İlhamınız için 9 Güzel Wix Web Sitesi Örneği (2020)

İlhamınız için 9 Güzel Wix Web Sitesi Örneği (2020)

İlhamınız için 9 Güzel Wix Web Sitesi Örneği (2020)

Mağazanızı inşa etme veya kendi işinizi yaratma dünyasına girdiğinizde, ilk fikirle gelmek ve eşyalarınıza başlamak daha kolay hale gelir. Ancak, bununla birlikte, bu fikrin yeni deneylerle büyümesi ve rekabetinizden daha iyi olması çok daha fazla zaman alıyor.


Bu şeyler hayati bir rol oynamak zorunda olsa da, en temel kural harika bir fikir üretmek olacaktır. Ve onu genişletmek için iyi bir platforma ihtiyacınız var; çevrimiçi başlamaktan daha iyi ne olabilir?

Böylece bu teknik dünyaya girmek için, dağlara ulaşmak için basamak taşı web sitenizi alıyor. Bugün insanlar web sitelerini yiyecek, çiçekçi dükkanı, hayvan bakım hizmetleri, bakkaliye gibi pek çok amaç için oluşturmayı planlıyorlar.!

Bir web sitesi oluşturmak için en önemli şey, bunun için en iyi platformu bulmaktır. Endişelenmeyin, web sitenizi kurmanıza yardımcı olacak bazı harika Wix şablonları.

1. Sonja van Duelmen

Sonja van Dülmen

Hem sanatın hem de tasarımın karışımına biraz ilgi gösterirseniz, Sonja van Duelman bunun en iyi örneğidir.

Bu Wix web sitesi, kendi web sitesi sayfasını kaydırdığınızda benzersiz lezzetinin kendisi görülebildiğinden, sanatı web sitesi tasarımı ile nasıl birleştireceğinizin mükemmel bir özetidir. Bazı heyecan verici şablonlarla, bu web sitesi girişiminizi başlatmak için mükemmel.

2. Izgara Peynir Fabrikası

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

thegrilledcheesefactory

İsmin kendisi çok sevimsiz. Ağzınızı su ile doldurur ve size en iyi ızgara peyniri sağlayan bir web sitesinden daha iyi ne olabilir. Web sitesi size taze ekmek, taze malzemeler, vb. Sağlar ve mideniz için peynirden daha fazla ne olabilir.

Site, menü, yerle ilgili videolar, Instagram bağlantıları, rezervasyon siparişleri vb..

3. Merhaba Komşu

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

Merhaba komşu

Wix teması tarafından oluşturulan harika bir web sitesi. Oyun oynamakla ilgileniyorsanız ve dehşete çok fazla ilgi duyuyorsanız, bu web sitesi size her ikisinin de tadını çıkarmak için en iyi deneyimi sunar. Hello Neighbor korku temasına dayanan bir oyundur.

Bu oyun başlangıçta youtube’da başladı ve şimdi farklı oyun yerlerinde de mevcut.

4. Canlı Uyku Yiyin

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

Canlı Uyku Yiyin

Hatta adı hayatın mantrasına benzeyen bir web sitesi. Yiyecekler nefes almanın dışında gitmenizi sağlayan hayatın en önemli parçası olduğu için, bu web sitesi klasik Fransız ülke tariflerinden bahsediyor.

Web sitesi, çok sayıda güzel, göz alıcı fotoğrafla dolu yönetilen bir ana sayfaya sahip harika bir sitedir. Ayrıca farklı tariflerin resimlerini ve bunlar hakkında tam bilgi içeriği içeren bir galeri de var..

5. Kesikler ve Çürükler

Kesimler ve Çürükler Berber Dükkanı

Kesimler ve çürükler, web sitelerini mağazalarıyla eşleşen temayla oluşturmak için Wix’i kullanan bir berber dükkanı.

Site ile ilgili en iyi bölüm, kullanıcıların bilmek isteyeceği tek bir sayfada sunulan tüm bilgilere sahip olmasıdır. Site ayrıca canlı sohbetler ve bir alışveriş sepeti tesisi gibi özellikler sunar.

6. Yedi Gram Caffe

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

Yedi Gram Kafe

Bu web sitesi kesinlikle ilgi çekici bir yerdir, çünkü ilk bakışının kendisi izleyicilerin tüm sitenin ne hakkında olduğunu anlamasını sağlar. Resimleri kullanarak kullanıcı dostu bir şekilde tam bilgi sağlar ve böylece kullanıcıların ürünlerini hızlı bir şekilde satın almalarına yardımcı olur.

Ayrıca, catering için rezervasyon yapabilir ve hatta tüm web sitesi bağlantıları için gidebilirler.

7. iyi duygu mal

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

goodfeelinggoods

Bazı çarpıcı efektler ve bölümlerle, bu Wix web sitesi örneği web siteniz için bir plan yapmak için mükemmeldir. Bu web sitesi erkekler için belirli bir ürünle ilgilidir, yani anti-alerjik dudak balsamı.

Bazı göz alıcı afişler ve bölümlerle gezinme çubuğu bölümünden diğer sayfalara geçtiğinizde çeşitli düzen desenleriyle karşılaşacaksınız.

8. Fransız Düğüm Stüdyoları

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

frenchknotstudios

Wix’i kullanmanın güzel bir yolu olan bu web sitesi, resimlerle ilgili her şeye sahiptir. Çok zarif ve şık olan site, anılarla karıştırılmış bir sürü renk ve zarafet içeriyor. Site, onları yansıtan kısa sloganlara sahip resimler ve herkes için bir slayt gösterisi içeriyor.

Üstte sosyal medya bağlantıları var ve bilgiler, resmin açıklaması küçük resmin hemen altında olacak şekilde tasarlandı..

9. Hayvan Müziği

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

animalmusic

Kendilerini temsil etmenin en takdir ve etkileyici yollarından biri olan bu web sitesi, kendileri hakkında ana sayfada açıklanan her şeye sahiptir. Ana sayfada, fotoğraf, video, müzik vb.Gibi şirketin portföyünden başka seçenekler için küçük resimler var..

En iyi yanı, sosyal medya seçenekleri sol köşeye doğru olduğu için, kullanıcıların kolayca istedikleri zaman bu.

İşletmenizi geliştirmenin ve ürünleri müşterilere satmanın harika bir yolu olan çevrimiçi web siteleri, sadece temsil edecek bir platform değil, aynı zamanda kendilerini sergilemek ve daha fazla kazanmak için de böyle bir etkinlik sağladıkları için harika bir platformdur..

Sonuç

Wix, özelliklerini kullanmak ve bazı renkli, çekici ve çene bırakan web siteleri oluşturmak için uygulamak için kesinlikle harika bir platform sundu. Bunlardan bazıları yukarıda gösterilmiştir, bazıları yukarıda gösterilmiştir. Gelecekte Wix ile bunlar gibi daha büyük kreasyonlar olacağını umuyoruz.

Web sitesi oluşturmak kolay bir iş gibi görünse de, öyle değil. Web sitesi sadece sunumlarla ilgili değil; aynı zamanda içerik ve her şeyi yerine koymayı ne kadar iyi başardınız. Simgeler, kaydırıcılar, yerleştirme, görünüm, her bit bir web sitesinde sayılır. O zaman eksik görünecek gibi benzersiz bir özelliğe sahip kaçıramazsınız.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector