Müzisyenler için En İyi 10 WordPress Teması: Handpicked Koleksiyonu

WordPress, web sitesi oluşturmak için en çok tercih edilen platformlardan biridir. Sezgisel web sitelerinin oluşturulmasını kolaylaştırdığı popülerdir.


Bir müzisyenin web sitesi oluşturmak, WordPress özelleştirmelerini kullanarak eşittir. WordPress, temalarıyla ekstra bir yaratıcılık dokunuşu sağlar.

Bir müzisyenin web sitesinin yaratıcı, çekici ve hızlı bir şekilde yüklenmesi gerekir. Bilinen bir gerçek şu ki, iyi tasarlanmış bir web sitesi işinize sihir yapabilir.

Çekici bir müzisyen eğimli web sitesi oluşturmak için web tasarımının birkaç küçük yönüne odaklanmanız gerekir.

Yani, müzisyen tabanlı bir web sitesi oluşturma görevini üstlendiniz. Bu inanılmaz!!

Ancak soru, hangi WordPress temasının gereksiniminize uygun olduğunu nasıl bileceğinizdir.?

İnanın, tüm temalar bir müzisyenin web sitesi oluşturmak için uygun değildir.

Bekle. Müzisyenler için özel bir ücretsiz WordPress temaları listesi sağlayarak aramanızı basitleştireceğim.

Ancak daha ileri gitmeden önce, ücretsiz ve ücretli WordPress temaları arasında neyin farklı olduğuna hızlı bir bakış.

İlgili: Ücretsiz WordPress Hosting: Bir Dolar Ödemeden Başarılı Olun

Ücretsiz WordPress Temaları v / s Ücretli WordPress Temaları:

Müzik odaklı bir web sitesi oluşturmak için ücretsiz bir WordPress teması kullanabileceğinizi bilmek çok zor. Ücretsiz temayı kim küçümser??

Belirli bir WordPress temasını seçmeden önce hangisini seçeceğinize karar vermeniz gerekir – ücretsiz veya ücretli tema.

Ücretsiz ve ücretli WordPress temaları arasında çok az sınır var.

 • Destek: Ücretsiz WordPress temaları çoklu teknoloji meraklıları tarafından geliştirilmiştir ve sıfır veya sınırlı desteği kapsayabilir. Genellikle iyi belgelerle yeterli destek sağlayan ücretli temaların aksine.
 • Fiyatlandırma: Adından da anlaşılacağı gibi ücretsiz temalar tamamen ücretsizdir. Premium temalar olarak da adlandırılan ücretli temalar belirli bir fiyatla gelir. Çoğu durumda, ücretli temalar uygun fiyatlı.
 • Gözden Geçirme: WordPress.org’da listelenmeden önce ücretsiz bir temanın resmi bir incelemeden geçmesi gerekiyor. Aksine, ücretli temalar herhangi bir resmi incelemeye tabi tutulmaz..
 • Özellikler: Hepsi değil, ancak ücretsiz temaların birçoğu premium temalara kıyasla daha az özelliğe sahip olacaktı.
 • Özelleştirmeler: Ücretsiz temalar, Ücretli temalara kıyasla özelleştirme seçenekleri için daha kısıtlayıcıdır. Ücretli temalar genellikle hızı, yükleme süresini ve hızlı özelleştirmeyi destekleyerek tasarlanmıştır.
 • Güvenlik: Ücretsiz temaların güvenlik güncelleştirmeleri daha azdır ve bu nedenle güvenlik açığı bulunabilir. Çoğu durumda, ücretli bir tema düzenli güncellemeler sağlar.
 • Kurulum: Ücretsiz bir temaya erişmek ve kurmak, WordPress resmi web sitesinden basittir. Ücretli bir temaya erişmek karmaşık değildir, ancak ortak pazar yerleri ve ona erişmenin yolları hakkında bilgi gerektirebilir.

Bu, ücretsiz ve ücretli WordPress temaları arasındaki temel ayrımı tamamlar.

WordPress, kapsamlı bir tema seçeneği sunar ve biri aramanızı daraltamazsa, doğru olanı aramak Herkül bir görev olabilir.

