8 Şaşırtıcı PHP Barındırma Sağlayıcısı (No.1 benim favorim)

İkinci bir düşünce olmadan, PHP’nin en çekici web sitelerini tasarlamak için kullanılabilecek güçlü bir komut dosyası dili olduğunu kabul edersiniz..


Facebook, Yahoo, Wikipedia ve diğerleri gibi popüler web siteleri PHP kullanır. Bu PHP barındırma son birkaç yıl içinde büyük popülerlik kazanmış nedenlerinden biridir.

PHP tabanlı web sitenizin sorunsuz bir şekilde hıçkırık ile çalışabilmesi için doğru PHP barındırma sağlayıcısını seçmek de aynı derecede önemlidir.

Teknik özellikler, performans, komut dosyası desteği, kullanım kolaylığı ve kesinlikle barındırma planının fiyatlandırılması, PHP barındırma platformunun gereksiniminiz için uygun olup olmadığına karar vermede önemli bir rol oynar.

Burada en iyi PHP barındırma platformlarından bazıları için ayrıntılı bir inceleme sağlayacaktır. Ama bundan önce neden PHP barındırma ihtiyacınız olduğunu açıklamama izin verin.

Aceleniz varsa, 2020’nin En İyi PHP Barındırma Sağlayıcıları Listesini bir bakışta görebilirsiniz:

PHP Barındırma
Depolama
uptime
Fiyat
Değerlendirme
BlueHost50GB% 99.98$ 2.95 / mo.★★★★★
GreengeeksSınırsız100%3,95 $ / ay.★★★★
FastComet15 GB100%$ 2.95 / mo.★★★★
Amezmo2GBBedava★★★★
SiteGround10GB% 99.993,99 $ / ay.★★★★
MochahostSınırsız$ 1.95 / mo.★★★
Hareket halindeSınırsız% 99,973,99 $ / ay.★★★
Hostpapa100GB% 99,973,95 $ / ay.★★★

Neden PHP Hosting Kullanmalısınız??

PHP, web siteleri ve bloglar oluşturmak için uygun bir dildir. PHP esnek olsa da, web sitenizi sorunsuz bir şekilde oluşturabilecek bir PHP barındırma platformuna ihtiyacınız olacaktır. PHP barındırma kullanmanızın nedenlerinden bazıları aşağıda vurgulanmıştır:

 • Ölçeklenebilir: PHP barındırma platformları, kaynakları hızlı bir şekilde ölçeklendirmenize izin veren birkaç bulut tabanlı barındırma da dahil olmak üzere birden fazla plan sunar. Bu nedenle, web sitenizin trafiği artarken, web sitesi performansı hakkında endişelenmenize gerek yoktur.
 • Yönetim: PHP barındırma, tek bir gösterge paneli veya konsol kullanarak tüm PHP gereksinimlerinizi kolayca yönetmenizi sağlar. Temel olarak, bunlar web siteleri için PHP yönetimini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır
 • Esnek: PHP, LAMP gibi çeşitli hibrit teknolojilerin bir bileşeni olabilecek ek kaynaklar gerektirir. Bir PHP barındırma planı kullanarak bu bağımlılıkları daha az teknik zorluklarla yükleyebilirsiniz.
 • Maliyet Etkili: PHP ve bağımlı teknolojiler çoğunlukla açık kaynak olsa da, bu bileşenleri entegre etmek için bir web geliştiricisine ihtiyacınız olabilir. PHP barındırma platformları ise bütçe dostu bir DIY yaklaşımı sağlar.
 • Optimizasyon: Bir PHP hosting platformu seçtiğinizde hız, performans, güvenilirlik ve en önemlisi web sitesi optimizasyonu konusunda endişelenmenize gerek yoktur. PHP hosting sağlayıcıları bu özelliklere sahiptir.

Kesinlikle hızlı bir şekilde görsel olarak çekici web siteleri oluşturmak ve başlatmak PHP barındırma kullanmanın faydaları vardır.

