En İyi 4 SiteGround Alternatifi (1 Numara Sadece Müthiş)

Eminim, SiteGround kulaklarınız için yeni bir şey değildir, daha önce çok şey duymuş olabilirsiniz. Ama biliyor musunuz, geç birçok kullanıcının SiteGround alternatifleri aradığını.


Birkaç web sitesini barındırmak için SiteGround kullandım ve evet, beklenen sonucu elde edememek bazen sinir bozucu.

SiteGround çok fazla web sitesi barındırma ile dolu olduğunda, neden kullanıcılar tam olarak SiteGround alternatiflerini arıyor??

SiteGround ile düşük bir fiyata başlarsınız ve daha sonra yenileme için başlangıç ​​fiyatlandırmasının 3 katından daha fazla ödeme yaparsınız. Bu biraz haksız değil mi?

Hepsi bu değil. SiteGround, ölçülmemiş trafik sağladığını iddia ediyor, ancak her planın aylık sınırlı bir ziyareti var. Bu daralma değil mi? Trafiğinizi büyütme planlarınız varsa bu kesinlikle korkunç.

SiteGround’un planında çok fazla güvenlik özelliği yoktur ve minimum 12 aylık bir plan seçmeniz gerekir. Sadece düşük plan esnekliği.

Böylece, SiteGround kullanıcılarının şikayeti gider. Böyle bir kullanıcıysanız ve SiteGround alternatiflerini çılgınca arıyorsanız,.

Bu tam olarak burada ele alacağım ve SiteGround’a iyi bir 4 alternatif sunacağım.

hostingpill4 En İyi SiteGround Alternatifleri

 1. GreenGeeks (Favori)
 2. Bluehost
 3. FastComet
 4. A2 Hosting

Alternatif No 1: GreenGeeks

GreenGeeks AfişBuna GreenGeeks ile başlardım. İyi bir çevre dostu barındırma platformu olan GreenGeeks, SiteGround’a uygun bir alternatif olabilir.

GreenGeeks yaklaşık 10 yıldır var. En tanınmış hosting platformları olmasa da, GreenGeeks kesinlikle çeşitli şekillerde umut vaat ediyor.

Sebep 1 – Çalışma Süresi Garantisi:

greengeeks çalışma süresiGreenGeeks iyi ve tutarlı bir çalışma süresi sağlar. Çoğu durumda, sabit bir% 100 çalışma süresi sağlar.

GreenGeeks, paylaşılan barındırma için% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi verir. Bu bir şekilde çalışma süresini güvence altına alır. Ne yazık ki, SiteGround paylaşılan barındırma için böyle bir garanti vermemektedir.

Sebep 2 – Fiyatlandırma:

GreenGeeks size paylaşılan hosting için 3 plan sunuyor. En temel plan bir dizi yararlı özellik içerir ve 3 yıllık bir plan seçmeniz durumunda hala sadece 2,95 ABD dolarıdır.

GreenGeeks, planlar ve fiyatlandırma konusunda esneklik sağlıyor. Çıplak bir minimum 1 aylık plan veya maksimum 3 yıllık bir plan seçebilirsiniz.

GreenGeeks PlanlarıGreenGeeks, plana kurulum ücreti ve alan adı kayıt ücretini dahil eder. Gerçekte, hizmetlerin çoğu için ek ödeme yapmanız gerekmez.

Aksine, bu SiteGround’a göre, bildiğiniz gibi fiyatlandırma esnekliği yoktur ve daha pahalıdır.

Sebep 3 – Güvenlik Özellikleri:

Web sitesi barındırma söz konusu olduğunda güvenlik öncelikle önemlidir.

GreenGeeks güvenlik endişelerinizi en iyi şekilde anlar. Tüm planlar minimum bir sınırı kapsar Let’s Encrypt Wildcard SSL.

Ayrıca, Premium SSL seçebilirsiniz. GreenGeeks’in altyapısı, ölçeklenebilirlikle birlikte maksimum güvenlik sağlayan kap tabanlı teknolojiyi kullanır.