Arkana yaslan ve rahatla!! Aramanızı basitleştirmek tam da burada yapacağım şey.

hostingpillEn İyi 10 Alan Adı Kayıt Şirketi

 1. Müzik Lite
 2. Müzik Grubum
 3. trap müzik
 4. Müzik grubu
 5. Musicmacho
 6. Sungit-lite
 7. Sonik
 8. sonorama
 9. Fundit
 10. titreme

Buna sadece müzisyenler için özel olarak hazırlanmış ücretsiz WordPress temalarının bir listesini sunarak başlardım.

1. Müzik Lite:

Musiclite WordPress Teması

Music Lite müzisyenler için uygun fiyatlı bir temadır. Premium Müzik temasının hafif bir versiyonudur.

Özellikleri:

Temasının bir parçası olarak, Music Lite birkaç kullanışlı widget’ı kapsar. WordPress sürüm 4.9 veya üstü ile iyi çalışır.

Google yazı tiplerini, birden çok sütun düzenini, kolay özelleştirmeyi, özel logoları, özel arka planı ve çekici bir web sitesi oluşturmaya yardımcı olan diğer bazı özellikleri destekler.

Müzik lite özellikleri

Kullanım kolaylığı:

Music Lite temasını resmi web sitesinden veya WordPress resmi web sitesinden indirmek kolaydır. Temanın geçerli sürümü 1.2.2’dir ve 2000’den fazla kurulumu destekler.

Temanın kullanımı kolaydır ve Music Lite’ı kullanmaya başlayan biri için kolaylaştıran çeşitli kılavuzlarla desteklenir.

Müzik lite kılavuzu

Destek:

Music Lite popülerdir ve bu nedenle WordPress forumunda bu tema için destek bulabilirsiniz..

Bunun yeterli olmaması durumunda, Music Lite’ın kendi teknik destek forumu vardır. Ayrıca 49 $ ‘lık öncelikli desteği veya 199 $’ a mal olacak tema kurulum desteğini seçebilirsiniz..

Tema koleksiyonu: Music Lite, sosyal medya bağlantılarını kolayca eklemenizi sağlar. Duyarlı bir çerçeve ile üretilmiştir ve retina için optimize edilmiştir.

Music Lite, HTML5 ve CSS3’ü destekler. Birden fazla kenar çubuğunuz, öne çıkan resimleriniz, slayt gösteriniz olabilir ve web sitesi binasına çok fazla yaratıcılık ekleyebilirsiniz.

Demoyu Görüntüle

2. Müzik Grubum:

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

Müzik grubu temam

Müzik Grubum ücretsiz WordPress temasını kullanmak için basit. Mevcut sürümü 1.2.3 ve WordPress 4.7 ve üstünü destekler.

Özellikleri:

Üst özelliklerinin bir parçası olarak, özellikleri açıp kapatmanıza olanak tanıyan kolay özelleştirmeye izin verir. Düzenleri ayarlayabilir, renkleri değiştirebilir, yazı tipi simgesi, logolar, arka planlar.

Müzik Grubum özellikleri

Müzik Grubum’u kullanarak sosyal medya bağlantıları ve özel CSS ekleyebilirsiniz. Müzik Grubum, ücretsiz temasında çalma listesi oluşturma gibi temel özelliklerin çoğunu destekler.

Bununla birlikte, ücretli teması bir müzisyenin web sitesini oluşturmak için yararlı olan daha üst düzey özellikleri destekler.

Kullanım kolaylığı:

Web sitesi, bu temanın mevcut WordPress’e nasıl yükleneceği ve temanın en son sürüme nasıl yükseltileceği hakkında ayrıntılar sunuyor..

900’den fazla aktif kurulumu var. Ücretsiz tema ile, yönetilmesi kolay özelleştirmeleri destekleyen basit bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Destek:

Müzik grubumun SSS’lere ve tema kurulumu ve kullanımı ile ilgili genel konulara hitap eden kendi destek bölümü var.

Müzik Grubum desteği

Ayrıca destek biletlerini yükseltebilir veya alternatif olarak topluluk forumundan destek alabilirsiniz.

Tema koleksiyonu:

PHP ile birleştiğinde, CSS My Music Band tamamen uyumludur. Instagram hazır ve başlık videosunu destekleyebilir.

Tema, güvenlik açısından WordPress standartlarına uyar ve zamanında güncellenir. Diğer iyi kullanım özellikleri referans ve portföy eklemeyi içerir.