Bir sonraki adımda, en iyi PHP barındırma platformlarının ayrıntılarına girmeme izin verin.

1. BlueHost

Bluehost Banner

Hosting platformları hakkında konuştuğumuzda Bluehost yeni bir isim değil. Bu çok popüler olmak, ayrıca PHP barındırma sağlar ve bu listeden kaçıramayacağınız bir barındırma platformudur.

Bluehost çok yönlü hizmetleri ile bilinir. Planlar 30 günlük ücretsiz deneme sürümüyle geliyor ve 1 yıl boyunca ücretsiz alan adı içeriyor.

Bluehost PHP hosting’in 4 planı vardır.

Bluehost fiyatlandırması

Bluehost PHP Özellikleri:

 1. Performans ve Hız: Bluehost, paylaşılan planında PHP barındırma özelliğini destekler. Planhost sınırsız bant genişliği sağlar.Bluehost, yüksek hız sağlamak için SSD tabanlı depolama sağlar. Planlar standart performans sağlar. CloudFlare CDN, optimize edilmiş site performansı sağlar.Pro planı yüksek performansı destekler ve paylaşılan plan için daha iyi kaynak yönetimi sağlar.
 1. Güvenlik ve Güvenilirlik: Bluehost, web sitesi güvenliği konusunda eşit derecede iyidir. CPanel için hesap yalıtımı ve parola koruması vardır.Bluehost sıfır kimlik hırsızlığı, spam ve kimlik avı sağlamak için tam etki alanı gizliliği sağlar. Buna ek olarak bir SiteLock mevcut.Bluehost GüvenliğiCodeGuard düzenli web sitesi yedeklemesi almak için kullanılır. Eklemek için Bluehost ayrıca ücretsiz bir SSL sertifikası içerir.
 1. Müşteri Desteği: Bluehost en popüler hosting çözümlerinden biridir ve iyi müşteri desteğine sahiptir. Onlara arama, e-posta biletleri veya canlı sohbet yoluyla ulaşabilirsiniz. Resmi web sitesi üzerinden online olarak da mevcut olan çok sayıda kaynak var. Ayrıca SSS’lerinden ve Bloglarından ek yardım alabilirsiniz.
 1. PHP desteği: Bluehost, PHP barındırma için iyi dahili destek ile birlikte gelir. Tüm büyük PHP sürümlerini destekler. PHP tabanlı yapılandırmalar ve PHP yükseltmesi için teknik yardım alırsınız. İlgili PHP destek kılavuzlarını bilgi tabanlarında da bulabilirsiniz.
 1. Eklentiler: Üst düzey planlarındaki Bluehost sınırsız depolama alanını destekler. Temel plan hariç, Bluehost Spam Uzmanları, CodeGuard Basic, Diğer tüm alanlarda Etki alanı gizliliği sağlar.Bluehost eklentileri

BlueHost PHP Hosting’i edinin

2. Yeşiller

Greengeeks Afiş

GreenGeeks, çevre dostu barındırma özelliği ile PHP barındırma söz konusu olduğunda kullanımı kolay özellikler sunar.

Hızlı olsa da, güvenlidir ve kolay PHP yönetimi sağlar. Gece gündüz sunucu izleme ile GreenGeeks iyi çalışma süresi sağlar.

GreenGeeks PHP hosting 3 farklı hosting planı sunuyor.

GreenGeeks planları

GreenGeeks PHP Özellikleri:

 1. Hız ve Çalışma Süresi: GreenGeeks, iyi hız sağlamak için tüm planlarında SSD tabanlı RAID-10 depolama sağlar. İhtiyaçlarınız arttıkça, kaynakları büyütebilirsiniz.Tüm planlara ücretsiz bir CDN entegrasyonu dahildir. Sunucular, yüksek performans sağlamak ve tutarlı çalışma süresi sağlamak için optimize edilmiştir. GreenGeeks% 99,9 çalışma süresi sağlar. (GreenGeeks’in kayıtlı Çalışma Süresine bakın)Greengeeks performansı
 1. Güvenlik ve Güvenilirlik: GreenGeeks yedekli kaynaklara sahiptir. Çok sayıda veri merkezi ile GreenGeeks en yüksek güvenlik özelliklerini sağlar.GreenGeeks, en yüksek standart güvenlik özelliklerini sağlamak için konteyner tabanlı teknoloji, hesap izolasyonu barındırma, 24 saat sunucu izleme, gerçek zamanlı güvenlik taraması, otomatik güncellemeler kullanır. Gereksiz kaynaklar olsa da, her plan aynı zamanda gece yedekleme de içerir. Güçlü cacher teknolojisi daha hızlı sayfa yükleri sağlar.

Greengeeks güvenliği

 1. Eklentiler: GreenGeeks’te barındıran bir PHP seçtiğinizde, yalnızca temel özellikler sunmakla sınırlı değildir. GreenGeeks planlarının 30 günlük para iade garantisi var. Plana bir ücretsiz alan adı dahildir. Buna ek olarak, ücretsiz bir web sitesi oluşturucu ve ücretsiz web sitesi transferi alırsınız. Panel ve Softaculous yükleyici, farklı eklentilerin yüklenmesini sağlar. Bu yine plana dahil edilmiştir. E-posta barındırma da plana dahil.
 1. PHP desteği: 35K’nin üzerinde müşterisi ile GreenGeeks, önemli PHP barındırma desteği sağlar. Bu, eski ve PHP’nin en son sürümlerini destekler.GreenGeeks, PHP 7.1, 7.0 ve 5.5’in yüklenmesini sağlar. PHP varsayılan olarak etkindir, bu yüzden ayrı olarak yüklemeniz gerekmez. Farklı sürüm desteğiyle GreenGeeks, önceden PHP optimizasyonu, güvenli PHP kodlaması ve daha hızlı PHP yürütme sağlar.
 1. Müşteri desteği: Kaçırılmaması gereken bir özellik de GreenGeeks müşteri desteğidir. Desteklerine canlı sohbet, telefon, bilet veya e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. GreenGeeks 7/24 destek sağlar. Buna ek olarak, GreenGeeks temel ve gelişmiş konuları içeren özel kaynaklara ve bilgi tabanına sahiptir. 24 saat destek olsa da, web sitesi geçişini yönlendirmek için teknik yardım da mevcuttur..

HostingPill Okuyucular için Özel

GreenGeeks artık herhangi bir hosting şirketinden Greengeeks’e geçiş için ÜCRETSİZ Site Geçişi sunuyor.

Daha fazla detay için buraya tıklayın

GreenGeeks PHP Hosting edinin

3. FastComet

Fastcomet afiş

FastComet, PHP barındırma sırasında iyi yankılanan bir isimdir.

FastComet’i PHP barındırma için uygun bir seçim yapan birden fazla sezgisel özellik vardır. Ek bir maliyet olmadan PHP kurulabilir ve yükseltilebilir.

Mevcut 3 FastComet PHP planı vardır:

Fastcomet PHP barındırma özellikleri

Daha ileri düzey planlar 5 katmanlı önbellekleme ve optimizasyon içerir. Bu, kullanıcı arayüzü, tarayıcı optimizasyonu, otomatik küçültme ve benzer özellikler için birkaç sıkıştırma içerir.