Barındırma hesabı yalıtımı, günün her saati proaktif izleme, virüs ve kötü amaçlı yazılımlar için gerçek zamanlı güvenlik taraması, güvenlik yamaları için otomatik güncellemeler, planlı gece yedeklemeleri ile gelişmiş SPAM koruması sağlar.

GreenGeeks, SiteGround’da tamamen eksik olan bazı gelişmiş güvenlik özellikleri sağlar.

Sebep 4 – Eklentiler:

GreenGeeks, her planın bir parçası olarak yedeklemeler ve geri yükleme içerir. Ücretsiz web sitesi geçişiyle birlikte ücretsiz bir alan adı alırsınız.

Tüm planlara 7/24 teknik destek dahildir. GreenGeeks geliştirici dostudur ve çok çeşitli teknolojileri destekler. E-ticaret barındırma seçerseniz, ücretsiz bir alışveriş sepeti kurulumu alırsınız.

Planlar arasında ücretsiz sürükle bırak oluşturucu, ücretsiz e-posta hesapları, sınırsız veritabanı, cPanel ve softaculous.

Sebep 5 – Kısma Yok:

GreenGeeks ölçeklenebilir bilgi işlem kaynakları sağlar. Birden çok veri merkezi vardır ve SSD-RAID 10 depolama alanı içerir.

Veritabanları ve sunucular optimize edilmiştir ve önbellekleme yoluyla iyi hız sağlayan ücretsiz bir CDN entegrasyonu içerir.

GreenGeeks PerformansıAlternatif olarak güç kartlarını da seçebilirsiniz. Yedekli altyapı size en az kısıtlamayla sınırsız bant genişliği sağlar.

Evet, GreenGeeks istiyorum

Alternatif 2: Mavi ev sahibi:

BlueHost AfişiSonra, Bluehost’u iyi bir SiteGround alternatifi olarak öneriyorum. Bu yine popüler bir barındırma platformudur ve WordPress için resmen tavsiye edilir.

Bluehost, dünya çapında 2 milyondan fazla web sitesine güç veriyor. Web sitelerini barındırmayı kolaylaştıran çok yönlü hizmetler ve farklı özelliklerle birlikte gelir.

Sebep 1 – Kısma Yok:

Bu benim ilk nedenim, Bluehost iyi bir SiteGround alternatifidir. Tüm planlar standart performansa sahiptir. Temel plan 50 GB’lık bir SSD depolama alanı sağlar.

Tüm planlar ölçülmemiş bant genişliğini destekler. Planlar herhangi bir zamanda ölçeklendirilebilen kaynak sınırlamasına sahip olsa da, bu hiçbir şekilde büyümenizi kısıtlamaz.

Önemli performans sağlamak için CloudFlare CDN ile birlikte SSD depolama ile desteklenir.

Sebep 2 – Fiyatlandırma:

Bluehost ayda 2,95 $ ‘dan başlayan temel planları içeren 4 plan sunar. Bu tek bir web sitesi için yeterlidir. Plan, SiteGround’a kıyasla hala bütçe dostu olan ayda 7,99 ABD doları olarak yenileniyor.

BlueHost PlanlarıTüm planlar etki alanlarını, yedeklemeleri, temel güvenlik özelliklerini, müşteri desteğini, SSL sertifikalarını içerir ve anında kaynak ölçeğini etkinleştir.

Sebep 3 – Özellikler:

Bluehost, paylaşılan, özel, VPS, WordPress barındırma hizmetini destekler. Bluehost’a kaydolduğunuzda alan adı kaydı 1 yıl süreyle dahil edilir.

Bluehost, Weebly kullanan yerleşik web sitesi oluşturucu ile web sitesi oluşturma yetenekleri sağlar. Alternatif olarak, WordPress veya diğer kullanılabilir üçüncü taraf seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Eklenti olarak SiteLock, Benzersiz IP, CodeGuard, Alan Adı Gizliliği, Spam koruması, erişim kontrolü, Spam Uzmanı gibi ek özellikler edinebilirsiniz..