Demoyu Görüntüle

3. TrapMusic:

TrapMusic wordpress teması

TrapMusic, ücretsiz WordPress temaları arayan insanlar arasında popülerdir. Mevcut çalışan sürümü 3.0.

Özellikleri:

TrapMusic, kaydırmalar, geri bildirim formları, özel kenar çubukları gibi temel özellikleri desteklerken, özellikleri uygulamak için de iyi.

TrapMusic özellikleri

Eklenen bu özelliklerden birkaçı GoogleMaps, dinamik içerik yükleyici, çeviri seçenekleri.

Özel widget’ları, özel menüleri, kısa kodları, sosyal medya entegrasyonlarını destekler, diğer özelliklerden birkaçıdır.

Kullanım kolaylığı:

TrapMusic’in çoğu tema gibi kurulumu kolaydır. Çoklu özellikleri deneyimli kullanıcılar için basittir.

Bununla birlikte, kullanmaya başlayan birinin tüm özelliklerin askıya alınması biraz zaman alabilir.

Destek:

Destek hakkında konuşan TrapMusic’in özel olarak ayrı bir destek bölümü veya kılavuzu yoktur..

Bu, WordPress’in resmi web sitesinde listelenmemiştir ve bu nedenle temayla ilgili kapsamlı destek arıyorsanız, bunu zorlaştırır.

Tema koleksiyonu:

Şüphesiz, TrapMusic duyarlı tasarımı destekler. SMT Framework 2.0 üzerine kuruludur ve Ecwid desteklidir.

Bu, SEO optimizasyonunu destekleyen, çeviri seçenekleri sunan ve antispam güvenlik özelliğine sahip birkaç ücretsiz şablondan biridir.

Demoyu Görüntüle

4. Müzik Grubu:

Müzik Grubu wordpress teması

Bu yine ücretsiz bir tema olan Müzik Grubu. Ancak, bu Themezy’den. Themezy, ücretsiz temalar getirmek için iyi bilinen bir kaynaktır.

Özellikleri:

Music Band, iyi donanımlı bir müzik web sitesi oluşturmanıza yardımcı olabilecek kaydırmaları, görüntü kitaplığını ve birkaç temel özelliği destekler.

Takvim ayarlamak yaklaşan etkinlikler ekleyebilir, menüleri özelleştirebilir ve sosyal medya entegrasyonunu destekler. Temel bir web sitesi oluşturmak için mükemmel bir seçenektir.

Müzik Grubu özellikleri

Bununla birlikte, çoğu durumda, bir müzisyenin web sitesinin daha fazla yaratıcılığa ihtiyacı vardır. Bu Müzik Grubu ile başarılması zor bir şey.

Kullanım kolaylığı:

Music Band sınırlı özelliklere sahiptir. Bu nedenle, kullanımı basittir. Müzik Grubu’nu kullanırken çok karmaşık bir şey bulabileceğiniz pek olası değil.

İster taze ister deneyimli olun, bu kullanımı basit olacaktır..

Destek:

Themezy’nin SSS bölümü var. Ancak, daha fazla teknik çözüm arıyorsanız bu pek yardımcı olmaz.

Genel olarak, fazla destek kılavuzu sunmamaktadır. Onlara web sitelerinde bulunan bir iletişim formu üzerinden ulaşabilirsiniz..

Tema koleksiyonu:

Onların kayda değer özelliklerinden biri de indirilebilir ve dinlenebilen indirilebilir müzik için izin desteği eklemektir..

Bu ayrıca en popüler sosyal medya platformlarıyla paylaşılabilir bağlantılar içerir. Tema masaüstü, tablet ve mobil cihazlara duyarlı.

Demoyu Görüntüle

5. Musicmacho:

Musicmacho wordpress teması

Musicmacho, müzik tutkunları arasında iyi bilinen bir temadır. GPL3 lisanslı temalar sağlar. Geçerli çalışan sürüm 1.0.16.

Özellikleri:

Musicmacho, yaratıcı ve göz alıcı web sitesi tasarımını destekler. Tamamen özelleştirilebilir ve çok dilli ekranı destekler.

Sayfaların tümü SEO optimize edilmiş ve WordPress standart yönergelerine göre tasarlanmıştır, böylece daha güvenli hale gelir.

Musicmacho özellikleri

Bu, gruplar, etkinlikler ve müzik mağazaları için bir müzik web sitesi oluşturmak için aynı derecede iyi bir seçenektir.

Kullanım kolaylığı:

Musicmacho’ya başlamak son derece basittir. Temayı yüklemek ve temel kurulumu oluşturmak, daha önce WordPress temaları deneyimi olan biri için kolaydır.

Tema kolay özelleştirmeyi destekler ve çok basit hale getiren kapsamlı bir belge ile desteklenir.

Destek:

Musicmacho, diğer ücretsiz temalar için aldığınız desteği dikkate alarak mükemmel bir desteğe sahiptir..

Bu bir tema belgesi, SSS ile kaplıdır ve bir yardım masası vardır..

Musicmacho desteği

Bu, resmi WordPress web sitesinde listelenmiştir ve WordPress destek forumu tarafından desteklenmektedir.

Tema koleksiyonu:

Musicmacho’nun ücretsiz teması, küçük veya orta ölçekli web siteleri için iyi bir seçenektir. Temel teknoloji olarak Twitter Bootstrap çerçevesini kullanır.

Bu tamamen mobil uyumludur ve anti-spam desteğine sahiptir. Ancak bu, ücretsiz temada retina optimizasyonunu veya yüksek çözünürlüğü desteklemez.

Bunun 300’den fazla aktif kurulumu var.

Demoyu Görüntüle

6. Sungit-lite:

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

Sungit-lite wordpress teması

Sungit-lite müzisyenler için tamamen kullanıcı dostu ve etkileşimli ücretsiz bir temadır. Bu, aynı gelişmiş temayı daha gelişmiş özelliklerle sunan Yudlee’nin bir parçasıdır.

Özellikleri:

Sıfır kodlama çabasıyla Sungit-lite, tamamen özelleştirilebilir bir web sitesi oluşturmanıza izin verir. Görsel olarak çekici bir web sitesi oluşturmak için çeşitli yenilikçi özelliklerle birleştirilmiştir..

Dahil edilen özelliklerden bazıları şunlardır: sosyal medya entegrasyonu, özel menü, özelleştirilebilir yan banner’lar, çoklu sayfa düzenleri, özelleştirilebilir altbilgi bölümü.

Sungit-lite özellikleri

Sayfalar çeviriye hazırdır ve yüksek performans için optimize edilmiştir. Sungit-lite ayrıca özel CSS’yi de destekler.

Kullanım kolaylığı:

Sungit-Lite’ın WordPress ile kullanımı ve entegrasyonu kolaydır. Tema seçenekleri ve özelleştirmeleri yönetmek kolaydır.

Sungit-Lite’ı keşfetmenin zor olduğunu düşünmüyorum.

Destek:

Sungit-Lite’ın resmi web sitesinde ayrı destek bölümüyle ilgili belgeler bulunmaktadır. Temel soruları yanıtlamak için bir yardım masası ve SSS bölümü de mevcuttur..

Tema WordPress resmi web sitesinde listelenir ve ayrıca WordPress topluluk forumuyla desteklenir.

Tema koleksiyonu:

Sungit-Lite 700’ün üzerinde aktif kuruluma sahiptir. Mevcut çalışma sürümü 1.1.10’dur. Tema tamamen duyarlı. Bu, yaygın olarak kullanılan tüm cihazlarda manzara ve portre modunu içerir..

Tema, tüm bilinen tarayıcılarda çalışır ve WordPress 4.0 veya üstü gerektirir. WordPress dışında, Bootstrap 3.x ve WooCommerce ile tamamen uyumludur.

Demoyu Görüntüle

7. Sonik:

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

sonik tema

Sonic, müzisyenlere adanmış en yeni ücretsiz WordPress temalarından biridir. GPL 2.0 lisansı altında yayınlandı ve WordPress tema incelemesini bekliyor.

Özellikleri:

Bandthemes tarafından desteklenen Sonic, kolayca grafikler, görüntüler ve mp4 dahil videolar ekleyebileceğiniz kolayca özelleştirilebilir bir şablon sağlar..

Ayrıca CSS için yorumları, blogları ve otomatik temizleme şamandıralarını, sayfa hizalamalarını ve önceden tanımlanmış formatlama ile sayfa işaretlemeyi destekler.