FastComet PHP Özellikleri:

 1. Güvenlik ve Güvenilirlik: FastComet, tümü plana dahil olan güvenlik özelliklerinin iyi bir karışımını sağlar. FastComet, tam hesap yalıtımı, BruteForce koruması, plana dahil SSL, kötü amaçlı yazılım algılama ve kaldırma, DDoS koruması sağlar..Fastcomet güvenliğiFastComet, sürekli sunucu izleme, iki faktörlü kimlik doğrulama, web uygulaması güvenlik duvarı, BitNinja sunucu güvenliği ve diğer birçok gelişmiş özellik sunar. Planlar, 30 güne kadar saklanan günlük yedeklemeleri içerir.
 1. PHP desteği: FastComet, herhangi bir zamanda yükseltilebilen önceden yüklenmiş PHP ile birlikte gelir. FastComet ayrıca ücretsiz bir PHP şablonu yüklemesi içerir. PHP’nin 7.3, 7.2, 7.1, 7.0, 5.6 gibi birden çok sürümü desteklenmektedir. Ayrıca müşteri PHP.ini desteğini içerir ve veritabanlarını kolayca yönetmek için sağlanan bir phpMyAdmin’e sahiptir..
 1. Ek Özellikler: FastComet PHP bir dizi eklenti içerir. Tüm özellikler plana dahildir. Ek özelliklerden bazıları – saldırıya uğramış web sitesi kurtarma, en son cPanel, Softaculous yükleyici, 1 tıklamayla geri yükleme yöneticisi, e-posta barındırma, parola korumalı dizinler. planlar. Bu aynı zamanda e-ticaret gelişimi için mükemmel bir çözüm olarak çalışır.
 1. Müşteri Desteği: FastComet ile yardım almaktan hiç çekinmezsiniz. Müşteri desteği 7/24 kullanıma hazırdır. Müşteri desteklerine e-posta, telefon, canlı sohbet ve bilet üzerinden ulaşabilirsiniz. Web sitelerine göz atarken, canlı sohbet desteği bulacaksınız.Bunun yanı sıra, FastComet harika bir öğretici ve bilgi tabanına sahiptir. Birden fazla konuyu kapsayan FastComet, PHP barındırma için de önemli teknik yardım sağlar.

FastComet PHP Hosting edinin

4. Amezmo

amezmo
Amezmo, PHP barındırma hizmetini herkesin erişimine sunar. Sunucu kurma işlemini basitleştirerek size zaman kazandırır. Harika olan şey, barındırma paylaşılmadığı için özel bellek, CPU ve depolama alanlarına sahip tamamen izole bir gemi elde edersiniz.

Amezmo ile, tercih ettiğiniz herhangi bir PHP sürümünü 5.6’dan 7.4’e kadar çalıştırabilir ve bunları kendiniz yapılandırma zahmetinden kurtarabilirsiniz.

Mevcut 3 Amezmo PHP planı vardır:
amezmo fiyatlandırması
Gördüğünüz gibi, konsept planı özel bir etki alanı, Git ile sıfır kesinti dağıtımları, akıllı paket yöneticisi, dağıtım bildirimleri, vb. Sunar. erişim vb..

Amezmo PHP Özellikleri:

 1. Güvenlik: Amezmo, en son PHP sürümlerini takip ederek en son güvenlik güncellemelerini sağlar. Amezmo, en son PHP sürüm döngülerini izler ve sizi yeni veya gelecek sürümler hakkında günceller. Otomatik veya manuel güncelleme arasında seçim yapabilirsiniz.
  Ayrıca, Amezmo’nun ücretsiz olarak hallettiği otomatik olarak yenilenen SSL sertifikaları vardır ve ek olarak, joker alanları da destekler.
 2. Performans: Amezmo paylaşılan bir barındırma değildir ve fiyat için en iyi deneyimi sağlamak için tamamen yalıtılmış ve özel kaynaklar üzerinde çalışır. Seçtiğiniz PHP sürümü ve geniş bellek, CPU ve depolama alanı ile tamamen temiz bir alan elde edersiniz.
  Adanmış sunucularla ilgili en güzel şey, sunucularınızın başka sitelerle paylaşılmamasıdır. Bu, performansınızın tehlikeye atılmadığı ve dolayısıyla tamamen size adanmadığı anlamına gelir.
 3. Diğer Özellikler: Amezmo’nun her planda oldukça fazla özelliği vardır. Sınırsız kuyruk, özel ağ, 1 günlük yedekleme tutma, gelişmiş sunucu metrikleri, otomatik güvenlik güncellemeleri, otomatik güvenlik duvarı vb. Gibi özelliklerle paranızın karşılığını alacağınızı bilirsiniz.
  Gelişmiş katman planları, temel planın özelliklerinin yanı sıra Remote MySQL metrikleri, Dağıtım kancaları, otomatik SSL’ye sahip 6 özel alan, örnek paylaşımı, Wildcard SSL sertifikaları ve çok daha fazlası gibi ek özellikleri içerir..
 4. Müşteri Desteği: Amezmo, acil sorunları gidermek için öncelikli e-posta ve sohbet seçenekleri şeklinde müşteri desteği sunar. E-posta desteği, teknik yardım almak için çalışma zamanı hatalarını veya kod hatalarını bildirmek için kullanılabilir.
  Dahası, ‘Gelişmiş’ planında bir hevesle yardımcı olmak için 15 dakikalık bir destek yanıt süresi veya elinizde daha fazla görev olduğunda.

