InMotion Hosting İnceleme – InMotion Test 36+ Ay Harcadık.

Bu makale 03 Nisan 2020’de gözden geçirilmiş ve güncellenmiştir..


Eğer benim gibiyseniz, underdogs’u seviyorsunuz.

Kitaplarda ve filmlerde büyük, güçlü “en iyi köpeğe” kıyasla bir şekilde dezavantajlı olan karakterlerden bahsediyorum.

Ancak dezavantajlarına ve rakibin hakimiyetine rağmen, underdog çok çalışıyor ve bazen geleneksel kazananı rakip veya yenerek kendileri için bir isim yapmayı başarıyor..

Bu hikayeleri SEVİYORUM, bu yüzden şimdi size bir tane anlatacağım. Underdog’umuza hoş geldiniz:

InMotion Hosting, 2001 yılında kuruldu ve bir internet şirketi için eski tarafa koydu..

Bluehost, HostGator, GoDaddy, Hostinger ile karşılaştırıldığında, 1&1 IONOS vb. MİLYONLAR kullanıcı, site veya alan adı barındıran büyük barındırma sağlayıcıları – InMotion, 300.000’den fazla alan adının desteklendiği bir underdog.

Şimdi, bu küçük bir sayı değil, rakiplerinin iddia ettiği milyonlarca ve on milyonlarca ile karşılaştırıldığında ….

Yani soru yalvardı: InMotion nasıl kurtuldu??

Müşterileri barındırma konusunda farkında değil mi? Aşırı bilgili mi ve niş InMotion’ın doldurduğu bu mu ?! InMotion benim için iyi mi?

Ben bunun için buradayım. InMotion’ı gayri resmi ve resmi olarak kullandım ve üç ay boyunca resmi olarak test ettikten sonra deneyimimi InMotion ile paylaşmak istiyorum.

Hazır? Harika. Dikkate almanız gereken en önemli faktörlerden birine bakarak başlayalım:

uptime

Barınmaya başladığınızda, bakmak için SÜPER önemli bir şey var—

GERÇEK KONUTUN KALİTESİ!

Biliyorum, kulağa basit geliyor, ancak barındırma konusunda temel bilgileri hatırlamak şart. Kendinize sorun: X şirketi ile ev sahipliği yaparsam, sitem çoğu zaman hazır olur?

Artık herkesin kabul edilebilir bir çalışma süresi için farklı standartları var. Bazı işletmeler, alabilecekleri EN İYİ çalışma süresine ihtiyaç duyabilir. Ve diğerleri? Bazı insanlar ayda bir saatlik çalışmama sorununu yaşamazlar.

Ancak, barındırma dünyasında çok fazla seçenek olduğunda, razı olmamanız gerekir. Çok önemsediğinizi düşünmeseniz bile, aradığınız en önemli öğelerden biri olmaya devam ediyor.

Peki InMotion? Güzel, ama karışık hislerim var. İşte nedeni:

inmotion çalışma süresi

uptime
99.87%
Tepki Süresi
618ms

Ortalama Çalışma Süresi:
 • Mar 2020:% 99.83
 • Şubat 2020: 99.83%
 • Ocak 2020: 99.96%
 • Aralık 2019: 99.90%
 • Kasım 2019: 99.45%
 • Ekim 2019: 99.40%
 • Eylül 2019: 99.57%
 • Ağu 2019: 99.77%
 • Temmuz 2019: 99.99%
 • Haz 2019: 99.78%
 • Mayıs 2019: 99.91%
 • Nisan 2019: 99.59%
 • Mart 2019: 99.80%
 • Şubat 2019: 99.80%
 • Ocak 2019: 99.59%
 • Aralık 2018:% 100
 • Kasım 2018:% 100
 • Ekim 2018:% 99.99
 • Eylül 2018: 100%
 • Ağu 2018: 99.98%
 • Temmuz 2018: 99.94%
 • Haziran 2018: 100%
 • Mayıs 2018:% 100
 • Nisan 2018:% 100
 • Mart 2018:% 100
 • Şubat 2018: 100%
 • Ocak 2018: 99.82%
 • Aralık 2017: 99.97%
 • Kasım 2017: 98.55%
 • Ekim 2017: 99.76%
 • Eyl 2017: 99.98%
 • Ağu 2017: 99.98%
 • Tem 2017: 99.98%
 • Haziran 2017: 100%
 • Mayıs 2017:% 99.98

Ayrıntılı çalışma süresi puanını buradan kontrol edebilirsiniz.

Bu yılın ilk üç ayının% 100 hatta% 99,99’u nasıl yapmadığına dikkat edin.

Bu eğilim talihsiz, ancak jüri hala devam edip etmeyeceği konusunda.

İşte bu yüzden iyimserim:

Ayların VAST çoğunluğu için puanların% 99,95 veya daha yüksek olduğuna dikkat edin.

… Ama işte bu yüzden hayal kırıklığına uğradım:

OVERALL katı çalışma süresi skorlarına rağmen, ortalamanın altında skorlarla ÇOK ÇOK ay vardı.

Geçen yılın Ocak ayında% 99.82, Ekim 2017’de% 99.76, Kasım 2017’de% 98.55 vardı… vb..

Bunun dezavantajı, InMotion’da COUNT hesap veremem..

Ancak, test ettiğim diğer pek çok ev sahibinin bir ay büyük çalışma süresi olacak (örneğin,% 100) ve sonraki ay zayıf bir puana (% 99,9) düşecek.

Bu yüzden InMotion puanlarımın AVANTAJI gerçekten zayıf çalışma süresi riski daha az.

Ayrıca, yanıt süreleri çok düşük olmasa da, en azından ortalama olarak düşündüğümün altında. Üstelik, tutarlı bir şekilde ortalama sürelerin altında, yani sitem genellikle birçok rakibin sitesinden daha hızlı.

Bu yüzden karışık bir çanta olduğunu kabul edeceğim, ancak genel olarak InMotion’ın GOOD çalışma süresi ve GOOD yanıt süreleri olduğu. Endişelenmeyin — InMotion’ın size sunabileceği daha çok şey var…

InMotion’ın tüm planlarına buradan bakın…

Kullanım kolaylığı

Evet, kullanım kolaylığı. Kullanıcı dostu. Katılım, kurulum vb. En büyük ev sahipleri, en iyi köpekler, popülerliklerinin bir parçası olan bu şeylerde mükemmel olma eğilimindedir..

Çok daha küçük bir rakip olarak, InMotion’ın kullanımının çok kolay olmadığını beklemek mantıklıdır. Ama iyi haber…

TÜMÜNDE durum böyle değil.

Size bir örnek göstereyim. Bu hesap yönetimi portalı (AMP):

inmotion ampBu, müşteri iseniz çok kullanacağınız arayüzlerden biridir..

Açık olalım. Tasarımı veya kullanıcı arayüzünü sevmiyorum. Ancak, itiraf etmeliyim ki, bunun yararlı olduğunu ve en önemlisi KOLAY.

Zevklerim için biraz modası geçmiş görünüyor, ama bu çok küçük bir endişe. Bunu temelde kontrolleri olmayan veya sizin için mevcut farklı araçları bulmayı zorlaştıran modern görünümlü portallara tercih ederim..

Alt bölümün, gelişmiş site yönetimi seçeneklerine hızlı bir şekilde erişmek için aslında bir mini-cPanel olduğuna dikkat edin, üst bölüm ise çoğu hesap yönetimi temeline dikkat etmenizi sağlar.

Bu GERÇEKTEN verimli bir portaldır. İhtiyacınız olan her şey tek bir sayfada ve cPanel’inize ulaşmak için fazladan zaman ayırmanıza gerek kalmayacak.

