yoludur, ancak bu 7/24 mevcut değildir.

pagecloud müşteri desteği

Ücretsiz Deneme Sürümü18 kullanıcı bunu satın aldı

Web sitenizi Wix’ten Pagecloud’a geçirmek istiyorsanız, buraya tıklayarak Site Taşıma Uzmanımızı kiralayabilirsiniz..

Alternatif 3: Ucraft

ucraft

Ucraft, açılış sayfalarının yanı sıra profesyonel iş web siteleri oluşturmak için kullanılabilecek bir web sitesi oluşturucusudur. E-ticaret binası ve logo tasarımı için eşit derecede uygundur.

Ucraft 14 günlük ücretsiz deneme sürümüyle geliyor. Platformun kullanımı kolaydır ve görsel olarak çekici web siteleri oluşturabilir.

Ucraft’ın Wix’ten daha iyi olmasının nedeni budur:

Özellikleri:

Web sitesi oluşturucu özellikleri söz konusu olduğunda, Ucraft beklentileri karşılar. Bununla, sıfır tasarım bilgisi ile tasarlayabilirsiniz.

Pazarlama, analiz, tasarım ve daha fazlası için üçüncü taraf uygulamalar için iyi bir desteğe sahiptir. Mükemmel mobil cihazlar için optimize edilmiş şablonlar, mobil web sitelerinin çekici görünmesini sağlar.

ucraft tesisleri

Ucraft ücretsiz bir deneme sunarken, Ucraft markalı ücretsiz bir planınız da var. Ucraft, web sitesi tasarımı için iyi özelleştirme ve düzenleme özelliklerini destekler.

Dahil olan özelliklerden birkaçı Google Analytics, çok dilli web sitesi geliştirme, SSL, şifre korumalı sayfalar, çoklu para birimi desteği ve daha fazlası.

Ucraft, sıfır işlem ücreti ile e-ticaret gelişimi için bir dizi özellik sunar.

ucraft özellikleri

Genel olarak, Ucraft zengin özelliklere sahiptir ve Wix için mükemmel bir alternatiftir.

Kullanım kolaylığı:

Daha önce Ucraft’ın kullanımının basit olduğunu söylemiştim. Bununla birlikte, sadece kullanımı basit değil, aynı zamanda başlamak kolaydır.

Ucraft anında başlatılabilen ücretsiz bir plan sunuyor. Karmaşık kayıt sorunları yoktur. Gösterge tablosu ne karmaşık ne de kafa karıştırıcı.

ucraft pano

Giriş yaparken sol tarafta daha fazla seçenek görmek için tıklanabilecek menüleri bulabilirsiniz.

ucraft seçenekleri

Web sitenizi bloklar olarak bölebilir ve ayrı ayrı yönetebilirsiniz. Çoğu öğe bağımsız olarak özelleştirilebilir ve ayrıca efektler ekleyebilirsiniz.

Ucraft, birkaç tıklamayla web siteleri oluşturmanıza izin verir ve herhangi bir kodlama uzmanlığı gerektirmez. Ancak, Ucraft kod parçacıklarını da destekleyecek şekilde esnektir.

Ucraft’ın çevrimiçi mağaza geliştirme için kullanımı eşit derecede basittir.

Şablonlar:

Web sitesi oluşturucular söz konusu olduğunda, yeterli şablonları desteklememesi durumunda eksiktir. Ucraft ile, sezgisel şablon seçimi için iyi bir set elde edersiniz.

ucraft şablonları

Ucraft, farklı popüler kategorilere dayalı şablonlar sunar.

ucraft kategori şablonları

Tüm şablonlar birden fazla cihaza tamamen yanıt verir. Premium şablonlarla ücretsiz olarak barındırma ve alt alan adı elde edersiniz.

Müşteri desteği:

Ucraft, bot odaklı sohbet desteği sağlar. Bunun dışında canlı sohbet desteğiniz var.

ucraft müşteri desteği

Alternatif olarak, destek bölümlerine de göz atabilirsiniz. Ucraft iyi ayrılmış bir akıllıca bilgi tabanı içeriyor.

Ayrıca sistem çalışma süresini ve diğer metrikleri buradan kontrol edebilirsiniz..

ucraft çalışma zamanı

Ucraft ayrıca topluluk desteği de sağlar. Genel olarak Ucraft iyi bir müşteri desteğine sahiptir ve burada yardım bulmak kolaydır. Bunun dışında Ucraft’ta ayrıca pazarlama rehberi ve bloglar içeren ayrı bir rehber bölümü de bulunmaktadır..

Tamam, beni Ucraft10 olarak değiştir Kullanıcı bunu satın aldı

Web sitenizi Wix’ten Ucraft’a geçirmek istiyorsanız, buraya tıklayarak Site Taşıma Uzmanımızı kiralayabilirsiniz..

Alternatif 4: Volüzyon (En Sevdiğim)

volusion Afiş

Volüzyon ağırlıklı olarak e-ticaret gelişimini hedeflemekte ve Wix için iyi bir alternatif olarak durmaktadır. Çevrimiçi bir mağaza açmak ve pazarlamak istiyorsanız mükemmel bir çözümdür.

Volusion en ucuz planları sunmasa da, sunabileceği çok şey var. Sıfır işlem ücretleri ve planlara dahil edilen çoğu özellik ile Volusion, çevrimiçi mağaza inşası için iyi bir seçimdir.

Volusion’un Wix’ten daha iyi olmasının nedeni:

Özellikleri:

Volusion 14 günlük ücretsiz deneme süresi sunuyor. Kurumsal düzeyde bir çevrimiçi mağaza oluşturmakla ilgili olduğunda, Volusion birkaç sezgisel özellik sunar.

Kesinlikle işlem ücreti olmadan Volusion’ın temel planı 100 ürünü destekler ve sınırsız bant genişliği sağlar.

Volüzyon Özellikleri

Dahil olan diğer özelliklerden birkaçı – duyarlı şablonlar, web sitesi editörü, sürükle ve bırak araçları, sosyal medya entegrasyonları ve envanter yönetimi.

Daha gelişmiş planlar arasında derecelendirmeler ve incelemeler, analitik desteği, terk edilmiş alışveriş sepeti raporları, Amazon / eBay entegrasyonu, gelişmiş rapor oluşturma gibi diğer özellikler bulunur.

Şablonlar ve Temalar:

Volüzyon iyi bir tema koleksiyonuna sahiptir. Hem ücretsiz hem de premium temalara sahiptir. Tamamen duyarlı, bu temalar ihtiyacınıza göre özelleştirilebilir.

Volusion 11 ücretsiz tema ve 34 premium tema sunmaktadır. Temalar sosyal paylaşım, ürün yakınlaştırma, tek sayfalık ödeme, bülten, sonsuz kaydırma ve diğerleri gibi çeşitli widget’ları içerir.

volusion Temaları

Temalar Volusion’un teknik uzmanları tarafından tamamen desteklenmektedir. Tema özelleştirmeyle ilgili herhangi bir yardım için destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Volusion temaları birden çok tarayıcıda görüntülenmek üzere oluşturulmuştur. Bunlar tamamen retina hazır.

Müşteri desteği:

Volusion 24 saat müşteri desteğine sahiptir. Müşteri desteğine telefonla veya canlı sohbet yoluyla ulaşabilirsiniz.

volusion Sohbet

Ayrıca resmi web sitesinde çeşitli içerik ve yardım rehberleri de arayabilirsiniz. E-posta tabanlı müşteri desteği de mevcuttur. Yanıt vermeleri genellikle birkaç saat sürer.

Yardım masası, web sitesi geliştirme konularının çoğunu kapsayan ve esas olarak çevrimiçi mağaza inşasına odaklanan çeşitli öğreticiler içerir. Buna pazarlama ve çevrimiçi mağaza analizleri de dahildir..

Volusion ayrıca, aynı derecede yararlı olan ayrı bir blog ve SSS bölümü de sunar. Teknik desteklerini kaçırmamak için, web sitesi geliştirmenin herhangi bir yönü hakkında tam yardım sağlar..

Kullanım kolaylığı:

Volusion kullanımı kolay bir editör sağlar. Editör bir dizi seçenek sunar, ancak kullanımı kolaydır.

volusion Gösterge Tablosu

Her bölüm iyi ayrılmıştır ve sürükle ve bırak özelliklerini etkinleştirir. Her öğe şablon içinde özelleştirilebilir.

hacim tasarımı

Sipariş yönetimi, envanter yönetimi, pazarlama desteği, analitik raporların tümü gösterge tablosunda mevcuttur.