Amezmo PHP Hosting’i edinin

5. SiteGround

SiteGround Banner'ı

SiteGround 2.000.000’dan fazla alanı barındırıyor. SiteGround popüler olsa da, aynı zamanda iyi bir PHP barındırma desteğine de sahiptir..

Üstün performans ile SiteGround’un özellik listesinde çok şey var. Daha iyi web siteleri oluşturmanıza izin veren belirli PHP’ye özgü işlevler sunar.

SiteGround’un 3 farklı PHP barındırma planı vardır.

SiteGround planları

SiteGround PHP Özellikleri:

 1. Performans ve Hız: SiteGround, web sitelerinin hızlı ve kolay yüklenmesini sağlayan altyapıyı sağlar. Sunucu konumlarının iyi bir şekilde yayılmasıyla, SiteGround önemli bir performans sağlar. Bu CDN ile birlikte genel hızı artırır.SiteGround ayrıca farklı planlar için SuperCacher sağlar. Bu, web sitesi performansını daha da artırır. Altyapı bileşenlerinin doğru karışımı iyi bir hız sağlar.

SiteGround Performansı

 1. PHP desteği: Birden çok sürüm desteği arıyorsanız, SiteGround kesinlikle bunu sağlar. Bu, PHP 7.3, 7.2, 7.1, 7.0 ve 5.6’yı destekler.SiteGround PHPBurada PHP sürümlerini kolayca değiştirebilirsiniz. Buna PHP tabanlı optimizasyon eşlik eder.Ayrıca, çok çeşitli PHP modülleri desteklenir ve kolayca kullanılabilir. Herhangi bir modülü kurmak için, SiteGround’dan teknik yardım da alırsınız.
 1. Güvenlik ve Güvenilirlik: SiteGround daha yüksek düzeyde iyi güvenlik özellikleri içerir. Sunucular sürekli olarak izlenir.SiteGround, hesap yalıtımı sağlar ve saldırı önleme sistemine sahiptir. Planlar otomatik güncellemeler ve sunucuların yamalarını içerir.Site güvenliğiSiteGround ile isteğe bağlı yedeklemelerin yanı sıra otomatik yedeklemelere de sahipsiniz. Sistemlerde sorunsuz ve güvenilir hizmetler sağlamak için donanım ve güç yedekliliği bulunur.
 1. Diğer özellikler: SiteGround, dahili özelliklerin iyi bir listesine sahiptir. Bunlardan bazıları, canlı olarak taşınmadan önce değişiklikleri test edebileceğiniz ayrı bir hazırlama ortamıdır.SiteGround ayrıca ücretsiz bir web sitesi oluşturucu, cPanel, Softaculous yükleyici, e-posta barındırma hizmeti sunar. Bu özelliklerle, desteklenen çeşitli teknik özellikleriniz de vardır.SiteGround, sorunsuz web sitesi geliştirmeyi destekler ve CURL, Zend Optimizer, Zlib ve daha birçok kütüphane için destek sağlar.
 1. Müşteri Desteği: SiteGround, müşteri desteklerine ulaşmanın en hızlı yolu olan telefon üzerinden destek sağlar.Bundan da bir bilet kaydedebilir veya satış canlı sohbeti başlatabilirsiniz. Resmi web sitesi, eşit derecede yararlı olan birkaç öğretici, blog, SSS ile doludur.Genel olarak, SiteGround oldukça iyi müşteri desteğine sahiptir.