Sebep 4 – Müşteri Desteği:

Bluehost müşteri desteğine bilet, sohbet, e-posta, telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Sohbet ve telefon kullanmak size anında yanıt verir.

WordPress uzmanlığına sahiptir ve satış sorgularının yanı sıra teknoloji için 7/24 müşteri desteği sağlar. Bluehost, web uzmanlarıyla ücretsiz danışmanlık sağlar.

Web uzmanları bloglar, web siteleri, trafik üretimi, SEO, web güvenliği, hız, tasarım ile kullanıcılara yardımcı olur. Ayrıca web tasarımı, SEO ve içerik oluşturma üzerinde çalışan pazarlama hizmetleri de dahildir..

Neden 5 – WordPress Barındırma:

Bluehost, WordPress web siteleri için önerilen barındırma iş ortağıdır. 8.50.000’den fazla WordPress web sitesi barındırıyor.

Bununla birlikte, Bluehost aylık 2.95 $ ‘dan başlayan planlarla WordPress hostingini desteklemektedir. Bu, WordPress yüklemesini, güncellemeleri içerir ve bir hazırlama ortamı sağlar.

Birden fazla tema ile oluşturulmuştur ve daha gelişmiş özellikler istiyorsanız, WP Pro planını seçebilirsiniz. Bluehost ayrıca ayda 6,95 $ ‘dan başlayan WooCommerce planlarıyla e-ticareti desteklemektedir..

Evet, Bluehost istiyorum

Alternatif No 3: FastComet:

fastcomet afişFastComet, SiteGround için iyi bir alternatif. SiteGround kadar ve çok daha fazlasını verir. Barındırma platformunu kaçırmamak için, FastComet son birkaç yılda önemli ölçüde büyüdü.

Rekabetçi fiyatlandırma ile rakipsiz bir özellik listesine sahiptir ve planın bir parçası olarak birçok güzellik alırsınız. FastComet, hosting ve web sitesi oluşturma söz konusu olduğunda tüm yardakları yener.

Sebep 1 – Fiyatlandırma:

FastComet, paylaşılan barındırma söz konusu olduğunda 3 farklı plana sahiptir. Şimdi burada inanılmaz bir şey var. FastComet en düşük plan fiyatını 2,95 $ / ay seviyesine taşıyor.

En yüksek planla, ayda sadece 5,95 ABD doları harcarsınız. Yenilemeden sonra SiteGround temel planından çok daha düşük.

fastcomet düzenli ve satış fiyatı

Açıkçası, bu bütçe dostu bir barındırma seçeneğidir. Çoğu özellik plana dahildir.

Sebep 2 – Perks ve Freebies:

Daha önce de belirtildiği gibi, plana birçok özellik dahil edilmiştir. Başlangıç ​​olarak, ücretsiz alan adı transferi, ücretsiz web sitesi transferi elde edersiniz.

FastComet özelliği

Plana ayrıca ücretsiz DNS yönetimi, özel bir DNS, cPanel, 300+ ücretsiz uygulama, softaculous, FTP ve e-posta barındırma dahildir.

Bir FastComet planı seçtiğinizde, birkaç avantaj da alırsınız. Sen ücretsiz Zopim LiveChat, SEO çekin. Ayrıca, web sitesi oluşturmak için kullanılabilen WP Rocket ve SiteCake’de% 20 indirim alırsınız.

Sebep 3 – Hız Optimizasyonu ve performansı:

Hızlı optimizasyon ve performans söz konusu olduğunda FastComet iyi bir tabana sahiptir. Temel düzeyde, FastComet özel optimize edilmiş sunuculardan oluşur.

FastComet çoklu önbellekleme ve optimizasyona sahiptir. Bunlardan bazıları Varnish, Memcached, PHP önbelleklemesi için APC, PHP modülleri için OPCache, CloudFlare CDN Önbellekleme, kayıpsız veri sıkıştırma.

fastcomet önbellekleme ve hız optimizasyonu özellikleri

Eşzamansız kaynak yükleme, js / CSS / HTML dosyaları için otomatik küçültme, agresif gzip, JavaScript gruplandırma, tarayıcı optimizasyonu gibi özellikler sayfa yüklemelerinin daha hızlı olmasını sağlar.

Sebep 4 – Güvenlik:

FastComet iyi güvenlik özellikleri içerir ve bunların tümü her plana dahil edilir, bu da ek bir avantajdır. SSL dışında, birkaç başka özelliği daha var.

FastComet ağ güvenlik duvarı, web uygulaması güvenlik duvarı, kötü amaçlı yazılım koruması, kaba kuvvet koruması, kaldırmayla kötü amaçlı yazılım algılama, hotlink ve parola koruması kullanarak güvenlik sağlar.

Bazı gelişmiş düzey güvenlik özellikleri de her bir plana dahil edilmiştir. Buna BitNinja sunucu güvenliği, hesap yalıtımı, iki faktörlü kimlik doğrulama, CageFS güvenliği dahildir.

Temel kontrol olarak FastComet, günlük yedeklemelerin yanı sıra 7/24 sunucu izleme olanağı sunar.

Neden 5 – Geliştirici özellikleri:

FastComet performans, stabilite, yükleme süreleri, güvenlik söz konusu olduğunda iyi olsa da, aynı zamanda sadece geliştiriciler için de özelliklerle doludur..

Onların desteği, herhangi bir kısıtlama olmaksızın birden fazla teknolojiye rastlar. FastComet geliştirici özelliklerinden bazıları Bash desteği, Python desteği, Perl desteği, PHP desteği, MySQL, SSH.

Bunlar çoğu platformda elde edeceğiniz temel özellikler.

Fakat bekle. Burada daha fazla eklenen özellikler var.

FastComet ayrıca WordPress için Node.js, GIT, WP-CLI, Drupal için Drush, Ray medya sunucusu (RMS), Laravel, genesis, Phalcon, Symfony ve Google apps entegrasyonunu kaçırmamak için de destekliyor.

Evet, FastComet68 kullanıcılarının bunu satın almasını istiyorum

Alternatif No 4: A2 Hosting

A2 Hosting Banner'ı
SiteGround’a dördüncü alternatifim A2 Hosting. A2 hosting bir dizi hosting seçeneğine sahiptir ve Windows’u ve Linux hosting’i destekler.

İyi bir çalışma süresi taahhüdü ve birçok özellik ile A2 hosting’in sunabileceği çok şey var. A2 Hosting bütçeye uygun bir seçenektir ve iyi bir SiteGround alternatifi olarak çalışır.

Sebep 1 – Çalışma Süresi ve Performans:

Paylaşılan barındırma ile ilgili olduğunda, çoğu barındırma platformu çalışma zamanı garantisi vermez. Bunun aksine, A2 hosting% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunar.

A2 hosting SSD depolamayı kullanır ve sınırsız alan ve sınırsız bant genişliği sağlar. Daha yüksek uç planları, 20 kat hız sağlayan Turbo sunucular sağlar.

A2 Hosting Çalışma Süresi

A2 barındırma hızını ve çalışma süresini izledikten sonra, A2 barındırma işleminin ortalama% 99,98 çalışma süresi sağladığını açıkça belirtebilirim. Paylaşımlı barındırma için bu önemli bir çalışma süresidir.

a2 barındırma çalışma süresi

İşte fark bu, SiteGround dikey paylaşılan barındırma ile herhangi bir uptime garanti sağlamaz.

Sebep 2 – Planlar ve Fiyatlandırma:

Daha yüksek düzeyde A2 hosting barındırma çoklu türleri destekler. Bu, Paylaşımlı barındırma, WordPress barındırma, VPS barındırma ve Özel barındırma içerir.

A2 Hosting Planları

En popüler Paylaşılan barındırma planlarından bahsetmişken, bu ayda 3,92 ABD dolarından başlıyor. Bu 3 farklı plan sunar.

A2 Hosting Paylaşılan planlar

Çok yönlü planlarla A2 barındırma, daha iyi bir plan seçeneği sunar ve aynı derecede ekonomiktir. Planların her zaman para iade garantisi vardır.

