Mac için En İyi 10 “Web Sitesi Kurucu” (No. # İnanılmaz)

MacOS, Microsoft Windows’u izleyen en çok kullanılan ikinci İşletim sistemidir. Bu ilk olarak 2001 yılında Apple Inc. tarafından başlatıldı. Yıllar geçtikçe MacOS iyileştirildi ve birkaç güncelleme başlatıldı.


Ancak MacOS kullanıcıları, kutudan çıkmış kullanıcı arabirimleri oluşturmanın MacOS’ta zorlu bir görev olacağını kabul ederler. Dolayısıyla, web sitenizi oluşturmak için tamamen MacOS’a bağlıysanız, yeniden düşünmeniz gerekebilir.

MacOS temel web sitesi oluşturmayı destekler, ancak büyük ölçekli kurumsal düzey web siteleri hakkında konuştuğumuzda, bunun ek bir şeye ihtiyacı olacaktır.

Tüm kullanıcı arayüzü, üst düzey tasarım ve güvenliği ile MacOS, web siteleri oluşturmak için tamamen mükemmel bir platform olmaktan çok uzak.

Evet, web sitesi oluşturuculardan bahsediyorum. Web sitesi oluşturucuları, en az çabayla görsel olarak çekici web siteleri oluşturmanıza yardımcı olur.

Ancak, MacOS için de özel olarak ayrılmış web sitesi oluşturucuları olduğunu biliyor muydunuz??

MacOS için bu tür web sitesi oluşturucularla rahatlayabilir ve harika bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

MacOS için web sitesi oluşturucuları etrafında yapılan birçok araştırma ile MacOS için en iyi 10 web sitesi oluşturucu buldum. Burada bu seçeneklerin her birini ayrıntılarla göstereceğim.

hostingpillMacOS için en iyi 10 web sitesi oluşturucu

 1. Web akışı (Favori)
 2. GoCentral
 3. MobiRise
 4. uCraft
 5. Realmac
 6. Jimdo
 7. pırıltı
 8. Pinegrow
 9. Blocsapp
 10. EverWeb

1. Web akışı (Favori)

Web Akışı Başlığı

Webflow güçlü bir web sitesi oluşturucusudur. Bir MacOS kullanıcısıysanız ve karmaşık bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, Webflow size iyi bir özellik listesi verir.

Webflow ayrıca ücretsiz bir plan sunar. Ücretsiz plan temel özellikler sunar. Webflow, yayınlanmadan önce değişikliklerinizi kontrol edebileceğiniz bir hazırlama ortamı sağlar.

Özellikleri:

Webflow özellik dolu ve kesinlikle basit bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu değil. MacOS’unuz üzerinden, Webflow web sitesi oluşturucu kullanarak UI açısından zengin ve görsel olarak çekici web siteleri oluşturabilirsiniz.

Webflow tamamen duyarlı bir tasarıma sahip olsa da, kod düzenlemelerine izin vermek veya semantik kod yazmak için esneklik de sağlar.

Web akışı kaydırma efektleri, animasyonlar gibi özellikler sunar ve web sitesinin her bir bileşenini özelleştirebilen sağlam bir düzenleyici sağlar.

Web Akışı Özellikleri

Bir çevrimiçi mağaza oluşturmayı düşünüyorsanız, Webflow çevrimiçi mağaza özelliklerini çok iyi bir şekilde birleştirir.

Planlar ve Fiyatlandırma:

Webflow ile temel web sitesi geliştirme özelliklerini arıyorsanız ücretsiz planlarından yararlanabilirsiniz.

Ücretli plan ayda 16 ABD dolarından başlar ve bir dizi özellik sunar.

Web Akışı Planları

Ücretli planlar e-ticaret gelişimi için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Webflow, 100’den fazla duyarlı şablonu destekler ve Google Yazı Tipleri, kendi özel yazı tipleriniz, yeniden kullanılabilir semboller ve diğer web sitesi tasarım özelliklerinin birçoğunu sağlar.

Webflow’un Artıları:

 • Zengin özelliklere sahip MacOS web sitesi tasarımı
 • İyi müşteri desteği
 • İyi e-ticaret desteği
 • Temel kod seviyesi özelleştirmelerini destekler

Webflow’un Eksileri:

 • Yeni başlayanlar için Webflow’un dik bir öğrenme eğrisi var

Web Akışını Ücretsiz Deneyin

2. GoCentral

GoCentral Şerit

GoCentral, GoDaddy’nin popüler bir web sitesi üreticisidir. Büyük bir müşteri tabanıyla, bunun neden MacOS için bu web sitesi oluşturucuları listesine eklendiğine dair ikinci bir düşünce yoktur..

GoCentral çeşitli platformlarla uyumludur ve GoDaddy’nin MacOS’u özlemesinin bir yolu yoktur. GoCentral ile web sitesi oluşturmanın basitliği, MacOS kullanıcıları için büyük bir rahatlama.

Özellikleri:

GoCentral, 14 günlük ücretsiz deneme sürümü sunar, böylece MacOS için özelliklerini deneyebilirsiniz. Şablonlar tamamen mobil uyumludur ve Apple cihazlarının farklı çözünürlüklerinde çalışır.

GoCentral’ın kullanımı kolaydır ve web siteleri ile çevrimiçi mağazalar için eşit derecede iyidir.

GoCentral Özellikleri

Bir şablon seçmek, temalar, renk şeması sürükleyip bırakmak meselesidir. Web sitenizi birkaç tıklamayla özelleştirebilirsiniz.

Planınıza dayanarak, SEO, Sosyal medya entegrasyonları, e-posta pazarlama gibi diğer GoCentral avantajlarından da yararlanabilirsiniz..

Çevrimiçi mağaza özellikleri arıyorsanız, GoCentral’ın esnek ödemeleri, kolay web sitesi yönetimi, Yapılandırılabilir gönderim, indirimler, envanter yönetimi vardır.

Genel olarak, MacOS kullanıyorsanız, web sitenizi hızlı bir şekilde geliştirmenize yardımcı olabilecek tüm temel özellikleri sağlar.

Planlar ve Fiyatlandırma:

GoCentral çekici görünse de, web sitesi oluşturucu fiyatlandırması ne kadar iyi? Başlangıç ​​olarak, GoCentral’ın 4 planı var.

GoCentral Planları

En temel planlar aylık 5,99 ABD dolarından başlar ve web sitesi barındırma ve SSL’yi içerir. Gelişmiş özellikler sağlayan daha yüksek uç planlarınız var.

Özellikle bir çevrimiçi mağaza oluşturmak istiyorsanız, ayda $ 29.99’dan başlayan Çevrimiçi mağaza planını seçebilirsiniz..

GoCentral’ın Artıları:

 • 300’e yakın temayı ve şablonu destekler
 • Ücretsiz deneme sürümü sunar
 • Dahili bilgi tabanı ile iyi müşteri desteği
 • Web sitesi tasarımı ve tasarımı için kullanımı kolay

GoCentral’ın Eksileri:

 • Web sitesi oluşturucuda çok temel özellikler
 • Online mağaza yapı planı pahalıdır

GoCentral’ı Ücretsiz Deneyin

3. Mobirise

Mobirise Afiş

Mobirise web sitesi oluşturucu, Mobirise tarafından geliştirilen ücretsiz bir çözümdür. Bu sürükle ve bırak oluşturucuyu kullanmak kolaydır.

Mobirise Windows, Android ve MacOS’u da destekler. Sıfır kodlama çabasıyla Mobirise son derece basittir. Eklenen özelliklere sahip olmak için uzantı satın alabilirsiniz.

Özellikleri:

Bu, bir web sitesi oluşturmak için çevrimdışı bir araçtır ve teknik uzmanlığı olmayan kullanıcılar için mükemmel bir araçtır. Mobirise ticari kullanım için tamamen ücretsizdir.

Mobirise 1800’den fazla şablon ve web sitesi bloğunun bir kombinasyonunu sunar. Bu, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir ve web siteleri oluşturmak için en son teknikleri içerir.

Her blok özelleştirilebilir ve hiçbir kodlama çabası gerektirmez. Görüntü kaydırıcıları, google haritaları, video arka planı, iletişim formları eklemek, renk temalarını değiştirmek de aynı derecede basittir.

Mobirise Özellikleri

Mobirise mobil menüler, 800’den fazla Google yazı tipi, retinaya hazır simgeler, paylaşım düğmeleri, kapsamlı resim galerisi sunar. Mobirise tamamen duyarlı ve sıralamanızı yükseltmenize yardımcı olabilir.

Planlar ve Fiyatlandırma:

Mobirise’nin sıfır kodlama çabasıyla pek çok sezgisel özellik sağladığını bilmek şaşırtıcı. Yani, Mobirise çok fazla özellik sunmak için pahalıya mal oluyor?

İyi haber şu ki, bunların çoğunu ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Daha iyi temalara ihtiyacınız varsa premium’a gidebilir ve 149 $ karşılığında web sitesi oluşturucu kitini seçebilirsiniz..

Mobirise Planları

Bununla birlikte, bu şablonların hepsine ihtiyacınız olmayabileceğini ancak belirli bir niş aradığınızı düşünüyorsanız, özelleştirilmiş planlarından birini de seçebilirsiniz..

AMP’lerinden (Hızlandırılmış Mobil Sayfalar) birini $ 39 fiyatla seçebilirsiniz. Uygun fiyatıyla bu MacOS için iyi bir seçim.

Mobirise Artıları:

 • Bu çevrimdışı bir araçtır ve ücretsiz
 • Kodlama gerekmeden kolay kullanım
 • Şablonlar ve bloklar için zengin seçim
 • Uzantılar ve özelleştirme için iyi destek

Mobirise Eksileri:

 • Web sitenizi ve alan adınızı barındırmak Mobirise tarafından ele alınmaz
 • Düşük müşteri desteği
 • E-ticaret web siteleri için uygun değildir

4. uCraft

uCraft Afiş

uCraft, MacOS için başka bir ücretsiz web sitesi oluşturucusudur. Ayrıca diğer premium planlar için 14 günlük ücretsiz deneme sürümü sunar.

uCraft kullanımı kolay bir web sitesi oluşturucu ve çeşitli sezgisel özellikler sunar. Bu anahtarlardan biri

neden MacOS için uygun bir web sitesi oluşturucu.

Özellikleri:

uCraft mevcut alan adınıza ücretsiz bağlanmanıza izin verir. Ücretsiz plan ile, web sitesi oluşturucunun temel özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Burada temel öğeleri özelleştirebilir, renk şeması değişiklikleri, SEO desteği ve Google analitik desteği yapabilirsiniz.

uCraft, MacOS’a dahil edilebilecek ve kodlama çabaları gerektirmeyen iyi bir şablon koleksiyonuna sahiptir. Bu, e-ticaret inşası için eşit derecede iyidir.

uCraft Özellikleri

uCraft mobil duyarlı şablonlar sunar ve Arama’ya göre daha iyi sıralamanıza yardımcı olur. Eklemek için, uCraft tasarım, analiz, pazarlama ve benzer özellikler için güçlü entegrasyon desteğine sahiptir.

Planlar ve Fiyatlandırma:

uCraft, ücretsiz planı sayesinde MacOS için uygun fiyatlı web sitesi oluşturucularından biridir. Ücretsiz plan, temel web sitesi oluşturma yeteneklerine hitap eder.

Herhangi bir ücretli plan seçerseniz, plan ayda 10 $ ‘dan başlar. Planlar bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için ayrı olarak mevcuttur.

uKraft Planları

Ücretli planlara ücretsiz bir özel alan adı dahildir.

UCraft’ın Artıları:

 • Temel bir serbest plan sağlar
 • Dahili güvenlik özellikleri mevcut
 • Kullanımı kolay ve kullanmaya başlayın
 • SEO, pazarlama için eklenti araçları sağlar

UCraft Eksileri:

 • Daha az şablon, ancak giderek artıyor
 • Çok karmaşık web sitesi tasarımı için uygun değildir

Ucraft’ı Ücretsiz Deneyin

5. Realmac

Realmac Şeridi

Realmac Rapid Weaver 8, MacOS için özel bir web sitesi oluşturucusudur. Web sitesi oluşturmak için güçlü ve kullanımı kolay bir araçtır.

Mükemmel özellikler harmanıyla Realmac, UOS tasarımının iyi bir karışımıyla MacOS için iyi bir web sitesi oluşturucusudur.

Özellikleri:

Realmac mükemmel mobil duyarlı web sitesi tasarımları sunar. Kodlama olmadan MacOS üzerinde neredeyse her şeyi inşa edebilirsiniz.

Realmac, ayrıca mevcut olan 3. taraf temalarıyla birlikte iyi bir tema koleksiyonu sağlar. Realmac, tarayıcı uyumluluğu, SEO, kod yerleştirme, otomatik gezinme ve tonlarca yararlı özellik gibi özellikler içerir.