SiteGround PHP Barındırma Hizmeti Alın

6. Mochahost

Mochahost Afiş

Mochahost 2002 yılında piyasaya sürüldü ve% 100 ağ çalışma süresi garantisi sağlayan birkaç barındırma platformundan biri.

Tamamen bulut teknolojisine dayanan Mochahost, planlarının her birine birkaç sezgisel özellik katıyor. Bu, birden çok barındırma özelliğini desteklerken, PHP barındırma için de eşit desteğe sahiptir.

Mochahost PHP hosting’in 3 planı var.

Mochahost planları

Planlar ayda 1,95 $ gibi düşük bir seviyede başlar ve aynı başlangıç ​​fiyatında yenilenir.

Mochahost PHP Özellikleri:

 1. Çalışma süresi: Mochahost, çalışma süresi için özel bir söz gerektirir. Mochahost’un altyapısı% 100 ağ çalışma süresi garantisi sağlar. Programlı bakım ve SLA’larında belirtilen birkaç kişi hariç, diğer her şey% 100 ağ çalışma süresini garanti eder.Mochahost SLADahası, temel planın bile% 100 kesintisiz çalışma garantisi vardır.
 1. Performans ve Hız: Mochahost’un her planı benzersizdir ve yeterli sunucu gücü sağlar. Ayrıca, e-ticaret web siteleri için en uygun olan ayrı bir plan da vardır.Planlar sınırsız aylık trafiği destekler ve sınırsız disk alanı sağlar. Bulut tabanlı teknoloji yüksek yedeklilik, kararlılık ve performans sağlar. Daha gelişmiş planlar yıldırım hızında garanti sağlar ve PHP web sitenizin yanıtını optimize eder.

Mochahost performansı

 1. Ek özellikler: Mochahost bir ömür boyu evrensel fiyatlandırmaya sahiptir. Bu, yenilediğinizde plan fiyatlandırmanız konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.Mochahost planları yaşam, ücretsiz alan adı, web sitesi oluşturucu ve 450’den fazla üçüncü taraf uygulamasına erişim için ücretsiz bir SSL sağlar. Tüm büyük PHP sürümlerini ve diğer bağımlı kütüphanelerin ana bilgisayarlarını destekler.Mochahost eklentileriYeşil sunucuları SSD tabanlı depolama alanıdır ve planlar sınırsız disk alanı sağlar. Planlar arasında cPanel, Lets Encrypt desteği, 180 günlük risksiz kullanım, önbellek güçlendirici, SEO araçları ve daha birçok özellik bulunur. Tümü plana dahil.
 1. Müşteri Desteği: Mochahost’un özel bir destek bölümü vardır. Müşteri desteğine aramalar, biletler ve canlı sohbet yoluyla ulaşılabilir.Özel kaynaklar arıyorsanız, Mochahost’un barındırma ile ilgili bir dizi konusu var. İyi tanımlanmış kılavuzlar ve bilgi tabanı, çoğu teknik sorun için tek elden bir çözümdür.Mochahost’un ayrıca video eğitimleri, blogları vardır ve geçici teknik yardım almak için biletleri yükseltebilirsiniz. Başlangıç ​​seviyesindeki kullanıcıların yanı sıra ilerlemek için müşteri desteğine de sahipler..
 1. Güvenlik ve Güvenilirlik: Mochahost bulut tabanlıdır ve sunucularının tamamen güvenli olmasını sağlar. Sunucular her zaman günceldir.Mochahost sunucuları yeniden başlatmaz ve ASLA Yeniden Başlatma Koruması vermez. Düzenli yama güncellemeleri olsa da, hizmet dışı kalma süreniz olmaz. Hizmetler, bulut tabanlı mimari üzerinde artırılmış güvenlik ile% 100 GDPR uyumludur. Buna yük devretme desteği de dahildir. Üst uç planlar otomatik yedeklemeleri destekler.