Herhangi bir yardım için, müşteri desteğiyle canlı bir sohbet mevcuttur. Volusion acemi ve ileri seviye kullanıcılar için çok uygun bir arayüze sahiptir.

Şimdi 21 kullanıcı bunu satın aldı

Web sitenizi Wix’ten Volusion’a geçirmek istiyorsanız, buraya tıklayarak Site Taşıma Uzmanımızı kiralayabilirsiniz..

Alternatif 5: Kare Alan

Wix alternatifleri olarak karelerSquarespace bir web sitesi oluşturma platformudur ve barındırma işlemini destekler. İlk olarak 2003 yılında piyasaya sürüldü. Squarespace’in merkezi New York, ABD’de.

Squarespace, dahili web sitesi şablonlarını kullanır ve web sitesi oluşturma için sürükle ve bırak özelliklerini kolaylaştırır.

E-ticareti destekliyor ve alan adı hizmetleri, analitik ve diğer sezgisel özelliklerin yanı sıra e-ticaret araçları da sağlıyor.

Squarespace’in Wix’ten daha iyi olmasının birkaç nedeni:

Fiyatlandırma planları:

Squarespace’in temel planı yıllık plan için 12 $ / ay’dan başlıyor. Bu planla sınırsız bant genişliği, sınırsız depolama alanı, sınırsız sayfa elde edersiniz.kareler planları

Bu ayrıca yıllık satın alma işlemine dahil olan ücretsiz bir özel alan adına sahiptir. Dahil olan diğer özellikler mobil cihazlar için optimize edilmiş tasarımlar, analizler, SSL ve 7/24 destektir.

Wix’te, temel fiyatlandırma ayda 5 ABD Doları’ndan başlasa da, Wix Reklamları içerir. Sınırsız bant genişliğine ihtiyacınız varsa, daha yüksek fiyatlı bir plan seçmeniz gerekir.

Bu Wix planı ayda 14 $ ‘dan başlıyor. Yine bu plan, sınırsız depolama alanı sağlayan Squarespace’e karşı yalnızca 10 GB depolama alanını destekler.

Squarespace ile, e-ticaret web sitenizi ayda 18 dolardan başlatabilirsiniz. Bu, e-ticarete özgü özelliklerin bir listesine sahiptir. Wix, aylık 17 $ ‘dan başlayan bir e-ticaret planı sunar. Ancak, bunun yalnızca 20 GB depolama alanı var.

Kullanım kolaylığı:

Wix ve Squarespace’in her ikisinin de kullanımı kolaydır. Squarespace, daha sezgisel bir web sitesi oluşturucuya sahip.Kare tasarımı kolay

İyi ayrılmış seçeneklere sahiptir.

Sayfanıza gerekli özelleştirmeyi eklemek son derece basittir. Analytics ve Çevrimiçi pazarlama desteklerini de kullanabilirsiniz.

Squarespace, e-ticaret web sitesi geliştirmeyi basitleştiren birkaç e-ticarete özgü özelliğe sahiptir.

Squarespace, web sitesi oluşturma ve e-mağaza geliştirme için geniş gelişmiş seçeneklere sahiptir.

Bununla birlikte, SEO, pazarlama ve iyi şablon desteği ile ilgili diğer ek özellikler için iyi bir desteğe sahiptir..

Genel Squarespace, ileri düzey kullanıcılar için sezgisel özellikler ve acemi kullanıcılar için kullanımı kolay.

Zengin Özellik:

Bu muhtemelen Squarespace’in Wix’ten daha iyi olmasının en büyük nedenidir. Squarespace’in sağladığı çok sayıda özellik var.

Squarespace mobil duyarlı şablonlardan oluşan iyi bir koleksiyona sahiptir. Neredeyse sıfır kodlama çabasıyla web sitenizin tasarımını kolayca özelleştirebilirsiniz.

Kendi HTML, CSS veya JavaScript’inizi de ekleyebileceğiniz yazı tipi, renk özelleştirme sağlar. Burada görsel olarak etkileyici video arka planları oluşturabilirsiniz.