Kullanım kolaylığı:

Sonic, ilk bakışta uygulanması ve özelleştirilmesi kolaydır. WordPress ile entegrasyonu kolaylaştıran WordPress standart entegrasyon işlemini kullanır.

Destek:

Bu, piyasada bulunan nispeten yeni bir tema olduğundan, çok fazla belge veya destek bulamayacaksınız.

Muhtemelen çizginin aşağısında, popülerlik arttıkça, bu temayla ilgili daha fazla kaynak bulabilirsiniz..

Tema koleksiyonu:

Sonic, bir müzik web sitesinin en önemli bileşenlerinden biri olan canlı akışı destekler. Müziğinizi Soundcloud ve Mixcloud’dan etkili bir şekilde tanıtabilir.

Temanın mobil uyumlu olduğu biliniyor. Soundcloud oynatıcıyı ana sayfanızda belirgin bir şekilde sergileyebilirsiniz.

Bazı diğer sezgisel özellikleri desteklese de, bunlar dikkat çeken özelliklerdir..

Demoyu Görüntüle

Müzisyenler İçin Ücretli Temalar:

Ücretsiz temalar uygun fiyatlı olsa da, ücretsiz temalar birkaç kısıtlamayla gelir. Her ücretsiz tema farklı özelliklere izin verir ve diğer bazı özellikleri engeller.

Bir web sitesi oluştururken, hangi özelliğin kullanışlı olabileceğini asla bilemezsiniz. Seçtiğiniz ücretsiz temada bu eksikse en kötüsü.

Bu zorluklardan kaçınmak için birçok kişi ücretli temalar tercih ediyor. Tema için ödeme yaparsınız ve şartlar ve koşullar olmadan tüm özelliklerin tadını çıkarırsınız.

Sonra, sadece müzisyenler için çok az ücretli tema sundum.

8. Sonorama:

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

Sonorama Ücretli WordPress Teması

Sonorama, 2014 yılında oluşturulan müzisyenler için ücretli bir temadır. 1000’den fazla aktif yüklemeye sahiptir ve WordPress 4.5 veya üstü ile çalışır.

Özellikleri:

Sonorama, göz alıcı müzik tabanlı web siteleri oluşturmayı kolaylaştırır. Görsel sayfa oluşturucu, herhangi bir kodlama çabası olmadan en karmaşık düzenleri oluşturmanıza olanak tanır.

Sonorama özellikleri

Ses ve video içeriğini kolayca gömebilirsiniz. Bu Soundcloud, Bandcamp, Youtube ve daha pek çok şeyle uyumludur.

Sonorama modüler, son derece özelleştirilebilir, retinaya hazır ve optimize edilmiştir.

Kullanım kolaylığı:

Sonorama’ya tasarımınızı özelleştirmeyi kolaylaştıran basit sürükle ve bırak seçenekleri eşlik ediyor.

WordPress ile entegrasyon da aynı derecede basit.

Destek:

Sonorama’nın güçlü bir dokümantasyon desteği var. Resmi web siteleri ayrıca ayrı bir yardım bölümü içerir.

Ayrıca, tema geniş bir topluluk desteği ve forum tarafından da desteklenmektedir.

Tema koleksiyonu:

Sonorama% 100 duyarlı. Widget hazır ve IE9 ve üstü, Firefox, Safari, Chrome ve Opera gibi en popüler tarayıcılarla uyumludur.

Tema JS, CSS ve PHP kullanılarak oluşturulmuştur. Tema normal bir lisans için 39 $ tutuyor. Bu, gelecekteki güncellemeleri ve 6 aylık desteği içerir.

Demoyu Görüntüle

9. Fon:

Fundit ücretli wordpress teması

Fundit, sadece müzisyenlere değil sanatçılara, film yapımcılarına da odaklanan ve fon toplama odaklı bir çözüm sunan premium bir WordPress temasıdır..

Özellikleri:

Fundit kolay gezinme sağlar ve tek sayfalık bir tasarımı destekler. Tema, kapsamlı ve kullanımı kolay bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır.

Resimler, videolar ve slayt gösterileri ekleyebilirsiniz. Tüm bunlar temel özelleştirme ile desteklenir.

Ödemeleri kabul etmek için PayPal ile entegre edilmiştir.