Realmac Özellikleri

Realmac’ın avantajlarından biri, çevrimdışı çalışabilmenizdir. Realmac, statik bir web sitesi ve PHP tabanlı web siteleri oluşturmak için mükemmel bir çözümdür.

Realmac Arayüzü

Bu, en son Apple sürümü olan Mojave ile tamamen uyumludur. Hızlı dokumacı 1500’den fazla eklenti sunar.

Planlar ve Fiyatlandırma:

Realmac birkaç sezgisel özellik sunar ve tamamen MacOS cihazlarına adanmıştır. Yani bu Realmac’ın pahalı olduğu anlamına mı geliyor??

Sadece tek bir cihaz kullanıyorsanız biraz pahalı.

Ücretsiz deneme sürümünü indirebilirsiniz. Burada ayrı planlar var. Ancak, Hızlı dokumacı için kullanılabilir lisans için ödeme yapmanız gerekir.

Lisans en fazla 5 Mac cihazında kullanılabilir. Bunun maliyeti yaklaşık 99 $.

Realmac Artıları:

 • MacOS’ta web sitesi oluşturmak için iyi bir araç
 • Temaların ve şablonların iyi bir koleksiyonu
 • Birden çok eklentiyi destekler
 • Çevrimdışı çalışabilir

Realmac Eksileri:

 • Lisans pahalı

Ücretsiz Realmac indirin

6. Jimdo

jimdo ana sayfası

Jimdo, macOS’ta eşit derecede iyi çalışan bir web sitesi oluşturucusudur. Güçlü özelleştirmeleri ve esnekliği.

Jimdo’nun çok karmaşık hiçbir şeye sahip olmayan ince özellikleri sayesinde MacOS için web sitesi oluşturucuyu denemek için mükemmel.

Jimdo’nun web sitesi oluşturucusu, menzilin en iyilerinden biridir ve kullanıcıyı çok fazla karmaşıklıkla boğmaz.

Özellikleri:

Jimdo, ayrı ayrı ayrılmış temaları ve şablon seçenekleriyle daha popüler. Ücretsiz gelen temel bir planı var.

Bunu kullanarak, web sitelerini hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz ve kullanımı son derece basittir. Editör, daha iyi web siteleri tasarlamanıza yardımcı olacak şekilde düzenlenmiş ve yapılandırılmıştır..

SEO, sosyal medya entegrasyonları, e-ticaret desteği, mobil duyarlı tasarımlar, HTTPS güvenliği, kullanıma hazır özelliklerden bazılarıdır.

Planlar ve Fiyatlandırma:

Jimdo ile temel bir web sitesini ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz. Ancak, daha gelişmiş özellikler ve e-ticaret geliştirme için ücretli planlardan birini kullanmanız gerekir..jimdo planı

Herhangi bir ücretli planla, ilk yıl için ücretsiz bir alan adı alırsınız. Barındırma ek bir avantaj olan plana dahildir.

Jimdo’nun Artıları:

 • Kullanımı kolay ve kullanmaya başlayın
 • Sürükle ve bırak özellikli basit düzenleyiciyi ve kodlama düzenleyicisini destekler
 • Marka logoları tasarlamak için yerleşik LogoMaker
 • İşletme Girişi & Daha iyi indeksleme için Legal Text Generator & GDPR uyumluluğu
 • İyi Bilgi Tabanı / SSS Bölümü

Jimdo Eksileri:

 • Sınırlı e-ticaret özellikleri
 • Sürükle ve bırak düzenleyicisini kullanırken şablonların esnekliği kısıtlandı.
 • Canlı Sohbet desteği yok

Jimdo ile Başlayın

7. Işıltı

Işıltı AfişSparkle sezgisel olarak görsel olarak çekici web siteleri tasarlamanızı sağlar ve MacOS için iyi bir seçimdir. Sparkle, yüksek performanslı web sitesi oluşturma sağlamaya odaklanıyor.

Sparkle tasarım için iyi olsa da, Sparkle’ı kullanmaya başlamak da kolaydır. Bu indirilebilir ve kullanılabilir. Yine, çevrimdışı bir araç.

Özellikleri:

Sparkle, web sitesi oluşturmayı yeni başlayanlar için bile kolaylaştırır. Mac uygulamasıyla iyi çalışır ve yerleşik SEO özellikleri sağlar.

Sparkle kullanılarak geliştirilen web sitesinin yüklenmesi hızlıdır ve Arama motorları için optimize edilmiştir. Sosyal paylaşımı mümkün kılan özelliklere ve e-ticaret web sitesi geliştirme için üçüncü taraf entegrasyonlarına sahiptir.

