Ana Makine-Tracker İncelemesi: Deneyimlerimize Göre (2020)

Genel Değerlendirme:

Host-Tracker sadece web sitesi izleme hizmetleri sunmakla kalmaz, aynı zamanda diğer birçok hizmetle donatılmıştır ve bu parametreler için ayrıntılı bir rapor sağlayabilir. Bu, web sitenizi her zaman güvenilir ve güvenli tutmak için özel olarak tasarlanmıştır.


Host-Tracker’ın Artıları:

 • İzleme ve güvenlik odaklı izleme için çok yönlü özellik sunar
 • Hizmetleri izlemek için çok sayıda sunucu konumu
 • Ayrıntılı raporlama özellikleri
 • API, Alan / IP kara listelerini destekler
 • Farklı ortamlar üzerinden uyarı sağlanması için uyarılar için iyi destek
 • Yapılandırılabilir izleme süresi, hata mesajları, rapor formatı

Host-Tracker’ın Eksileri:

 • Desteğin bilet veya sohbetler için bir imkanı yoktur. Bu tamamen bir con değil ama özellik olması iyi olsa da

Host-Tracker’a Genel Bakış:

Çalışma süresi izleme, herhangi bir web sitesinin güvenilir hizmet vermesi için son derece önemlidir. Sadece sürekli çalışma süresini korumak için değil, aynı zamanda web sitesinin güvenli olmasını sağlamak için.

Host-Tracker web sitenizin 24 saat izlemesini sağlar. Web sitenizin çalışma süresini ve yanıt süresini belirten raporlar verebilir.

Host-Tracker, web sitesi kapalı kalma durumunda veya web sitenizle ilgili herhangi bir sorun tespit ederse anında uyarı gönderebilir. Bu, teknik bir engel veya kötü niyetli niyet nedeniyle bir sorun olabilir.

Ayrıca, Host-Tracker bir dizi başka hizmet sunar. Yüksek düzeyde bir Host-Tracker çeşitli izleme görevleri için çok amaçlı, tek durak çözüm olarak kabul edilebilir.

Kullanım kolaylığı:

Host-Tracker, başlatması ve kullanması kolay bir kontrol paneli sağlar. Çalışma süresi metriklerini doğrudan gösterge tablosu ana sayfasında bulabilirsiniz.

Çalışma süresi izleme için web sitelerinin eklenebileceği yerlerde kullanımı oldukça zahmetsizdir. Aynı zamanda, yapılandırmanızı gereksinime göre düzenleyebilirsiniz.

Web Site Kontrolü

Başlangıç ​​olarak, Host-Tracker ekibi ilk kurulumu ve yapılandırmayı destekler. Buna birden fazla konum üzerinden erişilebilir. Şu anda 142 izleme konumu var.

Gösterge tablosu, belirli bir süre için seçilebilen çalışma süresi metrikleri raporları sunar.

Kullanım kolaylığı raporu

Burada irtibat kişilerini ve uyarı ortamını yapılandırabilirsiniz.
Kullanım Kolaylığı İletişim

Gösterge tablosu menüsü aşağıdaki gibidir:
Gösterge Tablosu Menüsü

Google Ads yönetimi seçeneği, web sitenizin durumuna göre Google Ads’i başlatmanıza veya durdurmanıza olanak tanır.

Web sitenizin çalışma süresi durumunu herkese açık olarak görüntülemek için çalışma süresi bildiricileri kullanabilirsiniz. Özelleştirebilirsiniz.

Çalışma zamanı muhbirleri

Web sitenizin planlı bakımı olabilir ve bunun gerçek çalışma süresi metriklerinizi etkilemesini kesinlikle istemezsiniz. Bu, planlı bir bakım çalışması programı belirlenerek çok iyi hariç tutulabilir.

Pano Bakımı

Belirli bir noktada sunucuların tam konumlarını kontrol panelinden kontrol edebilirsiniz. Yaygın, dağıtılmış ve konumun tam olarak nerede olduğunu biliyorsunuz.
Gösterge tablosu sunucusunun konumu

Genel olarak, Host-Tracker’ın kullanımı kolaydır ve teknik olarak eğimli olup olmadığınıza bakılmaksızın çok fazla yardıma ihtiyacınız olması olası değildir..