Ancak açıkçası, daha gelişmiş seçeneklere erişmeniz gerekiyorsa, hızlı bir şekilde tam cPanel’e hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz:

inmotion cpanelÖzellikle de yükselme ile başınıza vurulmamanızı seviyorum. Üstteki araç çubuğunda yükseltme ve bonuslar için daha fazla itme var, ancak çoğunlukla yolunuzdan uzak tutuluyor.

Bu, bazen daha güzel görünen ancak bu veya bu eklenti için satış ve reklamlarla dolu çoğu barındırma portalı / hesap alanından çok daha iyi.

Genel olarak, InMotion’ın kullanımı gerçekten kolay. Özellikle yeni başlayanları hedefleyen bazı platformlara kıyasla yeni başlayanlar için o kadar kolay değil.

Bu, InMotion ile çalışmaya başlamak ve başlamak, ilk kez ev sahipliği yapıyorsanız biraz daha zor olabileceği anlamına gelir.

Ancak, daha önce barındırma hizmeti aldıysanız, InMotion iyi olmalıdır. Hiç zor değil, sadece daha az başlangıç ​​odaklı. Ayrıca, bu hesap yönetimi portalı gördüğüm en iyilerden biri.

Hepsi bu kadar değil. InMotion, burada ve orada müşteri olarak hayatı kolaylaştıran belirli planlarla birlikte çeşitli özelliklere de sahiptir. Hangi özellikler? Sorduğunuza sevindim:

Fiyatlandırma ve Özellikler

InMotion hakkında sevdiğim bir şey, kapsamlı olması. Birçok farklı özelliğe sahiptir ve en iyisi, birçok farklı barındırma seçeneği vardır.

InMotion’ın “işletme barındırma” olarak tanımladığı en yaygın paylaşılan web barındırma ile başlayalım:

inmotion paylaşılan işŞimdi, bakın, giriş seviyesi planı (Lansman) ayda 6 doların biraz üzerinde normalden daha pahalı başlar. Ancak, ikinci katman başlangıçta oldukça uygun ve üçüncü katman da oldukça makul.

Linkimizi kullanarak kaydolursanız, Business Hosting planlarında% 50’ye varan indirimler elde edersiniz. (İndirimli fiyat için aşağıdaki ekran görüntüsüne bakın)

inmotion fiyatlandırma indirimi

Ama daha iyisi, yenileme fiyatlarının:

Aslında normalden biraz daha az. İkisini bir araya getirdiğinizde, InMotion Hosting biraz daha pahalı görünüyor, ancak uzun vadede normalde fiyatlandırılıyor.

Ve sonra bu fiyatlar için ne elde ettiğinizi göz önünde bulundurduğunuzda, gerçekten şikayet edemem.

Normal olan ancak disk alanı, bant genişliği veya e-posta üzerinde resmi kısıtlamalar olmayan ücretsiz bir etki alanı ve ayrıca atılan bazı ekstra pazarlama ve güvenlik araçları.

İlk katmanın 2 web sitesi almasını da seviyorum: Giriş seviyesi planı genellikle sadece 1 olduğu için bu oldukça sıra dışı. Ama sanırım bu iyi bir şey.

Şimdi biraz talihsiz bir şey var. Kaç veritabanı yapabileceğinizle sınırlısınız, normalden daha sınırlı:

inmotion paylaşılan iş mysqlZaten giriş katmanı için yalnızca iki site web sitesiyle çalıştığınız için sınır anlaşılabilir ve ikinci katman paylaşılan plan için 50 veritabanı bol.

Sadece ilk katmanın biraz daha fazlasına izin vermesi gerektiğini düşünüyorum. Ancak dünyanın sonu değil, özellikle de tam veritabanı sayısı göründüğü kadar önemli olmadığından (tek bir veritabanında çok şey yapabilirsiniz, ancak yardımcı olmak için teknik açıdan yetkin bir iş arkadaşınıza ihtiyacınız olabilir)..

Daha önce de belirttiğim gibi, diğer tüm kaynaklar gerçekten çok iyi. Bunlar da pratik şeyler: e-posta depolama ve hesaplar, disk alanı, her ay aktarabileceğiniz veri miktarı.

Ayrıca, paylaşılan tüm planlar için sunulan ücretsiz güvenlik araçlarından da etkilendim:

inmotion paylaşılan güvenlik paketiYani paylaşılan web hosting planları (“iş hosting” planları olarak da bilinir), bence gerçekten sağlam özellikler, kaynaklar ve iyi fiyatlandırma ile harika seçenekler.

Sonraki,

WordPress barındırma, VPS barındırma, Özel barındırma ve Bayi barındırma konularını iyice inceledik, bu nedenle bu bilgileri atlamak istiyorsanız Müşteri desteği bölümüne geçebilirsiniz..

Bu, tüm InMotion’ın sunduğu FAR. InMotion ayrıca iki tür VPS barındırma özelliğine sahiptir:

inmotion vpsInMotion’ın yönetilen VPS seçenekleri biraz pahalı, ancak bir yumruk atıyorlar:

inmotion vps yönetildiGüvenli ve yüksek performanslı. Ayrıca, 4 GB RAM ve 4 TB bant genişliği ile BAŞLADIĞINIZ göz önüne alındığında iyi kaynaklara sahipler..

Yenileme ücretlerinden hoşlanmıyorum, ancak yönetilen bir çözüm, bu nedenle kullanım / bakım kolaylığı ile güç ve performansı birleştiriyorsunuz. Yönetilen bir VPS seçeneğine ihtiyacınız varsa, bunlar herhangi biri kadar iyidir.

Daha gelişmişseniz, InMotion’ın bulut VPS planlarının da oldukça iyi olduğunu göreceksiniz:

inmotion vps bulutYine, zaten daha yüksek kaliteli barındırmada yüksek yenileme ücretlerinden hoşlanmıyorum, ancak ilk dönem fiyatları oldukça harika.

Ayrıca, yarım yıl veya ayda bir ödeme yapmak bence oldukça uygun, bu yüzden açıkça daha kısa vadeli projeleri olan insanlar için iyi.

Temel olarak yönetilen VPS seçeneklerine benzer: iyi özellikler, iyi kaynaklar ve iyi özellikler.

Dürüst olmak gerekirse, daha önce gösterdiğim Hesap Yönetimi Portalı’ndan yayınlamaya devam edeceğiniz için bulut VPS seçeneklerinin yönetimi hala oldukça kolaydır..

Her neyse, InMotion’ın VPS seçenekleri, talihsiz yenileme ücretlerine rağmen makul bir şekilde fiyatlandırılıyor ve iyi kaynaklara ve özelliklere sahipler. Onları oldukça sağlam seçenekler olarak görüyorum.

InMotion ayrıca bir dizi WordPress barındırma planına sahiptir. Bunlar ayda 4,99 dolardan başlıyor:

inmotion wp1Ve ayda 5 dolardan fazla:

inmotion wp2Evet. InMotion’ın bir TON WordPress planına sahip olduğunu söylemek yeterli. Şimdi itiraf etmek gerekirse, son iki katman arasında ilk dört katmanla karşılaştırıldığında BÜYÜK bir boşluk var.

Bununla birlikte, fiyatlar web sitelerinin miktarına uygun bir şekilde ölçeklenir ve WordPress’te daha fazla şeyi kademeli olarak ele alması amaçlanır. Yani burada her şey adil.

Tabii ki, WordPress’i size daha önce gösterdiğim “normal” paylaşılan web barındırma planlarına da yükleyebilirsiniz. Ancak InMotion’ın WordPress planlarında harika olan şey?

Harika özellikler.

Bazıları özel IP’ler ve bazı miktarlarda özel sunucu kaynakları ile birlikte gelir.