Mochahost PHP Barındırma

7. InMotion Barındırma

Inmotion banner'ı

InMotion ve diğer birçok hosting çözümü PHP barındırma hizmetini de desteklemektedir. PHP hosting bir dizi ek özelliği destekler.

Planlara ücretsiz bir alan adı dahildir. InMotion tamamen özelleştirilebilir web siteleri oluşturabilen esnek PHP barındırma hizmeti sunar.

InMotion 3 PHP barındırma hizmeti sunar.

Inmotion planları

InMotion PHP Özellikleri:

 1. Çalışma Süresi ve Performans: InMotion, paylaşılan barındırma için iyi bir çalışma süresi sağlar. PHP ayrıca VPS hosting adanmış hostingde desteklenmektedir. Özel PHP hosting% 99.999’dur. Paylaşılan barındırmadaki SSD yüksek performans sağlar. InMotion PHP 7.0’ı destekler ve sayfa yükleme hızını artırmak için web sitesi optimizasyonu sağlar.
 1. Güvenlik ve Güvenilirlik: InMotion planları, ücretsiz SSL ve kötü amaçlı yazılım korumasını içerir. E-posta barındırma Spam korumasını destekler.Web sitesi yedekleme ve geri yükleme plana dahildir. Gelişmiş güvenlik özellikleri olmasa da, InMotion temel güvenliği çok iyi sağlar.
 1. Web sitesi geliştirme: InMotion ile sıfır kesinti süresi olan web sitelerini aktarabilirsiniz. Planlar ücretsiz bir web sitesi oluşturucu içerir. Web sitesi oluşturucu kullanımı ve özelleştirmesi kolaydır. Plan, ücretsiz temalar içerir ve sürükle ve bırak düzenleyicisine sahiptir. InMotion ayrıca web sitesi geliştirme için destek sağlar.
 1. Ek Özellikler: Tüm planları ile InMotion ücretsiz bir alan adı, web sitesi oluşturucu, e-posta barındırma, web sitesi yedekleme ve geri yükleme içerir.Inmotion eklentileriE-ticaret geliştirme için iyi planlar bulacaksınız. InMotion önceden yüklenmiş çeşitli uygulamalarla birlikte gelir ve 400’den fazla uygulamayı destekler. InMotion planlarının 90 günlük para iade garantisi vardır.
 1. Müşteri Desteği: InMotion 24 saat müşteri desteğine sahiptir. Müşteri desteğine canlı sohbet, telefon veya Skype üzerinden ulaşabilirsiniz. Destek merkezinde birden çok rehber, öğretici ve SSS bulunmaktadır. PHP tabanlı web sitenizi oluşturmaya çalışırken bunların hepsi eşit derecede faydalıdır..

InMotion PHP Hosting’i edinin

8. Hostpapa

Hostpapa banner'ı

Hostpapa, en iyi hosting platformlarından biridir ve 500.000’den fazla web sitesine ev sahipliği yapmaktadır. Hostpapa kullanarak görsel olarak çekici web siteleri kolayca oluşturabilirsiniz.

Hostpapa, hız için optimize edilmiş ve sorunsuz PHP barındırma sağlayan sunuculara sahiptir. İyi bir özellik seti ile Hostpapa, PHP web siteniz için eşit derecede iyi bir barındırma platformudur.

Hostpapa’da 3 PHP barındırma planı vardır.

