Şimdiye Kadar Duymadığınız En İyi 10 Web Hosting Şirketi

İster bir işletme sahibi, ister çevrimiçi varlığını kurmak isteyen, ya da kişisel bir blog başlatmak isteyen bir birey, ya da nedeni, doğru web hosting şirketlerini bulmak için araştırma yapmanız gerekir.


Ve gerçekten bir web hosting seçimi bir güçlük olay olduğunu düşündüm? Rethink! Küçük ve orta ölçekli grupların kendi web sunucularını tuttukları çeşitli durumlar vardır..

Sonuç?

Birçoğu başarısız oluyor, çünkü bir web sunucusunu korumak ve sürdürmek çok pahalı ve çok zaman alıcı oluyor.

Çözüm? Doğru web barındırma şirketlerini arayın.

Diğer önemli görevlere odaklanırken gerisini yönetecekler.

hostingpillEn İyi Bilinmeyen Web Hosting Şirketleri

 1. WebHostFace
 2. Hızlı Web Sunucusu
 3. SSD Bulut
 4. Sky Net Hosting
 5. Hostimul
 6. Yourlasthost.com
 7. BT Akıllı Ev Sahipliği Yapın
 8. Küçük Portakal
 9. 34sp
 10. LCN

Size şimdiye kadar duymadığınız en iyi 10 web barındırma şirketinin iyi araştırılmış bir listesini getirirken BlueHost ve HostGator’un beğenisine bakın!

1. WebHostFace

WebHostFace, 2013 yılının ilk çeyreğinde başlamış ve yaklaşık% 98’lik bir memnuniyet oranı sunmaktadır. 4 yıldan fazla bir iş webhostface ile muazzam güvenilirlik ve zengin özellikli web barındırma hizmetleri ve müşterilerine deneyim sunuyor.

Onlar diğer web hosting firmalarının teslim başarısız olduğu hizmet sunabiliyor; 30 günlük para iade garantisi ile hiçbir güçlükle desteklenmeyen müşteriye olağanüstü memnuniyet.

WebHostFace’de, her müşterisinin herhangi bir zorluk veya taahhüt olmaksızın birinci sınıf hizmetleri alma hakkı kazandığını düşünüyorlar..

SSD destekli sunucularda, adanmış sunucularda, sanal özel sunucularda, etki alanı adı ve yönetiminin kaydı ve üst sınıf SSL hizmetlerinde paylaşılan ve satıcı web barındırma hizmet paketleri sağlarlar.

Ayrıca McAfee kötü amaçlı yazılım taramaları ve R1Soft günlük yedeklemeleri gibi ekstra premium hizmetler de sundukları bilinmektedir..

WebHostFace

Ana Sayfayı Ziyaret Et

2. Hızlı Web Sunucusu

Hızlı Web Host 2008 yılından bu yana bir dizi işletme ve özel web sitelerine web hosting çözümleri sunmaktadır.

Hızlı Web Host en hızlı büyüyen web yaklaşık 200.000 etki alanları, sağlam destek sistemi ve yüksek övgü ağ altyapısına sahip şirket hosting arasında yer almaktadır.

Onların web hosting paketleri işletmelere ve insanlara üst düzey hizmet kazanmak için yardımcı olur ve bu da maliyetinin bir kısmında.

Kendi web hosting ağı tamamen baskın MySQL veritabanı sunucusu ve Horde posta sunucusu ile birlikte hızlı ve güvenilir Apache web sunucusuna dayanmaktadır.

Sunucu herhangi bir anormal etkinlik için 7 gün 24 saat denetlenir ve karşılaştırmalar sürekli olarak gerçekleştirilir. Bu, sistemlerini en uygun şekilde büyütmenin yanı sıra genişbant hazır, uygun maliyetli ve tam olarak çalışır durumda tutmanın yanı sıra her türlü kısa vadeli web sorununa hemen yanıt vermelerini sağlar..

Onları bloğun geri kalanından ayrı kılan şey şaşırtıcı çalışma süreleridir – güvenli ve tutarlı bir barındırma ayarı sunmayı taahhüt ederler..

Müşteri web siteleri doğrudan yüksek kaliteli ve güncel dörtlü işlemci sunucularında barındırılmaktadır ve veri merkezleri tam olarak 24 * 7 UPS güç yedekleme jeneratörü ile donatılmıştır ve ayrıca% 99,9 sunucu çalışma süresi ve 30 gün her zaman para iade garantisi sunar.

FastWebHost.com

Ana Sayfayı Ziyaret Et

3. SSD Bulut

SSD Cloud bir bulut hizmet sağlayıcısıdır ve birden çok bulut tabanlı hizmet sunar. Onun Orlando, Florida bulunur. Bulut hizmetleriyle SSD bulut, temel altyapıyı yönetmeye ve teknik destek sağlamaya yardımcı olur.

SSD bulutu, her sunucuda yaklaşık 10 Gig gibi yüksek hızları desteklemek üzere tasarlanmıştır. Hızla SSD bulut, 7/24 altyapı izlemesi ile güvenilir hizmetler sunar. Tüm ağın kendi kendini iyileştiren altyapı ile yüksek çalışma süresi sağlamak için yedek sunucuları, SAN’ları vardır.

Hosting bir parçası olarak% 99,99 çalışma süresi garanti prim hosting var. Planlar 7/24 destek, iyi bant genişliği, e-posta barındırma, ücretsiz aktarım ve FTP desteği ile desteklenmektedir. Premium barındırma, ayda 3,9 $ gibi düşük bir fiyatla başlar.

Mevcut diğer barındırma seçenekleri Bulut barındırma, Kendinden yönetilen VPS, Yönetilen VPS, Kendinden yönetilen özel sunucular, yönetilen özel sunucular, bayi barındırma ve SEO barındırmadır. Bunların her birinde ve bütçeye uygun çok yönlü planlar var. Dahası, her plan iyi bir bant genişliği, depolama ve çalışma süresi garantisi sağlar.

SSD bulutunun müşteri desteğine ulaşmanın birçok yolu vardır. Bu e-posta, bilet ve canlı sohbet üzerinden ulaşılabilir. Yardım desteği, barındırma ilgisinin çeşitli konuları hakkında birden fazla kılavuz ve öğretici içerir.

Hosting hizmetlerine ücretsiz geçiş, ücretsiz transfer, ücretsiz SSL sertifikaları, ücretsiz özel IP, şablonlarla ücretsiz site oluşturucu ve ücretsiz e-ticaret alışveriş sepetleri eşlik ediyor.

SSD Bulut

Ana Sayfayı Ziyaret Et

(Tüm paylaşılan / bayi barındırma planlarında% 25 tekrarlayan indirimler sağlayan bu “HOSTINGPILL” kupon kodunu kullanın)

4. Sky Net Barındırma

Sky Net Hosting, müşterilerine yüksek kaliteli web barındırma hizmetleri sunma fikri ile 2004 yılında kurulmuştur..

Müşterileri ile uğraştıkları bütünlük onları farklı kılan şeydir. Diğer şirketlerin aksine, müşterilerinin web sitelerinin nasıl ve nerede barındırıldığı ve sunulduğu ve yatırım yaptıkları paraların nereye gittiğiyle ilgili bilgi sahibi olma haklarına sahip olduklarına inanıyorlar..

İster web hosting planlarından isterse bayi web barındırma veya sanal sunuculardan olsun, her bir hosting hesabı tamamen ve 24 x 7 mevcut sınırsız en iyi veri merkezi süreçleri tarafından desteklenmektedir.

Çoklu C-Sınıfı IP Barındırma konusunda yaklaşık 9 yıllık deneyime sahiptirler. Ayrıca% 99,9 ağ ve sunucu çalışma süresi SLA’sına 30 günlük tam para iade garantisi sunar.

Müşteriler tarafından teknik departmanlarına gönderilen tüm taleplerin, soruşturmanın alındığı andan itibaren bir saat içinde ele alınacağına ve çözüleceğine dair bir garanti sunarlar..

Ancak, şirket 15 dakikadan daha kısa bir sürede yanıt verir ve çözülürse şaşırmayın. Ayrıca, sunucuları altındaki her bir hosting hesabına günlük ve haftalık tam yedekleme hizmeti sunar ve gerçekleştirirler..

skynethosting

Ana Sayfayı Ziyaret Et

5. Hostimul

Bir başka yeni barındırma platformu, 2017 yılında başlatılan Hostimul’dur. Bir barındırma platformu olarak bu size birkaç özellik sunar. Temel düzeyde Hostimul paylaşımlı hosting, özel hosting ve Cloud VPS çözümleri sunar. Hizmetlere 30 günlük para iade garantisi dahildir.

Hostimul% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunar. Sunucular, iyi yanıt süresi sağlamak ve kayda değer performans sağlamak için gelişmiş altyapı mimarisini kullanır.

VPS ve özel sunucular daha kararlı barındırma sağlamak için tasarlanmış bir işletim sistemi olan CloudLinux’u kullanır.

Hostimul, iyi performans, hız ve güvenlik sağlayan Litespeed web sunucularını kullanır.

Anti-spam filtresi, günlük virüs taraması ve DDoS koruması ile birlikte SSL için birden fazla plan mevcuttur. Hostimul otomatik günlük veri yedeklemesi sağlar. Bu, güvenilir ve güvenlik odaklı özelliklere sahiptir.