Daha fazla ziyaretçiyi barındıracak şekilde tasarlanmıştır ve görebileceğiniz gibi, daha yüksek katmanlar kabaca yüz binlerce aylık ziyaretçiyi barındırabilir.

Ayrıca, WordPress planlarının çoğu ücretli JetPack planlarıyla birlikte gelir, bu da size para kazandırır.

Ayrıca, TÜMÜ BoldGrid ile geliyor.

inmotion boldgridBoldGrid, WordPress’in kullanımını kolaylaştırmak için harika bir eklentidir.

WordPress’in gücünü kullanmanıza izin verir, ancak doğrudan tasarım değişiklikleri üzerinde biraz daha fazla kontrol sağlar, nasıl kod yazacağınızı bilmiyorsanız yararlıdır. Ayrıca SEO, yedeklemeler, vb..

InMotion, WordPress için oldukça harika. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok plan, harika özellikler ve kaynaklar ve iyi fiyatlar var.

Aslında, InMotion’ı WordPress için en iyi ana bilgisayarlardan biri olarak düşünüyorum.

InMotion’ın bayi barındırma seçenekleri WordPress seçeneklerine benzer, çünkü düşük başlarlar:

inmotion satıcısı1Ve toplam 6 katlı yüksek bir fiyata gitmeye devam edin:

inmotion satıcısı2Şimdi bence, bunlar oldukça iyi bayi paketleri. Fiyatlar kaynaklardaki artışa uygun olarak ölçekleniyor.

Kaynakların SİZİN için yeterince iyi olup olmadığı – bu tamamen satıcı hesabınızı nasıl kullanacağınıza bağlıdır.

InMotion ile büyümek için çok fazla potansiyel ve yer olduğunu düşünüyorum, bu yüzden sağlam bir satıcı programı olduğunu söyleyebilirim, ancak olağanüstü değil.

Son olarak, InMotion’ın büyük silahlarına da bir göz atalım:

inmotion adanmışBaşlangıç ​​fiyatları dürüstçe o kadar da kötü değil! Evet, InMotion’ın yenileme ücretlerini talihsiz buluyorum, ancak genel olarak bunlar hala iyi fiyatlar.

InMotion’a daha fazla ödeme yapamayacağınızdan mı endişeleniyorsunuz? Endişelenme dostum:

inmotion adanmışSana yalan söylemeyeceğim. Bunlar bazı ağır iş çözümleri.

HER ŞEYİ aşamam.

Sunucuların iyi özellikleri var ve bence uygun fiyatlandırma.

Örneğin, başlangıç ​​sunucusu ayda 100 doların üzerinde 8 GB DDR3 RAM, 4 çekirdek ve 500 GB SSD alanı (veya isterseniz 1 TB HDD alanı) sunar..

En son olarak, en yeni özelliklere, tonlarca RAM’e, mükemmel güvenliğe, tonlarca IP’ye ve veri aktarım kapasitesine sahip sunucularınız var … Yani, temelde üst düzey bir sunucuda aradığınız her şey.

Ayrıca, bu sunucular özelleştirmeye oldukça açık ve mevcut destek var.

Bu yüzden InMotion’ın kesinlikle bazı harika sunucu planları var.

Pekala, sana çok bilgi attım biliyorum. İşte fiyatlandırma ve özelliklerin kısa bir özeti:

InMotion her şeyde oldukça iyi. İyi kaynaklar, iyi özellikler ve iyi fiyatlar. En iyisi, InMotion’ın seçebileceğiniz bir TON seçeneği var.

Ancak InMotion MOST, paylaşılan barındırma ve WordPress barındırma konusunda mükemmel.

Açıkçası, özellikler her şey değildir. Bu bizi bir sonraki öğemize götürür:

Müşteri desteği

Yeni başlayan biriyseniz, size yardımcı olması için iyi bir müşteri hizmetine ihtiyacınız olacaktır.