Diğer özellikler arasında hızlı hız, resim SEO, duyarlı görüntü yükleme, Adobe görüntü düzenleyici ve web sitenizin yüklenmesini iyileştirmek için çok daha fazlasını sağlayan CDN tabanlı hosting bulunmaktadır..

Ayrıca, üçüncü taraf uygulama desteği ile birlikte SEO ve e-ticaret için önceden destek var. Squarespace hızla görsel olarak çekici web siteleri oluşturmanıza olanak tanır.

Müşteri desteği:

Web sitesi oluşturucusunu kullanmaya başladığınızda, içinde bulunan farklı özellikleri açıklamak için birkaç video eğitimi ve başlangıç ​​brifingleri bulacaksınız..

Squarespace, çeşitli video eğitimlerini ve kılavuzlarını içeren özel bir desteğe sahiptir. İyi ayrılmış konuları var.

Ayrıca Squarespace web seminerlerine veya topluluklarına katılabilirsiniz.kareler topluluğu desteği

Ayrıca sizi e-posta üzerinden destekliyorlar & canlı sohbet. Canlı sohbete hafta içi ve çalışma saatleri içinde ulaşılabilir.

Genel olarak, Squarespace çok sayıda faydalı kaynağa sahiptir. Bunlardan bazıları ileri düzey konulardayken bazıları yeni başlayanlar içindir..

Daha iyi e-mağaza oluşturma:

Bir e-mağaza oluşturmak söz konusu olduğunda Squarespace daha iyi sonuç verir. Sadece iyi bir şablon seçeneği değil, aynı zamanda zengin özelliklere sahiptir..

E-mağazanıza ayda 18 dolardan başlayabilirsiniz. Bu, önceden web sitesi metriklerini, ücretsiz özel alan adını destekler, sınırsız ürün satabilir & e-ticaret entegrasyonu.

E-mağazanız için daha gelişmiş seçenekler istiyorsanız, ayda 26 $ ‘dan başlayan daha gelişmiş planlardan birini seçebilirsiniz..

Planlar envanter, siparişler, vergi, kuponlar, Hediye kartları, Siparişler API’sı, terk edilmiş alışveriş sepeti otomatik kurtarma ve diğer birkaç ileri e-ticaret seçeneğini destekler.

Bunların her biri, ileri SEO desteği ve pazarlamanın yanı sıra birkaç üçüncü taraf uygulama entegrasyonu için bir desteğe sahiptir.

Ücretsiz Deneme Başlatın

Web sitenizi Wix’ten Squarespace’e geçirmek istiyorsanız, buraya tıklayarak Site Taşıma Uzmanımızı kiralayabilirsiniz..

Alternatif 6: GoDaddy

Wix alternatifleri olarak Godaddy

GoDaddy, pazarda göze çarpan popüler bir web barındırma ve web geliştirme platformudur..

GoDaddy ilk olarak 1997 yılında piyasaya sürüldü ve merkezi Scottsdale, Arizona, ABD’de bulunuyor. Dünya genelinde 17 milyondan fazla müşterisi var.

2017 yılında GoDaddy, GoCentral adı verilen yeni doğaçlama web sitesi oluşturucusunu başlattı. Bu, hıza odaklanır ve kullanımı daha basit hale getirilmiştir. 14 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor.

Plan ve Fiyatlandırma Esnekliği:

Web sitesi geliştirme için mevcut farklı planlar söz konusu olduğunda, hiçbir şey GoDaddy’yi yenemez. GoDaddy, gereksiniminize ve bütçenize uygun çeşitli planlar sunar.

Basit web sitesi geliştirme, e-ticaret web sitesi ve WordPress geliştirme için planlar seçebilirsiniz. Plan ayda $ 4.99’dan başlıyor.

godaddy planları

E-ticaret mağazası geliştirme aylık 29,99 $ ‘dan başlıyor. Bir İş planı seçmek size aylık 14,99 ABD dolarına mal olacaktır. Genel olarak, esnek planları vardır. Dolayısıyla, asla gerekmeyebilecek özellikler için ödeme yapmazsınız.