Hostpapa planları

Hostpapa PHP Özellikleri:

 1. Hız ve Performans: Hostpapa% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi verir. Sunucular optimize edilmiş hız sağlamak için üretilmiştir.Hostpapa, sürekli olarak iyi performans ve yüksek hız sağlayan SSD sürücüler kullanır. SSD önbelleğe almak için LSI’nin CacheCade Pro 2.0 kullanılır. Bu ayrıca CloudFlare CDN tarafından desteklenir.Hostpapa hızıDaha yüksek uç planları, daha gelişmiş performans için tasarlanmış sunuculara sahiptir. Paylaşımlı barındırma üzerinden, her sunucuya daha az hesap ayrılır.
 1. Güvenlik ve Güvenilirlik: Hostpapa’nın sağladığı tonlarca güvenlik özelliği vardır. Bu sürekli izleme, güvenlik duvarları ve saldırı tespit sistemleri tarafından yönlendirilir.Hostpapa DDoS önleme, gelen / giden trafik güvenliği, ağ izleme, kaba kuvvet algılama, CloudLinux O / S koruması, otomatik yamalar, SSL şifreleyelim, etki alanı gizlilik koruması, SiteLock algılama Modpecurity.Hostpapa, yedekli bir ağa sahip bir RAID-10 yedeklemesi sağlar. Planlar otomatik bir yedekleme içerir. Bu, planlarının her birinde çok sayıda gelişmiş güvenlik özelliği içerir.
 1. Müşteri Desteği: Hostpapa, tüketici desteği söz konusu olduğunda kesinlikle geride kalmaz. Desteklerine telefon, canlı sohbet ve bilet üzerinden ulaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmetinizdedir ve çok dilli destek sunar. Web sitesi geçişleri tamamen desteklenmektedir. 30 dakikalık ücretsiz eğitim oturumlarından da yararlanabilirsiniz. Hostpapa, çoğu konuyu kapsayan kendi kendine yeterli bir bilgi tabanına sahiptir.
 1. Ek özellikler: PHP için 3 plan ile Hostpapa çok çeşitli ek özellikler sunar. Planların 30 günlük para iade garantisi vardır. Planlar ölçülmemiş bant genişliğine sahiptir ve ücretsiz alan adı kaydı içerir. Ayrıca, e-posta barındırma, e-posta virüs taraması, SpamExperts, 400’den fazla uygulamanın kurulum desteği gibi diğer özellikler de vardır. Planlar e-ticaret web siteleri oluşturmak için eşit derecede uygundur.
 1. Web sitesi oluşturma: Hostpapa, UI açısından zengin web siteleri oluşturmak için yeterli desteğe sahip barındırma platformlarından biridir. PHP kullanarak, Hostpapa tarafından sağlanan dahili şablonları etkili bir şekilde dahil edebilirsiniz. Web sitesi oluşturucu plana dahildir ve web sitesi tasarımlarını kullanmak ve özelleştirmek kolaydır. Bu, gelişmiş HTML düzenlemeyi destekler.HOstpapa web sitesi120’den fazla şablondan tasarım seçebilirsiniz.

Hostpapa PHP Hosting Alın

Hangi PHP Hosting’i öneriyoruz?

PHP web siteniz için çok çeşitli seçeneklerinizin olduğunu bilmek güzel. PHP bu kadar güçlü bir dil olduğundan, uygun bir barındırma çözümü seçmek de aynı derecede önemlidir.

Yukarıdaki seçeneklerin tümü mükemmel PHP barındırma platformlarıdır. Her birinin benzersiz bir yeteneği vardır ve kullanıcı gereksinimini kavrar.

Ancak, seçmek zorunda olduğum bir durumda, bu BlueHost olurdu ve bunun birçok nedeni var.

BlueHost, yüksek performans, iyi çalışma süresi, PHP desteği, çok çeşitli güvenlik özellikleri sunar ve web sitesi geliştirmeyi kolaylaştırır. Dahası, bu PHP barındırma hakkında konuşurken en uygun bütçeli seçeneklerden biridir.

PHP barındırma yolunda ilk adımınızı atmak istiyorsanız, BlueHost denemeye değer.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map