Kullanım kolaylığı:

Fundit kolay bir tek sayfalık oluşturmayı destekler. Temel özelleştirmeyi destekler, yeni başlayanların bile bu temayı kullanmaya başlamasını kolaylaştırır.

WordPress ile entegre etmek için indirebilir ve diğer herhangi bir tema gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Destek:

Fundit’in resmi web sitelerinde ayrı bir dokümanı vardır.

Fon dokümanı

Desteğin bir parçası olarak, birkaç SSS de bulacaksınız.

Fundit’in, özelliklerle ilgili herhangi bir sorun, sorun veya soru olması durumunda ulaşılabilen ayrı bir desteği vardır..

Tema koleksiyonu:

Tema PHP, JS, CSS, PNG ve GIF kullanılarak oluşturulmuştur. Tema sıkıştırılmış ve yaklaşık 2 MB.

Düzen tamamen duyarlı. Fundit temasının maliyeti GPL 2.0 için 49 $.

Demoyu Görüntüle

10. Titreme:

Önizlemek için fareyle üzerine gelin

Titreşimsiz ücretli wordpress teması

Flicker, şarkıcılar, müzisyenler ve gruplar için kullanılabilen bir başka premium temadır. Bu tamamen widget hazır ve WordPress 4.9 ve üstü sürümlerle çalışır.

Özellikleri:

Titreme, temanın kutulu veya geniş sürümleri arasında seçim yapmanızı sağlar. Tema, yaygın olarak bulunan fontlarla birlikte renk özelleştirmeyi destekler.

PSD desteği ile web sitenizin hemen hemen her yönünü özelleştirebilirsiniz. Sosyal medya entegrasyonu AccessPress kullanılarak destekleniyor.

Titreşim özellikleri

Flicker, MailChimp kullanarak pazarlama hizmetlerini destekler. Desteklenen diğer özellikler İletişim Formu 7 ve sayfaların SEO optimizasyonu.

Kullanım kolaylığı:

Flicker, widget’lar ve başlıklar dahil olmak üzere neredeyse tüm özelleştirmeleri destekler. Bu özelleştirmeleri dahil etmek basit.

Sayfa oluşturucu kolay sürükle ve bırak özelliklerini destekler. Eklemek için, tema mevcut WordPress kurulumuyla kolayca derlenebilir.

Destek:

Flicker, bilet gönderebileceğiniz sınırlı bir desteğe sahiptir. Tema ayrıca ayrıntılı belgelerle desteklenir.

Temayı satın aldığınızda, bu 6 aylık desteği de içerir.

Tema koleksiyonu:

Tema, kolay sürükle bırak özellikli özellikleri destekleyen Unyson’u kullanıyor. Bununla birlikte, Google Fonts kitaplığını ve FontAwesome simgelerini destekler.

Bu, çoklu çözünürlüklere karşı tamamen duyarlıdır. Bu PHP, JS, CSS, PSD ve Katmanlı PSD kullanılarak oluşturulmuştur.

Bu, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge gibi yaygın tarayıcılarda çalışır. Flicker ayrıca Woocommerce 3.2.x ve Bootstrap 3.x ile de uyumludur.

Demoyu Görüntüle

SONUÇ:

Ücretsiz temalar temel özelliklerin çoğunu yeterlidir ve bütçenin bir kısıtlama olması durumunda iyi bir seçenektir. Doğru ücretsiz temayı seçmek, web sitenizin gerektireceği özellikler listesine bağlıdır..

Özellikler önemli olmakla birlikte, aynı derecede önemli bir faktör de WordPress sürümünü desteklemesi, kullanım kolaylığı ve güvenliği ile destek olmasıdır.

Ücretsiz temalar arasında, Music Lite, WordPress 4.9 veya üstünü kullanmanız durumunda iyi bir seçenektir. Diğer iyi temaları Musicmacho ve Sungit-Lite.

Hala ücretsiz temalardan memnun değilseniz, ücretli temalardan birini kontrol edebilirsiniz.

Sonorama ve Flicker, hafif bir fiyat farkı ile iyi seçeneklerdir. Flicker, görsel olarak çekici bir müzisyenin web sitesi oluşturmak için teknolojiyi mükemmel bir şekilde harmanlıyor.

Ücretsiz WordPress temaları Infographic

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map