Planlar ekonomiktir ve paraya değer verir. Paylaşılan barındırma, 12 aylık bir plan için ayda 1,76 $ gibi düşük bir fiyatla başlar. Hostimul, Linux ve Windows VPS’yi destekler. SSD depolama ile bu tamamen yapılandırılabilir. Bu ayrıca Container VPS, Storage VPS ve Cloud VPS için desteğe sahiptir.

Hostimul, daha fazla CPU ve depolama ile özel hosting için iyi bir seçenek setine sahiptir. Bu yine tamamen yapılandırılabilir.

Hostimul, canlı sohbet, e-posta desteği, talimat videoları, SSS ve özel eğitimlerle iyi müşteri destek seçeneklerine sahiptir.

hostimul afiş

Ana Sayfayı Ziyaret Et

6. Yourlasthost.com

Yourlasthost nispeten yeni bir barındırma platformudur ve ilk olarak Ocak 2016’da başlatılmıştır. Farklı konumlara yerleştirilmiş birden fazla sunucuları vardır ve bugüne kadar 50000’den fazla barındırılan web sitesini destekleyen 7000’den fazla sunucuya sahiptir..

Yourlasthost web barındırma, VPS, özel sunucular, bayi barındırma ve karma sunucular sağlar. Neredeyse% 100 çalışma süresi sağlarlar. Kredilerine göre, Yourlasthost hem Linux hem de Linux tabanlı hosting desteği.

7/24/365 destek ve güvenlik izleme sağlarlar. Altyapı,% 100 ağ çalışma süresi SLA’sının korunmasını sağlayan yedeklilik ve anında yedeklemeleri korumak için tasarlanmıştır.

Yourlasthost günlük çevrimiçi yedekleme sağlar ve ücretsiz site taşıma hizmetleri sağlar. 90 günlük para iade garantisi veriyorlar.

Barındırma hizmetleri, yüksek hız sağlamak için LiteSpeed ​​sunucularını kullanır ve iyi bir Veritabanı destekli özellikler, PHP ve e-posta barındırma ile birlikte gelir.

Ortalama olarak, Yourlasthost herhangi bir sorgu için 30 dakikalık çözüm süresi alır. Müşteri desteği 24 saat açıktır ve telefonla, canlı sohbette veya biletle ulaşılabilir.

Bu özelliklerle Yourlasthost, 100’den fazla uygulamaya erişim sağlayan Softaculous kullanarak tek tıklamayla kurulumu destekler. Ağ katmanına izinsiz giriş algılama sistemi, sunucu sertleştirme ve bant genişliğinin akıllı yönlendirilmesi ile birden fazla güvenlik özellikli özelliklere sahiptir.
yourlasthost

Ana Sayfayı Ziyaret Et

7. BT Akıllı Ev Sahipliği Yapın

Bu Hosting şirketi 2012 yılında Bay Kartik Mehta tarafından başlatılmıştır ve tüm dünyada 100.000’den fazla müşteriye sahiptir..

Onlar 24/7 sohbet yanı sıra telefon desteği ile Linux Hosting, WordPress Hosting, Java Hosting, Windows Hosting, vb gibi web barındırma hizmetleri sunuyoruz. Bununla birlikte% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunuyorlar.

Fiyatları uygun ve 30 günlük para iade garantisi sağlamak gibi ucuz web hosting planları var. Bu, satın alma işleminizden 30 gün önce geri ödeme isteğinde bulunmanıza olanak tanır.

Disk alanı kullanımını, etki alanı sayısını ve e-posta hesabı sayısını kısıtlamamışlardır. Bu, disk alanı tüketimi konusunda endişelenmeden herhangi bir içerik biçimini depolayabileceğiniz anlamına gelir.

Host IT Smart, E-posta şifreleme, SSL sertifikaları, SSL güvenli sunucular, güvenlik duvarı koruması gibi güvenlik araçları sunar. Web siteleri bir blog bölümü ve SSS bölümünden oluşur..

BT Akıllı Ev Sahipliği Yapın

8. Küçük Portakal

A Small Orange, 2003 yılından beri her zaman önde gelen bir uzman web barındırma şirketi olarak adlandırılmıştır ve Atlanta’da kurulmuştur. Bu şirketin büyülü bir şey yarattığı biliniyor; onlar hassas web sitesi barındırma geliştirme açıklanmayan, gizli bir tarifi var.

Söylemeye gerek yok, tamamen bir uzman web barındırma olmak için gerekenlerin farkında.

Sundukları ek hizmetler şunlardır: paylaşılan barındırma, iş barındırma, bulut VPS, web tasarım hizmetleri, web sitesi oluşturucu ve clementine yönetilen.

Şirketi yuvaların geri kalanının üstüne koyan inancıdır. Küçük Portakal inanmaz ve herhangi bir “sınırsız plan” sağlamaz, çünkü müşterilerin beklentilerini ve gereksinimlerini karşılamanın aslında pahalıya yükseltilmesi gerektiğini düşünüyorlar.