Profesyonel olsanız ve InMotion’da yapabileceğiniz en karmaşık planı satın alsanız bile, beklenmedik teknik zorluklarda size yardımcı olması için müşteri hizmetlerine ihtiyacınız olacaktır..

Korkma dostum. InMotion’ın müthiş müşteri desteği var. Yeni başlayanlar için InMotion’da çok sayıda yönetilen çözüm var.

inmotion başardıBu sadece size gösterdiğim yönetilen VPS demek değildir. Diğer planlar için özel destek almak üzere InMotion ile iletişime geçebilirsiniz. Tabii ki, bir fiyat etiketi var.

Neyse ki bazı planlar (özel planlardan bazıları gibi), yer almanıza yardımcı olabilecek kısa bir yönetilen barındırma süresi içerir.

Yönetilen barındırma desteğine benzer şekilde, InMotion’dan web tasarım hizmetleri alabilirsiniz:

inmotion web tasarım hizmetleriÜcretsiz değil, ama en azından danışma.

Bu ekstra destek katmanının yanı sıra, daha temel (ve ücretsiz!) Destek de iyidir. InMotion size yerinde göz atabileceğiniz veya arayabileceğiniz yerinde kaynaklar olarak.

Daha çok destek merkezi hakkında konuşuyorum:

inmotion destek merkeziBu, temelde SSS, ürün kılavuzu, öğreticiler vb.Gibi bir merkezde toplanan birkaç farklı destek kaynağına sahip faydalı bir bilgi tabanıdır..

Hızlı kontroller ve kolay düzeltmeler için kullanabileceğiniz bazı ücretsiz araçlar bile vardır, ancak bunlar çılgınca yararlı değildir:

inmotion araçları ve kaynaklarıInMotion’ın bünyesindeki tüm materyaller altın değildir. Bunu ele alalım, örneğin:

inmotion InfographicInMotion, farklı barındırma türlerini açıklayan bir infographics sayfasına sahiptir.

Elbette, eğer yeni başlayan biriyseniz, bu yararlı olabilir. Ancak yeni başlayan biriyseniz, bir Infographic okumaktan daha fazla düşünme ve araştırma yapmalısınız..

Bu nedenle, barındırma konusunda bilgisi olmayan herkes için güzel bir kaynaktır, ancak mevcut InMotion müşterileri için süper yararlı değildir.

Her neyse, tesis içi bilgiler BÜYÜK. Çeşitli formatlarda bol miktarda bilgi var ve iyi organize edilmiş. Ayrıca, her şey bir destek merkezine girer.

Elbette müşteri hizmetleri temsilcilerine de başvurabilirsiniz..

inmotion iletişim kanallarıBunu yapmanın birkaç yolu var, ancak en yaygın ve erişilebilir olan elbette telefon, canlı sohbet ve e-posta desteğidir..

Skype ile insanlarla da iletişime geçebilirsiniz ve çok az sayı vardır. Aslında, farklı destek türleri için çok sayıda Skype kimliği, telefon numarası ve e-posta adresi vardır.

Bu büyük bir yatırımdır ve doğru kişilere nispeten hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Telefon ve e-posta desteği tecrübelerime göre oldukça iyi. Temsilciler bu konuda yardımcı olurlar. Tepki süreleri değişiklik gösterir, ancak hiç bu kadar uzun süre beklemek zorunda kalmadım.

Canlı sohbet iyidir:

inmotion sohbetEvet, sohbetin görünümünden nefret ediyorum. Eski görünümlü ve çirkin. Ama neyse, önemli olan bu değil. Gördüğün gibi:

inmotion sohbetTemsilcinin bana doğrudan bir cevap vermesi 5 aldı. Verilmiş, öncelikli desteğim yoktu, ancak öncelikli desteğiniz olmasa bile, bu basit bir soru.

Ve herkes yine de iyi hizmete güvenebilmelidir.

Yine de, bu dünyanın sonu değil. Cevaplarınızı nispeten kısa bir sürede alacaksınız. En azından eşit derecede canlı sohbet – telefon ve e-posta deneyimimde güvenilir bir şekilde iyi.

Peki InMotion’ın müşteri desteği hakkındaki karar nedir? Temsilciler varsayılan düzeyde iyi, ama hiçbir şey yıldız. Bir kez ödeme yapmaya başladığınızda, gerçekten iyi oluyorlar.

Peki ya yerinde kaynaklar? Fantastik.

Ancak, bakmamız gereken son bir şey var, doğru yapılırsa müşteri hizmetleri ile etkileşimlerinizi en aza indirecek bir şey. Ve evet, bu iyi bir şey:

Güvenlik

Evet. Kaliteli güvenlik olmadan barındırılanlar?

Öncelikle, InMotion’ın en uygun fiyatlı planlarının bile bazı ücretsiz, iyi bir koruma ile geldiğini unutmayın. Ayrıca, bazı üst düzey planlarda yükseltme güvenliği ve daha iyi özellikler bulunur.

Bundan bahsettim, bunun yerine InMotion’ın sizi korumak için neler yaptığına odaklanmak istiyorum. İşte temel bilgiler:

inmotion batı-doğu sahil veri merkezleriBak, biraz daha fazla bilmek istiyorum. AMA, en azından bize gerekli şeyleri söylediler ve bize söylediklerinden, bu oldukça sağlam.

Sade İngilizce olarak, InMotion veri merkezlerini 7/24 sürekli performans incelemeleriyle izler. Ayrıca, veri merkezleri tamamen yedeklidir, yani her zaman bir yedekleme vardır.

InMotion, büyük bir doğal afet durumunda bile, bir yedeklemenin sitenizi güncel tutacağını ve veri merkezlerinin silahlı güvenlik, “el tarayıcıları ve kilitli tonozlar” ile korunduğunu iddia ediyor.

InMotion, birçok büyük ana makineden daha az veri merkezine sahiptir, ancak bence, az sayıda yüksek kaliteli, bakımlı veri merkezine sahip olmak, zayıf güvenlik ve az yedekli çok sayıda merkezden daha iyidir..

Bağımsız olarak sahip olunması, bir holdingin InMotion’ın sunucularını bir grup diğer hosting şirketinin sunucusunun yanında tek bir merkezde doldurmadığı ve işten çıkarılma anlamına gelmediği anlamına gelir. Yani bu iyi.

Genel olarak?

InMotion oldukça iyi bir güvenliğe sahiptir. Hiçbir şey yıldız çığlık, ama kesinlikle güvenecek kadar güçlü ve güvenilir.

Sanırım zamanı geldi dostlarım. InMotion ile ilgili “iyi” olarak adlandırılabilecek diğer tüm şeyleri gözden geçirelim.

Artıları

Bu InMotion’ın iyi yaptığı şeydir:

 • Çalışma sürem asla% 99.5’in altına düşmedi ve genellikle daha üstte idi. Ayrıca, yanıt süreleri daha hızlıdır.
 • InMotion’ın kullanımı kolaydır, ancak% 100 yeni başlayanlar için olmayabilir.
 • Bu notta, hesap yönetimi portalı (AMP) benzersiz ve gördüğüm en iyi barındırma portallarından biri.
 • Bu, şimdiye kadar bahsettiğim şeylerin çoğu ile ilgisiz, ancak InMotion çevre dostu:

inmotion yeşile dön

 • GENEL, InMotion’ın planları oldukça iyi fiyatlandırma için birçok kaynak ve özellik ile iyi yatırım getirileri sağlar.
 • Özellikle, InMotion’ın alt sınıf adanmış sunucularının bazıları hala uygun fiyatlar için mükemmel kaynak tahsisine sahiptir..
 • Ve InMotion’ın paylaşımlı barındırma ve WordPress planları, normal fiyatlara ilişkin öğeler içeren, özellikle BÜYÜK seçenekler.
 • InMotion ödeme yaparsanız çok fazla ekstra desteğe sahiptir.
 • InMotion desteğiyle iletişime geçmenin çeşitli yolları ve her yöntem için birden fazla satır vardır (örneğin, telefon desteği için birçok telefon numarası).
 • InMotion’ın güvenliği oldukça güçlü ve güvenilir görünüyor.