Sparkle Özellikleri

Sparkle, Mac cihazlarına daha fazla odaklanır ve en yeni MacOS sürümüyle mükemmel çalışır. Dark Mode, Touch Bar gibi en yeni yazılım ve donanım özelliklerini destekler.

Planlar ve Fiyatlandırma:

Sparkle’ı ücretsiz olarak indirebilir ve temel özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha gelişmiş özellikler için planlarından birini seçebilirsiniz.

Ücretsiz Sparkle sürümü 3 sayfayı destekler ve Sparkle markası sağlar.

Işıltı Planları

Daha fazla lisansa ihtiyacınız varsa, destekleriyle iletişime geçerek bunu alabilirsiniz.

Sparkle Artıları:

 • MacOS için özel olarak tasarlanmıştır
 • Sezgisel şablonlar
 • Temel web sitesi oluşturma yetenekleri sağlar

Sparkle Eksileri:

 • Düşük müşteri desteği
 • Temel web sitesi oluşturmayı destekler

8. Çam Ağacı

Pinegrow Afiş

Pinegrow, kapsamlı kod düzenlemeleri sağlayan bir masaüstü web sitesi oluşturucusudur. Bu Windows, Linux’u desteklerken, Pinegrow MacOS’u da destekliyor.

Pinegrow, optimize edilmiş web siteleri oluşturmanıza olanak tanıyan ve web sitesi tasarımı ve oluşturulmasına çeşitli akıllı bileşenler sağlayan bir araçtır.

Özellikleri:

Pinegrow, sürükle ve bırak web sitesi oluşturmayı destekleyen akıllı bir web sitesi oluşturucusudur. Öğeleri tek tek düzenleyebilirsiniz.

Pinegrow ile kodu da düzenleyebilirsiniz. Pinegrow diğer web sitesi geliştirme araçlarıyla kolayca entegre edilebilir.

Pinegrow Özellikleri

Ücretsiz deneme tüm işlevleri sağlar. Pinegrow kullanarak CSS, SASS, LESS bileşenlerini kolayca düzenleyebilirsiniz.

Planlar ve Fiyatlandırma:

Pinegrow, özelliklerinin çoğunu test edebileceğiniz ücretsiz bir deneme sunar. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi de vardır.

Pinegrow’un temel planı lisans başına 49 $ ‘dan başlayan 3 planı vardır..

Pinegrow Planları

1 yıl boyunca ücretsiz güncelleme alacaksınız. İlk yılı yayınlayarak mevcut sürümü kullanmaya devam edebilir veya güncelleme almak için yenileyebilirsiniz.

Pinegrow’un Artıları:

 • Bootstrap, Foundation ve WordPress gibi birden fazla ön uç çerçeveyi destekler
 • İyi düzenleme ve teknik özellikler
 • Görsel olarak etkileyici bir web sitesi oluşturmak için önemli düzenleme özellikleri
 • Gerçek zamanlı önizleme desteklenir

Pinegrow Eksileri:

 • Yeni başlayanlar için kompleks
 • E-ticaret binası için uygun değil

9. Blocsapp

Bloklar Afiş

Blocs, MacOS için tamamen özel bir web sitesi oluşturucusudur. Bu, Mac cihazınız için görsel olarak çekici ve duyarlı web siteleri oluşturmanıza olanak tanır.

Ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Bloklar herhangi bir kodlama gerektirmez. Web siteleri oluşturmayı kolaylaştırarak önceden tanımlanmış bölümler sunar.

Özellikleri:

Blocs, çekici bir görünüm ve his veren web sitelerini kolayca oluşturmanıza olanak tanır. Bu, kaydırmalar, animasyon ve görsel özellikler için dahili desteğe sahiptir.

Blok Özellikleri

Önceden yapılmış düzen, Blocs’un farklı bölümleri yönetmesini kolaylaştırır. Bu, Bootstrap 4 web tasarım çerçevesi tarafından desteklenmektedir.

Blokların Temel Özellikleri

Bloklar CMS ile sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir. Bu çevrimdışı çalışır ve SEO’yu geliştirmek için Site Haritasını kullanır. Blocs’u kullanarak, kısıtlama olmaksızın sınırsız sayıda web sitesi oluşturabilirsiniz.