Müşterinin istediği ve ihtiyaç duyduğu hizmet için ödeme yapması gerektiğine inanıyorlar. Gerçekten mantıklı!

küçük portakal

9. 34sp

34SP.com 2000 yılında kurulmuş, İngiltere merkezli bir web barındırma hizmeti sağlayıcısıdır. Yüksek kaliteli barındırma hizmetleri ve uygun fiyatlar arasındaki boşluğu doldurma fikri göz önünde bulundurularak kurulmuştur..

Makul fiyatlı web sitesi hosting planlarından VPS web barındırma, alan adı kaydı ve özel barındırma hizmetlerine kadar, 34sp size her şeyi ve cep dostu fiyatlarla sunar.

Ayrıca web sitesi barındırma ihtiyaçları her türlü özel ürünler sunuyoruz.

Profesyonel web barındırma hizmetleri ararken, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler sunar. 34sp’de özel web sunucularından paylaşılan barındırma paketlerine kadar çeşitli hizmet seçeneklerini keşfedeceksiniz.

Üst düzey teknik destek ekibi, teknik bilginin duyarlı personel ve güvenilir yönetim ile mükemmel bir şekilde birleştirilmesinin sonucudur..

Merkez ofisleri ve veri merkezleri Central Manchester (İngiltere) ve Central London (İngiltere) merkezlidir..

Veri merkezleri, saha mühendisliği, mekanizma, fonksiyonlar ve bakım işlemlerinin yüksek seviyede tutulmasını sağlamak için teknik personel ile doludur..

34SP

10. LCN

Şubat 2000’de kurulan, İngiltere’de 180.000’den fazla memnun müşteri var. İngiltere’de de veri merkezleri var.

Onların hizmet taahhüdü, disk alanı, e-posta kutuları ve bant genişliği satan diğer web hosting şirketlerinin aksine, olağanüstü.

Icn.com’da hizmetlerini sattıkları biliniyor. Icn.com’daki hizmet departmanı, şirketin kendisi tarafından tamamen eğitilmiş ve müşterinin web barındırma işleminin tüm bölümlerinde derin uzmanlık alan eğitimli ve yetenekli çalışanlardan oluşur. hesap.

Hizmete ilk önceliklerini veriyorlar ve bunun için biliniyorlar. Aslında, Icn.com yönetici ekibinin üyelerinin müşteri hizmetleri çağrılarına doğrudan yanıt verdiği bilinmektedir..

Hizmet yanıtlarında kaliteyi ve hızlılığı yansıtan da budur.

LCN.com

Onları birbirinden ayıran şey, müşterilerinin her birine kişisel destek sunma istekleri ve bir proje başlatmak isteyen veya geliştirme tavsiyesi isteyen herkese yardımcı olmaktan daha fazlası.

Bu onların birçok büyük web hosting firmalarının eksikliği lider kavramdır.

Ayrıca Hosting Pill okuyucular için kayıt kuponları sağladılar.Kayıt olan herhangi bir yeni kullanıcı, ödeme sırasında ‘HostingPill’ promosyon kodunu uygularsa% 60 indirim kazanacaktır..

Web Hosting Şirketleri Karşılaştırması

Web Hosting Şirketleri
Disk alanı
Bant genişliği
Ücretsiz Alan Adı
Fiyat
WebHostFace
Paylaşılan Evsahipliği
30 GBSınırsızEVET$ 0,69 / ay
Hızlı Web barındırıcısı
Değer Planı
50 GBSınırsızEVET$ 2.95 / mo
SSD Bulut
Premium Barındırma
3 GB30 GBEVET$ 3.9 / mo
Skynet Barındırma
ABD Hosting
2 GB100 GBHAYIR$ 1.95 / mo
Hostimul
Paylaşılan Evsahipliği
5 GBSınırsız$ 2.07 / mo
Yourlasthost
Paylaşılan Evsahipliği
50 GB1500 GB PlatinEVET7,95 $ / ay
BT Akıllı Ev Sahipliği Yapın
Paylaşılan Evsahipliği
SınırsızSınırsızSınırsız$ 1.5 / mo
Küçük Portakal
Başlangıç ​​Planı
40 GB600GBHAYIR$ 20.00 / ay
34sp
Profesyonel Hosting
5 GBSınırsızHAYIR£ 5.95 / ay
LCN
Başlangıç ​​Planı
5 GBSınırsızHAYIR$ 2.92 / mo

Sonuç:

Bir dahaki sefere web sitenizi barındırmayı veya yeni bir sağlayıcıya geçmeyi düşündüğünüzde, yukarıdaki hosting şirketleri işinizi alma şansını hak ediyor. Hangisine gittiğinizi aşağıda bana bildirin.

İyi şanslar ve mutlu hosting!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map