Eksileri

Kulağa hoş geldiğini mi düşündün? Üzgünüm. Mükemmel bir şey yok. Geçit törenine yağmur yağmama izin ver:

 • InMotion’ı resmi olarak test ettiğim süre boyunca, çalışma sürem asla% 99.99 veya% 100’e ulaşmadı.
 • Müşteri hizmetleri bazen vasat olabilir, ancak birçok insan InMotion’ın müşteri hizmetlerinden hoşlanıyor gibi görünüyor, bu yüzden belki de şanssızım. Neyse ki, çoğunlukla sadece acı çeken canlı sohbet.
 • Keşke InMotion’ın güvenlik önlemleri hakkında biraz daha konuşmasını isterdim, zaten söyledikleri iyi.
 • Barındırma konusunda çok yeniyseniz, InMotion’a başlamak biraz zor olabilir. Genel olarak kullanımı kolaydır, ancak GoDaddy veya Bluehost gibi daha büyük rakipleri kadar başlangıç ​​odaklı değildir.
 • InMotion pahalı olmasa da, tam olarak bir “bütçe” ana bilgisayarı değildir. Bazı planların çalınması, ancak herkesin harika özelliklere veya tonlarca sunucu kaynağına ihtiyacı yoktur – hızlı ve ucuz barındırma için sadece iyi bir fiyat. InMotion bunun için tasarlanmamıştır.
 • Çoğu ana bilgisayar, paylaşılan barındırma ve bazen de bulut barındırma için daha yüksek yenileme ücretlerine sahiptir. Ancak barındırma kalitesi arttıkça, VPS veya adanmış sunucu barındırma, yenileme fiyatları ilk kayıt ile aynı kalma eğilimindedir. InMotion bunu YAPMAZ. Temelde TÜM planlar yüksek yenileme fiyatlarına sahiptir.

Sonuç: InMotion’ı Önerir miyim?

Tamam, biliyorum, ben bilmek. Hadi bunu tamamlayalım, değil mi? İşte karar:

InMotion barındırma SÜREKLİ. Duyduğun çoğu ev sahibi kadar popüler değil.

Ama bunu söyledikten sonra, hostinge aşina olanlar kesinlikle InMotion’u duydular. Bunun nedeni, yıllarca rekabetçi kalması, sürekli.

İşin özü, InMotion’ın fiyatlandırmasının iyi olması, performansı genel olarak oldukça iyi ve bir dizi farklı barındırma planı sunuyor. Ve planlarından bazıları özelliklerle dolu.

Mükemmel veya neredeyse mükemmel çalışma süresine ihtiyacınız varsa, ancak özel veya VPS barındırma işlemlerine yatırım yapmak istemiyorsanız, InMotion’ın en iyi olup olmadığından emin değilim.

Bu siz değilseniz DEĞİLDİR, InMotion iyi bir seçimdir ve en azından DENEMEYİ öneririm.

Kusurlarının çoğu çok sonuçsuz değildir, bu nedenle çalışma süresi muhtemelen çitinizdeki kişiler için en büyük faktör olacaktır. Eğer öyleyse, yeterince adil.

Ancak genel olarak iyi çalışma süresi, ortalama fiyatlar ve aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca özellik ve seçenek konusunda iyiyseniz, InMotion mükemmel bir adaydır.

Hala çitin üzerindeyseniz, şanslısınız: InMotion’ı 90 gün boyunca risksiz olarak deneyebilirsiniz, diğer çoğu sunucunun izin verdiği sürece ÜÇ ZAMAN.

InMotion Sitesini Ziyaret Edin

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map