Planlar ve Fiyatlandırma:

Blocs’u ücretsiz deneyebilirsiniz. 2 cihaz üzerinde tek bir Blocs lisansı kullanılabilir. Bloklar 2 99.99 $ ‘dan satın alınabilir.

Blok Planları

Blocs 3, Bootstrap 4 çerçevesini kullanır. Geçerli bir Blocs 2 lisansınız varsa, istediğiniz zaman Blocs 3’e yükseltebilirsiniz..

Blok 3 ayrıca 117,99 dolardan satın alınabilir.

Blokların Artıları:

 • Esnek ve kullanımı kolay
 • CMS platformlarıyla uyumlu
 • İyi müşteri desteği
 • Duyarlı tasarım

Blokların Eksileri:

 • Pahalı fiyatlandırma
 • Kısıtlayıcı düzenleme özellikleri

10. EverWeb

EverWeb Şeridi

EverWeb yine MacOS kullanıcılarına hitap eden bir web sitesi kurucusudur. EverWeb, özellikle MacOS’a hitap eden birkaç sezgisel özelliğe sahiptir.

Çok sayıda yararlı web sitesi oluşturma özelliği ile, bu MacOS için popüler web sitesi oluşturucularından biridir.

Özellikleri:

Özelliklerden bahsediyorsak, EverWeb özellikle MacOS web tasarımcıları için tasarlanmış birkaç sezgisel özellik sunar.

EverWeb Özellikleri

Kolayca tamamen duyarlı bir web sitesi oluşturabilirsiniz. EverWeb dahili bloglama özelliği sunar.

EverWeb web sitesi oluşturucuyu kullanarak sınırlama olmaksızın sınırsız web sitesi oluşturabilirsiniz. Bu, temalar, stok fotoğrafları, animasyon efektleri, sosyal medya entegrasyonu, dahili SEO’nun iyi bir koleksiyonu ile birleştirilmiştir..

EverWeb Arayüzü

EverWeb eşit derecede iyi müşteri desteğine sahiptir.

Planlar ve Fiyatlandırma:

EverWeb çevrimdışı kullanılabilir. Ücretsiz olarak indirilebilir. EverWeb’in tüm işlevlerini keşfetmek için lisansı da satın alabilirsiniz.

Planlar 60 günlük para iade garantisi ile geliyor. Toplam 3 plan var.

EverWeb Planları

Planlar barındırma hizmetini de destekliyor.

EverWeb’in Artıları:

 • Temaların ve fotoğrafların iyi koleksiyonu
 • 7/24 müşteri desteği
 • Yüksek güvenlik özellikleri
 • MacOS için tasarlanmış birkaç sezgisel özellik

EverWeb’in Eksileri:

 • EverWeb çeşitli özellikler sunar, ancak pahalıdır

En İyi Mac Web Sitesi Oluşturucu Hangisi ?:

ad
Müşteri desteği
Kullanım kolaylığı
Maliyet (Aylık)
WebFlow★★★★★★★★12 $ – 36 $ Ziyaret Planı
GoCentral★★★★★★★★★★5,99 ABD doları – 29,99 ABD doları Ziyaret Planı
MobiRise★★★★★★99 $ Ziyaret Planı
uCraft★★★★★★★★10 $ – 39 $ Ziyaret Planı
Realmac★★★★★★★★99 $ Ziyaret Planı
Jimdo★★★★★★★4 $ – 39 $ Ziyaret Planı
pırıltı★★★★★★★29 $ – 199 $
Pinegrow★★★★★★★49 $ – 149 $
Blocsapp★★★★★★★★$ 99.99
EverWeb★★★★★★★★79,95 $ – 199,75 $

MacOS’ta görsel olarak çekici web siteleri nasıl oluşturabileceğinizi merak ettiyseniz, bu bir efsane.

MacOS için yukarıda belirtilen web sitesi oluşturucuları kesinlikle MacOS için web siteleri tasarlamanın en az zorlayıcı olduğunu kanıtlıyor.

Burada özellikle MacOS’a hitap eden web sitesi oluşturucuları ve MacOS ile birlikte diğer platformlarda çalışan bazı ayrıntılar sağladım.

Genel olarak, bir tane seçmek zorunda kaldım, o zaman ikinci bir düşünce olmadan Webflow’u seçerdim.

Webflow’un bir dizi özelliği vardır ve bunun MacOS’ta web siteleri oluşturmak için iyi bir seçim olmasının temel nedenlerinden biridir..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map