Özellikleri:

Host-Tracker, kullanıcılarına her planda özelliklerin bir listesini verir. Bu, 30 günlük ücretsiz deneme süresinin yanı sıra ücretsizdir. Ücretsiz servis, 30 dakikalık bir aralıkta temel bir çalışma süresi izlemesi yapar ve ayrıca raporlar sunar.

Planlar 30 günlük para iade garantisi kapsamındadır. Ücretsiz denemeyi kontrol ederseniz, sizi temin ederim, bunun yanı sıra bir dizi hizmet.

Planların çoğu yanıt süresini izleme, içerik izleme, özel hata / yanıt izleme, veritabanı izleme, bakım planlama, SNMP / Https izleme içerir.

Daha fazlasına ihtiyacınız varsa, etki alanı süre sonu izlemesi, sertifika süre sonu izlemesi de alacağınız daha iyi bir plan seçebilirsiniz. Planlar ayrıca CPU, bellek ve diğerleri gibi infra kullanımlarını da izleyebilir.

Günlük raporlar ayrıntılı ve konsolide sonuçlarla düzenli aralıklarla sunulan raporlar var.

Her bir plan için izleme aralığı değişir ve ayrıca yapılandırılabilecek irtibat kişisi sayısı da değişir.

Daha gelişmiş planlarda yer alan diğer birkaç özellik şunlardır: Etki alanını veya IP’yi kara listeye almak için DNSBL izleme, cron iş planlaması, işlem izleme, API erişimi ve çok kullanıcılı hesap desteği.

Özellikler ve Bildirim
Genel olarak, Host-Tracker ping, https, izleme, sayfa hızı, DNSBL’yi izlemenizi sağlar. Uyarıları E-posta, SMS, Skype, Hangout veya Sesli arama yoluyla alabilirsiniz.

Yardım ve Destek:

Bir kullanıcı olarak Host-Tracker’ı çok karmaşık bulmanız pek olası değildir. Kilit konuları kapsayan yeterli miktarda yardım kılavuzuna sahiptir..

Host-Tracker’ın desteğine e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Web sitesi, çalışma süresi izlemenin temel kullanımını açıklar.

Web sitesi aynı derecede yararlı bloglar ve SSS ile kaplıdır.
Ana Bilgisayar İzleyici SSSVerilen kılavuzlar kendi kendine yeterlidir ve hizmetlere genel bir bakış sağlar.

Fiyatlandırma:

Daha önce de belirttiğim gibi, çok temel bir gereksiniminiz varsa, Host-Tracker ücretsiz bir plan sağlar. Bunun dışında, Host-Tracker’ın doğal hizmetlerinin çoğunu askıya almanızı sağlayan 30 günlük ücretsiz bir deneme elde edersiniz.

En temel plan ayda 5 $ ‘dan başlıyor. Genel olarak 4 ücretli plan var.
Planlar
Siz arttıkça planlar büyür ve daha iyi olur. Yıllık bir plan seçerseniz kesinlikle çok tasarruf edersiniz.

İzleme aralığı da yeterlidir, burada en temel plan için maksimum 10 dakika aralıklı izleme yapar.

Bu planların bir yararı, temel planın en yaygın çalışma süresi izleme gereksinimini karşılamasıdır. Planlar, en temel ve gelişmiş izleme gereksinimlerini karşılar.

Karar:

Host-Tracker bir etki yaratır. İzleme hizmetleri kesinlikle çeşitlidir ve çeşitli ek özellikler içerir.

Temel bir ücretsiz planla birlikte büyük bir fayda sağlayan 30 günlük ücretsiz deneme süresine sahiptir. Planlar yine çok yönlü ve uygun fiyatlı.

Güvenlik odaklı özellikler Host-Tracker’ın bir diğer olumlu yanıdır. Host-Tracker’ın izin verdiği özelleştirme seviyesi kesinlikle denemeye değer.

Host-Tracker denemeye değer ve herkese uygun bir şapka.

Host-Tracker’ı ziyaret edin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map