Özellikleri:

Planlar esnek olsa da, özellikler de. Temel bir web sitesi planı, mobil uyumlu web sitesi geliştirmeyi, 7/24 desteği destekler ve kişisel bir blog oluşturmak için kullanılabilir.

Daha ileri düzey planlarla SSL, SEO entegrasyonu, E-posta Pazarlama desteği, Sosyal Medya Entegrasyonu ve Optimize edilmiş hız elde edersiniz.

Web sitesi oluşturucu sitenizi otomatik olarak inceler ve Google, Bing ve Yahoo gibi arama motorları için aramaları optimize eder.

Godaddy Seo

Buna, hızla uyarlanabilen birkaç mobil duyarlı şablon eşlik eder. Özelleştirilebilen 16.000’den fazla tema şablonu var.

E-ticaret desteği:

Çevrimiçi mağaza binasının ayrı bir web sitesi geliştirme planları vardır. Alışveriş sepeti ile entegre, görsel açıdan zengin bir mağaza açabilirsiniz.

Google, Facebook, Instagram gibi sosyal medya platformları aracılığıyla mobil alışveriş ve ödeme, e-posta pazarlamasını destekler. Burada ürün başına 10 resme kadar 5000 ürün ekleyebilirsiniz..

Desteklenen diğer özellikler şunlardır: Terk edilmiş sepet kurtarma, kolay ödeme ağ geçidi entegrasyonu, dahili nakliye desteği, SEO araçları, envanter izleme, Kupon kodları ve daha fazlası.

Müşteri desteği:

GoDaddy’nin müşteri desteğini kullanmak kolaydır. Web sitesinde özel bir yardım bölümünüz var.

Burada, web sitesi geliştirme ve ilgili özellikleri de içeren çeşitli konularda kılavuzların bir listesini bulacaksınız..

Bunun dışında ek destek sağlayabilecek bir GoDaddy topluluğunuz var. Ayrıca, site birkaç alakalı blog ve video kılavuzu içerir.

Godaddy Birliği

Onlara telefon veya canlı sohbet yoluyla da ulaşabilirsiniz. İlgili web sitesi tasarımı uzmanlığına sahip değilseniz, bir GoDaddy web sitesi tasarımı uzmanı da kiralayabilirsiniz..

Kullanım kolaylığı:

GoDaddy’nin GoCentral web sitesi oluşturucusu, web sitesi geliştirmeyi basitleştirmek için tasarlanmıştır. Web sitenizi bir telefonda oluşturabilir ve yayınlayabilirsiniz.

Kullanıcı dostudur ve hızlı özelleştirmelere izin verir. Web sitesi oluşturucuyu kullanarak, şablonunuz için rengi, yazı tiplerini, stili kolayca değiştirebilirsiniz.

godaddy web sitesi oluşturucu

Buradan bir takvim ekleyebilir, menüleri, fiyat listesini, resimleri, videoları ve daha pek çok şeyi değiştirebilirsiniz. Bu aynı zamanda diğer sosyal medya platformlarına bağlanmayı destekler ve web sitenizi otomatik olarak optimize eder.

Web sitesi oluşturucudan pazarlama kampanyaları da başlatabilirsiniz. Bu, acemi kullanıcılar için uygun bir seçim olmasını sağlar.

Ücretsiz Deneme Sürümü1 kullanıcı bunu satın aldı

Web sitenizi Wix’ten GoDaddy’ye geçirmek istiyorsanız, buraya tıklayarak Site Taşıma Uzmanımızı kiralayabilirsiniz..

Sonuç:

Son olarak, bu alternatiflerden biriyle Wix platformunuzdan çok iyi kurtulabilirsiniz. Bu alternatiflerin her biri farklı bir özellik sunar ve Wix’in yerini kolayca alabilir.

Bir e-mağaza açmayı planlıyorsanız, Shopify en iyi alternatiftir. Shopify, e-ticaret web sitesi tasarımı için uzmanlaşmıştır.

Basit bir web sitesi geliştirme için Volusion, plan esnekliği için iyi bir seçimdir.

Ve evet, basit ve bütçeye uygun bir web sitesi geliştirme platformuna ihtiyacınız varsa, devam edin ve Pagecloud’u seçin.

wix alternatifleri Infographic

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map