Yani, planlar neredeyse eşit olarak SiteGround’a göre fiyatlandırılır. Ancak, daha yakından bakmanız durumunda, A2 hosting ile yenilemelerin SiteGround’a kıyasla daha ucuz olduğunu fark edersiniz.

Sebep 3 – Güvenlik ve Güvenilirlik:

A2 hosting iyi dahili güvenlik özellikleri sunar. A2 hosting ile başlamak için SSL sertifikalarını şifreleyelim.

Belirli bir SSL gereksiniminiz varsa, A2 hosting kullanırken kesinlikle iyi bir seçim bulacaksınız. Tek bir site için SSL’niz olabilir veya birden fazla site için joker karakterli SSL’niz olabilir. Ayrıca premium ve avans SSL de desteklenmektedir.

Web sitenizi korumak için A2 barındırma, plana dahil edilen HackScan koruması sağlar.

A2 barındırma Hack taraması

Güvenlik, çift güvenlik duvarı, Brute Force savunması, KernelCare çekirdek güncellemeleri ve diğer sezgisel güvenlik özellikleridir..

A2 hosting DDoS koruması da sağlar. Bunun tonlarca güvenlik özelliği olsa da güvenilirdir. Sürekli yedekleme ve altyapı, kesintisiz çalışma süresi sağlar.

Sebep 4 – Ek Özellikler:

A2 barındırma planları, çalışma süresi, performans, hız, güvenlik ve güvenilirlik hakkında konuştum. Ancak, A2 barındırma yalnızca bu parametrelerle sınırlı değildir.

A2 hosting her zaman para garantisi sunar. Planlara ücretsiz web sitesi transferi dahildir ve A2 barındırma müşteri desteği tarafından desteklenir.
cPanel plana dahildir. A2 Hosting tamamen geliştirici dostu bir platformdur. Geliştiriciye özgü birkaç özellik sunar.

Bunlardan birkaçı tüm sürümler için PHP desteği, MariaDB, MySQL, PERL, Python, PostgreSQL, FTP / SFTP, Node.js, SSH, Apache 2.4. Bu Java, PHP, Asp.net, Node.js barındırma için mükemmel çalışır.

Sebep 5 – Müşteri Desteği:

A2 barındırma kullanırken bilgi bulmak kolaydır. 24 saat özel bir desteğiniz var.

Müşteri desteğine bilet veya canlı sohbet üzerinden ulaşabilirsiniz. SSL kurulumu veya web sitesi transferi için teknik yardım arıyorsanız, buraya yeterince yardım alabilirsiniz.

Kullanılabilir bir bilgi tabanı vardır ve SSS, bloglar ve benzer yardım eğitimlerini içerir. Yeni başlayanlar ve ileri düzey kullanıcılar, A2 barındırma kullanırken yeterli yardımı bulurlar.

A2 Hosting’i Kullanmaya Başlayın24 kullanıcılar bunu satın aldı

Son düşünceler:

Ağ sağlayıcısı
Depolama
Kullanım kolaylığı
uptime
Maliyet (Aylık)
Bizim Puanımız
GreengeeksSınırsız★★★★★★★★★★$ 2.95 / mo.★★★★★
Bluehost50 GB SSD★★★★★★★★★★$ 2.95 / mo.★★★★★
FastComet15 GB SSD★★★★★★★★$ 2.95 / mo.★★★★
A2 HostingSınırsız★★★★★★★$ 3.92 / mo.★★★★

Bununla, size iyi bir SiteGround alternatifleri seti sağladım. Bunların hepsi iyi olsa da, bunlardan biri göze çarpıyor.

Tek bir alternatif seçseydim, GreenGeeks ile devam ederdim. Bu, kapsamlı özellikleri ile size paranızın karşılığını veren bir platformdur.

İyi harmanlanmış en son teknoloji odaklı mimari, garantili çalışma süresi ile birlikte size iyi hız ve performans sağlar.

Bunlardan herhangi birini deneyebilirsiniz, ancak GreenGeeks keşfedilebilecek bir seçenektir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map